Autor Wątek: Fallout 3  (Przeczytany 114696 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #480 dnia: Października 21, 2008, 19:37:29 pm »
ok rozumiemy to, ale dzisiejsze Nintendo tworzy 75% chłamu na rzecz niedzielnych graczy.
Mi tego nie musisz mówić.
To też panowie z Bioware, również przyjęli do wiadomości, że jeżeli ułatwią poziom trudności, bądź też pozbawią gry innych elementów utrudniających zabawę to gra się jeszcze więcej sprzeda.
Bethesdy ;) Z Bioware, co prawda, też zrobili to przy ME, ale F3 robi Bethesda ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #481 dnia: Października 21, 2008, 19:41:14 pm »
Śmiem twierdzic, że w samym epicentrum niewiele zostało, choc dokładnie jak to wyglądało to raczej ni wim.







ostatnie jest gdzieś 800m od epicentrum, w którym nie zostało kompletnie nic.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #482 dnia: Października 21, 2008, 20:18:59 pm »
I teraz przyjąc do wiadomości, że ludzie przeżyli taki armageddon.

Swoją drogą- okrutnie dołujące te zdjęcia.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #483 dnia: Października 21, 2008, 21:52:28 pm »
Co do jednego nie mam wątpliwości. Ta gra zostanie albo znienawidzona albo pokochana, bo raczej nikt nie przejdzie obok niej obojętnie :). Swoja drogą, premiera już za 10 dni :D.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #484 dnia: Października 22, 2008, 23:00:44 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #485 dnia: Października 22, 2008, 23:04:06 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #486 dnia: Października 22, 2008, 23:09:52 pm »
Swoja drogą, premiera już za 10 dni :D.
Nie w Polsce :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #487 dnia: Października 22, 2008, 23:11:53 pm »
Swoja drogą, premiera już za 10 dni :D.
Nie w Polsce :lol:

Hmmm 21 + 10 = 31. Popraw mnie jeśli się mylę :).
Oczywiście wersje PL na konsole będą 21 listopada, ale wersje ANG już za 9 dni :).

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #488 dnia: Października 23, 2008, 06:24:18 am »
http://polygamia.pl/fallout-3-na-ps3-graficznie-najslabszy
fight! :lol:


na valhalli tez o tym napisali (cytuję):
------------------------------------------


Trzeci Fallout lepszy na Xboksie?  Kolejna multiplatformowa produkcja wygląda nieco gorzej na Playstation 3.  Grzegorz Stańczyk, Valhalla.pl - 22.10.2008 - 22:23

Czy to się naprawdę nigdy nie skończy? Dzisiejszy dzień upłynął na roztrząsaniu informacji dotyczącej trzeciego Fallouta który ponoć na konsoli Xbox 360 wygląda lepiej niż na Playstation 3. Takie informacje pojawiły się na jednym z... afrykańskich serwisów o grach. LazyGamer (śliczna nazwa) zacytował po prostu fragment artykułu z pisma PSM3. Niestety nie podano źródła, skanu lub czegokolwiek, a więc podeszliśmy do tej informacji z pewną dozą ostrożności. Burzę wywołał między innymi fragment:... wersja na PS3 wypada słabo na tle swojego Xboksowego i pecetowego odpowiednika(...). Niestety nie mogliśmy zweryfikować tych rewelacji. W sieci dochodziło już prawie do słownych rękoczynów między zantagonizowanymi fanami obydwu konsol do gier. Dopiero wypowiedź autora wyżej zacytowanego tekstu rozwiała wszystkie wątpliwości i uspokoiła sytuację. Redaktor Andy Kelly z PSM3 (Playstation 3 Magazine) na swoim blogu wyjaśnił, że:

1. Najlepsza wersja Fallouta 3 to ta na platformę PC. Posiada żywe, soczyste kolory (to raczej zależy w sumie od karty graficznej – przyp. V)

2. Draw Distance – czyli rysowanie dalekich obiektów jest „największe” lub jak kto woli najdalsze w wersji PC

3. Falloutowi 3 na Xboksie 360 bardzo blisko do „ideału” z PC w dodatku gra jest bardzo płynna i utrzymuje stały framerate. Tekstury są zauważalnie gorsze.

4. Wersja gry na Sony Playstation 3 wygląda prawie tak samo jak ta na konsoli Microsoftu. Zdarzają się niestety kłopoty z płynnością wyświetlanego obrazu, a dalsze obiekty są mniej wyraźne. Na PS3 są też bardziej „mętne”, jak to określił sam autor, tekstury.

Pan Kelly podkreśla jednak, że różnice są naprawdę minimalne i przygody w postapokaliptycznym uniwersum trzeciego Fallouta są na PS3 równie wciągające. Całe to zamieszanie wzburzyło przede wszystkim posiadaczy konsol. Tylko Hindusów nie obchodzi ta rozdmuchana afera – oni w ogóle nie zagrają w najnowszą grę od Bethesdy.

nakimushi

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #489 dnia: Października 23, 2008, 12:21:54 pm »
jesli mam wybierac czy chce wersje blizsza pc czy blizsza konsolowa to wybieram to druga  :lol:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #490 dnia: Października 23, 2008, 12:51:13 pm »
Zaczynam się powoli zastanawiać, czy przypadkiem po wyjściu tekkena, czy FF nie okaże się, że owe szpile również w "minimalny" sposób nie będą lepiej się prezentowały na... to by była niezła potwarz dla panów z sony i ich "potężnej" konsoli.  Tak, czy inaczej na ten moment, jak dla mnie - Follout 3 > Fable 2 (chociaż nie mówię, że ta druga mnie w ogóle nie interesuję). A tak poza tematem obawiam się, że w niedługim czasie, mój portfel przeżyje nie małą kurację odchudzającą, a i ja również pewnie zrzucę parę kilo (chleb z ketchupem included :lol:), ale cóż...żywot gracza nigdy nie był łatwy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #491 dnia: Października 24, 2008, 22:26:01 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #492 dnia: Października 25, 2008, 08:16:35 am »
Skiba w Fallout 3:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43530

Cytuj
W grze Fallout 3 Skiba wciela się w postać Three Doga. Kontrowersyjny aktor znakomicie wcielił się w rolę buntownika – radiowca. Jako samozwańczy szef zespołu GNN stanowczo potępia panującą władzę obwiniając ją o nuklearny holocaust. Buntownik i idealista w jednym, jest zainteresowany tylko i wyłącznie „szerzeniem sygnału” swej stacji do każdego odbiornika, przy którym siedzi ktoś, kto chce go słuchać.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #493 dnia: Października 25, 2008, 11:38:07 am »
Fakt.
Szkoda tylko, że to "dzisiaj" wymaga po prostu głupich i prostych rozwiązań.


A za to możemy podziękować np. WII :???:

Nie wdawajmy się w takie dyskusje. Wii zawdzięczamy również sporą popularyzację gier wideo, a trend "ucasualowiania" wszystkiego co się da to nie jest wina tylko Nintendo.
ok rozumiemy to, ale dzisiejsze Nintendo tworzy 75% chłamu na rzecz niedzielnych graczy.
To też panowie z Bioware, również przyjęli do wiadomości, że jeżeli ułatwią poziom trudności, bądź też pozbawią gry innych elementów utrudniających zabawę to gra się jeszcze więcej sprzeda.

Polityka Nintendo znacznie zaatakowała 'nasz' rynek.

  Kurde. Ktoś kiedyś sobie żartował  (chyba nawet na tym forum), że jak wyjdzie słaba gra na jakąś tam platformę - to wina Wii. No nie dobijajcie mnie  :roll:
  Jak kiedyś na głównej pojawiła się zapowiedź F3 i napisałem, że to już nie będzie ta sama gra (bo tego nie można - a to wycięli) to w odpowiedzi dostałem że trzeba zaczekać na grę i dopiero się wypowiadać. A teraz czytam że gra jest gorsza z winy Wii - przecież ona się nawet na Wii nie pojawi  :shock:
  F3 robi firma która wcześniej robiła RPG innego typu niż stare Fallout-y i zrobiła z niego Elder Scroll-a w świecie post-nuklearnym. Nie mówię że gra będzie zła - ale to nie jest Fallout (poza nazwą i kilkoma elementami).
  Składanie winy na Nintendo to już totalny absurd.
Nintendo tylko powiększa rynek o nowych graczy którzy też będą kupować "normalne gry".
 

 :shock: :shock: :shock: Najbardziej dobiła mnie kłótnia hamburgerów o to na którą platformę gra wygląda ładniej :shock: :shock: :shock: Przecież ta gra nie miała grafiki jakoś mocno zaawansowanej - ot izometria 2D.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 11:41:45 am wysłana przez narkoman »
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #494 dnia: Października 25, 2008, 11:53:28 am »
Fakt.
Szkoda tylko, że to "dzisiaj" wymaga po prostu głupich i prostych rozwiązań.


A za to możemy podziękować np. WII :???:

Nie wdawajmy się w takie dyskusje. Wii zawdzięczamy również sporą popularyzację gier wideo, a trend "ucasualowiania" wszystkiego co się da to nie jest wina tylko Nintendo.
ok rozumiemy to, ale dzisiejsze Nintendo tworzy 75% chłamu na rzecz niedzielnych graczy.
To też panowie z Bioware, również przyjęli do wiadomości, że jeżeli ułatwią poziom trudności, bądź też pozbawią gry innych elementów utrudniających zabawę to gra się jeszcze więcej sprzeda.

Polityka Nintendo znacznie zaatakowała 'nasz' rynek.

  Kurde. Ktoś kiedyś sobie żartował  (chyba nawet na tym forum), że jak wyjdzie słaba gra na jakąś tam platformę - to wina Wii. No nie dobijajcie mnie  :roll:
  Jak kiedyś na głównej pojawiła się zapowiedź F3 i napisałem, że to już nie będzie ta sama gra (bo tego nie można - a to wycięli) to w odpowiedzi dostałem że trzeba zaczekać na grę i dopiero się wypowiadać. A teraz czytam że gra jest gorsza z winy Wii - przecież ona się nawet na Wii nie pojawi  :shock:
  F3 robi firma która wcześniej robiła RPG innego typu niż stare Fallout-y i zrobiła z niego Elder Scroll-a w świecie post-nuklearnym. Nie mówię że gra będzie zła - ale to nie jest Fallout (poza nazwą i kilkoma elementami).
  Składanie winy na Nintendo to już totalny absurd.
Nintendo tylko powiększa rynek o nowych graczy którzy też będą kupować "normalne gry".
 

 :shock: :shock: :shock: Najbardziej dobiła mnie kłótnia hamburgerów o to na którą platformę gra wygląda ładniej :shock: :shock: :shock: Przecież ta gra nie miała grafiki jakoś mocno zaawansowanej - ot izometria 2D.
Ale przecież nikt nie powiedział że ta gra jest słaba. Nikt nie powiedział że to przez WII. Powiedziane zostało tylko to że również dzięki WII (aczkolwiek nie tylko) w branży panuje tręd do upraszczania i ułatwiania gier.
I apropos grafiki. Kiedy tak gra wychodziła to izometryczne 2d było w erpegach raczej standardem. Więc była po prostu standardowa :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #495 dnia: Października 25, 2008, 13:05:07 pm »
Narkoman - nie zgadzam się że Casuale zrobią się Core, moim zdaniem to tylko życzenie developerów. Nic się nie zmieni, nadal będą kupować chłam.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #496 dnia: Października 28, 2008, 06:43:57 am »
IGN (ocena wersji na PS3) - 9.4
http://ps3.ign.com/articles/924/924345p1.html

Cytuj
8.5 Presentation
The atmosphere and style are everything you could ask for and more. The PS3 version has shown us substantially more bugs than what you get on PC and 360.
9.0 Graphics
The landscapes are wonderful. The character models and animations could be a lot better.
9.5 Sound
Excellent voice acting and a soundtrack that completely fits the game's mood. The sound effects aren't bad either.
10 Gameplay
A rare combination of excellent combat and deep role-playing.
9.5 Lasting Appeal
A more focused experience than much of what Bethesda has created in the past that begs to be played for hours and hours. This is one game you won't soon forget.
9.4 Outstanding

Eurogamer - 10/10
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=270173

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #497 dnia: Października 28, 2008, 09:51:46 am »
IGN (ocena wersji na PS3) - 9.4
http://ps3.ign.com/articles/924/924345p1.html

Cytuj
8.5 Presentation
The atmosphere and style are everything you could ask for and more. The PS3 version has shown us substantially more bugs than what you get on PC and 360.
9.0 Graphics
The landscapes are wonderful. The character models and animations could be a lot better.
9.5 Sound
Excellent voice acting and a soundtrack that completely fits the game's mood. The sound effects aren't bad either.
10 Gameplay
A rare combination of excellent combat and deep role-playing.
9.5 Lasting Appeal
A more focused experience than much of what Bethesda has created in the past that begs to be played for hours and hours. This is one game you won't soon forget.
9.4 Outstanding

Eurogamer - 10/10
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=270173

Ehh. No ale dali 9.4 więc nie powinno to przeszkadzać w grze ;). W filimach pojawiły się też fragmenty z wersji na PS3. Już wiemy, że taka istnieje :D.


Aaaaaa co to ma być ? LOL
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/282542.html
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2008, 11:09:51 am wysłana przez Chris »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #498 dnia: Października 28, 2008, 11:15:32 am »
Cytuj
Fallout 3 Edycja kolekcjonerska 
  W związku z brakiem dostępności edycji kolejonerskiej gry Fallout 3 (wersje PC, Xbox 360 i PlayStation 3) jesteśmy zmuszeni anulować zamówienia. Niestety w całej Europie występują olbrzymie braki tej wersji. Zwykła edycja będzie u nas dostępna bezproblemowo, dlatego proponujemy Państwu złożenie nowych zamówień na zwykłą edycję.
Wszystkie zamówienia na edycje kolecjonerskie zostaną anulowane; jeśli uiściliście Państwo płatność drogą elektroniczną, nastąpi jej zwrot w ciągu ok. 3 dni roboczych od dnia odtrzymania niniejszej wiadomości.
Informujemy, że nie zamieniamy zamówień z edycji kolecjonerskich na zwykłe. Jeśli są Państwo skłonni dokonać zakupu zwykłej edycji - prosimy o złożenie nowego zamówienia!

                              Przepraszamy za niedogodności.
ULTiMA.PL 

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #499 dnia: Października 28, 2008, 11:20:53 am »
Nieźle, zapewne wszystkie limitki zgarnęli potentaci typu GameStop, dla swej klienteli. Mam nadzieję, że w Dublinie czeka na mnie już pudełko śniadaniowe.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #500 dnia: Października 28, 2008, 11:39:09 am »
Cytuj
Aaaaaa co to ma być ? LOL
Jak to po wojnie nuklearnej... facet miał po prostu twardy łeb...  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #501 dnia: Października 28, 2008, 11:54:56 am »
Ja się zastanawiam, jak to możliwe, że trzy lata po premierze Obliviona kolejna gra Bethesdy prezentuje się słabiej.

Póki co mi ta gra zupełnie nie podchodzi. Lepiej by nowego TES'a zmajstrowali...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #502 dnia: Października 28, 2008, 11:58:59 am »
A niby czemu prezentuje się słabiej?  :cool:

Inna sprawa że F3 po prostu zdecydowanie za mocno Oblivka przypomina w wielu elementach. Nawet po genialnej klimatycznej ścieżce dźwiękowej z F1 i F2 ani śladu, a ta która jest przypomina właśnie Obliviona.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #503 dnia: Października 28, 2008, 12:09:21 pm »
Wywalili najmocniejszą część oprawy Obliviona - roślinność, a nie dali zupełnie nic w zamian.

Ta sama drewniana animacja, kiepskie tekstury, słabe modele postaci, tragiczna SI, etc.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #504 dnia: Października 28, 2008, 13:53:29 pm »
kupki z gruzem dali :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #505 dnia: Października 28, 2008, 13:55:53 pm »
Jeśli F3 jest podobny choćby w 50%, w kwestii mechaniki gry, do Obliviona, to ja dziękuję bardzo. Mojej kasy nie wyszarpią.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #506 dnia: Października 28, 2008, 14:07:07 pm »
Oblivion był świetny, ale po trzech latach oczekuję znacznie więcej, z resztą sama formuła więcej wymaga. Dopóki stało naprzeciw siebie dwóch kolesi w Oblivionie i tłukli się mieczami rzucając czasem jakiś czar, wyglądało to ok, ale o widoku dwóch kolesi, prujących do siebie w podobnym stylu z broni palnej, nic dobrego powiedzieć nie można. Naoglądałem się trailerów i jestem totalnie rozczarowany. Dobrze, że przynajmniej Fable 2 mnie pozytywnie zaskoczyło i w pewnym stopniu moje zapotrzebowanie na rpg zaspokoi.

Tarniak

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #507 dnia: Października 28, 2008, 14:09:48 pm »
Cytuj
Oblivion był świetny
Jak dla kogo, dla mnie to był przykład uwstecznienia po Morrowindzie.

Cytuj
Dobrze, że przynajmniej Fable 2 mnie pozytywnie zaskoczyło i w pewnym stopniu moje zapotrzebowanie na rpg zaspokoi.
U mnie podobnie, a Falloutowi póki co, dziękuję bardzo. Oby Diablo 3 pokazało, że dana seria może iść w dobrą stronę z zachowaniem klimatu i mechaniki poprzednich części.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #508 dnia: Października 28, 2008, 14:11:26 pm »
Kiszka z tą kolekcjonerką - pewnie Cenega też mi nie wyśle polskiej wersji kolekcjonerskiej. Ech.

No, ale pogram sobie w Fable 2.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #509 dnia: Października 28, 2008, 14:20:33 pm »
Iras, oczekujesz roślinności a la Oblivek po wojnie nuklearnej?  :cool:

Cytat: tarniak
Jak dla kogo, dla mnie to był przykład uwstecznienia po Morrowindzie.
Wpis! Kurcze, w Morka to pogrywam nawet do dziś na XO - przy całej różnicy grafiki i tak Morek klimatem wciąga Oblivka nosem.  :cool: A niestety wszelkie filmiki z F3 bardzo ale to bardzo przypominają właśnie Oblivka... 

A największy żal to brak ścieżki dźwiękowej z F1 i F2.  :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #510 dnia: Października 28, 2008, 14:26:07 pm »
Iras, oczekujesz roślinności a la Oblivek po wojnie nuklearnej?  :cool:

Oczekuję rekompensaty za te roślinki, bo Oblivion ogołocony z zieleni wygląda ubogo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #511 dnia: Października 28, 2008, 14:30:12 pm »
Oczekuję rekompensaty za te roślinki, bo Oblivion ogołocony z zieleni wygląda ubogo.

spoko, są fury pełne paliwa i ładnie wybuchają.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #512 dnia: Października 28, 2008, 15:00:05 pm »
;D

Tylko czemu to się nazywa Fallout? Nie mógł to być jakiś Hellgate albo TES w przyszłości or smth...? Wtedy gra zbierałaby same 10tki.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #513 dnia: Października 28, 2008, 15:07:05 pm »
Ta gra prezentuje się tak biednie (i nie chodzi mi tylko o grafę - raczej o całokształt), że dycha to o dwa oczka za dużo.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #514 dnia: Października 28, 2008, 15:13:14 pm »
Zagram, gdy cena spadnie na allegro do ok. 100zł.

Tiaa- wybuchające samochody (nie od dziś wiadomo, że w ameryce najlepsze samochody to takie, które skaczą i wybuchają).
Przez te X lat, nikt nie przepompował z nich paliwa...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #515 dnia: Października 28, 2008, 15:15:07 pm »
Prezentacja wersji PL. Nawet nawet im to wyszło :). Chociaż nie obyło się bez kilku łyżek dziegciu.

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=232

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #516 dnia: Października 28, 2008, 16:00:27 pm »
Pełna lokalizacja tylko na PC czy na konsolach również?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #517 dnia: Października 28, 2008, 16:03:26 pm »
Piszę to chyba setny raz, a i tak ciągle się o to ktoś pyta ;).

Wersja PC: Full PL, Full ANG lub Kinowa (wszystkie 31 października).
Wersja konsolowa: Full PL (trzeci tydzień listopada) lub Full ANG (31 październik).

 :smile:

EDIT:

Ktoś chciał roślinność z Obliviona. Proszę bardzo http://ve3dmedia.ign.com/images/04/02/40257_Fallout3-VE-PC-02-114.jpg :D.
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2008, 16:10:52 pm wysłana przez Chris »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #518 dnia: Października 28, 2008, 16:09:23 pm »
Miałem problem co kupić jak bede przy kasie. Far Cry 2, Fable 2 czy Fallouta 3. Problem z Falloutem powoli sie rozwiązuje niestety :-? Jeśli tak jak piszecie jest to oblivion w przyszłości to ja bardzo dziękuje. I Bethesdzie też dziękuje za zepsucie fallouta.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #519 dnia: Października 28, 2008, 17:17:27 pm »
IGN (ocena wersji na PS3) - 9.4
http://ps3.ign.com/articles/924/924345p1.html

Cytuj
8.5 Presentation
The atmosphere and style are everything you could ask for and more. The PS3 version has shown us substantially more bugs than what you get on PC and 360.
9.0 Graphics
The landscapes are wonderful. The character models and animations could be a lot better.
9.5 Sound
Excellent voice acting and a soundtrack that completely fits the game's mood. The sound effects aren't bad either.
10 Gameplay
A rare combination of excellent combat and deep role-playing.
9.5 Lasting Appeal
A more focused experience than much of what Bethesda has created in the past that begs to be played for hours and hours. This is one game you won't soon forget.
9.4 Outstanding
Wersja na Xa dostała 9.6 :P (9.5 za prezentacje, reszta taka sama)