Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2139153 razy)

0 użytkowników i 39 Gości przegląda ten wątek.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14120 dnia: Września 07, 2016, 17:58:44 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14121 dnia: Września 07, 2016, 18:58:43 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
Kolejne insynuacje. Idziesz dobrą drogą towarzyszu! :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14122 dnia: Września 07, 2016, 20:13:52 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
gardze kodem i jego członkami, z gównem mi sie takie cwele kojarzą i to pedalskim. Wszyscy są albo umoczeni i powinni siedzieć albo są skończonymi idiotami spokrewnionymi z tymi poprzednimi. Chcesz powiedzieć, ze sie myle?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14123 dnia: Września 07, 2016, 20:48:05 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
Mówisz o tej nadzwyczajnej kascie?  :lol: :lol:  nie kompromituj sie kodowcu

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14124 dnia: Września 08, 2016, 13:22:34 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14125 dnia: Września 08, 2016, 15:00:46 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
gardze kodem i jego członkami, z gównem mi sie takie cwele kojarzą i to pedalskim. Wszyscy są albo umoczeni i powinni siedzieć albo są skończonymi idiotami spokrewnionymi z tymi poprzednimi. Chcesz powiedzieć, ze sie myle?
To nie jest odpowiedź, no i z grubsza potwierdza tezę - nie potrafisz bez emocji powiedzieć, z którymi postulatami się nie zgadzasz czy co masz przeciw trójpodziałowi, nie zaproponujesz lepszego systemu ani nie pokażesz kraju, w którym lepszy system działa.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14126 dnia: Września 08, 2016, 15:03:38 pm »
Czy ja dobrze rozumiem i forumowe prawaki nie wybierają się na Smoleńsk? Przypominam, po poniedziałkowej premierze poseł Kaczor powiedział, że to wielkie dzieło, świetny film i tak było, wtórowali mu (bardziej lub mniej) pacynka, Szydło i Szalony Antoś, a tu mimo wszystko zwątpienie zamiast biletu na piątek?

BREAKING NEWS: Lewak nie może zrozumieć że nie trzeba robić wszystkiego co każe polityk, nawet ten z tej samej strony. Z innych szokujących informacji: woda jest mokra.
Jako fan kaczora powinieneś wiedzieć, że ten polityk jak coś każe, to prezydent słucha, premier słucha, kurski nagłaśnia i ciemny lud słucha. Przecież nie po to mamy rewolucję moralną, żeby potem można sobie było wybierać na jakie filmy się chodzi :roll: Poczytaj dzieło kaczora o monowładzy ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14127 dnia: Września 08, 2016, 15:06:03 pm »
Takie rzeczy wam wkręcają a potem się dziwisz że nikt z forum do kina nie poszedł - tak się własnie różni propaganda jaką wam wciskają od prawdziwego życia.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14128 dnia: Września 08, 2016, 16:03:54 pm »
Mnie bardziej smieszy to jak Xell kladyfikuje ludzi. Z mastera taki pisowiec jak i ze mnie a xellowi to nie przeszkadza i bedzie swoje gadal :D
zupełnie irracjonalna nienawiść do KOD świadczy o co najmniej sympatyzowaniu z pis i nie ważne czy ktoś się do tego przyznaje czy nie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14129 dnia: Września 08, 2016, 16:10:59 pm »
ch** wiesz co myslisz ja wiem lepiej co Ty myslisz xDDD Co te lemingi to ja nawet nie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14130 dnia: Września 08, 2016, 18:20:42 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
Kolejne insynuacje. Idziesz dobrą drogą towarzyszu! :lol:
Żadne insynuacje, na serio tak traktuję takich ludzi ;)

Ale zapewne chodzi Ci o Twój przypadek. Mam jak gdyby algorytm. Podstawowy warunek bycia pisowcem, to
1) bezwzględna beczka z kod
Przy spełnionym warunku, sprawdzam, czy ktoś ma pojęcie czemu jest przeciw trójpodziałowi władzy, tu za tożsamą uznaję sytuację, gdy ktoś:
2) niby się zgadza że trójpodział jest dobry, ale nic w sprawie kryzysu nie robi; po prostu nie lubi kod; nie ma ochoty ani nie czuje sie na tyle komfortowo w temacie zeby sie odnosić;
Jeśli ktoś rozumie zasady rządzące trójpodziałem, ale ma argumenty, pokaże jak zrobić to lepiej i ma wizję przyszłości (tu wchodzi myślenie samodzielne, podobno niepopularna rzecz na prawicy), w mojej ocenie nie musi być w tym momencie pisowcem. Jeśli tych argumentów nie ma, pewnie z jakiegoś powodu wymienionego w 2) , to taka osoba spełniając oba punkty działa na korzyść tylko jednej partii, nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka, ergo jest pisowcem.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14131 dnia: Września 08, 2016, 18:29:37 pm »
Patrz, a mi się wydawało, że podstawowym warunkiem bycia pisowcem, jest popieranie pis... Ale nie, trzeba tak zakręcić, żeby każdy o innych poglądach niż ja był przebrzydłym pisowcem. Brawo po raz kolejny!

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14132 dnia: Września 08, 2016, 18:37:45 pm »
Patrz, a mi się wydawało, że podstawowym warunkiem bycia pisowcem, jest popieranie pis... Ale nie, trzeba tak zakręcić, żeby każdy o innych poglądach niż ja był przebrzydłym pisowcem. Brawo po raz kolejny!
Nie Windo, to działanie na korzyść pis definiuje pisowca. Czyny, nie słowa.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14133 dnia: Września 08, 2016, 18:40:59 pm »
Patrz, a mi się wydawało, że podstawowym warunkiem bycia pisowcem, jest popieranie pis... Ale nie, trzeba tak zakręcić, żeby każdy o innych poglądach niż ja był przebrzydłym pisowcem. Brawo po raz kolejny!
Nie Windo, to działanie na korzyść pis definiuje pisowca. Czyny, nie słowa.
Czyn to głosowanie. W ogóle co to jest za pokrętna logika :lol: Nie chodzisz na spędy kodu to JESTES PISOWCEM i nie ma zadnej innej opcji.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14134 dnia: Września 08, 2016, 18:59:46 pm »
Patrz, a mi się wydawało, że podstawowym warunkiem bycia pisowcem, jest popieranie pis... Ale nie, trzeba tak zakręcić, żeby każdy o innych poglądach niż ja był przebrzydłym pisowcem. Brawo po raz kolejny!
Nie Windo, to działanie na korzyść pis definiuje pisowca. Czyny, nie słowa.
Czyn to głosowanie. W ogóle co to jest za pokrętna logika :lol: Nie chodzisz na spędy kodu to JESTES PISOWCEM i nie ma zadnej innej opcji.
Czyny mówiące głośniej niż słowa to pokrętna logika? Też nie chodzę na spędy, dowodziłem czegoś zupełnie innego. Punkt 2) z postu 1473351642 uważam za jak najbardziej zasadny.
Oczywiście chętnie się dowiem, kogo popierasz naprawdę i w jaki sposób Twoi faworyci chcą rozwiązać kryzys.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14135 dnia: Września 08, 2016, 19:07:12 pm »
Czyny mówiące głośniej niż słowa to pokrętna logika?
Nic takiego nie powiedziałem, więc nie naginaj.

Ale przecież to nieważne, jestem pisowcem. Nieważne, że się w większości spraw z nimi nie zgadzam :lol:

Jesli chodzi o polską scenę polityczną to nie popieram aktualnie nikogo. Nie chcę wybierać mniejszego zła a nie ma tak naprawdę partii z którą się w większości spraw zgadzam.

Dla mnie EOT, bo dla Ciebie i tak każdy o innych poglądach to pisior przebrzydły więc nie ma sensu na ten temat rozprawiać.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14136 dnia: Września 08, 2016, 19:20:11 pm »
Czyny mówiące głośniej niż słowa to pokrętna logika?
Nic takiego nie powiedziałem, więc nie naginaj.

Ale przecież to nieważne, jestem pisowcem. Nieważne, że się w większości spraw z nimi nie zgadzam :lol:

Jesli chodzi o polską scenę polityczną to nie popieram aktualnie nikogo. Nie chcę wybierać mniejszego zła a nie ma tak naprawdę partii z którą się w większości spraw zgadzam.

Dla mnie EOT, bo dla Ciebie i tak każdy o innych poglądach to pisior przebrzydły więc nie ma sensu na ten temat rozprawiać.
Jeszcze raz, to działanie na korzyść pisu przy hejcie na kod, gdy przyznałeś kiedyś, że nie masz ochoty wgłębiać się w zagadnienie trybunału, czyni Cię (choć się nie zgadzasz) pisowcem.

Wyjaśnij mi, czemu, jeśli ktoś działa wyłącznie na korzyść jednej partii, nie powinien być uważany za jej poplecznika?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14137 dnia: Września 08, 2016, 19:35:04 pm »
Winda pisowcem xD o Jezu jak śmiechłem xD dosyć na dzisiaj. Idę prowadzić rzeczową dyskusje z mateo. Więcej tam sensu :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14138 dnia: Września 08, 2016, 21:18:41 pm »
Proponuje przenieść posty Xella do lewackiej logiki, bo niezłe szambo się tu zrobiło.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14139 dnia: Września 08, 2016, 21:28:20 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
gardze kodem i jego członkami, z gównem mi sie takie cwele kojarzą i to pedalskim. Wszyscy są albo umoczeni i powinni siedzieć albo są skończonymi idiotami spokrewnionymi z tymi poprzednimi. Chcesz powiedzieć, ze sie myle?
To nie jest odpowiedź, no i z grubsza potwierdza tezę - nie potrafisz bez emocji powiedzieć, z którymi postulatami się nie zgadzasz czy co masz przeciw trójpodziałowi, nie zaproponujesz lepszego systemu ani nie pokażesz kraju, w którym lepszy system działa.
jakie emocje, ja to ci moge powiedzieć w nocy o północy w twarz.
Z jakimi postulatami kodu sie zgadzam(domyślam sie ze o to chodzi?) wiec odpowiem z żadnym.
Gardze kodowcami bo to idioci, zapewne nie wyróżniasz sie z tego tłumu 50 osób.
Jeżeli chcesz zachować jakikolwiek szacunek mojej osoby to napisz ze masz z tego jakiś(jakikolwiek, najmniejszy, malutki, no przynajmniej naklejki dają gratis czy coś) zysk. JEzeli nie to jesteś kompletym poj**em i deblem. Trójpodział władzy to w tym kraju sie od kilnunastu lat ładny odpierdala, kura cyrk. DEBIL

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14140 dnia: Września 09, 2016, 00:17:57 am »
Podstawowe warunki bycia KODowcem:
1) być idiotą
2) patrz pkt 1

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14141 dnia: Września 09, 2016, 07:55:36 am »
Ale smutek w tym temacie. Nie raz próbowałem tu rzeczowo dyskutować, ale naprawdę szkoda czasu.

Drogie konserwy.
Jesteście, tępi, ślepi, ograniczeni i na dodatek z tego dumni. Łykacie kłamstwa jak małe dzieci i jesteście fanklubem najbardziej skurwiałego, komuszego, skorumpowanego ugrupowania politycznego jakie ten kraj poznał.
Zasługujecie tylko na pogardę i żeby napluć na was gęstą śliną.
Pisowskie trolle.
Oświecenia życzę.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14142 dnia: Września 09, 2016, 08:28:30 am »
Ale smutek w tym temacie. Nie raz próbowałem tu rzeczowo dyskutować, ale naprawdę szkoda czasu.

Drogie konserwy.
Jesteście, tępi, ślepi, ograniczeni i na dodatek z tego dumni. Łykacie kłamstwa jak małe dzieci i jesteście fanklubem najbardziej skurwiałego, komuszego, skorumpowanego ugrupowania politycznego jakie ten kraj poznał.
Zasługujecie tylko na pogardę i żeby napluć na was gęstą śliną.
Pisowskie trolle.
Oświecenia życzę.



#hejtstop

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14143 dnia: Września 09, 2016, 09:53:03 am »
Skąd w was tyle nienawiści, opamiętajcie się.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14144 dnia: Września 09, 2016, 10:06:49 am »
Ale smutek w tym temacie. Nie raz próbowałem tu rzeczowo dyskutować, ale naprawdę szkoda czasu.

Drogie konserwy.
Jesteście, tępi, ślepi, ograniczeni i na dodatek z tego dumni. Łykacie kłamstwa jak małe dzieci i jesteście fanklubem najbardziej skurwiałego, komuszego, skorumpowanego ugrupowania politycznego jakie ten kraj poznał.
Zasługujecie tylko na pogardę i żeby napluć na was gęstą śliną.
Pisowskie trolle.
Oświecenia życzę.

Czekam na odpowiedź Tomasza.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14145 dnia: Września 09, 2016, 16:01:52 pm »
Takie coś mi wyskoczyło na FB i od razu przypomniał mi się wulfen ze swoimi bajkami o petrukorwinach i pisopalikotach.



Nowoczesna: "Więcej Korwina i PiS w sejmie? Podziękujemy!"
Platforma: "tani populizm Korwina"

"Ale jak to nowoczesna i platforma stawiają PiS i Korwina w jednym rzędzie i krytykują? Ale jak to przecież PiS to z Palikotem miał mieć koalicję, a nie Korwinem, z Korwinem to Petru miał mieć, nic nie rozumiem, czemu Nowoczesna nie chce Korwina, czemu znów wyszło tak jak mówił Pan Becet, czemu znowu nie miałem racji..." <wulfenface>


« Ostatnia zmiana: Września 09, 2016, 17:27:36 pm wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14146 dnia: Września 09, 2016, 17:29:52 pm »
Każdego kto je**e kod i nie potrafi uzasadnić dlaczego jest przeciw trójpodziałowi władzy traktuję jak pisowca, czym tu się dziwić?
gardze kodem i jego członkami, z gównem mi sie takie cwele kojarzą i to pedalskim. Wszyscy są albo umoczeni i powinni siedzieć albo są skończonymi idiotami spokrewnionymi z tymi poprzednimi. Chcesz powiedzieć, ze sie myle?
To nie jest odpowiedź, no i z grubsza potwierdza tezę - nie potrafisz bez emocji powiedzieć, z którymi postulatami się nie zgadzasz czy co masz przeciw trójpodziałowi, nie zaproponujesz lepszego systemu ani nie pokażesz kraju, w którym lepszy system działa.
jakie emocje, ja to ci moge powiedzieć w nocy o północy w twarz.
Z jakimi postulatami kodu sie zgadzam(domyślam sie ze o to chodzi?) wiec odpowiem z żadnym.
Gardze kodowcami bo to idioci, zapewne nie wyróżniasz sie z tego tłumu 50 osób.
Jeżeli chcesz zachować jakikolwiek szacunek mojej osoby to napisz ze masz z tego jakiś(jakikolwiek, najmniejszy, malutki, no przynajmniej naklejki dają gratis czy coś) zysk. JEzeli nie to jesteś kompletym poj**em i deblem. Trójpodział władzy to w tym kraju sie od kilnunastu lat ładny odpierdala, kura cyrk. DEBIL
Skąd pomysł że zależy mi na tym szacunku, Leszku? 20 przeczytanych książek rocznie robiłoby większe wrażenie niż wbicie 20 platyn rocznie.

Swoją drogą jawnie nawołujesz do przejścia pod ruskiego trepa. To najmocniej powinno dać do myślenia pseudo patriotom, którzy niby są za trójpodziałem, ale przeciw kodowi, bo nie potrafią ogarnąć tematu lepiej.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14147 dnia: Września 09, 2016, 17:33:34 pm »
Proponuje przenieść posty Xella do lewackiej logiki, bo niezłe szambo się tu zrobiło.
No tak, dopiero rozmowa z Tomaszem jest na Twoim poziomie, wtedy pachnie odpowiednio.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14148 dnia: Września 09, 2016, 17:53:02 pm »
20 przeczytanych książek rocznie robiłoby większe wrażenie niż wbicie 20 platyn rocznie.


Wbicie jednej platyny z reguły zajmuje tyle co przeczytanie 3-4 książek, więc mylisz się.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14149 dnia: Września 09, 2016, 18:05:51 pm »
No i przy zgliczowanych rpgach z peceta trzeba przeczytać więcej poradników niż jest książek.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14150 dnia: Września 09, 2016, 20:17:29 pm »
No tak, dopiero rozmowa z Tomaszem jest na Twoim poziomie

Dziwne że akurat ty się poziomu Tomasza czepiasz, jak akurat przy twoim agresywnym amoku jedyne co cię różni od Tomasza, to fakt, że on ma rację.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14151 dnia: Września 09, 2016, 23:04:33 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14152 dnia: Września 09, 2016, 23:09:20 pm »
A tutaj to się z nim zgadzam akurat, że to ważne nie jest.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14153 dnia: Września 09, 2016, 23:11:01 pm »
Różnica taka, że Ty się nie pchałeś na jej pogrzeb :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14154 dnia: Września 09, 2016, 23:30:25 pm »
A, faktycznie kod tam robił jakąs rozpierduchę.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14155 dnia: Września 10, 2016, 00:23:25 am »
20 przeczytanych książek rocznie robiłoby większe wrażenie niż wbicie 20 platyn rocznie.


Wbicie jednej platyny z reguły zajmuje tyle co przeczytanie 3-4 książek, więc mylisz się.
ja tu widze za duzo fantastyki za mało dokumentów. A potem sie widzi teczowe ludziki w sejmie, jak takie oczytane przygłupy pójda głosować na trójpodział władzy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14156 dnia: Września 10, 2016, 08:11:36 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14157 dnia: Września 10, 2016, 20:12:51 pm »
Szybkie pytania:
Co odpierdolił poseł/minister Jaki?
I miałem coś jeszcze ale kur** zapomniałem..
Coś o dziś lub wczoraj mi chodzi.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14158 dnia: Września 10, 2016, 21:10:08 pm »
Szybkie pytania:
Co odpierdolił poseł/minister Jaki?
I miałem coś jeszcze ale kur** zapomniałem..
Coś o dziś lub wczoraj mi chodzi.
Nie wiem, nie słyszałem

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14159 dnia: Września 11, 2016, 09:59:42 am »
Cytuj
Polska
Według wyliczeń OECD, statyczny Polak spędził w ubiegłym roku w Pracy 1963 godz., co daje nam tytuł jednego z najbardziej zapracowanych narodów w Unii Europejskiej.
W tym samym czasie nasze zarobki plasują Polską w ogonie państw unijnych, w których roczne dochody są najniższe we Wspólnocie. W 2015 r. statystyczny Kowalski zarobił zaledwie 46 203 zł, co stanowi równowartość 12,3 tys. dol. brutto.
Oznacza to, że na unijnym tle nie wypadamy najlepiej ani pod względem czasu pracy, ani wynagrodzeń. Więcej od Polaków pracują tylko mieszkańcy jednego kraju w Unii Europejskiej.

Niemcy
Na przeciwległym biegunie w tym swoistym rankingu znaleźli się Niemcy, którzy w ubiegłym roku przepracowali najmniej spośród unijnych krajów.
W 2015 r. statystyczny Niemiec poświęcił na zarobkowanie zaledwie 1371 godz., o 671 godz. mniej niż Grek i o 592 godz. mniej niż Polak. Oznacza to, że w ciągu roku pracował aż o 74 dni robocze krócej od Polaka. Mimo to zarobił... ponad trzy razy więcej!
Jak wynika z danych OECD, średnia roczna pensja nad Łabą wyniosła w 2015 r. 37,6 tys. euro, czyli w przeliczeniu 40,5 tys. dol.

Dania
Jeszcze bardziej rażące różnice w czasie pracy i wynagrodzeniach widać w porównaniu naszego kraju z Danią, gdzie statystyczny mieszkaniec tego kraju pracuje o jedną czwartą mniej niż Polak.
Duńczycy w 2015 r. przepracowali średnio 1457 godz. W tym samym czasie zarobili prawie pięciokrotnie więcej!
Średnia roczna pensja w tym kraju wyniosła 63,7 tys. dol. (428,3 tys. DKK).

Łotwa
Zaskoczeniem nie jest, że obok Polski w gronie najbardziej zapracowanych narodów znajdują się kraje byłego bloku wschodniego, w tym Łotwa.
Statystyczny Łotysz na pracę poświęcił w ubiegłym roku 1903 godz. W tym samym czasie zarobił o tysiąc dolarów więcej od Polaka w skali roku, bo równowartość 13,2 tys. dol. (11,9 tys. euro).

http://msp.money.pl/wiadomosci/kadry/artykul/polacy-najbardziej-zapracowani-w-ue,131,0,2151555.html

Chwalmy Balcerowicza  :lol: