Autor Wątek: F.E.A.R. 2 Project Origin  (Przeczytany 16015 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 04, 2009, 13:40:14 pm »
Przeszedlem demko dopiero raz, a juz musze przyznac ze F.E.A.R. 2 mna potargal. Gierka jest naprawde konkretna i strasznie klimatyczna, do tego ma ten fajny filmowy klimat. Dzisiaj przejde demko jeszcze kilka razy, tak aby przyjzec sie wszystkiemu dokladniej, ale pre - order i tak juz zlozony 8)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 04, 2009, 17:32:16 pm »
Przeszedlem demko dopiero raz, a juz musze przyznac ze F.E.A.R. 2 mna potargal. Gierka jest naprawde konkretna i strasznie klimatyczna, do tego ma ten fajny filmowy klimat. Dzisiaj przejde demko jeszcze kilka razy, tak aby przyjzec sie wszystkiemu dokladniej, ale pre - order i tak juz zlozony 8)


 przecież w gamercardzie masz Fear:PO na 26% zrobionego ?

To F.E.A.R (1)
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2009, 18:07:24 pm wysłana przez pachu »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 05, 2009, 09:38:00 am »
Przeszedlem demko dopiero raz, a juz musze przyznac ze F.E.A.R. 2 mna potargal. Gierka jest naprawde konkretna i strasznie klimatyczna, do tego ma ten fajny filmowy klimat. Dzisiaj przejde demko jeszcze kilka razy, tak aby przyjzec sie wszystkiemu dokladniej, ale pre - order i tak juz zlozony 8)
Ten filmowy klimat to przez grafikę która jest szaro bura + ostre jasne światło i rozmycie coś jak w kILLZONE 2 ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 05, 2009, 14:44:39 pm »
Dokladnie, ale sam gameplay tez bardzo efektowny i filmowy, czym wiecej gram w demo tym bardziej mi sie podoba, moze nie jest to graficzny killer jesli chodzi o tekstury i takie tam, ale ogolnie gra cholernie ladna jest, i czym wiecej w nia gram tym wieksze mam wrazenie ze to jedna z ladniejszych gier na XO, pewnie przez kolorystyke i te wszystkie filtry, nie mniej efekt koncowy jest cholernie zadowalajacy.

Nie rozumiem takze psioczenia na tego mecha, przeciez to power jak kur** mac, a gdy w nim siedzimy to gra wyglada juz naprawde jak jakis film. Mnie motyw z mechem cholernie sie podoba, oczywiscie mam nadzieje ze nie bedzie takich akcji  za duzo, ale tak przynajmniej ze 2/3 etapy moglbym w nim pobiegac. Cieszy tez fakt ze FEAR w koncu oposcil ciasne i ciemne pomieszczenia i wyszedl na ulice. Mam nadzieje ze w calej grze wiecej bedzie takich etapow jak w demku. Wracam konczyc FEAR'a pierwszego, bo czesc druga juz lada dzien :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2009, 14:46:44 pm wysłana przez _ReD_ »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 05, 2009, 15:01:53 pm »
No jazda w mechu jest naprawdę zacna.

Ps.Marzy mi się sequel Shogo .

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 05, 2009, 15:23:34 pm »
A oto kilka ocen jakie udalo mi sie narazie znalezc, widac FEAR radzi sobie calkiem niezle :)

PC Advisor 4.5/5
OPM 4/5
XBOX WORLD 360 84/100
Tweakers.net [Netherlands] 8.5/10
Empire Online 4/5

: Luty 05, 2009, 09:05:01 am
A i jeszcze jedna rzecz, bardzo cieszy fakt ze Monolith pozostal przy apteczkach a nie poszedl w strone regenerujacego sie zdrowia. Przez to gry staja sie troszke trudniejsze, zwlaszcza na wyzszych poziomach trudnosci, dzieki temu naprawde trzeba grac z glowa a nie biegniemy, strzelamy, dostajemy lomot, odczekujemy chwilke i mamy znowu mamy pelne zdrowie.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 06, 2009, 09:48:41 am »
Wczoraj pograłem w wersję review i całkiem, całkiem. Ma to klimat, choć akcje z dziewczynkami i przebłyskami już mnie nie straszą. Wymiana ognia jest dobra, sypie się mnóstwo przedmiotów, tona krwi i flaków, a graficznie jest nieźle. Nieźle jak nieźle może być po graniu w KZ2  :lol: Tylko kamera doprowadza do szału, po cholerę tak trzęsie  :-x

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 07, 2009, 15:55:51 pm »
F.E.A.R. 2: Project Origin
Exclusive Launch Trailer

http://www.gametrailers.com/player/44954.html

Ja nie mam pytan, wypas jak cholera, jeszcze cztery dni, Fear Alma Again. To ze gameplay bedzie swietny to wiem juz po demie, to ze klimat bedzie fajny takze wiem, licze jeszcze tylko na swietna muze i jestem all set 8)

MP Armored Front Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/45136.html

MP Control Points Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/45138.html

MP Deathmatch Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/45140.html

MP Modes Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/45160.html

Multi wyglada naprawde fajnie, bedzie skillowo  8-)
: Luty 06, 2009, 20:15:33 pm
Game Informer 8.25/10
GamePro 4/5
OXM 7.5/10
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 15:57:32 pm wysłana przez _ReD_ »

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 11, 2009, 15:45:08 pm »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 12, 2009, 11:37:22 am »
Gra już na darmowym sklepie i nawet dużo ściągnięć ;) Wiadomo kiedy recka na Gametrailers ?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 13, 2009, 17:49:48 pm »
Gra jest bardzo dobrze oceniana. Osoby grające chwalą zarówno oprawę, klimat jak i dynamikę starć.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 13, 2009, 18:54:24 pm »
No i gram ta gra jest zajebista !!!



above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 26, 2009, 19:13:42 pm »
Mam gierkę i cholernie przeciętna... Spodziewałem się czegoś nowego i świeżego, a nie starego feara w nowej oprawie. Wszystko jest identyczne... Nawet ułożenie lvl jest podobne, same biurowce i laboratoria plus ze dwa etapy ulic i tyle, więc nic nowego. Gameplayowo nuuudaaa i monotonia. Każdy shooter jest taki sam i mi to nie przeszkadza, ale fear 2 nuudzi jak cholera zwłaszcza że w jedynkę grałem i tam jakoś to była nowość, tutaj cholernie odgrzewany kotlet. Bronie są takie nijakie i nie znalazłem swojej ulubionej, w jedynce miałem ich kilka i gameplay skoczył o oczko wyżej. Fabularnie zaś uganianie się za ludźmi z drużyny, którzy to przepadli idąc za laska. Schemat straszenia jest tak żałosny, że gra nie powinna być w ogóle nazywana horrorem (wyjątek szkoła, ale tutaj akurat mogą przestraszyć te realistyczne dźwięki otwieranych szafek i miganie światełek) ciągle dziewczyna i nic poza tym plus jakieś duchy i potworki -> ale to już było w jedynce i dodatku. Gra jest cholernie długa i cholernie nudna. Żałuje że w ogóle w to gram (szkoda mi zaprzepaszczonego konta, więc na siłę dokończę). Spodziewałem się solidnej strzelaniny, a fear 2 to nic innego jak nakładka graficzna na jedynkę. Zawód jak cholera. Klimatu gra nie ma żadnego !! Bo ile można latać z latarką po biurowcu lub laboratorium i być "straszonym" przez tą ciemnowłosą dziołchę ? Nawet kilka razy ziewnąłem jak mi wyskoczyła...

Graficznie jest przeciętnie Modele broni zwłaszcza snajperka są ok, ale postacie okropnie brzydkie no może oprócz twarzy. Woda ujdzie w tłumie. Dokucza brak dynamicznych cieni po strzeleniu w lampę nic się nie dzieje...

Ogólnie szkoda mojego czasu na ten tytuł. Wole przejść gearsy 2 5 raz. Pewnie dla osób co nie grały w jedynkę i dodatki będzie to mega strzelanina, ale dla mnie odgrzewany kotlet.

« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2009, 19:24:25 pm wysłana przez above89 »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 26, 2009, 20:29:54 pm »
gowno prawda, gierka swietna. W koncu jakas gra ktora z mila checia przeszedlem, bo na tej generacji konsol to slabo o to. Dluga, intensywny gameplay, swietna grafa, troche klimatu, chociaz za bardzo nie straszy. Bardzo solidny fpp, jeden z lepszych na single.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 27, 2009, 08:35:07 am »
gowno prawda, gierka swietna. W koncu jakas gra ktora z mila checia przeszedlem, bo na tej generacji konsol to slabo o to. Dluga, intensywny gameplay, swietna grafa, troche klimatu, chociaz za bardzo nie straszy. Bardzo solidny fpp, jeden z lepszych na single.
A że tak zapytam grałeś w jedynkę i dodatki ? Jeśli nie to wszystko już wiem.

Dla mnie fear 2 jest cholernie słaby i odgrzewany jak sam ch.j co z tego że są dynamiczne starcia (o co nie trudno w cod4, waw, gearsach) skoro fabuła jest tak samo nudna i czerstwa i drętwa jak w jedynce, schemat straszenia jest chyba przeznaczony dla przedszkolaków lub dla takich typów którzy bali się grać w Bioshock...
Jako że czekam na Dirt'a to przejdę to coś na hardzie o ile mi się uda (o ile wcześniej nie zbiorę wszystkich dzienników i soczków, a brakuje ich po kilka sztuk tu i tam) to zostawię w cholerę.

Świetna grafa powiadasz hm... ślepy czy co ? Tekstury otoczenia proszą o pomstę do nieba, postacie a zwłaszcza mundury paskudne, z twarzami już lepiej. Cieszą cienie (ale nie do końca dynamiczne) i wygładzanie, a oprócz tego gierka wygląda strasznie plastikowo. Trójki nie ruszę, a na pewno wyjdzie lub jakiś dodatek po zakończeniu. Toż to robienie 3 części z tą samą laską i jakimiś durnymi projektami jest po prostu śmieszne i nie wciąga jak np. płytki Bad Company, który miał lepszego singla (mimo wszystko)

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 27, 2009, 13:37:00 pm »
Ty juz wiele razy pokazales jaki masz spaczony gust, a o nich sie nie dyskutuje, gralem w jedynke i dla mnie byla o wiele gorsza od 2 czesci, cale szczescie wiekszosc ludzi pozytywnie patrzy na feara 2 i go ocenia, bo na to zasluguje, dawno nie gralem w dobra gre na single, a ta mi to dostarczyla

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 27, 2009, 15:30:28 pm »
Ty juz wiele razy pokazales jaki masz spaczony gust, a o nich sie nie dyskutuje, gralem w jedynke i dla mnie byla o wiele gorsza od 2 czesci, cale szczescie wiekszosc ludzi pozytywnie patrzy na feara 2 i go ocenia, bo na to zasluguje, dawno nie gralem w dobra gre na single, a ta mi to dostarczyla
Tak bo halo 3 uważam za shit, że gears2 graficznie są gorsze od jedynki, że far cry 2 mi się podoba no i fear który mnie nudzi.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 27, 2009, 15:33:26 pm »
Ty juz wiele razy pokazales jaki masz spaczony gust, a o nich sie nie dyskutuje, gralem w jedynke i dla mnie byla o wiele gorsza od 2 czesci, cale szczescie wiekszosc ludzi pozytywnie patrzy na feara 2 i go ocenia, bo na to zasluguje, dawno nie gralem w dobra gre na single, a ta mi to dostarczyla

Człowieku to jest JEGO zdanie. Ty się zachowujesz tak jakby on twierdził, że taka jest prawda i każdy kto ma inne zdanie to debil.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 27, 2009, 15:42:59 pm »
Ale to tez jest moje zdanie, wez sie ogarnij PS3 LG 32LC43, ja zakwestionowalem jego ocene, on moja i peace and love. Po prostu stwierdzam, ze kolega pokazal ze ma swoj wlasny gust i z wiekszoscia zdan on sie raczej nie pokrywa. Dla niego fear to kupa, dla mnie to solidna giera na singla, nawet wiecej niz solidna, i to nie ja kwestionuje jego wzrok ze dla niego grafa jest biedna dla mnie jest spoko, ale widze swoj swojego broni :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 27, 2009, 15:45:40 pm »
Ale to tez jest moje zdanie, wez sie ogarnij PS3 LG 32LC43, ja zakwestionowalem jego ocene, on moja i peace and love. Po prostu stwierdzam, ze kolega pokazal ze ma swoj wlasny gust i z wiekszoscia zdan on sie raczej nie pokrywa. Dla niego fear to kupa, dla mnie to solidna giera na singla, nawet wiecej niz solidna, i to nie ja kwestionuje jego wzrok ze dla niego grafa jest biedna dla mnie jest spoko, ale widze swoj swojego broni :)

Jakieś problemy do mojego ślicznego TV ? :D

Wiesz trochę dziwnie zareagowałeś pisząc "gówno prawda" :). Wyglądało to tak jakbyś się oburzył, że ktoś narzeka na Twoją ulubiona gierkę.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 27, 2009, 15:46:52 pm »
Ty juz wiele razy pokazales jaki masz spaczony gust, a o nich sie nie dyskutuje, gralem w jedynke i dla mnie byla o wiele gorsza od 2 czesci, cale szczescie wiekszosc ludzi pozytywnie patrzy na feara 2 i go ocenia, bo na to zasluguje, dawno nie gralem w dobra gre na single, a ta mi to dostarczyla

Człowieku to jest JEGO zdanie. Ty się zachowujesz tak jakby on twierdził, że taka jest prawda i każdy kto ma inne zdanie to debil.
kur**, on dokładnie tak twierdzi.

Cytuj
A że tak zapytam grałeś w jedynkę i dodatki ? Jeśli nie to wszystko już wiem.
Cytuj
Świetna grafa powiadasz hm... ślepy czy co ?
Cytuj
przeznaczony dla przedszkolaków

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 27, 2009, 15:48:00 pm »
Ty juz wiele razy pokazales jaki masz spaczony gust, a o nich sie nie dyskutuje, gralem w jedynke i dla mnie byla o wiele gorsza od 2 czesci, cale szczescie wiekszosc ludzi pozytywnie patrzy na feara 2 i go ocenia, bo na to zasluguje, dawno nie gralem w dobra gre na single, a ta mi to dostarczyla

Człowieku to jest JEGO zdanie. Ty się zachowujesz tak jakby on twierdził, że taka jest prawda i każdy kto ma inne zdanie to debil.
ku***, on dokładnie tak twierdzi.

Cytuj
A że tak zapytam grałeś w jedynkę i dodatki ? Jeśli nie to wszystko już wiem.
Cytuj
Świetna grafa powiadasz hm... ślepy czy co ?
Cytuj
przeznaczony dla przedszkolaków


Nom. Brawo :)

Cytuj
Dla mnie fear 2 jest cholernie słaby i odgrzewany jak sam ch.j

Dobra skończmy tą dyskusję :).

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 27, 2009, 15:55:46 pm »
Cytuj
Jakieś problemy do mojego ślicznego TV ?

Wiesz trochę dziwnie zareagowałeś pisząc "gówno prawda" . Wyglądało to tak jakbyś się oburzył, że ktoś narzeka na Twoją ulubiona gierkę.
TV to nie konsola :)
Bo akurat wlasnie wybieralem sie napisac to i owo o gierce bo ja ukonczylem i zupelnie przeciwne zdanie poprzedzilo moja opinia, fakt moze bylo nie na miejscu
pozdro

svonston

  • Gość
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 27, 2009, 16:00:35 pm »
Cytuj
Jakieś problemy do mojego ślicznego TV ?

Wiesz trochę dziwnie zareagowałeś pisząc "gówno prawda" . Wyglądało to tak jakbyś się oburzył, że ktoś narzeka na Twoją ulubiona gierkę.
TV to nie konsola :)
Niektorzy czuja potrzebe lansu TVkiem w 'posiadanych konsolach' :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 27, 2009, 16:01:39 pm »
Cytuj
Jakieś problemy do mojego ślicznego TV ?

Wiesz trochę dziwnie zareagowałeś pisząc "gówno prawda" . Wyglądało to tak jakbyś się oburzył, że ktoś narzeka na Twoją ulubiona gierkę.
TV to nie konsola :)
Niektorzy czuja potrzebe lansu TVkiem w 'posiadanych konsolach' :D

A żebyś wiedział :D. Dobra zmieniłem bo faktycznie głupio wyglądało.

Unlimited

  • Gość
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 27, 2009, 19:57:21 pm »
TV lepszy niż Konsola :P ja dziękuję za taką pogoń za króliczkiem ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 12, 2009, 14:18:00 pm »
New F.E.A.R. 2 Maps Coming in April:
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3173220

Cytuj
Monolith is getting ready to hop on the downloadable content gravy train with new F.E.A.R. 2 goodies coming in April. Kotaku reports that the planned content will include a premium theme and picture pack, for those of you who want to see a creepy little girl all the time, along with a new "Toy Soldiers" map pack. There's no word on what the new maps include, though the name seems to imply tiny little parapsychology commandos. Perhaps accompanied by very small ghosts.

nakimushi

  • Gość
Odp: F.E.A.R. 2 Project Origin
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 12, 2009, 17:40:44 pm »
dzisiaj dorwe ta gre wkoncu razem z Afro  8)
mam nadzieje ze daje rade pelna wersja