Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2059102 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8360 dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:49:21 pm »
brak słów  :wall_bash:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8361 dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:49:37 pm »
Tylko tego brakuje, żeby się Prezydent tłumaczył przed byle dziennikarzyną i odpowiadał na z dupy wyssane zarzuty  :lol:  W dupach się wam poprzewracało okurwieńcy!

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8362 dnia: Sierpnia 31, 2015, 05:55:28 am »
Ale tłumacze debilowi ze były skany biletów samolotów, hoteli i wyciąg obecności na uczelni i nie pokrywały sie ze sobą. Ale to mówić jak do prostaka niemyślącego.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8363 dnia: Sierpnia 31, 2015, 06:02:32 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8364 dnia: Sierpnia 31, 2015, 08:59:44 am »
lisowi to sie równo coś przestawiło w łebku.
Chapie gebo i pisze wszedzie o pisiorach, bardziej niż londek.
Córke do usa wysłał.
Ewidentny BUL dupy. Czyżby miał coś na sumieniu?
Działający wymiar sprawiedliwości go przeraża, niczym londka w 2008?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8365 dnia: Sierpnia 31, 2015, 09:12:24 am »
Jakie oburzenie w mediach, bo Duda powiedział, że Polska nie jest sprawiedliwa dla obywateli (czy coś w ten deseń). :lol: Ku**y z telewizji się oburzyły, bo ktoś znaczący wreszcie prawdę powiedział. Siedzą na ciepłych posadkach załatwionych przez jakieś szemrane układziki i wielkie oburzenie, bo się ktoś odezwał w sprawie tych co ledwo koniec z końcem wiążą.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8366 dnia: Sierpnia 31, 2015, 09:32:05 am »
Tylko tego brakuje, żeby się Prezydent tłumaczył przed byle dziennikarzyną i odpowiadał na z dupy wyssane zarzuty  :lol:  W dupach się wam poprzewracało okurwieńcy!

No tak, bo przeciez prezydent to nie jest jak kazdy inny obywatel. Moze o to mu chodzilo kiedy mówił ze równosci nie ma w PL. Wiadomo, prezydent ePiSkopatu jest ponnad to, w koncu to pomazaniec, mesjasz religii smolenskiej. Wiecie, ze wasza retoryka, raczej jej brak do zludzenia przypomina sekte?

Bonus:
http://wyborcza.pl/1,75478,18657825,przeciagany-konkurs-ministerstwa-zdrowia-wreszcie-moze-startowac.html#MTstream

ŻAL.

http://niezalezna.pl/70433-lis-postanowil-bronic-kuzniara-no-i-wyzwal-znanego-dziennikarza-od-pis-owskich-mend
CO za menda ten Lis

HAHHAHA....Jaki ty jestes je**ny hipokryta, na niezalezne wypisuja o Lisie, Olejnik itd. (ogolnie o wszystkich, ktorzy sa krytyczni wobec pomazanca) gorsze g*wno te pseudo dziennikarzyny i ci nie przeszkadza, nikogo menda nie nazywasz...BETON.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8367 dnia: Sierpnia 31, 2015, 09:33:43 am »
brak słów  :wall_bash:


Jak zwykle, wiele wnoszący do dyskusji komentarz Leszke. Żal sie robie jak sie widzi takie komentarze, wiec co byś sie dalej nie ośmieszał, może wypowiadaj się w tematach, w których masz coś do powiedzenia?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8368 dnia: Sierpnia 31, 2015, 09:52:42 am »
brak słów  :wall_bash:


Jak zwykle, wiele wnoszący do dyskusji komentarz Leszke. Żal sie robie jak sie widzi takie komentarze, wiec co byś sie dalej nie ośmieszał, może wypowiadaj się w tematach, w których masz coś do powiedzenia?
ok. Daj mi tylko przykład.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8369 dnia: Sierpnia 31, 2015, 10:01:40 am »
Tylko tego brakuje, żeby się Prezydent tłumaczył przed byle dziennikarzyną i odpowiadał na z dupy wyssane zarzuty  :lol:  W dupach się wam poprzewracało okurwieńcy!

No tak, bo przeciez prezydent to nie jest jak kazdy inny obywatel. Moze o to mu chodzilo kiedy mówił ze równosci nie ma w PL. Wiadomo, prezydent ePiSkopatu jest ponnad to, w koncu to pomazaniec, mesjasz religii smolenskiej. Wiecie, ze wasza retoryka, raczej jej brak do zludzenia przypomina sekte?

Bonus:
http://wyborcza.pl/1,75478,18657825,przeciagany-konkurs-ministerstwa-zdrowia-wreszcie-moze-startowac.html#MTstream

ŻAL.

http://niezalezna.pl/70433-lis-postanowil-bronic-kuzniara-no-i-wyzwal-znanego-dziennikarza-od-pis-owskich-mend
CO za menda ten Lis

HAHHAHA....Jaki ty jestes je**ny hipokryta, na niezalezne wypisuja o Lisie, Olejnik itd. (ogolnie o wszystkich, ktorzy sa krytyczni wobec pomazanca) gorsze g*wno te pseudo dziennikarzyny i ci nie przeszkadza, nikogo menda nie nazywasz...BETON.
Co ja Ci poradzę ze Olejnik krasko, lis to pro rządowe media, które manipulują na każdym kroku. Te pedały w Anglii zaczęli ci je**c chyba gębę bo ci juz mózg wypralo totalnie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8370 dnia: Sierpnia 31, 2015, 10:06:40 am »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8371 dnia: Sierpnia 31, 2015, 10:27:47 am »
te całe lobby anty-szczepionkowe najlepiej byłoby rozpędzić na cztery wiatry. szczepionka na hpv jest niby dostępna w 100 krajach, ponad 100 milionów osób zaszczepionych, dopuszczona w 25 państwach europy (za wiki), a oni o jakiś testach gadają. córka jednego i drugiego dostanie raka, to może się zreflektują. pieprzony ciemnogród.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8372 dnia: Sierpnia 31, 2015, 10:41:16 am »
...szczepionka na hpv jest niby dostępna w 100 krajach, ponad 100 milionów osób zaszczepionych, dopuszczona w 25 państwach europy (za wiki)...

...a przymusowa to poważna różnica.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8373 dnia: Sierpnia 31, 2015, 10:55:54 am »
ja tam jestem za.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8374 dnia: Sierpnia 31, 2015, 11:03:27 am »
A ja jestem zawsze za tym żeby ludzie mieli wybór.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8375 dnia: Sierpnia 31, 2015, 12:45:34 pm »
Stonoga szaleje:
https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=nf

Cytuj
Przed chwilą Kancelaria Prezydenta poinformowała mnie że Prezydent Andrzej Duda nie skorzystał z prawa łaski i przekazał 182 tysiące listów z waszym poparciem za które z całego serca dziękuję w trybie zwykłym do dalszego procedowania. Jak pokazuje życie Jarosławowi Kaczyńskiemu wszyscy muszą robić dobrze. politycznie dobrze mu robi Prezydent ponoć ekstra Zbigniew Ziobro ale na 100 procent od ostatnich 19 lat robi mu dobrze jego kierowca z Doryckiej. Ta mała kanalia nie nawidzi Polaków i jest gejem choć gejostwo w jego wydaniu może obrażać te środowiska. Za około 6 godzin bardzo szczegółowo opowiem wam o miłości Jarosława Kaczyńskiego

A ja myslełem, ze on tylko koty lubi :D :D :D

Bonus: O resortowych dzieciach....troche beka:
http://justpaste.it/e1xx

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8376 dnia: Sierpnia 31, 2015, 12:59:27 pm »
5 lat jakoś Stonoga tylko napier**lał wyłącznie na PO, to jakoś żadnego jego newsa nie wrzuciłeś :lol: A teraz nagle autorytet do cytowania  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8377 dnia: Sierpnia 31, 2015, 13:24:42 pm »
5 lat jakoś Stonoga tylko napier**lał wyłącznie na PO, to jakoś żadnego jego newsa nie wrzuciłeś :lol: A teraz nagle autorytet do cytowania  :lol:

Stonoga szaleje .....tak to świadczy o tym, ze to autorytet. Linki do Frondy czy niezaleznej też wrzucam, mimo, ze nie szanuje tych redakcji. Widzisz becet, to wlasnie ta różnica, ja potrafie cytować nawet zrodła, z ktorymi sie nie zgadzam. To jest tez powodem dla ktorego czytam i niezalezna i gw itd. Staram sie miec otwarty umysl na wszystkie strony.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8378 dnia: Sierpnia 31, 2015, 13:31:12 pm »
Widzisz becet, to wlasnie ta różnica, ja potrafie cytować nawet zrodła, z ktorymi sie nie zgadzam.

Zacytowałeś źródło które napierdala na PiS więc w czym się nie zgadzasz? :lol: Jak napierdalało na PO to nie cytowałeś. To jest właśnie twój 'otwarty' umysł.

Ale pisz dalej, twoje posty tylko przekonują ludzi do PiS jak patrzą kto jest ich przeciwnikiem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8379 dnia: Sierpnia 31, 2015, 14:01:43 pm »
Widzisz becet, to wlasnie ta różnica, ja potrafie cytować nawet zrodła, z ktorymi sie nie zgadzam.

Zacytowałeś źródło które napierdala na PiS więc w czym się nie zgadzasz? :lol: Jak napierdalało na PO to nie cytowałeś. To jest właśnie twój 'otwarty' umysł.

Ale pisz dalej, twoje posty tylko przekonują ludzi do PiS jak patrzą kto jest ich przeciwnikiem.

Kuwa mac, nawet dzis dalem info ze:

Cytuj
Igor Radziewicz-Winnicki, wiceszef resortu zdrowia, wystartował w konkursie na szefa Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Kłopot w tym, że Instytut podlega właśnie Ministerstwu Zdrowia.

I skomentowalem ZAL. Wiem, ze ten pan okresla sie jako bezpartyjny, ale jest w rzadzie. Dodatkowo nie zauwazasz ze pisalem strone wczesniej ze dla mnie to jak PO nie poradzilo sobie z kopalniami i ogolnie weglem to porazka, praktycznie zdrada stanu. To samo z radoscia powiem o ustawie o frankowiczach. PO sie skonczylo juz jakis czas temu, dlatego Donald sie ewakulowal do Brukseli. W innym temacie pisze wprost, ze Kopacz jest slabym premierem itd. ale tego nie widzisz, bo dla ciebie swiat jest 2 kolorowy, moze twoja mozgownica nie potrafi tego przetworzyc, bo w twoim mniemaniu jestem lemingiem, a leming przeciez nie moze zle mowic o PO, wiec podswiadomie wycinasz te informacje. Oslabia mnie takie podejscie.

Nie zgodze sie natomiast na wybielanie jednej strony (PiS), a oczernianie tylko jej przeciwnikow, czy to przez ciebie, Irasa czy Tomasza, (leszke nie wie co sie dzieje wiec jemu pozwalam na wiecej).

btw. niezalezna zmienia sie w jakis fashion blog? Ostatnio o trampkach Kopacz pisali, dzis o ubraniu Borusewicza...LOL...czekam na wiecej.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8380 dnia: Sierpnia 31, 2015, 15:07:53 pm »
Tak, dałeś link z wyborczej o bezpartyjnym ministrze, faktycznie jesteś tak obiektywny, ciekawe czemu żenujesz całe forum, pewnie nie widzą tej obiektywności  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8381 dnia: Sierpnia 31, 2015, 16:06:35 pm »
Tak, dałeś link z wyborczej o bezpartyjnym ministrze, faktycznie jesteś tak obiektywny, ciekawe czemu żenujesz całe forum, pewnie nie widzą tej obiektywności  :lol:


Tak, a wszystkie inne przyklady zignorowałes....kompletny beton jesteś.


Sondaż Gfk Polonia: Topnieje przewaga PiS nad PO. Do góry Zjednoczona Lewica
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18662176,sondaz-gfk-polonia-topnieje-przewaga-pis-nad-po-do-gory-zjednoczona.html?lokale=local#BoxNewsImg

Cytuj
Na Prawo i Sprawiedliwość nadal chce zagłosować ponad 40 proc. ankietowanych, jednak przewaga partii Kaczyńskiego nad Platformą Obywatelską stopniała o niemal pięć punktów procentowych. Poparcie rośnie Zjednoczonej Lewicy - z 1,1 proc. w ubiegłym miesiącu do 4,2 w sierpniu.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8382 dnia: Sierpnia 31, 2015, 17:12:09 pm »
Londek zrozum, nawet becet sie ze mną zgadza. Wiesz jak bardzo pojechałes w nicość lewicową pelikana?
ja wiem, jesteś agentem pisu na forumie ale przesadzasz już od kilku dni niesamowicie. Przestań.
PS: daj mi ten przykład i zamilcz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8383 dnia: Sierpnia 31, 2015, 18:27:09 pm »
Londek zrozum, nawet becet sie ze mną zgadza. Wiesz jak bardzo pojechałes w nicość lewicową pelikana?
ja wiem, jesteś agentem pisu na forumie ale przesadzasz już od kilku dni niesamowicie. Przestań.
PS: daj mi ten przykład i zamilcz.

Poczytaj moje poprzednie posty....

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8384 dnia: Sierpnia 31, 2015, 22:27:49 pm »
No czytałem, taki typowy pisior wyłazi co robi beke z peowskich gazet/dziennikarzy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8385 dnia: Sierpnia 31, 2015, 22:44:07 pm »
Cytuj
Ta mała kanalia nie nawidzi Polaków i jest gejem
nic nowego, ale fajnie by było jakby  czarno na białym pokazano dowód na to drugie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2015, 22:46:03 pm wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8386 dnia: Sierpnia 31, 2015, 23:16:15 pm »
Cytuj
Ta mała kanalia nie nawidzi Polaków i jest gejem
nic nowego, ale fajnie by było jakby  czarno na białym pokazano dowód na to drugie.
ty znajdz lepiej te dowody na alkoholizm u jarka. Tak czekam i czekam..

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8387 dnia: Września 01, 2015, 13:49:27 pm »
Maliniakowi sie chyba wszystko popieprzylo juz zupelnie.


Cytuj
Podczas obchodów rocznicy Porozumień Sierpniowych prezydent Duda podkreślał, jaki to jest wzruszony. Nie przeszkodziło mu to zafałszować rodzimej historii i kolejny już raz osłabić wizerunek Polski

Cytuj
Otóż sądząc z wygłoszonego w Sali BHP stoczni gdańskiej przemówienia Andrzeja Dudy, autorami zwycięstwa byli – prócz anonimowych robotników – jedynie katoliccy hierarchowie i duchowni.

Cytuj
Nie przeszły mu przez wzruszone gardło nazwiska Bogdana Borusewicza – stratega strajku, Jerzego Borowczaka, Ludwika Prądzyńskiego i Bogdana Felskiego – młodych robotników, którzy rozpoczęli strajk w Gdańsku, Andrzeja Kołodzieja, który wstrzymał stocznię w Gdyni, Piotra Kapczyńskiego, który drukował ulotki wzywające do strajku, czy świetnych kobietach z opozycji i strajku: Alinie Pieńkowskiej czy Magdzie Rybickiej. Nie podparł się nawet legendą Anny Walentynowicz. Może dlatego, że uwierzywszy w swą magię trybuna, znowu mówił „bez kartki”. Zapomniał też o ekspertach: m.in. o Tadeuszu Mazowieckim i Bronisławie Geremku.

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1631459,1,prezydent-duda-zapomnial-o-zasluzonych-dla-solidarnosci.read


Ale co sie dziwic....ten pan przeciez zostal zaposzony przez P.Dude, ktory:


Jakies komentarze? Kolejny raz Duda dal dupy, pokazal, ze albo nie zna historii, albo, ze woli robic laske episkopatowi. Komedia a nie prezydent. Wstyd, hanba.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8388 dnia: Września 01, 2015, 13:53:46 pm »
Idź sobie już.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8389 dnia: Września 01, 2015, 13:55:53 pm »
Idź sobie już.


Czyli brak komentarzy, no coz rozumie dlaczego wolicie nie komentowac, tego nie da sie obronic.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8390 dnia: Września 01, 2015, 13:58:02 pm »
Prezydent który zamiast wymieniać poszczególne nazwiska podzielonych kolegów postanowił wszystkich potraktować równo i sprawiedliwie, tak aby obchody były świętem nas wszystkich, a nie poszczególnych nazwisk, gdzie zawsze ktoś by mógł się czuć urażony że akurat jego pominięto. Oczywiście ten gest zgody i pojednanie się nie podoba polityce, która przypominam:

Cytuj
Sekretariat Komitetu Centralnego PZPR podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. 1 lutego tego roku powstało Wydawnictwo Prasowe „Polityka”

Komuniści, którzy w tamtych latach z okładek wzywali do strzelania do robotników teraz tak się przejmują jak są ich ofiary czczone - rzygać się chcę od takiej hipokryzji i pelikanów, którzy tą komunistyczną propagandę łykają jako prawdę.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8391 dnia: Września 01, 2015, 19:20:41 pm »
Prezydent który zamiast wymieniać poszczególne nazwiska podzielonych kolegów postanowił wszystkich potraktować równo i sprawiedliwie, tak aby obchody były świętem nas wszystkich, a nie poszczególnych nazwisk, gdzie zawsze ktoś by mógł się czuć urażony że akurat jego pominięto. Oczywiście ten gest zgody i pojednanie się nie podoba polityce, która przypominam:

Cytuj
Sekretariat Komitetu Centralnego PZPR podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. 1 lutego tego roku powstało Wydawnictwo Prasowe „Polityka”

Komuniści, którzy w tamtych latach z okładek wzywali do strzelania do robotników teraz tak się przejmują jak są ich ofiary czczone - rzygać się chcę od takiej hipokryzji i pelikanów, którzy tą komunistyczną propagandę łykają jako prawdę.

Hierarchow koscielnych nie mial problem z imienia wymienic.....Glupis jak but. K*rwa mac, jestes TEPYM BETONEM, brak slow, co juz nie raz pokazales, czyli wg. ciebie Polityka to ciagle ci sami ludzie ktorzy wtedy tam pracowali? Czyli powinnismy wszsytkich pietnowac ktorzy byli w partii? TAK, takze bylych komunistow w szeregach PiS? Nienawidze czerwonych k*rew, czy to na pawicy czy lewicy, ale nie jestem tepy tak jak ty. Moja nienawisc, tez nie jest wybiorcza, bo ja jestem szczery I mysle sam za siebie.

Dla twojego spokoju ducha dodam, ze nie tylko w Polityce jest artykul wytykajacy te braki....ale tak tego juz nie pojmiesz. Idz lepiej na swoja parafie I zrob loda proboszczowi w intencji Dudy (w sumie obu Dud).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8392 dnia: Września 01, 2015, 20:38:07 pm »
Prezydent który zamiast wymieniać poszczególne nazwiska podzielonych kolegów postanowił wszystkich potraktować równo i sprawiedliwie, tak aby obchody były świętem nas wszystkich, a nie poszczególnych nazwisk, gdzie zawsze ktoś by mógł się czuć urażony że akurat jego pominięto. Oczywiście ten gest zgody i pojednanie się nie podoba polityce, która przypominam:

Cytuj
Sekretariat Komitetu Centralnego PZPR podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. 1 lutego tego roku powstało Wydawnictwo Prasowe „Polityka”

Komuniści, którzy w tamtych latach z okładek wzywali do strzelania do robotników teraz tak się przejmują jak są ich ofiary czczone - rzygać się chcę od takiej hipokryzji i pelikanów, którzy tą komunistyczną propagandę łykają jako prawdę.

Hierarchow koscielnych nie mial problem z imienia wymienic.....Glupis jak but. K*rwa mac, jestes TEPYM BETONEM, brak slow, co juz nie raz pokazales, czyli wg. ciebie Polityka to ciagle ci sami ludzie ktorzy wtedy tam pracowali? Czyli powinnismy wszsytkich pietnowac ktorzy byli w partii? TAK, takze bylych komunistow w szeregach PiS? Nienawidze czerwonych k*rew, czy to na pawicy czy lewicy, ale nie jestem tepy tak jak ty. Moja nienawisc, tez nie jest wybiorcza, bo ja jestem szczery I mysle sam za siebie.

Dla twojego spokoju ducha dodam, ze nie tylko w Polityce jest artykul wytykajacy te braki....ale tak tego juz nie pojmiesz. Idz lepiej na swoja parafie I zrob loda proboszczowi w intencji Dudy (w sumie obu Dud).
Ooo prawda zabolało lemingu, powiedz w którym zdaniu Duda osłabił Polski wizerunek, bo według Polityki to zrobił przemawiając, proszę o dokładny cytat.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8394 dnia: Września 01, 2015, 22:44:39 pm »
kur** komuchy je**ne :mad:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8395 dnia: Września 02, 2015, 00:23:17 am »
Prezydent który zamiast wymieniać poszczególne nazwiska podzielonych kolegów postanowił wszystkich potraktować równo i sprawiedliwie, tak aby obchody były świętem nas wszystkich, a nie poszczególnych nazwisk, gdzie zawsze ktoś by mógł się czuć urażony że akurat jego pominięto. Oczywiście ten gest zgody i pojednanie się nie podoba polityce, która przypominam:

Cytuj
Sekretariat Komitetu Centralnego PZPR podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. 1 lutego tego roku powstało Wydawnictwo Prasowe „Polityka”

Komuniści, którzy w tamtych latach z okładek wzywali do strzelania do robotników teraz tak się przejmują jak są ich ofiary czczone - rzygać się chcę od takiej hipokryzji i pelikanów, którzy tą komunistyczną propagandę łykają jako prawdę.

Hierarchow koscielnych nie mial problem z imienia wymienic.....Glupis jak but. K*rwa mac, jestes TEPYM BETONEM, brak slow, co juz nie raz pokazales, czyli wg. ciebie Polityka to ciagle ci sami ludzie ktorzy wtedy tam pracowali? Czyli powinnismy wszsytkich pietnowac ktorzy byli w partii? TAK, takze bylych komunistow w szeregach PiS? Nienawidze czerwonych k*rew, czy to na pawicy czy lewicy, ale nie jestem tepy tak jak ty. Moja nienawisc, tez nie jest wybiorcza, bo ja jestem szczery I mysle sam za siebie.

Dla twojego spokoju ducha dodam, ze nie tylko w Polityce jest artykul wytykajacy te braki....ale tak tego juz nie pojmiesz. Idz lepiej na swoja parafie I zrob loda proboszczowi w intencji Dudy (w sumie obu Dud).
:o
Becet szacun, nawet nie pomyślałem, ze to może być takie łatwe :>

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8396 dnia: Września 02, 2015, 00:41:37 am »
Ale ten Londek jest agresywny.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8397 dnia: Września 02, 2015, 00:43:20 am »
A innych od chamów wyzywa.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8398 dnia: Września 02, 2015, 01:35:43 am »

Piękna masakra.  Przykre jest to jak wiele osób popiera tą kretyńską ustawę. Ta ustawa jest pierwszym krokiem ku temu by niedługo i dorosłym zacząć zakazywać "niezdrowego" jedzenia. No bo jak zakazujemy podobno niezdrowej marihuany, zakazujemy "niezdrowego" jedzenia dzieciom to dlaczego dorośli nie mają być objęci taką "ochroną"? Wcale się nie zdziwię jak za rok pisokukizm sobie wymyśli że powinno się wyznaczyć limity sprzedaży soli/cukru na osobę, dzięki czemu społeczeństwo będzie zdrowsze.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8399 dnia: Września 02, 2015, 10:40:15 am »