Autor Wątek: skate  (Przeczytany 35878 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 29, 2007, 23:45:51 pm »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:

Gdzie sie chwale? Po prostu pokazałem pare tricków ze skate. w odpowiednim topicu. Zkrytykowałem, bo jeżeli mam być szczery on ciągle najeżdża na mnie pozatym napisałem fakty - filmiki są na b.niskim poziomie.

A co do skate. to moim zdaniem demko najlepsze jakie sie ostatnio pojawiło - można grać w nieskończoność :].
pozdro
Wszystkie tricki z moich filmików są lepiej punktowane od twoich. Powód? Zobacz sobie jak punktowane są variale i tricki na nollie. Zrobiłeś jednego kickflipa i mctwista co jest banalne. Zrób 360 flipa na wyjściu z raila. Jakbyś się znał na desce to byś widział variale, 36 i triki na nollie. Więc jak widze, przysłowiowy żal dupę ściska. Strasznie niesłowny z Ciebie dzieciak, miałeś ponoć nie pisać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2007, 23:47:33 pm wysłana przez tarniak »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 30, 2007, 00:18:50 am »
Wiesz Crasch, nie wszyscy siedzą nad tym demkiem non stop.Ja jestem na podobnym poziomie co Tarniak.W demku można zrobić wiele różnych tricków, lecz ja gram tylko dla zabawy.

BTW: Crasch, jak tak bardzo lubisz się chwalić i krytykować innych, spróbuj skrytykować siebie.Chociaż... to Ciebie chyba przerasta... :???:

Gdzie sie chwale? Po prostu pokazałem pare tricków ze skate. w odpowiednim topicu. Zkrytykowałem, bo jeżeli mam być szczery on ciągle najeżdża na mnie pozatym napisałem fakty - filmiki są na b.niskim poziomie.

A co do skate. to moim zdaniem demko najlepsze jakie sie ostatnio pojawiło - można grać w nieskończoność :].
pozdro
Wszystkie tricki z moich filmików są lepiej punktowane od twoich. Powód? Zobacz sobie jak punktowane są variale i tricki na nollie. Zrobiłeś jednego kickflipa i mctwista co jest banalne. Zrób 360 flipa na wyjściu z raila. Jakbyś się znał na desce to byś widział variale, 36 i triki na nollie. Więc jak widze, przysłowiowy żal dupę ściska. Strasznie niesłowny z Ciebie dzieciak, miałeś ponoć nie pisać.

Żal mi Ciebie :). Tricki które pokazałem były wykonywane bez spoglądania na pkt. a tylko na efektywność - wykonaj te same ewolucje i sprawdź czy takie proste. Ty pokazujesz tricki patrząc na nie pod wzgl. pkt - ok myślałem, że chodzi ci o co innego. W takim razie i ja podeśle coś wysoko pkt jeżeli tylko na to zwracasz uwage w skate.

Zrobiłem jednego kicka i mctwista? Hm, no brawo... :] Fajnie. Ale ja tego nie pokazałem by zaprezentować wysoko pkt. combosy a ciekawe tricki (tak jak już pisałem) - moim zdaniem przykładowo ollie+kickfil 180+chwilowy grind/'odbicie' sie na słupie+grab jest bardzo ciekawy. Na desce sie znam, bo kochałem ten sport swego czasu jak nic innego.

Tak więc porównujemy ciekawe triki z wysoko pkt trikami, coś tu nie tak. Pozwól mi też zrobić coś dla pkt to wtedy porównamy mądralo :).
Żal mi dupy nie ściska, bo niby czemu? Widze, że słaby jesteś i tyle. Dzieciak to może ty, wszystkie twoje posty na to wskazują.

W takim razie proponuje wykonać jakiś wysoko pkt trick/combos i zrobić fotke wyniku, tak bedzie najuczciwiej. Co ty na to?
btw. poczwórny kickflip jest b.wysoko pkt, dużo wyżej niż twoje tricki z nollie :).

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 30, 2007, 00:22:39 am »
360 flip jest n-razy trudniejszy ot frontflipa w tej grze, więc no bonus. Robiłem tricki, które byłyby realne i efektowne. A tzw. "kosmosy" nie są ciekawymi trickami. Pokaż 360 flipa albo varial kickflipa.

Cytuj
ollie+kickfil 180+chwilowy grind/'odbicie' sie na słupie+grab
Acha, a sw 5-0+ns grind+360fl sex change jest według Ciebie nieciekawy. Hm... bardzo logiczne.

A te tricki są proste i jutro Ci je nagram. Umiałbyś zrobić to samo z moimi? :lol:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpnia 30, 2007, 00:42:46 am »
Cytuj
Acha, a sw 5-0+ns grind+360fl sex change jest według Ciebie nieciekawy. Hm... bardzo logiczne.

Gdzie ja napisałem, że jest nieciekawy - podałem przykład dla czego uważam, że trick który podałem jest interesujący (chodzi mi głównie o to odbicie, bo fajnie wyszło, i nie był to kosmos).

Nagraj chociaż jeden (byle nie kickflip quad [jeżeli sie nie myle] czyli poczwórny kick) ja też postaram sie do jutra nagrać jednen z twoich tricków.

btw. robiłeś tricki które były by realne i efektowne, no właśnie a ja robiłem tricki które były by efektowne. Ale to podejście mi sie podoba, mało kto stara sie być 'realny' w grach.
pozdro
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2007, 00:46:36 am wysłana przez crasch »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: skate
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 30, 2007, 01:14:20 am »
Strasznie konfliktowy jesteś crasch. A tak poza tym, to na moje oko rozegrałeś dużo więcej niż 5 godzin w skate.
Rzadko jestem na Live, a jednak sporo razy widziałem jak grałeś. :)
Kurde, obiecałem sobie, że nie będę kupował gier na 360 przy premierze, po tak bandyckiej cenie, ale ciśnie mnie na skate...

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: skate
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 30, 2007, 01:38:44 am »
No Quad kickflipa dzisiaj próbowałem ale ni chu**

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 30, 2007, 01:54:16 am »
Strasznie konfliktowy jesteś crasch. A tak poza tym, to na moje oko rozegrałeś dużo więcej niż 5 godzin w skate.
Rzadko jestem na Live, a jednak sporo razy widziałem jak grałeś. :)
Kurde, obiecałem sobie, że nie będę kupował gier na 360 przy premierze, po tak bandyckiej cenie, ale ciśnie mnie na skate...

Nie jestem konfliktowy :) tylko Ci sie wydaje :]. Co do tych 5 godzin, to całkiem możliwe :) niemal zawsze jak gram gierka wyłącza mi sie sama - ma auto-offa po 30min :).

No Quad kickflipa dzisiaj próbowałem ale ni chu**

Hehe, no widzisz a to ponoć takie proste ;).

pozdro

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpnia 30, 2007, 02:37:05 am »
To jest proste:


to również:


Gotowe. Ten frontflip jest na glitch'u w tamtym miejscu więc spróbuję gdzie indziej, żeby było fair.
Opublikowane: Sierpień 30, 2007, 02:12:22
40 minut dodawało posta, zdążyłem sobie kanapki zrobić, umyć się i pościelić łóżko :D. Youtube też się chrzani albo moje łącze coś szwankuje.

T3I-I

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpnia 30, 2007, 09:30:50 am »
glitchow jest sporo najbardziej wkurzaja tez jak typowi wykreca nogi o 360stopni ale co tam mam filmik ok 10 minut z niezlymi rzeczami ale musze go ogarnac i niestety jakosc slaba ale merytorycznie znacznie lepiej...(jednak dostalem tokena do coda i nie wiem czy go szybko wstawie :-?)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:05:02 pm »
To jest proste:


to również:


Gotowe. Ten frontflip jest na glitch'u w tamtym miejscu więc spróbuję gdzie indziej, żeby było fair.
Opublikowane: Sierpień 30, 2007, 02:12:22
40 minut dodawało posta, zdążyłem sobie kanapki zrobić, umyć się i pościelić łóżko :D. Youtube też się chrzani albo moje łącze coś szwankuje.

Nieźle, nieźle :].
btw. widze, że też długo wczoraj grałeś - tak samo jak ja hehe.

Tu masz Twój pierwszy #1 trick, niestety flip na końcu sie różni, za to na początku trick robiony z nollie :).


A tutaj masz inne moje tricki ze wczoraj, może te Ci sie spodobają, albo chociaż jakiś :):








- mój najwyższy skok na vertcie, 3.9m :) landing był czysty ale pamiec w kamerze mi sie skonczyła ;/

Uff. Może i nic specjalnego, ale te robiłem bardziej na relne.
pozdro

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:27:39 pm »
O to chodzi, żeby flip się nie różnił. Na tym trudność polega. :shock:
Trzeba zrobić 5-0 przejśc do nosegrind'a i zejść 360 flipem, który to jest dość trudny - więc skoro nie umiesz to znaczy, że te tricki nie są takie biedne "jak z tutoriala" :cool:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2007, 13:30:20 pm wysłana przez tarniak »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:52:42 pm »
Cytuj
O to chodzi, żeby flip się nie różnił. Na tym trudność polega.  :shock:

Dobra, jeszcze popróbuje.
Co myślisz o pozostałych trickach?

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpnia 30, 2007, 14:04:54 pm »
8 jest dobra.

T3I-I

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpnia 30, 2007, 21:37:43 pm »
no tak jak pisalem dodam swoje jakosc slaba bo inaczej nie moge(lepiej ogladac w malym oknie) ale zawartosc merytoryczna powinna byc dobra:



dlatego warto to luknac 2 razy :-D a najlepsze moje tricki wstawie moze jutro(a sa mega trudne)aktualnie mecze sie z "pod rurka" z filmiku  :???:

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpnia 30, 2007, 21:48:12 pm »
Jak się nazywa ten flip (ok. 2:18 min) :shock:? Jak to nie żaden glicz to rzekłbym, że nieźle kręcisz gałą :lol: :cool:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:00:08 pm »
Jak się nazywa ten flip (ok. 2:18 min) :shock:? Jak to nie żaden glicz to rzekłbym, że nieźle kręcisz gałą :lol: :cool:

Koło 2:18min to jest pop-shov-it i kick albo hell + 360tka jezeli sie nie myle :).

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:02:42 pm »
Myślałem, że to nie linia tylko nazwane jako jeden. Ogólnie to bez sensu i choć robi wrażenie, to coraz mniej mi się te kosmosy podobają.

PS. heel zawsze obracasz od siebie, kick do siebie.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:16:29 pm »
Myślałem, że to nie linia tylko nazwane jako jeden. Ogólnie to bez sensu i choć robi wrażenie, to coraz mniej mi się te kosmosy podobają.

PS. heel zawsze obracasz od siebie, kick do siebie.

Mnie również kosmosy sie nie za bardzo podobają, są takie puste i naogu z przypadku.
Lubie najbardziej takie realne, przemyślane tricki :) to dla mnie jest bardziej efektowne niż frontflip po grindzie ;).
ps. dzieki za info

T3I-I

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpnia 31, 2007, 00:04:13 am »
no zupelnie nie znam nazw trickow bo nie jestem w temacie(i mi to wisi) giera jest mega jakby nie mozna robic tulu akcji to by sie szybko znudzila i tak ten sam trick wyglada zawsze inaczej zaleznie od sily wyskoku i otoczenia i praw fizyki.

przesadzone sa jedynie grindy z duzej wysokosci i kladzenie sie na desce i obkrecanie w powietrzu reszte sie da ale nikt nie probuje bo skutki moga byc jak w moim 2 filmiku

giltchow nie krecilem jedyny jest w tym tutaj jak kolka wgniotly sie w glebe po skoku :D
pod rurka nie zrobilem juz mi sie nie chce ale da sie! w 3 miejscach braklo mi wloska(a braklo z gory i z dolu wiec sie da wyposrodkowac)...juz nie gram czekam na full bo mi sie znudzi.



p.s ogladac z dziwiekiem 8-)

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpnia 31, 2007, 00:13:31 am »
Wierz mi, że nie tylko :). Przesadzonych, względem rzeczywistości oczywiście, jest większość akcji na tym filmiku, łącznie z wybijaniem się n-razy stojąc w miejscu na railu :). Co nie zmienia faktu, że i tak pokaźny i dobry materiał.

Triki robisz - "jak Ci siądzie", czy znasz sposoby na kręcenie gałką variali i 360 flipa?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpnia 31, 2007, 00:59:35 am »
Ok, to ja również pokazuje coś od siebie :) to mój pierwszy sklejony filmik ze skate. Jest nastawiony na bardziej real, niż 'kosmosy' ;).


pozdro

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: skate
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:13:33 pm »
Cytuj
<- poczwórny kickflip Smile
Albo ja nie umiem liczyc albo to jest pięc kickflipów.

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:36:03 pm »
kwa, jedno mi sie w tym skejcie nie podoba. Myślałem, że to bedzie gra o początkującym skejterze, któremu trudności sprawia rozdziewiczenie choćby kicka. Myślałem, że trzeba bedzie troszke dłużej posiedzieć nad tymi trikulcami. Ogólnie miałem nadzieje na w miare realne przedstawienie skejtbordowego świata, a tu widze same Rodni Meleny i Krisy Haslamy jeżdżą :(. Jednak, mimo wszystko, 10000x wiekszy fun niż z tonego hołka.

Ide pojeździć na prawdziwym deku - to najbardziej realistyczna gra pod słońcem :).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2007, 12:39:41 pm wysłana przez matek666 »
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpnia 31, 2007, 13:27:04 pm »
Cytuj
<- poczwórny kickflip Smile
Albo ja nie umiem liczyc albo to jest pięc kickflipów.

Zobacz jeszcze raz, jest poczwórny kick, tzw. quad kickflip jeżeli sie nie myle.

Tarniak

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 31, 2007, 13:32:58 pm »
Cytuj
<- poczwórny kickflip Smile
Albo ja nie umiem liczyc albo to jest pięc kickflipów.
Cztery są.

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 31, 2007, 23:29:50 pm »
Ok, to ja również pokazuje coś od siebie :) to mój pierwszy sklejony filmik ze skate. Jest nastawiony na bardziej real, niż 'kosmosy' ;).


pozdro

w ogóle nie rusza mnie sama gra, ale filmik mi się podoba, pierwsza klasa, fajnie zmontowany, a i audio niezłe

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 31, 2007, 23:45:54 pm »
Ok, to ja również pokazuje coś od siebie :) to mój pierwszy sklejony filmik ze skate. Jest nastawiony na bardziej real, niż 'kosmosy' ;).


pozdro



w ogóle nie rusza mnie sama gra, ale filmik mi się podoba, pierwsza klasa, fajnie zmontowany, a i audio niezłe

Dzięki ASSIM, powiedzmi szpilałeś w skate? :) Wiesz, bo mnie też gra nie za bardzo ruszała do moementu gdy w nią pierwszy raz zagrałem, dlatego polecam (jeżeli jest taka możliwość) troche pogiercować, naprawde świetna pozycja ;).

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #147 dnia: Września 01, 2007, 00:01:55 am »
nie, dzięki, ja jestem z tych co to raczej wolą strzelać do innych  :-P (oczywiście tylko przez xbl)

demo nawet jakiś czas temu wylądowało u mnie na twardzielu, pograłem parę minut, i ... niee, nie te klimaty

co oczywiście nie zmienia faktu że gra jest dobra, lub bardzo dobra, dla lubiących wirtualnie pojezdzić na desce to pewnie must have

Tangoxbox

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #148 dnia: Września 08, 2007, 08:04:58 am »
Pojawiły się już pierwsze oceny gry Skate . Serwis internetowy IGN wystawił tej produkcji noty: 8.8 i 9. Pewnie ciekawi jesteście, czemu są aż dwie oceny? Już mówię. Pierwsza nota jest dla wersji gry wydanej na PlayStation 3. Dziewiątkę zaś dostał port na Xboxa 360. W obu przypadkach mówi się o: wspaniałej grafice, niesamowitym sterowaniu etc. Mimo wszystko wersja na maszynę Microsoftu jest bardziej dopracowana.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #149 dnia: Września 08, 2007, 09:29:35 am »
standardzik :)
W sumie oceny mnie juz nie obchodza bo po demku jestem napalony na ta gre, ale jezeli 9 to rewelacja.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #150 dnia: Września 08, 2007, 11:20:47 am »
Spodziewałem sie takiej noty, lub lepszej ;).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: skate
« Odpowiedź #151 dnia: Września 13, 2007, 09:31:10 am »
PSN ID: WojtqGO

oscyp

  • Gość
Odp: skate
« Odpowiedź #152 dnia: Września 22, 2007, 23:42:49 pm »
Dziś zostałem namaszczony przez demo Skate (co prawda z PS store, ale mniejsza o to).
Wbiło mnie to w ziemię. powodów jest conajmniej kilka. Pierwszy to na pewno ten, że nigdy wcześniej nie grałem w domowym zaciszu w cokolwiek z rozdziałką 720p (markety srety to tak, wiadomo, ale w domu nigdy przedtem tego nie uświadczyłem). Czyli mowa o niszczącej grafice (niuchałem dziś również demo THPG... uczcijmy tą zasłużoną niegdyś serię minutą ciszy). Dwa oddanie odczuc płynących z jazdy na desce - totalny anal driller! Kamera zawieszona nisko, jak w [SV]'ach trucki pracują, kółka przytarte powerslidami, animacja skiecika, praca deski no i kosmiczna fizyka (żaden trick nie wygląda tak samo, mega realistyczne lądowania...). Sam system tricków to coś na co czekałem odkąd skończyłem jarać się THPS2, mimo, że nawet nie wiedziałem iż na to czekam:) wszystko można obadać na trailerach. Przedziwne jest o, że czerpałem radość z samej jazdy, z głupiego kicka tudzież kruksa, normalnie jakbym jeździł sobie kulturalnie po dworze. rozpędzasz się wyskakujesz z kikera i jarasz się samym faktem, że trafiłeś w murek na 5-0 - czegoś takiego jeszcze nie było. tricki robie się trudno, zdarza się, że z powodu niedokładności zamiast olki wychodzi kik, zamiast v-heela wychodzi shuvit itp, ale... to właśnie jest ZAJEBISTE. Przecież jak jexdzisz na normalnej desce to zdarzają się właśnie takie sytuacje z powodu niedokładności. udało mi się podczas szarpania w demo wyje**ć się przy flipie, bo źle zlądowałem :O
Kurde to jest jak... jak granie w [SV]. to ja jestem Dyrdkiem/rodriguesem/innym prosem robiącym sekwy do kolejnego wydawnictwa mojego sponsora. Ja pierdziele, mówiłem już to chyba kiedyś w tym temacie, ale ta gra skłania, zmusza i robi mi spłóczkę w szkolnym kiblu bym zaopatrzył się w next gena. i chyba będę musiał się posłuchać bo moj lcd wyje cały dzień przez to rozstanie z ps3 kumpla :-?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: skate
« Odpowiedź #153 dnia: Września 23, 2007, 11:58:51 am »
U mnie juz preorder zlozony. Jezeli spojrzymy na mapke tego miasta po ukonczeniu demka to ten teren z dema to pikuś :) Ja juz sie moczę, wyobrazajac sobie co ja to na miescie zrobie :) Tak jak napisal oscyp - mocno jara zwykly shove zakonczony muśnięciem koncowki raila.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #154 dnia: Września 25, 2007, 11:10:26 am »
U mnie juz preorder zlozony. Jezeli spojrzymy na mapke tego miasta po ukonczeniu demka to ten teren z dema to pikuś :) Ja juz sie moczę, wyobrazajac sobie co ja to na miescie zrobie :) Tak jak napisal oscyp - mocno jara zwykly shove zakonczony muśnięciem koncowki raila.

Gdzie składałeś preordera?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: skate
« Odpowiedź #155 dnia: Września 25, 2007, 16:04:05 pm »
W sklepie PE. 250zl (na Xa pewnie taniej) - nie wiem czemu wszystkie gry od EA tyle kosztuja :(

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #156 dnia: Września 25, 2007, 16:48:06 pm »
Sam ostatnio myślałem nad preorderkiem - na ultimie jest za 199zł. Lecz na razie się wstrzymam :).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: skate
« Odpowiedź #157 dnia: Września 25, 2007, 16:48:43 pm »
I do tego jeszcze czapeczka ;)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: skate
« Odpowiedź #158 dnia: Września 25, 2007, 22:04:24 pm »
Na allegro są już dwie oferty sprzedaży skate. za 189zł! Czyli bardzo miła cena, gdybym nie miał innych wydatków w tym momencie na pewno bym sie skusił ;).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: skate
« Odpowiedź #159 dnia: Września 26, 2007, 14:54:19 pm »
Coś czuje że to będzie moja pierwsza giera na X'a...bo żywotna jest, a 230 zeta wydawać na gry to wiecie  :???:
Opublikowane: Wrzesień 25, 2007, 23:00:51
blach0r jak giera przyjdzie, to dawaj tu jakieś sprawozdanie. :grin: