Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 235437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #400 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:08:19 pm »
Cytat: "Tarniak"
Przecinek jest nie od parady, szkoda, że brakuje ci argumentów na obronę własnej drużyny.

Przykro mi  :cry:.
Wiem, że się uczepiłeś Juventusu i się tym nie dziwię. W ciągu ostatnich 4 lat Real poległ dwa razy w walce z JUVENTUSEM. Nie wspominając już o meczu, w którym padł wynik 3-1, gdzie Juventus ograł real jak Młodzików na treningu. Mi Realu również jest szkoda...  :(

Cytat: "Tarniak"
Ale jeśli Cię to uszczęśliwi - skoro ONI wszystko tak dobrze wiedzą, to dlaczego tak rzadko dotykali pucharu LM?

 :?:  :lol:

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #401 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:42:34 pm »
Cytat: "Ibra"
W ciągu ostatnich 4 lat Real poległ dwa razy w walce z JUVENTUSEM

No a Tłoki Gorzyce i Hamulec Będzin to pewnie walki by nie nawiązały... :/ Boże... Człowieku ja się nie uczepiłem Juventusu, stwierdzam fakt i tyle.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #402 dnia: Kwietnia 01, 2006, 23:02:34 pm »
Cytuj
Ja tam kocham oglądać w akcji Chelsea i dlatego dla mnie ta taktyka nie "zabija", ale wiadomo, każdy ma swoje upodobania .

Chelsea gra "tak" od tego sezonu. Przypomnij sobie dwumecz tej z Bayernem i Barca z tamtej edycji LM :wink:  

A co do REALU to ta drużyna powróci :!: Znów będą Galaktyczni :)
P.S. Pamiętacie ten trik Redondo na Bergu i bramke Raula w tej akcji :?:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #403 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:52:57 am »
Cytat: "barman"
P.S. Pamiętacie ten trik Redondo na Bergu i bramke Raula w tej akcji Question


tego się nie zapomina- po tym meczu każdy 'młodzian' próbował to powtarzać- ale to były czasy kiedy z kumplami potrafiliśmy codzienne wyjść na boisko i 3 godziny latać za kulą... teraz już tak nie ma chlip,chlip :cry:  :wink:


Cytat: "barman"

A co do REALU to ta drużyna powróci Exclamation Znów będą Galaktyczni Smile

ja bym w to nie wierzył tak bardzo... gdy już nie mają Figo i Makalele (uważam że sprzedaż tego zawodnika to największy błąd Realu, i od tego momentu zaczęło się wszystko sypać), Zizou i R.Carlos zblizaja się do piłkarskiej emerytury, Ronaldo nie chce tam siedzieć, Raul ma doła, Beckham wybiega na boisko żeby reklamować klub itd. to nie ma innego wyjścia niz całkowita przebudowa, drużyny i zarządu. Takie transfery jak ten Owena,Beckhama,Morientesa czy Robinho nie mogą się powtórzyć (nie umniejszam nic brazylijczykowi, jednak za wcześnie dla niego jak na grę w takim klubie- powinien jak Ronaldinho zacząć grac w europie od takiego PSG).... długa droga przed nimi
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #404 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:06:46 am »
Moim zdaniem Realowi jest potrzebny dobry trenej, który musi poskładac drużyne a nie transwery zawodników, którzy są aktualnie w dobrej formie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #405 dnia: Kwietnia 02, 2006, 12:28:10 pm »
Milan po odejściu "trzech tulipanów" też na jakiś czas wypadł z czołówki :wink: Real napewno się odbuduje, a dół Raula też przeminie.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 02, 2006, 12:50:31 pm »
Mam nadzieję, że Real się podniesie. Ale już nie można o nim mówić w Lidze Mistrzów. Fajnie, że Arsenal wygrał (wybaczcie, fani Juve...).

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 02, 2006, 17:15:50 pm »
Cytat: "<Aras>"
Morientesa

:?: Kiedy grał z Raulem w duecie to były jedne z najlepszych lat dla Realu. Transfer Beckhama i Owena, owszem pomyłka. Ramos? To samo. Woodgate? Tutaj podobnie. Robinho? Tu już się nie zgodzę, bo wraz z przejściem Baptisty to najlepsze transfery Realu w ostatnim czasie.
Cytat: "<Aras>"
(nie umniejszam nic brazylijczykowi, jednak za wcześnie dla niego jak na grę w takim klubie

No jasne, a taki Messi lekko młodszy jest od niego i gdzie gra :wink:?.
Cytat: "<Aras>"
Ronaldo nie chce tam siedzieć

