Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2066727 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7800 dnia: Lipca 10, 2015, 21:36:23 pm »
to samo sobie pomyślałem. dla najmniej uposażonych, to jest solidny boost.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7801 dnia: Lipca 10, 2015, 23:31:19 pm »
Internet+telefon+tv "za darmo".

Faktycznie, nic nie warte.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7802 dnia: Lipca 10, 2015, 23:39:02 pm »
Chciałbym tyle płacić za telewizję, internet i telefon.
1000 zł. rocznie jak ktoś dobrze odkłada a wiemy jak jest w Polsce :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7803 dnia: Lipca 11, 2015, 00:10:31 am »
Mam pytanie. Mieszkałem 26 lat w PL. Uczyłem się, chodziłem do pracy, płaciłem podatki, chodziłem na wybory. Jestem za granicą 1.5r i nie mam prawa się czuć polakiem ? albo interesować się tym co się dzieje w PL ? Dużo polaków w PL nie jest polakami a mieszkają tam. Wszystkie lewaki itd  :angel:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7804 dnia: Lipca 11, 2015, 00:35:51 am »
Mam pytanie. Mieszkałem 26 lat w PL. Uczyłem się, chodziłem do pracy, płaciłem podatki, chodziłem na wybory. Jestem za granicą 1.5r i nie mam prawa się czuć polakiem ? albo interesować się tym co się dzieje w PL ? Dużo polaków w PL nie jest polakami a mieszkają tam. Wszystkie lewaki itd  :angel:

No wg. powyzszych argumentow nie masz prawa sie czuc polakiem, wszyscy co wyjechali nie sa patriotami. Chora logika, ale na beton nie ma rady.

Bonus:

Poprawki do ustawy antylichwiarskiej są pisane przez lobbystów. Mamy na to dowody.

http://kulisy24.com/prawo-i-bezprawie/prawo-pisane-przez-lobbystow-zjednoczona-prawica-z-chwilowkami

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7805 dnia: Lipca 11, 2015, 00:44:28 am »
Mam pytanie. Mieszkałem 26 lat w PL. Uczyłem się, chodziłem do pracy, płaciłem podatki, chodziłem na wybory. Jestem za granicą 1.5r i nie mam prawa się czuć polakiem ? albo interesować się tym co się dzieje w PL ? Dużo polaków w PL nie jest polakami a mieszkają tam. Wszystkie lewaki itd  :angel:

Jak poglądy masz polskie to jesteś Polakiem.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7806 dnia: Lipca 11, 2015, 09:50:16 am »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7807 dnia: Lipca 11, 2015, 10:02:39 am »
Mam pytanie. Mieszkałem 26 lat w PL. Uczyłem się, chodziłem do pracy, płaciłem podatki, chodziłem na wybory. Jestem za granicą 1.5r i nie mam prawa się czuć polakiem ? albo interesować się tym co się dzieje w PL ? Dużo polaków w PL nie jest polakami a mieszkają tam. Wszystkie lewaki itd  :angel:

Jak poglądy masz polskie to jesteś Polakiem.

Hahah...czyli, zalezenie od pogladow poliytycznych (ktora partie popierasz), jestes Polakiem albo lemingiem (czyt. zdrajaca Wielkiego Narodu Polskiego). Jakie to sa poglady polskie? Kto decyduje, ze owe poglady sa polskie lub nie polskie? TY, Iras, Tomasz, PiS, Episkopat czy moze Radio Maryja?

Pzypominam, ze prawdziwy patriota, to:
@Marins, to masz liste, ktora ci pomoze:

1. 100% Katolik, broniacy KK na kazdym kroku, ale pelen nienawisci do wszystkich majacych inna opinie
2. Prawdziwy patriota nie moze byc osoba bogata, bo to znaczy, ze dorobiles sie na przekretach, albo znajomosciach, moze jestes masonem, zydem albo banksterem. Prawdziwy patriota musi byc wiec malo zamozny, a jeszcze lepiej jesli jest biedny.
3. Prawdziwy patriota nie wdaje sie w dyskusje z lemingami, argumenty sa nie patriotyczne, dyskusja sprowadza sie do wyzwisk.
4. Prawdziwy patriota nienawidzi lewakow wszelkiej masci, ale sam cieszy sie na wiecej socjalu.
5. Prawdziwy patriota nie czyta lewackich serwisow, nie oglada lewackiej TV (TVN, Gazeta, NaTemat, Onet, WP, Dziennik, RP, Polityka, Newsweek - dodaj wszystkie tytuly, ktore kiedykolwiek napisaly cos zlego na KK czy PiS)
6. Prawdziwy patriota, ignoruje fakty i ma bronic swojej prawdy (mimo dowodow na cos przeciwnego) do upadku. W najgprszym wypadku nalezy ignorowac argumenty i bluzgac osobe odpowiedzialna.
7. Prawdziwy patriota nie lubi/nienawidzi UE, Izraela, Rosji i Niemiec. Podobnie z wyznawcami innych religji, ludzi o innym kolorze skory czy odmiennej orientacji seksualnej.

jeszcze mozna troche tych punktow dopisac.


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7808 dnia: Lipca 11, 2015, 10:10:27 am »
http://niezalezna.pl/68851-ostatnie-decyzje-bronislawa-komorowskiego-awanse-za-caracale
Brak honoru nawet na samym końcu


Tomasz, to sie meczace robi. Myslisz, ze Duda nie bedzie dawal awansow swoim? Cieszy pierwsza kobieta gen. w policji.

Co do Caracali, to eksperci sa podzieleni co do wynikow przetargu, ale zadna z proponowanych maszyn nie spelniala wszystkich wymogow, Caracal byl najblizej (nie wiem czy przetarg byl napisany pod Caracala), ale o tym pisalismy x stron temu.

Co do niezalezna, mieli beke z Kopaz jak powiedziala o slaskim narodzie, Szydlo robi to samo, na niezaleznej nic...wczoraj zawieszono posla zjednoczonej prawicy bo zglosil wniosek o zmiane do ustawy lichwiarskiej, ktory zostal najprawdopodobniej (jeszcze nic mu nie udowodniono, wiec nie mozna go jeszcze osadzac) napisany przez lobbystow, na niezaleznej, nic. Ten portal, jest tuba propagandowa PiS/prawicy, tam nie ma zadne wzmianki o wpadkach PiS/prawicy, jesli ktos czyta tylko ten portal to ma wypatrzone wyobrazenie rzeczywistosci.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7809 dnia: Lipca 11, 2015, 10:13:13 am »
Powiedz mi człowieku, afera za aferą, a ty dalej broniłbyś platformy rękami i nogami, napisałem Ci o smoleńsku to do dzisiaj sie nie odniosłeś, jesteś tak zajebiście zaślepionym lemingiem ze powinni CI dać nagrodę frajera roku. I nie, opozycja też nie jest idealna, to ze ktoś głosuje na PIS to nie znaczy ze popiera rydzyka czy wszystko co powiedzą, tylko oni różnią sie tym od Platformy ze złodziei karają ,a nie nagradzają.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7810 dnia: Lipca 11, 2015, 10:15:37 am »
http://niezalezna.pl/68851-ostatnie-decyzje-bronislawa-komorowskiego-awanse-za-caracale
Brak honoru nawet na samym końcu


Tomasz, to sie meczace robi. Myslisz, ze Duda nie bedzie dawal awansow swoim? Cieszy pierwsza kobieta gen. w policji.

Co do Caracali, to eksperci sa podzieleni co do wynikow przetargu, ale zadna z proponowanych maszyn nie spelniala wszystkich wymogow, Caracal byl najblizej (nie wiem czy przetarg byl napisany pod Caracala), ale o tym pisalismy x stron temu.

Co do niezalezna, mieli beke z Kopaz jak powiedziala o slaskim narodzie, Szydlo robi to samo, na niezaleznej nic...wczoraj zawieszono posla zjednoczonej prawicy bo zglosil wniosek o zmiane do ustawy lichwiarskiej, ktory zostal najprawdopodobniej (jeszcze nic mu nie udowodniono, wiec nie mozna go jeszcze osadzac) napisany przez lobbystow, na niezaleznej, nic. Ten portal, jest tuba propagandowa PiS/prawicy, tam nie ma zadne wzmianki o wpadkach PiS/prawicy, jesli ktos czyta tylko ten portal to ma wypatrzone wyobrazenie rzeczywistosci.
Tak tylko duda zrobi to w należyty sposób jaki daje mu prawo i uczciwość zwględem narodu, a nie nagradzanie w pośmiechu i przepychanie ustaw w trybie ekspresowym. Jak nie widzisz to obłudy to zajebiscie

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7811 dnia: Lipca 11, 2015, 10:23:09 am »
No wg. powyzszych argumentow nie masz prawa sie czuc polakiem, wszyscy co wyjechali nie sa patriotami. Chora logika, ale na beton nie ma rady.

nieprawda. czuć się możesz, nawet powinieneś. gorzej jak myślisz, że jesteś większym patriotą od tych w kraju. przykład masz post wyżej (tam nawet nie o patriotyzm, a polskość samą w sobie się rozchodzi o_O), płaci podatki na socjal mudżahedinom, a czuje się bardziej polakiem, niż lewak płacący na eme jego matki.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7812 dnia: Lipca 11, 2015, 10:25:39 am »
Co do niezależna, musi być jakaś równowaga na rynku, kiedy media głównego nurtu typu GW, TVP, TVP2 , TVN , polsat, newsweek to tylko szukają haków na prawicę, już nie mówiąc jak ostatnio potraktowano Kukiza w TVP, az Kukiz odpisał na tweeterze tej szmacie z TVP

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7813 dnia: Lipca 11, 2015, 10:32:37 am »
http://niezalezna.pl/68854-rzez-wolynska-dzis-72-rocznica-krwawej-niedzieli-dokonanego-na-polakach-ludobojstwa
Niech sie tłuką na tej ukrainie z tymi ruskami, są siebie warci. I mały cytacik dla leminga
Cytuj
głosami polityków Platformy Obywatelskie i Ruchu Palikota, Sejm wówczas nie zgodził się na dodanie zapisów mówiących wprost o dokonywanym na Polakach ludobójstwie. Znalazł się w niej zapis określający zbrodnię mianem "czystki etnicznej o znamionach ludobójstwa".

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7814 dnia: Lipca 11, 2015, 10:56:07 am »
No wg. powyzszych argumentow nie masz prawa sie czuc polakiem, wszyscy co wyjechali nie sa patriotami. Chora logika, ale na beton nie ma rady.

nieprawda. czuć się możesz, nawet powinieneś. gorzej jak myślisz, że jesteś większym patriotą od tych w kraju. przykład masz post wyżej (tam nawet nie o patriotyzm, a polskość samą w sobie się rozchodzi o_O), płaci podatki na socjal mudżahedinom, a czuje się bardziej polakiem, niż lewak płacący na eme jego matki.
No i o to sie tutaj rozchodzi, ale Londek jak zwykle nie kuma.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7815 dnia: Lipca 11, 2015, 10:59:38 am »
No wg. powyzszych argumentow nie masz prawa sie czuc polakiem, wszyscy co wyjechali nie sa patriotami. Chora logika, ale na beton nie ma rady.

nieprawda. czuć się możesz, nawet powinieneś. gorzej jak myślisz, że jesteś większym patriotą od tych w kraju. przykład masz post wyżej (tam nawet nie o patriotyzm, a polskość samą w sobie się rozchodzi o_O), płaci podatki na socjal mudżahedinom, a czuje się bardziej polakiem, niż lewak płacący na eme jego matki.
No i o to sie tutaj rozchodzi, ale Londek jak zwykle nie kuma.
http://tinyurl.com/puey5e8

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7816 dnia: Lipca 11, 2015, 11:02:29 am »
UWAGA OSZUST NIE KLIKAC!!! PEOWIEC LEMING ALERT!!!!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7817 dnia: Lipca 11, 2015, 12:12:53 pm »
Ej londek, głupku, przecież nie chodzi o to, że bronek awansuje swoich, bo swoich awansował od pięciu lat, ale o przyspieszenie uroczystości. No niestety nie potrafi odejść z godnością. Kurwą jest i kurwą zdechnie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7818 dnia: Lipca 11, 2015, 12:19:40 pm »
No wg. powyzszych argumentow nie masz prawa sie czuc polakiem, wszyscy co wyjechali nie sa patriotami. Chora logika, ale na beton nie ma rady.

nieprawda. czuć się możesz, nawet powinieneś. gorzej jak myślisz, że jesteś większym patriotą od tych w kraju. przykład masz post wyżej (tam nawet nie o patriotyzm, a polskość samą w sobie się rozchodzi o_O), płaci podatki na socjal mudżahedinom, a czuje się bardziej polakiem, niż lewak płacący na eme jego matki.

Ja nie czuje sie wiekszym patriota od tych w kraju, uwazam sie za takiego samego jak oni, mam poprostu inne poglady. I dlatego dla takiego beceta, Irasa czy tomasza, mam sie zamknac, bo nie zasluguje na prawo do wypowiedzi o PL bo tam nie mieszkam, nie place podatkow.

Gdzie ktos placi podatki nie powinno miec duzego znaczenia, bo nawet ostatnio bylo glosno jak nieszczelny jest system podatkowy, ba, sam znam wielu ludzi w Polsce, ktorzy pracuja na czarno :) jak wiec kogos takiego sklasifikowac, kto okrada wlasna ojczyzne  8). Sporo jest firm, optymizujacych podatki, przez rejestracje dzialanosci poza granicami PL.

Inna sprawa, ze placa podatki w krajach EU to dorzucasz sie do wspolnej kasy EU, a z tej kasy ida pieniazki do doplat. Z tego co sie orientuje UK jest jednym z wiekszych platnikow, a PL jednym z najwiekszych beneficjentow owych doplat.

A tak juz na powaznie, rozumie dokladnie o co ci chodz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7819 dnia: Lipca 12, 2015, 03:29:36 am »
etam
Londek formuj rzad na emigracji czy coś w rodzaju.
Ludzie głosujacy za dj Kuku pójdą jak w ogień a te pozostałe 16% platformy oleje sprawe.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7821 dnia: Lipca 13, 2015, 19:05:58 pm »
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koniec-z-przywilejami-dla-zaczynajacych,251,0,1857019.html

Ulgi dla rozpoczynających działalność gospodarczą głupi idiota też zabierze?

No i ciekawe jak on sobie wyobraża, że ktoś pójdzie do kopalni z perspektywą pracy do 70-tki  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7822 dnia: Lipca 13, 2015, 19:42:17 pm »
Cytuj
Symatyzująca z donieckimi separatystami strona internetowa informuje, że inicjatorem i organizowatorem uroczestości było Ministerstwo Spraw Zagranicznych nieuznawanej donieckiej republiki. Uroczystości odbyły się w donieckim Parku Kultury Słowiańskiej gdzie znajduje się Pomnik Ofiar Faszyzmu. Pod memoriałem pojawili się przedstawiciele rządu i parlamentu DRL, a także dwóch głównych lokalnych partii politycznych "Donieckiej Republiki" i "Wolnego Donbasu". Uczestniczył także przedstawiciel miejscowej mniejszości ormiańskiej. Obecny był również przewodniczący polskiej partii "Zmiana". Łącznie zebrało się około 130 osób. Pomordowanych uczczono minutą ciszy. Przemowom oficjaleli, w tym Piskorskiego, towarzyszyło złożenie wieńców. Separatystyczny oddział zaciągnął wartę honorową. Przedstawiciele separatystycznej republiki porównywali rzeź wołyńską do obecnych działań władz ukraińskich w Donbasie. Dokumentację fotograficzną zapewnił pracujący po separatystycznej stronie frontu Dawid Hudziec.



Ciekaw co na to bracia ukraińcy, bronek, donek, kopacz, poroszenko, becet, sOOsu i reszta uniji jewropejskiej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7823 dnia: Lipca 13, 2015, 20:09:21 pm »
merkel z obamą kwiaty składają na polskich pomnikach, a jakoś ich tu nie wrzucasz. przypadek?

tak swoją drogą. właśnie jestem w rosji, dość głębokiej, ale miasto wielkie (>1mln). ludzie bardzo mili. nigdy się ich języka nie uczyłem, a dogadać się idzie. ogólnie spoko, tylko syf straszny, jakieś 40 lat za nami. drogi dziurawe jak ser, na ulicach rozjebane łady i inne wynalazki. relatywnie drogo. w koszulce z best sellera, miodowych krótkich portkach (krój prosty, normalny bym rzekł) i reebokach wyglądałem jak przybysz z kosmosu, a w piątek o 18 w hotelu rzadko kto potrafi się wyprostować i w jednym zamachu za klamkę chwycić. w robocie nie jest wcale lepiej, zalani w trupa gdzie się nie spojrzysz :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7824 dnia: Lipca 13, 2015, 20:18:32 pm »
ogólnie spoko, tylko syf straszny, jakieś 40 lat za nami. drogi dziurawe jak ser, na ulicach rozjebane łady i inne wynalazki.

Dokładnie takie samo wrażenie odniosłem, jakby była jakaś dziura w czasie która ich tam trzyma. Jak sie stamtąd wraca do PL to ma sie takie samo wrażenie jak na początku lat 90 jeździłem z rodzicami do Niemiec na zakupy i wszystko wyglądało jak lepszy świat. Wizyta w Rosji to najlepszy sposób żeby zobaczyć jak się Polska rozwinęła przez ostatnie kilkanaście lat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7825 dnia: Lipca 13, 2015, 20:38:17 pm »
Cytuj
erkel z obamą kwiaty składają na polskich pomnikach, a jakoś ich tu nie wrzucasz. przypadek?
Nie widzisz różnicy, powiadasz?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7826 dnia: Lipca 13, 2015, 20:45:02 pm »
no przecież wyraźnie napisałem, że widzę. jednych wrzucasz, innych nie. tam gdzie ci wiatr zawieje, co pasuje, to jest ok.
sam fakt, że ktoś składa kwiaty pod jakimś tam pomnikiem o niczym nie świadczy. do puli mogłem dorzucić putina "modlącego" się za kaczyńskiego w smoleńsku i nic by to nie zmieniło.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7827 dnia: Lipca 14, 2015, 00:54:17 am »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7828 dnia: Lipca 14, 2015, 20:17:47 pm »
Cytuj
Zadowolenie z życia w latach 2007-2014 w wybranych krajach OECD:
Chile (+17,5 proc.)
Słowacja (+15,1 proc.)
Niemcy (+9,4 proc.)
Islandia (8,7 proc.)
Meksyk (3,1 proc.)
Wielka Brytania (0 proc.)
Francja (-1,5 proc.)
Polska (-1,7 proc.)
Stany Zjednoczone (-4 proc.)
Irlandia (-4,8 proc.)
Hiszpania (-7,1 proc.)
Włochy (-9,1 proc.)
Grecja (-27,3 proc.)
http://www.forbes.pl/jak-grecy-przestali-cieszyc-sie-z-zycia,artykuly,197105,1,1.html

Myślałem, że mimo wszystko w Polsce będzie tendencja rosnąca, a tu tymczasem spadek, niewielki, ale jednak.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7829 dnia: Lipca 14, 2015, 20:27:34 pm »
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koniec-z-przywilejami-dla-zaczynajacych,251,0,1857019.html

Ulgi dla rozpoczynających działalność gospodarczą głupi idiota też zabierze?

No i ciekawe jak on sobie wyobraża, że ktoś pójdzie do kopalni z perspektywą pracy do 70-tki  :lol:
Nic nie zabierz ten idiota jeśli coś osiagnie to ledwo 5 % w wyborach

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7830 dnia: Lipca 14, 2015, 21:17:58 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7831 dnia: Lipca 14, 2015, 23:03:43 pm »
długie, nie chce mi sie patrzeć. serio dobre/smieszne?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7832 dnia: Lipca 15, 2015, 00:19:54 am »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/gruzja-obawia-sie-pelzajacej-okupacji-ze-strony-rosji/etcw89

Cytuj
Dwa dni temu rosyjskie siły okupacyjne nielegalnie umieściły tak zwane znaki graniczne w pobliżu jednej z głównych autostrad w wioskach gminy Gori w centralnej Gruzji. O akcji mówi się, że to rosyjska tzw. "pełzająca okupacja". Federacja Rosyjska zajęła już w ten sposób ok. 20 proc. terytorium Gruzji.

Jak tam Raku, już z centrali dostałeś info jak opluwać Gruzinów i przekonywać że Rosja ma prawo do zagarniania ich ziemi?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7833 dnia: Lipca 15, 2015, 02:06:49 am »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/gruzja-obawia-sie-pelzajacej-okupacji-ze-strony-rosji/etcw89

Cytuj
Dwa dni temu rosyjskie siły okupacyjne nielegalnie umieściły tak zwane znaki graniczne w pobliżu jednej z głównych autostrad w wioskach gminy Gori w centralnej Gruzji. O akcji mówi się, że to rosyjska tzw. "pełzająca okupacja". Federacja Rosyjska zajęła już w ten sposób ok. 20 proc. terytorium Gruzji.

Jak tam Raku, już z centrali dostałeś info jak opluwać Gruzinów i przekonywać że Rosja ma prawo do zagarniania ich ziemi?
Czekam jeszcze, na jakies info.
Ale jak porównujesz ukraine do gruzji to chyba sam powinienes sie tłumaczyć.
Zaczynam wątpić w prawde pisorów przez takie rzeczy..
Coś chcesz powiedziec czy czekasz na mnie ?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7834 dnia: Lipca 15, 2015, 10:34:40 am »
Porównuje działania Rosji na Ukrainie do działań Rosji w Gruzji. Tu masz prawdę pisiorów:



Jak na razie się sprawdza w 100%.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7835 dnia: Lipca 15, 2015, 17:49:03 pm »
Strzelanina w Mukaczewie i samochód z polską rejestracją. "Jeep z Kościerzyny w Donbasie"



http://www.tvn24.pl/strzelanina-w-mukaczewie-z-polskim-samochodem-w-tle,560295,s.html

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7836 dnia: Lipca 15, 2015, 18:25:23 pm »
Cytuj
Dziennikarz Radia Gdańsk ustalił, że odnaleziony w Mukaczewie samochód należał do prywatnego przedsiębiorcy z Kościerzyny. O tym, że jego auto jest wykorzystywane w walkach na Ukrainie, dowiedział się od reportera tej stacji.

"Był tym faktem zaskoczony. Mężczyzna powiedział, że przez 16 lat woził nim betonowe elementy i kamienie. W końcu postanowił oddać terenówkę na złom z powodu skorodowanej karoserii. Znalazł się jednak kupiec, który za 1500 złotych kupił samochód. W umowie kupna-sprzedaży jest zapis, że pojazd jest uszkodzony i nadaje się do kapitalnego remontu" - informuje na portalu Radio Gdańsk

Nie rozumiem o co ta afera. Że Ukraińcy nie przerejestrowali samochodu? Rozdmuchiwanie takich głupot to granie po linii Putina który od dawna w swojej propagandzie kłamie, że już "tysiące polskich żołnierzy walczy na Ukrainie".

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7837 dnia: Lipca 15, 2015, 20:21:11 pm »
Becet, Becet, żydów sie czep lepiej, wieksze dla ojczyzny zagrożenie. No chyba, ze chodzi Ci o ruskich żydów..


A tak przy okazji:
http://weszlo.com/2015/07/15/jak-co-srode-jakub-olkiewicz-23/

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7839 dnia: Lipca 17, 2015, 02:09:27 am »
-
skasowałem bo Lupi przekaże komunistom. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2015, 02:12:56 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.