Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2051799 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8440 dnia: Września 05, 2015, 13:23:58 pm »
No i zwykle ma racje.
Dlatego nikt go w europie nie lubi a media do niszczą.
Tusk nim gardzi a merkel nienawidzi.
W 1945 to Polska taka niepokorna była, a i tak zjadł ją system.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8441 dnia: Września 05, 2015, 14:02:30 pm »
Glupis jak but
K*rwa mac
jestes TEPYM BETONEM
jestem tepy tak jak ty.
zrob loda proboszczowi

Co za szambo się z tego forum zrobiło.

Poziom twoj, Irasa i tomasza, powines czuc sie jak w domu. Szmbo to jest przeciez twoje ulubione srodowisko.


btw. jak to jest z A. Duda, on teraz lobbystow - solidarnosc uprawnil do przywolywania go do porzadku, kolejna wladza? Maliniak szaleje.

btw.2. jak to teraz bedzie z PiS i emigrantami skoro ePiSkopat chce pomagac....

« Ostatnia zmiana: Września 05, 2015, 14:04:27 pm wysłana przez LoNdEk »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8442 dnia: Września 05, 2015, 14:11:38 pm »
Pierwsze chwile po banie i już atakuje. Jetem zażenowany postawą Londka :roll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8443 dnia: Września 05, 2015, 14:34:27 pm »
Londek czekamy aż się opamiętasz, może powinieneś porozmawiać z psychiatrą? Terapia farmakologiczna jest bardzo wskazana na pierwszym etapie leczenia :angel:
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2015, 14:36:27 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8444 dnia: Września 05, 2015, 15:58:21 pm »
Orban: muzułmańscy uchodźcy zagrażają chrześcijańskiej tożsamości Europy
http://www.pch24.pl/orban--muzulmanscy-uchodzcy-zagrazaja-chrzescijanskiej-tozsamosci-europy--bruksela-realizuje-plan-ideologiczny,37964,i.html

Muszę przyznać, że mądrze gada.
Victor Orban wydaje się być jedynym a na pewno jednym z bardzo nielicznych trzeźwo myślących przywódców europejskich. W czasie jego rządów Węgry w całości spłaciły swoje zadłużenie zagraniczne, pozbyły się pasożytów z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, systematycznie obniżane są tam podatki a docelowo (jak zapowiada premier Orban) podatek dochodowy ma być całkowicie zniesiony.
W tej chwili premier Węgier staje na pierwszej linii walki z poronionym pomysłem przyjmowania nielegalnych imigrantów. Przy tym trzeźwo zauważa, że ta fala imigrantów to przede wszystkim problem Niemiec. Imigranci bowiem głośno krzyczą że właśnie Niemcy są ich punktem docelowym. Jednocześnie służby państw które zalewa fala imigrantów coraz częściej donoszą o złapanych agentach państwa islamskiego.
Red. Stanisław Michalkiewicz nazywa często naszych rządzących terminem "ZASRANCEN". No więc nasi "zasrancen" apelują by witać imigrantów z otwartymi ramionami. Ja pytam czy witać ich jak we Włoszech gdzie kilkunastoletnia wolontariuszka pomagająca tzw. uchodźcom w ośrodku przejściowym została brutalnie pobita i wielokrotnie zgwałcona? Tak się mamy na tych imigrantów otwierać.
W mojej opinii Polska powinna wesprzeć działania Victora Orbana. Dysponujemy całkiem przyzwoitym narzędziem jakim jest Grupa Wyszehradzka. Nie zważajmy na to jak media w całej europie opluwają premiera Węgier nazywając go faszystą. Olejmy polityków nawołujących do przyjmowania imigrantów. Dbajmy o interes naszego kraju. W tym układzie politycznym będzie to jednak nie do zrealizowania. "Zasrancen" tego nie zrobią, potrzebni są inni ludzie.

PS:cześć londek, smutno tu było bez ciebie. Dobrze ze kyo sie rozwija w innym temacie tak bym nawet razu sie nie uśmiechną.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8445 dnia: Września 05, 2015, 16:12:02 pm »
Niestety PO coraz bardziej upodabnia się do pisu :(

http://www.kreatywna.pl/kultura/ksiazki/ustawa-o-ksiazce-zakonczy-wojny-cenowe/

Cytuj
Ustawa zakłada utrzymanie ceny okładkowej przez 12 miesięcy od dnia wprowadzenia książki na rynek. To jest podstawowa i najważniejsza zasada, która przyświeca tej ustawie. Wszystkie kanały dystrybucji, począwszy od hurtowni, poprzez księgarnie detaliczne, aż po księgarnie internetowe nie mają prawa do obniżek powyżej 5 proc.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8446 dnia: Września 05, 2015, 19:53:22 pm »
Orban: muzułmańscy uchodźcy zagrażają chrześcijańskiej tożsamości Europy
http://www.pch24.pl/orban--muzulmanscy-uchodzcy-zagrazaja-chrzescijanskiej-tozsamosci-europy--bruksela-realizuje-plan-ideologiczny,37964,i.html

Muszę przyznać, że mądrze gada.
Victor Orban wydaje się być jedynym a na pewno jednym z bardzo nielicznych trzeźwo myślących przywódców europejskich. W czasie jego rządów Węgry w całości spłaciły swoje zadłużenie zagraniczne, pozbyły się pasożytów z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, systematycznie obniżane są tam podatki a docelowo (jak zapowiada premier Orban) podatek dochodowy ma być całkowicie zniesiony.
W tej chwili premier Węgier staje na pierwszej linii walki z poronionym pomysłem przyjmowania nielegalnych imigrantów. Przy tym trzeźwo zauważa, że ta fala imigrantów to przede wszystkim problem Niemiec. Imigranci bowiem głośno krzyczą że właśnie Niemcy są ich punktem docelowym. Jednocześnie służby państw które zalewa fala imigrantów coraz częściej donoszą o złapanych agentach państwa islamskiego.
Red. Stanisław Michalkiewicz nazywa często naszych rządzących terminem "ZASRANCEN". No więc nasi "zasrancen" apelują by witać imigrantów z otwartymi ramionami. Ja pytam czy witać ich jak we Włoszech gdzie kilkunastoletnia wolontariuszka pomagająca tzw. uchodźcom w ośrodku przejściowym została brutalnie pobita i wielokrotnie zgwałcona? Tak się mamy na tych imigrantów otwierać.
W mojej opinii Polska powinna wesprzeć działania Victora Orbana. Dysponujemy całkiem przyzwoitym narzędziem jakim jest Grupa Wyszehradzka. Nie zważajmy na to jak media w całej europie opluwają premiera Węgier nazywając go faszystą. Olejmy polityków nawołujących do przyjmowania imigrantów. Dbajmy o interes naszego kraju. W tym układzie politycznym będzie to jednak nie do zrealizowania. "Zasrancen" tego nie zrobią, potrzebni są inni ludzie.

PS:cześć londek, smutno tu było bez ciebie. Dobrze ze kyo sie rozwija w innym temacie tak bym nawet razu sie nie uśmiechną.
WPIS

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8447 dnia: Września 05, 2015, 20:10:59 pm »
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6562755,sklepiki-szkolne-maja-problem-banany-jablka-produktow-dozwolonych-nikt-nie-kupuje,id,t.html?cookie=1

normalnie genialna ustawa, jeszcze tylko pis zamknie hipermarkety, przywróci  kartki i będzie jak za prl.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8448 dnia: Września 05, 2015, 21:35:24 pm »
Przecież to ustawa kochanego po i rozporządzenie ministra zdrowia po.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8449 dnia: Września 05, 2015, 22:00:12 pm »
Pamiętam, że w mojej podstawówce największą furorę robiły długie bułki z sezamem, które facet polewał w środku majonezem i ketchupem a potem pakował do mikrofalówki. Ale bym się wkurwił jakby mi to zabrali wtedy.  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8450 dnia: Września 05, 2015, 22:07:23 pm »
U mnie były zapiekanki z mięsem kebab. Idę dilować pod szkołami batonami.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8451 dnia: Września 05, 2015, 23:03:10 pm »
Cytuj
Pamiętam, że w mojej podstawówce największą furorę robiły długie bułki z sezamem, które facet polewał w środku majonezem i ketchupem a potem pakował do mikrofalówki. Ale bym się wkurwił jakby mi to zabrali wtedy. 
Ja miałem podobny zamordyzm  na studiach jaki teraz wprowadzono do szkół tylko jeszcze gorzej. Podobno wydział powstał za unijne pieniądze i z tego względu nie można było na nim niczego sprzedawać. A żeby coś skserować trzeba było latać na inny wydział.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2015, 23:05:32 pm wysłana przez Wulfen »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8452 dnia: Września 05, 2015, 23:04:29 pm »
Pamiętam, że w mojej podstawówce największą furorę robiły długie bułki z sezamem, które facet polewał w środku majonezem i ketchupem a potem pakował do mikrofalówki. Ale bym się wkurwił jakby mi to zabrali wtedy.  :lol:
To samo było u mnie, przezajebiscie smakowało

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8453 dnia: Września 06, 2015, 09:07:10 am »
Przecież to ustawa kochanego po i rozporządzenie ministra zdrowia po.
nie ustawa tylko bubel prawny, kolejny tych oszołomów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8454 dnia: Września 06, 2015, 09:16:08 am »


Cytuj
Jak zatem wyglądają fakty w sprawie pana aktywności w latach 80.?

Moja aktywność w tym czasie to NSZZ "Solidarność". Jako 18-latek wstąpiłem do związku i aktywnie w nim działałem. Gdy wprowadzono stan wojenny, to tak jak inni strajkowałem. Po masakrze w "Wujku" robiliśmy akcję rozdawania czarnych wstążek na znak żałoby. Zostałem złapany i spisany przez komisarza wojskowego, jaki był przypisany w naszej hucie. Każdy większy zakład takiego miał. I w pierwszym możliwym terminie zostałem wcielony do wojska. W kwietniu 1982! Trafiłem do 6. Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej. Stacjonowałem w Tczewie. Nikt mnie nie pytał, czy tego chcę, czy nie, a trafiłem tam pewnie dlatego, że byłem po kursie spadochronowym, który zrobiłem w Krośnie w 1980 r.

Jesienią 1982 oddział, w którym służyłem, zabezpieczał budynek telewizji. Nie było żadnych incydentów, a ludzie z telewizji dawali nam gorącą herbatę. To wszystko. A poza tym czerwone berety ochraniały wtedy m.in. Pałac Kultury i Nauki oraz lotnisko. Potem wyleciałem na bliski wschód i w roku 1983 wróciłem do huty, w której pracowałem do 2000 r. Byłem tam przewodniczącym "Solidarności". Gdybym był w ZOMO, nie miałbym czego w hucie szukać, a co dopiero być liderem związku zawodowego. W Syrii byłem saperem i narażałem życie, rozminowując szlaki komunikacyjne. Oto cała moja aktywność w latach 80.

Oto jak czerwone kurwiszcza szkalują porządnych ludzi  :/

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8455 dnia: Września 06, 2015, 10:51:43 am »
Referendum a we wszystkich głównych mediach cisza, dziwna sprawa.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8456 dnia: Września 06, 2015, 11:15:16 am »
Ja byłem i celowo oddałem nieważny głos. Bronek i Ciastek powinni z własnej kasy oddać 100 baniek za tę farsę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8457 dnia: Września 06, 2015, 11:18:38 am »
A co ma ciastek do trgo referendum?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8458 dnia: Września 06, 2015, 11:43:06 am »
Orban: muzułmańscy uchodźcy zagrażają chrześcijańskiej tożsamości Europy
http://www.pch24.pl/orban--muzulmanscy-uchodzcy-zagrazaja-chrzescijanskiej-tozsamosci-europy--bruksela-realizuje-plan-ideologiczny,37964,i.html

Muszę przyznać, że mądrze gada.
Victor Orban wydaje się być jedynym a na pewno jednym z bardzo nielicznych trzeźwo myślących przywódców europejskich. W czasie jego rządów Węgry w całości spłaciły swoje zadłużenie zagraniczne, pozbyły się pasożytów z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, systematycznie obniżane są tam podatki a docelowo (jak zapowiada premier Orban) podatek dochodowy ma być całkowicie zniesiony.
W tej chwili premier Węgier staje na pierwszej linii walki z poronionym pomysłem przyjmowania nielegalnych imigrantów. Przy tym trzeźwo zauważa, że ta fala imigrantów to przede wszystkim problem Niemiec. Imigranci bowiem głośno krzyczą że właśnie Niemcy są ich punktem docelowym. Jednocześnie służby państw które zalewa fala imigrantów coraz częściej donoszą o złapanych agentach państwa islamskiego.
Red. Stanisław Michalkiewicz nazywa często naszych rządzących terminem "ZASRANCEN". No więc nasi "zasrancen" apelują by witać imigrantów z otwartymi ramionami. Ja pytam czy witać ich jak we Włoszech gdzie kilkunastoletnia wolontariuszka pomagająca tzw. uchodźcom w ośrodku przejściowym została brutalnie pobita i wielokrotnie zgwałcona? Tak się mamy na tych imigrantów otwierać.
W mojej opinii Polska powinna wesprzeć działania Victora Orbana. Dysponujemy całkiem przyzwoitym narzędziem jakim jest Grupa Wyszehradzka. Nie zważajmy na to jak media w całej europie opluwają premiera Węgier nazywając go faszystą. Olejmy polityków nawołujących do przyjmowania imigrantów. Dbajmy o interes naszego kraju. W tym układzie politycznym będzie to jednak nie do zrealizowania. "Zasrancen" tego nie zrobią, potrzebni są inni ludzie.

PS:cześć londek, smutno tu było bez ciebie. Dobrze ze kyo sie rozwija w innym temacie tak bym nawet razu sie nie uśmiechną.
dobra leszke, przypucuj się kto ci to napisał.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8459 dnia: Września 06, 2015, 12:26:37 pm »
pan Nudzimisie
Piętnaście stopni, chmury, wiatr. Wreszcie pogoda prawdziwego Słowianina :angel:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8460 dnia: Września 07, 2015, 05:56:31 am »


Cytuj
Jak zatem wyglądają fakty w sprawie pana aktywności w latach 80.?

Moja aktywność w tym czasie to NSZZ "Solidarność". Jako 18-latek wstąpiłem do związku i aktywnie w nim działałem. Gdy wprowadzono stan wojenny, to tak jak inni strajkowałem. Po masakrze w "Wujku" robiliśmy akcję rozdawania czarnych wstążek na znak żałoby. Zostałem złapany i spisany przez komisarza wojskowego, jaki był przypisany w naszej hucie. Każdy większy zakład takiego miał. I w pierwszym możliwym terminie zostałem wcielony do wojska. W kwietniu 1982! Trafiłem do 6. Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej. Stacjonowałem w Tczewie. Nikt mnie nie pytał, czy tego chcę, czy nie, a trafiłem tam pewnie dlatego, że byłem po kursie spadochronowym, który zrobiłem w Krośnie w 1980 r.

Jesienią 1982 oddział, w którym służyłem, zabezpieczał budynek telewizji. Nie było żadnych incydentów, a ludzie z telewizji dawali nam gorącą herbatę. To wszystko. A poza tym czerwone berety ochraniały wtedy m.in. Pałac Kultury i Nauki oraz lotnisko. Potem wyleciałem na bliski wschód i w roku 1983 wróciłem do huty, w której pracowałem do 2000 r. Byłem tam przewodniczącym "Solidarności". Gdybym był w ZOMO, nie miałbym czego w hucie szukać, a co dopiero być liderem związku zawodowego. W Syrii byłem saperem i narażałem życie, rozminowując szlaki komunikacyjne. Oto cała moja aktywność w latach 80.

Oto jak czerwone kurwiszcza szkalują porządnych ludzi  :/
neewshit

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8461 dnia: Września 07, 2015, 06:05:28 am »
http://niezalezna.pl/70645-platforma-bezczelnie-zrzuca-wine-za-kleske-referendum-prezydent-duda-mogl-je-odwolac
Co za żałosne piz**. Jak by Duda je odwołał to dopiero PO by krzyczało. Dość grabienia tego kraju, na jesien wypierdolimy was z tego rządu, darmozjady je**ne

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8462 dnia: Września 07, 2015, 07:18:07 am »
We wszystkich tych porównaniach ile dany prezydent wydal na kampanię powinno być przy bronku dopisane "100 mln zł zabranych podatnikom na referendum".

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8463 dnia: Września 07, 2015, 11:14:32 am »


Przemyśl przed oddaniem głosu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8464 dnia: Września 07, 2015, 13:25:59 pm »


Cytuj
- My tu ze Stachem mamy taki sondaż za 100 mln.
 - No i?
 - Wyborcom Kukiza prawdopodobnie nie chodziło o JOWy.
:lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8465 dnia: Września 07, 2015, 16:35:56 pm »
Czy ja dobrze widzę, że frekwencja na referendum wyniosła 7.5%? xD Tępe chu** z PO chciałby tą całą szopką z referendum coś ugrać, a tu takiego faka im ludzie pokazali? Coś pięknego.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8466 dnia: Września 07, 2015, 16:39:35 pm »
Na tvn mówili, ze to wina prezydenta Dudy, bo nie odwołał.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8467 dnia: Września 07, 2015, 16:41:25 pm »
:lol:

Btw. A to drugie referendum mam nadzieje, że odwołane. To też był durny pomysł.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8468 dnia: Września 07, 2015, 16:44:45 pm »
:lol:

Btw. A to drugie referendum mam nadzieje, że odwołane. To też był durny pomysł.
Drugie odpadło przez senat, ale co se mordy podtarli prezydenci instytucją referendum to se podtarli.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8469 dnia: Września 07, 2015, 16:47:14 pm »
:lol:

Btw. A to drugie referendum mam nadzieje, że odwołane. To też był durny pomysł.
Drugie odpadło przez senat, ale co se mordy podtarli prezydenci instytucją referendum to se podtarli.
Dla mnie to głupota straszna. Po co zadawać pytania na które wiadomo jak odpowie społeczeństwo?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8470 dnia: Września 07, 2015, 19:38:47 pm »
Czy ja dobrze widzę, że frekwencja na referendum wyniosła 7.5%? xD Tępe chu** z PO chciałby tą całą szopką z referendum coś ugrać, a tu takiego faka im ludzie pokazali? Coś pięknego.
Faka to by ludzie pokazali jakby taka frekwencja była na prezydenckich, a tak ciekawe kto się przejmie tym referendum.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8471 dnia: Września 07, 2015, 20:10:33 pm »
Na tvn mówili, ze to wina prezydenta Dudy, bo nie odwołał.
Jak by odwołał to też był by hejt, zasrane mendy

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8472 dnia: Września 07, 2015, 20:12:32 pm »


Przemyśl przed oddaniem głosu.
Z pewnością kiedy pis da 500zł na każde dziecko zaleją nas jeszcze bardziej niż Niemcy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8473 dnia: Września 07, 2015, 20:18:26 pm »
http://niezalezna.pl/70657-szczere-wyznanie-dorna-polska-pod-rzadami-platformy-zalatuje-gownem
Cytuj
To nie jest tak, że Polska pod rządami Platformy Obywatelskiej stała się szambem. Może ostatnio za bardzo zaczęło zalatywać gównem, ale na pewno nie zamieniła się w szambo
Cytuj
:lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8474 dnia: Września 08, 2015, 10:54:13 am »
Z pewnością kiedy pis da 500zł na każde dziecko zaleją nas jeszcze bardziej niż Niemcy.

Z pewnością, przecież to na każde dziecko będzie, a nie Polskie, z obywatelstwem.

PS. w Niemczech "500 zł na każde dziecko" to oni dostają co tydzień a nie jednorazowo, "z pewnością" chętnie się zamienią.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8475 dnia: Września 08, 2015, 12:18:11 pm »
U nas będzie co miesiąc na drugie i kolejne dziecko  :)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8476 dnia: Września 08, 2015, 20:02:33 pm »
http://niezalezna.pl/70697-prezydent-rp-andrzej-duda-nie-zgadzam-sie-z-kwotowym-podzialem-imigrantow
Cytuj
Tym co jest niebezpieczne, to egoizmy państwowe. Co do tej jedności w ostatnim czasie trudno nie mieć wątpliwości gdy zostaje zawarta umowa dotyczące budowy Nordstream2, zupełnie pomijająca polskie interesy.
Widzisz londek lemingu, to jest prezydent który nie boi sie mówić prawdy w oczy

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8478 dnia: Września 08, 2015, 20:05:47 pm »
Niestety Kopaczowa już się przyznała, że 2 tysiące to bujda.

http://www.tvn24.pl/kopacz-ws-uchodzcow-mozemy-przyjac-wiecej-uchodzcow,575563,s.html

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 983
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8479 dnia: Września 08, 2015, 20:48:17 pm »
http://niezalezna.pl/70697-prezydent-rp-andrzej-duda-nie-zgadzam-sie-z-kwotowym-podzialem-imigrantow
Cytuj
Tym co jest niebezpieczne, to egoizmy państwowe. Co do tej jedności w ostatnim czasie trudno nie mieć wątpliwości gdy zostaje zawarta umowa dotyczące budowy Nordstream2, zupełnie pomijająca polskie interesy.
Widzisz londek lemingu, to jest prezydent który nie boi sie mówić prawdy w oczy
Łał, nie zgadzam się, ale pomóc trzeba, takie pierdolenie dla pierdolenia, żaden tam twardy prezydent.