Autor Wątek: Gta: san andreas  (Przeczytany 67959 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #200 dnia: Listopada 13, 2004, 12:02:22 pm »
Dorysowywanie, rzeczywiście czasem ssie, ale panowie, przy małych prędkościach to ja tego jeszcze nie uświadczyłem, więc chyba czas coś zrobić z konsolkami. Przy dużych prędkościach, vide przykład Palliego to raczej standard. Co nie zmienia faktu, iż grafika jest naprawdę duuużo ładniejsza niż w Vice City. TAK BTW martwi mnie, że jeszcze tylko kilkanaście misji do końca ścieżki fabularnej (łeee ;( trudno, moja wina, za bardzo się wkręciłem - byłem ciekaw ile mi jeszcze zostało i sięgnąłem po faq :( debil). No ale na szukaniu tagów, podków i robieniu zdjęć zejdzie 40 h :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #201 dnia: Listopada 13, 2004, 12:32:32 pm »
Cytat: "tarniak"
Dorysowywanie, rzeczywiście czasem ssie, ale panowie, przy małych prędkościach to ja tego jeszcze nie uświadczyłem, więc chyba czas coś zrobić z konsolkami.


moja konsolka ma rok i ok. 1 miesiąc, chodzi bardzo dobrze, wszystkie gry czyta bez problemów. Niemam zamiaru kupowac NOWEJ konsoli, tylko po to, zeby sie mniej dobudowały obiekty w gta:sa. To, że się dobudowuje, jest w 75% wina, tylko i wyłacznie samej gry.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

InSiDe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #202 dnia: Listopada 13, 2004, 12:48:26 pm »
SPOILER!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.   Wiecie, przez chwilę zrobiło mi się głupio. Ja rozumiem, że nie wolno obrażać siostry ale cholera, on zabetonował kolesia tylko za to, że był kierownikiem budowy. Jak do tej pory ta gra nie była tak... hymmm... okrutna? Jakkolwiek, jak w chwilę potem wsiadłem do dzwigu.... kopara mi opadła. Dosłownie. Gra jest wspaniała. Without Doubt. :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha sam tego dobrze nie wiem...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Gta: san andreas
« Odpowiedź #203 dnia: Listopada 13, 2004, 12:53:41 pm »
Ja próbuję zrozumieć i nie mogę, jak ta gra otrzymuje tak wysokie noty za grafikę, rozumiem, że 10 za muzykę, że 10 za grywalność, ale 10 za grafikę to jakieś nieporozumienie, ja tu 8 nawet nie widzę. Globalne wywieranie wpływu na graczy i redaktorów i tyle.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #204 dnia: Listopada 13, 2004, 13:04:54 pm »
Cytat: "FAX"
Ja próbuję zrozumieć i nie mogę, jak ta gra otrzymuje tak wysokie noty za grafikę, rozumiem, że 10 za muzykę, że 10 za grywalność, ale 10 za grafikę to jakieś nieporozumienie, ja tu 8 nawet nie widzę. Globalne wywieranie wpływu na graczy i redaktorów i tyle.


Moje noty (jak narazie):
grafika 8-
muzyka 8
miodek- 9+

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #205 dnia: Listopada 13, 2004, 13:36:21 pm »
Inside - tez mnie to troche dobilo... W koncu zabetonowac kolesia zywcem w kiblu? No, ale... ;] Zobaczymy co bedzie pozniej :D Do tej pory najbardziej wkurzyly mnie misje Zer'a... Te gowniane samolociki :>

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #206 dnia: Listopada 13, 2004, 16:35:16 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "tarniak"
Dorysowywanie, rzeczywiście czasem ssie, ale panowie, przy małych prędkościach to ja tego jeszcze nie uświadczyłem, więc chyba czas coś zrobić z konsolkami.


moja konsolka ma rok i ok. 1 miesiąc, chodzi bardzo dobrze, wszystkie gry czyta bez problemów. Niemam zamiaru kupowac NOWEJ konsoli, tylko po to, zeby sie mniej dobudowały obiekty w gta:sa. To, że się dobudowuje, jest w 75% wina, tylko i wyłacznie samej gry.


A kto ci kur**, mówi, żebyś kupował nową konsolę. Punknij się w czoło i nie dorabiaj filozofii do moich słów.


[SPOJLER]

Ej, myślałem, że już wszystko widziałem, co można było. Ale samolot pasażerski - odrzutowy i jetpack :shock:  :shock: Ej :D A co do zabetonowania, to się jakoś dziwnie poczułem, ale oni obrażali rodzinę :D cóż system mafijny

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #207 dnia: Listopada 13, 2004, 17:23:37 pm »
Cytat: "tarniak"
Cytat: "Ako"
Cytat: "tarniak"
Dorysowywanie, rzeczywiście czasem ssie, ale panowie, przy małych prędkościach to ja tego jeszcze nie uświadczyłem, więc chyba czas coś zrobić z konsolkami.


moja konsolka ma rok i ok. 1 miesiąc, chodzi bardzo dobrze, wszystkie gry czyta bez problemów. Niemam zamiaru kupowac NOWEJ konsoli, tylko po to, zeby sie mniej dobudowały obiekty w gta:sa. To, że się dobudowuje, jest w 75% wina, tylko i wyłacznie samej gry.


A kto ci ku***, mówi, żebyś kupował nową konsolę. Punknij się w czoło i nie dorabiaj filozofii do moich słów.




Bez nerwów, nie chce się znikim kłucić. Nie musisz mnie odrazu obrażać.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

InSiDe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #208 dnia: Listopada 13, 2004, 18:05:10 pm »
.   Widzę, że mniej więcej wszyscy w tym samym momencie gry jesteśmy :] To ja mam pytanko. Nie chodziłem za dużo po sklepach ale przypadkowo wyciągnąłem w auta takiego murzyna ubranego w jakieś ludowe - afrykańskie - wdzianko. Wiecie, taka granatowa szata z kolorywmi paskami. Na głowie miał taką dziwną czapkę. Bez daszka rzecz jasna. Cholera, nie opiszę go Wam ale dość często jeżdzą w kiepskich autach po San Franci... tfu, San Fierro :]
.   Jak kotoś załapie, o jaki strój chodzi to czy można go gdzieś kupić? Patrzę ale na sieci nie ma żadnego site'a z pokazanymi jakie ubranka można w jakim sklepie kupić a nie chce mi się jeździć i przymierzać wszystkiego.
.   Hymmm, a może sami srobimy takiego sitea albo przynajmniej skompletujemy wszystko i podeślemy gdzieś, co? :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha sam tego dobrze nie wiem...

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #209 dnia: Listopada 14, 2004, 11:23:23 am »
Kufa, ale shit, ścieżka fabularna jest za krótka. Prawie rozwaliłem ostatnią misję, łeee :cry:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 14, 2004, 13:02:42 pm »
Cytat: "tarniak"
Kufa, ale shit, ścieżka fabularna jest za krótka. Prawie rozwaliłem ostatnią misję, łeee :cry:


I ile masz procent?

Apropo kibelka: po prostu rozwaliła mnie ta misja!!! Akrat mój tata wchodził do pokoju i wybuchnął śmiechem jak zobaczył jak śmieciarką wrzucam gościa w toytoyu do dziury, po czym ją betonuję:D

A w ogóle to na razie misje są dość łatwe (prócz paru wyjątków) mam nadzieję, że to się zmieni

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #211 dnia: Listopada 14, 2004, 14:23:13 pm »
Baj de łej, betoniarką chyba, a nie śmieciarką. A & mam 52, ale robiłem tylko misje. Znaczy sie te, przy których były cut-scenki, bo poboczne (dla Zero, napad itp) też. Nie robiłem tylko taksówek itp. nie zbierałem podków, małż, nie robiłem key-fotosów i tagów. Teraz przyszedł na to czas :twisted:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #212 dnia: Listopada 14, 2004, 17:13:17 pm »
Baj de łej buldozerem chyba a nie betorniaka :]

28% - god damn, niby chce robic cala reszta a nie misje, ale jakos nie wychodzi :D:D:D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #213 dnia: Listopada 14, 2004, 17:20:10 pm »
W dupie z taką, grą, jak słyszę że 20 pare procent i koniec ściezki fabularnej to mi się odechciewa grać . Już przed premierą czułem że coś spier**** z tym, w p**** ,mam w d**** zbieranie podków, wracam do kochanego GTA3!!!!!!!!

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #214 dnia: Listopada 14, 2004, 17:25:48 pm »
Chyba 50% i koniec scieżki fabularnej. Palli ma 28% ale jeszcze nie skończył, prawda?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #215 dnia: Listopada 14, 2004, 17:43:15 pm »
Jak będzie koniec fabuły tak szybko, to dalej będą bezndziejne misje. Pieprze, juz te misje mnie nudzą, a co będzie pozniej...... :| Tera robie misje u jakiegoś alfonsa i mu dziwki ratuje, juz niemam za bardzo frajdy z tej gry, na dłuzszą mete to powoli odpada.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #216 dnia: Listopada 14, 2004, 17:59:18 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "FAX"
Ja próbuję zrozumieć i nie mogę, jak ta gra otrzymuje tak wysokie noty za grafikę, rozumiem, że 10 za muzykę, że 10 za grywalność, ale 10 za grafikę to jakieś nieporozumienie, ja tu 8 nawet nie widzę. Globalne wywieranie wpływu na graczy i redaktorów i tyle.


Moje noty (jak narazie):
grafika 8-
muzyka 8
miodek- 9+



Ako, za ta 8 dla muzyki masz u mnie muke  :evil:


PS.WDZIANKO A'LA POKRAK RULEZ!!
PS2. 61% gry, kto mnie przebije?:)) 9 dni grania od switu do nocy...
PS3. Nie sluchajcie zlamasow prawiacych herezje o krotkim czasie gry!! Glowny watek fabularny jest PRZYNAJMNIEJ dwukrotnie dluzszy od tego z VC!! Teoretycznie25-40 godzin grania macie zapewnione, realnie blisko dwa razy dluzej(wiecie, czasem cos nie wyjdzie i trza powtarzac misje; zajmowanie terenow wrogich gangow; PIMP:)) etc.)
PS4.Sidżej ssie parowke tommymemu...;/ Niestety...;/
Fryty tyty dotknij pyty

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #217 dnia: Listopada 14, 2004, 18:19:48 pm »
Oj czuję że musze urwać jakiś patyk i ruszyć tą grę, skoro fabuła się dłuzej ciągnie ;))))))

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #218 dnia: Listopada 14, 2004, 18:24:46 pm »
A kto mowil o 20% sciezki fab? :) Ja mam 31% i od niedawna dopiero robie w San Fierro, a LAs Venturas mnie w ogole nie widzialo :) Chodzi o to, ze to jednak 31% giery juz, wiec zeby sie delektowac trzeba troche zwolnic :D

Aha, tak na margsie - jak mozna sie szybko nauczyc plywac oprocz zwyklego plywania? :) Nie wiem, jakies blunty tlenowe, czy cos? :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #219 dnia: Listopada 14, 2004, 18:27:19 pm »
Cytat: "Palli"
A kto mowil o 20% sciezki fab? :) Ja mam 31% i od niedawna dopiero robie w San Fierro, a LAs Venturas mnie w ogole nie widzialo :)
Aha, tak na margsie - jak mozna sie szybko nauczyc plywac oprocz zwyklego plywania? :) Nie wiem, jakies blunty tlenowe, czy cos? :D


Niestety. Bedziesz musial troche ponurkowac:))


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Fryty tyty dotknij pyty

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #220 dnia: Listopada 14, 2004, 18:39:22 pm »
Cytat: "Palli"
Baj de łej buldozerem chyba a nie betorniaka :]

28% - god damn, niby chce robic cala reszta a nie misje, ale jakos nie wychodzi :D:D:D

No co ty buldkiem to ja porozwalałem te budki i gostków, a betoniarką już wmanewrowałem tego gościa do rowu :D.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #221 dnia: Listopada 14, 2004, 18:41:27 pm »
Ktory motyw najbardziej wam sie podobal??

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #222 dnia: Listopada 14, 2004, 18:57:44 pm »
Tarniak - ja tam jechalem buldozerem chatki, kolesi i toi-toi'a :D

A co do Wooziego to zamknij paszcze i nic nie mow :D Jeszcze nei skonczylem dla niego robic - wlasnie musze sie anuczyc plywac :/

A motyw... hmm, hard to say...  - poczekam az wiecej zobacze zeby cokolwiek mowic :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #223 dnia: Listopada 14, 2004, 19:00:35 pm »
Cytat: "Palli"
Tarniak - ja tam jechalem buldozerem chatki, kolesi i toi-toi'a :D

A co do Wooziego to zamknij paszcze i nic nie mow :D Jeszcze nei skonczylem dla niego robic - wlasnie musze sie anuczyc plywac :/

A motyw... hmm, hard to say...  - poczekam az wiecej zobacze zeby cokolwiek mowic :D


sora vinnettou, bede cicho:))

PS. Wydaje mi sie, ze napisalem w takim fajnym nawiasie ostrzezenie o spoilerze:))))




[KU&*A!! CZTACIE NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC!!!! KTO MA MNIEJ NIZ 40 % GRY NIECH NAWET NIE MYSLI O PRZECZYTANIU ZAWARTOSCI TEGO SPOILERA!!!]







Strefa 69 rula, hahahaha:))))))))

KURA!! Wyobrazal ktos sobie, ze w SA bedzie harrier czy jet pack?! Rockstar roxxuje...

Piszcie co odkryliscie, mozliwe, ze cos przeoczylem






Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Fryty tyty dotknij pyty

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #224 dnia: Listopada 14, 2004, 20:13:28 pm »
Cytuj
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


[SPOJLER]










Woozie, jak był podane na filmiku, ma ponoć cholerne szczęscie. W momencie kiedy planuje się napad na bank, zapomina włączyć światło, myśle, że nie udawał :D. A co do Madd Dogga, to też nieziemsko piałem. Jetpack to nic (chociaż się nie spodziewałem), ale latanie odrzutowcem a'la Dropship mnie rozwaliło. Ace Combat, nie ma co :D No nieźle piałem również z tego stroju w stylu sado-maso i przytulnego wystroju domku Millie :D:D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #225 dnia: Listopada 14, 2004, 20:19:20 pm »
Cytat: "tarniak"
Cytuj
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


[SPOJLER]










Woozie, jak był podane na filmiku, ma ponoć cholerne szczęscie. W momencie kiedy planuje się napad na bank, zapomina włączyć światło, myśle, że nie udawał :D. A co do Madd Dogga, to też nieziemsko piałem. Jetpack to nic (chociaż się nie spodziewałem), ale latanie odrzutowcem a'la Dropship mnie rozwaliło. Ace Combat, nie ma co :D No nieźle piałem również z tego stroju w stylu sado-maso i przytulnego wystroju domku Millie :D:D


[SPOILER, WYCIERACZKA I BLOTNIK;)]Tarniak, ogladales Pulp Fiction?! Toz to Pokrak jak ta lala!!:))))
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #226 dnia: Listopada 14, 2004, 21:16:57 pm »
Jezeli w taki sposob maja byc ukrywane niedorobki grafy, to niech tworcy gier sie ucza :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #227 dnia: Listopada 14, 2004, 21:51:07 pm »
Cytat: "Palli"
Jezeli w taki sposob maja byc ukrywane niedorobki grafy, to niech tworcy gier sie ucza :)

Otóż to!

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 14, 2004, 22:00:23 pm »
Cytat: "tarniak"
Cytat: "Palli"
Jezeli w taki sposob maja byc ukrywane niedorobki grafy, to niech tworcy gier sie ucza :)

Otóż to!


Łeeetam, nie znacie sie:)))
Fryty tyty dotknij pyty

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #229 dnia: Listopada 15, 2004, 00:24:19 am »

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #230 dnia: Listopada 15, 2004, 07:53:08 am »
R* pokazało tym hollywódzkim (vinewódzkim?) lamerom, że trza wzrócić uwagę na jakże poteżny rynek growy (z naciskem na konsolowy, bo w końcu SA na PC będzie za siakiś czas :twisted:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #231 dnia: Listopada 15, 2004, 09:05:01 am »
Najlepszy sposób, aby nie zobaczyć spojlera to ten z forum psxextreme- piszemy tekst, ustawiamy wielkość na 4 i osoba, która chce ten spojler przeczytać musi wkleić go do worda i zwiększyć, proste.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #232 dnia: Listopada 15, 2004, 16:32:41 pm »
A oto i moj nowy CJ :]

Eh, porobilbym sobie licencje pilota - moze szybko dojde do momentu jak bedzie mozna i wtedy zwolnei z tempem gry? :) Oj kusi, kusi :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #233 dnia: Listopada 15, 2004, 17:00:54 pm »
Tez bym zrobił zdjęcie mojemu gangście, ale jak podepnę pod kompa eye toya i będę chciał zrobić zdjęcie tv to wyjdą z pewnością jedynie jakieś paski i plamy

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #234 dnia: Listopada 15, 2004, 18:04:52 pm »
No jak robilem to tez widac bylo odswiezanie, ale pare manewrow reka i juz orbaz sie ustabilizowal :D

Wlasnie ide namiotnac w SA - wale wszystko co na jutro mam zrobic :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #235 dnia: Listopada 15, 2004, 18:39:31 pm »
haha, nie widzieliscie mojego po ostatniej transformacji, gra juz mnie troszeczke znudziła i nie traktuje jej w 100% na poważnie, wiec postanowiłem zdjąć mojemu SJ-owi spodnie i koszulke (ma tylko okulary, łancuch, zegarek i adidaski), latam na golasa, a jego gacie wygladaja jak pampersy, ostra polewka. POLECAM

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #236 dnia: Listopada 15, 2004, 20:37:18 pm »
No troche powagi :D
64 misje wykonane, god damn, a moze jednak jest ich z 200? :D Chyba bede robil po 3 dziennie, zeby delektowac sie jak najdluzej :D

Jezeli chodzi o najlepsze akcje to jak dla mnie rzadzila ta a'la Terminator 2 - z ciezarowa i motorkiem; chociaz kozackie sa wszelkie ze skradaniem i wciachiwaniem noza w plery :]

I LOVE THIS GAME :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #237 dnia: Listopada 16, 2004, 15:41:15 pm »
Narazie wykonałem około 40 misji w dwa dni i konsola przestała mi czytać gre  :? Tyle kasy teraz lezy na półce...

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #238 dnia: Listopada 17, 2004, 09:15:45 am »
Cytat: "Czappi"
Narazie wykonałem około 40 misji w dwa dni i konsola przestała mi czytać gre  :? Tyle kasy teraz lezy na półce...

Sprobuj przeczyscic laser. Jakies 2 lata temu moja PS2 przestala czytac wszystkie plyty i wystarczyla zwykla plyta czyszczaca. Dziala do dzisiaj. No, chyba ze po prostu padl Ci laser.

Dla chcacych sie szybko wzbogacic na poczatku gry: obstawiajcie wyscigi konne. Najlatwiej/najpewniej obstawic oczywiscie w stosunku 2/1 najbardziej ryzykownie to 11/1, czasem pojawia sie nawet 12/1. Niestety bez sejwowania przed obstawianiem wyzszych stawek (12/1) sie nie obejdzie a to juz to samo co zwykle czitowanie. Ja postawilem 2 razy z rzedu polowe mojej kasiory na 2/1 i w krotkim czasie zarobilem ponad 400 tys.
Aby dostac sie do zamknietego i jadacego po polu kombajnu wystarczy stanac przed nim i strzelic kierowcy w ryj.

Pytanko do tych co ukonczyli wszystkie glowne misje: czy to prawda, ze po ich ukonczeniu gra najnormalniej w swiecie sie konczy i nie mozna juz dalej free roamowac?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #239 dnia: Listopada 17, 2004, 14:06:37 pm »
Cytat: "Robson"
Cytat: "Czappi"
Narazie wykonałem około 40 misji w dwa dni i konsola przestała mi czytać gre  :? Tyle kasy teraz lezy na półce...

Sprobuj przeczyscic laser. Jakies 2 lata temu moja PS2 przestala czytac wszystkie plyty i wystarczyla zwykla plyta czyszczaca. Dziala do dzisiaj. No, chyba ze po prostu padl Ci laser.

Dla chcacych sie szybko wzbogacic na poczatku gry: obstawiajcie wyscigi konne. Najlatwiej/najpewniej obstawic oczywiscie w stosunku 2/1 najbardziej ryzykownie to 11/1, czasem pojawia sie nawet 12/1. Niestety bez sejwowania przed obstawianiem wyzszych stawek (12/1) sie nie obejdzie a to juz to samo co zwykle czitowanie. Ja postawilem 2 razy z rzedu polowe mojej kasiory na 2/1 i w krotkim czasie zarobilem ponad 400 tys.
Aby dostac sie do zamknietego i jadacego po polu kombajnu wystarczy stanac przed nim i strzelic kierowcy w ryj.

Pytanko do tych co ukonczyli wszystkie glowne misje: czy to prawda, ze po ich ukonczeniu gra najnormalniej w swiecie sie konczy i nie mozna juz dalej free roamowac?[/quote]

[spoiler;]Na szczescie nie... [spioler;]
Fryty tyty dotknij pyty