Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2148027 razy)

0 użytkowników i 48 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7721 dnia: Lipca 08, 2015, 08:01:29 am »
Moze mi ktoś wytłumaczyć jej logike, ze jeśli opodatkujemy te duże sklepy to małe stracą? przecież to jest bezsens :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7722 dnia: Lipca 08, 2015, 08:04:45 am »
http://www.tvn24.pl/kwasniewski-o-podsluchach-tam-jest-glowa-dyspozycja-polityczna,558187,s.html
Jak widać dla TVNu nie jest ważne co mówi Kwaśniewski i Kalisz, ale kto sie odważył ich podsłuchać, co za jebniety kraj, a potem takie lemingi rosną jak londek wychowane na TVNie i Wyborczej

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7723 dnia: Lipca 08, 2015, 09:42:29 am »
Smoleńsk i wypadek  :lol: No i jak tu nie mówić leming

Jak mozna byc takim betonem... Ja wiem, ze jak dojdzie do wladzy PiS to bedzie, ze to byl zamach, tylko dowodow nie bedzie na to (bo idiotyzmy Macierewicza dowodami nazwac nie mozna), ale wiadomo, PiS ma doswiadczenie w produkowaniu winnych i falszywych oskarzen. Swoja droga ciekawy jest fakt, ze PiS nie porusza sprawy Smolenska w kampanii, widocznie wiedza, ze to jest slowo toksyczne dla wyborcow i by stracili punkty poparcia. Dlatego tez pewnie, ten pokrecony Macierewicz jest schowany.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7724 dnia: Lipca 08, 2015, 09:46:46 am »
tylko dowodow nie bedzie na to


Tak samo jak brak dowodów na obecnie forsowaną przez media i Ciebie tezę dt. smoleńska.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7725 dnia: Lipca 08, 2015, 10:30:04 am »
tylko dowodow nie bedzie na to


Tak samo jak brak dowodów na obecnie forsowaną przez media i Ciebie tezę dt. smoleńska.


Nagrania z czarnych skrzynek, wyniki kontroli NIK w jednostce odpowiedzialnej za loty "vip'ow", burdel w tej jednostce, burdel w BOR, wyniki sledzt MAK (wiem wiem to zle ruskie) i wyniki sledztwa Prokuratury Wojskowej, wyniki pracy Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP) itd.

A gdzie dowody na poparcie teorii o zamachu? Macierewicz i jego pseudo eksperci, ktorzy nawet nie maja dostepu do wiekszosci materialow? Prosze Cie, nie osmieszaj sie. Nie mam problemu z teoria spiskowymi, ale sa tez granice absurdu, zginelow wielu ludzi, bylo kilka sledztw, komisji i wszystkie wykluczaja zamach. Piloci popelnili blad, MON popelnil blad itd. wiele bledow, wielu  doprowadzilo do tej tragedii.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7726 dnia: Lipca 08, 2015, 10:40:08 am »
Ty serio jesteś takim idiotą czy tylko udajesz, odpisze ci jak będę w domu bo z telefonu mi się nie chce

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7727 dnia: Lipca 08, 2015, 11:36:03 am »
tylko dowodow nie bedzie na to


Tak samo jak brak dowodów na obecnie forsowaną przez media i Ciebie tezę dt. smoleńska.


Nagrania z czarnych skrzynek, wyniki kontroli NIK w jednostce odpowiedzialnej za loty "vip'ow", burdel w tej jednostce, burdel w BOR, wyniki sledzt MAK (wiem wiem to zle ruskie) i wyniki sledztwa Prokuratury Wojskowej, wyniki pracy Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP) itd.

A gdzie dowody na poparcie teorii o zamachu? Macierewicz i jego pseudo eksperci, ktorzy nawet nie maja dostepu do wiekszosci materialow? Prosze Cie, nie osmieszaj sie. Nie mam problemu z teoria spiskowymi, ale sa tez granice absurdu, zginelow wielu ludzi, bylo kilka sledztw, komisji i wszystkie wykluczaja zamach. Piloci popelnili blad, MON popelnil blad itd. wiele bledow, wielu  doprowadzilo do tej tragedii.


Ani jeden z tych "dowodów" nie jest rzetelny. Wszystko ejst od ruskich, ruskie kopie, ruskie śledztwo, ruskie dane. A Ruscy to Ruscy - manipulacja taka sama jak na Ukrainie i na Krymie. Polskie służby mają kontakty z ruskimi i równie dobrze, mógł to być zaplanowany zamach polskich służb. Dowody jak i całe śledztwo to jedna wielka farsa, manipulacja rosjan by skłócić społeczeństwo, dlatego KAŻDE ustalenie jakiejkolwiek komisji to jest śmiech na sali i jedno wielkie kłamstwo. Niestety śledztwa z prawdziwego zdarzenia już nie będzie bo się nie da zrobić - ruscy poniszczyli dowody na miejscu katastrofy, poniszczyli wrak samolotu, a co zrobili z czarnymi skrzynkami nikt się nie dowie. Wiec Londek, przestań peirdolić, bo Twoje tezy są jeszcze mniej prawdopodobne od Macierewicza, bo samo spierdolenie tak bardzo tego śledztwa powoduje, że większe prawdopodobieństwo jest udział osób trzecich niż to co ustaliły wielmożne komisje.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7728 dnia: Lipca 08, 2015, 11:41:00 am »
Ty serio jesteś takim idiotą czy tylko udajesz, odpisze ci jak będę w domu bo z telefonu mi się nie chce


Czekam zniecierpliwiony  8)

Dla zabicia czasu:

Prawdziwe pomysły PiS: sędziów na wariograf, a CBA ma kusić. Kulisy kongresu PiS
http://wyborcza.pl/1,75478,18320145,prawdziwe-a-nie-na-pokaza-pomysly-pis-sedziow-na-wariograf.html#ixzz3fI4pOrlj

Cytuj
Dr Jacek Czabański, za czasów IV RP, doradca ministra Ziobry zapowiedział, że po wygranych wyborach dokonają następującej zmiany: - Ustawowo ustalimy prawo do prowokacji. W naszym interesie jest to, by policja i służby mogły przedstawiać propozycje korupcyjne. Chodzi o to, by wyeliminować sprowokowanych z życia publicznego.

Prowokacje OK, ale tylko jesli sa b. mocne poszlaki, ze ktos przyjmuje lapowki, imo. decyzje o prowo, tak jak i z podsluchami powinien podejmowac sad na wniosek prokuratury. Boje sie, ze moze dojsc do prowokacji gdzie celem beda przeciwnicy sluzb i partii rzadzacej itp.

Cytuj
Ziobro skarżył się na sędziów, którzy "przez PO" nie dają mu żyć. - Musimy znaleźć sposób, aby z niektórymi z nich porozmawiać inaczej, za ich chamstwo i butę - relacjonuje "Polityka". Wymienił kilka nazwisk. Sędziego Igora Tuleyę, który porównał działania CBA w sprawie doktora G. do praktyk z czasów stalinowskich.

Dostało się Agnieszce Pilarczyk , która według Ziobry źle prowadziła proces w sprawie śmierci jego ojca. Mówił też o składzie sędziowskim, który skazał "nieskazitelnego człowieka Mariusza Kamińskiego". Kamiński został nieprawomocnie skazany na więzienie za nadużycie władzy przy prowokacji wymierzonej - w Andrzeja Leppera w sprawie afery gruntowej.

Podobnie mówił Bogdan Święczkowski, szef ABW za czasów PiS. - Trzeba wprowadzić okresowe badania wariografem i badania próbek moczu dla sędziów i prokuratorów.

Jesli chodzi o badanie moczu, popieram. Wariograf, troche przesada, ale jesli to ma objac sedziow, imo. powinno zostac tez rozszezone na poslow, senatorow, ministrow i premiera, w koncu to oni sa najbardziej narazenii na korupcje, spotakania z lobbystami itp.

Jesli chodzi o opinie o sedziach, kazdy ma prawo komentowac, ale naiski polityzne, a tego sie obawiam, zmienia sady w urzedy polityczne, obawiam sie zemsty PiS na niektoryh sedziach, tylko dlatego, ze uwazaja oni, ze wyroki byly niesprawiedliwe (o co ma pretensje praktycznie kazdy skazany przez sad - czy to politk, biznesmen czy zwykly Kowalski, z ta roznica, ze Kowalski nie ma mozliwosci zemsty na sedziach)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7729 dnia: Lipca 08, 2015, 11:49:29 am »
tylko dowodow nie bedzie na to


Tak samo jak brak dowodów na obecnie forsowaną przez media i Ciebie tezę dt. smoleńska.


Nagrania z czarnych skrzynek, wyniki kontroli NIK w jednostce odpowiedzialnej za loty "vip'ow", burdel w tej jednostce, burdel w BOR, wyniki sledzt MAK (wiem wiem to zle ruskie) i wyniki sledztwa Prokuratury Wojskowej, wyniki pracy Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP) itd.

A gdzie dowody na poparcie teorii o zamachu? Macierewicz i jego pseudo eksperci, ktorzy nawet nie maja dostepu do wiekszosci materialow? Prosze Cie, nie osmieszaj sie. Nie mam problemu z teoria spiskowymi, ale sa tez granice absurdu, zginelow wielu ludzi, bylo kilka sledztw, komisji i wszystkie wykluczaja zamach. Piloci popelnili blad, MON popelnil blad itd. wiele bledow, wielu  doprowadzilo do tej tragedii.


Ani jeden z tych "dowodów" nie jest rzetelny. Wszystko ejst od ruskich, ruskie kopie, ruskie śledztwo, ruskie dane. A Ruscy to Ruscy - manipulacja taka sama jak na Ukrainie i na Krymie. Polskie służby mają kontakty z ruskimi i równie dobrze, mógł to być zaplanowany zamach polskich służb. Dowody jak i całe śledztwo to jedna wielka farsa, manipulacja rosjan by skłócić społeczeństwo, dlatego KAŻDE ustalenie jakiejkolwiek komisji to jest śmiech na sali i jedno wielkie kłamstwo. Niestety śledztwa z prawdziwego zdarzenia już nie będzie bo się nie da zrobić - ruscy poniszczyli dowody na miejscu katastrofy, poniszczyli wrak samolotu, a co zrobili z czarnymi skrzynkami nikt się nie dowie. Wiec Londek, przestań peirdolić, bo Twoje tezy są jeszcze mniej prawdopodobne od Macierewicza, bo samo spierdolenie tak bardzo tego śledztwa powoduje, że większe prawdopodobieństwo jest udział osób trzecich niż to co ustaliły wielmożne komisje.

WOW. Jesli by byly jakiekolwiek dowody na zamach, juz dawno by cos wycieklo, jakies nagranie od Sowy by sie pojawilo :):).

Kontrola NIK byla Polska, pokazala burdel w jednostce vip, piloci nie byli przygotowani, brakowalo odpowiedniego przeszkolenia, warunki pogodowe byly b.trudne, szczegolnie dla zle przygotowanej zalogi, lotnisko, rozwniez bylo zle dobrane, samoloty mamy przestazale, do tego brak rozporzadzen odnosnie podrozowania vipow razem - to sa fakty, nie rosyjska propaganda. Pomijajac czarne skrzynki, nagrania nagran itp. jak widac w powyzszym, to jest gotowy przepis na tragedie.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7730 dnia: Lipca 08, 2015, 11:51:34 am »
Tylko to wyzej to jest gdybanie a nie zadne dowody, ze to bylo powodem tego co sie stalo.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7731 dnia: Lipca 08, 2015, 13:33:56 pm »
Tylko to wyzej to jest gdybanie a nie zadne dowody, ze to bylo powodem tego co sie stalo.

Dowodem sa nagrania z czarnych skrzynek oraz wrak samolotu (ale sa one podawazane), ta wskazuja bezposrednich winnychv - pilotow, ktorzy popelnili zla decyzje, ale tak jak wyzej pisalem, posrednio winny jest MON, jednostka lotow VIP, kancelaria premiera i prezydenta oraz BOR. Prokuratura Wojskowa jest winna zaniedban w sledztwie, ale posrednio o to odpowiadaja rzadzacy, bo bylo brak naciskow na strone rosyjska o wczesniejsze oddanie wraku i czarnych skrzynek.

Jak widac powyzej, winnych calej tej sytuacji jest wielu, zaniedbania przed lotem, w sledztwie itp. to wszystko daje okazje do tworzenia teorii spiskowych, ktorych tworzenie imo. jest bardzo szkodliwe, a tego jest winny Macierewicz i jego komisja, ale z bez tej okazji (porazki prokuratury i rzadu) nie byloby zadnych niedopowiedzen.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7732 dnia: Lipca 08, 2015, 13:39:46 pm »
Poważam, to był zamach. Zjednoczne siły służb polsko-radzieckich, rozjebały ten samolot. Ze znanych polityków wiedział o tym z pewnością Bronek, Kopacz czy Kwach a reszta sie domyśliła i przyjeła formułke propagandowa jak swietość. Putinowi było to na reke wiec nie przeszkadzał i patrzył z zaciekawieniem na ten cyrk.

Cytuj
Dowodem sa nagrania z czarnych skrzynek
Londek oszołomie, nikt nie widział czarnych skrzynek. To wszystko sa ruskie nagrania na CD. Najbardziej prawdopodobna opcja według tych nagrań to:
Kaczyński-co kur** ja nie wyląduje?
-wypier**lac z kokpitu i trzymać mi piwo przestraszone piz** co by pilotami nie nazwac.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7733 dnia: Lipca 08, 2015, 13:40:20 pm »
Dowodem sa nagrania z czarnych skrzynek oraz wrak samolotu (ale sa one podawazane)
Te czarne skrzynki z ktorych co chwila sa inne stenogramy? Ten wrak samolotu co to lezy u ruskich? Nie ma zadnych konkretnych dowodow.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7734 dnia: Lipca 08, 2015, 14:50:18 pm »
Poważam, to był zamach. Zjednoczne siły służb polsko-radzieckich, rozjebały ten samolot. Ze znanych polityków wiedział o tym z pewnością Bronek, Kopacz czy Kwach a reszta sie domyśliła i przyjeła formułke propagandowa jak swietość. Putinowi było to na reke wiec nie przeszkadzał i patrzył z zaciekawieniem na ten cyrk.

Cytuj
Dowodem sa nagrania z czarnych skrzynek
Londek oszołomie, nikt nie widział czarnych skrzynek. To wszystko sa ruskie nagrania na CD. Najbardziej prawdopodobna opcja według tych nagrań to:
Kaczyński-co kur** ja nie wyląduje?
-wypier**lac z kokpitu i trzymać mi piwo przestraszone piz** co by pilotami nie nazwac.

Przeciez napisalem  nagrania, nie czarne skrzynki, czytaj ze zrozumieniem, bo oszoloma to robisz sam z siebie takimi tekstami.


Dowodem sa nagrania z czarnych skrzynek oraz wrak samolotu (ale sa one podawazane)
Te czarne skrzynki z ktorych co chwila sa inne stenogramy? Ten wrak samolotu co to lezy u ruskich? Nie ma zadnych konkretnych dowodow.

Tak jak napisalem, nagrania z czarnych skrzynek sa podwazane, ale w takim wypadku nie ma co rozglaszac teori spiskowych, tylko naciskac na rzadzacych, kontaktowac sie z instytucjami miedzynarodowymi itp. i tak prowadzic swoje sledztwo, tym bardziej, ze PiS od 10.04.2010 jest druga partia w PL, ma duza reprezentacje w Europarlamencie. Komisja Macierewicza, z jeszcze mniejsza iloscia informacji (w wiekszosci, z analizy zdjec) wnioskuje teorie o zamachu i maci w glowach opinii publicznej.

Podsumowujac, zadna z wersji nie jest na 100% potwierdzona, ale wersja oficjalna wydaje mi sie (i wiekszosci spoleczenstwa) prawdopodobniejsza, tajemnica poliszynela byl stan samolotow vipow i sytuacja w tej jednostce (jakosc pilotow i ich treningu), ale jak w to w PL, wszyscy liczyli, ze jakos to bedzie. Niestety dopuszczono do tragedii i za to powinny glowy poleciec w MON i w wojsku.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7735 dnia: Lipca 08, 2015, 15:02:02 pm »

Poddaje sie, wygrałeś. Prowadź mnie swą oświeconą drogą luksusu i dobrobytu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7736 dnia: Lipca 08, 2015, 15:46:18 pm »
Dyskusja z Londkiem:


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7737 dnia: Lipca 08, 2015, 16:20:05 pm »
Dyskusja z Londkiem:



Obrazek sie nie laduje :P ale patrzac na nazwe pliku domyslam sie tresci. Ale moze powiedz master, co twoim zdaniem sie stalo 10.04.2010 w Smolensku i podeprzyj to jakimis dowodami?



Poddaje sie, wygrałeś. Prowadź mnie swą oświeconą drogą luksusu i dobrobytu.

je**em.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw. cos dla betonu na tym forum  8)




Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7738 dnia: Lipca 08, 2015, 16:52:41 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7739 dnia: Lipca 08, 2015, 16:59:48 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7740 dnia: Lipca 08, 2015, 17:07:56 pm »
Oo znowu Smoleńsk, czekam na eksperckie filmy z youtube gdzie blagają o litość i biegają między rozjebanym samolotem ci co przeżyli katastrofę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7741 dnia: Lipca 08, 2015, 17:48:30 pm »
Obrazek sie nie laduje  ale patrzac na nazwe pliku domyslam sie tresci. Ale moze powiedz master, co twoim zdaniem sie stalo 10.04.2010 w Smolensku i podeprzyj to jakimis dowodami?


Ja chcę jedynie rzetelnego śledztwa - niestety już jest po ptakach, bo minęło 5 lat i gówno z tego wyjdzie. Za zamachem za to przemawia partactwo włądz i służb, przetrzymywanie dowodów przez ruskich, brak jakiejkolwiek dobrej woli ze strony rosjan i naszego rządu. Przeczytaj sobie książeczkę Sumlińskiego zamiast Lisa.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7742 dnia: Lipca 08, 2015, 18:20:28 pm »
Obrazek sie nie laduje  ale patrzac na nazwe pliku domyslam sie tresci. Ale moze powiedz master, co twoim zdaniem sie stalo 10.04.2010 w Smolensku i podeprzyj to jakimis dowodami?


Ja chcę jedynie rzetelnego śledztwa - niestety już jest po ptakach, bo minęło 5 lat i gówno z tego wyjdzie. Za zamachem za to przemawia partactwo włądz i służb, przetrzymywanie dowodów przez ruskich, brak jakiejkolwiek dobrej woli ze strony rosjan i naszego rządu. Przeczytaj sobie książeczkę Sumlińskiego zamiast Lisa.


Nie czytuje political fiction, ale slyszalem o tej ksiazce, jesli jest zarzuty tam formowane sa prawdziwe, to czekam na trybunal stanu dla Komorowskiego po jesiennych wyborach, jesli takowego nie bedzie to znaczy, ze to wymysly autora. Ksiazek Lisa tez nie czytam, uwazam go za slabego dziennikarza, ale tak, przyznaje, ze czytuje pisma przez niego redagowane (nie wszystkie artykuly sa jego autorstwa), ale rowniez czytuje portale "prawicowe". Nie ogladam programow Lisa, nie ogladam TV Republika, zadko ogladam polska TV.


Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Cytuj
Domniemanie niewinności – zasada, według której każda osoba jest niewinna wobec przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona. Zasada domniemania niewinności sięga swymi korzeniami prawa rzymskiego (domniemanie dobrej wiary – łac. praesumptio boni viri).

Byl i jest burdel w prokuraturze, wojsku i rzadzie, to raczej ich trzeba winic za opieszalosc w uzyskiwaniu dowodow od rosjan. Dodatkowo, wszyscy wiemy jak malostkowi sa rosjanie, a Polska polityka wobec Rosji jest negatywna od dluzszego czasu. Co do winnych wypadku w Smolensku, zapomnialem dodac rosyjskich kontrolerow lotow na lotnisku w Smolensku, oni nie powinni byli wydawac pozwolenia na ladowanie tego dnia, ale to grozilo incydentem dyplomatyznym. Do wypadku doprowadzily lata zaniedban i sytuacja/napiecie wewnatrz Polski jak i w stosunkach z Rosja.



Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

Nie przeszkadza to jednak glosic teorii o zamachu. Jakos nie widze, zebys takie posty komentowal wyzywajac ich autorow od baranow. Coz, masz podwojne standardy, twoja prawda, jest prawdziwsza od mojej prawdy, bo tak mowisz. Jesli chcesz, zeby ktos cie traktowal powaznie, choc w malym stopniu musisz wykazac choc odrobinke obiektywnosci, czy moze to zbyt wiele dla ciebie? Ja rozumie, ze beton to beton, ale litosci.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7743 dnia: Lipca 08, 2015, 19:01:24 pm »
Z Domniemaniem niewinności jeszcze wyskoczył.
Plus 1000pts do poziomu lewactwa  :lol:


 :wall_bash:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7744 dnia: Lipca 08, 2015, 19:09:09 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Więc załóżmy tak:

Twoja żona poszła w nocy do sąsiada menela wyjaśnić czemu wam zastrzelił kota i tam tragicznie zginęła od ciosu nożem w plecy. Idziesz więc do niego i:

- Panie menelu jak to się stało?
- Nie wiem, jestem niewinny, pewnie pijana sama się wyjebała na nóż plecami, taka wariatka po alkoholu, sami wiecie, burdel w głowie.
- Proszę oddać nóż policji, to dowód
- Nieee, nie... wiecie co... Lepiej niech ten nóż zostanie u mnie, ja mogę zaświadczyć że nie ma na nim nic wskazującego moją winę
- Proszę oddać ciało
- Wyjebałem w worku przez okno na taczkę weźcie sobie
- Czemu bez ubrań? Proszę o zwrot rzeczy osobistych mojej żony
- Nie, nie, lepiej będzie jak poleżą u mnie na balkonie w deszczu kilka lat, ale na pewno wszystko jest, uwierzcie
- Tak się składa że żona miała na głowie go pro nagrywające całą sytuację - jak jest pan niewinny proszę dać nam kamerę
- Nieee, nie... kamera najlepiej niech zostanie u mnie, ja wam dam transkrypcje tego co się dzieje na filmie
- ?
- No więc na filmie jest że żona wbiega z buta do mieszkania mówi "ja się nie zrobie po pijaku salta z nożem w ręku? Patrz!", ja mówię "Nie to niebezpieczne" a ona je*! I nie żyje. Na pewno ktoś ją naciskał żeby to zrobiła, na pewno pan, 3 lata temu słyszałem jak pan ją naciskał żeby obiad zrobiła, identyczna sytuacja.
- Chce zobaczyć nagranie, proszę oddać kamerę
- Nie, po co? Nie wierzycie w moją transkrypcje? To brak zaufania, brak zgody, a zgoda buduje.

I tu wkracza mentalność leminga i londek odpowiada:
- Nie no nie żebym panu nie wierzył, domniemanie niewinności, nie ma podstaw sądzić że coś pan ukrywa przemiły sąsiedzie. Jeszcze sie tylko przytulmy dla zgody i do widzenia. Nie było sprawy. Oczywiście nie dzwonię po policję bo wiadomo że pan sam najlepiej i najuczciwiej wyjasni tę sprawę do końca, pewnie to i tak jej wina, taka wariatka, tylko by szabelką wymachiwała zamiast się godzić.

Kurtyna.

Widzisz teraz swoją głupotę?
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 19:11:01 pm wysłana przez el becetol »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7745 dnia: Lipca 08, 2015, 19:10:02 pm »
Z Domniemaniem niewinności jeszcze wyskoczył.
Plus 1000pts do poziomu lewactwa  :lol:


 :wall_bash:


Uwazasz, ze domniemanie niewinnosci nie powinno obowiazywac? Czy moze uwazasz, ze powinno obowiazywac wybiorczo? Jak mozna byc az takim betonem?

Ten link do YT, zenada. Co on ma udowadniac? Pokazuje tylko, ze Kopacz sie nie przygotowala....bo jaki sens ma klamanie, skoro wiadomo, ze ktos (TV) nagrywa jej wypowiedz, do tego, przeciez ten stenogram jest opublikowany na oficjalnej stronie sejm.gov.pl ....

Jesli ktos to rzeczywiscie zaplanowal (jako celowe klamstwo), to prezentuje poziom inteligencji 6-latka.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7746 dnia: Lipca 08, 2015, 19:16:07 pm »
Jak chłopak siedzi w areszcie 4 lata za to, ze szedł w złym momencie po ulicy to jest domniemanie niewinności za PO.

A filmik pokazuje, ze to kłamliwa szmata i nie powinna sprawować urzedów publicznych.
Też niewinna co?   

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7747 dnia: Lipca 08, 2015, 19:23:46 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Więc załóżmy tak:

Twoja żona poszła w nocy do sąsiada menela wyjaśnić czemu wam zastrzelił kota i tam tragicznie zginęła od ciosu nożem w plecy. Idziesz więc do niego i:

- Panie menelu jak to się stało?
- Nie wiem, jestem niewinny, pewnie pijana sama się wyjebała na nóż plecami, taka wariatka po alkoholu, sami wiecie, burdel w głowie.
- Proszę oddać nóż policji, to dowód
- Nieee, nie... wiecie co... Lepiej niech ten nóż zostanie u mnie, ja mogę zaświadczyć że nie ma na nim nic wskazującego moją winę
- Proszę oddać ciało
- Wyjebałem w worku przez okno na taczkę weźcie sobie
- Czemu bez ubrań? Proszę o zwrot rzeczy osobistych mojej żony
- Nie, nie, lepiej będzie jak poleżą u mnie na balkonie w deszczu kilka lat, ale na pewno wszystko jest, uwierzcie
- Tak się składa że żona miała na głowie go pro nagrywające całą sytuację - jak jest pan niewinny proszę dać nam kamerę
- Nieee, nie... kamera najlepiej niech zostanie u mnie, ja wam dam transkrypcje tego co się dzieje na filmie
- ?
- No więc na filmie jest że żona wbiega z buta do mieszkania mówi "ja się nie zrobie po pijaku salta z nożem w ręku? Patrz!", ja mówię "Nie to niebezpieczne" a ona je*! I nie żyje. Na pewno ktoś ją naciskał żeby to zrobiła, na pewno pan, 3 lata temu słyszałem jak pan ją naciskał żeby obiad zrobiła, identyczna sytuacja.
- Chce zobaczyć nagranie, proszę oddać kamerę
- Nie, po co? Nie wierzycie w moją transkrypcje? To brak zaufania, brak zgody, a zgoda buduje.

I tu wkracza mentalność leminga i londek odpowiada:
- Nie no nie żebym panu nie wierzył, domniemanie niewinności, nie ma podstaw sądzić że coś pan ukrywa przemiły sąsiedzie. Jeszcze sie tylko przytulmy dla zgody i do widzenia. Nie było sprawy. Oczywiście nie dzwonię po policję bo wiadomo że pan sam najlepiej i najuczciwiej wyjasni tę sprawę do końca, pewnie to i tak jej wina, taka wariatka, tylko by szabelką wymachiwała zamiast się godzić.

Kurtyna.

Widzisz teraz swoją głupotę?

Po pierwsze, super narracja i dialogi  8)

Po drugie, zawiadamiam policje, po zgodzie sadu i na wniosek prokuratury, bo sa poszlaki (moje zeznania) nastepuje przeszukanie domu tego pana gdzie znajduja slady krwi, DNA nalezace do denatki (zebrane slady wysyla sie do laboratorium). Do czasu do kiedy dowody nie wskazuja jednoznacznie na tego sasiada, on jest niewinny w swietle prawa. Nie wiem dlaczego zakladasz, ze nie dzwonie na policje??

Ja nie mam prawa rzadac od niego noza, czy pozwolenia do wejscia na jego posesje, moga to tylko zrobic sluzby po akceptaji sedziego.

Jesli podobny scenariusz ma miejsce np. w UK, to angielska policja prowadzi sprawe, to angielskie laboratria badaja dowody etc. i nie maja obowiazku dopuszczania policji z PL, ale wszystko sprowadza sie do stosunkow miedzy dwoma panstwami.

Twoj przyklad, jest bardzo nie dokladny, nie do konca jest to dobre porownanie do tego co sie stalo w Smolensku, szczegolnie dlatego, ze z gory zaklada wine Rosjan, nie bierze pod uwage specyfiki prawa miedzynarodowego i sytuacji politycznej miedzy oboma krajami oraz ignoruje zupelnie istnienie oficjalnego sledztwa. Zgadzam sie, ze widac brak dobrej woli ze strony Moskwy, ale naciagane jest uznawanie tego za rownoznaczne z potwierdzeniem czyjejs winy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7748 dnia: Lipca 08, 2015, 19:29:53 pm »
Jak chłopak siedzi w areszcie 4 lata za to, ze szedł w złym momencie po ulicy to jest domniemanie niewinności za PO.

A filmik pokazuje, ze to kłamliwa szmata i nie powinna sprawować urzedów publicznych.
Też niewinna co?   

Tak jak napisalem wczesniej, jesli to celowe klamstwo to osoba odpowiedzialna za to jest poprostu pewnie troche opozniona (pisalem o tym w poprzednim poscie). Nie rozumie dlaczego tyle agresji w twoich postach, teraz Kopacz od szmat wyzywasz, nie majac pojecia czy cos bylo celowe czy nie. Rozlicz wszystkich politykow z ich obietnic, zobaczysz, ze wszyscy klamia. PO, PiS, PSL, SLD itd. Wszyscy maja przekrety na sumieniu, wieksze i mniejsze.

Co do tego chlopaka z aresztu, nie wiem dokladnie o czym mowa (link?), ale watpie, zeby to PO go wsadzila do aresztu (o to, ze mleko ci sie zepsulo w lodowce tez obwiniasz partie rzadzaca?), raczej mialbym pretensje do policji, prokuratury i sedziego (mozna jeszcze adwokata sprawdzic, bo widocznie dal dupy).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7749 dnia: Lipca 08, 2015, 19:41:14 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Więc załóżmy tak:

Twoja żona poszła w nocy do sąsiada menela wyjaśnić czemu wam zastrzelił kota i tam tragicznie zginęła od ciosu nożem w plecy. Idziesz więc do niego i:

- Panie menelu jak to się stało?
- Nie wiem, jestem niewinny, pewnie pijana sama się wyjebała na nóż plecami, taka wariatka po alkoholu, sami wiecie, burdel w głowie.
- Proszę oddać nóż policji, to dowód
- Nieee, nie... wiecie co... Lepiej niech ten nóż zostanie u mnie, ja mogę zaświadczyć że nie ma na nim nic wskazującego moją winę
- Proszę oddać ciało
- Wyjebałem w worku przez okno na taczkę weźcie sobie
- Czemu bez ubrań? Proszę o zwrot rzeczy osobistych mojej żony
- Nie, nie, lepiej będzie jak poleżą u mnie na balkonie w deszczu kilka lat, ale na pewno wszystko jest, uwierzcie
- Tak się składa że żona miała na głowie go pro nagrywające całą sytuację - jak jest pan niewinny proszę dać nam kamerę
- Nieee, nie... kamera najlepiej niech zostanie u mnie, ja wam dam transkrypcje tego co się dzieje na filmie
- ?
- No więc na filmie jest że żona wbiega z buta do mieszkania mówi "ja się nie zrobie po pijaku salta z nożem w ręku? Patrz!", ja mówię "Nie to niebezpieczne" a ona je*! I nie żyje. Na pewno ktoś ją naciskał żeby to zrobiła, na pewno pan, 3 lata temu słyszałem jak pan ją naciskał żeby obiad zrobiła, identyczna sytuacja.
- Chce zobaczyć nagranie, proszę oddać kamerę
- Nie, po co? Nie wierzycie w moją transkrypcje? To brak zaufania, brak zgody, a zgoda buduje.

I tu wkracza mentalność leminga i londek odpowiada:
- Nie no nie żebym panu nie wierzył, domniemanie niewinności, nie ma podstaw sądzić że coś pan ukrywa przemiły sąsiedzie. Jeszcze sie tylko przytulmy dla zgody i do widzenia. Nie było sprawy. Oczywiście nie dzwonię po policję bo wiadomo że pan sam najlepiej i najuczciwiej wyjasni tę sprawę do końca, pewnie to i tak jej wina, taka wariatka, tylko by szabelką wymachiwała zamiast się godzić.

Kurtyna.

Widzisz teraz swoją głupotę?

Po pierwsze, super narracja i dialogi  8)

Po drugie, zawiadamiam policje, po zgodzie sadu i na wniosek prokuratury, bo sa poszlaki (moje zeznania) nastepuje przeszukanie domu tego pana gdzie znajduja slady krwi, DNA nalezace do denatki (zebrane slady wysyla sie do laboratorium). Do czasu do kiedy dowody nie wskazuja jednoznacznie na tego sasiada, on jest niewinny w swietle prawa. Nie wiem dlaczego zakladasz, ze nie dzwonie na policje??

Ja nie mam prawa rzadac od niego noza, czy pozwolenia do wejscia na jego posesje, moga to tylko zrobic sluzby po akceptaji sedziego.

Jesli podobny scenariusz ma miejsce np. w UK, to angielska policja prowadzi sprawe, to angielskie laboratria badaja dowody etc. i nie maja obowiazku dopuszczania policji z PL, ale wszystko sprowadza sie do stosunkow miedzy dwoma panstwami.

Twoj przyklad, jest bardzo nie dokladny, nie do konca jest to dobre porownanie do tego co sie stalo w Smolensku, szczegolnie dlatego, ze z gory zaklada wine Rosjan, nie bierze pod uwage specyfiki prawa miedzynarodowego i sytuacji politycznej miedzy oboma krajami oraz ignoruje zupelnie istnienie oficjalnego sledztwa. Zgadzam sie, ze widac brak dobrej woli ze strony Moskwy, ale naciagane jest uznawanie tego za rownoznaczne z potwierdzeniem czyjejs winy.

No i po co? I tak nie dotrze chlopaki, dejta se spokoj.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7750 dnia: Lipca 08, 2015, 19:43:38 pm »
Wyprowadź nas z tego ciemnogrodu mistrzu oswiecony.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7751 dnia: Lipca 08, 2015, 20:01:54 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mogę wiedzieć co ma domniemanie niewinności do pozwolenia na ukrywania dowodów ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7752 dnia: Lipca 08, 2015, 20:11:55 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mogę wiedzieć co ma domniemanie niewinności do pozwolenia na ukrywania dowodów ?
Jasne, ze możesz. Pytaj Londka.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7753 dnia: Lipca 08, 2015, 20:25:04 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mogę wiedzieć co ma domniemanie niewinności do pozwolenia na ukrywania dowodów ?
Jasne, ze możesz. Pytaj Londka.

On chyba beeta pyta :P


Wyprowadź nas z tego ciemnogrodu mistrzu oswiecony.

Dla niektorych nie ma juz nadziei.  8) 8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7754 dnia: Lipca 08, 2015, 20:26:04 pm »
Nic to, pozostaje mi pozostać po tej ciemnej stronie mocy. Tej co robi a nie tej co opowiada.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7755 dnia: Lipca 08, 2015, 21:24:06 pm »
Zacznijmy od tego ze oryginał czarnych skrzynek są w rosji, zostały sporządzone kopie i na tych kopiach słychać wszystko bardzo wyraznie do momentu przed wypadku, dodatkowo słychać na nagraniu charakterystyczny dzwiek,, urywania taśmy. Od razu mówie ze to nie ja sobie tak wymyśliłem, tylko eksperci w swoich dziedzinach których sie nie słucha, tylko wyśmiewa. Następny niezaprzeczalny fakt, prokuratura generalna, po zbadaniu próbek zrobiła konferencje na której powiedzieli ze nie było śladów wybuchów, tylko po to zeby za pół godziny na konferencji z posłami powiedzieć zupełnie coś innego, mianowicie ze mierniki wykazały TNT. Kolejną poszlakę dają nasi eksperci którzy pojechali badać szczątki wraku, i stwierdzili jasno, ze przy tak niskim upadku, samolot nie mógł rozczłonkować sie na tyle częsci i tak od siebie oddalone. Kolejna wskazówka tyczy sie zwłok, bo każde ciało badali biegli również na obecność ładunków wybuchowych, które są sporządzane w pisemnych protokołach, które rzecz jasna nie są udostępniane rodzinom ofiar, tylko ze Ci bałwani dali jednej z rodzin taki protokół i z niego wynikało jasno ze są tam cząsteczki wysoko organiczne które występują podczas wybuchu, dodam tylko ze w ciałach znajdowali nity, które przypomnę służą do mocowania części kadłóbu, a mogły sie tam znalezc tylko wtedy gdy działaja na nie duże siły, czytaj wybuch. Są również zeznania swiadków, do tego dolicz liczne kompromitacje prokuratury i mamy duze wątpliwości.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7756 dnia: Lipca 08, 2015, 21:25:57 pm »
Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Więc załóżmy tak:

Twoja żona poszła w nocy do sąsiada menela wyjaśnić czemu wam zastrzelił kota i tam tragicznie zginęła od ciosu nożem w plecy. Idziesz więc do niego i:

- Panie menelu jak to się stało?
- Nie wiem, jestem niewinny, pewnie pijana sama się wyjebała na nóż plecami, taka wariatka po alkoholu, sami wiecie, burdel w głowie.
- Proszę oddać nóż policji, to dowód
- Nieee, nie... wiecie co... Lepiej niech ten nóż zostanie u mnie, ja mogę zaświadczyć że nie ma na nim nic wskazującego moją winę
- Proszę oddać ciało
- Wyjebałem w worku przez okno na taczkę weźcie sobie
- Czemu bez ubrań? Proszę o zwrot rzeczy osobistych mojej żony
- Nie, nie, lepiej będzie jak poleżą u mnie na balkonie w deszczu kilka lat, ale na pewno wszystko jest, uwierzcie
- Tak się składa że żona miała na głowie go pro nagrywające całą sytuację - jak jest pan niewinny proszę dać nam kamerę
- Nieee, nie... kamera najlepiej niech zostanie u mnie, ja wam dam transkrypcje tego co się dzieje na filmie
- ?
- No więc na filmie jest że żona wbiega z buta do mieszkania mówi "ja się nie zrobie po pijaku salta z nożem w ręku? Patrz!", ja mówię "Nie to niebezpieczne" a ona je*! I nie żyje. Na pewno ktoś ją naciskał żeby to zrobiła, na pewno pan, 3 lata temu słyszałem jak pan ją naciskał żeby obiad zrobiła, identyczna sytuacja.
- Chce zobaczyć nagranie, proszę oddać kamerę
- Nie, po co? Nie wierzycie w moją transkrypcje? To brak zaufania, brak zgody, a zgoda buduje.

I tu wkracza mentalność leminga i londek odpowiada:
- Nie no nie żebym panu nie wierzył, domniemanie niewinności, nie ma podstaw sądzić że coś pan ukrywa przemiły sąsiedzie. Jeszcze sie tylko przytulmy dla zgody i do widzenia. Nie było sprawy. Oczywiście nie dzwonię po policję bo wiadomo że pan sam najlepiej i najuczciwiej wyjasni tę sprawę do końca, pewnie to i tak jej wina, taka wariatka, tylko by szabelką wymachiwała zamiast się godzić.

Kurtyna.

Widzisz teraz swoją głupotę?

Po pierwsze, super narracja i dialogi  8)

Po drugie, zawiadamiam policje, po zgodzie sadu i na wniosek prokuratury, bo sa poszlaki (moje zeznania) nastepuje przeszukanie domu tego pana gdzie znajduja slady krwi, DNA nalezace do denatki (zebrane slady wysyla sie do laboratorium). Do czasu do kiedy dowody nie wskazuja jednoznacznie na tego sasiada, on jest niewinny w swietle prawa. Nie wiem dlaczego zakladasz, ze nie dzwonie na policje??

Bo porównujemy do Smoleńska. Czy Tusk zadzwonił na policję - czy przekazał całość śledztwa w ręce podejrzanego? Gdzie jest ta twoja policja badająca wrak i czarną skrzynkę? Wszystko jest w rękach rosjan! Właśnie dlatego twoje pierdolenie o domniemaniu niewinności do momentu wyroku jest idiotyczne, bo tu podejrzany jest sam sobie policją i sędzią i nikt oprócz niego nie ma dostępu do dowodów. I on sam siebie sądzi. Dzięki Tuskowi.

A co do pytania co ma chowanie dowodów do domniemania niewinności jest do ciebie, bo to ty wyskoczyłeś z domniemaniem niewinności jak pojawił się temat ukrywania dowodów:

Jakich baranie oczekujesz dowodów, kiedy wszystkie potencjalne dowody są w łapach ruskich?

A chamskie i bezprawne przetrzymywanie dowodów jednoznacznie wskazuje na ich winę.

Prawo niestety tak nie dziala, trzeba komus udowodnic wine zeby mozna wyrokowac. Zasada domniemania niewinnosci.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7757 dnia: Lipca 08, 2015, 23:30:48 pm »
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/emisja-co2-przez-unijne-przepisy-podrozeje,212,0,1852628.html

Ciekawe czy ktoś kiedyś podliczył ile nas to podporządkowanie brukselce kosztuje  :roll:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7758 dnia: Lipca 09, 2015, 08:49:17 am »
Dzieki kopacz, i tak policzył, Zbigniew Ziobro

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'