Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2065250 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8080 dnia: Sierpnia 11, 2015, 18:26:01 pm »
Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.

Ależ ty pier**lisz :roll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8081 dnia: Sierpnia 11, 2015, 18:28:07 pm »
Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.

Ależ ty pier**lisz :roll:

Jaka jest różnica miedzy podjarką Dudą a jego krytyką? Chwalenie go, nazywanie dobrym prezydentem też uważasz za pier**lenie?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8082 dnia: Sierpnia 11, 2015, 18:30:42 pm »
Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.
Samo to ze umie 3 jezyki i ma wygląd ,a jego ojciec walczył w AK, stawia go w dobrym świetle, co do czynów, to sie przekonasz lemingu już nie długo, nie sraj żarem

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8083 dnia: Sierpnia 11, 2015, 18:41:08 pm »
Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.

Ależ ty pier**lisz :roll:

Jaka jest różnica miedzy podjarką Dudą a jego krytyką? Chwalenie go, nazywanie dobrym prezydentem też uważasz za pier**lenie?


Ten swój toksyczny jad nazywasz krytyką? :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8084 dnia: Sierpnia 11, 2015, 19:50:25 pm »
Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.
Samo to ze umie 3 jezyki i ma wygląd ,a jego ojciec walczył w AK, stawia go w dobrym świetle, co do czynów, to sie przekonasz lemingu już nie długo, nie sraj żarem

ZABOJCZA ARGUMENTACJA i LOGIKA - Poliglota, którego ojciec był w AK nie może być idiotą. LOL.

Pamietaj tez, ze od strony zony powiewa troche bracmi starszymi w wierze, ale to już OK, bo to on taki swój.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już by go rozliczali z obietnic.

Koleś ledwo objął prezydenture, a media i inne oszołomy już nazywają go dobrym prezydentem.

Ależ ty pier**lisz :roll:

Jaka jest różnica miedzy podjarką Dudą a jego krytyką? Chwalenie go, nazywanie dobrym prezydentem też uważasz za pier**lenie?


Ten swój toksyczny jad nazywasz krytyką? :lol:

Nigdy nie wiedziałem, żeby ci przeszkadzało lanie jadu, wyzwiska, pomówienia idące w druga stronę wiec proszę, zamilcz, albo się określ jako kato-terrorysta i tak jak reszta mnie od "ku*w" wyzywaj jak na prawdziwego katolika przystalo. AVE DUDA.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8085 dnia: Sierpnia 11, 2015, 20:10:13 pm »
Nigdy nie wiedziałem, żeby ci przeszkadzało lanie jadu, wyzwiska, pomówienia idące w druga stronę wiec proszę, zamilcz, albo się określ jako kato-terrorysta i tak jak reszta mnie od "ku*w" wyzywaj jak na prawdziwego katolika przystalo. AVE DUDA.
Czyli albo sie bluzga na dude albo sie jest kato-terrorysta?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8086 dnia: Sierpnia 11, 2015, 20:42:30 pm »
Nigdy nie wiedziałem, żeby ci przeszkadzało lanie jadu, wyzwiska, pomówienia idące w druga stronę wiec proszę, zamilcz, albo się określ jako kato-terrorysta i tak jak reszta mnie od "ku*w" wyzywaj jak na prawdziwego katolika przystalo. AVE DUDA.
Czyli albo sie bluzga na dude albo sie jest kato-terrorysta?


Cos musi być w tym stwierdzeniu ... osobnikowi (A) nie przeszkadza, że grupa (B) opluwa, bluzga, pomawia, wyzywa itd. osoby publiczne, jak i użytkownika (C), a reaguje kiedy użytkownik (C) zaczyna wytykać/atakować idola grupy (B) używając języka dużo mniej agresywnego/obraźliwego niż grupa (B).

Osobnik A - e.g. windo, Krzysiu
Grupa B - e.g. becet, iras, Tomasz
Użytkownik C - e.g. londek

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8087 dnia: Sierpnia 11, 2015, 20:46:02 pm »
Bonus:

Alchemicy i ekonomiści

Cytuj
- Mówią wam, że to jest niemożliwe. To bzdury, to się da zrobić - przekonywał XVIII-wieczny alchemik Giuseppe Balsamo, obiecując zamianę ołowiu w złoto.
- Nie słuchajcie tego, że w Polsce nie da się obniżyć wieku emerytalnego i podnieść kwoty wolnej od podatku. To bzdury! - mówił prezydent RP Andrzej Duda w rozmowie z internautami zaraz po inauguracji.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,18525795,alchemicy-i-ekonomisci.html?biznes=local#BoxBizLink

Bonus 2:
Sondaż Millward Brown. PiS umacnia się na prowadzeniu, poparcie dla Kukiza wciąż spada
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18537429,sondaz-millward-brown-pis-umacnia-sie-na-prowadzeniu-poparcie.html#Czolka3Img

Cytuj
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dziś, wygrałoby je PiS (35 proc. poparcia) ze zdecydowaną przewagą nad PO (26 proc.) - wynika z sondażu Millward Brown dla Faktów TVN. Głosy wyborców wciąż traci natomiast ruch Pawła Kukiza, który popiera już tylko 12 proc. ankietowanych.



Kukiz się skończył zanim się zaczął, pewnie w okolicach referendum znów urośnie mu poparcie, ale wątpię w jakąś wielką zmianę. Pytaniem pozostaje, kto te głosy przejmie. Wybory wygra PiS, ale pytaniem jest czy będzie mogło rządzić jeśli Lewica, PO i Petru się dogadają.


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2015, 20:55:31 pm wysłana przez LoNdEk »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8088 dnia: Sierpnia 11, 2015, 21:21:35 pm »
 :lol: zapomnij
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2015, 21:25:01 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8089 dnia: Sierpnia 11, 2015, 21:58:26 pm »
Nigdy nie wiedziałem, żeby ci przeszkadzało lanie jadu, wyzwiska, pomówienia idące w druga stronę wiec proszę, zamilcz, albo się określ jako kato-terrorysta i tak jak reszta mnie od "ku*w" wyzywaj jak na prawdziwego katolika przystalo. AVE DUDA.
Czyli albo sie bluzga na dude albo sie jest kato-terrorysta?


Cos musi być w tym stwierdzeniu ... osobnikowi (A) nie przeszkadza, że grupa (B) opluwa, bluzga, pomawia, wyzywa itd. osoby publiczne, jak i użytkownika (C), a reaguje kiedy użytkownik (C) zaczyna wytykać/atakować idola grupy (B) używając języka dużo mniej agresywnego/obraźliwego niż grupa (B).

Osobnik A - e.g. windo, Krzysiu
Grupa B - e.g. becet, iras, Tomasz
Użytkownik C - e.g. londek
jedno małe zastrzeżenie nie wszyscy pisowcy są jakimiś fanatykami religijnymi, znajdzie się tam niejeden ateista, sam Religa przecież był ateistą. Ludzie głównie głosują wg swoich poglądów gospodarczych, a sprawy światopoglądowe są drugorzędne. Ważniejsze jest dla pisowca by  Duda obniżył wiek emerytalny, a pis dał zasiłek 500 zł na każde dziecko czy budował jak za Gierka burząc przy tym "zagraniczny kapitał"( likwidacja  hipermarketów). Sprawy typu krzyż w sejmie, religia w szkołach, gender, dla większości ludzi są mniej istotne.

Cytuj
Kukiz się skończył zanim się zaczął, pewnie w okolicach referendum znów urośnie mu poparcie, ale wątpię w jakąś wielką zmianę. Pytaniem pozostaje, kto te głosy przejmie. Wybory wygra PiS, ale pytaniem jest czy będzie mogło rządzić jeśli Lewica, PO i Petru się dogadają.
Kukiz pewnie te 7-14% dostanie. Stawiałbym na 2 lata cyrku pisokukizmu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2015, 01:23:59 am wysłana przez Wulfen »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8090 dnia: Sierpnia 11, 2015, 23:32:25 pm »
Religia nie łączy się z ekonomią ale księża dostaną pewnie więcej $$ od państwa za PiSu.
Btw. dla mnie hipermarkety>500 zł za dziecko
Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8091 dnia: Sierpnia 12, 2015, 10:11:37 am »
Ja pier**lę, Londek jesteś w jakimś szale. :lol: :lol: :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8092 dnia: Sierpnia 12, 2015, 10:42:32 am »
może i jest, ale fakt, że jak iras wyzywa go od kur**, to oburzenia nie ma. jest mały pojazd na dudę i mamy do czynienia z "toksycznym jadem"  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2015, 11:38:29 am wysłana przez s00s »

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8093 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:34:06 am »
Nie raz pisałem, że część użytkowników powinno dostać bana za język. Gorzej niż pod blokiem wśród pijanych patusów.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8094 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:40:26 am »
A to nie ty ostatnio pisałeś o ruchaniu matki?

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8095 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:42:37 am »
"czepiasz się mnie jakbym ci matkę puknął" = "ty ku**o zajebałbym cię jakbym cię spotkał na ulicy"

ODKRĘCAJ KOTA OGONEM, BECET, TO TWOJA POWINNOŚĆ

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8096 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:49:14 am »
może i jest, ale fakt, że jak iras wyzywa go od kur**, to oburzenia nie ma. jest mały pojazd na dudę i mamy do czynienia z "toksycznym jadem"  :lol:


Opluwanie prezydenta kraju do dla mnie jednak coś innego niż wyzywanie się na forum o gierkach pomiędzy londkiem, a Irasem.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8097 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:52:24 am »
czepiasz się mnie jakbym ci matkę puknął
Gorzej niż pod blokiem wśród pijanych patusów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8098 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:59:47 am »
Co tam znowu pizdeczki przeżywają ?
 :lol: Co miesiąc to samo, złe na całe zło foruma.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8099 dnia: Sierpnia 12, 2015, 12:01:45 pm »
Nie moja wina, że jak czytam o jego "poglądach", to najchętniej bym mu mordę w krawężnik wkomponował  :mad:  Zresztą ja mu wrzucam tylko od kurew i innych takich, a on moi staruszkom sugeruje partyjną przynależność, co dla ludzi myślących jest obelgą znacznie cięższego kalibru.

svonston z pukaniem matek i mądrościami na temat netykiety też dobry...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8100 dnia: Sierpnia 12, 2015, 12:01:57 pm »
Szczerze to nawet pijane patusy szacunek do matek maja i takie teksty to raczej domena szczyli internetowych.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8101 dnia: Sierpnia 12, 2015, 12:15:42 pm »
:lol: Od dziś będę na tym forum używał zwrotów per ku**o, je**ny chuju czy inne, bo tekst czepiasz się jakbym ci co najmniej matkę puknął wywołuje większą obrazę.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8102 dnia: Sierpnia 12, 2015, 12:48:47 pm »
może i jest, ale fakt, że jak iras wyzywa go od kur**, to oburzenia nie ma. jest mały pojazd na dudę i mamy do czynienia z "toksycznym jadem"  :lol:


Opluwanie prezydenta kraju do dla mnie jednak coś innego niż wyzywanie się na forum o gierkach pomiędzy londkiem, a Irasem.


A gdzie bylo oburzenie kiedy Komorowskiego opluwano? Gdzie oburzenie kiedy opluwa sie inne osoby publiczne? Gdzie oburzenie kiedy opluwano takiego Bartoszewskiego czy Walese? Podwojne standardy? Tak jak PiS z buczeniem? LITOSCI!

Ja pier**lę, Londek jesteś w jakimś szale. :lol: :lol: :lol:

A tam szał od razu :):) Chodzi mi o pewną równowagę, nie można "zarazie" pozwolić przejąć to forum :)



jedno małe zastrzeżenie nie wszyscy pisowcy są jakimiś fanatykami religijnymi, znajdzie się tam niejeden ateista, sam Religa przecież był ateistą. Ludzie głównie głosują wg swoich poglądów gospodarczych, a sprawy światopoglądowe są drugorzędne. Ważniejsze jest dla pisowca by  Duda obniżył wiek emerytalny, a pis dał zasiłek 500 zł na każde dziecko czy budował jak za Gierka burząc przy tym "zagraniczny kapitał"( likwidacja  hipermarketów). Sprawy typu krzyż w sejmie, religia w szkołach, gender, dla większości ludzi są mniej istotne.

Zgadzam się, ale nie starał bym się doszukiwać sensu w używanych określeniach :) Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to się lewakiem określa każdego kto jest przeciw lewicowym/socjalnym postulatom "Prawicy", a prawicową partią nazywa się tą która szaleje z obietnicami nacjonalizacji i wprowadzenia jeszcze wiekszysch zasiłków.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8103 dnia: Sierpnia 12, 2015, 13:00:13 pm »
A gdzie bylo oburzenie kiedy Komorowskiego opluwano? Gdzie oburzenie kiedy opluwa sie inne osoby publiczne? Gdzie oburzenie kiedy opluwano takiego Bartoszewskiego czy Walese? Podwojne standardy? Tak jak PiS z buczeniem? LITOSCI!

Tylko ze wymienione postacie znane były z opluwania innych więc nic dziwnego że ludzie się bronili przed ich agresją. A komu Duda pocisnął tak jak Bartoszewski dziewczynom Sandry?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8104 dnia: Sierpnia 12, 2015, 13:42:39 pm »
http://nczas.com/wiadomosci/wywiad/braun-kukiz-aportuje-pileczke-rzucona-mu-przez-wyborcza/ I dajcie już spokój temu Londkowi on jest chyba po prostu w pewnym sensie upośledzony umysłowo.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2015, 13:50:27 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8105 dnia: Sierpnia 12, 2015, 14:16:08 pm »
http://nczas.com/wiadomosci/wywiad/braun-kukiz-aportuje-pileczke-rzucona-mu-przez-wyborcza/ I dajcie już spokój temu Londkowi on jest chyba po prostu w pewnym sensie upośledzony umysłowo.


Czyli każdy kto ma inne zdanie i nie boi się go bronić jest upośledzony? Do tego nie potrafi zrozumieć waszych oczywistych oczywistość i nie wierzy w teorie spiskowe... kolejny beton.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8106 dnia: Sierpnia 12, 2015, 14:25:14 pm »
A jakie ty masz zdanie? Takie jak sekta zdrajców Ci wmówiła.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8107 dnia: Sierpnia 12, 2015, 14:32:59 pm »
A gdzie bylo oburzenie kiedy Komorowskiego opluwano? Gdzie oburzenie kiedy opluwa sie inne osoby publiczne? Gdzie oburzenie kiedy opluwano takiego Bartoszewskiego czy Walese? Podwojne standardy? Tak jak PiS z buczeniem? LITOSCI!

Tylko ze wymienione postacie znane były z opluwania innych więc nic dziwnego że ludzie się bronili przed ich agresją. A komu Duda pocisnął tak jak Bartoszewski dziewczynom Sandry?

W większości przypadku niestety to były ich reakcje na pomówienia, tak jak Wałęsą z Gwiazdą czy Walentynowicz, trzeba pamiętać, że taki Bartoszewski czy Wałęsa to "marki" za granicą PL, często lepiej traktowani poza PL. Mniejsza o to. Jakoś ciężko mi sobie przypomnieć cokolwiek z Komorowskiego, on chyba raczej zawsze był mało aktywny jeśli chodzi o opluwanie innych, a stał się obiektem hejtu na nową skale w PL. Ja rozumie specyfikę debaty politycznej, tym bardziej w okresie wyborczym, ale to ogólne zdziczenie powoduje, że postanowiłem zaostrzyć swoją retorykę jak i język jakiego używam w tych dyskusjach.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8108 dnia: Sierpnia 12, 2015, 15:00:37 pm »
Aha czyli uważasz że jak ktoś niesłusznie według Ciebie wyraża się źle o kimś kogo ty lubisz to upoważnia Cię do tego żebyś się niesłusznie źle wyrażał o kimś kogo Ty nie lubisz? Przykładowo ja o Komorwskim że pozwolę się sam sobie siebie zacytować pisałem tak- "On naprawdę jest taki głupi, to jest szkolny prymus który zawsze miał czerwony pasek, postępował zgodnie z protokołem i tak leciał przez całe życie i naprawdę daleko doleciał. I nawet trochę mi go żal bo przecież robił wszystko jak go nauczono, był naprawdę sumienny. Jest taki odcinek 40latka pt. "Kozioł ofiarny""
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8109 dnia: Sierpnia 12, 2015, 16:25:36 pm »
Aha czyli uważasz że jak ktoś niesłusznie według Ciebie wyraża się źle o kimś kogo ty lubisz to upoważnia Cię do tego żebyś się niesłusznie źle wyrażał o kimś kogo Ty nie lubisz? Przykładowo ja o Komorwskim że pozwolę się sam sobie siebie zacytować pisałem tak- "On naprawdę jest taki głupi, to jest szkolny prymus który zawsze miał czerwony pasek, postępował zgodnie z protokołem i tak leciał przez całe życie i naprawdę daleko doleciał. I nawet trochę mi go żal bo przecież robił wszystko jak go nauczono, był naprawdę sumienny. Jest taki odcinek 40latka pt. "Kozioł ofiarny""


Moja krytyka Dudy nie jest do końca taka bez podstawa. Jego obietnice są po prostu niebezpieczne z punku widzenia ekonomii, a robienie z Polski kraju 3go świata przez Dude i jego zaplecze polityczne ( PL to wg ich kraj w ruinie, z dykty, gdzie dzieci głodują, kraju który trzeba odbudowywać, gdzie nie ma wolności itd.) uważam po prostu za obraźliwe. Do tego uważam jego granie religią w celach politycznych za obrzydliwe, ale po części się boję, że on nie gra i naprawdę będzie podpisywał ustawy tylko dla katolików.

Kilka przykładów gdzie stosuje się podwójne standardy:
Prawica krytykowała komora za to, że otacza się byłymi komunistami, a duda ma w swojej kancelaria byłego członka PZPR. Prawica pluje się o buczenia na Dude w sejmie, a broni buczenia na Kopacz i HGW na cmentarzu. Rodzina żony Dudy ma jakieś powiązania z judaizmem (nie pamiętam dokładnie o co chodzi, a googlać mi się nie chce), gdyby takie coś wyszło o żonie Tuska lub Komóra to wiesz jaka burza by była?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8110 dnia: Sierpnia 12, 2015, 16:29:17 pm »
Debilu zaje**ny sprawdziłeś w ogóle życiorys tego "byłego członka PZPR"?

No i porównać buczenie zwykłych ludzi do buczenia polityków na zaprzysiężeniu prezydenta  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8111 dnia: Sierpnia 12, 2015, 16:54:59 pm »
Debilu zaje**ny sprawdziłeś w ogóle życiorys tego "byłego członka PZPR"?No i porównać buczenie zwykłych ludzi do buczenia polityków na zaprzysiężeniu prezydenta 

... Czyż fakt, ze był komunistą raz nie wystarczy? Kilka pokoleń w tył przeszukujecie co niektórym, ale jak ktoś w partii był, to jest OK, bo to jest nasz komunista. (Czytalem o nim, wiem, ze współpracował z S po wprowadzeniu stanu wojennego).


No i porównać buczenie zwykłych ludzi, na ważnym cmentarzu, podczas obchodów ważnego święta, do buczenia polityków na zaprzysiężeniu prezydenta, który, obrażał Polaków, w sumie określając PL mianem kraju 3go świata. Masz racje mój błąd, bardziej akceptowalne wydaje się wybaczenie prezydenta.


Mam dla ciebie bonus...od razu mowie, ze nie sprawdzałem tego wszystkiego, ale od kiedy ty się faktami przejmujesz, rodzina czerwienią skażona, z partii, to się u was nigdy fakty się nie liczyły, chodzi tylko, żeby zgnoić.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8112 dnia: Sierpnia 12, 2015, 16:58:40 pm »
Dobra, niepotrzebnie cokolwiek pisałem. Umrzyj ścierwojadzie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8113 dnia: Sierpnia 12, 2015, 17:00:13 pm »
Dobra, niepotrzebnie cokolwiek pisałem.
Tak samo trzeba zaczac postepowac w prypadku Kyo.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8114 dnia: Sierpnia 12, 2015, 17:06:45 pm »
Mam dla ciebie bonus...

Źródło: anonimowy komentarz na gazeta.pl

Nawet mi cie nie żal.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8115 dnia: Sierpnia 12, 2015, 21:52:08 pm »
Ale jak to było na tej imprezie z pedałem i żydem to chyba nigdy sie nie dowiem :cry:
CZyżby londek zapuścił pejsy( co by tłumaczyło atak na Pisiorów) i zmienił orientacje (co by tłumaczyło wyje**nie na wszelkie moralne wartości) ?


PS: Chyba też Londek napisał do wyborzej:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2015, 01:41:49 am wysłana przez Leszke »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8116 dnia: Sierpnia 13, 2015, 12:52:34 pm »


Po wyborach nie będzie z was co zbierać lewaki pierdolone  :dance:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8117 dnia: Sierpnia 13, 2015, 14:15:32 pm »
Mam dla ciebie bonus...

Źródło: anonimowy komentarz na gazeta.pl

Nawet mi cie nie żal.

To akurat było z Fakt.pl ...BOOM. Przypuszczam, jednak, że gdybym zaczął to wszystko sprawdzać to 50-70% okazałoby się prawdą. Nie przeszkadza wam jak jakiś dziennikarz pomawia ludzi powołując się na anonimowe źródła....a teraz to jakiś problem....LOL

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8118 dnia: Sierpnia 13, 2015, 14:21:03 pm »
Te k*rwy z The Economist:

niezalezna.pl/69914-nagonka-economist-na-pis-i-andrzej-dude-w-gazecie-tej-pisza-zona-i-przyjaciel-sikorskiego

http://www.economist.com/news/leaders/21660536-poland-has-never-been-so-rich-safe-and-free-under-andrzej-duda-its-inheritance?spc=scode&spv=xm&ah=9d7f7ab945510a56fa6d37c30b6f1709

Beka z komentarzy, jak smiał TE napisać, że w PL jest dobrze, że PL jest wolna, że udało się uniknąć kryzysu....TE to k*rwy sprzedajne, powinni pisać prawdę, jest bród, smród, ubóstwo, bezrobocie, pijaństwo, zacofanie itd. Po prostu średniowiecze, i tylko pomazaniec z Krakowa, znany tez jako św. Duda od Hestii, może PL wyprowadzić z tej ciemności!


 


Po wyborach nie będzie z was co zbierać lewaki pierdolone  :dance:


Ciekawe jak/z kim Kukiz pójdzie "do łóżka". Tym  bardziej, jeśli wsiąść pod uwagę:

http://www.fronda.pl/a/pis-przeciwko-jow-om-i-prawidlowo,55386.html