Autor Wątek: skate  (Przeczytany 35881 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: skate
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 21, 2007, 14:39:59 pm »
Co maja gowniane  :P?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: skate
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 21, 2007, 15:08:05 pm »
juz sie sciaga w pracy - szkoda ze maja gówniany  tv hehe :grin:
Masz X-boxa w pracy?
Jasne, tylko ostrzegam, że będe bardzo krytyczny jezeli chodzi o realizm - sam jezdzilem na desce pare lat i byłem zapalonym maniakem deskorolki więc sam rozumiszzz ;)
pozdro
Wiesz, gdyby się ostro czepiać realizmu.To powinniśmy w tej grze mieć życie.Upadek na kręgosłup grozi nie tylko kalectwem, ale nawet i śmiercią.Tak więc nie oceniaj krytycznie realizmu :D Chcę tą grę kupić, więc dobre
sprawozdanie miło widziane:)
Może nie AŻ taki realizm, ale miło by było, gdyby nie skakało się 5 m w górę.

nakimushi

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 21, 2007, 15:35:32 pm »
o matko - maja tu jakies kosmiczne lacza a przez ponad godzine sciagnelo sie 15%  :???:///
moze jutro zagram

lupinator

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:02:48 am »
Jestem właśnie po demie. Coż mogę powiedzieć? Tony Hawk niech się schowa :] Pomimo tego ze nie jestem skatem to grało mi się bardzo przyjemnie. Grafika może czasami nie jest pierwszej klasy ale za to ma swój specyficzny feel, jest bardzo fajny i prosty w obsludze edytor filmow, jest tez dosyc oryginalne sterowane (sputy to graby, X i A to odpychanie się, lewa gałka odpowiada za deske a prawa za ciało). Jednym słowem - podoba mi sie :]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 10:04:29 am wysłana przez lupinator »

nakimushi

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:03:52 am »
no ja dzisiaj pogralem troche rano w pracy i gra sie zupelnie inaczej niz w Tonym/ ciezko cos powiedziec grajac na zwyklym tv ale wyglada ze gra bedzie naprawde kozacka... nie jest latwa / a raczej wymaga przyzwyczajenia do robienia trików galkami/

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: skate
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:50:47 am »
A jak ma się sprawa realizmu?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: skate
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:53:43 am »
Cytuj
lewa gałka odpowiada za deske a prawa za ciało
Odwrotnie. :)
Co ciekawe, nie ma przycisku odpowiedzialnego za grindy - te wykonujemy po prostu najeżdżając, bądź naskakując na krawędź.
Po krótkiej sesji mogę powiedzieć, że gra spełniła moje oczekiwania, a nawet je przerosła.
Mimo wszystko nie do końca wierzyłem w ten tytuł.
Jestem miło zaskoczony i jeśli cała gra tak wygląda, to łykam ten tytuł bez zastanowienia.
Źle nastraja jedynie filmik na koniec dema, w którym widać 20 metrowe skoki itp.  :mad:
Kłóci się to z trochę z poziomem w demie, gdzie wszystko jest dość realistyczne, a żeby wykonać zwykłe porządne ollie potrzeba trochę czasu (nie można co chwile podskakiwać jak w TH)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 22, 2007, 12:01:50 pm »
Gra jest mega :-). Co tu więcej pisać, to prawdziwy SYMULATOR życia skatea ;). Koledzy już chyba reszte napisali.

@Hubi - realizm!! O TAK!!!!!!! :D Jest świetnie, super realistycznie, cieszy zrobienie fajnej 360tki + kickflipa nad wysoką rampą :D. Coś wspaniałego, możesz sobie planować triki - coś pięknego.
Demo jest świetne (super sie śmiga-ekstra realizm i fajne miejscówki), ciekawe co bedzie z fullem? To bedzie kosmos, w demie smiga sie po skateparku a w pełenej bedzie sie latało po mieście, ahhh... Do tego wyjazdy na zawody... Doczekać sie nie moge :].
Jedyne co mogli by dodać to możliwość zmiany kamery i 'zejście' z deski (deck pod pachą :D) co by ułatwiło dostać sie łatwiej w ciekawe miejsca by wykonać jakieś efektowne i trudne triki :].

Ogólnie POLECAM!! Jeżeli ktoś lubi deske i jeździ na desce zostanie pochłonięty przez demo, nie mówiąc już o fullu :).
pozdro

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: skate
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:54:59 pm »
Kuźwa dajcie to demo na PS3, albo przyniescie X360 do mnie!! :D Kurde mol, wiedzialem ze tak bedzie :D juz po pierwszym filmiku widzialem detronizatora TH. Obejrzalem kilka filmow na jutubie i wiem ze to jest TA JEDYNA gra, ktore musze miec w dniu premiery obok PES2008 :) I takie pytanko: jak ma sie sprawa z manualami i grindami (wygladaja genialnie) w kwestii rownowagi? Postac traci rownowage i trzeba kontrowac gałką?

Czapki z glow - pierwszy raz jestem tak podniecony gra EA :shock:

edit: http://youtube.com/watch?v=thMD0vSdBPg

jak takie rzeczy mozna robic, to nie mam wiecej pytan - zostalem zatkany.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 13:57:57 pm wysłana przez blach0r »

nakimushi

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:59:27 pm »
tak triki wygladaja bardzo realistycznie - czus wage postaci i jak wali z duza sila przy ladowaniu/ grindowanie nie jest takie latwe/

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 22, 2007, 16:03:57 pm »
Cytuj
jak ma sie sprawa z manualami i grindami (wygladaja genialnie) w kwestii rownowagi? Postac traci rownowage i trzeba kontrowac gałką?

Manule - super :)) musisz trzymać równowage inaczej wiadomo.
Grindy - ahhh mega, coś wspaniałego... Bardzo trudno sie utrzymać. ALE O TO CHODZI!
pozdro :)
ide smigac w .skate ;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: skate
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 22, 2007, 16:16:21 pm »
blach0r: akcja z tego filmika, który zapodałeś masakruje  :shock: :shock: :shock:

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 22, 2007, 16:41:20 pm »
tak samo w filmiku pod koniec dema jak koleś skacze i deska pod barierką a koleś nad. Widać, że duża swoboda będzie podczac robienia tricków. A sprawa z manualem genialna. Trzeba wykazać się wyczuciem podczas lądowania, żeby go zrobić :)


crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 22, 2007, 19:18:41 pm »
W czasie pogrywania zrobiłem wye^@#@*ną w kosmos ewolucje (skromnie :D) i wchodze sobie w replaye i chce wysłać fotke na serwer (jest taka możliwośc, ogladasz repley bierzesz pauze i mozesz wyslać to co widać na serwery EA) to sie elegancko wysłalo, potem chce wysłać repley też sie wysłalo (długo trwało ale poszło) i teraz pytanie... Po wysłaniu tego pisze, że można to lukać na SKATE.EA.COM - ale gdzie? Pół godziny szukałem i nigdzie nie moge znaleść mojego 30sekundowego replaya i fotki, chyba, że opcja taka pojawi sie jak będzie full? ;/ Ale troszke bez sensu to po co by dawali w demie?
btw. ogólnie stwierdziłem, że demko jak na demo to nieźle rozbudowane ;)

pozdro

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: skate
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 22, 2007, 19:59:01 pm »
Jeszcze jedno pytanko - wiadomo cos o dostepnych prawdziwych skejterach? Czy bedziemy mieli do czynienia z anonimami? Marzy mi sie Daewon Song czy Mullen, nic wiecej :)

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: skate
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 22, 2007, 20:39:02 pm »
Ta gra kopie zad Tomaszowi Hawk. Przypomina mi to jeżdżenie na deskorolce a nie na deskolotce tak jak w tonym :]
Podoba mi się to, że można wyczesać naprawdę fajne trikolce, które wyglądają naturalnie. Nie wiem czy to sterowanie było potrzebne ale może być.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 23, 2007, 12:39:31 pm »
Cytuj
Przypomina mi to jeżdżenie na deskorolce a nie na deskolotce tak jak w tonym :]

Hehe, słuszne porównanie :-).
Tylko sie nie zgadzam ze słowem 'przypomina', bo to jest jazda na deskorolce! A nie tylko przypominająca ją gra :D.

Hmm, mnie ciągle denerwuje ta kamera. Ogólnie fajna, genialna - taka jak w skateowskich filmach, super! Tylko... Mogli by dać wybór jeszcze innej - czy możliwość obracania kamery i rozglądania sie wokół bo aktualna kamera sporo ogranicza widoczność.

I przydała by sie możliwość (jak wcześniej pisałem) biegania/chodzenia z deską - powiedziałbym, że to wręcz koniecznie!! Dzięki temu będzie dużo łatwiej powtórzyć trik.
Przykładowo: widzimy fajne schódki z rampą, chcemy zrobić fajnego grinda + 180tke, rozpędzamy sie skaczemy i ch... przewracamy sie - no to wstajemy, deska pod łape, po schódkach i spowrotem na miejsce skąd zaczynaliśmy wykonywać trik, gdy jesteśmy deseczka pod nogi i następna próba :D. To by sie przydało, jakby nie patrzeć ;)

Jeżeli dodadzą to i wiecej kamer to bedzie ideał... :)

pozdro
Opublikowane: Sierpień 22, 2007, 21:32:18
Edit:
Hmmm, nie wiem czy zauważyliście to ale w czasie gry im ciekawszy walniemy combos tym muza w tle jest coraz głośniej. A ja sie dziwiłem czemu tak cicho gra ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2007, 14:47:21 pm wysłana przez crasch »

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: skate
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 23, 2007, 12:45:59 pm »
Wczoraj o 20 skończyło się ściąganie i muszę powiedzieć, ze gra jest GENIALNA :).
Co do kamery i brania deski w rękę to zgodzę się z Crashem.Co prawda muszę jeszcze więcej pograć, bo jak narazie Graby mi cienko wychodzą;P.A może wie ktoś jak będzie wyglądał w tej grze multi?Fajnie by było, że jak w Crackdown.Wchodzisz z kumplami do Skate'a  i jeździcie razem, pokazujecie sobie nawzajem tricki itp. Prawie jak w realu :)



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 23, 2007, 12:53:20 pm »
Po 10 minutach grania - k... mać co za powalony system sterowania
Po 30 minutach grania - co za $%@$!$! :-x
Po godzinie - może nie jest tak źle
Po dwóch - ja już chcę mieć FULLA :grin:
Gierka super grywalna, trudna na początku ale potem da  się już robić niezłe triki. Świetny motion capture co widać szczególnie na replayach. Parę błędów (trochę nie dokłądnie się steruje prawym grzybkiem) ale pewnie poprawią to do premiery.
Będzie HIT!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: skate
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 23, 2007, 15:50:08 pm »
Gierka wypas! Graficznie nic specjalnego, ale trzyma poziom, no i ma bardzo dobrą fizykę. Uczucie z jazdy jest jednak naprawdę świetne, a system robienia trików po prostu nie mógł być lepszy. I pomyśleć, że po filmikach (a właściwie jednym) określiłem grę jako syf. Tony nie ma już nic do gadania. Jeśli ktoś lubi te klimaty (mi się trochę przejadły przez TH) to skate jest pozycją obowiązkową.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 23, 2007, 17:56:04 pm »
Po zagraniu w demo na zawsze straciłam wszelką ochotę na jakiegokolwiek Tony'ego :) Na początku trudno się połapać, ale potem system staje się naprawdę intuicyjny. Najtrudniejszy w tym wszystkim jest chyba prawy analog, bo normalnie robi za kamerę, a tu za ruch deską. Muzyka niezbyt moje klimaty (jak i ogólnie rzecz biorąc cała ta skate'owa otoczka) ale ogólnie na plus. Grafika przyjemna, rewolucji żadnej. Fizyka- poezja. Mimo że milion wersji TH mi nieco obrzydziło gatunek, to chyba kupię fulla :P

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: skate
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 23, 2007, 22:46:03 pm »
Po zagraniu w demo na zawsze straciłam wszelką ochotę na jakiegokolwiek Tony'ego :) Na początku trudno się połapać, ale potem system staje się naprawdę intuicyjny. Najtrudniejszy w tym wszystkim jest chyba prawy analog, bo normalnie robi za kamerę, a tu za ruch deską. Muzyka niezbyt moje klimaty (jak i ogólnie rzecz biorąc cała ta skate'owa otoczka) ale ogólnie na plus. Grafika przyjemna, rewolucji żadnej. Fizyka- poezja. Mimo że milion wersji TH mi nieco obrzydziło gatunek, to chyba kupię fulla :P
Tony Underground był IMHO imba :]



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 24, 2007, 11:26:41 am »
Rano ściągnołem i chwile pograłem w to demo żeby zobaczyc ten niby rewolucyjny system sterowania i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Troszkę odruchowo na początku trzymałem A żeby podskoczyć, takie przyzwyczajenie z Tonego. Anyway jakby nie patrzeć schemat sterowania za pomoca gałek jest jak w Fight Night czy też Def Jam Icon. Widoczne EA się spodobał ten typ kontroli i tylko patrzeć jak w następnym NFS tym po Pro Street będziemy skręcać brykami kręcą lewą gałką w daną stronę.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 24, 2007, 14:36:52 pm »
Lukajcie to, ciekawe zdarzenie miałem wczoraj hehe ;)))

btw. ta osoba (oglądający bedą wiedzieli kto) to była kobieta :].
pozdro

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: skate
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 24, 2007, 15:48:59 pm »
Hahahaha !! świetne to :P
A w pewnym momencie inny skater was podglądał nawet  :cool:

Gra skate zbudowała moim zdaniem następną grupę konkurencyjnych gier tak jak to ma miejsce w przypadku PES vs. Fifa, Virtua Fighter vs. Tekken. Tak teraz mamy skate vs. Tony Hawk
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2007, 16:27:10 pm wysłana przez pachu »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: skate
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 24, 2007, 16:49:47 pm »
Przeszedłem demko 2 razy, gra full wypas. Tricki daja duzo wiecej satysfakcji niz w Tony Hawku. Nad grafika nie ma sie co zachwycac, bo jest po prostu dobra, muzyka w demie zreszta tez. System wykonywania ewolucji miazdzy, spodobały mi sie przede wszystkim grindy i brak Hawk'owego paska. Miejscami denerwowała mnie tylko kamera, ktora troche ograniczała widocznosc, ale to drobiazg. :)

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 25, 2007, 14:29:22 pm »
OMG! Katowałem wczoraj to demo do 2 w nocy, oswajałem się ze sterowaniem. Teraz robię wszystkie zadania w jakieś 5 minut. To jest prawdziwa gra o deskorolce. Duchowy następca Thrashera i w ogóle moc. Oczywiście są przesadzone akcje kickflip + melon 360 czy potrójny heel z ziemi, ale mimo to na tą grę nie będzie przysłowiowego bata. No i Black Flag na soundtracku w demie!

PS. Poziom trudności chyba easy, bo w zawodach te cieniasy nie mają co szukać :).

PSS. Nie ma żadnego .skate vs TH. Transfery na 100 metrów to w Airblade, a nie na deskorolce :),
Opublikowane: Sierpień 25, 2007, 11:44:07
Gdzie to się niby upload'uje (w sensie footage)? Bo na skate.ea.com jakoś pusto w tej materii?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 25, 2007, 15:02:03 pm »
Cytuj
Gdzie to się niby upload'uje (w sensie footage)? Bo na skate.ea.com jakoś pusto w tej materii?

Luknij na strone wcześniejszą tego tematu, pytałem o to samo ;/. Czuje, że coś sie pojawi po premierze pełnej wersji.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: skate
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 25, 2007, 15:50:09 pm »
a mnie sie gra nie za bardzo spodobala, przede wszystkim kamera, ktora wybrali chyba najgorsza z mozliwych, do tego za dlugo gralem w tonyego i w demku predzej bym sobie palce polamal niz cos normalnego zrobil. z jednej strony fajnie, ze tu do byle grinda trzeba sie przylozyc, ale z drugiej wkurza mnie koniecznosc walki ze sterowaniem. ja sobie gre odpuszcze i poczekam na nowego tonyego, w ktorego bede potrafil grac, niz na cos, w czym odruchowo wciskam A by podskoczyc a koles sie tylko noga odpycha. oczywiscie nie zmienia to faktu, ze gra jest porzadna :cool:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 25, 2007, 15:59:05 pm »
a mnie sie gra nie za bardzo spodobala, przede wszystkim kamera, ktora wybrali chyba najgorsza z mozliwych, do tego za dlugo gralem w tonyego i w demku predzej bym sobie palce polamal niz cos normalnego zrobil. z jednej strony fajnie, ze tu do byle grinda trzeba sie przylozyc, ale z drugiej wkurza mnie koniecznosc walki ze sterowaniem. ja sobie gre odpuszcze i poczekam na nowego tonyego, w ktorego bede potrafil grac, niz na cos, w czym odruchowo wciskam A by podskoczyc a koles sie tylko noga odpycha. oczywiscie nie zmienia to faktu, ze gra jest porzadna :cool:

Hehe, kamera jest mega - taka typowo skateowska (zobacz jakiś filmik z udziałem skateboardzistów) ale ja też sądze, że powinny być JESZCZE inne.

Pograj jeszcze troche, naucz sie sterować i wtedy oceń gre a nie odrzucaj jej tylko dlatego, że sie przyzwyczaiłeś to sterowania w TH. :)
pozdro

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: skate
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 25, 2007, 16:12:33 pm »
No własnie kamera jest fajna, bo pozwala skupić uwagę na deskę :)
Jak już zabrałem głos to powiem że demko jest świetne, każdy trick jest wyzwaniem i daje sporo satysfakcji. Podoba mi się też grind i to że jak walniemy w krawiężnik lub coś niskiego przy pewnej predkosci to zlatujemy z deski a nie tak jak w tonym poprostu nas obraca lub zwalniamy. Po skostniałem serii Tony Hawk, skate jest czymś co o czym każdy fan skateboardingu mógł tylko marzyć :D

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:08:28 pm »




Kilka moich trikulców. Jakość mocno średnia.
Opublikowane: Sierpień 28, 2007, 15:31:29
A tutaj kompletne, nie moje, kosmosy. Respekt dla gościa za wyczajenie tych kombinacji, ale dis-respect za bawienie w kolejnego Tony anty-gravity Hawka.


matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:30:46 pm »
OMG! Katowałem wczoraj to demo do 2 w nocy, oswajałem się ze sterowaniem. Teraz robię wszystkie zadania w jakieś 5 minut. To jest prawdziwa gra o deskorolce. Duchowy następca Thrashera i w ogóle moc. Oczywiście są przesadzone akcje kickflip + melon 360 czy potrójny heel z ziemi, ale mimo to na tą grę nie będzie przysłowiowego bata. No i Black Flag na soundtracku w demie!

PS. Poziom trudności chyba easy, bo w zawodach te cieniasy nie mają co szukać :).

PSS. Nie ma żadnego .skate vs TH. Transfery na 100 metrów to w Airblade, a nie na deskorolce :),
Opublikowane: Sierpień 25, 2007, 11:44:07
Gdzie to się niby upload'uje (w sensie footage)? Bo na skate.ea.com jakoś pusto w tej materii?

Mój kumpel tyra potrójnego heela na flacie :P
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:37:39 pm »
Miało być i/a nie czy w sensie, że heel z ziemi i do tego melon :D.

T3I-I

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 28, 2007, 20:46:17 pm »
a to moj najlepszy trick nie wyszedl mi niestety 2 raz juz nigdy wiecej(jakosc z fona)  :lol:



gra jest super kilka zachowan typa w ogole zrobilo mi sie bezposrednio z fizyki gry ale niestety nie mialem jak nagrac moze jak bedzie full to sie jakos postaram filmik skrecic do tego skate sie nadaje jak zadna inna gra...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 29, 2007, 21:37:29 pm »




Kilka moich trikulców. Jakość mocno średnia.
Opublikowane: Sierpień 28, 2007, 15:31:29

Eee?? Co to ma być?? Hm, no sorry Tarniaku nie chce być nieprzyjemny ale po co coś takiego wogóle pokazujesz??  :lol: Przeciesz ciekawsze rzeczy robi sie podczas tutoriali na początku demka.
Jak już coś prezentujesz to weź pokaż coś interesującego/ciekawego.

A tu pare moich średnich tricków (jakość dość słaba):

<- poczwórny kickflip :)


T3I-I hehe, mocne :D miałem kiedyś podobną sytuacje ;).

btw. jakie macie najwyższe skoki na 'vertcie'? Czyli w tym 'basenie'? :)) Mój rekord to na razie 3.9m. :)

pozdro

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: skate
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 29, 2007, 22:09:41 pm »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 29, 2007, 22:18:48 pm »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:

Gdzie sie chwale? Po prostu pokazałem pare tricków ze skate. w odpowiednim topicu. Zkrytykowałem, bo jeżeli mam być szczery on ciągle najeżdża na mnie pozatym napisałem fakty - filmiki są na b.niskim poziomie.

A co do skate. to moim zdaniem demko najlepsze jakie sie ostatnio pojawiło - można grać w nieskończoność :].
pozdro

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: skate
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 29, 2007, 22:37:51 pm »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:



A co do skate. to moim zdaniem demko najlepsze jakie sie ostatnio pojawiło - można grać w nieskończoność :].
pozdro
Zgadzam się w 100%.Grasz i grasz i grasz i nie możesz przestać.Właśnie dlatego takie gry jak Skate mają bardzo dłuuuuugą żywotność:)



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 29, 2007, 23:03:18 pm »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:



A co do skate. to moim zdaniem demko najlepsze jakie sie ostatnio pojawiło - można grać w nieskończoność :].
pozdro
Zgadzam się w 100%.Grasz i grasz i grasz i nie możesz przestać.Właśnie dlatego takie gry jak Skate mają bardzo dłuuuuugą żywotność:)

I dlatego będzie trza kupić :D kurna doczekać sie nie moge tej gry, demo daje tyle zabawy, że 'masakra' i aż nie moge sobie wyobrazić ile funu będzie dawała wersja pełna :].
btw. w skate. na oko przegrałem już coś okoła 5 godzin oO. Hehe.