Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 226219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #840 dnia: Listopada 08, 2007, 18:41:24 pm »
Chcesz jeszcze zwiększyć ilość zespołów z lepszych lig, tak żeby zespoły polskie, czeskie nigdy nie awansowały do LM? Na mistrzostwach świata też zdarza się 8:0.

P.S.
ManU zgarnie w tym sezonie wszystko.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #841 dnia: Listopada 08, 2007, 20:02:37 pm »
Zdarza się , ale co ile meczy . Oglądałem większośc meczów na MŚ od 1998 i padł  zaledwie jeden tak wysoki wynik (dodajmy , że na totalnie zeszmaconym przez arbitrów turnieju ) . A w LM Monaco 8-3 z Deportivo w 2004 , Juve z Olympiakosem 7-0 w 2003 , w tym roku 7-1 ManU , 7-0 Arsenalu i przedwczoraj 8-0 Liverpoolu . Wybacz ale takie rzeczy nie zadarzają się nawet w mniej prestiżowym PU , w którym poziom jest dużo bardziej wyrównany niz Champions League , którą jest tylko z definicji , bo uczestniczą w niej tylko garstka mistrzów . Zmiany muszą być i to juz przeprowadzone w 2009 by na dalsze lata oszczędzić nam taki ''widowisk'' . Najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kolejnej , tym razem juz w ramach tego zaszczytnego miania LM , rundy pucharowej , i dopiero po wyłonieniu czołowej 16 wprowadzić grupy . Faza grupowa się kończy i wiosną zespoły przystępują do ćwierćfinałów . Byłoby to co prawda koljne faworyzowanie bogatszych , ale  zmiana chyba raczej w tym skomercjonalizowanym świecie nie da się uniknąć . Fakty sa nieybłagane , by chłopcy zechcieli wyjść na boisko , najpierw sporym groszem musi sypnąć przese . A żeby miał z czego musza wpływy . M.in z praw do transmisji ..
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #842 dnia: Listopada 08, 2007, 23:09:01 pm »
Wczoraj Inter dał popis. Kiepski początek z CSKA, 0-2 w plecy, a potem popis Ibry i Cambiasso i w pięknym stylu w 3 minuty wyrównanie na 2-2, następnie w takim samym stylu 2-4 :) Za to kocham INTER :D !

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #843 dnia: Grudnia 13, 2007, 15:24:30 pm »
Technika wykazała swą wyższość nad walecznością . Rangersi polegli psychicznie , nie wytrzymali presji zrobili kleska i kuniec zawodów . Lyon to jednak drużyna nie schodząca z pewnego poziomu , udowadniając to na każdym kroku na bosiku w Glasgow . Wysoku ustawiona obrona , zageszczony środek pola i świetne wykonywane kontrataki . Szkoci swymi poczynaniami przypominali wściekłego ale niewidomego byka , który rozdeptał by wszystkich na swojej drodze czego dowodem są kartki co rusz wyciągane przez Michela . To nie Milan czy Bayern gdzie każdy róg , każdy wolny pachnie bramą , a obrona to mur nie do przebicia nawet dla Ronaldinho , Robinho , Mesiego czy innych wirtuozów piłki kopanej .
Zabrakło nie tylko jednego punktu do pełni szczęścia , ale i czegoś więcej . Przede wszystkim spokoju . A jak wiadomo spokój nas może tylko uratować .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #844 dnia: Grudnia 23, 2007, 18:21:41 pm »
Co sązicie o piątkowym losowaniu:

Schalke 04 - Porto
Liverpool - Inter
Roma - Real Madryt
Olympiacos - Chelsea
Celtic - Barcelona
Lyon - Manchester
Arsenal - Milan
Fenerbahçe - Sevilla

Najciekawsza para: zdecydowanie Liverpool - Inter. Nerazzurri trafili na najśilniejszego przeciwnika, na jakiego mogli. Ale w sumie cieszę się z tego. Dotychczas trafiali w tej fazie na średniaków, teraz będą mogli się wykazać.

Pierwsze mecze 19. i 20. lutego!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #845 dnia: Grudnia 23, 2007, 19:16:43 pm »
Sadzimy , że Milan zajdzie daleko . Internazionale pewnie też  :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #846 dnia: Grudnia 23, 2007, 21:56:48 pm »
Sadzimy , że Milan zajdzie daleko . Internazionale pewnie też  :cool:
Sądzimy?

Szkoda, że Real trafił "tylko" na Romę.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #847 dnia: Grudnia 23, 2007, 22:43:01 pm »
No tak sądze ja , kolega , kolega kolegi , stryjek kolegi , dziewczyna kolegi . A nawet pies kolegi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #848 dnia: Grudnia 26, 2007, 05:40:12 am »
Sadzimy , że Milan zajdzie daleko . Internazionale pewnie też  :cool:
Sądzimy?

Szkoda, że Real trafił "tylko" na Romę.
Masz rację szkoda, bo to ostatnie dwa mecze królewskich w tej edycji ligi mistrzów :lol:, Roma to bardzo niwygodna drużyna dla Realu, w sumie tak samo jak dla Barcelony. Byłoby tragicznie dla Romy, gdyby trafiła na Liverpool, który to natomiast jet bardzo niewygodny dla Romy ;)

Coś czuję, że znów wygrają LM emeryci z Milanu :lol:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #849 dnia: Grudnia 26, 2007, 13:20:14 pm »
Spoko VaaKo, w tym roku to już będzie ich ostatnie zwycięstwo, bo w przyszłym sezonie Juve podbija Ligę Mistrzów 8).

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #850 dnia: Grudnia 26, 2007, 21:09:47 pm »
Spoko VaaKo, w tym roku to już będzie ich ostatnie zwycięstwo, bo w przyszłym sezonie Juve podbija Ligę Mistrzów 8).

KUŃ by SIE UsmIAL!!!!!!!!!!!

Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #851 dnia: Grudnia 26, 2007, 21:50:11 pm »
dziady z milanu odpadna juz na arsenalu ktory mam nadzieje siegnie po trofeum

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #852 dnia: Grudnia 26, 2007, 22:37:09 pm »
Spoko VaaKo, w tym roku to już będzie ich ostatnie zwycięstwo, bo w przyszłym sezonie Juve podbija Ligę Mistrzów 8).

KUŃ by SIE UsmIAL!!!!!!!!!!!



dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #853 dnia: Grudnia 29, 2007, 14:59:35 pm »
Spoko VaaKo, w tym roku to już będzie ich ostatnie zwycięstwo, bo w przyszłym sezonie Juve podbija Ligę Mistrzów 8).

KUŃ by SIE UsmIAL!!!!!!!!!!!




TOC TO ONI W SZACHY NIE POTRAFIA GRAC :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #854 dnia: Lutego 20, 2008, 18:02:32 pm »
Wydawalo mi się ,że takie hockli klocki odstawiają tylko polscy sędziowie . Jednak nie , nawet na tak prestiżowym turnieju głupi cep przekreślił praktycznie na równorzędną walkę z Liverpoolem . Po starcie Materazziego (on chyba będzie niósł te Zidanawoskie piętno do końca swcyh dni ) Internazionale ograniczyło się tylko do wybijania piłek . 2-0 to już praktycznie koniec z marzeniami ;/ Szkoda tylko ,że przegrali dzięki wydatnej ''pomocy '' sędziego '' .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #855 dnia: Lutego 20, 2008, 20:10:08 pm »
Widzialem faule Materazziego tylko na skrotach i z daleka wydawalo sie ze jednak nalezaly mu sie te kartki.. Pozatym sedziowie takze w lidze hiszpanskiej bardzo sprzyjaja Barcelonie - to co wyprawial arbiter w ostatnim meczu z Zaragoza to kpina.. A pozniej dziwic sie ze nikt w Hiszpanii Barcelony nie lubi.. Miejmy nadzieje ze z Celtikiem sedzia pozwoli troche pograc ostrzej Szkotom :)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #856 dnia: Lutego 20, 2008, 21:21:13 pm »
A pozniej dziwic sie ze nikt w Hiszpanii Barcelony nie lubi.. Miejmy nadzieje ze z Celtikiem sedzia pozwoli troche pograc ostrzej Szkotom :)
Ja dawniej lubiłem Barcelone a teraz ich jakos nie lubie ot taka zmiana jak u kobiety :P, w Hiszpani niestety grają kobiety w piłke a prawdziwi faceci to na wyspach tylko grają 8).
Mam nadzije, że na SB Chelsea pokaże Olympiakosowi gdzie raki zimuj, niech Avarant zapoda atak z 2 napastnikami Anelka-Drogba lub Szewczenko-Drogba i Lampart w środku zamiast Ballacka, który ostatnio nic nie gra :???:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #857 dnia: Lutego 20, 2008, 22:58:38 pm »
A pozniej dziwic sie ze nikt w Hiszpanii Barcelony nie lubi.. Miejmy nadzieje ze z Celtikiem sedzia pozwoli troche pograc ostrzej Szkotom :)
Ja dawniej lubiłem Barcelone a teraz ich jakos nie lubie ot taka zmiana jak u kobiety :P, w Hiszpani niestety grają kobiety w piłke a prawdziwi faceci to na wyspach tylko grają 8).
Mam nadzije, że na SB Chelsea pokaże Olympiakosowi gdzie raki zimuj, niech Avarant zapoda atak z 2 napastnikami Anelka-Drogba lub Szewczenko-Drogba i Lampart w środku zamiast Ballacka, który ostatnio nic nie gra :???:.
Jeśli chodzi o pierwszą część postu, to zgadzam się niemalże całkowicie. Dodałbym tylko, że prawdziwi faceci grają na wsypach i we Włoszech :D.
Co do drugiej części, to najlepszy byłby wariant z jednym wysuniętym napastnikiem - Anelką, który jest w świetnej formie i lepiej się czuję będąc na szpicy.

No, ale wracając do naszej ukochanej Ligi Mistrzów...
Szkoda, że Arsenal dzisiaj nie wygrał. Zasłużył na zwycięstwo, był drużyną zdecydowanie lepszą, grającą piękną piłkę. Niestety zabrakło skuteczności. A ostatnie sekundy i strzał głową Adebayora w poprzeczkę, to po prostu horror. Ojciec aż piwo wylał z niedowierzania :).
Milanowi zarzucić nic nie można. Nie stracili bramki, wywieźli remis z Emirates Stadium. Zrobili co mieli zrobić.
Mecz był bardzo dobry i nie mogę się już doczekać rewanżu na San Siro.

Mam nadzieję, że to już jest ostatnia edycja Ligi Mistrzów w moim życiu bez najbardziej utytułowanego włoskiego klubu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #858 dnia: Lutego 21, 2008, 12:28:08 pm »
Ja tam zawsze kibicowałem Juventusowi więc tegoroczna Liga Mistrzów średnio mnie interesuje. Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo. Kibicuje więc Włochom i mam nadzieję że któraś z włoskich drużyn wygra finał.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #859 dnia: Lutego 21, 2008, 14:45:41 pm »
Ja tam zawsze kibicowałem Juventusowi więc tegoroczna Liga Mistrzów średnio mnie interesuje. Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo. Kibicuje więc Włochom i mam nadzieję że któraś z włoskich drużyn wygra finał.

też kibicuję włochom, chociaż przyznam że wczoraj gra arsenalu mogła się podobać.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #860 dnia: Lutego 22, 2008, 21:00:02 pm »


Co do drugiej części, to najlepszy byłby wariant z jednym wysuniętym napastnikiem - Anelką, który jest w świetnej formie i lepiej się czuję będąc na szpicy.
Może jest w dobrej formnie ale napewno nie w świetnej 8).

Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo.
Rivaldo już od dawna nie gra w Barcelonie więc widze, że twoje nie nawiść jest długa i bujna :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #861 dnia: Lutego 22, 2008, 21:06:43 pm »
Cieszy mnie bezbramkowy remis na Emirate Stadium . Wilczki próbowały zagryzc stare wygi ,ale za mało mieli szczęscia . Jeśli Milan przejdzie Arsenal (a wszystko na to wskazuje ) będzie pierwszym kandydatem do sięgniecia po raz kolejny po Pychar Mistrzów . Zaszkodzić nerro azzurich może tylko Liverpool prezentujący od dłuższego czasu pewien poziom nieosiągalny dla 80% uczestników tego turnieju .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #862 dnia: Lutego 22, 2008, 21:14:01 pm »
NIc wlasnie nie wskazuje na to ze Milan przejdzie :) Milan nie istnial na Emirates, Arsenalowi zabraklo tylko szczescia... czasem footbal jest nie sprawiedliwy. Ja z racji tego ze od lat kibicuje Arsenalowi wierze ze podolaja i pokaza dziadkom jak sie gra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #863 dnia: Lutego 22, 2008, 21:17:30 pm »
spokojna twoja rozczochrana Milan dopiero się rozkręca a teraz grają rewanż na San Siro . Bez jakiejkolwiek zaliczki to Kanonierzy se moga postrzelać .. z kapiszonów  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #864 dnia: Lutego 22, 2008, 21:19:09 pm »
wystarczy kazdy bramkowy remis kanonierom, dodatkowo mialn przegrywa wszystko co mozliwe u siebie w tym sezonie...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #865 dnia: Lutego 22, 2008, 21:22:56 pm »
wystarczy kazdy bramkowy remis kanonierom, dodatkowo mialn przegrywa wszystko co mozliwe u siebie w tym sezonie...
w Serie A , nie Lidze Mistrzów ;]
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #866 dnia: Lutego 22, 2008, 21:26:47 pm »
A mi sie bardzo podobal mecz Fenerbahce - Sevilla. Nieskrepowany skomplikowana taktyka futbol :) A najciekawsze ze powszechnie malo znane sa nazwiska pilkarzy Fenerbahce (odliczajac Roberto Carlosa, Keżmana i Deivida :) ). Ogolnie zaczalem sie baczniej przygladac tureckiej pilce i klubom, bo pilkarze sa naprawde nietuzinkowi, a szerzej nieznani :) Np jeden z najwiekszych talentow - Arda Turan z Galatasaray, czy Ugur Boral ktory ladnie zagral z Sevilla..

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #867 dnia: Lutego 22, 2008, 22:45:16 pm »
NIc wlasnie nie wskazuje na to ze Milan przejdzie :) Milan nie istnial na Emirates, Arsenalowi zabraklo tylko szczescia... czasem footbal jest nie sprawiedliwy. Ja z racji tego ze od lat kibicuje Arsenalowi wierze ze podolaja i pokaza dziadkom jak sie gra.
Właśnie wszytsko na to wskazuje, Milan dziady, zrobili swoje na Emirates.. to było prawdziwe Włoskie cattenaccio, a sama Włoska piłka słynie z tego, że nie trzeba istnieć na boisku żeby być mistrzem :lol: nie będzie dla mnie niczym zaskakującym, jeżeli Milan zrobi z Arsenalem to samo, co zrobił z Manchesterem w zeszłej edycji LM ;)

Natomiast ja oczekuję rewanżu w Madrycie, gdzie będzie podejmowała Real, póki co zaliczka jest, jednak nie jest satysfakcjonująca, i narazie nie będzie mi dane spac spokojnie :D szanse są tym bardziej, że Real nie jest taki straszny, jakim go reklamy butów, frotek, koszulek, piłek itd. pokazują :lol:

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #868 dnia: Lutego 22, 2008, 23:36:50 pm »
Nie wiem ile meczy Realu widziałeś i nie wiem też czy widziałeś ten sam pojedynek, ale IMO Roma powinna t spotkanie przegrać. Miała oprócz sytuacji bramkowych (obie po błędach naszych obrońców) może z jeszcze jedną okazję, a Królewscy mieli ich trochę jednak więcej. Statystyka strzałów tylko to potwierdza, szkoda tylko, że ostrzelaliśmy twarzyczki kibiców, a nie bramkę.

Jak by jednak nie patrzeć to Roma wygrała, ale na SB będą mieli trudną przeprawę. Robinho wróci do gry i skrzydła R-R przysporzą Wam wielu zmartwień.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2008, 23:38:30 pm wysłana przez olfeusz »



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #869 dnia: Lutego 23, 2008, 00:14:31 am »
Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo.
Rivaldo już od dawna nie gra w Barcelonie więc widze, że twoje nie nawiść jest długa i bujna :P.


Dobrze że mnie uświadomiłeś bo nie miałem o tym pojęcia. :P Żebyś wiedział że tak nie trawie tego piłkarza że w jakiej drużynie by się nie pojawił to z miejsca przestaje jej kibicować i niesmak pozostaje na długo.

http://youtube.com/watch?v=UgfRCa71Kmw

« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2008, 00:18:20 am wysłana przez MarcePan »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #870 dnia: Lutego 23, 2008, 15:11:59 pm »
NIc wlasnie nie wskazuje na to ze Milan przejdzie :) Milan nie istnial na Emirates, Arsenalowi zabraklo tylko szczescia... czasem footbal jest nie sprawiedliwy. Ja z racji tego ze od lat kibicuje Arsenalowi wierze ze podolaja i pokaza dziadkom jak sie gra.
Właśnie wszytsko na to wskazuje, Milan dziady, zrobili swoje na Emirates.. to było prawdziwe Włoskie cattenaccio, a sama Włoska piłka słynie z tego, że nie trzeba istnieć na boisku żeby być mistrzem :lol: nie będzie dla mnie niczym zaskakującym, jeżeli Milan zrobi z Arsenalem to samo, co zrobił z Manchesterem w zeszłej edycji LM ;)

święte słowa, włoska piłka rządzi się swoimi prawami:D

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #871 dnia: Marca 04, 2008, 22:55:23 pm »
Pieknie Arsenal !!
Jestem tak podniecony ze nie bede mogl spac w nocy, juz sie balem ze te sytuacje sie zemszcza, ale swietna koncowka dopelnila nieuniknione.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #872 dnia: Marca 04, 2008, 22:57:30 pm »
 :P  Internazionale jedyna nadzieja tegorocznej Ligi Mistrzów

potem niech się dzieje co chce
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #873 dnia: Marca 04, 2008, 23:32:41 pm »
Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo.
Rivaldo już od dawna nie gra w Barcelonie więc widze, że twoje nie nawiść jest długa i bujna :P.


Dobrze że mnie uświadomiłeś bo nie miałem o tym pojęcia. :P Żebyś wiedział że tak nie trawie tego piłkarza że w jakiej drużynie by się nie pojawił to z miejsca przestaje jej kibicować i niesmak pozostaje na długo.

http://youtube.com/watch?v=UgfRCa71Kmw


wybacz marcepanie, ale żeby grać na najwyższym światowym poziomie trzeba umieć udawać i nabierać sędziego...;) szkoda mi lyonu, który bardzo lubię...on ale jak się wyprzedaje pół drużyny to nie ma co się dziwić...(nie oglądałem meczu z manchesterem, więc nie krzyczcie...)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #874 dnia: Marca 05, 2008, 12:31:24 pm »
Barcelony nie lubię ze względu na Rivaldo. Jak ja tego gościa nie trawię. To co zrobił na mistrzostwach świata w meczu z Turcją to totalne chamstwo i cwaniactwo.
Rivaldo już od dawna nie gra w Barcelonie więc widze, że twoje nie nawiść jest długa i bujna :P.


Dobrze że mnie uświadomiłeś bo nie miałem o tym pojęcia. :P Żebyś wiedział że tak nie trawie tego piłkarza że w jakiej drużynie by się nie pojawił to z miejsca przestaje jej kibicować i niesmak pozostaje na długo.

http://youtube.com/watch?v=UgfRCa71Kmw


wybacz marcepanie, ale żeby grać na najwyższym światowym poziomie trzeba umieć udawać i nabierać sędziego...;) szkoda mi lyonu, który bardzo lubię...on ale jak się wyprzedaje pół drużyny to nie ma co się dziwić...(nie oglądałem meczu z manchesterem, więc nie krzyczcie...)
Mecz był wyrównany tylko manchester strzelił gola a Lyon nie wykorzystał swoich sutuacji a w koncówce widać, że sie podłamali i mancheter tylko pod koniec meczu dominował.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #875 dnia: Marca 05, 2008, 18:57:38 pm »
Szkoda Lyonu, bo to świetna drużyna. Zawsze trafia na silnych rywali i odpada dość wcześnie. A ekipa ta ma potencjał i świetnych grajków - Benzema, Ben Arfa czy Toulalan, to przyszłość francuskiej piłki. No, ale sprzedaż w lecie Maloudy i Abidala znacznie osłabiła Lyon.

Arsenal pokazał klasę i odesłał dziadków do domu :). W tym sezonie jestem z Arsenalem. Grają świetną piłkę i mają wspaniałych piłkarzy. Oby im się udało.

Z niecierpliwością czekam na dzisiejsze spotkania :D.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #876 dnia: Marca 05, 2008, 19:27:40 pm »
Z niecierpliwością czekam na dzisiejsze spotkania :D.
Ja również

mateo

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #877 dnia: Marca 05, 2008, 19:43:24 pm »
Całym serduchem jestem dzisiaj za AS Romą !

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #878 dnia: Marca 05, 2008, 21:42:07 pm »
odpadł Milan po słabej grze (niewidoczny Seedorf , Kaka i Pippo ) , ale sądze ,że to tylko wypadek przy pracy . Zdarzający się raptem raz na 10 lat  :cool: klopsik nie powinein zaszkodzić pozycji Ancelottiego w zespole . Bardziej bym się spidziewał paru znaczacych transferów , nie tak jak emerytowany i kontuzjowanyRonaldo tylko silne wmocnienia bo cały sezon sklada się z blisko 60 meczów  :shock: co serducho starszego pana może nie wytrzymać dlatego tak drastyczna obniżka formy rosso nerrich . Mimo tej wpadki wierze nadal w ten klub i licze ,iż w niedalakiej przyszlości powrócą chłopaki w glorii i chwale na przekór niektórym ;))
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #879 dnia: Marca 05, 2008, 22:52:18 pm »
No, i jestem bardzo zadowolony z wyniku dzisiejszego spotkania. Sądzę, że Roma zagrała świetny mecz, a wynik i to, że przeszła dalej, jest tylko tego dowodem. Nie ukrywam też, że cieszę się cholernie z odpadnięcia Realu. Jeszcze Liverpool wygra i jestem happy! :cool: