Autor Wątek: Gta: san andreas  (Przeczytany 67960 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 09, 2004, 14:13:57 pm »
Co to znaczy skrót "LS"?? (chyba Los Santos??!)

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 09, 2004, 15:25:00 pm »
Tak, Los Santos.  Wiecie o co chodzi z tym typem w kapturze? Opisałem to kilka postów wyżej.

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 09, 2004, 15:40:38 pm »
Cytat: Enori
Kiedy przechadzałem się po mieście podszedł do mnie typek w kapturze i chyba prosił mnie o kasę, przypadkowo nacisnęłem strzałkę w lewo. Nie słuchałem typa, wiecie może o co chodzi?

Miałem to samo i to był bodaj dealer, zaczął do mnie strzelać (nie pamiętam co dałem) więc rozpieprzyłem gnoja obrzynem :D[/quote]

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 09, 2004, 16:29:59 pm »
Cytuj
zaczął do mnie strzelać (nie pamiętam co dałem) więc rozpieprzyłem gnoja obrzynem


LOL widzę że nie przejmujecie się za bardzo dialogami ;)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 09, 2004, 16:32:06 pm »
No a swoja droga to dialogi to taki maly majstersztyk :D OG Loc rzadzi :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 09, 2004, 19:48:39 pm »
Cytat: "jaik"
Cytuj
zaczął do mnie strzelać (nie pamiętam co dałem) więc rozpieprzyłem gnoja obrzynem


LOL widzę że nie przejmujecie się za bardzo dialogami ;)

Nie kpij :D. Tu jest inna sytuacja. Bo ty przebiegasz koło niego i nagle rozpoczyna sie mini rozmowa bez cut-scenki. Cut-scenek nie omijam, to profanacja. A OG Loc "I'm a gengsta" rządzi :D:D

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 09, 2004, 20:27:14 pm »
Rozwaliła mnie pseudo impreza og loca ,gdzie grupa ziomali wybija się ze znudzenia siąć zagładę na ulicy ;)

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 09, 2004, 21:27:59 pm »
Cytat: "dcfighter"
Rozwaliła mnie pseudo impreza og loca ,gdzie grupa ziomali wybija się ze znudzenia siąć zagładę na ulicy ;)


Właśnie miałem tą misję. Jak to Carl powiedział: "Party get started when og loc get off the mic" (czy coś takiego) :D
W tej części są naprawdę fajne strzelaniny i bijatyki. Nie sprawiało mi to takiej przyjemności w 3 i VC.  Nie wiem co się tak zmieniło, ale jest przyjemniej :) Ile macie znalezionych ostryg, podków, zrobionych tagów? Ja mam 1 ostryge, 0 podków i 10 tagów.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 09, 2004, 21:52:04 pm »
mi okropnie zapadły w pamięć misje z gta3, były jakieś takie klimatyczne, nigdzie jeszcze nie spotkane. "Podkładanie" śmieciarki naszpikowanej materiałami wybuchowymi, wysadzanie statku w powietrze, wabienie samochodów w pułapkę.
W Vc było już tego mniej, a w sa póki co spodobała mi się  misja z wykradaniem tej "księgi rapu" i zwędzaniem amunicji z woja. pozatym to większość niestety polega na jeżdżeniu :(

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 09, 2004, 22:31:38 pm »
Według mnie to w SA misje są najbardziej klimatyczne i ciekawe spośród całej serii. Wyrzucanie skrzynek z jadącego pociągu, pościg za pociągiem, misje taneczne, wyścigi low-riderów, ochraniane terenów przed wrogimi gangami, misje skradankowe, ucieczka na motorze przed ciężarówką i motorami. Takie misje i to na samym początku ( ok. 13% gry)

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 09, 2004, 22:44:11 pm »
Swoją drogą niezłą kasę na trzepią za tą grę.

Egzemplarz kosztuje 259zł w poznańskim empiku, po trzech dniach od jego ukazania się sprzedano tam 66 kopii(godz. popołudniowe). Kurde, kupa hajsu!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 09, 2004, 23:35:37 pm »
W Empiku zawsze maja drozej. W MM jest za 229.

Co do misji to moim zdaniem, tak jak Enori mowi, w SA misje sa urozmaicone, ciekawsze. Klimat gangsta bije ostro :]

Chociaz jezeli chodzi o bohatera to najbardziej podpasil mi Vercetti - moze to przez glos Liotty? Kto wie, ale Tommy byl real hard ass motherfucker :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 10, 2004, 14:52:39 pm »
A mi bardzo "podobał się"  gość z 3 , fachowa kurtała , cool as ice i wogóle

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 10, 2004, 17:10:51 pm »
Kurna, jedno mi nie pasuje w tej genialnej grze... Carl Johnson... Niby jest madfakin gangsta szit, lecz brakuje mu tego 'czegos', dzieki czemu lepiej zapadl by w pamiec. Czasem zachowuje sie jak zwykla c**a. To tylko moje zdanie of korz, ktore moze sie jeszcze zmienic, bowiem mam dopiero 30% gry...
Fryty tyty dotknij pyty

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 10, 2004, 17:13:48 pm »
Gram dokładnie tydzień (20 godzinek i 25 misji) i po raz pierwszy wypowiadam się na temat tej gry. I cóż mogę powiedzieć? Hm...

PIERWSZE WRAŻENIE
Już zobaczyłem napisy i genialną muzyczkę Snoop Dogga i od razu w moich oczach pojawiły się łzy. Ja już kocham ten klimat! Nie pograłem sekundy a już byłem w tej grze zakochany. Żałowałem nawet, że loading się tak szybko skończył bo uwielbiam tą kreskę R*! No dobra. Filmik. Gliniarze rulez. Ale ja chcę grać... grać... grać... ROWEREK! Od razu trochę poskakałem, pojeździłem na tylnym kółku (i od razu pobiłem mój rekord: 60$. Wiem, wiem, że mało...) No, ale dobra. Jadę do 'sidżeja'. (...) Ekipa (Sweet i Ryder a chilkę później Big Smoke) jest genialna, a misja (chyba druga) ze sprejami (piepszone fioletowe żółtodzioby...)
MUZYKA
Ja nie mogę!!! Ludzie pokochałem country wraz z K ROSE, słuchałem się w rytmy Snoop Dogga, Dr Dre, Cypress Hilla na RADIO LOS SANTOS i skakałem ze szczęście jak usłyszałem kawałek BEASTY BOYsów i RAGE AGAINST THE MACHINE (łoludzie!!) I co moge powiedzieć? Muzyczka dodaje takiego klimatu... No po prostu nic tylko dać dyszke za muzę, a jak jakaś gazeta spróbuje dać 9 (ZE CO??) to zatłukę dziadów!
GRAFIKA
Słówko wspomnieć należy o oprawie San Andreas. I cóż mogę powiedzieć... Nic się nie zmieniło, guys! Modele samochodów dalej wyglądają mizernie, ręka Carla na filmiku wygląda jak kwadratowe pudełko... no wiem, wiem, że gra jest wielka i w ogóle ostatnie soki z PS2, no, ale mimo wszystko spodziewałem się troszkę lepszej grafiki. I w sumie jedyne co mozna nazwać lepszym to widoki(panoramy itp.) Naprawdę dają pozytywnie po oczach. Ogólnie nie jest źle... Ale zawsze może być lepiej, i mam nadzieję, że następna GTA (PS3...taaa....) zwali mnie z nóg.
PATENTY
No, ale GTA zwala z nóg. Ale patentami. Statsy naprawdę rządzą (muscle mam na fulla, ale troszkę przytyłem,po za tym coś cieńko z ostatnim statsem;/) Siłownie odwiedzam regularnie, ciuszki mam z Pro Lapu (haha hokejowa maska rula!) fryzurka ala punk, tatuaż GROOVE i LOS SANTOS (jakiegoś angela przypadkiem wcisnąłem :lol: ) No i mój ukochany patent. ZDOBYWANIE DZIELNIC. Ludzie!!! Mimo, że tylko dwa razy udało mi się przejąć dzielnicę, to daje to niesamowitą radochę!!! Jadę do
Amu-Nation po granaty i wszelakie guny (głównie z tłumikiem i shotgun) biorę do fury trzech kumpli i jedziemy rozp...walić kogo trzeba!!! Po prostu kocham to robić!! Chcecie jeszcze? 2 PLAYER!!! Fajnie, fajnie, ale nie da się w dwójkę zdobywać dzielnic, nie podoba mi się to:/  Jeszcze chcecie? Tunningowanie samochodów (zrób sportowego low ridera!!) ale o tylko dla przesadnie bogatych :D A z misji? Moja ukochana misja to GREEN IMPORT, czy jakoś tak (druga misja od gliniarzy) albo HOME INVASION, nie ma to jak okraść dziadka :D  
POMIDOREM W R*, CZYLI WADY
No cóż, już wspomniałem o trybie 2P. Niby ok, ale z tym zdobywaniem dzielnic. A tatuaży mało, no i parę patentów się nie znalazło w grze (a o nich wspomniał Kapu) i ta grafika. No dobra, wszystko wybaczam i idę grać...

Ale najpierw powiem, że...
za tydzień kolejna mini recka od pikiego;]

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 10, 2004, 17:35:39 pm »
Zdaje się ze kazdy jak chce zarobic to bawi się w taxowkarza, z tego prawie nie ma kasy, ja tam zarabiam w ok. pół godziny ok. 20.000 :) pewnie wiecie jak, co nie?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 10, 2004, 19:24:44 pm »
Cytat: "szafa"
Kurna, jedno mi nie pasuje w tej genialnej grze... Carl Johnson... Niby jest madfakin gangsta szit, lecz brakuje mu tego 'czegos', dzieki czemu lepiej zapadl by w pamiec. Czasem zachowuje sie jak zwykla c**a. To tylko moje zdanie of korz, ktore moze sie jeszcze zmienic, bowiem mam dopiero 30% gry...


W pełni zgadzam się z powyższym wnioskiem ^^

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 10, 2004, 22:27:44 pm »
Cytat: "szafa"
Kurna, jedno mi nie pasuje w tej genialnej grze... Carl Johnson... Niby jest madfakin gangsta szit, lecz brakuje mu tego 'czegos', dzieki czemu lepiej zapadl by w pamiec. Czasem zachowuje sie jak zwykla c**a. To tylko moje zdanie of korz, ktore moze sie jeszcze zmienic, bowiem mam dopiero 30% gry...

To ty kreujesz Jego i jego wizerunek w pewnym stopniu, więc od ciebie zależy czy będzie po części twardym madafaką czy bezpłciowym leszczem.

InSiDe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 10, 2004, 23:07:54 pm »
.   Niestety, wdzianko i bryka nie sprawią, że facet będzie miał głos i będzie sie zachowywał stylowo jak np: Cesar Vialpando. Ja rozumiem, że trzeba mieć szacunek dla braci i szanować rodzinę ale on przed tym wypierdkowatym Loc'em się płaszczył. A jak srał w gacie przy Catalinie? Szkoda słów.
.   Cóż, jaka rodzina (jak to ładnie podsumiwała właśnie Catalina) taki i Carl. :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha sam tego dobrze nie wiem...

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 10, 2004, 23:37:40 pm »
Damn, 19% giery - teraz zrobie sobie przerwe zeby za szybko nie skonczyc :)

Co do Cataliny... hmm.. powiem tylko, ze latwo mowic - ale jestem ciekaw jak inni twardziele zachowaliby sie przy takiej lasce :] Nooo, chyba, ze bylby to Tommy Vercetti :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

jasiu master

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-06-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 11, 2004, 00:11:35 am »
Nowe GTA to jest to.Powiew świerzości do serii.Dla takiej gierki warto być.No i te murzyńsko-gangsterskie klimaty rządzą.Let's bounce people.

jasiu master

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-06-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 11, 2004, 00:13:53 am »
Cytat: "mrpiki"
GRAFIKA
Słówko wspomnieć należy o oprawie San Andreas. I cóż mogę powiedzieć... Nic się nie zmieniło, guys! Modele samochodów dalej wyglądają mizernie, ręka Carla na filmiku wygląda jak kwadratowe pudełko... no wiem, wiem, że gra jest wielka i w ogóle ostatnie soki z PS2, no, ale mimo wszystko spodziewałem się troszkę lepszej grafiki. I w sumie jedyne co mozna nazwać lepszym to widoki(panoramy itp.) Naprawdę dają pozytywnie po oczach. Ogólnie nie jest źle... Ale zawsze może być lepiej, i mam nadzieję, że następna GTA (PS3...taaa....) zwali mnie z nóg.

Nieprawda, że nic się niezmieniło.Odpalcie sobie Vice City to zobaczycie różnice(wygląda ubogo wręcz).Wymienie pare zmian - więcej tekstur na autach, przechodniach, otoczeniu, brak loadingu przy przejściach(przepływaniach:)) do innych miast, trawa(!) itp.Obczajcie te różnice, bo Rockstar jednak pomajstrowało i to całkiem sporo, dużo więcej niż wam sie zdaje.

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 11, 2004, 18:52:12 pm »
[SPOJLER UWAGA]




Myślałem, że GTA mnie nie zaskoczy już niczym. Tak i miałem racje, póki nie przyszło mi skoczyć na spadochronie :shock:  :shock:  :shock:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 11, 2004, 19:21:16 pm »
A czytalem o tym gdzies na jakiejs zagranicznej stronce :D Bodajze pisali o tym ze skakac mozna nie tylko z samolotu, ale tez z kilku miejsc ktore podali - wysoko polozone :) Ja na razie mam 23% i San Fierro mnie przywitalo :D Ta giera po prostu rzadzi, no nie ma wala :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 11, 2004, 19:48:01 pm »
Cytat: "tarniak"
[SPOJLER UWAGA]
Myślałem, że GTA mnie nie zaskoczy już niczym. Tak i miałem racje, póki nie przyszło mi skoczyć na spadochronie :shock:  :shock:  :shock:


Taa, super feeling, a próbowałeś skoczyć na rowerze? Lądujesz sobie bezpiecznie na dwóch kółkach :D Można też wziąść spadochron, zeskoczyć na  rowerze, zaczepić się o coś, spaść z roweru i dopiero wtedy otworzyć spadochron. Da się jakoś zejść z roweru w locie? Jakimś przyciskiem? Z tego  co próbowałem to nie dało się. Po jakim czasie odnawia się spadochron na górze? Bo chciałbym skakać i skakać a on znika po pierwszym skoku :(
Palii, też oszczędzam tą grę :D Mam dopiero 14% gry i 20 godzin na liczniku. Idę grać :D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 11, 2004, 20:31:16 pm »
Można spytać skąd wzieiście owy spadochron (dzisiaj 3 godziny się samolotem z lotniska bawiłem, ale frajda wyskoczyć ze sporej wysokości lecieć minutę i się nie zabić:D:D:D:D:D:D:D:D PSoczywiście wleciałem do wody)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 11, 2004, 21:28:15 pm »
Oki powiem Ci gdzie jest spadochron a ty mi powiesz jak weszłeś na lotnisko :D bo nie mogę znaleść wejścia na pas startowy, chociaż specjalnie nie szukałem. Jakie samoloty są w LS? Spadochron masz w Downtown w okrągłym budynku na mapie, koło pętelek autostrady. Tu masz link do mapki z zaznaczonym tym miejscem: http://hem.bredband.net/jodu/Parachute7m.jpg
Prosze :D

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Gta: san andreas
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 11, 2004, 23:43:04 pm »
Dosyć niechętnie byłem nastawiony do tego całego San Szmerdas, ale jak tak czytam wasze wypociny, to zaczyna mnie to jarać powoli... hmmm... :shock:  :?
GT: Trusio

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 12, 2004, 11:54:46 am »
Cytat: "Enori"
Oki powiem Ci gdzie jest spadochron a ty mi powiesz jak weszłeś na lotnisko :D bo nie mogę znaleść wejścia na pas startowy, chociaż specjalnie nie szukałem. Jakie samoloty są w LS? Spadochron masz w Downtown w okrągłym budynku na mapie, koło pętelek autostrady. Tu masz link do mapki z zaznaczonym tym miejscem: http://hem.bredband.net/jodu/Parachute7m.jpg
Prosze :D


Nic trudnego po prostu musisz ustawić furę przy bramie, stanąć na nią i przeskoczyć. Uwaga, sterowanie samolotem (dodo) polega na skręcaniu poprzez L2 i R2, a nie gałkę analogową, jak myślałem na początku co skończyło się tragicznie :D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Gta: san andreas
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 12, 2004, 12:32:58 pm »
Dzięki młody gangolu! Fajnie sobie dodem polatać... :lol:
A co do samej gry... powiem tyle- jakby teraz miał wystawić ocenę, to bez wahania byłoby 10-. Tak, jest aż tak zajebista. Szkoda, że nauka, szkoła i inne tego typu atrakcje skutecznie mnie blokują i nie mam za dużo czasu na granie, ale... heh niedługo mam dwa tygodnie wolnego (nie pytajcie dlaczego :twisted: ) to sobie "troche" pogram :lol:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Gta: san andreas
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 12, 2004, 14:37:33 pm »
Nie rozumiem Was, oczywiście, że grafika to nie wszystko, ale San Andreas wygląda słabo, doczytywanie obiektów jest koszmarne, a animacja momentami się dławi. Nie mam jeszcze tej gry, pograłem u znajomego i wiem, że jest rozbudowana, ma genialne patenty, ale wygląda bardzo przeciętnie. Pewnie mi teraz nakopiecie :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Gta: san andreas
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 12, 2004, 14:53:43 pm »
wiesz, według mnie, to zasługuje na mocne 8... dorysowywanie obiektów- wybaczam (ogromna ilość obiektów, ogromne połacie terenu, kilka kozackich efektów- moja czarnula ma to uciągnąć bez dorysowywania?? No panie...), fremate faktycznie szarpie i to trochę boli. Ale! Piękne jest oświetlenie (poranki w Losa Santos rula!!!!!!!!), efekty pokroju mgły czy naprawdę świetnie wykonanej trawy (nie wszędzie jednak, w większości miejsc jest to tylko płaska, zielona tekstura :( ) dają po tyłku. A architektura miast? Doskonale zaprojektowane dzielnice oraz wszelakie rozjazdy/zjazdy/skrzyżowania etc? Miażdżący design? Zgrabne, choć niezbyt szczegółowe postacie?
A ty Piki, za "brzydkie modele samochodów" to normalnie masz ode mnie mięśniaka na trzecim zlocie :D IMO fury wyglądają lepiej niż w trójce czy w vice city.
Ogólnie grafa jest naprawdę porządna. No.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 12, 2004, 16:56:45 pm »
Pozatym u fur widać elementy silnika po urwaniu maski :D

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Gta: san andreas
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 12, 2004, 17:09:18 pm »
Świetnie, ale wyskakujące budynki przed samochodem, gdy jedziemy (nawet z niewielką prędkością) to nie jest fajna sytuacja :(

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Gta: san andreas
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 12, 2004, 17:48:39 pm »
Cytat: "FAX"
Świetnie, ale wyskakujące budynki przed samochodem, gdy jedziemy (nawet z niewielką prędkością) to nie jest fajna sytuacja :(

heh na sile to i ja cos znajde jest tecza a nie pada :?
nie mam pytan... I dont give a fu@#!

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 12, 2004, 18:13:19 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "Enori"
Oki powiem Ci gdzie jest spadochron a ty mi powiesz jak weszłeś na lotnisko :D bo nie mogę znaleść wejścia na pas startowy, chociaż specjalnie nie szukałem. Jakie samoloty są w LS? Spadochron masz w Downtown w okrągłym budynku na mapie, koło pętelek autostrady. Tu masz link do mapki z zaznaczonym tym miejscem: http://hem.bredband.net/jodu/Parachute7m.jpg
Prosze :D


Nic trudnego po prostu musisz ustawić furę przy bramie, stanąć na nią i przeskoczyć. Uwaga, sterowanie samolotem (dodo) polega na skręcaniu poprzez L2 i R2, a nie gałkę analogową, jak myślałem na początku co skończyło się tragicznie :D


Ale z was leszcze, przecież wystarczy troszkę więcej pograć i zdobędziecie licencję pilota i bez "sposobów" dostaniecie się na wszystkie lotniska. Łee kabany z was a nie gangsta' 8)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 12, 2004, 18:53:30 pm »
Jejciu, wszystkie zrobiłem misje Cataliny... geez, jaka ostra baba!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 12, 2004, 18:57:05 pm »
Aj em de gangsta!
Zaczyna mnie trochę żenować, że gdy wywieźli mnie na wieś, to jak wracam na hałzen siting, to się wszędzie kręcą te balasy czy jak im tam i ciągle sieczą :|

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 12, 2004, 20:58:45 pm »
Drzewka i małe budynki nawet z bliska sie dobudowują, pierw jest efekt jakby mgły i pojawienie sie z nikąd obiektu. Żeby to było duzo dalej odemnie to spox, ale 10m odemnie to juz przesada :|
P.S te misje juz mnie zaczynaja nudzić i chyba ta gra jest za długo, bo normalne ze chce przejsc gre, ale i zabawic się troche, a ja niemam tyle czasu, jest jeszcze tyle gier do przejścia.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 13, 2004, 00:00:25 am »
I to jest nastawienie czlowieka majacego wuchte gier :D [ueee, tam szybko przejde - nastepna pozycja czeka]. Ja wybulilem na San Andreas 229 zeta, a jako ze nie pracuje, to jest to dla mnie troche grosza; zatem teraz staram sie jak najbardziej przedluzac gre :)

Co do dobudowania... hmm zauwazylem to tylko przy jezdzie przy bardzo duzych predkosciach (dosc duzy efekt blura) oraz przy lataniu samolotem - tutaj fakt, czasami moze to draznic. Jednak mimo wszystko wybaczam te bledy San Andreas - i dla mnie nadal pozostaje to numer 1.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."