Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 232466 razy)

0 użytkowników i 18 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #680 dnia: Października 17, 2006, 08:09:53 am »
Cytat: "Dagon"
Czelsi nic nie wygra, przykro mi,  : > Bez Cecha, z nieskutecznym Szevą, bez drugiego bramkarza i ze słabymi wynikami, to sobie moga pomarzyć o zwycięstwie z prawdziwym czempionem  - Barceloną : >

R10 wraca do formy, Puyol odpoczął, Messi się rozkręca, Gudionsen daje radę... Katalończycy - szykujcie imprezki :D

Cicho nieznasz sie na futbolu i tyle :lol: . Chelsea mam jeszcze 3 bramkarza Hilaro, który raczej umnie bronić a i 2 bramkarz już trenuje więc jest szansa że wystąpi. Taaa Chelsea ma słabe wyniki hmmm w lidze 2 w LM 6 pkt. A Barcielonie coś w europejskich pucharach nie idze porażka z Sevillą remis z Werderem.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #681 dnia: Października 17, 2006, 09:14:21 am »
Ja licze ,że w tym roku Manchester United powalczy o tytuł Ligi Mistrzów ale znając anglików odpadną w ćwierć finale albo jeszcze szybciej .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #682 dnia: Października 17, 2006, 09:29:56 am »
Cytat: "ÓFO"
kto wygra LM ? Oczywiscie Lyon. Będą grali w finale z Chelsea Smile


OBY! oby ktoraś z tych druzyn!

a co do meczu Chelsea-Barca to nie obawiam się o moich teh blues, jetsem kurka pewien (kupon już wysłany :mrgreen: )
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #683 dnia: Października 17, 2006, 13:46:56 pm »
Stawiam na Chelsea, al całym sercem jestem za Barcą. :) Po prostu Chelsea skład Chelsea to najlepsi zawodnicy swiata, za ktorych roman wybulił fortuny. Jesli tylko Mourniho obierze dobrą taktyke i zespol bedzie zgrany stawiam na 2:0 dla Chelsea :>

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #684 dnia: Października 17, 2006, 14:10:16 pm »
Najbardziej mnie wkurza brak 2 pierwszych bramkarzy :/ ale mam nadzieje, że i tak Chelsea uda sie wygrac te spotkanie! A wtedy kto wie, moze nawet i Barca z grupy nie wyjdzie. W koncu Werder gdyby wygrał miałby tyle samo pkt co Barca i moglby powalczyc o wyjscie z grupy.

I na całe SZCZESCIE w srode pracuje na rano, a dzis na wieczor! Mecvz realu moge sobie odpuscic, a Chelsea nigdy!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ambrozik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-08-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #685 dnia: Października 17, 2006, 15:09:47 pm »
Ja liczę na Bayern Monachium w tym roku mają niezły skład i mam nadzieję  , że dużo zwojują w LM , bo czekam na ich dobry występ od 2001 r. kiedy wygrali z valencia  w finale :D p.s a jutro pokonaja sporting na wyjezdzie , ktory ostatnio przntuje sie dosc slabo  :D

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #686 dnia: Października 17, 2006, 15:57:37 pm »
no prosze, nie wiedziałem że tu tylu fanow Chelsea :D udupimy katalończykow panowie!

to że dwoch pierwszych bramkarzy nie zagra, pewnie dodatkowo zmobilizuje obronę, a zresztą w TAKICH klubach nawet trzeci bramkarz jest klasowym zawodnikiem (on to dopiero będzie miał motywację żeby się pokazać! taka szansa na wskoczenie do pierwszego składu zdarza się tylko raz w życiu).

Ronnie se nie pogra :mrgreen:

btw jak Joe Cole nie będzie grął to się chlastam- nie mogę znieść widoku tego zawodnika na ławce (i wolę Essiena od Ballacka w środku z Frankiem, ale to już nie tak ważne)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #687 dnia: Października 17, 2006, 16:31:14 pm »
Wielkie czelsi nie radzi sobie, tak, że wygrywają tylko dzięki samobójom przeciwników, a Barca jak wygrywa, to w 80% dwubramkowa przewagą :D

Nic nie mam do niebieskich, ale przesrają ten mecz sromotnie :lol:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #688 dnia: Października 17, 2006, 22:45:47 pm »
Tak sobie myślę panowie i doszedłem do wniosku, że przecież Hilaro to i tak nie jest gorszy bramkarz od Valdeza :lol:.

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #689 dnia: Października 18, 2006, 02:21:02 am »
Za to Valdes lepszym jest napastnikiem niz Szevczenko :lol: Ile on już goli strzelił w Chelsea? Niech policzę...zero? :P Dla Ukrainy strzelił tylko jedną w tych rozgrywkach...z karnego :P

Drżyj Barcelono :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #690 dnia: Października 18, 2006, 08:15:43 am »
Cytat: "Dagon"
Wielkie czelsi nie radzi sobie, tak, że wygrywają tylko dzięki samobójom przeciwników, a Barca jak wygrywa, to w 80% dwubramkowa przewagą :D

Nic nie mam do niebieskich, ale przesrają ten mecz sromotnie :lol:

Jakbys nie wiedzial, to Barca tez zdobyla wtedy bramke dzieki samobojczemu trafieniu, no ale zaslepiony fanboj Barcy zawsze wszystko moze widziec "troszkę" inaczej ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #691 dnia: Października 18, 2006, 16:06:42 pm »
...bo tylko Schevchenko jest od zdobywania goli, nie? :lol:

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #692 dnia: Października 18, 2006, 17:30:46 pm »
Cytat: "Ibra"
...bo tylko Schevchenko jest od zdobywania goli, nie? :lol:


No tak, jego kupiono, zeby był trzecim słupkiem w bramce :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #693 dnia: Października 18, 2006, 18:43:30 pm »
W dzisiejszych meczach licze na Inter i Barcelone. Chealse raczej nie bedzie mialo szans z Barca, gownie przez brak bramkarza.

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #694 dnia: Października 18, 2006, 18:48:11 pm »
Tak na serio, to ciężko będzie Barcelonie na boisku przeciwnika, nie będzie łatwo, bo i Chelsea jest mocne jak diabli, ale...

Visca el Barca!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #695 dnia: Października 18, 2006, 18:56:02 pm »
Cytat: "Hubi"
W dzisiejszych meczach licze na Inter i Barcelone. Chealse raczej nie bedzie mialo szans z Barca, gownie przez brak bramkarza.

Hubi czy tylko bramkarz gra na boisku czy cała 11....
A Bracelona to poprostu ma jednego z najlepszych bramkarzy na swiecie :lol: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #696 dnia: Października 18, 2006, 20:04:03 pm »
V. Valdes jakis szczegolnie dobry nie jest, do Petra Cecha mu daaaaaaleko. Cech ma przede wszystkim olbrzymi zasieg ramion. Poza tym refleks i... nie przypominam sobie zeby Cech popełnił jakas gafę. Tak wiec Cech bylby mocnym punktem Chelsea, ale mysle ze po mimo to Chelsea da rade wygrac z Barcelona. Skład Chelsea to przeciez Drem Team :)

Heviro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #697 dnia: Października 18, 2006, 20:10:26 pm »
sklad Chelsea to  naprawde wspaniala druzyna ale nie poradziliby sobie z naszymi Bialo czerwonymi w formie z meczu z portugalczykami  8)  a tak na serio  Kibicuje the blues jak kazdej druzynie z wysp Co do Cecha  pech  szkoda mi faceta mam  nadzieje ze szybko wyzdrowieje
Go go the blues !!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #698 dnia: Października 18, 2006, 20:14:32 pm »
Ja jestem za Barceloną. Szkoda że Polacy nie grają :wink:

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #699 dnia: Października 18, 2006, 20:46:39 pm »
Od razu banan na twarzy mam z powodu itvp.pl. Nie mam telewizora i myślałem że nie obejrzę. A tu taka miła niespodzianka :>! itvp rulez!
I niech się onet chowa ze swoją ofertą. Tiah, nie mam ochoty płacić 10 zł a coś co tu mam za free :>

EDIT: GOOOOOOOL!!! Piękny gol Drogby  na 1:0 tuż po zaczęciu się drugiej połowy!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #700 dnia: Października 18, 2006, 22:45:54 pm »
Cytat: "Dagon"
Nic nie mam do niebieskich, ale przesrają ten mecz sromotnie Laughing


napisze tyle: L O L

heh myślę ż ejuż każdy wie jak wygląda obecnie najlepszy team na globie? :mrgreen: czelsi roxxx
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #701 dnia: Października 20, 2006, 13:08:42 pm »
CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK JEST!

Barca zagrała kolejny nie najlepszy mecz w swoim wykonaniu. Tym razem nie mieli farta jak z Wersderem żeby zremisowac w 89 minucie meczu :lol: Ronaldihno po raz kolejnym niczym sie nie wyszczegolnił. Ogolnie z Barcą coś sie dzieje. Mozliwe nawet, że odpadna do pucharu UEFA i moze z Wisła beda grali :lol:

Piękna bramka Drogby, chłopak zlapal swietna formę. Szkoda tylko, że udało im sie jedynie jedna bramke strzelic, bo moglo byc ich ciut wiecej, ale i tak nbajwazniejsze sa 3 punkty dla niebieskich i 0 dla barcy.

Co do bramkarza Chelsea, to zagrał świetnie, choc nie mial za duzo interwencji. Wyjal 2 razy trudne piłki (w tym jedna szla tak i tak obok słupka).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #702 dnia: Października 20, 2006, 22:04:12 pm »
Cytuj
Co do bramkarza Chelsea, to zagrał świetnie, choc nie mial za duzo interwencji. Wyjal 2 razy trudne piłki (w tym jedna szla tak i tak obok słupka).

Mial rowniez kilka mniej pewnych interwencji, ale i tak zagral niezle.

Cytat: "Ako"
Mozliwe nawet, że odpadna do pucharu UEFA i moze z Wisła beda grali

Bez przesady. Az tak zle z nimi nie jest :)

A Inter wygral ze Spartakiem 2-1. Atak Cruz- Recoba sie sprawdzil. Moze sama gra zbytnio nie zachwycala, ale wynik jest zadowalajacy.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #703 dnia: Listopada 01, 2006, 08:28:29 am »
Barca może miec problemy z awansem . Gra co prawda z Werderem u siebie ale Niemiaszki mają rachunki do wyrównania z pewna już awansu Chelsea .Podoba mi sie ich gra -szybko i z polotem , kompletnie nie pasujacy do Helmutów . Coś czuje ,że ubiegloroczni zwyciezcy LM mogą nie przebrnąć  przez faze grupową he he  :twisted: .
Internazionale znów wygrało a katem ponownie okazał sie niedoceniany Julio Cruz . 6 pkt na koncie i w zanadrzu jeszcze mecz u siebie ze Sportingem . Chyba już wszyscy wiemy kto przejdzie dalej z taj pary  8)
Ogladając skrot meczu Bayern - Sporting nadziwić się nie mogłem jak mogli marnowac takie setki . Grali na luzie jak z juniorami . Może i to wynikalo z rozluznienia wynikajace  z faktu , ze awans mają juz w kieszeni . Prawdziwy schody zaczną sie jednak w 1/8 .
Liv i PSV spokojnie łoja rywali aż miło  i juz moga cieszyć się z awansu . Podziwiam polityke transferową w Holandii .Co sezon sprzedawani są najlepsi zawodnicy a w ich miejsce dobierani sa nowi z reguły mlodsze rozczniki . I ta taktyka przynosi efekt . Szkoda ,że tak nie można w Polsce  :(
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #704 dnia: Listopada 01, 2006, 08:43:51 am »
Barca zamiast przygotowywac sie do sezonu to bawila sie  w usa i teraz to wychodzi stracili Eto teraz nastepnego napastnika oj czarno to widze , brawa naleza sie Chel$i bramka Lamparda cudo  8) Czołg w tym sezonie wyyyyyyyyyyyyyyyymiata :twisted:

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #705 dnia: Listopada 01, 2006, 19:16:30 pm »
Brawa za co? Za grę w rugby? No to ...brawo. Tylko nie o to chodzi w piłce. Poza tym grali w 12, z tym piłkarzem, co czesto gwizdał.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #706 dnia: Listopada 01, 2006, 19:46:46 pm »
Cytat: "Dagon"
Brawa za co? Za grę w rugby? No to ...brawo. Tylko nie o to chodzi w piłce. Poza tym grali w 12, z tym piłkarzem, co czesto gwizdał.

Nie zauważyłem żeby ktoś bił brawa Barsie :roll: . A co do meczu to pięknyyyyyyyy był gol Lamparda :!:  Brawa to dla niego powinny być za ten gol :!:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #707 dnia: Listopada 02, 2006, 09:01:48 am »
środa cudów tak mógłbym opisać wczorajsze wyniki .Nie często się zdarza by tego samego dnia punkty traciły takie firmy jak ManU , Celtic , Arsenal a Real wygrał tylko dzieki swojakowi rumuna (skądinąd bardzo ciekawego zagrania ) . Widzieliście skrót Arsenal - Cska ? Ja za takie pudła jestem ''nagradzany'' drwiącymi śmiechem . Cos nie do pomyslenia na tym poziome rozgrywek . W końcu to Liga Mistrzow a nie kabareton .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #708 dnia: Listopada 02, 2006, 18:04:02 pm »
Arsenal i Real grali na rownym poziomie (smiech na sali). Cos kiepsko z ich skutecznoscia. Ale Real jak to real- szczescie musi miec.
Inter znowu zagral dobry mecz i zgarnal kolejne wazne trzy punkty.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #709 dnia: Listopada 02, 2006, 20:06:50 pm »
Cytat: "Hubi"
Ale Real jak to real- szczescie musi miec.


Real był drużyną lepszą i w drugiej połowie tylko on istniał na boisku. Brakowało skuteczności. Helguera nie potrafiący umieścić piłki w pustej bramce (z kilku metrów) i van Nistelrooy marnujący karniaka to totalnie nieporozumienie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #710 dnia: Listopada 22, 2006, 08:36:47 am »
Boruc :!:  :!:  :!:  Ziomek zapewnił awans Celticowi .Co prawda z przebiegu całego spotkania to zwycięstwo należało się Manu ,ale jak to zwykle w sporcie bywa faworyci ulegają słabszym .
Manchester nie powinien miec jednak zafnychj kłopotów bo w nastepnym meczu gra z Benfica , którą z pewnością rozłozy na czynniki pierwsze . Nie
ma wogóle takiego załozenia by 1/8 obyła się bez Anglików . Z korzyścią z reszta dla wszystkich  :wink:
Real zamotał i wreszcie uciułal jeden punkt w meczu przeciwko Ol.Lyon . Zastanawia wybor France Football bo wielkolud Carew przedarł się przez tą obrone jak przez sito , po prostu wział pileczke przebiegł się pare metrów i bach gol .Oto w jaki sposób się zdobywa bramki  :lol:
Spoko spoko gdzieś tam Diarra (były zawodnik Lyonu ) głowke przyłożył i juz publika mało co nie eksploduje z zachwytu . Pózniej jeszcze przyłozenie nogi Nisterloya i wreszcie remis .Uff co za ulga po tylu latach  :lol: . Nie orientuje sie zbytnio na kogo Królewscy aka Galacticos vel Przegrani trafia ale na taki Bayern czy Chelsea to oni zbyt wielkich dzial nie wytocza .Raz ,że maja najbardziej dziurawa obrone sposrod wszystkich pretendujacych do miana tej najlepszej w Europie , dwa , że oprócz Holendra to nie ma kto tam za bardzo strzelac .

Dzisiaj Werder - Chelsea .Ja jestem za hulmatami .Grają żwawo i z pomysłem .Awans im się należy .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Dagon

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #711 dnia: Listopada 22, 2006, 15:06:31 pm »
Werder zasługuje jak nikt inny na awans, ale ja, jako fan Barcy, nie życzę mu przejscia. VeB!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #712 dnia: Listopada 22, 2006, 17:07:40 pm »
Ja myśle, że Chelsea sobie odpuści ten mecz :D Da wygrac Werderowi żeby udupić Barce, to jest nawet całkiem mozliwe. Także czy Chelsea wygra, prezgra, czy zremisuje to i tak bede sie cieszył choć jako fan Chelsea chyba najbardziej zycze im przegranej :D Blues tak i tak bedzie na 1 miejscu, bo Lewski za bardzo wymagajacym rywalem nie jest :>

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #713 dnia: Listopada 22, 2006, 17:21:06 pm »
Ako też jestem fanem Chelsea ale nie zycze im porażki :D . A Barsie życze jak najgorzej, nie dlatego, że nie lubie ich piłkazy tylko taka ogólna niechęć :wink: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #714 dnia: Listopada 22, 2006, 19:34:57 pm »
King Artur

Zycze awansu Barcelonie i finalu z Czelsi 8)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #715 dnia: Listopada 22, 2006, 19:47:00 pm »
Dziś ma wygrać WERDER!
Liczę jeszcze na Sporting i mam nadzieję, że inter z grupy nie wyjdzie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #716 dnia: Listopada 22, 2006, 21:23:25 pm »
Cytat: "Ibra"
Liczę jeszcze na Sporting i mam nadzieję, że inter z grupy nie wyjdzie.

Zapomnij  :mrgreen:  Narazie 1-0 po golu Crespo  :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #717 dnia: Listopada 22, 2006, 22:05:01 pm »
Kurde, w takim razie znowu 5zł w plecy i 280zł poza zasięgiem :P.
Ehh, trwa zła passa :roll:.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #718 dnia: Listopada 24, 2006, 20:39:19 pm »
Tak jak przewidziałem. Chelsea przedupiło z Werderem (z czego sie niemziernie ciesze) i dała szanse awansu do II rundy własnie zespołowi z bundesligi!!! Teraz Werder gra defensyfnie na contry w Barcelonie i remisuje z Barceloną 8)

Peace and Love!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #719 dnia: Listopada 24, 2006, 20:47:49 pm »
tylko nie defensywnie ! Barca bez Savioli i Eto'o nie zdziała zbyt wiele . Jedyna szansa Werderu to atak , atak i jeszcze raz atak .Przeciez oni głównie z siły ognia słyną w lidze i swojej i mistrzów . Remis jest napewno w ich zasięgu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl