Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 235445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #440 dnia: Kwietnia 05, 2006, 13:35:04 pm »
No nareszcie się znalazł ktoś zwiazany z Juve :wink:.

Wierzę, że dzisiaj Juventus zaskoczy Arsenal i strzeli te 2 bramki, a później w dogrywce czy też w rzutach karnych rozstrzygną sprawę awansu na swój korzyść.
Fakt, że nie zagra Del Piero, Vieira i Camoranesi nieco osłaba klub, ale przecież zmiennicy nie są źli.
Nedved również pięknie wykonuje rzuty wolne, a w dodatku jest bardzo zwinny i ma cudowne dośrodkowania.
Vieire zastąpi GG, który zawsze jak trener daje szanse wykorzystuje ją i gra dobry mecz. Pozatym to jeden z największych walczaków w drużynie.
Za Camoranesiego wejdzie na prawą flankę Mutu, który w meczu z Treviso zagrał wprost fenomenalnie.
Cytat: "Lilian Thuram"

"Juventus jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Arsenal i nie zdziwiłbym się, gdybyśmy strzelili im jutro trzy czy nawet cztery bramki." - dodał. "Pierszy mecz był katastrofą pod każdym względem. To nie był prawdziwy Juventus. Prawdziwe oblicze pokażemy całemu światu jutro wieczorem. Jesteśmy skupieni i nastawieni na zdobycie wielu bramek."

Na koniec zapewnił: "Zemścimy się za to, że w zeszłym tygodniu nas upokorzyli!"


Żeby tak gadanie przełożyło się na grę...

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #441 dnia: Kwietnia 05, 2006, 13:56:22 pm »
Cytat: "Ako"
co nie oznacza, ze nie lubie barcy ofkors Wink jak przejda to plakac nie bede, rozwala milan w polfinale i bedzie gites Smile


Zobaczymy jeszcze kto kogo rozwali :]
Szewa kontra Ronaldinho, co to bedzie za mecz! Ronaldinho pokaze troche swojej magii, a Szewa strzeli kilka goli :D



PSPower!!!

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #442 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:34:51 pm »
Cytat: "Ibra"
No nareszcie się znalazł ktoś zwiazany z Juve :wink:.

Wierzę, że dzisiaj Juventus zaskoczy Arsenal i strzeli te 2 bramki, a później w dogrywce czy też w rzutach karnych rozstrzygną sprawę awansu na swój korzyść.
Fakt, że nie zagra Del Piero, Vieira i Camoranesi nieco osłaba klub, ale przecież zmiennicy nie są źli.
Nedved również pięknie wykonuje rzuty wolne, a w dodatku jest bardzo zwinny i ma cudowne dośrodkowania.
Vieire zastąpi GG, który zawsze jak trener daje szanse wykorzystuje ją i gra dobry mecz. Pozatym to jeden z największych walczaków w drużynie.
Za Camoranesiego wejdzie na prawą flankę Mutu, który w meczu z Treviso zagrał wprost fenomenalnie.
Cytat: "Lilian Thuram"

"Juventus jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Arsenal i nie zdziwiłbym się, gdybyśmy strzelili im jutro trzy czy nawet cztery bramki." - dodał. "Pierszy mecz był katastrofą pod każdym względem. To nie był prawdziwy Juventus. Prawdziwe oblicze pokażemy całemu światu jutro wieczorem. Jesteśmy skupieni i nastawieni na zdobycie wielu bramek."

Na koniec zapewnił: "Zemścimy się za to, że w zeszłym tygodniu nas upokorzyli!"


Żeby tak gadanie przełożyło się na grę...

:lol: Tym razem pokazał się kolejny nerwus - Nedved ...tadam... Żenada, Ebue to chu*, ale Nedved... haha no zemścił się zemścił tak jak Thuram zapowiadał. Za duż ogadania za mało futbolu, bardzo słusznie z tego miejsca żegnam i dizękuję Juventusowi.

PS. Hala Villareal :] mam nadzieję, że rozpykają wszystkich... :twisted:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #443 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:38:45 pm »
Arsenal rozegral o wiele lepsze spotkanie od Juve. Co najmniej final im sie nalezy. Szkoda mojego Juve...:/
Fryty tyty dotknij pyty

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #444 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:40:18 pm »
Milan-Barca - to bedzie dwumecz... a pozniej final Barca-Arsenal! HIT!

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #445 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:42:03 pm »
Na wstępie chciałbym prosić o łaskawe podejscie modów do tego posta - nie chce dostac drugiego ost :?

Teraz mogę to powiedzieć: znienawidziłem ich całym sercem. To co zrobił Nedved... szkoda gadać :evil:

Wspaniali, wierni, najlepsi na świecie  :arrow:  Kibice Juve opuszczający stadion w 88 minucie :P

Cytuj
Tym razem pokazał się kolejny nerwus - Nedved ...tadam... Żenada, Ebue to chu*, ale Nedved... haha no zemścił się zemścił tak jak Thuram zapowiadał. Za duż ogadania za mało futbolu, bardzo słusznie z tego miejsca żegnam i dizękuję Juventusowi.

Najlepszy był Capello i jego ironiczny uśmiech po red kartoniku dla tego Pepiczka :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #446 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:47:23 pm »
Juventus... co tu duzo gadac, kompletna zedada. A co moge powiedziec o wszystkich zawodnikach co dostali czerwone kartki? Szmaciarze i gówniarze :roll: tylko tak mozna powiedziec o tak niedojrzalych psychicznie zawodnikach. Ta kosa Nedveda kfalifikuje sie na dodatkowa kare. Trzeba byc na prawde chamem zeby zrobic cos takiego.
Juventus to druzyna, ktora lubilem, mialem wielki szacun, pokonali niegdys wielki real, po prostu lubilem ich kiedys jak dzis Arsenal, czy Lyon. A jak teraz? stracili w moich (i na bank nie tylko w moich) oczach bardzo wiele. Niestety, ale Juve to fagasy :roll:

Barca - Benfica. Po cichutku liczyłem (przed meczem) na jakies 1-1, w drugiej połowie moglo zdarzyc sie, ze jakims cudem portugalski klub strzeli ta bramke (cos jak milan), no ale tak musiało byc. Barca w 100% zasluzyla na ten polfinal, oby doszli do finału. Mecz z Milanem ma byc meczem pełnym emocji, bo jak bedzie słaby (jak ten z benfica) to sie wq&&** :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #447 dnia: Kwietnia 05, 2006, 22:51:44 pm »
1. :arrow:  Camoranesi; "MAŁO"
2. :arrow:  Zebina; "MAŁO"
3. :arrow:  Nedved; "A CO JESZCZE RAZ"

Hat - trick :!: To jest ten wielki Grande Juve Ibra :?:
Zamiast Grande Juve powinno być S*ram na Juve :evil:

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #448 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:01:58 pm »
Co tam sie stalo z Nedvedem? Ogladalem jak Barcelona rozpykala Benfice :]
No i jednak Milan jako jedyna z wloskich druzyn weszla do polfinalu, a nie mowilem :]



PSPower!!!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #449 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:03:31 pm »
Jak chcecie podyskutować o Juve to zapraszam na juvepoland.com
pozdrawiam

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #450 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:08:35 pm »
Barca wygra LM teraz pojedzie Milan i w finale zmierzy sie z Arsenalem i niech wygra lepszy jak niema mojego Manu to licze na Barce a podziekowac mozemy Benfice i Juve

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #451 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:08:50 pm »
Nie bede wchodzil na zadne juvepoland, bo juventus się zżadził. Swoja droga całkiem ciekawe moze byc, czy usprewiedliwiaja kibice swoj klub :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #452 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:19:53 pm »
Milan wszystkich pojedzie, zobaczycie :D



PSPower!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #453 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:27:36 pm »
pierwsza polowa to sporadyczne ataki Juve i madra gra Arsenalu przeplatana glupimi stratami .Pozniej wszystko wrocilo do normy i to Kanonierzy panowali na boisku .Druga zas byla juz tylko ,,dowiezniem wyniku do konca (w pewnym momencie Arsenal za bardzo sie cofal ) ,ale dzieki niezlej postawie Lehmanna (Lejmana ? :roll: )i defensorow  osiagneli cel .Moze bez fajerwerkow , ale trzeba miec na uwadze ,ze to priorytetemich poczynan.

Zero pomyslu na gre , duzo chaosu i brak wiary tak mozna opisac pokrotce Juventus .

Ocenie szanse poszczgolnych druzyn , ktore nadal sa w grze:
1.Milan- badz co badz najbardziej utytulowany i oswiadczony w rozgrywkach klubowych z calej czworki(a moze raczej trojki  :P ) co stawia go napewno w roli glownego faworyta do koncoweho zwyciestwa .Poszczegolnymi meczami (m.in w fazie grupowej 3-2 z Schalke i ten ostatni z Lyonem ) pokazuja ,ze w najwazniejszych momentach to oni dobijaja rywala (podobnie jak ostatnio Legia w naszej lidze ).
2.Arsenal zaskakuje wszystkich .Bo ktoz moglby sie spodziewac ,ze druzyna , ktora non stop zawodzi w kluczowych momentach jest w stanie wyeliminowac takie tuzy europejskiego futbolu jak Real czy Juve . Miesznaka doswiadczenia rutyny i doswiadczenia  z nienasycona sukcesow mlodzieza moze dac wybuchowa mieszanke .
3.Barca , Basrca ,Barca -kiedy oni wygrali LM ? Chyba dawno . Czas najwyzszy aby swopj potencjal udowodnili na bosiku co poza jednym meczem (Benfica) idzie im bardzo dobrze .Plasuje ich na tak niskiej pozycji bowiem widac ,ze  dostaja jednak lekkiej zadyszki .W starciu z Milanem nieoczekiwalbym jednak piekenje  dla oka gry tylko czekania na blad rywala .Kto go wykorzysta znajdzie sie w wielkim finale .
4.Villareal -niespodzianka .WyeliminiowanieInteru sensacja bym jednak nie zunzal bowiem , to jest klub chimeryczny  ktoremu co jakis czas zdarzaja sie takie wpadki .Szans na final nie widze zadnych .Pomimo najszczerszych checi  duet Riqeulme i Forlan w moim mniemaniu nie wywalacza samodzielnie awansu . Limit szczescia juz sie wyczerpal .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #454 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:29:02 pm »
Cytuj
4.Villareal -niespodzianka .WyeliminiowanieInteru sensacja bym jednak nie zunzal bowiem , to jest klub chimeryczny ktoremu co jakis czas zdarzaja sie takie wpadki .Szans na final nie widze zadnych .Pomimo najszczerszych checi duet Riqeulme i Forlan w moim mniemaniu nie wywalacza samodzielnie awansu . Limit szczescia juz sie wyczerpal .

Ja bym ich nie przekreślał :) Żeby być w czwórce samo szczęście nie wystarczy :wink:

 :arrow: Villareal - Arsenal
 :arrow: Barcelona - Milan
Dwa wyrównane półfinały :roll: 2nd to finał w półfinale :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #455 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:34:23 pm »
juvepoland.com nie działa :( a chcialem zobaczyc jak tlumacza sie kibice Juve :D
P.S Ja ofkors nic do tego klubu nie mam, za to mam do ich postawy i do kilku chamskich fauli.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #456 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:59:34 pm »
Cytat: "Ako"
juvepoland.com nie działa

www.juventus.ys.pl <-- tu jest zbiorowisko tych gorszych "kibiców", wiec będziesz mógł się pośmiać.
www.juventusmania.net <-- nie znasz włoskiego, nie wchodź
www.juventuz.com <--- najlepsza strona, j/w


Cytuj
P.S Ja ofkors nic do tego klubu nie mam, za to mam do ich postawy i do kilku chamskich fauli.

A kilka postów wcześniej wyzywałes ich od szmaciarzy i pisałeś, że Juventus się zżadził...

Dziwi a zarazem śmieszy mnie jedna sytuacja. Odpada Real, ManU, Chelsea, Bayern, a wy siedzicie cicho. Odpada Juventus i od razu robi się wielkie zamieszanie.
Teraz już jestem pewien, że Ten klub jest wyjątkowy.

Na pocieszenie zostało mi czytać te śmieszne komantarze Wasze.

PEZZO DI MERDA!

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #457 dnia: Kwietnia 06, 2006, 00:18:39 am »
Cytuj
Odpada Juventus i od razu robi się wielkie zamieszanie.
Teraz już jestem pewien, że Ten klub jest wyjątkowy.

Tu chodzi o to w jakim stylu odpadł. Kochasz Juve i nie jest Ci głupio za te kartki :?:
Te kartki na wyjeździe dało by się od biedy "zrozumieć" ale co zrobił Nedved :evil: :?:

Cytuj
Odpada Real,

Była dyskusja :P

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #458 dnia: Kwietnia 06, 2006, 00:24:04 am »
Cytat: "Ibra"
Dziwi a zarazem śmieszy mnie jedna sytuacja. Odpada Real, ManU, Chelsea, Bayern, a wy siedzicie cicho. Odpada Juventus i od razu robi się wielkie zamieszanie.


Moze dlatego, ze Juve odpadlo w najgorszym stylu (3 czerwone kartki)?
Osobiscie nic do Juve nie mam, ale trzeba umiec przegrywac. Za to nie cierpie Realu (za Ronaldo i komercjalizacje futbolu) i ManU (za pewien final z Bayernem) i ciesze sie, ze tak wczesnie odpadli.



PSPower!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #459 dnia: Kwietnia 06, 2006, 12:59:21 pm »
Dokładnie jak wyzej, Za czerwone kartki mnie juve wnerwiło :evil:
No bo co mozna powiedziec o takim chocby Nedvedzie? Kosa od tytuły w nogi, pierw dał kopa z lewej nogi, a pozniej z prawej (lub na odwrót). Nie widze nic fajnego w takiej kosie, która moze pozbawic zawodnika kariery. Mogl mu przeciez polamac noge, czy cos takiego. Dalej podtrzymuje, ze ci zawodnicy co dostali czerwone to buraki (baaaaaardzo lekko powiedziane). A ze powiedzialem ze do juve nic nie mam, to chodzi ogólnie o zespoł. O te wlasnie karteczki chodzi :D A zawodnicy buduje druzyne, wiec dlatego Juve sie zżadził. Takie to sprzeczne troche :D ale prawdziwe.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #460 dnia: Kwietnia 06, 2006, 15:01:25 pm »
Cytat: "Ibra"
Jak chcecie podyskutować o Juve to zapraszam na juvepoland.com


No tak, bo nie ma to jak wsparcie tysięcy innych świrów zapatrzonych we własny klub :). Obstawiam dwa tłumaczenia:
1) Juventus po prostu nie jest przyzwyczajony do porażek, więc to logiczne, że psychicznie nie dali rady Inotabene to tłumaczenie było po pierwszym meczu bardzo modne, choćby w tym temacie się pojawiło)
2) Nie było Alexa
 :roll:  :lol:.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #461 dnia: Kwietnia 06, 2006, 15:30:43 pm »
Cytat: "Ibra"
Jak chcecie podyskutować o Juve to zapraszam na juvepoland.com
pozdrawiam

że tak powiem, w kupie siła :lol:

ja nie wiem. Klub z tak wielką renomą i szacunkiem odpada jak grupka rozwydżonych wieśniaków. Powinni pogodzić się jak ludzie z przegraną, a nie faulować jakby grali na podwórku.
W sumie Inter równierz odpadał w brzydkim stylu. Nie było czerwonej kartki, ale to co zrobił Materazzi to przechodzi ludzkie pojęcie :( .
(ale nie, on tak zrobił bo jest przyzwyczajony do wygrywania :lol:  :lol:  :lol: )
Przynajmniej inni piłkarze przegrali z godnością.
Taka sytuacja z faulami się dzieje, jak gram w pes'a z kolegami. Jak mają 3:0 to już faulują ile się da. To całkowity brak honoru i profesjonalizmu, a co najwarzniejsze godności.
Identycznie postąpiło Juve.

[edit]
lubiłem Juventino poprzez ich profesjonalizm, elegancję, kuturę gry i bogatą tradycję. Jak narazie pozostała tylko tradycja.
To co wyczyniał Camoranesi po otrzymaniu czerwonej kartki, i Nedved który po faulu na Ebue położył się na ziemi sugerując przewinienie, coraz bardziej pozostawia mnie w przekonaniu, że Juventus musi coś zmienić w mentalnym/psychicznym przygotowaniu zawodników.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #462 dnia: Kwietnia 06, 2006, 16:52:25 pm »
Villareal- Inter 0-1
Napisze prosto z mostu- Inter gral beznadziejnie. Nie stworzyli nawet 2 sytuacji mogacych zmienic losy meczu. Jedynie Toldo i Zanetti grali na przyzwoitym poziomie. Reszta- żenada. Trzeba wymienic w pierwszej kolejnosci Manciniego i polowe (jak nie 3/4) skladu i zaczac inwestowac w mlodszych. I pisze to jako fan tego klubu.

Wkurzylem sie rowniez po meczy Milanu z Lyonem. Tak bardzo liczylem, ze klub z francji wejdzie do pilfinalow, a tu kilka minut przekreslilo ich nadzieje.

Barca- Benfica
Dobrze sie stalo, ze awansowali Katalonczycy. I oby tak do finalu.

Juve- Arsenal
j.w.
Naszczscie Arsenal nie dal sobie zabrac awansu. A Nedved i inni faulujacy to dla nie zenada. Trzeba umiec przegrywac.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #463 dnia: Kwietnia 06, 2006, 18:32:21 pm »
Cytat: "Hubi"


Barca- Benfica
Dobrze sie stalo, ze awansowali Katalonczycy. I oby tak do finalu.


Dawniej lubiłem Barcelone a teraz ich nie lubie, choc mam ich koszulke, dla mnie to drużyne oszustów. Poza tym bez Ronaldinho ten klub nie potrafi wygrac meczu. Liczyłem na Benfice, teraz wierze w Milan.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #464 dnia: Kwietnia 06, 2006, 21:52:41 pm »
Cytat: "UFO"
że tak powiem, w kupie siła

Doprawdy, coś nieprawdopodobnego.

Cytat: "UFO"
ale nie, on tak zrobił bo jest przyzwyczajony do wygrywania

Materazzi i zwycięstwa? Zastanów się co piszesz...
Lepiej zajmij się liczeniem remisów.

Cytat: "UFO"
Juventus musi coś zmienić w mentalnym/psychicznym przygotowaniu zawodników.

Capello wpaja Im do łbów zbyt wiele taktyki, a On sam nie jest psychologiem, więc psycholog byłby mile widziany.


Cytat: "UFO"
i szacunkiem odpada jak grupka rozwydżonych wieśniaków

Rozwydżone wieśniaki powiadasz?
Oni nie są z Fabrycznej, a z Turynu...
______________________________________________

Tarniak, marny z Ciebie jasnowidz :roll:.
______________________________________________

Jak jesteście takie cwaniaczki, to atakujcie ten klub na forum o Juventusie, a nie na forum o...konsloach :lol:.

Nie wiem. Macie jakąś frajdę popisać kilka krytyukujących, a czasami wręcz wyzywających drużynę zdaniach? Czy może robicie to aby mi dokopać?

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #465 dnia: Kwietnia 06, 2006, 22:24:35 pm »
Ibra, przeginasz

Juve odpadlo z Arsenalem zasluzenie bo jest klubem slabszym, czerwone kartki dla zawodnikow byly za paskudne i nic nie wnoszace do taktyki faule wynikajace z bezsilnosci i frustracji

Cytuj
Materazzi i zwycięstwa? Zastanów się co piszesz...
Lepiej zajmij się liczeniem remisów.


a ty widziales wogole trzy lol-e na koncu tej wypowiedzi? czy ty wogole potrafisz byc obiektywny? zobacz w jakim stylu odpadl Lyon a w jakim Juve... naprawde nie widzisz roznicy?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #466 dnia: Kwietnia 06, 2006, 22:36:55 pm »
Cytat: "Ibra"
Jak jesteście takie cwaniaczki, to atakujcie ten klub na forum o Juventusie, a nie na forum o...konsloach


po to jest tutaj dział "sport". A co da dyskusja z fanatykami klubu na ich forum? Chyba tylko zaburzy spokuj co niektórych. Albo wpędzi w kompleksy...

Cytat: "Ibra"
Czy może robicie to aby mi dokopać?


to jest chyba naszą cechą wspólną (Polaków). Ja nie darzę sympatią Juve lecz gdy zespół gra piekny football, nie ma to zbyt wielkiego znaczenia jaka to drużyna. Juventus w obu meczach niczym nie błysną. Mało tego, zaprezentował antyfootball w końcowych minutach obu spotkań. Nie potrafili odpaść z honorem. Nie dość że niczym szczególnym się nie zaprezentowali to jeszcze pozostawili po sobie "nie smak" (dokładnie Niedźwiedź). Piłkarz (dodajmy iż doświadczony kontuzjami) nie robi czegoś takiego koledze po fachu, nawet w takim momęcie w jakim było Juve. To jest chamstwo i kretynizm.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #467 dnia: Kwietnia 06, 2006, 22:58:30 pm »
@Ibra- zapewne na forum Juve jest wiecej takich fanboyów tego klubu, jakim niewatpliwie jestes Ty wiec dyskusja z nimi nie miala by sensu. Nie potrafisz chociaz raz przyznac, ze Juve zagralo kiepski mecz i na dodatek przegrali go po nieczystej grze?
Ja jako fan Interu potrafilem przyznac, ze grali beznadziejnie, a Ty tylko chronisz Juve i tlumaczysz ich nedznymi wymowkami.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #468 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:21:16 pm »
Dokładnie Hubi :)
Ja kibicuje Chelsea. Ale przyznywałem, ze w meczu rewanzowym z Barca zagrali beznadziejnie! Musieli strzelic bramke, czas uciekał, a oni nawet nie zucali sie do ataku O_o byłem w szoku, zero walki! W zeszlej edycji LM atakowali jak szaleni, zdolali strzelic pod koniec te 2 bramki i awansowali, i to z wielka barca! Na pewno nie jestem takim wielkim fanem Chelsea jak ty Juve, ale przynajmniej ich nie usprawiedliwiałem.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #469 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:42:50 pm »
Ludzie! Umiecie czytać?
Cytat: "Ibra"
Racja. To jest właśnie najgorsze, że Juventus uważany za drużyne z klasą zachował się w tak beznadziejny sposósb. Camoranesi zachował się jak I-d-i-o-t-a, którym jednak nie jest. Capello będzie miał nad czym myśleć, aby nieco uspokoić piłkarzy. Czerwone kartki zadecydowało o tym, że nie potrafiliśmy przegrać jak wielki zespół i wyjść z twarzą, mimo bardzo złego wyniku. Takiej postawy zawodników, profesjonalistów, można się naprawdę wstydzić.


Cytat: "Ibra"
Wydaje mi się, że Arsenal z taką grą oraz jeszcze jak niektórzy piłkarze wrócą po kontuzji, to finał mają w kieszeni. Świetna drużyna, która ograła Juventus jak dzieci...


Cytat: "Hubi"
Nie potrafisz chociaz raz przyznac, ze Juve zagralo kiepski mecz i na dodatek przegrali go po nieczystej grze?

A Ty potrafisz czytać?

Cytat: "Hubi"
Ja jako fan Interu potrafilem przyznac, ze grali beznadziejnie

W takim razie Twoja postawa zasługuje na medal :lol:.

Czy musicie się nawzajem powielać? :lol:
Nie piszecie nic nowego tylko to, że Juve dostało czerwone kartki itp...

Cytat: "Hubi"
zapewne na forum Juve jest wiecej takich fanboyów tego klubu, jakim niewatpliwie jestes Ty wiec dyskusja z nimi nie miala by sensu.

No tak. Jest tu Was teraz z 10 na mnie 1, a tam byłoby Was 10 na 100
(takie same proporcje). Na 1 w 10 łatwiej najechać.
Rozumiem więc, że boicie się sprzeczki z naszymi Ragazzi, bo jesteście mądrzy napadając na mniejszośc, ale napaśc na 100 już się nie odważycie! :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #470 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:48:10 pm »
Na czerwone kartki zawodnikow juve nie ma usprawiedliwienia, wiec o czym mielibysmy rozmawiac na twoim forum?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #471 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:50:02 pm »
Cytuj
Na czerwone kartki zawodnikow juve nie ma usprawiedliwienia, wiec o czym mielibysmy rozmawiac na twoim forum?

A tylko o kartkach pisaliście wyżej?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #472 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:52:44 pm »
Tak, głównie o kartki.

P.S
Cytat: "Ibra"
Cytat: "UFO"
i szacunkiem odpada jak grupka rozwydżonych wieśniaków

Rozwydżone wieśniaki powiadasz?
Oni nie są z Fabrycznej, a z Turynu...

Nie przesadzaj :evil:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #473 dnia: Kwietnia 06, 2006, 23:53:25 pm »
o kartkach i marnym stylu w jakim odpadl Juve a to fakty bezsprzeczne

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #474 dnia: Kwietnia 07, 2006, 00:02:00 am »
Cytat: "Ako"
Nie przesadzaj

Proszę nie traktować tego na poważnie.

Wyładowaliście już swoje złe komantarze na temat Juve, więc proponuję, albo zakończyć tę dyskusję, albo przenieść się na JuvePoland.

Osiągnęliście swoje, bo mnie zdenerwowaliście i wdałem się z wami w dyskusję.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #475 dnia: Kwietnia 07, 2006, 00:12:10 am »
Ibra, ja tez jestem fanem Juve, ale to, co zaprezentowali w dwumeczu z Arsenalem naprawde wola o pomste do nieba:/ Wiadomo, ze nie wolno oceniac tak swietnej druzyny po jednej(a raczej dwoch) wpadce, ale niesmak zawsze pozostanie. Zachowanie co niektorych pilkarzy('czerwonki') wole przemilczec :roll: Jednym slowem: Arsenal zasluzyl na wygnana, Juve zagralo jak klub z orange ekstraklasy.

Tez proponuje zakonczyc ta bezsensowna dyskusje, bo narobimy sobie tylko wrogow ._.  peace & love   :wink:
Fryty tyty dotknij pyty

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #476 dnia: Kwietnia 07, 2006, 09:13:52 am »
Pilka zbliza.  :lol:

W sumie nie wiem o co toczy sie dyskusja, Juve zagralo slabo - to fakt, ale nawet Ibra to przyznal.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #477 dnia: Kwietnia 07, 2006, 17:02:19 pm »
Cytuj
Tarniak, marny z Ciebie jasnowidz

Cóż Twoje tłumaczenie było dokładnie takie samo, więc mogłeś się powstrzymać :lol:  :lol:

Cytat: "Ibra"
Czerwone kartki oraz nerwowe zachowanie piłkarzy Juve pochodzą od tego, że Juve po prostu ma zwyczaj wygrywać.

 :lol:  :lol:  :lol:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #478 dnia: Kwietnia 07, 2006, 17:36:27 pm »
Cytat: "Ibra"
Lepiej zajmij się liczeniem remisów.

 :lol:
Cytat: "Ibra"
Oni nie są z Fabrycznej, a z Turynu...

to powiedz w czym się objawia moje wieśniactwo?
jak narazie to ty jesteś największym wieśniakiem. Piszę że Juve zagrało beznadziejnie, a ty Juventus utożsamiasz z sobą i traktujesz jako krytykę w swoim kierunku :lol:
Pewnie w tej swojej główce marzysz sobie o grze w Juventino, ale pamiętaj że oni jak narazie nie wiedzą o twoim istnieniu. Życze ci gry w juve ale opamiętaj się trochę.  
Cytat: "Ibra"
No tak. Jest tu Was teraz z 10 na mnie 1, a tam byłoby Was 10 na 100

czy my jesteśmy na ciebie?
Cytat: "Ibra"
Proszę nie traktować tego na poważnie.

wiesz co, wiele straciłeś w moich oczach. Wcześniej miałem cię za innego człowieka.
Wiecie co? Ibra wpisał mnie na listę zablokowanych :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #479 dnia: Kwietnia 07, 2006, 18:11:09 pm »
Ibra zachowuje sie jak Nedved, tez nie potrafi przegrywac  :twisted: