Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1129788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

• MIR
  • Reputacja: 163
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13840 dnia: Wrzesień 02, 2020, 20:34:04 pm »
Ja tymczasem wziąłem się w końcu na PC za Wasteland 2, które miałem już kupione dawno temu. Do poziomu Falloutów sporo brakuje, ale ogólnie dobra gra. Nawet grafika nie jest aż taka zła, jak sądziłem. No i dopiero właściwie jestem na etapie, w którym mogę dość swobodnie podróżować po mapie świata, więc zobaczymy jak dalej będzie.

Ryo

• Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 529
  • "Using no way as way, having no limitation..."
« Odpowiedź #13841 dnia: Wrzesień 03, 2020, 14:42:54 pm »

Skończyłem wczoraj Ruiner. Genialna kolorystyka i muzyka, które od samego początku bardzo głęboko wrzucają nas w cyberpunkowy setting. Twin-stick shootery lubię bardzo, tutaj jest mocno intensywnie i zadyma sroga, niekiedy wręcz spory chaos. Dosyć dużo umiejętności i broni, zorganizowane to z pomysłem. Natomiast gra mocno krótka. Czułem się jak by to był niewielki wycinek większego tytułu i szkoda, że tak nie było. Mamy raptem kilka misji do zrobienia. Szkoda, bo potencjał bardzo duży, minimiasto też klimatyczne. Są opisy postaci, broni, więc można w razie czego trochę poczytać.

Hitem dla mnie i tym, co mi się mega podoba to podsumowanie po misji. Szukałem screena, a trafiłem na filmik, w który typo też zaznaczył, że jest kosa.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 60
« Odpowiedź #13842 dnia: Wrzesień 04, 2020, 18:08:31 pm »
Cities Skylines.
Dobre to. Bardzo dobre. Rewelacyjne. Dawno mnie nic tak mocno nie wciągnęło. Na liczniku blisko 30 h i tak można grać, grać i grać. Zarządzanie miastem od wywozu śmieci, poprzez tworzenie linii metra, a kończąc na planowaniu stref przemysłowych. Sim City było fantastyczne w swoim czasie, ale dopiero Cities Skylines pozwala poczuć się odpowiedzialnym za wszystko. Obecnie jest to obok Cywilizacji moja ulubiona strategia. Jednak strategie od Paradoxu to pewnik odpowiedniego poziomu i złożoności.

Jak skończę w weekend (plan to przekroczyć 100k mieszkańców) to następne do ogrania będzie coś z tego kwartetu:
Forza Horizon 3, Frostpunk, Mutant Year Zero albo Control.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13843 dnia: Wrzesień 13, 2020, 14:42:09 pm »
Mutant Year Zero.
Po pograniu trochę w Wasteland 3 nabrałem ochoty na gry z domieszką taktycznej walki, więc padło na Mutantów. Pierwsze kilka godzin niezłe, a potem czar pryska, bo jednak nie można do końca gry omijać co silniejszych przeciwników. I się zaczyna proszę państwa moja "ulubiona" czynność. Grind, a jak już to robimy to od razu czyścimy lokacje. Nie porywa mnie ten pomysł, ale już się do niego przyzwyczaiłem i teraz wchodząc na nową mapkę od razu ją wymiatam z rywali, abym później nie musiał się znowu cofać i zabijać słabszych wrogów, celem podniesienia lvl. W taki sposób nie odczuwam aż tak bardzo grindu. Trochę nie kumam zachwytów nad tym tytułem niektórych graczy, ale mało, który fenomen w tej branży mogę zrozumieć.

Kopersztyk

• Bohater wojny GOjczyźnianej
  • Reputacja: 32
  • Why so serious?
« Odpowiedź #13844 dnia: Wrzesień 15, 2020, 05:46:07 am »
Powróciłem na dziki zachód w Red Dead Online - z kumplem u boku jakoś miło się wykonuje zadania, czy nawet wyzwania dnia. Jednak większość mojego czasu zajmuje Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Cholera nie myślałem, że będę się cieszyć jak szczeniak z tego remastera! Miałem lekkie obawy, ale Vicarious Visions naprawdę dało radę - widać, że przysiedli, przemyśleli co w serii było najlepsze i to zaimplementowali. Począwszy od oryginalnego soundtracku - brakuje jakichś kawałków, ale za cholerę bez porównania oryginalnych playlist nie mogę sobie przypomnieć jakich kawałków nie ma. Nowe utwory w większości dają radę i rzadko mi się zdarzało, aby któryś pomijać (fajny ficzer, że nie trzeba wchodzić do menu pauzy, aby dany utwór pominąć, lecz wystarczy wcisnąć prawą gałkę). Na plus wypada również to, że teraz dany utwór gra cały czas i nie przeskakuje, gdy resetuje się planszę. Graficznie nie jest to jakiś killer ale wszystko wygląda ok. Skąpana w popołudniowym słońcu Venice Beach cieszy oczy, albo smaczki typu ślady po kółeczkach po przejechaniu przez wodę. Co do jazdy to jest stary dobry Jastrząb - czesanie tricków jest naturalne i każdy fan serii odnajdzie się bez problemu. Miło, że dodali reverty oraz wallplanty, które w pierwszych dwóch częściach nie występowały. Może kilka słów o karierze. W oryginałach było tak, że trzeba było wszystkie zadania robić każdym skaterem - teraz wystarczy zrobić je tylko raz - trochę szkoda, ale i tak jest co robić. Wszystko opiera się o challege, dla każdego skatera osobne, dla każdego parku również - jest tego w cholerę i coś czuję, że spędzę jeszcze masę godzin nad tym tytułem. Niektóre są bardzo wyżyłowane i trzeba się trochę napocić (np. w dwie minuty zrobić 10 000 000 pkt). Rozwijanie skatera również zmieniono względem starych części - dodatkowe punkty statystyk tym razem zbiera się po planszach - każda postać ma je rozlokowana w innym miejscu dla planszy - i tylko poprzez zebranie wszystkich odblokuje się video dla danego deskorolkarza. Wybaczcie trochę chaotyczny wpis ale tyle myśli mam w głowie co do tej gry, że sam nie wiem o czym jeszcze wspomnieć. Może o tym co mi się nie podoba - lekko denerwują loadingi - przy restarcie czasami trzeba poczekać kilka sekund aż plansza się załaduje - nie jest to coś, co bardzo wkurza ale czasami razi. Niemniej każdemu kto ogrywał stare części na Szaraczku gorąco polecam i daje sobie ręce uciąć, że będzie się bawił jak te dwadzieścia lat temu. Wiem, że wypływa ze mnie nostalgia ale do diaska - to gra dla starych dziadów i taka miała być!

andryush

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 117
« Odpowiedź #13845 dnia: Wrzesień 16, 2020, 10:33:34 am »
Z większych rzeczy u mnie to potwór do ścigania. Kiera na biurku i jazda. Głównie GTS, standardowo mega przyjemnie jest uczyć się co raz szybszego pokonywania Eau Rouge na Spa, czy innego toru.

Odpaliłem też Wieśka, robi dzisiaj małe wrażenie, grafika się trochę zestarzała.

Wróciłem również do KZ Shadowfall, w tym przypadku oprawa robi cały czas wrażenie. Nawet gra się jakoś przyjemniej niż ostatnim razem.

blach0r

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
« Odpowiedź #13846 dnia: Wrzesień 19, 2020, 20:33:24 pm »
Xenoblade Chronicles 2. To jest pierwszy jrpg w którego grałem od FF8 (nie liczę tu pokemonów), ale jeśli system walki zastosowany w tej grze to już industry standard to chyba mam duże zaległości do nadrobienia... Tylko szkoda że ukończenie tej gry zajmie mi kalendarzowo pewnie jeszcze z pół roku.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13847 dnia: Październik 07, 2020, 22:22:36 pm »
Bloodstained RotN
Sam nie wiem. Niby gra jest bardzo poprawna. Niby jest jakaś tam fabuła i tajemnica, ale mam nieodparte wrażenie, że ją strasznie męczę albo ona mnie.
3 bossów za mną, przy graniu ok. 4 czy 5 h. Na pewno grałem w lepsze i prostsze metroidvanie. Nie jest źle, ale też nie ma szału.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13848 dnia: Październik 30, 2020, 09:15:52 am »
Nikt tu w nic nie gra? W końcu to forum o grach, to co się dziwić.  :lol:

Weekend już prawie nadszedł. Będzie można pogiercować do białego rana. Mam nadzieję, że uda mi się skończyć Steins;gate 0 na PSV, a po tym wezmę się chyba za combo Forza Horizon 3 i TWEWY.

grzeszczu

• Proletariusz
  • Reputacja: 9
« Odpowiedź #13849 dnia: Październik 30, 2020, 09:52:23 am »
Torchlight 3. Złapał mnie głód na jakiegoś hack and slash, no i padło na  nowego Torchlight. Jestem w małym szoku  bo na konsolę nie ma gier z tego gatunku.

Co do samej gry to jest bardzo mocno przeciętna. Fabuła nie istnieje, grafika taka sobie, złom mało zróżnicowany, legendarek jak na lekarstwo i nie ciekawe. Gra ma też dużo błędów.  Spadki animacji na standardowym Ps4 przy większych rozróbach. Mimo tego wszystkiego przejdę całe, bo sama walka jest przyjemna, ale generalnie 160zł wywalone w błoto

P.S. grał ktoś w Vikings Wolves of Midgard? Jest teraz w promce za 40 zł na gameplayach i screenach wygląda przyjemnie.

Ja chce już Diablo 4.....

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

windomearl

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 251
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13850 dnia: Październik 30, 2020, 10:44:14 am »
THPS 1+2. Ależ to jest uderzenie nostalgii i swietny (kolejny) remake od Activision.

Kopersztyk

• Why so serious?
« Odpowiedź #13851 dnia: Październik 30, 2020, 11:02:04 am »
Ja dalej katuję remake Tonego. Do platyny zostały mi do zebrania wszystkie gapy (Skate Heaven damn you!!!) oraz zadania typu "get there" czyli połączenie ze sobą kilku gapów w jedną kombinację. Oczywiście za łatwo być nie może i zwykle są one oddalone od siebie dość znacznie lub dostanie się do ostatnich jest utrudnione.

windomearl

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 251
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13852 dnia: Październik 30, 2020, 14:14:30 pm »
Ja raczej sie nie bede bawił w maksowanie, ot pogram dla przyjemnosci i nostalgii ;)

Kopersztyk

• Why so serious?
« Odpowiedź #13853 dnia: Październik 30, 2020, 18:25:38 pm »
Dla mnie ta gra to takie moje guilty pleasure po prostu :D na zegarze mam już ponad 65 godzin, a to jeszcze nie koniec :D

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 215
« Odpowiedź #13854 dnia: Listopad 04, 2020, 23:47:41 pm »

Wymagający kawałek kodu. Niespecjalnie urodziwy, lecz generuje olbrzymią frajdę - dodatkowo oba DLC kupione.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13855 dnia: Listopad 09, 2020, 17:28:42 pm »
Forza Horizon 3.
Tak śmiesznie się złożyło, że w ramach tej serii najpierw ogrywałem parzyste odsłony, a później nieparzyste. Trójka jest ostatnią częścią, która mi zalegała i w weekend zacząłem.
Jak to w FH wszystko jest eleganckie. Piękna graficzka, cudowne autka, ale najwyraźniej już odczuwam przesyt tą marką. Przejść zapewne przejdę, chociaż pomysł z zakładaniem nowych festiwali w Australii o wiele mniej mi się podoba, niż klasyczne opaski oznaczające renomę kierowcy. Widać nie tylko mi nie przypadło to do gustu, bo w 4 wrócili do kolorowych opasek.
FH5 nie widać na horyzoncie, a to oznacza, że szykuje mi się dłuższa przerwa od tej serii, co akurat odbieram za spory plus.

POK

• MIR
« Odpowiedź #13856 dnia: Listopad 09, 2020, 23:13:31 pm »
Ja właśnie zamierzam zacząć przygodę z serią od FH3. Jestem ciekaw, jak mi się spodoba.

pachu

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 20
« Odpowiedź #13857 dnia: Listopad 10, 2020, 09:59:57 am »

Jak ktoś tęskni za P.T/Silent Hills to się nie rozczaruje. Gra wyszła na konsole i PC 30 października. Po 30 minutach musiałem wyłączyć, żeby ochłonąć. Zdarzyło mi się to ostatni raz kilkanaście lat temu przy Silent Hill 2 xD

VaaKo

• Sekretarz wojewódzki
  • Reputacja: 38
« Odpowiedź #13858 dnia: Listopad 12, 2020, 00:32:09 am »
Moja pierwsza piłka, nie śniło się wtedy o PESach, Fifach ;) btw. Commodore na 82calach daje rade. 8)

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13859 dnia: Listopad 14, 2020, 14:59:41 pm »
Skończylem Forzę H. 3 dzisiaj w nocy. W zasadzie to już wczoraj, ale jeszcze robiłem parę rzeczy. Zaskoczył mnie finał, bo spodziewałem się po raz kolejny wyścigu przez pół mapy, a dostałem pokaz. Spory zawód. Poszło mi błyskawicznie. Chyba najkrótsza FH, bo końcowe napisy ujrzałem po 14 h.

Czas wybrać kolejny tytuł. Będzie to prawdopodobnie Vampyr, czyli ostatnia gra Dontnod przed ich całkowitą zmianą profilu na tęczowy sztandar.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13860 dnia: Listopad 15, 2020, 00:51:35 am »
Vampyr, to bardzo dobra, choć niedoceniana gra. Nieco przegadana niestety i ma kilka niedoróbek (głównie techniczne bolączki), ale klimat .... pierwsza liga. Grało mi się bardzo dobrze. Miło będę ów tytuł wspominał. Zapraszam także do tematu gry.

Orgins ograłem niedługo po premierze tejże na One X. Piękna, znakomita gra (Moldar się nie zna  :P). Przed zanurzeniem się w świat wikingów postanowiłem zdobyć platynę w wersji na Pro. Powinno się udać, ale jak wrzucą mi łatkę 60 klatek po jej ukończeniu, będę niepocieszony.  :neutral:

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13861 dnia: Listopad 15, 2020, 01:12:10 am »
Vampyr, to bardzo dobra, choć niedoceniana gra. Nieco przegadana niestety i ma kilka niedoróbek (głównie techniczne bolączki), ale klimat .... pierwsza liga. Grało mi się bardzo dobrze. Miło będę ów tytuł wspominał. Zapraszam także do tematu gry.
(...)
Wierzę, wierzę. Tak się składa, że Dontnod bardzo wysoko sobie ceniłem za Remember Me czy szczególnie LiS. Szkoda, że ostatnio obrali taki kurs.

POK

• MIR
« Odpowiedź #13862 dnia: Listopad 15, 2020, 13:20:08 pm »
Ja aktualnie ogrywam 3 tytuły - Forze Horizon 3 wraz z dodatkami, Gears of War 4 oraz Ori and the Will of the Wisps. Zacząłem jeszcze Dead Cells, doszedłem nawet dość daleko, ale na razie za dużo rogalików grałem w ostatnim czasie, więc później do niej wrócę. Normalnie nie chciałoby mi się rozgrzebywać tylu gier naraz, jednak Quick Resume to jest tak mega sprawa, że aż zmienia podejście do grania. Nie sądziłem, że to będzie tak zajebisty patent.

Forza Horizon 3 - jest lepiej niż się spodziewałem. Gra to taki Driveclub z otwarty światem.

Gears of War 4 - początek trochę słaby, ale od drugiego aktu (posiadłość) robi się już znacznie ciekawiej. Roboty uznaję nawet za plus, bo to przynajmniej jakaś odmiana. Grafika jest nieco za sztuczna, jednak trzyma wysoki poziom i jest super czysta (natywne 4k robi).

Ori and the Will of the Wisps - widać, że twórcy podłapali trochę patentów z Hollow Knighta i grze wyszło to jak najbardziej na plus. Śliczna, wciągająca przygoda ze znakomitą muzyką.

Tymczasem w kolejce już czekają ściągnięte Hellblade i Halo Wars 2. Jest zatem co robić :D

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13863 dnia: Listopad 15, 2020, 20:19:33 pm »
Udanej zabawy. Masz co nadrabiać i to w takiej jakości.

jay jay

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
« Odpowiedź #13864 dnia: Listopad 18, 2020, 17:09:35 pm »
ajjj, mam 95% w Shadow of Memories I powoli wyczerpuje mi sie cierpliwość do zaliczenia setki  :(
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.

mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13865 dnia: Listopad 18, 2020, 18:08:04 pm »
ajjj, mam 95% w Shadow of Memories I powoli wyczerpuje mi sie cierpliwość do zaliczenia setki  :(
Ile ty już w to grasz? Mam wrażenie, że z kilka lat.  :lol:
Ja chyba szybciej zrobię 4 pozostałe zakończenia w Steins;Gate 0, niż ty te 5% dociągniesz.

jay jay

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13866 dnia: Listopad 18, 2020, 19:41:17 pm »
Ja chyba szybciej zrobię 4 pozostałe zakończenia w Steins;Gate 0, niż ty te 5% dociągniesz.
ja sie delektuje gra a nie gram na czas ;]

magivanga.wordpress.com
booklips.pl

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13867 dnia: Listopad 19, 2020, 12:24:44 pm »
ja sie delektuje gra a nie gram na czas ;]
Okeeeej.  :lol:

bojawiem

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 86
« Odpowiedź #13868 dnia: Listopad 21, 2020, 09:49:05 am »
Gears Tactics - świetna turówka w znanym uniwersum. Bawiłem się lepiej niż przy obu Xcomach. Dla mnie duży plus za brak rozbudowy bazy dzięki czemu skupiamy się na bitwach i podstawowym zarządzaniu drużyną - umiejętności i ekwipunek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

POK

• MIR
« Odpowiedź #13869 dnia: Listopad 21, 2020, 13:29:44 pm »
Ja dopiero jestem po pierwszej misji. Na razie spoko. Fajnie że jest dużo umiejętności postaci do rozbudowania.

bojawiem

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 86
« Odpowiedź #13870 dnia: Listopad 21, 2020, 13:36:24 pm »
Mniej więcej pod koniec gry mamy wojaków na 6 poziomie co pozwala robić combo umiejętności z dwóch drzewek. W połączeniu z żółtym ekwipunkiem można pięknie czyścić plansze z przeważających sił wroga.

Gram nową kampanie teraz z Jackiem na wyższym poziomie trudności.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

POK

• MIR
« Odpowiedź #13871 dnia: Listopad 21, 2020, 15:47:04 pm »
Ja zacząłem od razu od tej z Jackiem.

VaaKo

• Sekretarz wojewódzki
« Odpowiedź #13872 dnia: Listopad 22, 2020, 14:35:41 pm »
Gears of War już ukończona, nigdy do mnie nie przemawiał design Gearsów, kupiłem na PC i nigdy nie ograłem, teraz jednak postanowiłem zmusić się i ograć całą serie.

Gra w swoim czasie była topem graficznym, dzisiaj na moim pograniczu grywalności, ale nie oceniam jej za grafikę. Nie będę tutaj rozpisywał się, i filozofował, gra zbierała masę pochwał i wysokich ocen, często 10tek ja oceniłbym na 7 gra nie porywa fabularnie, mimo, że jest potencjał w historii, jednak czegoś tutaj brakowało, również upowszechniała nowy styl wykorzystywania osłon, niestety mimo, że jest prekursorem tematu, to nie było tak kolorowo, toporność, a podczas walki bywało tak, że przez ten system ginąłem, bo zamiast uciekać, to postać tuliła się do ściany obok, no i chyba największy ból dupci miałem, gdy musiałem resetować grę, bo kompan z drużyny stanął w drzwiach pomieszczenia, i nie można było wyjść  :lol:

Gears of War 2 Kontynuacja posiadała podobny problem co poprzedniczka, mowa tu, o tym jak nie dało się wyjść z pomieszczenia przez kompanów z drużyny. Dochodzą bardziej ambitne wątki fabularne, a sama historia powoli zaczyna nabierać kształtów, nie jest to poziom ND, ale od czegoś trzeba zacząć, i fajnie, że się na to zdecydowali.

Graficznie w tamtym czasie musiało robić wrażenie na posiadaczach xboxa360, ja dodam, że mi bardziej nawet leżała niż odnowiona jedynka... w ogóle fajnie patrzy się jak grafika ewoluowała przez te lata, przechodząc jedna, po drugiej. Grę oceniam na 7+

Gears of War 3 No w końcu seria mnie porwała, jestem na początku dopiero, dokładnie na pokładzie statku, ale ile tu akcji, i nie jakiejś na siłę bezmyślnej, ile tu się dzieje na ekranie, graficznie mimo 9lat ładnie i efektownie, pierwsze odsłony trochę mnie nużyły, usypiały, tutaj jest zdecydowanie lepiej, i gdybym oceniał pojedynek generacyjny, to Killzone zdecydowanie lepiej wypadało od 1 i 2 GoW, tak tutaj wraz z częścią 3 postawiłbym na GofW zdecydowanie, dynamiczna walka, efekciarskie eksplozje, mnogość efektów na ekranie, walki z bossami, wszystko tu spasowało. Ocena 9 jak najbardziej tu pasuje.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13873 dnia: Listopad 22, 2020, 16:05:15 pm »
Grałem w GoW 4 razy. Przeszedłem 3, ale nigdy nikt mnie nie zablokowal w jakimś pomieszczeniu. Musisz mieć sporego pecha.  :lol:

VaaKo

• Sekretarz wojewódzki
« Odpowiedź #13874 dnia: Listopad 22, 2020, 16:34:47 pm »
Pierwszy raz w posiadłości Fenixa, domyślam się po ciężarach, że to był pokój Marcusa, a drugi w tajnej placówce, to już w GofW2  :lol:

POK

• MIR
« Odpowiedź #13875 dnia: Listopad 23, 2020, 07:17:00 am »
Dla mnie pierwsze Gearsy to gra kultowa. W kampanię grałem masę razy, najczęściej coop. Swego czasu ogromne wrażenie robiła grafika, ale także gameplay i klimat były znakomite. Nawet fabuła mi przypadła do gustu - banda żołnierzy-koksów ma misję do wykonania. I tyle. Dwójka z kolei wprowadziła wiele ciekawych rozwiązań, lecz niestety sama esencja gry gdzieś się rozmyła. Było po prostu za dużo udziwnień. Poza tym twórcy zapragnęli zrobić głębszą fabułę, co imo zupełnie im nie wyszło.

W trójkę już nie zagrałem i przyznam, że teraz trochę obawiam się grafiki (czy nie wpłynie na całościowy odbiór gry). Może kiedyś dam grze szansę, skoro sporo osób ją zachwala. Najpierw jednak zabiorę się za piątkę.

jay jay

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13876 dnia: Listopad 23, 2020, 09:00:14 am »
a przeszliście Gears of Wars w co-opie?

magivanga.wordpress.com
booklips.pl

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13877 dnia: Listopad 27, 2020, 11:53:48 am »
W nocy skończyłem Vampyra, a może jeszcze dzisiaj zacznę przygody rudego Jedi. Większość zachwala, a że pojawiło się w promocji z okazji blek frajer to kupiłem. Dobry interes. Za 100 zł dostałem grę, a syn koszulkę z jakimś stateczkiem ze świata SW. Jak to mawiają językiem korpo, obopólne win-win.

Jeszcze co do Vampyra to moim zachwytom nad fabułą nie było końca, ale cała reszta strasznie mocno mnie męczyła. Za brak szybkiej podróży to z autorów osobiście wyssałbym krew. Największe zdziwienie to fakt, że mamy tutaj do czynienia z grą rpg. Sądziłem, że to jakaś przygodówka, dopóki nie zagrałem.

VaaKo

• Sekretarz wojewódzki
« Odpowiedź #13878 dnia: Listopad 28, 2020, 20:47:30 pm »
a przeszliście Gears of Wars w co-opie?
Z kumplem w przyszłości zamierzamy ograć 5. Póki co robię maraton game passa w pojedynkę.

Jeszcze co do Vampyra to moim zachwytom nad fabułą nie było końca, ale cała reszta strasznie mocno mnie męczyła. Za brak szybkiej podróży to z autorów osobiście wyssałbym krew. Największe zdziwienie to fakt, że mamy tutaj do czynienia z grą rpg. Sądziłem, że to jakaś przygodówka, dopóki nie zagrałem.
Miałem bardzo podobnie, lubie tak przegadane gry, ale męczarnia straszna brak punktów szybkiej podróży, to akt terroru  :lol:

W trójkę już nie zagrałem i przyznam, że teraz trochę obawiam się grafiki (czy nie wpłynie na całościowy odbiór gry). Może kiedyś dam grze szansę, skoro sporo osób ją zachwala. Najpierw jednak zabiorę się za piątkę.
GofW3 wygląda dobrze mimo swoich lat, dla przykładu Judgment wyszedł dwa lata później, a wygląda tu gorzej, bo gra pojawiła się wyłącznie na x360 i taką też wersję dostaliśmy.

Ogrywania staroci ciąg dalszy, ach ten next gen  :troll:

Gears of WarJudgment gra zrobiona przez polskie studio, z trochę innym podejściem, w trzecią część grało mi się przyjemniej, i póki co trójka to dla mnie najlepsza część serii. Chwilowo jednak odpuściłem, muszę trochę odpocząć od Gearsów, trylogia zaliczona, więc trochę za dużo już tego było.

Battlefield Bad Company Swego czasu grałem na PC w 2 i kampania była dla mnie taka sobie, ale multi mistrzostwo, moje nr.1 do gry w sieci. Tak więc z pierwszą leciwą już częścią miałem styczność pierwszy raz, grafika już mocno zestarzała się, ale akceptowalna, zaznaczam, że ogrywam tylko kampanie. Bawiłem się przednio, stare dobre EA, kiedy jeszcze zajmowało się robieniem gier, a nie kolportowaniem "tęczy".

Battlefield 5 O to czar game passa, gry bym nigdy nie kupił, a tak za free można ograć, chociażby dla samych widoczków. Tak, jest na czym oko zawiesić, a przecież dostajemy tu wersje na OneX, tylko pomyśleć jak będą prezentowały się gry tworzone całkowicie z myślą o nowej generacji!

grzeszczu

• Proletariusz
  • Reputacja: 9
« Odpowiedź #13879 dnia: Wczoraj o 14:06:24 »
Ghost od Tsushima.
Duch jest dla mnie tym, czym Wiesiek Trzeci na początku generacji. Gra od której ciężko się oderwać.  Niesamowity i niepowtarzalny klimat, grafika, która na Ps5 robi piorunujące wrażenie. Efekty cząsteczkowe, widoki, oświetlenie, kolory wszystko tutaj zagrało wzorowo. Jeżeli to jest grą z PS4, nie mogę się doczekać nowych tytułów na Ps5.
 Czyszczenie mapy to czysta przyjemność, aż sam się sobie dziwię, że zamiast robić wątek główny czyszczę mapę (co raczej mi się nie zdarza). Walka sprawia masę frajdy, nie jest przesadnie skomplikowana, wygląda bardzo efektownie i daje duże pole do kombinowania.
Po 23 godzinach ciężko mi tu znaleźć jakieś poważne minusy, największe zastrzeżenie mam do fabuły, która nie robi aż takiego wrażenia jak reszta aspektów gry.
Bardzo się cieszę, że wybrałem tą grę na początek przygody z PS5, rozważałem jeszcze Valhallę, ale patrząc po gameplayach Cuszima jest co najmniej dwa oczka wyżej od Ubigame.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka