Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2066799 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7360 dnia: Maja 31, 2015, 21:51:20 pm »
A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...
To chyba co ty wypisujesz, bo prawdę mówiąc nie wiem skąd wziąłeś to, że w coś wierzę lub nie.
Zapytałem bo wyszydziłeś Londka za wiarę w Jezusa. Lubie to forum.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7361 dnia: Maja 31, 2015, 22:29:57 pm »
To Londek poważa Chrystusa? A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...

 do tego szanuje Mahometa
:o  Jak można szanować tak okrutną, obrzydliwą postać jaką był Mahomet :???:
Zapewne tak samo, jak można szanować np. Mojżesza czy dajmy na to Aleksandra Wielkiego lub Juliusza Cezara. Nie ma co się oszukiwać. Dawniej inaczej podchodziło się do wielu spraw. Oczywiście zgodzę się, że Mahomet, a Jezus czy Budda, to jednak inna kategoria ludzi.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7362 dnia: Maja 31, 2015, 22:38:42 pm »


I wywiesili ją do góry nogami? Oj Leszke, Leszke...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7363 dnia: Czerwca 01, 2015, 01:40:24 am »
1. demotywatory.
2. ruskie
3. białoczerwona tez czasami jest czerwonobiała
4.mało prawdopodobna twa wersja
5. na lidze by spłoneła a przynosiciel dostałby wpie**ol, jeżeli w ogóle przeszedłby przez brame.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7364 dnia: Czerwca 01, 2015, 10:30:22 am »
4.mało prawdopodobna twa wersja
5. na lidze by spłoneła a przynosiciel dostałby wpie**ol, jeżeli w ogóle przeszedłby przez brame.

Przecież się narodowcy przyznali do skrojenia jej dwa tygodnie przed meczem i wywieszenia na meczu do góry nogami.

Że ja lepiej wiem co się dzieje na stadionach, a ty wiedzę bierzesz z demotywatorów, co to się dzieje.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7365 dnia: Czerwca 01, 2015, 16:28:59 pm »
Paweł Kukiz: Nie chcę tworzyć żadnej partii
http://fakty.interia.pl/polska/news-pawel-kukiz-nie-chce-tworzyc-zadnej-partii,nId,1828245

Bez utworzenia partii Kukiz może sobie pomarzyć o wpływaniu na politykę państwa. Partia jest koniecznością, jeśli chce się mieć coś do powiedzenia w kwestii nowych ustaw. JOWy w tym względzie niewiele zmienią. Dziwi mnie, że ktoś tak zaangażowany w politykę może nie dostrzegać tego prostego faktu.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7366 dnia: Czerwca 01, 2015, 17:34:13 pm »
Zapytałem bo wyszydziłeś Londka za wiarę w Jezusa. Lubie to forum.
Szydzę tylko wtedy, gdy ktoś jest antysemitą, a jednocześnie wierzy w Jezusa. To się dla mnie nie dodaje.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7367 dnia: Czerwca 01, 2015, 19:43:35 pm »
4.mało prawdopodobna twa wersja
5. na lidze by spłoneła a przynosiciel dostałby wpie**ol, jeżeli w ogóle przeszedłby przez brame.

Przecież się narodowcy przyznali do skrojenia jej dwa tygodnie przed meczem i wywieszenia na meczu do góry nogami.

Że ja lepiej wiem co się dzieje na stadionach, a ty wiedzę bierzesz z demotywatorów, co to się dzieje.
debile pewnie jakies jak tak. Flage w dwie barwy bez herbu czy czegokolwiek wieszać do góry nogami...no brak słów. Zapewnie polskich na tym meczu wisiało z 10 do góry nogami a ci robią jakieś propagande.. :wall_bash:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7368 dnia: Czerwca 02, 2015, 10:28:08 am »
debile pewnie jakies jak tak. Flage w dwie barwy bez herbu czy czegokolwiek wieszać do góry nogami...no brak słów. Zapewnie polskich na tym meczu wisiało z 10 do góry nogami a ci robią jakieś propagande.. :wall_bash:

 :lol:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/banderowska-flaga-skrojona-ukraincom-przez-kibica-legii-warszawa-foto#

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7369 dnia: Czerwca 02, 2015, 12:07:18 pm »
Ze z Legii to nie debil? czy co?
Miło, ze w pyrlandii wszystkich Legionistów uważają za lepszych od siebie.



Co sie stało z ikonką youtuba?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2015, 12:29:26 pm wysłana przez Leszke »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7370 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:09:54 pm »
Odnosnie Nowoczesnej PL, czyli Nowoczesnej PO, ktora dazy do polityki. Polityka to takze ekonomia, ekonomia to takze gospodarka, wiec dwa krotkie i rzeczowe reporataze by troche zanegowac niektore durne pomysly "nowobogackich z Nowoczesnej PO".

http://www.radiownet.pl/publikacje/lewandowski-celowo-niszczyl-polski-przemysl

http://www.radiownet.pl/publikacje/na-reformie-ofe-zarobily-tylko-zagraniczne-fundusze
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7371 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:20:23 pm »
W ogóle jak można nazwać partię nowoczesnaPL i nie wykupić domeny nowoczesna.pl :lol: Widać że partia jest tak nowoczesna, jak Platforma jest obywatelska.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7372 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:27:12 pm »
 :lol:

Ciekawe ile lemingow z PO przygarna, ktorzy wciaz sie ludza.

Ja daje im optymistycznie 5-10%. Przy czym dla PO nie wiecej niz 10-15%. PiS zdobedzie 30-35%, Kukiz takze powinien dobic do 30%. Reszta malo wazna. Takie moje wrozenie z politycznych fusow.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7373 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:28:33 pm »
Kukiz czyli kto? Sam w tym sejmie bedzie siedział?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7374 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:31:25 pm »
Ze z Legii to nie debil? czy co?
Miło, ze w pyrlandii wszystkich Legionistów uważają za lepszych od siebie.

że czytać ze zrozumieniem nie umisz, to wiadomo od dawna, ale że ze wzrokiem problem, to dla mnie nowość.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7375 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:32:50 pm »
Kukiz czyli kto? Sam w tym sejmie bedzie siedział?

I jego ferajna :P Mam na mysli te ruchy ktore zamierza pod swoim haslem/sztandarem wprowadzic do Sejmu. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7376 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:33:41 pm »
Ciekawe ile lemingow z PO przygarna, ktorzy wciaz sie ludza.


Pewnie wszystkich jak leci. Praktycznie wszyscy obecni członkowie to są działacze PO, którzy nie dostali się do sejmu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7377 dnia: Czerwca 02, 2015, 14:43:38 pm »
Kukiz czyli kto? Sam w tym sejmie bedzie siedział?

I jego ferajna :P Mam na mysli te ruchy ktore zamierza pod swoim haslem/sztandarem wprowadzic do Sejmu. ;)
Tylko ze ta jego ferajna to bedą prawdopodobnie te same ryje co zawsze.

O co chodzi sOOsu bo za chu** nie wiem.  :cry:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7378 dnia: Czerwca 02, 2015, 16:04:44 pm »
Z tego co wiem to sztab Kukiza umiejetnie filtruje te geby.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7379 dnia: Czerwca 02, 2015, 16:23:55 pm »
Jak przyjdzie do wyborów i przy kwadracie na liście nie będzie napisane Paweł Kukiz tylko Marian Kąkolski, czy inny Jacek Kurzałko to z 20% zrobi się dużo dużo mniej. I bardzo dobrze, bo znowu do sejmu weszłaby ferajna bez przygotowania, jak z Palikotem. Budowanie struktur i przygotowywanie do wyborów to lata pracy, a nie wynik kilkumiesięcznego zrywu Kukiza i bandy cwaniaczków. Sztab na pewno ich filtruje zajebiście, ta.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7380 dnia: Czerwca 02, 2015, 17:17:35 pm »
Bedzie dobrze.

Jan Pietrzak ma niezly kanal na YT. Bekowe komentarze.

Gadowsko pojechal ostro w ostatnim swoim filmiku.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7381 dnia: Czerwca 03, 2015, 17:33:19 pm »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7382 dnia: Czerwca 03, 2015, 17:43:35 pm »
Mnie najbardziej bawi, że przy tych Kukizach, srizach i innych nowoczesnych zupełnie przypadkiem może dojść do wywalenia z sejmu psl-u!  :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7384 dnia: Czerwca 03, 2015, 18:16:00 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7385 dnia: Czerwca 03, 2015, 18:43:12 pm »
I co z tego, że się zna, jak reprezentuje interesy banków a nie ludzi?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7386 dnia: Czerwca 03, 2015, 19:27:15 pm »
zna się białek, a petru stawia projekcje przyszłości jak każdy. wzrośnie, spadnie albo się nie zmieni :lol:
do tego iras ma rację, on jest banksterem.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7387 dnia: Czerwca 03, 2015, 19:58:09 pm »
zna się białek, a petru stawia projekcje przyszłości jak każdy. wzrośnie, spadnie albo się nie zmieni :lol:
do tego iras ma rację, on jest banksterem.
Popieral PO przez długi czas, doradzał Tuskowi, na końcu kampanii poparł wsi agenta  = kto nie leming,  ten wie z kim ma doczynienia

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7388 dnia: Czerwca 03, 2015, 20:08:16 pm »
Cytuj
Stokrotka: A gdyby pan miał wybierać to woli pan PO, czy PiS.

Ryszard Petru: Mi się wydaje, że będzie zupełnie inny układ, którego się jeszcze nie spodziewamy.

Stokrotka: Odpowiedź powinna być Nowoczesną.pl wybieram.

Ryszard Petru: Bardzo dziękuję za podpowiedź.

Wulfen "nie uwłaczając" jesteś frajerem.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7389 dnia: Czerwca 03, 2015, 20:29:28 pm »
Dziękuje, zrównałeś się właśnie z poziomem tumasza.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7390 dnia: Czerwca 03, 2015, 21:01:35 pm »
Nie, właśnie dlatego napisałem nie uwłaczając bo absolutnie nie chciałem Cię obrazić, zrozum e-kolego że to jest niewiarygodne i zdradzisz Janusza dla ściemy. Ja bym zrozumiał jak by to była taka pierwsza ściema ale to już było i w takiej sytuacji naprawdę przykro mi muszę Cię nazwać frajerem.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7391 dnia: Czerwca 03, 2015, 21:43:35 pm »
Były twory podobne typu PJN albo PR, tylko im się nie udało przebić i nigdy nie stały się rozpoznawalne, poza tym oni wywodzili się bezpośrednio z  pis/po. Teraz powstaje stowarzyszenie ideowo trochę podobne do pjn/pr, które ma realne szanse coś osiągnąć.  Petru wydaje się takim mocno  rozwodnionym Korwinem, pomostem między platformą a Korwinem, tylko w przeciwieństwie do Korwina nie wdaje się głupie dywagacje czy Hitler wiedział o holokauście, o tym czy się czasami gwałci, jakie jest zadanie plemników oraz jest pozbawiony mani na punkcie UE. Przynajmniej tak to teraz dla mnie wygląda. Oczywiście będę mu się przyglądał.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7392 dnia: Czerwca 03, 2015, 21:49:56 pm »
pomostem między platformą a Korwinem
wtf

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7393 dnia: Czerwca 03, 2015, 21:57:05 pm »
pomostem między platformą a Korwinem
wtf
Jeszcze Cie dziwia jego wywody?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7394 dnia: Czerwca 03, 2015, 22:16:40 pm »
pomostem między platformą a Korwinem
wtf
Korwin-skrajny liberalizm, PO powiedzmy centrum lekko skręcające w lewo, a Petru gdzieś pomiędzy nimi. Nie wiem co w tym szokującego. Idealna opcja dla osób zawiedzionych skrętem platformy w lewo ale jednocześnie nie tak skaraja jak korwin.
Cytuj
Jeszcze Cie dziwia jego wywody?
Ok w takim razie powiedz czy uważasz, że NPL jest bardziej socjalny niż platforma, czy jest jeszcze bardziej  liberalny od korwina? Ja uważam że jest gdzieś pomiędzy nimi a ty?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2015, 22:23:36 pm wysłana przez Wulfen »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7395 dnia: Czerwca 03, 2015, 22:31:24 pm »
Były twory podobne typu PJN albo PR, tylko im się nie udało przebić i nigdy nie stały się rozpoznawalne, poza tym oni wywodzili się bezpośrednio z  pis/po. Teraz powstaje stowarzyszenie ideowo trochę podobne do pjn/pr, które ma realne szanse coś osiągnąć.  Petru wydaje się takim mocno  rozwodnionym Korwinem, pomostem między platformą a Korwinem, tylko w przeciwieństwie do Korwina nie wdaje się głupie dywagacje czy Hitler wiedział o holokauście, o tym czy się czasami gwałci, jakie jest zadanie plemników oraz jest pozbawiony mani na punkcie UE. Przynajmniej tak to teraz dla mnie wygląda. Oczywiście będę mu się przyglądał.
A pamiętasz może że PO u zarania to była partia konserwatywno-liberalna która miała program typu miękki Korwin a okazała się partią władzy której jedynym celem było żeby aparat władzy wydajnie karmił swoje dzieci? Petru od lat występuje w telewizji i jak ja oglądałem telewizję jakieś 7 lat temu to on był takim wojującym keynesistą wtedy.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7396 dnia: Czerwca 03, 2015, 22:39:08 pm »
Nowoczesna wygląda wprost jak na kolanie skręcony projekt elit, które latami wyśmiewały poglądy Korwina, ale ostatnie wyniki wyborów pokazały że Platforma tonie i na szybko trzeba było stworzyć coś podobnego do tego na co głosują "młodzi wkur**eni", żeby skompromitowani platformersi mogli sobie gdzieś łagodnie wylądować.

Teraz można zobaczyć strategiczny geniusz Kukiza, że nie mówił nic poza JOWami - gdyby opowiedział się za konkretnymi rozwiązaniami gospodarczymi, Nowoczesna byłaby stworzona na podstawie właśnie nich i starała się zabrać mu elektorat. A że nie podał, to trzeba było skopiować Korwina.

A co do tego że nie będą mówić debilizmów jak Korwin, Brzoska szef inpostu i twarz Nowoczesnej już się rozkręca:

Cytuj
-Wracając do wcześniejszego wątku: co ma Pan na myśli, mówiąc o zaangażowaniu pracownika na poziomie średniej krajowej?

-Dosłownie? Pracownik przychodzi pracować, wyznacza sobie cele i chce je osiągać - a nie idzie do roboty. Do roboty chodziło się w czasach komunizmu. I niestety, niektórym tak już zostało. Przychodzą do pracy o 8, wychodzą o 16 i nie odbierają telefonu służbowego albo wyłączają od razu za progiem. Po 16 całkiem wypisują się z życia firmy - i to właśnie jest przychodzenie do roboty.
Natomiast człowiek, do którego mogę zadzwonić z pytaniem o 21, albo wysłać maila a on odpisuje po pół godziny - to dla mnie wartościowy pracownik, nowoczesnej organizacji.

Inpost zatrudnia tylko 7 osób na pełny etat, średnia zarobków to 1200 zł, a ten pan i władca by chciał żeby wszyscy jak niewolnicy robili 24 godziny na dobę :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7397 dnia: Czerwca 03, 2015, 22:44:34 pm »
Na ch** w ogóle rozwodzić się nad poglądami Petru, kiedy to jest tylko kolejna gęba tej samej bandy?







Że też ktoś jest skłonny się na to nabrać...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7398 dnia: Czerwca 03, 2015, 23:22:30 pm »
Były twory podobne typu PJN albo PR, tylko im się nie udało przebić i nigdy nie stały się rozpoznawalne, poza tym oni wywodzili się bezpośrednio z  pis/po. Teraz powstaje stowarzyszenie ideowo trochę podobne do pjn/pr, które ma realne szanse coś osiągnąć.  Petru wydaje się takim mocno  rozwodnionym Korwinem, pomostem między platformą a Korwinem, tylko w przeciwieństwie do Korwina nie wdaje się głupie dywagacje czy Hitler wiedział o holokauście, o tym czy się czasami gwałci, jakie jest zadanie plemników oraz jest pozbawiony mani na punkcie UE. Przynajmniej tak to teraz dla mnie wygląda. Oczywiście będę mu się przyglądał.
A pamiętasz może że PO u zarania to była partia konserwatywno-liberalna która miała program typu miękki Korwin a okazała się partią władzy której jedynym celem było żeby aparat władzy wydajnie karmił swoje dzieci?
Pamiętam i właśnie NPL wydaje się  dobrą alternatywą dla osób, które na platformie się zawiodły ze względu na przesuwanie się w lewo, ale jednocześnie nie chcą iść w korwinizm lub nie trawią jego wypowiedzi. Nie sądzę żeby w najblizszej przyszłości z NPL stało się to samo co z PO, raczej będzie się starał od nich wyróżnić, przynajmniej dopóki istnieje platforma. Zobaczymy. Na razie Petru zapowiada że nie będzie przyjmował znanych polityków innych partii, poza tym mówi konkretnie bez wodolejstwa, sprawia wrażenie profesjonalisty. Na razie daje im kredyt zaufania, aczkolwiek będę ich uważnie obserwował.

Cytuj
(może to mu da do rozumu).
Wiesz takie obrażanie nie robi na mnie wrażenia.

Cytuj
Inpost zatrudnia tylko 7 osób na pełny etat, średnia zarobków to 1200 zł, a ten pan i władca by chciał żeby wszyscy jak niewolnicy robili 24 godziny na dobę :lol:
No jeśli gość rzeczywiście daje swoim pracownikom 1200zł, to ma absurdalne wymagania. Ja za tyle kiedyś tylko grałem i spałem :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2015, 00:01:01 am wysłana przez Wulfen »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7399 dnia: Czerwca 04, 2015, 00:02:56 am »
Cytuj
A pamiętasz może że PO u zarania to była partia konserwatywno-liberalna która miała program typu miękki Korwin a okazała się partią władzy której jedynym celem było żeby aparat władzy wydajnie karmił swoje dzieci?
Pamiętam i właśnie NPL wydaje się  dobrą alternatywą dla osób, które na platformie się zawiodły.
No i znowu zmuszasz mnie żebym Cię nazwał frajerem...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2015, 00:04:39 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.