Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 228246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #960 dnia: Maja 23, 2008, 21:18:19 pm »
Po zmarnowanym karnym musi przyjść w końcu ten udany i z takim nastawieniem podchodzil do tego Ferguson wyznaczając CR do bicia karniaka - coście sie tak tego Ronaldo uczepili :P Terry też swietnie bije karne, a tu mu sie jednak nie udalo - i nikt nie ma mu tego tak bardzo za złe, jak zwycięskiemu Cristiano, choć Niebieskiemu tez mocno pod kopułą przygotowało :) Ronaldo w lidze wykonuje karne i udaje mu sie to, tutaj akurat tak była ustalona kolejność, a nie inaczej.. (zapewne plan byl taki, zeby nie uderzal jako pierwszy - wiadomo, pierwszy karny to największa presja) Szkoda ze troche poniosla go fantazja i sie zatrzymal, Cech sie nie dał nabrać i Ronaldo zbaraniał :) Zdarza sie :P
No wybór finału w Moskwie byl bardziej polityczny niz sportowy (chęć załagodzenia konfliktu UK-Rosja po aferze z Litwinienką, co sie nawet udało za sprawą obopólnej umowy na ułatwienie otrzymania wizy w przypadku finału LM i Pucharu UEFA), tutaj atmosfera byla wybitnie piknikowa.. W Wielkiej Brytanii warunki do rozgrywania takich finałów są idealne (bliskość trybun i ogolnokrajowa popularność futbolu), ale różnorodność miejsc musi jednak być. Na szczęście za rok już Moskwy nie będzie :cool:

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #961 dnia: Sierpnia 28, 2008, 18:55:21 pm »
Grupy Ligi Mistrzow!

Grupa A
Chelsea Londyn
AS Roma
Girondins Bordeaux
CFR Cluj

Grupa B
Inter Mediolan
Werder Brema
Panathinaikos Ateny
Anorthosis Famagusta

Grupa C
FC Barcelona
Sporting Lizbona
FC Basel
Szachtar Donieck

Grupa D
Liverpool FC
PSV Eindhoven
Olympique Marsylia
Atletico Madryt

Grupa E
Manchester United
Villarreal CF
Celtic Glasgow
AB Aalborg

Grupa F
Olympique Lyon
Bayern Monachium
Steaua Bukareszt
AC Fiorentina

Grupa G
Arsenal Londyn
FC Porto
Fenerbahce Stambuł
Dynamo Kijów

Grupa H
Real Madryt
Juventus Turyn
Zenit Sankt Petersburg
BATE Borysów


Patrzac na te grupy, trudno stwierdzic czy istnieje tegoroczna grupa smierci :P
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #962 dnia: Sierpnia 28, 2008, 20:31:16 pm »
Grupa H jest ciekawa Real, Juventus i nie zapomniajmy jeszcze Zenitcie, który wygrał w poprzednim sezonie puchar UEFA i pokonał nie byle kogo tylko Bayern (i bardzo dobrze kom. własny;)). Przy okazji losowanie ligi mistrzów wybrano też najlepszych piłkarzy poprzedniej ligi mistrzów:
Najlepszy bramkarz: Petr Cech (Chelsea Londyn)
Najlepszy obrońca: John Terry (Chelsea Londyn)
Najlepszy pomocnik: Frank Lampard (Chelsea Londyn)
Najlepszy napastnik: Cristiano Ronaldo (Manchester United)
Najlepszy piłkarz: Cristiano Ronaldo (Manchester United)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 20:34:49 pm wysłana przez DEVIL »
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #963 dnia: Sierpnia 29, 2008, 10:36:53 am »
Patrzac na te grupy, trudno stwierdzic czy istnieje tegoroczna grupa smierci :P

Grupy C, D i G są zdecydowanie najciekawsze.
Szachtar i Basel to nie kelnerzy, a ten drugi zespół w ostatnich latach naprawdę poszedł mocno w górę i ma sporo znanych nazwisk w składzie.

W grupie D zbrojący się od długiego czasu Atletico - bardzo trzymam za nich kciuki i liczę w końcu na sukces w Europie, bo ta drużyna jest moją hiszpańską sympatią ;)

A w gr. G odbędzie niesamowita walka o 2 miejsce w grupie (bo Arsenal raczej ma pierwsze zarezerwowane).

