Autor Wątek: Gta: san andreas  (Przeczytany 62600 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #240 dnia: Listopada 17, 2004, 22:25:20 pm »
Cóż, już dwa tygodnie grania. Czas na DRUGI(pierwszy jest jakieś paręnaście postów temu) WERDYKT.
Tu się trudno nudzić
Od siakiegoś czasu jestem w San Fierro. Zrobiłem misje dla Wooziego, Zero mnie wkurza, a aktualnie staram się wykonywać polecenia Jizzy'iego. Po pewnej misji w której można było powalczyć kataną, zrobiłem mały 'deathmach' w Cluckin Bell (btw, słyszał ktoś ich reklamę w radiu? Fajna pioseneczka ;) kupiłem za 20 tysięcy domek, pare razy wróciłem samolotem do Los Santos, żeby odwiedzić dziewczynę, porozwalać paru Ballasów, a później wsiąść w Doda na lotnisku i wrócić do San Fierro. Udało mi się także złapać dwa lowridery niedaleko domku. A no i zaliczyłem 11/12 testów w driving schoolu (ostatnie zadanie zostawiam sobie na później, albowiem jest narazie za trudne dla mnie) Coś jeszcze? No tak. Nie wszystko mi się podoba. Nie chcę tego umieszczać w temacie 'mała księga żalów' (czy jakoś tak) no najwyższy czas.
Jest pięknie. Miało być piękniej
Cóż. Jest parę aspektów, które wg mnie zostały potraktowane nieco po macoszemu. Przedewszystkim sztuki walk... Ja myślałem, że będziemy chodzić na treningi, później wskoczymy w kimono, dostaniemy siakiegoś stopnia, a nie bierzemy mistrza paroma ciosami, 'uczymy' się kilku ciosów, które po wciśnięciu R1+trójkąta wybierane są losowo. I do widzenia. Jeszcze cosik apropo sztuk walk. Pamiętam, że w zapowiedziach było co nieco o uczeniu się walki z mieczem. I co? Ja nic takiego nie znalazłem. To nie wszystko. Jak już gdzieś wspominałem: usuneli taksówkęm, która podwoziła nas do gostka u którego ostatnio robiliśmy misje i zgineliśmy, bądź zostaliśmy schwytani przez zielonych! ZA CO? ZA CO?! Wiem, pojawiła się opcja LATER'S THAT DAY, ale... No dobra. To mam jeszcze parę zastrzeżeń (w tym dziwnie proste misje) i ogólnie... spodziewałem się więcej. Spodziewałem się rewolucji, dostałem rewelacje. Nie, nie jestem zawiedziony. Skończę SA i czekam na GTA4. Być może to będzie 'to' GTA o którym marzę...

Grafika 9.0
Muzyka 9.6
Gameplay 9.3
Ogólnie 9.4

(VC: 9.2, GTA3 9.0, obecnie 8.8)    


EDIT: Haha, siedemnasta strona tematu!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #241 dnia: Listopada 17, 2004, 23:07:57 pm »
Dasz palec, uwala Ci cala lape :D

Im wiecej nam giera daje mozliwosci tym wiecej chcemy :] Ja powiem od siebie - brakuje mi motywu z "rosnieciem wlosow" :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #242 dnia: Listopada 17, 2004, 23:22:50 pm »
Skoro spodziewałeś sie od gry znacznie więcej, to skąd ta wysoka ocena??

Te wszystkie rzeczy co miały byc rewelacjami (fryzjer, tatuaze, gra w kosza, dziewczyna, siłownia, ciuchy itd.) to zadne mi super dodatki, owszem nowości tak, ale to nie jest takie git, jak każdy sie spodziewał. Dwie wizyty na siłowni i jesteś przypakowany, a w sklepie z ciuchami jesli chcesz oblukac wiekszosc ubrań to poswieca sie na to duzo czasu, ze względu na długie i meczące loadingi (najlepiej jak ja, rozebrac kolesia do majtek, które wyglądaja jak pampersy;) Grafika sporo się polepszyła. Super efekt daje szybka jazda, te rozmycia, czucie prędkosci i wiatru we włosach, to coś co lubie. Niestety te dobudowania są zabójcze i najczęściej reaguje na nie krótkim śmiechem.
To co pisze nie oznacza, ze gra jest kiepska, początek gry ma swój super murzyński klimacik, który tez mi przypadł do gustu, obecnie niestety już dawno temu opóściłem moja dzielnice i klimat gry poszedł w zapomnienie. Po ok. 20% gry z misji na misje miodnośc gry spada w dół.
Jak narazie ogółem spokojnie moge dać mocną 8 w porywach do 8+

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #243 dnia: Listopada 18, 2004, 14:21:23 pm »
Cytat: "Ako"
Skoro spodziewałeś sie od gry znacznie więcej, to skąd ta wysoka ocena??


Jeżeli gra nie spełni moich oczekiwań to nie znaczy, że nie mogę się przy niej wspaniale bawić. Ja liczyłem na 10 :D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #244 dnia: Listopada 18, 2004, 14:52:36 pm »
Mowta co chceta, ale ja wiem jedno, dawno sie tak dobrze nie bawilem grajac na mojej czarnuli. 'Pure gameplay roox'.
Fryty tyty dotknij pyty

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #245 dnia: Listopada 20, 2004, 01:30:02 am »
oglądał ktos w niedziele ten mega super hiper "profesjjonalny" program Gamebox w TVP  :lol:
Byla recka a raczej "recka" GTA:SA....
tutaj macie link to tego co czytał pan "recenzent" podczas programu:

http://ww2.tvp.pl/952,20041111132568.strona

powiem tyle ROOOOTFL :lol:  nie wiedzialem ze coś jest w stanie tak mnie rozśmieszyć loool
Tu juz nie chodzi o to co oni tam napisali a jak to napisali...styl recenzji poprostu miażdży loool  wygląda to jak pierwsza recenzja 6 latka który na dodatek czyta ją swojemu 4 letniemu niedorozwiniętmu bratu loool

no ale jesli chodzi o treść to ta niewiele ustępuje walorom stylistycznym recenzenta..oto kilka perełek:

Cytat: "Gamebox"
Dużo ciekawiej prezentuje się możliwość rozwoju umiejętności głównego bohatera.
(...) System ten znakomicie sprawdza się w akcji i jest jedną z największych zalet gry.

Ha..mialem nosa..bo od zawsze wiedziałem ze to wlasnie dzięki tej zalecie GTA:SA będzie tym czym jest teraz...

Cytat: "Gamebox"
Jednym z takich niedopracowanych szczegółów jest model jazdy

Hmmm no tak "trójka", potem VC a teraz SA...ha juz wiem czemu większą radoche sprawiało mi chodzenie niż jeżdżenie o_O wszystkiemu winien ten "niedopracowany" model jazdy  :shock:
a tak BTW to przyznam sie ze niewiedzialem, iż model jazdy w tej grze to nic innego jak szczegół  :shock:

Cytat: "Gamebox"
a w szczególności odwzorowanie kolizji. Gra posiada jeden drobny z pozoru błąd, który potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Otóż bardzo często się zdarza, że nawet przy dość lekkim zderzeniu samochód wpada w poślizg i okręca się o pełne 180 stopni.

a co oni chieli? Burnout'a 3??

Cytat: "Gamebox"
Największym niedociągnięciem w San Andreas jest jednak oprawa wizualna. Nie dość, że grafika stoi na raczej przeciętnym poziomie, to animacja co chwilę się przycina

Przeciętna grafa  :shock:  Słyszeliscie panowie? mamy w GTA:SA przeciętną grafike?  Kurcze i teraz nie wiem..czy ktoś kto napisał tą recenzje ma większe problemy z mózgiem czy z oczami??

Cytat: "Gamebox"
W grze konsolowej nie można przejść nad czymś takim do porządku dziennego

Wiecie co? czytam to zdanie już dziesiąty raz i naprawde nie jestem w stanie zrozumieć o co tutaj chodzi o_O (serio!!)
Myslicie ze to koniec? hehe..najlepsze przed wami..
Powiem Wam że gdy przeczytałem poniższe zdanie..to prawie płakałem ze smiechu..

Cytat: "Gamebox"
W trzeciej części opartej na tym samym silniku graficznym twórcy naprawdę mogliby się wreszcie postarać o optymalizację kodu.

Wydaje mi sie ze najlepiej będzie jak zostawie ten cytat bez komentarza  :shock:  

Cytat: "Gamebox"
Również oprawa audio nie stoi na najwyższym poziomie. Odgłos wydawany przez silnika samochodu przywodzi na myśl buczenie odkurzacza zaś wystrzały przypominają pyknięcia kapiszonów.

to tak Rockstar cieło koszty przy produkcji San Andreas aby moc zatrudnić prawdziwych profesjonalistów(W TYM znanych aktorów) do dubbingu..oraz wykupić mase kultowych kawałków i zrobić z tego jeden z najlepszych OST'ów wszechczasów..oj nieładnie Rockstar nieładnie..mam nadzieje ze przy kolejnej częsci zamienicie te odkurzacze i kapiszony przynajmniej na  sokowirówki i petardy...

Cytat: "Gamebox"
GTA: San Andreas jest grą pełną sprzeczności. Z jednej strony posiada ona niesamowity klimat i doskonałą fabułę, a z drugiej pełna jest drobnych niedociągnięć i niekonsekwencji. Każdy powinien ją zobaczyć, ale na pewno nie każdemu się spodoba.

ale i tak te wszystkie niedociągniecia są niczym w porównaniu do tak olbrzymiej zalety jak: "możliwość rozwoju umiejętności głównego bohatera"

p.s ręce opadają i pomyśleć, że ktoś bierze za to naprawde niezłe pieniądze;/

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Gta: san andreas
« Odpowiedź #246 dnia: Listopada 20, 2004, 09:36:07 am »
Przecież po doborze słów jak "optymalizacja kodu" i innych pierdółkach mozna zobaczyć, że gość odszedł chwilowo od PieCa. I stąd te "mądrości".

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #247 dnia: Listopada 20, 2004, 10:03:25 am »
"W grze konsolowej nie można przejść nad czymś takim do porządku dziennego"      

Chodziło o to, że wg. nich w grze konsolowej nie może chrupać animacja.

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #248 dnia: Listopada 20, 2004, 13:18:56 pm »
Tak tą gre odebrać może tylko osoba która spędziła z nia góra 5 minut po wcześniejszej partii w Doom 3 na piecu za 10 000zł. Niedoróbki są (z tego co na wcześniejszych stronach czytałem bo z grą styczności nie miałem), ale bez przesady. Niech dla porównania powiedzą jak wyglądały gry na kompach z takimi bebechami jak PS2. Albo niech lepiej nic nie mówią  :P

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #249 dnia: Listopada 20, 2004, 19:14:26 pm »
Oglądałem to guwno i wyłem z wściekłości jak go słuchałem.Miałem wrażenie , że lektor pomylił kartki i czyta o innej grze aż do czasu gdy powiedział GTA myślałem że zabje za takie cherezje tego co to się niby zna a pisze takie głupoty.Nie jestem rasistom ale takich LEPAKUW to bym żywcem spalił na stosie!!!!!!!!!! :twisted:  :evil: !!!!!!!!!!!!!!!

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #250 dnia: Listopada 22, 2004, 17:29:57 pm »
Ortografio, zmoro ma,
ty jesteś jak zbóje,
Ile Cię trzeba wkuwać
Ten tylko poczuje
Co promocji nie uzyskał.

Taaa. A co do GameBoxa, to ogólnie rzecz biorąc jesok. Mój kolega poznał tych ludzi osobiście i szczerze to wygląda troszkę inaczej niż w TV. Oni są gwiazdkami tworzonymi na użytek publiczny. Często mają odmienne zdanie, może i chcieliby wprowadzić trochę humoru, ale wiele rzeczy w publicznej telewizji najzwyczajniej "nie przejdzie". A FAZA? Nie wiem kto, czy stacja TV, czy organizatorzy dają ciała, ale czy ktoś ma zamiar coś z tym fantem zrobić?

Żeby nie było OTa, który już i tak się rozwinął. Skończyłem już wszystkie misje jakie się dało i jest ich równa 100. Nie liczę takich, w których brak cut-scenek jak przewóz TIRem itd. Gra na 10- tyle ode mnie. Dość powiedzieć, że przesiąknąłem murzyńskim klimatem od stóp do głów.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #251 dnia: Listopada 22, 2004, 19:12:33 pm »
[offtop]ci, ktorzy nie grali/nie ukonczyli glownego watku fabularnego w GTA:SA niech pod zadnym pozorem nie czytaja recki tejze w PE. Jeden wielki spoiler, zawiodlem sie Myszaq...[eoofftop]

*****, ni chu, chu nie moge znalezc ostatniej, najmniejszej 'strefy' meksykancow:/ Znalazl ja ktos? Jesli tak, prosze napiszcie gdzie ona sie znajduje. Z gory dzik.
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #252 dnia: Listopada 22, 2004, 22:40:19 pm »
Jak na razie to mam 54% i jakies 15 misji do konca... Trzeba grac powoooooli :)

Jak na razie to najlepsza akcje to: misja a'la Terminator oraz wlot do Area 69 - ah ten klimat czerwonych swiatelek migajacych zlowrogo nad dziesiatkami cial zolnierzy polozonych seria z M4... :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #253 dnia: Listopada 23, 2004, 19:25:32 pm »
Palli, z tą 100 to trafiłem, bo dokładnie tyle ich jest :P

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #254 dnia: Listopada 23, 2004, 20:32:37 pm »
A ja nadal ni chu, chu nie moge znalezc tej ********* malej meksykanskiej strefy... Plz help- _-
Fryty tyty dotknij pyty

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #255 dnia: Listopada 24, 2004, 15:42:04 pm »
Cytat: "szafa"
[offtop]ci, ktorzy nie grali/nie ukonczyli glownego watku fabularnego w GTA:SA niech pod zadnym pozorem nie czytaja recki tejze w PE. Jeden wielki spoiler, zawiodlem sie Myszaq...[eoofftop][/b]


Myszaq wyraźnie podkreślał, że jeśli ktoś nie chcę się dowiedzieć paru rzeczy, to żeby przeskoczył te 3 strony o miastach i przeszedł do werdyktu, czytanie ze zrozumieniem, drogi mebelku :D

Btw: Dycha? Co o tym sądzicie?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #256 dnia: Listopada 24, 2004, 15:46:27 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "szafa"
[offtop]ci, ktorzy nie grali/nie ukonczyli glownego watku fabularnego w GTA:SA niech pod zadnym pozorem nie czytaja recki tejze w PE. Jeden wielki spoiler, zawiodlem sie Myszaq...[eoofftop][/b]


Myszaq wyraźnie podkreślał, że jeśli ktoś nie chcę się dowiedzieć paru rzeczy, to żeby przeskoczył te 3 strony o miastach i przeszedł do werdyktu, czytanie ze zrozumieniem, drogi mebelku :D

Btw: Dycha? Co o tym sądzicie?


Ale piki, w CAŁEJ recenzji znajduja sie brzydkie spoilery.


Dycha? 'Jesli nie ta gra, to zadna inna' - amen.
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #257 dnia: Listopada 24, 2004, 16:08:56 pm »
Tutaj sie zgadzam. Jezeli nie takie San Andreas ma dostac '10' to co innego powinno?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #258 dnia: Listopada 24, 2004, 16:25:07 pm »
Cytuj
Tutaj sie zgadzam. Jezeli nie takie San Andreas ma dostac '10' to co innego powinno?

Cytuj
Dycha? 'Jesli nie ta gra, to zadna inna' - amen.


Mimo tego, że ja Tarniak aka TNW :P uważam, iż GTA to najlepsza gra roku, dychy nie postawię póki w Finala nie zagram, bo akurat się może okazać, że FFXII jest lepszy. I co, skalę sobię dorobię? (triple ę) 8)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Gta: san andreas
« Odpowiedź #259 dnia: Listopada 24, 2004, 16:44:32 pm »
MAŁY offtop: nie było i nie będzie finala lepszego niż siódmy  8) Koniec offtopa.
GT: Trusio

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 24, 2004, 17:13:17 pm »
Cytat: "TNW"
Cytuj
Tutaj sie zgadzam. Jezeli nie takie San Andreas ma dostac '10' to co innego powinno?

Cytuj
Dycha? 'Jesli nie ta gra, to zadna inna' - amen.


Mimo tego, że ja Tarniak aka TNW :P uważam, iż GTA to najlepsza gra roku, dychy nie postawię póki w Finala nie zagram, bo akurat się może okazać, że FFXII jest lepszy. I co, skalę sobię dorobię? (triple ę) 8)


A co ma jedno do drugiego??????
Przecierz to dwa RÓŻNE gatunki gier!!

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 24, 2004, 19:25:15 pm »
Aha, no to fajnie, że czytasz ze zrozumieniem :| "Jeśli nie ta gra to jaka?" no to właśnie odpowiadam.

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 24, 2004, 21:31:55 pm »
Nie no. Chodzi mi dokładnie o: "dychy nie postawie póki w Finala nie zagram". GTA pod eRPeGa nie podchodzi, to może FF XII będzie grą gangsterską? Over & out.

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #263 dnia: Listopada 24, 2004, 22:36:55 pm »
Ale o ile wiem grom nie przyznaje się ocen wg. kategorii. A to jest piłkarska to nie może dostać 10, bo dostało GTA :/ Ja tych gier nie porównuje, ale na 10 zasługiwać może GRA, nie gatunek, która będzie rewolucyjna i wykopana w kosmos. Jezeli FF bedzie dla mnie spelnialo powyzsze warunki GTA dostaje 9+. Tyle

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 24, 2004, 22:47:05 pm »
Cytat: "Piotras"
Nie no. Chodzi mi dokładnie o: "dychy nie postawie póki w Finala nie zagram". GTA pod eRPeGa nie podchodzi, to może FF XII będzie grą gangsterską? Over & out.


Otoz GTA podchodzi pod eRPeGa  8)

[offtop]Tarniak, ales sie stajniaczyl:))))[eoot]
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #265 dnia: Listopada 24, 2004, 22:47:48 pm »
A jak dla mnie to na chwile obecna GTA:SA jest tym czym powinna byc gra na '10'. I tyle

PS. 66% giery i tylko 2 misje do konca :( Ja nie chceeeeee :(

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #266 dnia: Listopada 24, 2004, 22:50:55 pm »
Cytat: "Palli"
A jak dla mnie to na chwile obecna GTA:SA jest tym czym powinna byc gra na '10'. I tyle


Cytuj
"Mowta co chceta, ale ja wiem jedno, dawno sie tak dobrze nie bawilem grajac na mojej czarnuli. 'Pure gameplay roox'. "


Amen.
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #267 dnia: Listopada 24, 2004, 22:51:57 pm »
Cytat: "szafa"

[offtop]Tarniak, ales sie stajniaczyl:))))[eoot]


No co. Teraz walcze z "nintendowcami" incognito :P

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #268 dnia: Listopada 25, 2004, 18:46:01 pm »
Hmmm... 100 misji mam wypelnionych a zostaly jeszcze minimum 2... Moze jednak jest ich 200? :D:D:D:D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Tarniak

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #269 dnia: Listopada 25, 2004, 19:38:19 pm »
No co ty, takich z cutscenkami?? Nie ma bata!!!! Przecież nic nie przegapiłem :evil:  :?:  :!:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #270 dnia: Listopada 25, 2004, 19:43:34 pm »
a HGW - na papierku ich nie liczylem, mowie tylko to co mam w statystykach :). W sumie to nie rozdrabnialem sie i nie robilem pobocznych misji (no moze oprocz tej z tirem od razu co sie pojawila opcja), ale pewnie wszystkie zlicza w tych statystykach... No nie wiem, nie wiem - jak zrobie co mam zrobic to pykne jeszcze i zobacze co bedzie po 101 :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Musashi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #271 dnia: Listopada 28, 2004, 13:18:16 pm »
SA jest mega zajebiste , w tej chwili dobijam do seteczki już powoli 8)
MGS Maniac

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #272 dnia: Listopada 28, 2004, 14:22:01 pm »
Ja mam 105 misji wykonanych, a jeszcze jedna na pewno zostala (cos czuje, ze to bedzie finalna).


A oto moj aktualny wyglad - kilku kolesi dla minimum ochrony :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #273 dnia: Listopada 29, 2004, 09:07:00 am »
Trudno mi coś powiedzieć na temat gry(nie przeszedłem jeszcze 1 misji :oops: ), ale musze powiedzieć, że grafika na razie tak na 7+ :?, a grywalność oczywiście 11/10 :D  :wink:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #274 dnia: Grudnia 02, 2004, 19:49:17 pm »
Cytat: "kov4"
Trudno mi coś powiedzieć na temat gry(nie przeszedłem jeszcze 1 misji :oops: ), ale musze powiedzieć, że grafika na razie tak na 7+ :?, a grywalność oczywiście 11/10 :D  :wink:


Powiadasz że grywalność 11/10 a nie przeszedłeś pierwszej misji? Nie sądzisz że za szybko na takie werdykty?

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #275 dnia: Grudnia 02, 2004, 20:43:12 pm »
To, że nie przeszedłem I misji nie oznacza, że nie rozglądałem się po OGROMNYM mieście :wink:, po za tym mój brat prawie cały czas grał ( :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil: ) i dał mi kilka razy przejść swoje misje(pościg za pociągiem na motorku rządzi! 8) ).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #276 dnia: Grudnia 02, 2004, 23:25:55 pm »
Niestety po wyjechaniu ze swojego miasta, miodność znacznie spadła! (w moim przypadku)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

MaxyM

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #277 dnia: Grudnia 03, 2004, 17:36:12 pm »
Witam wszystkich użytkowników
Mam do was pytanie...
W tej chwili jestem w LV i opracowuje napad na bank... Chciałbym się dowiedzieć kiedy ponownie rozpocznie się walka o dzielnice i kiedy będę mógł skorzystać z pomocy „moich czarnuchów” ponownie?
Po wywiezieniu z pierwszego miasta to się skończyło i nie wiem (o ile można) jak ponownie tą opcję udostępnić.

Może powód jest błachy, a ja mam zaćmę.

Pozdrawiam

P.S.

Co do miodności gry... Gram na orginałach i od czasu do czasu kupuję nową grę, tak jak SA za 229 PLNMów.
Dla takich jak ja, ta gra to szef wszystkich szefów. :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #278 dnia: Grudnia 03, 2004, 18:11:22 pm »
Cytat: "MaxyM"
Witam wszystkich użytkowników
Mam do was pytanie...
W tej chwili jestem w LV i opracowuje napad na bank... Chciałbym się dowiedzieć kiedy ponownie rozpocznie się walka o dzielnice i kiedy będę mógł skorzystać z pomocy „moich czarnuchów” ponownie?
Po wywiezieniu z pierwszego miasta to się skończyło i nie wiem (o ile można) jak ponownie tą opcję udostępnić.

Może powód jest błachy, a ja mam zaćmę.

Pozdrawiam

P.S.

Co do miodności gry... Gram na orginałach i od czasu do czasu kupuję nową grę, tak jak SA za 229 PLNMów.
Dla takich jak ja, ta gra to szef wszystkich szefów. :lol:


Będziesz musiał jeszcze trochę wytrzymać bez zdobywania dzielnic. PO Las Venturas powrócisz do Los Santos, tymczasem graj!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

MaxyM

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 03, 2004, 18:34:11 pm »
Dzięki...
I jeszcze jedno pytanie... Czy po ukończeniu gry, walka o dzielnice zostaje?
Czy po prostu można się tylko bujać po mieście bez celu?

P.S.

Angole wymiatają, a jednemu z nich o ile się nie myle głos podkłada główny bohater (T.J) Football Factory. 8)