Właśnie w tym transferze upatruję porażki mojego klubu. Jego przejście to IMO moment przełomowy, który przyczynił się do takiego stanu klubu w jakim jest teraz. Był dobry, ale kontuzje, nadwaga... no nie da rady.
Cytat: "<Aras>"
gdy już nie mają Figo

Jeszcze by tego brakowało. :mrgreen:

Tu jest potrzebna kapitalna przebudowa kadry. Raul i Casillas powinni zostać, bo to jakby usunąć z Juve Del Piero. Roberto prędko kariery nie skończy. :roll: Muszą postawić na młode talenty i koniec.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #408 dnia: Kwietnia 02, 2006, 18:32:49 pm »
Tarniak chodzi mi o sytuacje kiedy niepotrzebnie ściągano go (Morientesa)ponownie na Santiago Bernabeu

Cytat: "Tarniak"
No jasne, a taki Messi lekko młodszy jest od niego i gdzie gra

Messi jest w zasadzie wychowankiem Barcy, więc wchodził do składu bardziej naturalnie i powoli- niż gwiazda okna transferowego: Robinho
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #409 dnia: Kwietnia 02, 2006, 18:56:52 pm »
Cytuj
chodzi mi o sytuacje kiedy niepotrzebnie ściągano go (Morientesa)ponownie na Santiago Bernabeu

...ale Wisłe nam Morintes odprawił :cry:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #410 dnia: Kwietnia 02, 2006, 19:32:05 pm »
Cytat: "Tarniak"
Kiedy grał z Raulem w duecie to były jedne z najlepszych lat dla Realu. Transfer Beckhama i Owena, owszem pomyłka. Ramos? To samo. Woodgate? Tutaj podobnie. Robinho? Tu już się nie zgodzę, bo wraz z przejściem Baptisty to najlepsze transfery Realu w ostatnim czasie.


Ramos raczej nie był pomyłką. Jest młodym i utalentowanym obrońcą (zresztą mówi się o nim, iż jest nadzieją hiszpańskiej piłki). Mało tego już kilka razy strzelał bramki głową. Jedyne co można mu zarzucić to błędu, które czasem mu się zdarzają (jest młody więc to go jeszcze nijako broni). Woodgate- może i byłby dobry gdyby nie to że ciągle leczy następne kontuzje (nie bez powodu nazywany jest "szklanym chłopcem"). Robinho musi się jeszcze uczyć (choć już teraz widać jego talent). Czasem wykonuje o jeden zwód za dużo  :wink: . Nie można zapominać o Cicinho- doskonały następca Salgado.

Ja wierze, iż Real znów stanie na nogi. Kryzysy przychodzą i odchodzą (vide Barca). Perez dobrze zaczą lecz puźniej popełnił mase błędów (oddanie Makalele, Eto'o, staranie się o Beckhama zamiast o Ronaldinho).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #411 dnia: Kwietnia 02, 2006, 19:38:43 pm »
Ja realu osobiscie nie lubie, wkurzaj mnie niektórzy piłkarze tego klubu i ogólnie odbieram ich jako takich cfaniaków :wink: No i w koncu rzdza oni na boiskach od poczatku LM, czas najwyzszy, aby sie skiepscili na jakis okres :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #412 dnia: Kwietnia 02, 2006, 19:53:39 pm »
Cytat: "Ako"
Ja realu osobiscie nie lubie, wkurzaj mnie niektórzy piłkarze tego klubu i ogólnie odbieram ich jako takich cfaniaków :wink: No i w koncu rzdza oni na boiskach od poczatku LM, czas najwyzszy, aby sie skiepscili na jakis okres :D


no i właśnie mnie denerwuje takie podejście. Zawiść (bez urazy) to za mocne słowo ale w tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy. Takie nastawienie jest szczególnie u nas Polaków. To widać cecha narodowa  :wink: .

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #413 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:36:53 pm »
Cytat: "zielarz"
Ramos raczej nie był pomyłką. Jest młodym i utalentowanym obrońcą (zresztą mówi się o nim, iż jest nadzieją hiszpańskiej piłki). Mało tego już kilka razy strzelał bramki głową. Jedyne co można mu zarzucić to błędu, które czasem mu się zdarzają (jest młody więc to go jeszcze nijako broni)

Hehe dobrze to ująłeś - nijako go to broni :mrgreen:. Szczerze powiedziawszy wierzę w TALENTy a nie talenty a Ramos raczej należy do tych 2.

Cytuj
Woodgate

Taa, no świetny w swoim debiucie w Galacticos dostał czerwoną i strzelił samobója. Potem leczył kontuzję, ciężko go ocenić, bo jest zbyteczny.

PS. Zapomniałem o Cassano :wink: IMO mimo wszystko się nadaje.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #414 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:43:45 pm »
Cytat: "<Aras>"
Tarniak chodzi mi o sytuacje kiedy niepotrzebnie ściągano go (Morientesa)ponownie na Santiago Bernabeu

Cytat: "Tarniak"
No jasne, a taki Messi lekko młodszy jest od niego i gdzie gra

Messi jest w zasadzie wychowankiem Barcy, więc wchodził do składu bardziej naturalnie i powoli- niż gwiazda okna transferowego: Robinho

To ja dam przyklad innej gwiazdy okna transferowego - Rooney. ;) Takze mlodszy od Robinho.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #415 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:53:29 pm »
Cytat: "zielarz"
Cytat: "Ako"
Ja realu osobiscie nie lubie, wkurzaj mnie niektórzy piłkarze tego klubu i ogólnie odbieram ich jako takich cfaniaków :wink: No i w koncu rzdza oni na boiskach od poczatku LM, czas najwyzszy, aby sie skiepscili na jakis okres :D


no i właśnie mnie denerwuje takie podejście. Zawiść (bez urazy) to za mocne słowo ale w tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy. Takie nastawienie jest szczególnie u nas Polaków. To widać cecha narodowa  :wink: .

Poprostu chce, aby klase w LM pokazywały inne druzyny. A nie ciagle real, milan itd. Liverpool z dosc słabym składem zyskał tytuł mistrzów europy, co było piekne, jeszcze + dudek dance to juz w ogole :)
Teraz licze na kluby takie jak Arsenal, Benfica, Villareal, Lyon. Ciesze sie bardzo ze zaszły tak daleko, tak jak nie ukrywam, ze ciesze sie ze Real odpadł całkiem wczesnie z finałów LM. Ofkors do ludzi kibicujcym tym wielkim klubom nic nie mam. Sam kibicuje CHelsea, które jest uwazane za bardzo dobry zespół. Futbol ma pokazywac, ze kazdy klub, czy reprezentacja (Grecja chociazby) moze stanac na wyzynach.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #416 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:55:02 pm »
@blancio-zmienić miejsce zamieszkania o 'kawałek' , zostać w swojej ojczyźnie i grać cały czas w tej samej lidze to jednak coś innego niż ruszyć za ocean, uczyć się nowego języka,zostać sam itd...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #417 dnia: Kwietnia 03, 2006, 19:42:04 pm »
Cytuj
PS. Zapomniałem o Cassano  IMO mimo wszystko się nadaje.

Zobaczysz, że Cassano jeszcze Was z niejednego dołka wyciągnie :wink:.
Genialny chłopak, świetny piłkarz. Ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się Bogiem Futbolu. Młody, perspektywiczny gracz. Szkoda, że Lucek odpuścił Go sobie, bo mielibyśmy w Juve "młodego Alexa".


Cytat: "zielarz"
zresztą mówi się o nim, iż jest nadzieją hiszpańskiej piłki

Jeśli Raoms jest nadzieją Hiszpańskiej piłki, to życzę powodzenia :lol:.
Czarno widzę w takim obrocie sprawy tę piłkę :lol:.


Cytat: "<Aras>"
zostać sam itd...

Przecież Robinho ma w swoim klubie nie jednego Brazylijczyka :wink:.

Jeszcze co do Realu...
Uważam, że ta drużyna jeszcze ma szanse podnieśc się. Ale aby tego dokonać nalezy spełnić poniższe wymagania.
1. Szkoleniowiec - i tutaj najbliżej Realu jest Ancelotti, były trener Juventusu i obecny Milanu. Pokazał, że umie odpowiednio ustawić drużynę, umie pracować z młodzieżą i jest wspaniałym taktykiem. Myślę, że dałby On radę w Realu.
2. Wymiana połowy składu. Zostawić Robinho, Cicinho, Carlosa, Casillasa i Zidane'a. Młodość w parze z doswiadczeniem mogą wysoko zaprocentować.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #418 dnia: Kwietnia 04, 2006, 17:46:21 pm »
Dobra wiadomość...
http://sport.onet.pl/1300987,wiadomosci.html
... dla Arsenalu :twisted:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #419 dnia: Kwietnia 04, 2006, 18:17:37 pm »
Cytat: "Ibra"
Jeśli Raoms jest nadzieją Hiszpańskiej piłki, to życzę powodzenia .
Czarno widzę w takim obrocie sprawy tę piłkę


zobaczymy za kilka lat- wg mnie nieźle radzi sobie w obronie a i czasem strzeli gola.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #420 dnia: Kwietnia 04, 2006, 19:13:55 pm »
Dzisiaj trzymam kciuki za Lyon i Villarreal.
A wracajac do Realu to "oni" na chwile obecna nie maja zadnego planu strategicznego :wink:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #421 dnia: Kwietnia 04, 2006, 19:29:25 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=_bIxtUba5eM&search=real%20madrid%20gay
Chcek this out ! :] Szczegolnie dla kibicow realu.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #422 dnia: Kwietnia 04, 2006, 20:40:37 pm »
Dla mnie w finale powiny zagrać Arsenal vs Barcelona

Oczywiście wygra Arsenal  :D

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #423 dnia: Kwietnia 04, 2006, 21:45:36 pm »
Co to ma byc? Z taka gra jak w pierwszej polowie Milan nie wygra :(
Kaka do zmiany, traci prawie wszystkie pilki!

Edit:Superpippo, podwojny slupek Szewy :D Lyon pogromiony :wink: , Milan w polfinale  :D



PSPower!!!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #424 dnia: Kwietnia 04, 2006, 22:41:49 pm »
Lyon jeszcze  nie jest gotowy ,aby grac w polfinale,a ze Milan mial farta to juz inna sprawa.Villarreal awnsowal calkowicie zasluzenia ,wlosi jak zwykle przed meczem kalulowali :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #425 dnia: Kwietnia 04, 2006, 22:50:15 pm »
Lol, Lyon nie jest gotowy.
Je*&^&** Milan jak zawsze musi miec farta w koncówce. Byłem pewny, ze Lyon awansuje. Grał o klase (jak nie dwie) lepiej od milanu. Ehh, ta 88 minuta :/ Oby tylko w polfinale nie trafili na Villareal, tylko na jakas barce, lub arsenal :twisted: do finału nie maja prawa dojsc.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #426 dnia: Kwietnia 04, 2006, 22:52:23 pm »
Współczuje piłkarzom Lyonu :? Grali dojżale i madrze :( Szkoda gadać :x
W sumie to dobrze że przynajmniej jedna włoska drużyna odpadła :)
Fajnie bedzie w półfinale, bo być może Pires zagra przeciwko przyszłemu pracodawcy 8)

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #427 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:08:10 pm »
Cytat: "Ako"
Milan jak zawsze musi miec farta w koncówce.

Przypomnij sobie kto mial farta w ostatnim finale.
Shevchenko jest cudowny, gral 5 minut i wygral mecz :D
A wiec mamy najprawdopodobniej w polfinale walke trzech wielkich indywidualnosci: Shevchenko, Ronaldinho i Henry! Oj bedzie sie dzialo!!!
Forza Rossoneri!!!



PSPower!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #428 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:11:12 pm »
dwa bieguny :

Milan - FANTASTYCZNIE ! :twisted:

Inter - Tragicznie  :evil:

Co do Interu to musze z przykroscia stwierdzic ,ze juz od dwumeczu z Ajaxem było widać ,że daleko oni nie zajdą . Morretti znów w*&^%  bo miliony ojro poszlo sie kochac .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #429 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:17:48 pm »
Cytat: "Akai"
Cytat: "Ako"
Milan jak zawsze musi miec farta w koncówce.

Przypomnij sobie kto mial farta w ostatnim finale.

Tak, z tym ze milan mial farta na koncu, a liverpool w drugiej polowie rozwalil milan i zremisował.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #430 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:33:11 pm »
Dammmm.
Nie cierpie Milanu!
Dlaczego zawsze mimo tego, że grają gorzej od przeciwnika, to i tak awansują dalej wygyrwając w końcówce (vide PSV).
Ebre! Ebre! Ebre!
jedyna myśl, jaka przychodzi mi do głowy to :
L a mama di gattuso di puttana!  :mrgreen:
Lyon gra wspaniałą piłkę. Dzięki temu dwumeczowi zacząłem poznawać coraz bardziej ten klub. Bedę im od dzisiaj kibicował i zawrę sojusz Lyon & Juve :P.
Villarreal pięknie awansował. I bardzo dobrze :wink:.

Jutro Juventus - Arsenal i Barcelona - Benfica.
Juve...super - bez Del Piero, Camoranesiego, Vieiry...  :?.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #431 dnia: Kwietnia 05, 2006, 07:51:20 am »
ja bym nie powiedział że Milan grał słabiej. Momentami owszem, ale mecz był bardziej wyrównany. Lyon w drugiej połowie troche odpuścił mając korzystny winik. Shevchenko był kompletnie bez "obstawy", no i jeszcze błąd obrońcy przy podaniu do bramkarza. Gra się całe 90 min. W Lyonie zabrakło fantastycznej gry Juninho. Oprócz tych kilku wolnych niczym szczególnym się nie wyróżniał. Może za 4 razem OL przejdzie do półfinału.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #432 dnia: Kwietnia 05, 2006, 09:39:46 am »
Słuchaliście tego co mówili Borek i Kołtoń :?: Jechali na Milan, że zmiany nie zrozumiałe, że stara kadra, że Lyon jest cudowny, a jak Milan strzelił bramkę to wszystko przekrecili o 180 stopni i zaczeli się podniecać :?

Ciekawe co będzie z Milanem za kilka lat jak "dziadki odejdą" :wink:

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #433 dnia: Kwietnia 05, 2006, 10:34:07 am »
To byl najgorszy komentarz do meczu jaki ostatnio slyszalem (Gmoch byl chociaz smieszny). Kaka gral slabo, mial same straty, a oni tylko jego chwalili. Wygralismy glownie dzieki Szewie, Pippo i Serginho.
Coz, Milan jako jedyna wloska druzyna przechodzi dalej, czyz to nie wspaniale :D



PSPower!!!

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #434 dnia: Kwietnia 05, 2006, 11:49:07 am »
Cytat: "Akai"
To byl najgorszy komentarz do meczu jaki ostatnio slyszalem (Gmoch byl chociaz smieszny). Kaka gral slabo, mial same straty, a oni tylko jego chwalili. Wygralismy glownie dzieki Szewie, Pippo i Serginho.
Coz, Milan jako jedyna wloska druzyna przechodzi dalej, czyz to nie wspaniale :D



A Juve? Juve jeszcze gra, nie zapominaj o tym.
Fryty tyty dotknij pyty

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #435 dnia: Kwietnia 05, 2006, 12:08:34 pm »
Ale czy maja jakies szanse bez Del Piero, Camoranesiego i Vieiry z tak grajacym Arsenalem? Jezeli Arsenal strzeli im chociaz jedna bramke, Juve musi strzelic cztery :shock:
Jezeli Barca przejdzie dalej (w co nie watpie), bedziemy mieli wspanialy polfinal Milan - Barca!!! I oczywiscie Milan wygra :D



PSPower!!!

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #436 dnia: Kwietnia 05, 2006, 12:19:09 pm »
Cytuj
Ale czy maja jakies szanse bez Del Piero, Camoranesiego i Vieiry z tak grajacym Arsenalem? Jezeli Arsenal strzeli im chociaz jedna bramke, Juve musi strzelic cztery  

Panie Boże uchroń nas o Juventusu w pólfinale :wink:

Milan - Barca ciekawie, ale ewentualna bramka Lizbony i może być nerwowo :wink:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #437 dnia: Kwietnia 05, 2006, 12:23:31 pm »
Finał LM 2004-2005:

Milan vs Liverpool:

pierwsza polowa:
1:0
2:0
3:0

...po meczu? Nie.

druga polowa:
3:1
3:2
3:3

...ciągnąć dalej?

dogrywka:
3:3

rzuty karne:

zwyciestwo Liverpoolu.

Fin.

Czaisz do czego zmierzam?



Fakt, w tym meczu to Arsenal jest niekwestionowanym faworytem, ale nie zapominaj, ze Juventus nie jest podrzedna druzyna - to jest jedna z poteg swiatowego futbolu.
Fryty tyty dotknij pyty

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #438 dnia: Kwietnia 05, 2006, 12:42:36 pm »
Roznica polega na tym, ze w Liverpoolu gral caly glowny sklad, a dzis w Juve zabraknie kluczowych zawodnikow. Ale faktycznie futbol jest nieprzewidywalny i dopoki pilka jest w grze Juve ma szanse na wyjscie.
Co nie zmienia faktu, ze dzis kibicuje Arsenalowi i Barcy :D



PSPower!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #439 dnia: Kwietnia 05, 2006, 13:19:20 pm »
Przejdzie Arsenal, nie ma bata. Jest w formie, ostatni ligowy mecz wygrali 5-0. Wystarczy, ze tylko strzela ta jedna bramke. Nie musza wygrac, wystarczy remis, a nawet moga i przegrac. Gdyby Juve mial caly sklad, gadal bym inaczej.
Barca - Benfica, tutaj akurat na cod licze :D cos tak mi mówi, ze moze jakims cudem bedzie ten remisik 1-1, moze 2-2 i wiadomo kto przejdzie, hehe :D :D :D co nie oznacza, ze nie lubie barcy ofkors ;) jak przejda to plakac nie bede, rozwala milan w polfinale i bedzie gites :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k