Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 537397 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #240 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:13:04 pm »
Cytuj
No to jak to w końcu jest Marins? Ogień szybko wygasł a parę postów wcześniej pisałeś że WTC zawaliło się od ogromnej temperatury płomieni jakie trawiły budynek.
A no i jeszcze nowoczesność konstrukcji (która parę postów wcześniej była beznadziejna przez co płomień strawił wszystko) pozwoliła na to, żeby budynek runął prosto w dół. Gubisz się Marins.

To wy się gubicie: Co ma Pentagon do WTC? "Ogień szybko wygasł" przez "nowoczesność konstrukcji" Pentagonu, a "WTC zawaliło się od ogromnej temperatury płomieni jakie trawiły budynek" przez konstrukcję "która (...) była beznadziejna". Tylko potwierdziliście słowa Marinsa.

@fenris
"ale nie widać silnika!" xD :lol:

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:15:16 pm »
Pewnie był za ciężki żeby podrzucić na miejsce katastrofy ;)

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:31:07 pm »
Tak się denerwują a nawet nie są wstanie powiedzieć co uderzyło w pentagon. Opierają się ma analizie jakiś zdjęć nie wiadomo jakiego autorstwa.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:36:49 pm »
Napiszę tylko od siebie to że 9/11 zostały porwane 4 samoloty, 2 uderzyły w WTC ,1 nie doleciał do Białego Domu, to co się stało z tym czwartym samolotem i z tymi ludźmi w środku jeżeli to nie samolot stuknął Pentagon?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:21:18 pm »
Cytuj
Wynika z tego, że Bin Laden jest najlepszym przykładem na uosobienie religijności islamu i niechęci do Stanów Zjednoczonych

Akurat czytałem ten numer Focusa z Bin Ladenkiem i raczej tam o niechęci do USA nie było. Mówili tylko, jaki to Bin Laden był dobrym i przystojnym kolesiem xD

Co do tej gafy w TV o zawaleniu WTC to dziwne, że z pośród 5 budynków akurat o 7 wspomniano. Ale też jaki sens byłby w informowaniu prezenterki/prezentera Tv o tajnych zamachach rządowych, więc to jako argument taki z d wzięty.

Skoro w Pentagon walnął Pan Samolocik to nie wiem jaki był powód zabrania taśm video z hotelu Sheraton przez FBI. Były one z deka lepsze od tych z budki koło pentagonu. Jeszcze chyba jedno video było ze Stacji Benzynowej na którym Samolotu żadnego nie widziałem. No a odpowiedz na Marinsa co w takim razie walnęło w 5tagon to jak dla mnie pocisk/bomba/rakieta (oczywiście nie taka do wysyłania w kosmos...). Tylko, że nie wiadomo w takim wypadku skąd te części samolotu. Kto by je rozrzucił w tak krótkim czasie? Chyba, że to była rakieta transportowa ( :lol: ).

Jeszcze w temacie było o tych zamachowcach co potem ujawnili ich w tv, a gdy oni to zobaczyli zgłaszali się do gazet i dziwnym trafem żyli. A nagranie Bin Ladena to kompromitacja zupełna, bo wygląa zupełnie inaczej na video które rządz US and A pokazał od starszych fotek bin ladenka. A i do tego artykułu w Focusie. Była tam mowa, żę był bardzo wierzącym Islamisą, a na tym video od USA to miał pierścionek na którejś tam dłoni/palcu co im religia zabrania. Nie pamiętam i nie wiem czy dobrze mówię, bo jakoś mnie ta religia nie ciągnie ale znając muzułmanów (z TV jak np. na papieża nadawali) dla nich to by było niedopuszczalne.

No i jeszcze ta grupa Bilderbergów - na początku myślałem, żę w sumie mogą być ale nie koniecznie. Ale po zobaczeniu tego filmu The End czy jakoś tak (link gdzieś na początku podany) to z całą pewnością nie był to photoshop :lol: ani jakaś wyssana z palca bzdura tylko jawne spotkanie oligarchów. I tak rok w rok się spotykają. W mediach ani słowa o tym co tam robią i o czym debatują. No ale ściśle tajny, pewno o dobrze dla ludzkości gawędzą skoro do opinii publicznej nie podadzą :lol:

A WTC przed zamachem zostało również ładnie ubezpieczone i  wykupione przez jakiegoś dziwaka mld'era za 3mld. No ale co tam jak po zamachu dostal 7mld :) Oczywiście od podatników, bo skąd niby pieniążki w państwie są?

Co do pilotów w tych samolotach, że nikt by się nie zgodził itp. itd. no tak, przecież nie od dziś wiadomo, że można sterować takim czymś z powierzchni lądu. Każdy chyba kiedyś bawił się radiowym samochodzikiem.

Najlepsze jest to o tych pożarach so sprawiły, że silnik Boeinga wyparował wraz ze skrzydłami, a konstrukcja WTC stopiła się i jeszcze ten wielki ogień przeniósł się na WTC 7, gdzie było złoto (notabene ono już się nie rozpuściło [w sztabkach było]) to FBI i tacy znaleźli paszporty Arabów zamachowców :lol: . Jakież to teraz te paszporty robią... (no teraz to z czipem RFID żeby przypadkowy terrorysta sie na terenie USA nie znalazł :lol: ). A szkoda, że czarna skrzynka też sie stopiła we wszystkich trzech przypadkach. Co z tego, że jest zamontowana w tyle samolotu i przy zderzeniu z pentagon siła byłaby tam najmniejsza i do tego ogień poszedł "z siła pędu" jak to Marines nazywa. No ale ona stopiła się natomiast paszporty się znalazły.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:26:34 pm »
Cytuj
No to jak to w końcu jest Marins? Ogień szybko wygasł a parę postów wcześniej pisałeś że WTC zawaliło się od ogromnej temperatury płomieni jakie trawiły budynek.
A no i jeszcze nowoczesność konstrukcji (która parę postów wcześniej była beznadziejna przez co płomień strawił wszystko) pozwoliła na to, żeby budynek runął prosto w dół. Gubisz się Marins.

To wy się gubicie: Co ma Pentagon do WTC? "Ogień szybko wygasł" przez "nowoczesność konstrukcji" Pentagonu, a "WTC zawaliło się od ogromnej temperatury płomieni jakie trawiły budynek" przez konstrukcję "która (...) była beznadziejna". Tylko potwierdziliście słowa Marinsa.


Pentagon - Budowa ukończona w 1942r.

WTC - Budowa zakończona 1973r.

No jak w mordę strzelił Pentagon jest nowocześniejszy. :lol:

PS. Na każdym rogu pięciokątnego budynku Pentagonu jest kamera (albo nawet dwie patrzące w oba kierunki) i żadna nie zarejestrowała samolotu? Jak to możliwe? Czyli byle złodziej może się tam włamać niewidoczny dla kamer? Bądźmy poważni.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:27:39 pm »
Tak się denerwują a nawet nie są wstanie powiedzieć co uderzyło w pentagon. Opierają się ma analizie jakiś zdjęć nie wiadomo jakiego autorstwa.
Tak, analiza Marnisa sa lepsze i 3x bardziej profesjonalne :lol: Powiedz mi co w nich jest złego? Pokazują 2x wiekszy samolot w stosunku do budynyku? lol. Ja po prostu nie wierze ze 2 ogromne silniki rozpadły by sie tak ze nie mozna było by ich zbierac i nie zostawiły by sladów w scianie(kadłub zostawił bardzo duzy slad a silniki nie są jakos duuzo mniejsze od niego) I tak jak master mówi, gdzie czarna skrzynka?
Opublikowane: Styczeń 26, 2008, 14:26:52
Cytuj
PS. Na każdym rogu pięciokątnego budynku Pentagonu jest kamera (albo nawet dwie patrzące w oba kierunki) i żadna nie zarejestrowała samolotu? Jak to możliwe? Czyli byle złodziej może się tam włamać niewidoczny dla kamer? Bądźmy poważni.

Nagrania są w złej jakości i nie ma sensu ich ogladac przeciez :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:29:58 pm »
Nagrania są, ale  samolot akurat zasłonił szlaban.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #248 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:32:13 pm »
Ta, mhm. Było tam wiecej niz jedna kamera a szlaban był akurat tak ustawiony zeby zasłonic kamere, fajnie. I musiał byc tak blisko kamery ze zasłaniał niemal cały obraz? A co z pozostałymi kamerami?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #249 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:33:35 pm »
Co do tej gafy w TV o zawaleniu WTC to dziwne, że z pośród 5 budynków akurat o 7 wspomniano. Ale też jaki sens byłby w informowaniu prezenterki/prezentera Tv o tajnych zamachach rządowych, więc to jako argument taki z d wzięty.

Prezenterki się o tym nie informuje. Ona dostaje tekst do przeczytania i to wszystko. Informuje się szefostwo TV by takie informacje dotarły do milionów ludzi na całym świecie. Oczywiście te oficjalne informacje. Może wdarł sie jakiś błąd. Informacja o zawaleniu się budynku nr.7 była znana TV rządowym ale za szybko została podana do wiadomości.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #250 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:38:05 pm »
Pozostałe nagrania z kamer zostały zabrane przez FBI (a la hotel Sheraton). Wiec nic się nie dowiesz :lol:

A co do tej gafy z TV: A no rzeczywiście. Jakoś nie zastanowiłem sie nad tym dłużej, a pierwszy raz słyszę o tej "gafie". A jeżeli było to podane w CNN to będzie dla mnie jeszcze bardziej wiarygodne, bo w końcu to telewizja rządowa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #251 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:50:38 pm »
To było w BBC. Tu masz tą feralną wypowiedź:

http://youtube.com/watch?v=C7SwOT29gbc

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #252 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:51:29 pm »
Marcepan pentagon był lepiej skonstruowany i miejsce w którym uderzył było po remoncie !!!!

Odpowiedzcie na pytanie elfora i moje bo jakoś odpowiedzi się nie doczekałem.

Wy ciągle to samo a ty Mikes jesteś lol  w tym temacie :)



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #253 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:55:53 pm »
Marcepan pentagon był lepiej skonstruowany i miejsce w którym uderzył było po remoncie !!!!

Jak już coś to było podczas remontu. No i jaki to zbieg okoliczności że akurat w to miejsce uderza samolot. Pentagon jest znacznie starszym budynkiem od WTC więc pisanie że nie pożar został ugaszony ze względu na nowoczesność konstrukcji jest niczym innym jak pociskaniem kitu w żywe oczy.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #254 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:29:57 pm »

Wy ciągle to samo a ty Mikes jesteś lol  w tym temacie :)



Ty większy :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #255 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:38:25 pm »
Odpowiedzcie na pytanie elfora i moje bo jakoś odpowiedzi się nie doczekałem.

chopie, zadaj pytanie. tylko nie w swoim stylu. pokaż, co potrafisz, wiem, że Cię na to stac!

---

wiesz, nasze pytanie było pierwsze, gdzie ślady po uderzeniu skrzydeł wraz z silnikami?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:46:37 pm »
Niestety jak widać spiskowcy biorą pod uwagę tylko te "fakty" które są wygodne dla ich teorii :-?

kun już dawałem kilka linków, wypowiedź eksperta a ty dalej pieprzysz o tych skrzydłach...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:58:10 pm »
to coś zapodał nie wnosi nic do sprawy

poza tym o zauważaniu tylko tych faktów, które nam są wygodne - to tyczy się także obrońców wersji oficjalnej.
dla mnie po prostu nie przemawiają rzeczy, które podano do opinii publicznej. mam spore wątpliwości, jednak nie twierdzę, że to mistyfikacja na 100%.

nie sądzicie, ze gdyby nawet skrzydła i silniki miały rozpirzyc się w drobny mak o opokę ścian pentagonu, to zostawiły by na nich jakiekolwiek ślady ślady?
cokolwiek, osmalenie, naruszenie ich spójności, cokolwiek? nie wiem. mam wątpliwości i tyle..

i nie unoś się zią, to szkodzi
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 16:06:46 pm wysłana przez kun »

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #258 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:32:55 pm »
Kun ja już się na temat skrzydeł wypowiedziałem wy nie potraficie udzielić mi odpowiedzi na moje pytania tacy z was spiskowcy hahaha co do pentagonu Marcepan to co w tym dziwnego ? mieli szczeście że akurat w to miejsce - mniejsze straty a tak to mógł by ktoś zginąć.

PS Doczekam się odpowiedzi na moje pytania cze zabrakło wam argumentów - chętnie poczytałbym posta Mikes'a znawce :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:35:03 pm »
Ej podaj ejszcze raz to pytanie, bo szukałem wypowiedzi Elfora 4 strony do tyłu i nie znalazłem.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #260 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:37:06 pm »
Napiszę tylko od siebie to że 9/11 zostały porwane 4 samoloty, 2 uderzyły w WTC ,1 nie doleciał do Białego Domu, to co się stało z tym czwartym samolotem i z tymi ludźmi w środku jeżeli to nie samolot stuknął Pentagon?

Proszę :)

Tu moje

Czy gdyby uderzył inny obiekt niż boeing to już książka mogła by leżeć nie zniszczona?
Co w takim razie uderzyło w pentagon ?


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #261 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:42:56 pm »
O ludziach mówiłem: prawdopodobnie były to samoloty sterowane na odległość (od dawna armia posiada taką możliwość), 4 samolotu nawet mogło nie być.

W pentagon uderzyła rakieta ziemia powietrze czy jak to się tam mówi.

Cytuj
Czy gdyby uderzył inny obiekt niż boeing to już książka mogła by leżeć nie zniszczona?

Znaczy o co Ci chodzi?



Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #262 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:47:01 pm »
O ludziach mówiłem: prawdopodobnie były to samoloty sterowane na odległość (od dawna armia posiada taką możliwość), 4 samolotu nawet mogło nie być.

W pentagon uderzyła rakieta ziemia powietrze czy jak to się tam mówi.

Cytuj
Czy gdyby uderzył inny obiekt niż boeing to już książka mogła by leżeć nie zniszczona?

Znaczy o co Ci chodzi?



Jasne a ludzi porwali i siedzą głęboko pod ziemią twoje wytłumaczenie to śmiech na sali. Aha dodam że napisałeś "prawdopodobnie" ludzie o co chodzi ? - jesteście poważni w tym temacie ?

Rakieta a to ciekawe - jakieś dowody czy filmik z jakimś tworem i rozdzielczości 4X4 piksela

Tak się czepiacie tej książki... chodzi o to że jak była by to rakieta to byście to olali a tak to "jak to możliwe że jest cała" jak jest pożar budynku to dużo rzeczy jest nie naruszonych.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 16:49:51 pm wysłana przez Marins »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #263 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:50:54 pm »
Nie ma na to dowodów. Są tylko ludzie co słyszeli wybuch, a tak sie składa, że wybuch towarzyszy zderzeniu rakiety ze ścianą.

To ja poproszę filmik gdzie widać samolot uderzający w pentagon.

A ludzi równie w ogóle mogłoby nie być. Zresztą w końcu nie żyją nie? A nazwiska można z kosmosu wziąć.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:55:51 pm »
Nie ma na to dowodów. Są tylko ludzie co słyszeli wybuch, a tak sie składa, że wybuch towarzyszy zderzeniu rakiety ze ścianą.
-
Są ludzie... ich zeznania nie są nie wiarygodne - było o tym w tv że są sprzeczne do tego co widzieli...

To ja poproszę filmik gdzie widać samolot uderzający w pentagon.

-Zdjęcie było pokazane z częściami samoloty a wy nie macie żadnych na to dowodów tylko jakieś śmieszne symulację. Tak filmiku nie posiadam - jak jest wypadek samochodowy to też wszytko zawsze jest nagrane ? taśmy zostały zabrane przez rząd w celu śledztwa.

A ludzi równie w ogóle mogłoby nie być. Zresztą w końcu nie żyją nie? A nazwiska można z kosmosu wziąć.
- może to ufoludki, ludzie byli bo wsiadali do tego samolotu, są nagrania i rozmowy a wy tylko przypuszczacie - jak wszytko zresztą.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #265 dnia: Stycznia 26, 2008, 17:04:53 pm »
Świadkowie są niewiarygodni - jak stwierdzili ludzie badający sprawę JFK gdyby wziąść pod uwagę zeznania ludzi w sprawie tego ile i skąd padło strzałów to łącznie wyszło by że na miejscu było 15 zamachowców w 15 różnych miejscach :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #266 dnia: Stycznia 26, 2008, 17:15:00 pm »
Ja poproszę o jeden filmik, jeden dosłownie gdzie widać samolot uderzający w Pentagon. Na tyle kamer, które zaobserwowały to zdarzenie żadna nie pokazuje samolotu? Czemu skonfiskowano kamery z hotelu i stacji benzynowej?
Czekam! Jeden filmik gdzie widać że to samolot uderza w Pentagon. Z WTC jest masa filmów a z Pentagonu nie ma żadnego.
No Marins wykaż się i pokaż mi taki film.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #267 dnia: Stycznia 26, 2008, 17:45:28 pm »
Ja poproszę o jeden filmik, jeden dosłownie gdzie widać samolot uderzający w Pentagon. Na tyle kamer, które zaobserwowały to zdarzenie żadna nie pokazuje samolotu? Czemu skonfiskowano kamery z hotelu i stacji benzynowej?
Czekam! Jeden filmik gdzie widać że to samolot uderza w Pentagon. Z WTC jest masa filmów a z Pentagonu nie ma żadnego.
No Marins wykaż się i pokaż mi taki film.

"Czemu skonfiskowano kamery z hotelu i stacji benzynowej?"
Skąd wiesz, że skonfiskowano? Bo tak powiedzieli w "Zeitgeiście" ?

"Z WTC jest masa filmów a z Pentagonu nie ma żadnego."
Bo Pentagon jest w centrum Manhattanu i odwiedzają go miliony osób / turystów, a WTC jest kompleksem wojskowo-zbrojeniowym który niestety nie przyciąga tylu osób z całego świata a już na pewno nie turystów.

Specjalnie dla was: [by Wikipedia]

Cytuj
Istnieją niepotwierdzone teorie, wg których atak na Pentagon miał zupełnie inny przebieg. Teorii tych próbuje się dowodzić na rozmaite sposoby zazwyczaj mające niewiele wspólnego z metodą naukową a wiele z bezkrytycznym powtarzaniem plotek i pseudonauką. Niektóre z tych teorii zakładają, że cały atak był mistyfikacją, mającą na celu wzmocnienie prezydentury Georga Busha oraz potęgi kompleksu militarno-zbrojeniowego w USA.

Właśnie tak wyglądają wasze argumenty. Nie uważacie, że gdyby jakieś badania potwierdziły waszą teorię spiskową (badania, zlecone mnóstwom instytucji i różnym naukowym pracowniom) to od razu to by się wydało? A może rząd wszystkich przekupił?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 17:50:11 pm wysłana przez EXT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #268 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:28:28 pm »
EXT o to chodzi że wiele badań potwierdza kontrolowane wyburzenie WTC. Poszukaj, poczytaj a nie sugeruj się wikipedią, którą każdy może sobie redagować.

A skąd wiadomo że kamery zostały skonfiskowane? A no stąd że pracownik stacji benzynowej sam osobiście parę dni po 11 września poinformował o tym media. Taka sama sytuacja była z kamerami w hotelu. Na prawdę wierzysz w to że na taką masę kamer jaka obserwuje Pentagon żadna nie zarejestrowała samolotu, podczas gdy zdjęć Boeingów uderzających w WTC jest cała masa.

Sam fakt że "samolot" uderzający w Pentagon zanim to zrobił to leciałby bardzo nisko i zwrócił by uwagę tysięcy ludzi. W komórkach teraz masz kamery, aparaty itp. Myślisz że nikt by tego nie zarejestrował? Na prawdę tak uważasz?

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #269 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:49:02 pm »
"Poszukaj, poczytaj a nie sugeruj się wikipedią, którą każdy może sobie redagować. "
Nie sugerowałem się wikipedią! Podałem cytat, który wyraża moją opinię o tych wszystkich spiskach.

"A no stąd że pracownik stacji benzynowej sam osobiście parę dni po 11 września poinformował o tym media."
Wybacz. Po prostu nigdzie nie słyszałem o tej całej aferze z kasetami. (poza Zeigeistem właśnie)

"Sam fakt że "samolot" uderzający w Pentagon zanim to zrobił to leciałby bardzo nisko i zwrócił by uwagę tysięcy ludzi. W komórkach teraz masz kamery, aparaty itp. Myślisz że nikt by tego nie zarejestrował? Na prawdę tak uważasz?"
OK: Gdzie się podział czwarty porwany samolot? (to informacja lotnictwa a nie rządu USA)
Co ze zdjęciami? Przecież widać na nich szczątki samolotu (vide img na poprzedniej stronie)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #270 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:55:05 pm »
No właśnie, gdzie są szczątki samolotu? Skrzydła, silniki i najważniejsze, czarne skrzynki?

Co do informacji o 4 samolocie to skąd ta pewność że na 100% był on porwany? Pierwsze informacje 11 września mówiły nawet o większej liczbie porwanych maszyn. Dopiero potem sprecyzowano że było ich 4. Ale to już ustalono po tym jak wszystkie obiekty zostały trafione (no i lot 73). Czyżby najpierw musieli się upewnić żeby potem podać info zgodne z wykonanym planem?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #271 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:49:06 pm »
Dodam to bo widzę że słowo pisane nasi spiskowcy ignorują ;)

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/katastrofa-samolotu/article114293/Z_wojskowej_CASY_ocalal_tylko_statecznik.html

I jeszcze fotka z pentagonu:



Jeśli to waszym zdaniem nie są resztki samolotu - to co to jest :lol:

I jeszcze jeden cytat z wiki:

"In an attempt to rebut the theories, Mete Sozen, a member of the ASCE team onsite after the crash, explained that an airplane does not create a "cartoon-like outline of itself" when crashing into a reinforced concrete building."


Oczywiście tego postu nie widziałeś :-? A to co piszesz to debilizm - media zawsze podaję orientacyjne dane, z plotek i tego typu źródeł.

Co do czarnych skrzynek:

"The flight data recorder and cockpit voice recorder were both recovered at the Pentagon; however, the cockpit voice recorder was so badly damaged and burned that nothing could be recovered from it."


« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 19:52:47 pm wysłana przez fenris »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #272 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:50:33 pm »
i ta blacha jest z tego paru tonowego boeinga , tak ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #273 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:53:29 pm »
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/katastrofa-samolotu/article114293/Z_wojskowej_CASY_ocalal_tylko_statecznik.html

I ten statecznik jest z 20 tonowego samolotu wojskowego który zahaczył o drzewa?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #274 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:57:14 pm »
Czytam tylko ten wątek dla ubawu i nie staram się w nim udzielać bo to kompletnie bez sensu ale ten fragment mnie rozwalił...
Cytuj
"In an attempt to rebut the theories, Mete Sozen, a member of the ASCE team onsite after the crash, explained that an airplane does not create a "cartoon-like outline of itself" when crashing into a reinforced concrete building."
Biedny facet...musiało mu być ciężko że musi tłumaczyć kretynom że samoloty generalnie wbijając się w budynki nie zostawiają na ścianach zarysu samolotu jak to widać czasami w kreskówkach...   :lol:

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #275 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:58:46 pm »
i ta blacha jest z tego paru tonowego boeinga , tak ?
Podobno... :)
A resztę części z tego boeninga wyniesiono ręcznie! Tyle tego było :)
Służby ratownicze nie znalazły nawet jednego ciała a po kilku dniach "specjaliści" z Pentagonu podają, że zidentyfikowali ponad 180 ciał pasażerów.
A zawartości czarnej skrzynki do dziś nie odzyskali :)

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #276 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:59:38 pm »
Pomyśl jak musi się czuć kiedy kretyni dalej twierdzą że jest inaczej :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #277 dnia: Stycznia 26, 2008, 20:01:45 pm »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #278 dnia: Stycznia 26, 2008, 20:03:19 pm »
No właśnie pewnie twoim zdaniem to też jakiś spisek...

Jeszcze jeden fakcik, na pokładzie samolot który uderzył w pentagon była dziennikarka Fox News:

http://en.wikipedia.org/wiki/Barbara_Olsen

Co się z nią stało skoro twierdzicie że żaden samolot nie uderzył w pentagon? Wyparowała? Porwali ją kosmici?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 20:06:55 pm wysłana przez fenris »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #279 dnia: Stycznia 26, 2008, 20:06:44 pm »
Biedny facet...musiało mu być ciężko że musi tłumaczyć kretynom że samoloty generalnie wbijając się w budynki nie zostawiają na ścianach zarysu samolotu jak to widać czasami w kreskówkach...   :lol:

Poważnie? Nie wiem jak Ty Leenk ale ja tutaj widzę wyraźny zarys samolotu a nie dziurę jak w przypadku Pentagonu:



Tylko nie wmawiaj nam że to kreskówka.