Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2066802 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7400 dnia: Czerwca 04, 2015, 00:58:08 am »
Ja pier**le co ja tu czytam  :lol: Pijanym, imieniny trwają ale to co tu odpierdalacie(głównie wulfen) to smiechu wszyscy mają nawet jak nie wiedzą o co chodzi w polityce. Nawet ja bym tego nie wymyslił w nadejsciu inwencji twórczej. Normalnie kosmos ideologiczny.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7401 dnia: Czerwca 04, 2015, 02:59:39 am »
Cytuj
A pamiętasz może że PO u zarania to była partia konserwatywno-liberalna która miała program typu miękki Korwin a okazała się partią władzy której jedynym celem było żeby aparat władzy wydajnie karmił swoje dzieci?
Pamiętam i właśnie NPL wydaje się  dobrą alternatywą dla osób, które na platformie się zawiodły.
No i znowu zmuszasz mnie żebym Cię nazwał frajerem...
Tak samo mogę nazwać ciebie, frajer, który dał się uwieźć dziadkowi bujającemu w obłokach. Powiedz mi dlaczego miałbym zaufać Korwinowi, a Petru już nie, skoro Korwin swoją własną żonę potrafił oszukać, wcześniej przysięgając jej wierność do śmierci, nie mówiąc o jakiś tajnych porozumieniach z Kukizami czy syfie jaki powstał w KNP. Przypomnij sobie ile trudu włożyli jego wyborcy w promowanie Korwina, by ten za chwile czymś chlapnął. A potem jego wyborcy musieli go usprawiedliwiać co tak na prawdę jego wysokość miała na myśli, później znowu budowanie wizerunku, wzrost poparcia... ciach gwałty, hitler, plemniki... i tak w kółko!
Choć ostatnio sam glosowałem na Korwina, to wiem, że kryształowy nie jest i wcale nie wzbudza we mnie więcej zaufania niż Petru. Moja cierpliwość do jego wygłupów jest ograniczona.
Na kogokolwiek nie zagłosujesz zawsze dochodzi element wiary. Ty wierzysz Januszowi nie mając żadnych dowodów, że jak dojdzie do władzy, to będzie uczciwy, sprawiedliwy i zrealizuje swój program. Kto inny wierzy komu innemu. Zamiast pisania cały czas frajer, lepiej podaj jakieś merytoryczne powody dlaczego akurat Petru jest niegodny zaufania. Jeden argument padł(może reprezentować interesy banków). Pisanie 10 razy  "Frajer" jest na poziomie tomasza.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2015, 04:16:07 am wysłana przez Wulfen »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7402 dnia: Czerwca 04, 2015, 06:50:28 am »
Petru i spółka to ludzie z UW/PO, a postulaty mają takie same jak platforma dawno temu przed wyborami + jowy i inne bzdety, które Kukiz wymyślił, aby naiwniacy zagłosowali na nich.

Petru taki wielki znawca ekonomista, co do franków namawiał - pokazuje to, jak bardzo rynek jest nieprzewidywalny i gówno daje "teoria" w praktyce. No chyba, że tak jak Iras mówi - Petru po prostu pracuje dla banku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7403 dnia: Czerwca 04, 2015, 12:42:18 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7404 dnia: Czerwca 04, 2015, 13:01:33 pm »
Nie jestem w stanie przez to przebrnąć. Możesz wskazać ciekawe fragmenty?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7405 dnia: Czerwca 04, 2015, 13:08:37 pm »
Miałem na myśli całokształt. Wywiad jest faktycznie długi. Wcale nie odkrywczy, ale za to przeprowadzony na dużym luzie i to mi się właśnie spodobało. Na ocenę pracy Biedronia na stanowisku prezydenta Słupska przyjdzie jeszcze czas.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7406 dnia: Czerwca 04, 2015, 14:59:04 pm »
Biedroń ma PR jak Obama, przejedzie się rowerem do pracy i wszystkie gazety się jarają (tak jakby wszyscy limuzynami jeździli), nie da premii pracownikom miejskiej spółki za wyrobienie ponad normy i wszyscy się w kraju rozpływają jak bardzo oszczędza (a setki innych przypadków w innych miastach jak komuś premii nie dali przechodzą bez echa). Poza tym świetnie prowadzi FB i kontakty z wyborcami są na faktycznie nowoczesnym poziomie. Musi zatrudniać tabuny łebskich specjalistów od wizerunku. Dawno nie widziałem takiego poparcia dla prezydenta miasta, więc wysoki wynik w wyborach za 4 lata to raczej pewniak.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7407 dnia: Czerwca 04, 2015, 16:56:10 pm »
Trzeba mu też oddać, że dobrze się trzyma i umie się zaprezentować. Podejrzewam, że bardzo dużo kobiet na niego zagłosowało (są z reguły bardziej tolerancyjne). Osobiście jestem bardzo ciekaw, jak Słupsk będzie sobie radził za jego rządów (miasto podobno było mocno zadłużone). Jeszcze bardziej jestem ciekaw (co naturalne), jak sobie Jaśkowiak w Poznaniu poradzi. Na razie nie da się tego wciąż ocenić. Życzę mu jak najlepiej, ale na razie mam mieszane uczucia.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7408 dnia: Czerwca 04, 2015, 21:08:53 pm »
proszę, kolejny korwinizm(jeden z najgłupszych) :wall_bash:
Cytat:  Janusz Korwin-Mikke
4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
Jak tu takiego traktować poważnie i ufać, jak dla niego za komuny było coraz lepiej a do tego więcej wolności. Niech dalej tak bredzi a 4% nie zdobędzie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2015, 21:26:39 pm wysłana przez Wulfen »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7409 dnia: Czerwca 04, 2015, 21:16:55 pm »
Rzadko slucham ks. Jednak tu calkiem madrze mowi ks. S. Malkowski.

<--- od 39 minuty. i potem czesc 2 ktora trwa okolo 18 minut.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7410 dnia: Czerwca 04, 2015, 21:36:50 pm »
proszę, kolejny korwinizm(jeden z najgłupszych) :wall_bash:
Cytat:  Janusz Korwin-Mikke
4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
Jak tu takiego traktować poważnie i ufać, jak dla niego za komuny było coraz lepiej a do tego więcej wolności. Niech dalej tak bredzi a 4% nie zdobędzie.
Rzeczywiście beznadzieja. Wystarczy sobie zobaczyć, jak "rosło" PKB w latach 80-tych. Za PRL-u po prostu raz było lepiej, a raz gorzej. To dziś można mówić, że jest pomału, pomału coraz lepiej (wystarczy spojrzeć na różnorakie statystyki).

Osobiście nie sądzę, aby Korwin dostał się na jesień do parlamentu. Już prędzej SLD i PSL się znowu dopchają.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7411 dnia: Czerwca 04, 2015, 22:12:49 pm »
proszę, kolejny korwinizm(jeden z najgłupszych) :wall_bash:
Cytat:  Janusz Korwin-Mikke
4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
Jak tu takiego traktować poważnie i ufać, jak dla niego za komuny było coraz lepiej a do tego więcej wolności. Niech dalej tak bredzi a 4% nie zdobędzie.
Rzeczywiście beznadzieja. Wystarczy sobie zobaczyć, jak "rosło" PKB w latach 80-tych. Za PRL-u po prostu raz było lepiej, a raz gorzej. To dziś można mówić, że jest pomału, pomału coraz lepiej (wystarczy spojrzeć na różnorakie statystyki).

Osobiście nie sądzę, aby Korwin dostał się na jesień do parlamentu. Już prędzej SLD i PSL się znowu dopchają.
ehh.. tylko, co Wy możecie wiedzieć o komunie?
Zapewne bedziecie głosować na petru, on jest szpecem od statystyk i rosnących wskaźników. Pewnie sie na tym zna skoro tyle lat o tym opowiada w tv.
Niestety znowu korwin ma racje, szkoda ze nie potrafi tego wszystkim wytłumaczyć o co mu chodzi.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7412 dnia: Czerwca 04, 2015, 22:39:47 pm »
proszę, kolejny korwinizm(jeden z najgłupszych) :wall_bash:
Cytat:  Janusz Korwin-Mikke
4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
Jak tu takiego traktować poważnie i ufać, jak dla niego za komuny było coraz lepiej a do tego więcej wolności. Niech dalej tak bredzi a 4% nie zdobędzie.
Ale co tu się nie zgadza? Ja osobiście doskonale pamiętam jak to wyglądało na przełomie dekad 80/90. Pod każdym sklepem był targ wszyscy handlowali w powietrzu była taka wolność, że serce rosło- wiem, bo na własne oczy widziałem. A jeszcze, co do tego, że Janusz jest niewiarygodny i pierdoli swoje. Janusz zawsze pierdolił swoje i miał taką wadę, że odpowie na każde nawet najbardziej perfidne i mające go zdyskredytować pytanie, bo to wariat, który jak by nim nie był dawno był by u władzy. Tylko jak by on nie był tym wariatem to by tak jak wszyscy inni przedkładał własny interes nad swoje ideały. I właśnie, dlatego można mu ufać, bo nie kieruje się własnym interesem (jest takim trochę frajerem ;)).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2015, 22:43:09 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7413 dnia: Czerwca 04, 2015, 22:44:56 pm »
Ja jakby co na NPL nie zamierzam głosować. Przynajmniej na razie, ale wątpię aby mi się odmieniło. Dla mnie to partia, która zamierza dbać o interesy pracodawców, nie pracowników. Poza tym, choć lubuję się czasem w statystykach, to jestem przeciwnikiem maksymalizacji efektywności. Ważniejszy od pieniędzy jest dla mnie czas i pozytywne wartości. Chętnie zagłosowałbym na jakąś partię lewicową (lub centrolewicową) z prawdziwego zdarzenia, ale coś w Polsce brak takowych.

Dobry wywiad:
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,145319,18037101,Przepis_Bliklego__Pol_pensji_prezesa_dla_pracownika.html

Chciałbym, aby więcej osób myślała i postępowała w podobny sposób.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7414 dnia: Czerwca 05, 2015, 09:57:01 am »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7415 dnia: Czerwca 05, 2015, 10:06:50 am »
I jeszcze o "wolnosci":

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7416 dnia: Czerwca 05, 2015, 20:57:20 pm »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7417 dnia: Czerwca 06, 2015, 11:10:55 am »


 :o :mad:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7418 dnia: Czerwca 06, 2015, 13:31:10 pm »
Tragiczny ten serial :lol:

Sekretarz - ja pier**lę... "Śmieszki".

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7419 dnia: Czerwca 06, 2015, 15:06:09 pm »
Ale co wy na to że Kukiz chce realizować program CAS przecież to jest wspaniała nowina, piękna nowina to jest :angel:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7420 dnia: Czerwca 06, 2015, 16:44:54 pm »
Można sobie ten ich program gdzieś w całości przeczytać?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7421 dnia: Czerwca 06, 2015, 17:45:52 pm »
Korwin na facebooku dalej szaleje,  brnąc w zachwalanie komunizmu  :o
Cytuj
I w 1988 roku (Ustawa Wilczka) byliśmy najbardziej liberalnym krajem Europy.
Cytuj
Tempo rozwoju Polski w latach 1988/9 wynosiło 8% - dziś, przy dobrej pogodzie, 1-3%. Przy złej: -2%.

A tak wyglądała rzeczywistość



wspaniała komuna, z roku na rok coraz lepiej :lol: :lol: .  Tylko jakoś Hiszpania stała się przez ten okres dwa razy bogatsza od Polski. Ale dla Korwina prl  to był wspaniały okres, w którym postępował wzrost i liberalizm...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2015, 17:55:06 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7422 dnia: Czerwca 06, 2015, 18:23:28 pm »
Cieszę się że wreszcie dostrzegłeś to co PiS o Korwinie mówi od dawna.

Swoją drogą słyszałem kiedyś coś co wziąłem za teorię spiskową - mówiła o tym że ruscy agenci sami tworzyli polskie organizacje narodowe i prawicowe, aby w nich skupiać młodych zbuntowanych przeciwników lewicy/rosji - po upadku komunizmu oczywiście nie mieli po co ich rozwiązywać, bo mieli nie tylko władzę, ale i opozycję pod swoją kontrolą. Organizację te bardzo łatwo rozpoznać po tym że pomimo wnoszenia prawicowych haseł otwarcie wspierają neokomunistyczną Rosję i Putina, bo to oczywiście jest główny cel ruskiej agentury i jedyne hasło z którego zrezygnować nie mogą. Jak teraz się słucha Korwina wychwalającego Putina i komunizm - albo jakieś polskie organizacje niby prawicowe, narodowe i wszechpolskie otwarcie popierające Doniecką Republikę Ludową i z dumą chwalący się na fejsie że ich ludzie walczą po stronie separatystów, to naprawdę trudno nie widzieć tu pewnej prawidłowości.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2015, 18:25:11 pm wysłana przez el becetol »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7423 dnia: Czerwca 06, 2015, 20:54:07 pm »
 :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7424 dnia: Czerwca 06, 2015, 22:01:12 pm »
Leszke znany jako pelikan jest zresztą najlepszym dowodem na to że ta strategia ruskiej agentury działa.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7425 dnia: Czerwca 07, 2015, 00:45:35 am »
 :lol: kur**. Korwin przez dekady zasiewał w młodzieży pragnienie wolności bo jest ruskim agentem i chce żeby prawdziwa prawica w postaci Jarosława Kaczyńskiego nie objęła władzy. Bo jak wiadomo prawica nienawidzi wolności natomiast chełpi się solidarnością podpisaniem traktatu lizbońskiego i lizaniem żydowskiego anusa- chyba mnie przekonałeś.

Druga sprawa jeśli Kukiz idzie do prof. Gwiazdowskiego po program to ma mój głos bo to jest jeśli nie najwybitniejszy to jeden z najwybitniejszych wolnościowych ekonomistów w Polsce. Na chwile obecną nie sposób ocenić czy coś z tego wyjdzie niemniej ja jak bym był na miejscu Kukiza to właśnie do CAS udał bym się po program. Jednak nie taki głupi ten Kukiz jak go malują, mam nadzieję.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2015, 01:06:20 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7426 dnia: Czerwca 07, 2015, 03:35:34 am »
W takim razie chciałbym się dowiedzieć czy Korwin kłamiąc za Putinem że snajperzy z Euromajdanu byli szkoleni w Polsce był skrajnym idiotą który zdradził nasz kraj na rzecz Rosji dla poklasku, czy po prostu jako posłuszny agent Putina powtórzył to do czego go szkolono? Bo trzeciej opcji nie ma. Czekam na wyjaśnienie.

Możesz mi przy okazji wyjaśnić czemu ta niby prawica od Korwina i RN tworzy takie akcje: https://www.facebook.com/pages/Polscy-nacjonali%C5%9Bci-po-stronie-Noworosjan/255101601355002

czy to

https://www.facebook.com/pages/Nadwi%C5%9Bla%C5%84ska-Republika-Ludowa-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0/581496191984860

Cytuj
Żądamy wprowadzenia "zielonych ludzików" do Polski w celu obalenia marionetkowego rządu euro-atlantystów i zjednoczenia Polski z Rosją

I ja mam uwierzyć ze to nie jest robione za pieniądze z Kremla? :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2015, 03:51:06 am wysłana przez el becetol »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7427 dnia: Czerwca 07, 2015, 10:48:54 am »
Korwin przez dekady zasiewał w młodzieży pragnienie wolności bo jest ruskim agentem i chce żeby prawdziwa prawica w postaci Jarosława Kaczyńskiego nie objęła władzy. Bo jak wiadomo prawica nienawidzi wolności natomiast chełpi się solidarnością podpisaniem traktatu lizbońskiego i lizaniem żydowskiego anusa- chyba mnie przekonałeś.
To że Korwin jest przeciwny UE jest prędzej dowodem na to, że trzyma z Rosją, niż gdyby był zwolennikiem UE.

Dla mnie to oszołom, dość inteligentny, ale oszołom. I wcale bym się nie zdziwił gdyby coś go łączyło z naszym wschodnim sąsiadem. Nie takie rzeczy się zdarzały.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7428 dnia: Czerwca 07, 2015, 11:24:16 am »
A nie zastanawialiście się, czy to antysystemowe bum ostatnich tygodni, to nie jest jakaś kremlowska dywersja? Bo jak to tak, architekci wolnej Polski, raptem stają się źli. PiS, PO to zło, na scenie politycznej pojawia się z dupy jakiś Kukiz i mówi, że trzeba ich wszystkich wyje**ć, Korwin przyklaskuje i tęskno mu za PRLem... A no i Braun, co to podejrzanie dużo wie o kontaktach prezydenta Komorowskiego z sowieckimi służbami specjalnymi...? Przypadek? Nie sądzę. Agentura Putina dobrze działa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7429 dnia: Czerwca 07, 2015, 11:59:45 am »
Braun po prostu czytał tę książkę znanego polskiego reportera:


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7430 dnia: Czerwca 07, 2015, 13:45:22 pm »
Przecież tym krajem zawsze rządzą inni. Która partia nie jest na sznurkach agentury?  :lol: Jak nie zsrr to nrd albo usa. Piłsudski to niby inny był? czy Dmowski?
Becet to odleciał już widze po wygranej dudusia i buduje wolną polske niczym bronek :lol:
A korwin to opowiada o ruskich bo zwyczajnie by nam sie opłaciła współpraca z nimi. Unia je**e nas w dupe jak tylko może a polacy zachowują sie jak sasha grej czy ja jej tam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7431 dnia: Czerwca 07, 2015, 14:03:40 pm »
Ukrainie lata ścisłej współpracy z Rosją też wyszły zajebiście na dobre :lol:

PO podczas pierwszej kadencji ostro zabiegało o polepszenie kontaktów z naszym wschodnim sąsiadem. Skończyło się na tym, że Putin stawiał coraz wyższe żądania i straszył odcięciem dostaw gazu.

Z Rosją nie należy zbytnio wojować, ale nie jest to dobry sojusznik ani partner w interesach.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7432 dnia: Czerwca 07, 2015, 14:14:58 pm »
A korwin to opowiada o ruskich bo zwyczajnie by nam sie opłaciła współpraca z nimi. Unia je**e nas w dupe jak tylko może a polacy zachowują sie jak sasha grej czy ja jej tam.

 :lol:

pokażcie mi jednego "sojusznika" rosji, może być historyczny, który dobrze na tym wyszedł.

edyta: pok mnie uprzedził.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7433 dnia: Czerwca 07, 2015, 14:18:29 pm »
Celem Rosji w układach z nami jest od setek lat tylko i wyłącznie eksterminacja Polski i Polaków, co próbowali wielokrotnie, a historyczny nieuk leszke przekonuje że to by był dla nas dobry układ :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7434 dnia: Czerwca 07, 2015, 14:38:47 pm »
Robili dokładnie to, co polacy chcieli zrobić z nimi, co niemcy chcieli zrobić, i robią z nami, co anglicy robili ze szkotami itp. itd.


Można tylko ubolewać nad tym, że Polska ostatecznie poległa, zawsze lepiej byłoby rozdawać karty w regionie, niżeli przyglądać się wszystkiemu na kolanach, czekając aż ktoś rzuci nam jakieś ochłapy.

Większość z was tutaj jest idealnym przykładem, że germańskie i ruskie starania dewastacji Polskiego narodu przebiegają prawidłowo, nie potraficie żyć, i przyjąć do świadomości, że Polska mogłaby i powinna dążyć do samostanowienia, wy musicie jak murzyni mieć pana, w latach 90tych były to jeszcze kacapskie psy, a teraz zażydzone  germańskie pomioty... przykre bo historycznie byliśmy potężni, z wielkimi tradycjami, zwycięstwami, podbojami, dzisiaj polaczków uczy się opluwać i szydzić z tych sukcesów, a walić konia przy cudzych, często tych które nas upokarzały.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7435 dnia: Czerwca 07, 2015, 15:00:49 pm »
Celem Rosji w układach z nami jest od setek lat tylko i wyłącznie eksterminacja Polski i Polaków, co próbowali wielokrotnie, a historyczny nieuk leszke przekonuje że to by był dla nas dobry układ :lol:
tlumacze ci słowa korwina rusofobie. Zwyczajnie by nam sie opłaciło handlowanie z ruskim. Nie rozumiesz tego? Ty sie w takich sprawach nie szkoliłes czasem?
Czy czekasz co powiezrobi merkel a potem bedziesz guru na forumie udawał?
Eksterminacja Polski i polaków.. ehh brak słów. Za kilka lat bedziesz opowiadał swoim dzieciom o polskich obozach zagłady i jak to usa z niemcami wygrali z nazizmem. Szkoda, ze to bedzie w innym kraju. Ale jak wiadomo historie pisza zwycięzcy, wiec zajdziesz sobie jakąś stronke w internecie aby miec poparcie w dowodach.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7436 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:47:06 pm »
Co ty mi rusku będziesz merkel wsadzał, gdzie ja popieram niemieckie wasalstwo tak jak ty ruskie? Popierasz i twardo stoisz za ludźmi którzy otwarcie mówią że komunizm był super i trzeba Polskę pozbawić niepodległości, a polskich patriotów nazwać faszystami i wystrzelać. Straszysz "innym krajem" jeśli nie oddamy niepodległości ruskim, ale "innym krajem" to byliśmy do 89 i ruskim tak jak tobie marzy się powrót do świata bez Polski i Polaków. Ja twardo zawsze stoję za Polską narodową i niezależną, a ty płacz dalej z kolegami korwinowcami na facebooku do Putina błagając żeby wprowadził do nas zielone ludziki i armią czerwoną wyzwolił nas od PiSu, niezależności i języka ojczystego, tak jak to zrobił jego idol w 39.

Ps. obozy były niemieckie, a w Katyniu mordowali twoi ukochani ruscy - ja pamiętam oba fakty, ty o jednym zdążyłeś zapomnieć.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7437 dnia: Czerwca 07, 2015, 17:49:49 pm »
Nie jestem za ruskimi, tylko Ci kur** mówie co sie zwyczajnie by opłaciło. Przykładowo Merkelom opłacało sie pomagać ukrainu a Polsce? Może też, jeśli spojrzysz z drugiej strony. Nawet ja dostaje propozycje zakupu ziemi na ukrainu, tanio w ch**, tylko skad mam wziąć kilka milionów? Przypadkiem do uniji ich chcą ich chapnąć? Kolejny ogromny rynek zbytu. Myśleli ze putin oleje i odda, tylko zapomnieli ze putin NIE MÓGŁ pozwolić na oddanie ukrainy. To by go politycznie skompromitowało a on nie może sobie na to pozwolić. To nie tusk, to patriota. Dobrze ze Putin spokojny i nie doszło do wojny, bo dziś ja bym nie miał internetu a ty byś siedział na szkoleniu u merkel w sali gmnastycznej. Długi temat, tłumaczyć Ci nie bede bo widze i tak nie zrozumiesz.

Niby czemu znowu coś wmawiasz? Nie bede sie odnosił do poszczeólnych zarzutów bo zwyczajnie są smieszne i mi sie nie chce.
Niepodległość.. mam nadzieje ze dożyje do tego czasu

PS:Mój dziadek w 39 wrócił na piechote spod Lwowa. Dowódca rozpuścił kompanie, kumaty chłop był. Jedni poszli do rumunii inni do domu. Często, gesto opowiadał. Przyszli ruscy zastrzelili krowe, przyszli niemcy i zastrzelili mu syna. Wiec pamietam, cięzko zapomnieć..

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7438 dnia: Czerwca 07, 2015, 18:15:18 pm »
U mnie połowa rodziny ze wschodu, druga połowa z zachodu Polski to mam wystarczająco opowieści z czasów wojny żeby najchętniej chcieć się z obu stron kraju murem obudować. Tylko że na chwilę obecną to Ruscy chcą powtórzenia tego scenariusza.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7439 dnia: Czerwca 07, 2015, 18:31:54 pm »
Własnie próbuje Ci wyjaśnić.
To nie ruscy chcą, tylko wyzwolona europa, usa. Krucho sie robi z kasą, wojna potrzebna lub nowe ziemie na grabież. ruscy zwyczajnie nie mają sił i zdolności, ale nie mają też odwrotu. Nie zmuszajmy ich, nie róbmy sikorskiego..czy kaczyńskiego. Nie mamy dziś nic oprócz jakiś smiesznych paktów i układzików.
Co pokazują w rosyjskiej telewizji? Polak zły. Co pokazują w polskiej? Polak ch**owy, europa rules. Wiesz co bedzie jak ruski sie wkurwi?
Nato nam nie pomoże. Polityka naszego kraju to KATASTROFEN!!!!!!!
Historia pokazuje jasno jak to jest z sąsiadami i lubi sie powtarzać.

PS. Litwa wielki unijny przyjaciel a co robi z Polakami? Nie można no to pozwalać a temat w tym kraju praktycznie nie istnieje..przykre  :cry: