Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 537452 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3320 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:07:08 pm »
Mój znajomy ziemię dookoła opłynął jachtem ale pewnie też jest częścią układu amerykańskich masonów :lol:
Pływanie w kółko to nie jest opływanie ziemi...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3321 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:07:31 pm »
A gdzie wg ciebie sie konczy Ziemia i jak wyglada nasza planeta w kosmosie, Klosz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3322 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:07:41 pm »
Nie chodzi o wyśmiewanie, ale jak można w coś takiego wierzyć? Jak wytłumaczyć wspomniane statki znikające za horyzontem? Jak wytłumaczyć to, że żaden pilot samolotów pasażerskich nigdy o tym nie wspomniał?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3323 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:10:46 pm »
Nie chodzi o wyśmiewanie, ale jak można w coś takiego wierzyć? Jak wytłumaczyć wspomniane statki znikające za horyzontem? Jak wytłumaczyć to, że żaden pilot samolotów pasażerskich nigdy o tym nie wspomniał?


;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3324 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:11:40 pm »
JA pier**le! CZY JA W TO WIERZE?! Czasem wydaje mi sie ze czesc osob ma tu problem z czytaniem. :troll:

Zadaje pytania o watki ktore sa niewyjasnione i ciekawe. Nie ma na nie jednoznaczych faktow i odpowiedzi.

@ Boban

Masz pilota znajomego to zapytaj sie o ten watek lotow, przeciez zgodnie z logika nie powinno byc problemu z bezposrednimi polaczeniami, a ich nie ma, tak samo jak nie mozna sledzic samolotow na poludnie od rownika.

Wczesniej wszystko dokladnie opisalem. Master to nawet napisal.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wybacz, ale nie bede wielbladem, nawet jesli 100 osob powie ze nim jestem. :-? :-x :roll:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 13:14:51 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3325 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:13:09 pm »
teoria darwina tez jest ciekawa  ;)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3326 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:14:32 pm »
Też mnie ciekawi czemu nie latają z Afryki do Austarlii tak jak się leci z Europy do USA. Może przez te przesiadki chcą więcej zarabiać. Dłuższa trasa. Więcej hajsu. 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3327 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:16:49 pm »
@Klosz
Nie wiesz czemu te wątki są niewyjaśnione? Bo nikt nie zadaje głupich pytań mądrym ludziom. Tak samo ja nie zapytam znajomego o to czy ziemia jest płaska, bo jebnie śmiechem i wykasuje mój nr z telefonu. Nauka już dawno ustaliła jakiego kształtu jest ziemia. Poza tym jaki byłby sens ukrywania tego, że ziemia jest płaska? Co by to zmieniło? Ludzie żyli by dalej jak żyją, latali by po świecie samolotami, których nie można śledzić na południe od równika, korzystaliby z takich połączeń jakie są dostępne i tyle. :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3328 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:17:13 pm »
Nie chodzi o wyśmiewanie, ale jak można w coś takiego wierzyć? Jak wytłumaczyć wspomniane statki znikające za horyzontem? Jak wytłumaczyć to, że żaden pilot samolotów pasażerskich nigdy o tym nie wspomniał?

Takie teorie tworzą półdebile którzy nie skończyli podstawówki, którzy nigdy nie lecieli samolotem ani nie płyneli po oceanie, tylko siedzą w szopie w kasku z folii aluminiowej żeby blokować ufo czytające ich myśli, ruchają kuzynkę i grają na banjo.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3329 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:31:11 pm »
@Klosz
Nie wiesz czemu te wątki są niewyjaśnione? Bo nikt nie zadaje głupich pytań mądrym ludziom. Tak samo ja nie zapytam znajomego o to czy ziemia jest płaska, bo jebnie śmiechem i wykasuje mój nr z telefonu. Nauka już dawno ustaliła jakiego kształtu jest ziemia. Poza tym jaki byłby sens ukrywania tego, że ziemia jest płaska? Co by to zmieniło? Ludzie żyli by dalej jak żyją, latali by po świecie samolotami, których nie można śledzić na południe od równika, korzystaliby z takich połączeń jakie są dostępne i tyle. :roll:

Boban czytasz z zrozumieniem. Czy ja Cie prosze o pytanie. "Ej stary powiedz mi, wierzysz ze ziemia jest plaska, wiesz samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen itd. Moze masz na ten temat jakas wiedze?"

Jacy to ludzie madrzy? Tacy dzieki ktorym jak "zgasnie prad" to bedziemy cywilizacyjnie za indianinem ktory sobie w tych warunkach spokojnie poradzi, a wiekszosc z nas bedzie umierac szybciej niz sie tego spodziewa. Ah ta nasza cudowna cywilizacja..

Poza tym, gdzie jest napisane ze ja w to wierze. Pytam o dziwne przypadki i tyle.

Poza tym wlasnie tresura sprawila ze juz boimy zadawac sie pewnych pytan. Tylko dziecko ma jeszcze na tyle otwarty umysl ze nie czuje zadnego skrepowania przy zadawaniu pytan. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 13:33:53 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3330 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:36:59 pm »

Poza tym, gdzie jest napisane ze ja w to wierze. Pytam o dziwne przypadki i tyle.


To po kiedgo walczysz z nami, skoro w to nie wierzysz? :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3331 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:38:30 pm »
Kolejny walczacy. :lol:

Na wojne sie wybierasz? :lol:

Mrocz jaki fail. Widac ze juz calkiem lewa noga wstajesz od kilku dni. Stwierdzam "chlodne dni".  :troll:

« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 13:40:14 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3332 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:50:49 pm »
Kolejny walczacy. :lol:

Na wojne sie wybierasz? :lol:

Mrocz jaki fail. Widac ze juz calkiem lewa noga wstajesz od kilku dni. Stwierdzam "chlodne dni".  :troll:

No tak trudno na pytanie odpowiedzieć? :troll: Wszyscy kręcą z ciebie beke a ty dalej brniesz ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3333 dnia: Czerwca 06, 2016, 13:53:50 pm »
wiesz samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen itd. Moze masz na ten temat jakas wiedze?

Idioto:



Pierwszy lepszy w wyszukiwarce lotów. Chociaż sprawdzasz to co ci wciskają, czy od razu powtarzasz jako prawdę objawioną?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3334 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:00:02 pm »
Odpowiadam tak samo jak piszacy. :troll:

No wlasnie WSZYSCY. BEKA.  :lol:

A teraz pokaz mi gdzie napisalem ze ja w to wierze?

Czekam.

Jak nie to przeprosiny albo Lem sie toba zajmie. :lol:

@ Becet

Pudelkowy chamie.












« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 14:05:38 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3335 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:02:42 pm »
Jak byłem w Chicago to sobie wjechałem na Sears Tower (teraz nazywa się inaczej). 440 metrów wysokości. I z tego co pamietam horyzont się wyraźnie już zaokrąglał. Znajdę fotkę to może wrzucę:-)


Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk


Zrób sobie test amslera, bo żaden horyzont widoczne z tego budynku się nie zaokrągla.

A zdjęcie to wiadomo - rybie oko ;p


Btw. nie wiem czemu (Kert?) się śmiał z Klosza, że ten cały skok felixa z redbulla był kręcony "rybim okiem". Pamietam jak w tvn Hermaszewski komentował skok to gadał, że ta zaokrąglona ziemia to kitu i na żywo jest dużo bardziej płasko.

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3336 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:07:19 pm »
A teraz pokaz mi gdzie napisalem ze ja w to wierze?

To ty mi lepiej powiedz na ch** ciągniesz temat i się ośmieszasz, skoro w to niby nie wierzysz? xD

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3337 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:09:13 pm »
Ale wiesz baranie że zarówno Meksyk jak i Nowy York są nad równikiem, a Sydney i Santiago które ci wrzuciłem są pod równikiem? :lol: O tym właśnie pisałeś:

wiesz samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen itd. Moze masz na ten temat jakas wiedze?

Udowodniłem że samoloty na poludnie od rownika wykonują bezposrednie polaczenia - kłamałeś, więc przeproś i spier**laj.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3338 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:22:58 pm »
A teraz pokaz mi gdzie napisalem ze ja w to wierze?

To ty mi lepiej powiedz na ch** ciągniesz temat i się ośmieszasz, skoro w to niby nie wierzysz? xD
Pytaniem na pytanie. Prawie jak KOD. :lol:

Dlaczego, bo lubie, bo na forum nudaaaaa, bo jaracie sie pudelkowymi news'ami - ostatni przyklad to GT Sport. Bo...tysiac innych powodow. :roll:

Ale wiesz baranie że zarówno Meksyk jak i Nowy York są nad równikiem, a Sydney i Santiago które ci wrzuciłem są pod równikiem? :lol: O tym właśnie pisałeś:

wiesz samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen itd. Moze masz na ten temat jakas wiedze?

Udowodniłem że samoloty na poludnie od rownika wykonują bezposrednie polaczenia - kłamałeś, więc przeproś i spier**laj.


Pudelkowy chamie w zbroi.









Teraz sam przepros i spier***. -_-
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 14:32:48 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3339 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:32:44 pm »
Ale co ty mi kur** udowadniasz że z Chile do Japonii nie ma bezpośredniego samolotu? Przed chwilą pisałeś że w ogole nie ma bezpośrednich połączeń pod równikiem, ja ci udowodniłem że są ich setki, a ty mi wyskakujesz że z argumentem że z jakiegoś Grudziadza nie ma bezpośredniego połączenia do Tokio i to ma udowadniać że ziemia jest płaska.  :lol: Kretynie, nie ma bezpośrednich połączeń między każdym miejscem z każdym miejscem bo nie wszystkie trasy są rentowne, a nie dlatego że ziemia jest płaska a nami rządzą kosmici. Jak widzisz, jest masa połączeń pod równikiem, czyli nie miałeś racji.

wiesz samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen itd. Moze masz na ten temat jakas wiedze







samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen  :lol: :lol: :lol:






« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 14:35:07 pm wysłana przez el becetol »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3340 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:33:24 pm »
Btw. nie wiem czemu (Kert?) się śmiał z Klosza, że ten cały skok felixa z redbulla był kręcony "rybim okiem"
Miło, że wróciłeś do tego po 4 stronach przekomarzania się Klosza, że on tylko zadaje pytania. Tłumaczę więc, że nie neguję faktu zastosowania takiego obiektywu, bo widać to jawnie po obrazie, chodziło mi w tej lekko zgryźliwej wypowiedzi, że wg autora filmiku zastosowanie rybiego oka z automatu ma stanowić niezbity argument świadczący za teorią płaskiej Ziemi. I tak to właśnie wygląda, szukanie pasujących do teorii argumentów, etc. Gość stwierdza, że "badał temat wiele miesięcy" i widział jeden lot o bezpośrednim połączeniu, o którym nikt nie słyszał, a losowy użytkownik forum wchodzi na wyszukiwarkę lotów i w moment znajduje bezpośrednie połączenie Australia - Ameryka Południowa, w którym lot trwa 13 h, co wg wiarygodnego (:lol:) modelu płaskiej Ziemi/logo ONZ musiałoby zająć niewspółmiernie więcej czasu, albo trzeba by lecieć w prostej linii nad kilkoma kontynentami. Do tego na koniec filmiku wg autora najlepiej podsumowujący 1:30 h czasu spędzonego przy "naukowej spiskowej teorii dziejów nazistowskich inżynierów" wywód o nasyceniu religijnym o deprecjacji wyjątkowej wartości człowieka i geocentrycznego modelu świata, także pomimo może niektórych bardzo intrygujących tematów poruszonych w filmie, ciężko choćby pomyśleć o obiektywnym podejściu do całości z "otwartym umysłem".
Tyle o tym pierdololo i przy próbie wycofania ze bzdury mydlącymi stwierdzeniami, że "warto zadawać pytania". Jak dziecko zadaje bezpośrednie pytanie, to jest urokliwe i mu się tłumaczy, bo ledwo kilka wiosen temu oderwał się od matczynego cyca, a jak dorosły chłop tłumaczy tym zadawanie idiotycznych pytań, to w najlepszym przypadku zgrzyt zębów i konsternacja.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3341 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:35:12 pm »
Pokaz mi detale tych lotow bececik:



--

Tak wycofuje sie, wierze we wszystko i wogole Kert to wrozbita maciej bo wie lepiej niz ja sam. "Show me your mind.." :lol:

Gdzie napisalem ze wierze we wszystko co jest w tym filmie?

Tak ciezko czytac z zrozumieniem. Ten watek pokazal ze czesc osob ma tu z tym problem. :troll:

Chociaz zawarles to o czym myslalem brnac w ta dyspute:
Cytuj
pomimo może niektórych bardzo intrygujących tematów poruszonych w filmie
I wlasnie o to mi tu chodzi. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 14:38:23 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3342 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:37:42 pm »


Dziekuje, dobranoc.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3343 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:38:09 pm »
Kert to wrozbita maciej
Ty akurat z wróżbitą w tym temacie masz najwięcej wspólnego.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3344 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:39:43 pm »
Jeszcze raz, bo widze ze Kert dostal emocjonalnego ataku na forum. :troll:

Cytuj
pomimo może niektórych bardzo intrygujących tematów poruszonych w filmie
I wlasnie o to mi chodzilo. Reszte odpisalem wyzej, ale widac emocje biora sile i piszesz jak najszybciej. :P

@ Winda spozniles sie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3345 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:42:10 pm »
No no.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3346 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:44:11 pm »
Cytuj
pomimo może niektórych bardzo intrygujących tematów poruszonych w filmie
I wlasnie o to mi chodzilo. Reszte odpisalem wyzej, ale widac emocje biora sile i piszesz jak najszybciej. :P
Tak się spiąłeś, że nie nadążasz z edytami, ja swoje przekazałem.

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3347 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:45:09 pm »
Raz jeszcze - napisałeś że nie ma żadnych bezpośrednich lotów pod równikiem - pokazałem ci przynajmniej kilka przykładów pokazujących że się mylisz. Teraz mi odpowiedz na proste pytanie:







samoloty na poludnie od rownika nie wykonuja bezposrednich polaczen  :lol: :lol: :lol:

Czy uważasz że te loty nie istnieją? Czy jednak przyznajesz się do błędu?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3348 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:48:50 pm »
On tylko zadaje pytania.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3349 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:51:32 pm »
Cytuj
pomimo może niektórych bardzo intrygujących tematów poruszonych w filmie
I wlasnie o to mi chodzilo. Reszte odpisalem wyzej, ale widac emocje biora sile i piszesz jak najszybciej. :P
Tak się spiąłeś, że nie nadążasz z edytami, ja swoje przekazałem.

Ja tez.

@ Becet

Jakies nieliczne istnieja, ale pokazesz mi detale tych lotow, jak ja Ci pokazalem ten Twoj z Chile do Sydney - gdzie jest brak informacji o locie. :lol:

Jesli mi dasz to w tym watku przyznam sie do bledu w tej sprawie. Pozostanie Ci jeszcze wyjasnic brak trackingu tych lotow.

@ Winda

Przynajmniej zadaje.

Kiepski spam. :troll:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3350 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:55:30 pm »


Wystarczy?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3351 dnia: Czerwca 06, 2016, 14:57:09 pm »
LOL. Teraz to zrobiles FAIL. Mialem Cie za bardziej rozumnego.

 :lol:

Detale lotow do detale z lotniska: start - ladowanie. Jak dalem wyzej.

Co do krzywizny to chyba jasne ze jakas tam jest, chyba to kazdy widzial pare lat temu, wiec smieje sie ciagle ze bierzecie ten argument, jednak ja tam nie widze tysiaca stacji kosmicznych, nie wierze w ludzki lot na ksiezyc etc. Wiec to glownie podwazam. Ten watek o samolotach tez byl ciekawy, jak i pare innych. Jednak wszystko juz wczesniej zostalo powiedziane.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 15:04:20 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3352 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:00:28 pm »
Gdzie Ty dales jakiekolwiek detale z lotniska? :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3353 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:01:48 pm »
@ Becet

Teoretyczny lot z przyszlosci. Masz racje. :lol:

@ Winda

Tu, ja tylko zrobilem prnscrn.  :roll:

http://www.nuevopudahuel.cl/encuentre-su-vuelo?vuelo=QFA_322&ori=module_flights&fp=20160606&t=1
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3355 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:06:20 pm »
DURATION: 12h 40min

Chyba, ze tak naprawdę będize to 20h według teorii płaskiej ziemi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3356 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:08:34 pm »
Ok, znalazlem sobie, dzieki Master.

http://www.sydneyairport.com.au/flights/flight-arrivals-and-departures/international-arrivals.aspx

Wiec jeden mit jawnie obalony. Przyznaje sie tu do bledy. Zostal ten z trackingiem samolotow.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3357 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:11:22 pm »
Czyli teraz twierdzisz, że strona Qantas klamie tak?:lol:

Tutaj dane live z lotu przez równik:
https://www.flightradar24.com/TAP2543/9efe7f6

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3358 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:13:51 pm »
Ktos tu powinien miec pale z j.polskiego.

Gdzie cos twierdze, poza Twoja glowa? :lol:

Oddal mape (swoja droga znow falszujaca prawdziwy oglad kontynentow..) i pokaz mi te loty przez poludniowy atlantyk. Hmm?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 15:17:15 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #3359 dnia: Czerwca 06, 2016, 15:15:26 pm »
Czyli teraz twierdzisz, że strona Qantas klamie tak?:lol:

Wszyscy kłamią, tylko jakiś pierdolec z YT na grzybach ma rację :lol: