Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 233628 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:43:25 pm »
O 18.00 odyblo sie losowanie grup:

GRUPA A: Barcelona, Chelsea Londyn, Werder Brema, Lewski Sofia.

GRUPA B: Inter Mediolan, Bayern Monachium, Sporting Lizbona, Spartak Moskwa.

GRUPA C: Liverpool, PSV Eindhoven, Bordeaux, Galatasaray.

GRUPA D: Valencia, As Roma, Olympiakos Pireus, Shakhtar Donieck.

GRUPA E: Real Madryt, Olympique Lyon, Steaua Bukareszt, Dynamo Kijów.

GRUPA F: Manchester United, Celtic Glasgow, Benfica Lizbona, Fc Kopenhaga.

GRUPA G: Arsenal Londyn, Fc Porto, CSKA Moskwa, Hamburger SV.

GRUPA H: Ac Milan, Lille, AEK Ateny, Anderlecht Bruksela.


W sumie wszystko po staremu - Barca vs. Chealse, Real znowu mial farta (i ponownie graja z Olimpique). Szkoda tylko, ze Milan trafil na tak latwa grupe  :evil:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:24:22 pm »
a kto wygra Champion League ?

ARSENAl  4 EVER :twisted:

Milan zawsze ma farta , więc nie ma co się dziwić (wyjątkiem jest mecz z The Reds :D)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:59:55 pm »
No ja oczywiscie stawiam na Barcelone :P Wiadomo czemu...  :P Nie liczac moich zamilowan duze szanse ma Chelsea, ale nie chcialbym zeby wygrali. Zreszta.... pewnie jakas druzyna ktorej nie typujemy sprawi niespodzianke

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:12:25 pm »
Będzie nią Olympique Lyon :wink:.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:29:00 pm »
Ciekawe grupy, szczegolnie te pierwsze.

Chcialbym by jakas druzyna ponownie sprawila niespodzianke, tak jak dwa lata temu PSV albo rok temu Real.
PSN: CooliG

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:50:24 pm »
Będe trzymal kciuki za Arsenalem i OL, fajnie by bylo gdyby obie te druzyny spotkaly sie w finale. A final wygra oczywiscie Arsenal :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 24, 2006, 22:39:30 pm »
Man United. :!:

Fajnie, ze Manchester jest w grupie z Celticiem, bo TVP pokaze pewnie te mecze.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 24, 2006, 22:54:14 pm »
"Liga Mistrzów bez Juve to tak jak szybki numerek bez gumki-szaleństwo!"
Zgadzam się :lol: :wink:

Mnie zatem LM w tym roku pierd*li. Chciałbym tylko aby wygrał ktoś z dwójki : Arsenal - Lyon.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:10:17 am »
Real Madrid, mam nadzieje, ze teraz cos zdzialaja ;]
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 25, 2006, 09:39:50 am »
Moim cichym faworytem jest Manchester ale znając życie lige mistrzów zdobędzie jakaś Hiszpańska drużyna.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #650 dnia: Września 12, 2006, 14:01:27 pm »
No dzisiaj gra Chelsea z Werderem. Oczywiscie jestem za Chelsea, ale mam andzieje, ze z grupy wyjdą własnie te dwa zespoły :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #651 dnia: Września 12, 2006, 14:37:39 pm »
Pff, a nie beda pokazywali w srode meczu Real vs. OL ;|
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #652 dnia: Września 12, 2006, 14:39:46 pm »
Będzie na TVN Turbo.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #653 dnia: Września 12, 2006, 16:15:55 pm »
Ogolnie zenada co do transmisji LM. Zawsze byly 2 mecze na jedynce i bylo git (chociaz czasami wybierali glupie spotkania). A teraz trzeba wykupowac kodowane kanaly, zeby obejrzec wiecej niz jeden mecz.
A w dzisiejszych spotkaniach oczywiscie stawiam na Inter i Barce.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #654 dnia: Września 12, 2006, 17:39:26 pm »
TVP to przecie biedna stacja , gdzie nie ma pieniążków na jakąś tam Lige Mistrzów . Lepiej ładować grubie pieniądze w durnowate mitingi , golden ligi inne dyscypliny paralityków . Szczęśćie ,że chociaż powtórki nam zafundują .

Liczę i wierze bezgranicznie w mozliwości Interu .Teamu , który zbyt wiele nie osiągnął za mojego życia . Kapitał jest , ważne by go wykorzystać .Inaczej Moratti sie powiesi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #655 dnia: Września 12, 2006, 17:49:15 pm »
Mysle ze to nie jest glupie, glupsze jest budowanie jakiegos palacu, za niewiadomo ile, i trzymanie go w stanie surowym przez ponad 3 lata.
PSN: CooliG

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #656 dnia: Września 12, 2006, 18:15:58 pm »
Cytat: "Ako"
No dzisiaj gra Chelsea z Werderem. Oczywiscie jestem za Chelsea, ale mam andzieje, ze z grupy wyjdą własnie te dwa zespoły :D

Mam taką samą nadzije szkoda, że nie obejrze tego meczyku w TVP :x ...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #657 dnia: Września 12, 2006, 18:53:48 pm »
Dobrze ,ze ja nie mam takiego problemu i mam tvn turbo 8) mam nadzieje ,ze dzisiaj Barca i The Blues wygraja.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #658 dnia: Września 12, 2006, 19:22:43 pm »
lm na tvn turbo jest przejsciowo, niedlugo bedzie juz wylacznie na kanale kodowanym tvn (w hdtv jak wyczytalem w gazecie. :P)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #659 dnia: Września 13, 2006, 10:21:30 am »
Bardzo malo niespodzianek. Najwieksza to przegrana Interu. OK co do meczow, to Werder zagral bardzo lipnie. Gdyby zagrali tak jak potrafia, to mogli by wywalczyc 1 punkt, bo Chelsea tez niczym nie zaswieci. No ale wygrana zasluzona i sie ciesze. Co do pogromu Barcy, to nie ma czym sie podniecac. Grali ze slabiakami, beznadziejne bledy w obronie. No i bramka Ronaldihno mnie zdziwila! Moze chlopak sie odrodzi. Szkoda ze liverpool nie przegral.
P.S sora za dziwnie napisanego posta, ale klawiatura mnie sie yjebala, musze reseta dac

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #660 dnia: Września 13, 2006, 19:16:09 pm »
Lewski to nie takie ciołki . Wygrać z Chievo nie jest tak w końcu łatwo . A Barca jak to Barca goli frajerów jak można .
Porażka Interu nie tyle mnie zmartwiła co nie co wqurzyła  (no i geniusz środka pola Vieira :evil:  ). Rozumiem przegrać w walce ale nie po kolejnej anemicznej wręcz ospałej grze  Za co ci  ludzie biorą kase ja sie pytam .

Dzisiaj do mnie koleżka mowi : '' Maciek strzeli brame Kuszczakowi ''.Powodzenia młody adepcie futbolu , nie dość ,że Kuszczak rozpocznie mecz na ławce to i nasz jedyny polski napastnik w LM ostatnio minął się z formą .Może  znów jest nieświeży ? :lol:  Who knows
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #661 dnia: Września 13, 2006, 19:19:41 pm »
CELTIC DO BOJU!!!!!!!!!!! Żuraw do podstawowej 11! Ale bym sie ucieszyl gdyby Celtic wygrał :D No i swietnie gdyby Zuraw gola strzelił, oby mial forme razem z reszta teamu.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #662 dnia: Września 13, 2006, 19:29:06 pm »
Glory, glory Man United!
Licze na 5 bramek wpuszczonych przez Boruca. ;)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #663 dnia: Września 13, 2006, 19:59:34 pm »
Przeliczysz się, oj przeliczysz 8).

No i dziś LYON!!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #664 dnia: Września 13, 2006, 23:06:46 pm »
Blancio utd byl za slaby ,aby strzelic Borucowi 5 bramek 8)
Ale real to juz  jest lepszy niz rok temu teraz tylko przegral roznica dwoch bramek :lol:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #665 dnia: Września 14, 2006, 00:26:52 am »
po tej kolejce  moge tylko napisac brawo Manu i Lyon i oby tak dalej mam nadzieje ze real odpadnie ze swym miszczowskim skladem, szkoda tylko ze zabraklo na boisku Zurawia

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #666 dnia: Września 14, 2006, 08:42:26 am »
Cytat: "wsciekly_blondyn"
Blancio utd byl za slaby ,aby strzelic Borucowi 5 bramek 8)
Ale real to juz  jest lepszy niz rok temu teraz tylko przegral roznica dwoch bramek :lol:

Za rok przegra jedna bramka, a jak dobrze pojdzie to za dwa lata moze zremisuja! :D

Co do meczu Celticu, to gdyby był remis to byłby zasłuzony wynik. Na poczatku MU ostro atakował, a Celtic był przestraszony troiche. Ale po asyscie Boruca wszystko sie odmieniło :D

Pierwsza bramka dla Celticu, to szmata bramkarza. Ten strzal lecial prosto w bramke O_O a i tak wpadło. Potem karny z dupy i bład Boruca, że glupio wyszedł z bramki. Bramka Nakamury, to poezja, wiedzialem ze strzeli bramke. Zawinił Saha, który nie podskoczył w murku, inaczej bramki by nie było. Potem kolejne bramki MU po bledach obrony Celticu. Ogólnie padlo duzo bramek, bo wszystkie wpadały po błedach piłkarzy. A mecz byl swietny, duzo walki i to mi sie podoba!
Brawo dla Lyon i Arsenalu! :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #667 dnia: Września 14, 2006, 08:57:36 am »
brama Nakamury to ewidentny błąd van der Saara . Kolega stał niedaleko lewego słupka także nie miał jak wyciagnąc piłke .

Milan wygrał , Manu wygrało , Lyon wygrał , Arsenal wygrał . Nudna staje się ta Liga bogatych Mistrzów . Ja chce finału z 2004 !! :mrgreen:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #668 dnia: Września 14, 2006, 09:42:43 am »
No, ale zawsze z jakies 2 niespodzianku co najmniej beda :D Dobre i to... Ja z tych lepszych jestem za Chelsea i Arsenalem. Pozatym za Celticiem!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #669 dnia: Września 14, 2006, 14:07:56 pm »
MU-Celtic dobry meczyk,dobra postawa Boruca i wpełni zasłużona wygrana ''diabłów'' a co do bramki Nakamury to błąd Sahy,może to przez rozbitą głowę

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #670 dnia: Września 28, 2006, 08:18:54 am »
dobija mnie Inter . Team gra jak równy z równym z Bayernem do 80 minuty by stracić w szkolny spso brame .O drugiej już nie wspominając . Zawinili ci od których najwiecej oczekiwano czyli Ibrahimovic , Grosso i Vieire w czesniejszym meczu . Dwaj panowie z Juve to potrafia tylko (jak to mawia mój kolega ) kury macać i obracać . To nie jest gra, to jest padaka . Gdzie te czasy gdzi Ibra strzelał bramke pietka czy Vieira , który nie raz i nie dwa ratował Arsenal z opresji . Pozytwnie z nowej armii zaskoczyli mnie Maicon , Dacourt i Crespo .Tylko im sie chciało biegać i walczyć . Moim lackim zdaniem zbyt wczesnie zrezygnowano z uslug Martinsa , Kilego Gonzaleza ,  van der Meyde , Ventoli , Verona i reszty ze starej ekipy .  A tak , po 2 meczach mamy zerowy bilans bramkowy i punktowy . Aha , współczuje Morattiemu ogladania tego blamazu .Nie wiem jak z jego serduchem ale gdyby na lawce trenerskiej stal Gerard Houllier to dawno juz by zaliczył zgona . Natychmiastowego  :?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #671 dnia: Września 28, 2006, 08:45:14 am »
Najlepszy był Drogba, 3 ładne bramki :D Normalnie jak oglądałem powtorki to tego spotkania to gały mi wyszły i mówie "co za cyborg" (wiecie przyzwyczajenie z PESa). Pierw bomba z kata na pusta bramke (nie kazdemu moze tak wyjsc), potem wspaniałe podanie przez połowe boiska, swietne przyjecie na klatke Drogby i bomba. No i ostatnia troszke fartowa pewnie, ale ładna :D
A najlepsza brama tej kolejki to na pewno ta Crouch'a!

Najbardziej mnie wkurzyła Barca, szkoda ze nie przegrała :( Werder pokazał sie z bardzo dobrej strony, a Barca jak na siebie troche słabo, szczegolnie Ronaldihno. I dziwi mnie co ci poj*bani trenerezy robią z takim genialnym zawodnikiem jakim jest Messi! W Argentynie na ławie, w Barcelonie na ławie... To jest jeden z najlepszych piłkarzy swiata, niemal drugi Maradona! Gdyby nie on, to Barca by przegrała.
Zapowiada się ostra rywalizacja o drugie miejsce Werder vs Barca :>

Inter daje ciała na maxa, zreszta nie lubie ligi włoskiej, to jak sie zastanowic mam ich gdzies.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Gipsi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-08-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #672 dnia: Września 28, 2006, 11:10:24 am »
Inter wczoraj nie gral zbytnio jak równy z równym, byl druzyna slabsza od Bayernu, ale to nie wazne. Wazne jak grali... chamsko jak sam skór***yn...
Nie rozumiem kompletnie Ibrahimovica ktory caly czas w przodzie faulowa, wogole on czesto fauluje co jest dla mnie nieporozumieniem... po co napastnik fauluje? ;/
Matterazzi to poje*b i udowodnil to po raz kolejny to udowodnil, swoim wejscie chcial zlamac noge Lucio i az sie dziwie ze ie dostal czerwonej, tym bardziej ze lucio wychodzil wtedy na czysta pozycje.
To co zrobil Grosso komentowac nie trzeba...

Kurde tylko szkoda ze tam sie nie lali bo po tym jak Grosso lokciem uderzyl Sagnola to lawka bayernowaz wyskoczyla a maneger bayernu zucil sie zeby sproc majty wladza interu, ja myslalemze juz bedzie bujka ;] Byloby na co popatrzec bo widac bylo ze Mihajlovic jest juz wkurzony na maxa i myslalem ze bedzie napieprzal starucha z Bayernu ;]
Oh! Eh! Oh! Eh! What's up c'mon!

Leonardo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-07-2006
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #673 dnia: Września 28, 2006, 14:30:00 pm »
Cytat: "jay jay"
dobija mnie Inter . Team gra jak równy z równym z Bayernem do 80 minuty by stracić w szkolny spso brame .O drugiej już nie wspominając . Zawinili ci od których najwiecej oczekiwano czyli Ibrahimovic , Grosso i Vieire w czesniejszym meczu . Dwaj panowie z Juve to potrafia tylko (jak to mawia mój kolega ) kury macać i obracać . To nie jest gra, to jest padaka . Gdzie te czasy gdzi Ibra strzelał bramke pietka czy Vieira , który nie raz i nie dwa ratował Arsenal z opresji . Pozytwnie z nowej armii zaskoczyli mnie Maicon , Dacourt i Crespo .Tylko im sie chciało biegać i walczyć . Moim lackim zdaniem zbyt wczesnie zrezygnowano z uslug Martinsa , Kilego Gonzaleza ,  van der Meyde , Ventoli , Verona i reszty ze starej ekipy .  A tak , po 2 meczach mamy zerowy bilans bramkowy i punktowy . Aha , współczuje Morattiemu ogladania tego blamazu .Nie wiem jak z jego serduchem ale gdyby na lawce trenerskiej stal Gerard Houllier to dawno juz by zaliczył zgona . Natychmiastowego  :?


wiesz, Vieira we Reprezentacji wymiata a w klubie nie. Weź spójrz na ostatni mecz Francja-Włochy. Co te człwoiek wyczyniał, to był chyba jego mecz życia. PO prostu jak się nie kocha klubu w którym się gra to nic nie będzie z tego.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #674 dnia: Września 28, 2006, 15:42:48 pm »
Ja tam wole Inter niz Bayern, poprostu od zawsze ich nie lubiłem, dlatego byłem za Interem. Wszystcy mówią, że Inter tylo brutalnie faulował a nie widziliście może brutalnego wejścia Sagniola koło miejsca gdzie sie wykonuje rzut rożny szkoda, że Ibra dostał czerwoną tak to by był ciekawy mecz do końca a w 10 to nic nie potrafili zrobić. I najważniejsza informacja wczorajszego dnia Chelsea wygrała Levskim i Barcelona niestety "aż" zremisowała, oby Werder zajął 2 pozycje w grupie i oczywiście Chelsea na 1 :mrgreen: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #675 dnia: Października 01, 2006, 00:45:30 am »
Inter slabo przedzie w LM. Ostatni mecz z Bayernem zagrali slabo, ale liczylem przynajmniej na remis. Mam nadzieje na 3 punkty ze Spartakiem i w nastepnych meczach (byc moze bez Manciniego).

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #676 dnia: Października 16, 2006, 21:50:09 pm »
Już 18 października szlagier w LM : Chelsea - Barcelona. Jak typujecie?

Szkoda Cecha, który jest już po operacji i będzie pauzował sporo czas, to na pewno duży minus dla Chelsea. Myslę, że w zwiążku z przewagą boiska (gramy na Stamford) padnie wynik 2-1, 1-0 dla Chelsea. Życzę im tego!  :)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #677 dnia: Października 16, 2006, 22:05:29 pm »
ja też! Chelsea wygra nie ma h*ja! :D jutro puszczam STSa ! :D

z takim składam co mają to nie wiem czy im Barca fiknie :) to co ostatnio zagrał Deco w meczu z polakami niezadobrze rokuje.
Przemocarny środek pomocy(Lampi, Ballack)+genialne szybkie skrzydła(Robben, Cole) +skuteczny do bolu atak(Didier, Crespo/Sheva). Nie może być inaczej!

3:1  :D

a kto wygra LM ? Oczywiscie Lyon. Będą grali w finale z Chelsea :)

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #678 dnia: Października 16, 2006, 22:31:39 pm »
Cytuj
skuteczny do bolu atak(Didier, Crespo/Sheva).

Crespo gra w Interze teraz... A Chelsea wygra raczej na bank
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #679 dnia: Października 17, 2006, 01:33:27 am »
Czelsi nic nie wygra, przykro mi,  : > Bez Cecha, z nieskutecznym Szevą, bez drugiego bramkarza i ze słabymi wynikami, to sobie moga pomarzyć o zwycięstwie z prawdziwym czempionem  - Barceloną : >

R10 wraca do formy, Puyol odpoczął, Messi się rozkręca, Gudionsen daje radę... Katalończycy - szykujcie imprezki :D