Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 226224 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #920 dnia: Maja 21, 2008, 15:56:58 pm »
Chyba żartujesz :D Nie lubię Chelsea ani ManU a nienawidzę Liverpoolu. Tylko >>>>>ARSENAL<<<<<.

A dzisiejszy finał LM wygra Chealsea, zobaczycie, Drogba ma super formę, a Pedaldo coś przysłabł :)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #921 dnia: Maja 21, 2008, 15:58:44 pm »
nienawidzę Liverpoolu

n00b.  :x ;)

Cytuj
a Pedaldo coś przysłabł

Imponujące, naprawdę.  :-o

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #922 dnia: Maja 21, 2008, 16:15:08 pm »
Wiesz nie rozumiem jak można lubić drużynę, która przeszła dalej mimo tego, że była zdecydowanie gorsza, prócz tego ich jedyna mocna strona to taktyka. Dla mnie cały ten zespól ssie. Arsenal gra z sercem.






*Z tym lubieniem to żarcik    8)
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2008, 16:17:14 pm wysłana przez Ciapkas »

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #923 dnia: Maja 21, 2008, 16:25:14 pm »
Może i Cristiano przysłabł ale i tak jest świetny a i dziś Makalele załatwił Cola że ten pewnie nie zagra.Mimo wszystko stawiam na Manchester,chociaż nie kibicuje żadnej z nich bo moj faworyt odpadł,a i z checia obejrzalbym sobie karne po zaciętym meczu.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #924 dnia: Maja 21, 2008, 16:43:59 pm »
Chelsea wyniszcza sie od srodka - doslownie ;) Manchesterowi za ten sezon nalezy sie ten puchar...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #925 dnia: Maja 21, 2008, 16:53:18 pm »
O co chodzi z tym Colem? Makelele coś mu na treningu zrobił :D?

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #926 dnia: Maja 21, 2008, 17:40:42 pm »
Jako fanowi Arsenalu, zwisa i powiewa mi kto wygra, aczkolwiek jestem bardziej za ManU bo grają ładniejszą piłkę

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #927 dnia: Maja 21, 2008, 17:41:39 pm »
To:



dostał w kostkę i występ jest wątpliwy (no chyba ze zagra na blokadzie, ale moze to miec złe skutki..)

A wcześniej Cech (notabene w meczu z MU :P ) niemalże złamał ręke Terry'emu. No i Vidić tez ostro oberwal od Drogby..

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #928 dnia: Maja 21, 2008, 19:40:04 pm »
Został już tylko jeden kroczek do triumfu w Lidze Mistrzów oraz dwa w Premiership...
Glory Glory. ;)
No, dziś wieczorem zostanie postawiony ten ostatni.
Nareszcie odkąd kibicuję ManU mogę obejrzeć ich w finale LM.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #929 dnia: Maja 21, 2008, 19:57:07 pm »
Został już tylko jeden kroczek do triumfu w Lidze Mistrzów oraz dwa w Premiership...
Glory Glory. ;)
No, dziś wieczorem zostanie postawiony ten ostatni.
Nareszcie odkąd kibicuję ManU mogę obejrzeć ich w finale LM.

To słynnego finału z 1999r ManU - Bayern nie pamiętasz??


Forumowa młodzież ma czego żałować bo to piękny mecz był...


Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #930 dnia: Maja 21, 2008, 19:59:23 pm »
Hmm...A zresztą niech wygra lepszy. Co do ManU i Chelsea- Nie podoba mi się w tych klubach to szastanie pieniędzmi, ciągłe kupowanie piłkarzy itd. Dlatego tak bardzo pasuje mi Arsenal Wengera, który pokazał, że nie pieniądze a talent i praca się liczą.

mateo

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #931 dnia: Maja 21, 2008, 20:00:12 pm »
Pamiętliwy mecz.. szczególnie dla Bayernu :D

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #932 dnia: Maja 21, 2008, 20:09:27 pm »
Został już tylko jeden kroczek do triumfu w Lidze Mistrzów oraz dwa w Premiership...
Glory Glory. ;)
No, dziś wieczorem zostanie postawiony ten ostatni.
Nareszcie odkąd kibicuję ManU mogę obejrzeć ich w finale LM.

To słynnego finału z 1999r ManU - Bayern nie pamiętasz??


Forumowa młodzież ma czego żałować bo to piękny mecz był...


Oczywiście pamiętam, z tym że miałem wtedy 10 lat i nie byłem kibicem ManU...
Opublikowane: Maj 21, 2008, 20:02:38
Hmm...A zresztą niech wygra lepszy. Co do ManU i Chelsea- Nie podoba mi się w tych klubach to szastanie pieniędzmi, ciągłe kupowanie piłkarzy itd. Dlatego tak bardzo pasuje mi Arsenal Wengera, który pokazał, że nie pieniądze a talent i praca się liczą.
W Manchesterze ciągłe kupowanie piłkarzy?
Chyba Ci się coś pomyliło, jedynie w ostatnich 2 latach coś takiego miało miejsce. To nie Real czy Chelsea, w ManU do tej pory grają Gary Neville, Paul Scholes czy Ryan Giggs
Opublikowane: Maj 21, 2008, 20:04:48
A w piłce niestety liczą się właśnie pieniądze... Patrz zwycięzca pucharu UEFA i inne wschodnie drużyny.
Dlatego też nie jaram się już piłką jak kiedyś, a takie emocje jak za dzieciaka wzbudzają we mnie tylko mecze międzypaństwowe.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #933 dnia: Maja 21, 2008, 20:10:50 pm »
Właśnie. I to dwa lata za dużo. Jednak Manchester chyba najbardziej zarabia na piłkarzach, któych wypromuje. Np. Ruud czy Beckham. Teraz ponoć Ronaldo ma przejść do Realu za grubą forsę i chyba Nani gdzieś.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #934 dnia: Maja 21, 2008, 20:12:42 pm »
... Albo nasze podworko. Cieszmy sie ta specyficzna atmosfera, poki zostanie ona zniszczona przez wielka kase ;) Gdzie indziej na świecie kluby maja takie przygody jak u nas? (szczególnie w niższych klasach - bezcenne...). Warto wyjsc z telewizora i pokibicować/pograć w lokalnej druzynie :)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #935 dnia: Maja 21, 2008, 21:34:10 pm »
Chelsea fuksiarze!  :mad: :mad: :mad:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #936 dnia: Maja 21, 2008, 21:41:30 pm »
Chelsea fuksiarze!  :mad: :mad: :mad:
Nie znasz sie :-x
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #937 dnia: Maja 22, 2008, 00:22:12 am »
Cytuj
Teraz ponoć Ronaldo ma przejść do Realu za grubą forsę i chyba Nani gdzieś.
Ponoć, ponoć...
Nani odejdzie po paru meczach? Daj spokój. 8-)
Ronaldo prędzej, ale ja mogę się założyć, że teraz jeszcze zostanie.

GLOOOOOOOOOOOOORYYYY GLOOOOOORY MAN UNITED

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #938 dnia: Maja 22, 2008, 09:45:23 am »
Mecz bez historii (zupełnie jak większośc spotkań tegorocznej LM ) , ale ze szczęśliwym zwycięzcą .
Manu miało swe szanse w pierwszej części gry , potem do roboty wzięła się Chelsea . Gdy doszło do karnych modliłem się by nie podchodził do nich pedał . To co zrobił zakrawa na kpine i najwięskzy lol w tym sezonie .
Przy stanie 4-4 gdy do piłki podchodził Terry myślałem , że to koniec . Nie chciałem na to patrzeć , strzela i... słupek . Bóg czuwa jednak nad sir Alexem , potem jak zobaczyłem facjate Anelki no to pomyśłałem ''wygraliśmy :mrgreen:'' . I stało się ;]

Cieszy tym bardziej to zwycięstwo gdyż trzech z Manu pamięta finał z Barcelony w 1999 :Neville , Scholes i Giggs , który pobił rekord Bobbego Charltona w ilości występów w barwach Czerwonych Diabłów .Fakt ,że Abramowicz dostał pstryczka w nosa także mnie ucieszyłem bo to potwierdza teze ,że nie można kupić wszystkiego .

Jako cały sezon stwierdzam ,że był nudny jak polska liga . Z tego co pamiętam to godne tych rozgrywek mecze to Real -Olympiakos , Liv - Arsenal i Chelsea - Liv . Reszta to parodia futbolu . Bez oszałamiających bramek w dodatku .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #939 dnia: Maja 22, 2008, 09:53:02 am »
Kiedy widziałem że Pedał Ronaldo podchodzi do piłki wyszedłem z pokoju i dobrze bo jeżeli zobaczyłbym tą żenadę to chyba wyrzuciłbym telewizor przez okno. Ale jednak sprawiedliwości na tym świecie stało się zadość i Van Der Sar nie zawiódł wtedy kiedy go United najbardziej potrzebowało  :-o

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #940 dnia: Maja 22, 2008, 10:10:53 am »
na przyszłość radziłbym UEFIE lepiej dobierać stadion na finał najważniejszych klubowych rozgrywek . Oglądając ten mecz miałem nieodparte wrażenie dopingu  kibiców jak na treningu ;/
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #941 dnia: Maja 22, 2008, 11:44:19 am »
Fakt ,że Abramowicz dostał pstryczka w nosa także mnie ucieszyłem bo to potwierdza teze ,że nie można kupić wszystkiego .
To akurat Amerykanie z Manu wydali w tym sezonie więcej na transfery :?. A co do meczu to wymysliłem słabą rymowanke: Pały pały czerwone diabły ssały.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #942 dnia: Maja 22, 2008, 12:48:30 pm »
od 2003 Abramowicz przeyebał na te drużyne drobny 1mld dolców . Zwróciło się tylko połowicznie . Transfery z doopy to główny grzech ekipy ze Stamford Bridge . Ale ja za nimi nie płacze , osobiście to wolałem Chelsea sprzed okresu bogatego ruska . Zola , Wise to byli zawodnicy z caharakterem , teraz ..to banda karierowiczów , którzy za nic mają przyznależnośc klubową . Tylko Terry i Drogba ciągną ten wozek .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #943 dnia: Maja 22, 2008, 12:53:20 pm »
od 2003 Abramowicz przeyebał na te drużyne drobny 1mld dolców . Zwróciło się tylko połowicznie . Transfery z doopy to główny grzech ekipy ze Stamford Bridge . Ale ja za nimi nie płacze , osobiście to wolałem Chelsea sprzed okresu bogatego ruska . Zola , Wise to byli zawodnicy z caharakterem , teraz ..to banda karierowiczów , którzy za nic mają przyznależnośc klubową . Tylko Terry i Drogba ciągną ten wozek .
Do tego grona trzeba dołączyc jeszcze Lamparda i J.Cola. A co transferów to oczywiście MU ma zawsze dobre... tylko Chelsea nie potrzebnie sprowadza takie gwiazdy jak Drogba czy Essien :-x.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #944 dnia: Maja 22, 2008, 13:04:06 pm »
czy Shevchenko albo Maloude , Anelke wczesniej Kezman .Zresztą wystarczy spojrzeć na to http://www.chelsea-londyn.com/chelsea-transfery.php by dojść do wniosku ,że tam nie liczą się z pieniądzem . Podobnie jak Real swego czasu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #945 dnia: Maja 22, 2008, 13:09:21 pm »
Oj w MU też tak bardzo nie dbaja o pieniądze :wink::
Owen Hargreaves  pomocnik   Bayern Monachium   £ 17 mln
Nani                 pomocnik   Sporting Lizbona              £ 18 mln
Anderson      pomocnik   FC Porto              £ 17 mln
Choć przyznaje, że transfery MU były bardziej trafione.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #946 dnia: Maja 22, 2008, 13:15:49 pm »
Cytuj
Choć przyznaje, że transfery MU były bardziej trafione
No i właśnie na tym polega różnica między ManU a Chelsea
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #947 dnia: Maja 22, 2008, 13:20:52 pm »
Wg mnie najbardziej wyrównany i jednocześnie najbardziej bezbarwny finał ostatnich lat.

Chyba wygrał lepszy, choć polubiłem Chelsea.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #948 dnia: Maja 22, 2008, 13:23:31 pm »
Cytuj
Choć przyznaje, że transfery MU były bardziej trafione
No i właśnie na tym polega różnica między ManU a Chelsea
Choć oczywiście Mu nie miał jakis mega udanych tranferów, pamietam jak dawniej MU miał problemy z bramkarzem przed przyjściem Edwina :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #949 dnia: Maja 22, 2008, 16:45:22 pm »
Nie powiem, nawet niezły był ten finał. Pierwsza połowa, to zdecydowana przewaga Manchesteru. Dużo podań, akcji skrzydłowych, wrzutek, sytuacji podbramkowych. Całe szczęście, że The Blues odrobili stratę jeszcze przed gwizdkiem na przerwę. Dzięki temu mieliśmy dość ciekawą, w miarę emocjonującą i przepełnioną walką drugą połowę. Po 90 minutach już było wiadome, że sprawę rozstrzygną rzuty karne. Lolo Ronaldo spierdzielił karniaka perfekcyjnie. Już wyobrażałem sobie, jak będzie wył po porażce i jego błędzie. Tak się jednak nie stało - Terry się pośliznął i niemożliwe stało się możliwym - przestrzelił. Kiedy zobaczyłem Anelke podchodzącego do piłki miałem dziwne przeczucie, że nie trafi. Chyba każdy wyczytał to z jego twarzy :).
No i wygrał Manchester... Szkoda trochę. Wolałem, żeby to piłkarze Chelsea zdobyli puchar. Bardziej przemawia do mnie Lampard, Terry i Drogba niż Lolek, Rooney czy Scholes.
No, ale cóż. Stało się. Dobrze, że zakończyła się już ta edycja Ligii Mistrzów, bo nie zniósłbym dłużej oglądania tych elitarnych rozgrywek bez najbardziej utytułowanej włoskiej drużyny i dwukrotnego zwycięzcy Pucharu Europy 8).

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #950 dnia: Maja 22, 2008, 17:14:35 pm »
Mecz ogólnie dosyć nudnawy - z kumplami strzelałem wczoraj lepsze gole :cool:
 

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #951 dnia: Maja 22, 2008, 20:54:11 pm »
na przyszłość radziłbym UEFIE lepiej dobierać stadion na finał najważniejszych klubowych rozgrywek . Oglądając ten mecz miałem nieodparte wrażenie dopingu  kibiców jak na treningu ;/
W większości finalow tak jest - ceny biletow sa tak wysokie, ze stać na nie tylko piknikow.. Nie mówiąc o dystansie do przejechania. No MU potwierdzilo ze jest aktualnie najlepsza druzyna klubowa na swiecie.. Fakt, bylo w tym troche szczescia, ale w przekroju calego sezonu, MU gralo zdecydowanie najpiekniejszy futbol ze wszystkich druzyn (moze nie zawsze w LM, ale w Premier League na pewno).
Co do Ronaldo, cóż, ciekawe jakbyście Wy, prześmiewcy ( :P), mieli wychodzic w KAŻDYM wyjazdowym/neutralnym meczu przy asyście gwizdów, każdy kontakt z piłką - gwizdy.. Ludzie go nienawidza za to, ze jako jeden z nielicznych gra dla kibica (paradoks?).
W karnych cos w nim pękło, ale jednak w meczu bramke strzelił (znowu głową), i nie mozna powiedziec ze spala sie w kazdym meczu. Zreszta karne to loteria, on chcial sie wyroznic (podobnie zreszta jak Terry ktory wyraznie chcial efektownie strzelic pod poprzeczke, jak Ronaldo bodajze w polfinale, kiedy tez nie trafil) - sam nie wiem czy nie trzeba było powtorzyc karnego, bo wyraznie zatrzymal sie przy jego wykonywaniu (nie wiem czy przepisy to precyzują). Po finale w 2005r skorygowano zasady zachowania bramkarza podczas rzutu karnego, moze to tez wezma pod uwage :)

A Drogba to burak - nalezalo mu sie (tym razem to on, a nie Vidić schodzil wczesniej z boiska :cool:):)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #952 dnia: Maja 22, 2008, 21:03:59 pm »
Dobrze, że zakończyła się już ta edycja Ligii Mistrzów, bo nie zniósłbym dłużej oglądania tych elitarnych rozgrywek bez najbardziej utytułowanej włoskiej drużyny i dwukrotnego zwycięzcy Pucharu Europy 8).
8-) 8-) 8-) za rok, my będziemy świętować  :grin:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #953 dnia: Maja 22, 2008, 21:06:06 pm »
Dobrze, że zakończyła się już ta edycja Ligii Mistrzów, bo nie zniósłbym dłużej oglądania tych elitarnych rozgrywek bez najbardziej utytułowanej włoskiej drużyny i dwukrotnego zwycięzcy Pucharu Europy 8).
8-) 8-) 8-) za rok, my będziemy świętować  :grin:
Biało-Czarny brat? :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #954 dnia: Maja 22, 2008, 21:07:12 pm »
Dobrze, że zakończyła się już ta edycja Ligii Mistrzów, bo nie zniósłbym dłużej oglądania tych elitarnych rozgrywek bez najbardziej utytułowanej włoskiej drużyny i dwukrotnego zwycięzcy Pucharu Europy 8).
8-) 8-) 8-) za rok, my będziemy świętować  :grin:
Biało-Czarny brat? :)
Od kiedy żyje :grin:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #955 dnia: Maja 22, 2008, 21:10:34 pm »
A Drogba to burak - nalezalo mu sie (tym razem to on, a nie Vidić schodzil wczesniej z boiska :cool:):)
Wiekszość obserwatorów twierdzi inaczej :wink:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #956 dnia: Maja 22, 2008, 21:12:13 pm »
Dobrze, że zakończyła się już ta edycja Ligii Mistrzów, bo nie zniósłbym dłużej oglądania tych elitarnych rozgrywek bez najbardziej utytułowanej włoskiej drużyny i dwukrotnego zwycięzcy Pucharu Europy 8).
8-) 8-) 8-) za rok, my będziemy świętować  :grin:
Biało-Czarny brat? :)
Od kiedy żyje :grin:
respect + 100% :)




Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #957 dnia: Maja 22, 2008, 21:35:43 pm »
sam nie wiem czy nie trzeba było powtorzyc karnego, bo wyraznie zatrzymal sie przy jego wykonywaniu (nie wiem czy przepisy to precyzują). Po finale w 2005r skorygowano zasady zachowania bramkarza podczas rzutu karnego, moze to tez wezma pod uwage :)
Wykonawca rzutu karnego musi go wykonać w sposób ciągły.Niedozwolone jest, aby tuż przed piłką zatrzymał się, zamierzając wprowadzić w błąd bramkarza.Natomiast wykonanie zwodu przed zagraniem piłki jest dozwoloną formą wykonania rzutu karnego.

Jeżeli wykonawca rzutu karnego narusza przepisy gry:
-sędzia zezwala na wykonanie rzutu karnego
-jeżeli piłka wpadnie do bramki, rzut powtarza się
-jeżeli piłka nie wpadnie do bramki, rzutu nie powtarza się

Podobnie jest z bramkarzem kiedy narusza przepisy gry:
-jeżeli piłka wpadnie do bramki, bramkę uznaje się
-jeżeli piłka nie wpadnie do bramki, rzut powtarza się
Opublikowane: Maj 22, 2008, 21:27:40

To były piękne czasy, które wierze w to, że jeszcze wrócą  :cool:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #958 dnia: Maja 22, 2008, 22:32:35 pm »
A Drogba to burak - nalezalo mu sie (tym razem to on, a nie Vidić schodzil wczesniej z boiska :cool:):)
Wiekszość obserwatorów twierdzi inaczej :wink:.
To bylo ewidentnie niesportowe zachowanie. Dla mnie to sie rowna z opluciem.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #959 dnia: Maja 23, 2008, 20:14:31 pm »
blach0r , jeśli się marnuje karniaka w pólfinale to siłą rzeczy nie desygnuje się takiego zawodnika do wykonywania jedenastki w finale .Choć nie wiem jak by nie był  zayebistym   zawodnikiem (patrz Baggio ) .Gol w meczu gut , ale mógł spierdzielić przez ten kiks cały wysiłek drużyny . A historia pamięta tylko zwyciezców .
A z kibicami to będe się sprzeczał w 2006 doping było jakoś bardziej odczuwalny dla widza . Wybór Moskwy był zagraniem czysto politycznym .
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2008, 20:16:03 pm wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl