Autor Wątek: Rage  (Przeczytany 65843 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Rage
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 15, 2010, 23:41:15 pm »
Oczywiście wystarczy raz jebnać ze 4-6k i jest granie.
Skonczcie z takimi glupimi tekstami, naprawde.
Prosze... Zresztą Pan niżej wytłumaczył.

Jednak te 3k trzeba wydać by mieć kompa który wytrzyma choćby ten rok na rynku.

Nie, nie trzeba :)

Trzeba, sam komp to 2000-2200 zł(dobrze wyciszony), do tego monitor 600 zł, dobry pad 100-200zł, jeśli doliczymy do tego też jako takie audio to trzeba liczyć od 200zł(za zestaw 2.0) w górę(za zestawy o większym formacie dźwięku). Do tego instalowanie, patchowanie, duperele itd. Ja jestem zwolennikiem grania na konsoli, oczywiście jeśli komputer nadaję się do grania to czemu nie, ale kupując konsole jesteśmy o parę stówek na plusie, i mamy na parę dobrych lat spokój.
Dokładnie. Choć głównie o pace myślałem - grania na 5 lat. Powtarzam - 5 LAT na full detalach. 6k z wypaśnym dodatkowym osprzętowaniem. Conajmniej 4k na samą pakę.

Tylko ja nie lubię grać na PC który chodzi niczym samolot startujący na lotnisku. Więc taki komp za 1500zł odpada jeśli chodzi o machinę go gier + to o czym mówiłem instalka, pobieranie patchy pod swoje bebechy kompa itd.
O własnie gówna tego typu odpychają mnie od PC. Doświadczenie z Wiedźminem: "a ciul zagram, w końcu ex na PC, a warto"... po 2 godzinach męczarni by uruchomić grę i by wszystko hulało, stwierdziłem że ostatni raz jakąś dużą gierkę na PC instaluje.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rage
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 16, 2010, 00:08:38 am »
Powtarzam - 5 LAT na full detalach.
Yyy? Dlaczego od PC wymagasz full detali, jak konsole Ci tego nie daja?

I co to za dodatkowe 'osprzetowanie' za 2k?
O własnie gówna tego typu odpychają mnie od PC
Jak juz pisalem wiecej razy update'owalem PS3 w tym roku niz robilem cokolwiek z kompem, wiec to kolejna bzdura.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Rage
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 16, 2010, 00:16:29 am »
Jak juz pisalem wiecej razy update'owalem PS3 w tym roku niz robilem cokolwiek z kompem, wiec to kolejna bzdura.
koledze chodziło raczej o to że jak kupuje grę na konsole to nie musi się martwić w ustawianie grafiki, ściąganie łatek aby gra obsługiwała kartę graficzną itp. Wkładasz płytkę i ewentualnie ściągasz łatkę (w niektórych jeszcze instalka), ale wszystko robi się "samo".

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Rage
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 16, 2010, 06:57:02 am »
Gdyby nie GT5, TLG i K3 już dawno sprzedałbym PS3 i kupił w zamian PC za 2k(bez monitora).
Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, bo PC jest najlepszą platformą do grania w domu.

Unlimited

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 16, 2010, 07:47:00 am »
...Która ma w ch** podobnych strzelanek, rpg i strategi, ale dobrych gier wyścigowych jest tam bardzo mało, tak samo jest z przygodówkami, czy platformerami, już nie mówię o tak zajebiaszczo innowacyjnych grach jak LBP na PC nie pograsz. Mówiąc krótko, marka SONY wraz z każdą nową konsolą wprowadza jakieś EX-Y które stają się grami ponadczasowymi, i o których konkurencja może pomarzyć. Dodać należy też fakt że chyba zasnął bym przy pierwszej instalce gier na PC, te większe to i dobre 30 min potrafią się instalować. Potem jeszcze ustawianie grafiki(szczęście jeśli trafisz na dobrą konfigurację kompa), no i nie daj Boże jak po paru minutach grania system wywali Cię z gry, można się zdenerwować. Prosty przykład to moja ulubiona ARMA, która bez patchy i modów(które zajmują z jakieś 10GB) tak właśnie postępuję. PC ma parę fajnych i ponadczasowych gier, ale ja już dawno wybrałem platformę do grania, są nią konsolę. 8)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Rage
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 16, 2010, 08:53:04 am »
Jeżeli chodzi o tę generacje, to konsole ostro dały dupy. Przyznać jednak trzeba, że gdyby nie Sony ze swoimi grami, to byłaby już totalna katastrofa.
Na PC długo była posucha po pojawieniu się "dużych konsol", ale obecnie platforma ta przechodzi chyba swój renesans.

No i takie kwestie jak e-sport czy społeczność... spójrzmy prawdzie w oczy - tego na konsoli po prostu nie ma. Społeczność konsolowa to banda lemingów co grzecznie podąża za głosem korporacji. Zero stałości, a tym samym zero możliwości na coś bardziej poważnego, poza "pograniem sobie". Macosze traktowanie trybu splitscreen, jedna z największych zalet console gamingu, też daje o sobie wyraźnie znać. To jest żałosne, by taki DS oferował więcej zabawy wśród ekipy znajdującej się w jednym miejscu, niżeli duże konsole... Przynajmniej mnie ten fakt strasznie irytuje.

Co do przygodówek, to chyba się trochę rozpędziłeś z tym wyliczaniem... ;)
Niemniej owszem, wyścigi i gry platformowe to jak najbardziej zaleta konsol, szkoda tylko, że w tej generacji tych pierwszych prawie w ogóle nie ma.
I paradoksalnie, jesteśmy zalewani właśnie różnej maści shooterami na tejże platformie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 09:32:02 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Unlimited

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 16, 2010, 09:22:21 am »
Jasne że TRENDÓW nie ominiemy, szczególnie w takim okresie w jakim jesteśmy gdzie marketing i media mają ogromną siłę nośną dla mas. Jednak właśnie dzięki developerom które odkrywa lub pracują dla SONY, możemy trochę być z nimi na bakier i cieszyć się takimi grami jak HR, LBP a za niedługo TLG. 8)


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rage
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 16, 2010, 13:35:14 pm »
...Która ma w ch** podobnych strzelanek, rpg i strategi,
Nie bardzo, ale nie bede sie klocil ;] Akurat strategie maja wlasne gatunki. To jakbys pisal, ze wszystkie gry TPP sa takie same.

ale dobrych gier wyścigowych jest tam bardzo mało,
Yyy? :> Na PC nie ma tylko GT, Forza i PGR, za to na konsolach nie ma gier jak Rfactor, iracing, LFS, GTR itd, juz nie mowiac i jeszcze innych symulacjach jak indy or smth - akurat na wyscigi na PC nie mozna narzekac, zwlaszcza, ze wiekszosc gier jest moddowanych. Fakt nie ma gry jak Gran Turismo, bo nie ma drugiej takiej gry, no i jest ona cholernie droga w produkcji, ale gier wyscigowych Ci pod dostatek.

tak samo jest z przygodówkami
LoL. http://adrianwerner.wordpress.com/games-of-2009/ - sprawdz sobie dzial Adventure z ostatnich 4 lat.

już nie mówię o tak zajebiaszczo innowacyjnych grach jak LBP na PC nie pograsz.
Chyba sobie kpisz? Na PC nie ma innowacyjnych gier? Unlimited wez przejrzyj sobie katalog gier PC, bo chyba naprawde sie nie orientujesz. Polecam ten link powyzej, zobacz jakie dziwne tytuly wychodza, a czasami jakie mody dziwaczne i innowacyjne powstaja do gier.

Arma to jest beznadziejny przyklad gry. Developer wydawal gre w Europie wschodniej w wersji Beta, by potem prawie cala spatchowac i wydac juz poprawna na zachodzie.


Gdyby nie GT5, TLG i K3 już dawno sprzedałbym PS3 i kupił w zamian PC za 2k(bez monitora).
Gdyby nie gry Sony i takie gry jak NInja Gaiden, Tekken, Castlevania to w ogole nie kupowalbym konsoli :P - PS3 + PC to najlepsze kombo, PC zas to najlepsza i przedewszystkim najtansza samodzielna platforma

koledze chodziło raczej o to że jak kupuje grę na konsole to nie musi się martwić w ustawianie grafiki, ściąganie łatek aby gra obsługiwała kartę graficzną itp. Wkładasz płytkę i ewentualnie ściągasz łatkę (w niektórych jeszcze instalka), ale wszystko robi się "samo".
Dla takich osob powstal Steam, kupujesz gre, klikasz by sie sciagnela i tyle ;]



Jeszcze jedno. Lista gier freeware'owych wydanych do tej pory w 2010 [choc brakuje tam pare tytulow jak Alien Swarm czy Company of Heroes Online, czy Everquest]
http://adrianwerner.wordpress.com/freeware-of-2010/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 13:53:55 pm wysłana przez KKRT »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Rage
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 16, 2010, 13:58:43 pm »
Powtarzam - 5 LAT na full detalach.
Yyy? Dlaczego od PC wymagasz full detali, jak konsole Ci tego nie daja?

I co to za dodatkowe 'osprzetowanie' za 2k?
O własnie gówna tego typu odpychają mnie od PC
Jak juz pisalem wiecej razy update'owalem PS3 w tym roku niz robilem cokolwiek z kompem, wiec to kolejna bzdura.

Ty na serio z tym wszystkim powyżej ?  :lol:
Nie no dobra po kolei.

Od PC wymagam full detali bo o to głównie chodzi w graniu na PC a przynajmniej większość podaje to jako argument przewagi na konsolami.
Co za osprzętowanie ? Poza paką: dźwięk (słuchawki, glośniki, kolumny itp.) klawiatura dla graczy, myszka porządna, ewentualnie pad.

A z update`ami to masz je raz na jakiś czas automatycznie. Tak długo ci się instalują ? Poza tym dostajesz nowe możliwości "windowsa" PS3owego, poprawia stabilność itp. czyż nie ?
A przy Wiedźminie musiałem szukać SAM patchy i dopiero za którymś razem pasował !
A ze steama nie bd ściągał bo jak trzeba będzie formata zrobić to co ? Ściągania znowu pół dnia ? W ogóle można pare razy ? Co z limitowanymi edycjami ? Nie ściągnę ze steama książki do Alan Wake`a.

...Która ma w ch** podobnych strzelanek, rpg i strategi, ale dobrych gier wyścigowych jest tam bardzo mało, tak samo jest z przygodówkami, czy platformerami, już nie mówię o tak zajebiaszczo innowacyjnych grach jak LBP na PC nie pograsz. Mówiąc krótko, marka SONY wraz z każdą nową konsolą wprowadza jakieś EX-Y które stają się grami ponadczasowymi, i o których konkurencja może pomarzyć. Dodać należy też fakt że chyba zasnął bym przy pierwszej instalce gier na PC, te większe to i dobre 30 min potrafią się instalować. Potem jeszcze ustawianie grafiki(szczęście jeśli trafisz na dobrą konfigurację kompa), no i nie daj Boże jak po paru minutach grania system wywali Cię z gry, można się zdenerwować. Prosty przykład to moja ulubiona ARMA, która bez patchy i modów(które zajmują z jakieś 10GB) tak właśnie postępuję. PC ma parę fajnych i ponadczasowych gier, ale ja już dawno wybrałem platformę do grania, są nią konsolę. 8)
O to właśnie mi chodzi. Mam akurat Xboxa360 i z EXów też jestem niesamowicie zadowolony.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rage
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 16, 2010, 14:03:46 pm »
Poza paką: dźwięk (słuchawki, glośniki, kolumny itp.) klawiatura dla graczy, myszka porządna, ewentualnie pad
Ty sobie kpisz? Bo niby do konsoli to nic nie dokupujesz, po prostu kupujesz X0/PS3 i sobie grasz. Wez w ogole wyjdz i wroc jak znajdziesz jakis logiczny argument

Od PC wymagam full detali
Aha, czyli wymagasz od otwartej platformy full detali przez 5 lat za cene konsoli? Co Ty cpasz?
Jak juz pisalem 2.5 letni komp i na max detalach gralem w 60 fps'ach w Mass Effect 2, gdzie na X0 masz med detale i gra chodzi ledwo w 30. Zle? Battlefield BC 2, srednia optymalizacja, ale gram w multi w 45+ fps'ach, ale w troche gorszej grafice. Komp kosztowal 2k.

Cytuj
A przy Wiedźminie musiałem szukać SAM patchy i dopiero za którymś razem pasował !
Jakbys wszedl na strone gry lub fanowska bys nie mial problemow, ale po co pomyslec ...


A to przyklad jak ciekawe trafia sie community i jak wazne jest by gra byla moddowalna, czy silnik byl dostepny
http://www.moddb.com/mods/airborn/videos/airborn-teaser-trailer-hq#imagebox

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Rage
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 16, 2010, 14:10:30 pm »
Konsole są jak ekspres do kawy, automatyczny ciśnieniowy. Klikasz, robi kawę, jest dobra i szybka, ale to nie Kawa.
PC to ekspres kolbowy, jest ręczny, trzeba mieć młynek do kawy, nabić ją, samemu "wycisnąć" i ustawić wszystko, ale tylko z tego powstanie prawdziwe espresso.

; )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Rage
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:25:57 pm »
przepraszam za off-top:

Komputery do grania to studnie bez dna. Wyłącznie dla polskich szlachciców.
 

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Rage
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 16, 2010, 18:03:40 pm »
E tam jak kogoś stać to dlaczego nie?

Każdy gra na tym co lubi <ok>

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Rage
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 16, 2010, 18:48:42 pm »
No joł, ale jeśli ktoś ma godzinkę dziennie na pogranie? Tutaj konsole są nie zastąpione. Konsole = nadzieja zapracowanych 30'sto latków i gospodyń domowych hehe! :D

PS OFFTOP JAK DIABLI! APAGE!!!

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Rage
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 16, 2010, 18:56:36 pm »
No, przenieście to do SW, by można było swobodnie dalej dyskutować na ten temat rzekę :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Rage
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 26, 2011, 19:41:26 pm »
Nowe skriny:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

IMO na ringu graficznych killerow w 2011  zostaje juz tylko KZ3 i Crysis 2 na PC na max detalach.

PS: Ahhh zapomnialo sie o U3  ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 19:51:32 pm wysłana przez Lem »

Unlimited

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 26, 2011, 20:20:50 pm »
Nie zapominaj o TLG :P Wg. mnie ta gra ma wszelkie predyspozycję do tego by stać się także killerem w tej dziedzinie(jeśli wyjdzie w tym roku). :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Rage
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 26, 2011, 20:28:01 pm »
Nie zapominaj o TLG :P Wg. mnie ta gra ma wszelkie predyspozycję do tego by stać się także killerem w tej dziedzinie(jeśli wyjdzie w tym roku). :)
No i wyciskające z Xa wszystkie soki Girsy 3.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Rage
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 27, 2011, 00:09:51 am »
Ciekawe jak to będzie śmigać na konsolach. Oby wyglądało w miarę ok i nie cięło przede wszystkim. Do PC nie mam zamiaru dokładać kasy, bo dla mnie to gówno, a nie platforma do grania. Dobrych gier tam brak jak dla mnie (może poza iRacing, które i tak grą nie jest, a w dodatku trzeba miesięcznie bulić ciężką kasę za to).

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rage
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:47:44 am »
Ciekawe jak to będzie śmigać na konsolach. Oby wyglądało w miarę ok i nie cięło przede wszystkim.
O framerate to akurat sie nie musisz martwic, bo celuja w 60 fps, wiec nawet jak bedziesz mial spadki do 40, to nadal bedzie plynnie ;]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Rage
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 27, 2011, 10:46:09 am »
No to git. Jeśli chodzi o tekstury itp. to mogę przymknąć oko, bo gra zapowiada się na ogromną. Jeśli klimat będzie tak dobry jak sugerują filmiki, to nic się nie stanie jeśli grafa nie będzie pokroju Uncharted. :)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Rage
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 01, 2011, 18:15:24 pm »
Nowe skriny



Unlimited

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 01, 2011, 18:18:09 pm »
Świat gry wydaję się być klimatyczny, jeśli nie spaprają portów na PS3 i X360 to może być niezła gra, choć chyba to już nie te czasy kiedy Carmack szokował wykonaniem swoich gier. 8)

lupinator

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 01, 2011, 18:40:32 pm »
Trochę dziwnie wyglądają takie post-apo freaki ze zwykłymi broniami, jak kałaszek przewiązany tasiemką. Mogliby coś dorzucić do ich wykonania.

Unlimited

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 18, 2011, 07:31:28 am »


Po tym trailerze, jaram się! :grin:

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rage
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 18, 2011, 07:44:00 am »
Ja od dłuższego czasu czekam na nią - jak wyjdzie to biorę oczywiście na pieca.
ID software jeszcze mnie nie zawiodło tak samo jak Blizzard

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Rage
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 12, 2011, 15:31:46 pm »
IGN preview
http://uk.ign.com/videos/2011/03/09/rage-weapons-video-preview?objectid=16966

No i w nastepnym tygodniu gametrailers TV poswiecone RAGE'owi <tanczy>

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Rage
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 12, 2011, 19:43:15 pm »
IGN preview
http://uk.ign.com/videos/2011/03/09/rage-weapons-video-preview?objectid=16966

No i w nastepnym tygodniu gametrailers TV poswiecone RAGE'owi <tanczy>

Grafika jak w Fallout, tylko oświetlenie lepsze.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Rage
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 12, 2011, 19:47:16 pm »
Troll harder ;]

Wiadomość scalona: [time]Marzec 12, 2011, 19:58:15 pm[/time]

« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2011, 19:59:21 pm wysłana przez Lem »

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Rage
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 12, 2011, 20:53:47 pm »
IGN preview
http://uk.ign.com/videos/2011/03/09/rage-weapons-video-preview?objectid=16966

No i w nastepnym tygodniu gametrailers TV poswiecone RAGE'owi <tanczy>

Grafika jak w Fallout, tylko oświetlenie lepsze.
Co ty bredzisz? Widać że grałeś w Fallout 3, ekspert sonoklap.   :lol:
Jestem w połowie New Vegas i grafa do jajek nie sięga Rage (nawet po kiepskich filmikach z jutuba).
(L)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Rage
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 15, 2011, 19:05:28 pm »
Carmack: "PS3 Better Than Anything... Except 360

Cytuj
Tom Hopkins 16:36, Tuesday 15 March 2011

id Software's legendary programmer John Carmack has lauded the current-gen consoles, but admits he favours Microsoft's hardware

Rage is the next game from id Software, set to hit PC, PS3 and Xbox 360 with an impressive new engine, id Tech 5, programmed by industry veteran Carmack.

"The PS3 is still far and away better than anything else that’s ever been made... except maybe the 360," Carmack says in the new issue of games™. "It’s a great time to be a developer," he added. "It’s not like working with the Sega Saturn or the PS2, where these are really kind of quirky, cranky, architectures that are not, well, architected, I would say."

“Because I do favour the 360, it doesn't mean I have anything all that negative to say about the PS3”

Despite dropping such a bombshell, Carmack added that his favouritism wasn't to the detriment of the PS3. “Because I do favour the 360, it doesn’t mean I have anything all that negative to say about the PS3,” he said.

I kolejny nudnawy fps, który będzie "wyglądał i chodził lepiej" na łajbie.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Rage
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 18, 2011, 15:56:06 pm »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Rage
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 08, 2011, 13:57:59 pm »
Pokaz broni.

lupinator

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 10, 2011, 16:19:10 pm »
Trailer prezentujący część dostępnego arsenału:


Moim zdaniem bardzo fajny.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Rage
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 10, 2011, 16:24:49 pm »
Ten sam film w hd, na to czekałem!

lupinator

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 10, 2011, 16:29:05 pm »
No tak, mój błąd, ignoruję Kyodalszaczęśćnicku.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Rage
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 18, 2011, 15:36:28 pm »
"Dead City Trailer"
[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/dead-city-rage/712960#comments_top[/gametrailers]

nakimushi

  • Gość
Odp: Rage
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 18, 2011, 16:48:26 pm »
ten ostatni trailer to masakra !!!
taki klimat i grafa ze powala wszystkie fpsy wedlug mnie

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rage
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 19, 2011, 08:00:48 am »
Wypas
Jak by kto nie widział jak ja filmiku wyżej tu wersja z YT


W ubiegłym tygodniu miała miejsce specjalna prezentacja RAGE, na której twórcy gry ujawnili kilka informacji odnośnie trybu multiplayer. Zostanie on podzielony na dwa segmenty – RAGE Combat Rally i kooperacyjny Legends of the Wasteland.

RAGE Combat Rally składać się będzie z trybów, opartych w większości o jazdę pojazdami, w ramach których gracze będą zarówno rywalizować ze sobą, jak i działać w jednej drużynie. Będzie mogło w nich wziąć przynajmniej sześć osób. W jednym z nich będziemy przejeżdżać przez punkty kontrolne, zbierając punkty, które pozwolą nam wygrać.

Legends of the Wasteland to z kolei nic innego, jak zestaw kooperacyjnych misji, które oparte będą na zadaniach z kampanii dla pojedynczego gracza. Będzie możliwość zabawy zarówno przez sieć, jak i na podzielonym ekranie.

W rozmowie z serwisem VG247 projektant Matt Hooper zdradził, że trwają prace nad drugą grą z serii RAGE szykowaną z myślą o iPhonie. Niestety nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów na jej temat.

Przedstawiciele Bethesdy ujawnili również, że osoby, które zamówią RAGE przed premierą otrzymają grę w specjalnym wydaniu – Anarchy Edition. W jego skład wejdą rzeczy, które będziemy mogli wykorzystać w samej rozgrywce – podwójny shotgun, specjalna wersja samochodu buggy, oraz elitarna zbroja złożona z trzech innych pancerzy. Niestety oferta skierowana jest – przynajmniej na razie – wyłącznie do Amerykanów.

Ujawniono również, że nabywcy nowego, sklepowego egzemplarza gry otrzymają za darmo pierwszy dodatek DLC o nazwie Wasteland Sewers. Zwiedzimy w nim zamieszkałe przez mutanty tunele starych, opuszczonych podziemnych konstrukcji.

Żródło: cdaction
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2011, 08:07:30 am wysłana przez Magiq »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Rage
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 19, 2011, 08:16:49 am »
Świetnie się to prezentuje, szkoda tylko, że to może być gameplay z PC.
Już sobie wyobrażam nowego Fallout'a na tym silniku. :)