Tarniak

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #964 dnia: Sierpnia 29, 2008, 10:40:54 am »
Zdecydowanie najciekawsze grupy to G i H. W obu będzie się sporo działo w tym, tak jak blach0r pisze, w G będzie wojna o 2 miejsce.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #965 dnia: Października 22, 2008, 01:02:16 am »
Aż chce się żyć dzięki takeimu wieczorowi . Przypomniały sie stare dobre dzieje ,gdzie bramki szły hurtowo a jeden gol był ładniejszy od drugiego . Dzisiaj padło w sumie 36 goli co jest wyczynem historycznym w LM . 3-5 , 3-6 , 2-5 , ludzie te wyniki przypominają bardziej hokej niż piłkę nożną . Dwójka zapodało skróty na forwardzie bo chłopaki wyczynaili takie akcje jakby grali w PESa dniami i nocami . Jeden rusek z Dynama zayebał taką petarde z wolnego ,że to nawet Juninho by lepiej tego nie uczynił . Brama marzenie . No i Del Piero . To już jest chyba człowiek legenda nie tylko włoskiego futbolu ale całej światowej piłki . Żaden Cristiano czy Torres , Alessandro to czlowiek jeszcze z poprzedneij epoki , gdzie honor i przynależność klubowa znaczyło coś więcej niż marne papierki . To taki ostatni samuraj wśród motłochu zdegeneralizowanych . A ta jego dzisiejsza bramka -C-U-D-O - wyruchał Cassila aż miło było popatrzeć . Jak za starych dobrych dziejów , znów Real znów może wiązać sznurówki Juventusowi . Ehh , tyle bramek , tyle emocjii , pasja jednak nie wygasła .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #966 dnia: Października 22, 2008, 22:38:58 pm »
Chelsea-Roma 1:0
CFR Cluj-Bordeaux 0:1
Basel-Barcelona 0:5
PSV-Marseille 2:0
Atletico-Liverpool 1:1
I więcej grzechów nie pamiętam. Pierwszy mecz ogladam i tak w skrócie to Chelsea miała lekka przewage przez cały mecz i gol Terry'ego w pełni zasłużony. Roma teraz ma cieżką sytuacje w LM i lidze włoskiej zobaczymi czy sie zmotywują na półmetku fazy grupowej ligi mistrzów.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 22:45:38 pm wysłana przez DEVIL »
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #967 dnia: Listopada 26, 2008, 16:11:08 pm »
Czy tylko mi się zdaje ,że publiczna igra sobie z widzami ? Dzisiejszy wybór uważam za jawną kpinę i szyderstwo bo jak można inaczej to nazwać skoro w grupie B odbędzie sie dziś ultraciekawe spotkanie decydujące zapewne o awansie między Anorthosisem a Werderem . Hmm , za daleko na Cypr czy może mała medialność klubów ??
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #968 dnia: Listopada 26, 2008, 18:09:08 pm »
Ja jestem zadowolony ot co :P, ale mecz Chelsea-Bordeaux też będzie decydował prawdopodobnie o awansie :cool:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #969 dnia: Listopada 26, 2008, 18:41:21 pm »
Zależy od gustu. Ja np chciałbym zobaczyć co dzisiaj zrobi Gourcuff ;) A przecież zawsze są potem skróty więc nie ma na co narzekać.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #970 dnia: Marca 11, 2009, 08:04:41 am »
i jak chlopaki , ja oglądałem mecz Anorthosisu i nie narzekam , chyba najbardziej emocjonujący mecz wieczoru . Niemiaszki dociągneli do remisu , ale mogą już powolutku żegnac się z pucharami . Za to Cyrpryjczycy jak zwykle u siebie bardzo mocni , szybko przenosza ciężar gry na drugą stronę dzięki czemu dochodzili tak często do sytuacji strzeleckich . W doliczonym czasie gry mieli nawet setke , ale typ nei zauważył kolegi i skończyło sie na jęku publiki . Szkoda tych 2 straconych ounktów bo z PAO będzie wyjątkowo cięzko wywiezć 3 pkt , które premiują Anorthosis . Koniczynki wygrały z Interem co jest dla mnie nielichym zaksoczeniem  :shock:
: Listopad 27, 2008, 14:21:02 pm
Liverpool ładnie wydymał 4-0 Realek . Sądzac ze skrótu , można przypuszczać , że szykuje sie rewolucja w składzie Królewskich (nie po raz pierwszy zresztą ;D). To chyba jedna z najwyższych , jeśli nie najwyższa porażka Realu w LM w tej dekadzie . To chyba powininien być znak dla włodarzy klubu , że coś maszynka do zbierania laurów się zacięła . Niegdyś 3 najwyższe europejskie trofea , teraz nie mogą przedostać się dalej nizli 1/8 . Słabiutko patrząc na możliwości klubu .
Bayern rozpierdolił  Sporting aplikując w dwumeczu 12 bramek 0_0 . Defensywa przyjezdnych przypominała poczynania naszych grajków w reprze . Co do szans niemców to jestem wybitnie sceptyczny , to nie już ta sama ekipa co prowadził Hitzfeld , dużo młodych wilczków , ale ich czas jeszcze nie nadszedł .
Dzisiaj liczę na niespodzianke ze stronu Mourinho , reszta niech robi co chce . Na nich nie stawiam  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #971 dnia: Marca 11, 2009, 08:39:09 am »
i jak chlopaki , ja oglądałem mecz Anorthosisu i nie narzekam , chyba najbardziej emocjonujący mecz wieczoru . Niemiaszki dociągneli do remisu , ale mogą już powolutku żegnac się z pucharami . Za to Cyrpryjczycy jak zwykle u siebie bardzo mocni , szybko przenosza ciężar gry na drugą stronę dzięki czemu dochodzili tak często do sytuacji strzeleckich . W doliczonym czasie gry mieli nawet setke , ale typ nei zauważył kolegi i skończyło sie na jęku publiki . Szkoda tych 2 straconych ounktów bo z PAO będzie wyjątkowo cięzko wywiezć 3 pkt , które premiują Anorthosis . Koniczynki wygrały z Interem co jest dla mnie nielichym zaksoczeniem  :shock:
: Listopad 27, 2008, 14:21:02 pm
Liverpool ładnie wydymał 4-0 Realek . Sądzac ze skrótu , można przypuszczać , że szykuje sie rewolucja w składzie Królewskich (nie po raz pierwszy zresztą ;D). To chyba jedna z najwyższych , jeśli nie najwyższa porażka Realu w LM w tej dekadzie . To chyba powininien być znak dla włodarzy klubu , że coś maszynka do zbierania laurów się zacięła . Niegdyś 3 najwyższe europejskie trofea , teraz nie mogą przedostać się dalej nizli 1/8 . Słabiutko patrząc na możliwości klubu .
Bayern rozpierdolił  Sporting aplikując w dwumeczu 12 bramek 0_0 . Defensywa przyjezdnych przypominała poczynania naszych grajków w reprze . Co do szans niemców to jestem wybitnie sceptyczny , to nie już ta sama ekipa co prowadził Hitzfeld , dużo młodych wilczków , ale ich czas jeszcze nie nadszedł .
Dzisiaj liczę na niespodzianke ze stronu Mourinho , reszta niech robi co chce . Na nich nie stawiam  :lol:
A ja bardzo licze że murinho powinie sie noga.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #972 dnia: Marca 11, 2009, 09:40:01 am »
Bramek wczoraj napykali bardzo dużo,ale mnie cieszy ,że Real dostał takie baty od Liverpolu.Natomiast szkoda mi Juventusu ,który przegrał z Chelsea.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #973 dnia: Marca 11, 2009, 10:27:12 am »
jeśli przejdzie ManU i Arsenal to znów będziemy mięc angielską LM . Nie wiem jak z Premiership (nie oglądam jej na bieżąco ) , ale wydaje się być to najsilniejsza liga w Europie . Patrzę na ewentualnych przeciwników angielskich drużyn i jakoś nie chce mi się wierzyć by Puchar Europy powędrował gdziekolwiek indziej niż do Anglii .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #974 dnia: Marca 11, 2009, 15:43:40 pm »
Mają spore szanse, zarówno Arsenal, jak i MANU. Inter to zdecydowanie nie turniejowa drużyna, a Kanonierzy mają mocny skład i zaliczkę w pierwszego meczu.
Liverpool popisał się ambicją i koncentracją, czego próżno szukać w ich meczach Premier League. I widać było efekt.
Zszokował mnie natomiast Bayern. I aż chciałoby się powtórzyć za komentatorem -  czy to Sporting jest taki słaby, cza bawarczycy tacy mocni?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #975 dnia: Marca 11, 2009, 18:06:04 pm »
Bayern imponuje skutecznośćią- po pierwszej połowie mieli bodaj 7 strzałów celnych i 4 gole.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #976 dnia: Marca 11, 2009, 18:08:16 pm »
Trafią na dobrego przeciwnika i będzie płacz i zgrzytanie zebów i oby 10:0 w dupe dla niemców :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #977 dnia: Marca 12, 2009, 08:21:22 am »
A jednak 4 kluby angielskie w ćwierćfinałach . Żal dupe ściskał na wyczyny Interu , brakło w nim ducha walki pozbawieni przestrzeni gubili sie jak dzieciaki a ManU bez większego stresu wypunktował i przez dłuższy okres meczu kontrolował przebieg spotkania  . Poprzeczka i słupek to za mało by myślec o awansie , niebiesko-czarni nie potrafili nawet na dłużej utrzymać się przy piłce . Przykre to , ale prawdziwe  :sad: Mourinho z tego co mi wiadomo pakuje walizki co jest dla mnie lekkim absurdem bo z  taka Chelsea przesiedział 4 lata , może z tego teamu nawet Bóg nie ejst w stanie więcej wykrzesać ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #978 dnia: Marca 12, 2009, 12:13:17 pm »
Bardzo ładne widowisko. A Adriano prócz słupka zaraz po wejściu, był zupełnie niewidoczny. Przy górnych piłkach Inter nie miał nawet podbicia do Manchesteru, 5/6 zawodników z importu w meczu, a grali w 100% po angielsku ;). Zabawna sprawa. IMO zasłużone zwycięstwo Czerwonych Diabłów. Coś mi się wydaję, że do nich będzie należał laur w tym roku.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #979 dnia: Marca 12, 2009, 14:41:57 pm »
Inter gra bez ambicji, Smuda mógłby się im przydać ;)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #980 dnia: Marca 12, 2009, 16:30:31 pm »
Bardzo ładne widowisko. A Adriano prócz słupka zaraz po wejściu, był zupełnie niewidoczny. Przy górnych piłkach Inter nie miał nawet podbicia do Manchesteru, 5/6 zawodników z importu w meczu, a grali w 100% po angielsku ;). Zabawna sprawa. IMO zasłużone zwycięstwo Czerwonych Diabłów. Coś mi się wydaję, że do nich będzie należał laur w tym roku.

Nie ma co tak przewidywać, bo zostały same kluby z czołówki. No, może trochę odstają Villareal i Porto.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #981 dnia: Marca 12, 2009, 16:43:09 pm »
Arsenal wygra Ligę Mistrzów.
: Marzec 12, 2009, 16:38:50 pm
Heh z tego co widzę to niezłe upokorzenie Realu. Liverpoolu też nie lubię, ale trzeba im pogratulować, nie co dzień zdarza się mieszać te białe koszuleczki z błotem.

Tarniak

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #982 dnia: Marca 12, 2009, 17:35:56 pm »
Nie ma co tak przewidywać, bo zostały same kluby z czołówki. No, może trochę odstają Villareal i Porto.
Spodziewałem się po Tobie tej wypowiedzi, ale jak to mawiają nie dla psa kiełbasa ;).

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #983 dnia: Marca 12, 2009, 18:50:39 pm »
Nie ma co tak przewidywać, bo zostały same kluby z czołówki. No, może trochę odstają Villareal i Porto.
Spodziewałem się po Tobie tej wypowiedzi, ale jak to mawiają nie dla psa kiełbasa ;).


Zobaczymy. Mam nadzieję, że jeśli nie Liverpool, to Man U i Chelsea też nie.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #984 dnia: Marca 12, 2009, 19:04:04 pm »
Tylko ManU!
ManU może jako pierwszy (i pewnie ostatni :D) klub w historii sięgnąć po nawet nie poczwórną, a... popiątną? koronę. :D
Puchar ligi i Klubowe mistrzostwa świata już są, liga angielska praktycznie w kieszeni, zostaje puchar Anglii i Liga mistrzów!

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #985 dnia: Marca 13, 2009, 02:46:11 am »
Tylko ManU!
ManU może jako pierwszy (i pewnie ostatni :D) klub w historii sięgnąć po nawet nie poczwórną, a... popiątną? koronę. :D
Puchar ligi i Klubowe mistrzostwa świata już są, liga angielska praktycznie w kieszeni, zostaje puchar Anglii i Liga mistrzów!

to było by coś , będzie ciężko ale nie niemożliwie


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #986 dnia: Marca 13, 2009, 02:54:30 am »
Odkąd pamiętam kibicowałem: (L) Ajax, Milan, Barca, Arsenal,  Wiec wiadomo kto wygra tegoroczną LM:)  PS:pamietacie Van Bastena??

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #987 dnia: Marca 13, 2009, 18:15:20 pm »
Uważajcie fani Redsów, żeby się przypadkiem nie sprawdziło powiedzenie o łapaniu zbyt wielu srok za ogon. Jeszcze poczekajcie z tymi laurami.

Te drużyny które się spotkają z Villareal i Porto praktycznie już są w półfinale. btw. kiedy losowanie?

Lewan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-04-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #988 dnia: Marca 13, 2009, 18:38:23 pm »
20marca o 12;] licze ze united trafią na bayern, przytepią niemcow.. i finał śmierdzi mi powtórką z poprzedniego roku.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #989 dnia: Marca 13, 2009, 18:40:28 pm »
Mam nadzieje, że Fergusonowi i Van Der Sarowi skończy się wreszcie to chore szczęście!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #990 dnia: Marca 13, 2009, 18:46:44 pm »
Mam nadzieje, że Fergusonowi i Van Der Sarowi skończy się wreszcie to chore szczęście!
Przepraszam, jakie szczęście?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #991 dnia: Marca 13, 2009, 18:51:14 pm »
Mam nadzieje, że Fergusonowi i Van Der Sarowi skończy się wreszcie to chore szczęście!
Przepraszam, jakie szczęście?
Popatrz na ich ostatnie puchary i co widać?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #992 dnia: Marca 14, 2009, 13:42:16 pm »
Jako ,że zawsze kibicuje MU to jestem za czerwonymi diabłami albo Barcą .Chelsa i Bayern wypad.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #993 dnia: Marca 14, 2009, 14:44:50 pm »
Co Wy tak wszyscy za United?  :shock:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #994 dnia: Marca 14, 2009, 14:47:52 pm »
Amerykanie ich kupili przed Abramowiczem :sad:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #995 dnia: Marca 14, 2009, 14:48:24 pm »
Co Wy tak wszyscy za United?  :shock:
A co ty tak za Liverpoolem?  :shock:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #996 dnia: Marca 14, 2009, 14:52:38 pm »
Przykro mi, że nie zrozumiałeś sensu pytania.  :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #997 dnia: Marca 14, 2009, 14:56:13 pm »
Przykro mi, że nie zrozumiałeś sensu pytania.  :(
Mi też. :(

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #998 dnia: Marca 14, 2009, 15:20:03 pm »
Ja nie mienię się kibicem drużyny, której nigdy nigdy na oczy nie widziałem. Prawdziwy kibic chodzi na mecze swojej drużyny co weekend. Ja jestem conajwyżej sympatykem MU, a nie kibicem. Taka dygresja

A ja upatruję Bayern w roli czarnego konia tegorocznych rozgrywek. Styl dość kombinacyjny, nie grają schematami (dogrywanie na głowę Toniego się nie liczy :D ), skład mają kompletny, ostatnio niesamowitą serię i duet Ribery-Toni ;) Ławka rezerwowych także zacna (Podolski choćby) - do pół/finału może starczyć.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Liga Mistrzów
« Odpowiedź #999 dnia: Marca 14, 2009, 15:38:40 pm »
Trzeba dodać ,że Niemcy zawsze mają szczęście albo farta.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!