Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2139511 razy)

0 użytkowników i 33 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #400 dnia: Października 31, 2012, 14:24:12 pm »
I coś zniknęło z posta :D

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #401 dnia: Października 31, 2012, 15:52:42 pm »
Castor jest wykladowca? :angel:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #402 dnia: Listopada 01, 2012, 19:06:33 pm »
Głupoty

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!

svonston

  • Gość

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #405 dnia: Listopada 05, 2012, 19:12:56 pm »
A co to ma wspólnego z polityką?

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #406 dnia: Listopada 05, 2012, 19:19:36 pm »
Myslalem, ze to Wor. : O
Ostatnia strona taka worowa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #407 dnia: Listopada 05, 2012, 19:23:18 pm »
A co to ma wspólnego z polityką?

No przecież to wina Tuska. ;P

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #408 dnia: Listopada 06, 2012, 19:17:08 pm »
http://fakty.interia.pl/polska/news/list-otwarty-dziennikarzy-rz-do-jej-wlasciciela-grzegorza,1859980
Zyjemy w chorym kraju, czego oczekiwali ze wyjawi nazwiska ludzi którzy stwierdzili ze był trotyl

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #409 dnia: Listopada 06, 2012, 19:53:12 pm »
Sztuczna mgła, strzały, trotyl, ciekawe co jeszcze wyznawcy sekty wymyślą.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #410 dnia: Listopada 06, 2012, 20:51:38 pm »
Pancerna brzoza, pijany Kaczyński, zmuszanie pilotów do lądowania, ciekawe co jeszcze wyznawcy sekty wymyślą.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #411 dnia: Listopada 06, 2012, 22:23:27 pm »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #412 dnia: Listopada 08, 2012, 22:00:26 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Posel-Artur-Gorski-chce-zakazu-aborcji-dla-zgwalconych-kobiet,wid,15076085,wiadomosc.html

Z jednej strony jest to zabijanie kolejnego życia, ale z drugiej, takie kobiety bardzo często nie potrafią się z tego otrząsnąć, w szczególności po urodzeniu, gdzie na takie dziecko nie mogą patrzeć. Taka kobieta ma zmarnowane życie, ciągłe wizyty u psychologa, czy napady lęku. IMO to kobieta powinna decydować, a państwo ewentualnie pomagać w decyzji.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #413 dnia: Listopada 08, 2012, 22:09:59 pm »
Urodzić, a jak nie może patrzeć na własne dziecko, oddać do adopcji. Zgwałcona czy nie - morderstwa dziecka to nie usprawiedliwia.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #414 dnia: Listopada 08, 2012, 22:14:25 pm »
I co ? Przez 9 miesięcy ma mieć w brzuchu dziecko, którego szczerze nienawidzi ? Takie 9 miesięcy, to dla takiej kobiety po prostu męka. Temat jest w c**j ciężki, ale same kobiety mają raczej jedno zdanie, chcą same decydować, czyli najcześciej pozbyć się ciąży.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #415 dnia: Listopada 08, 2012, 22:16:45 pm »
Moim zdaniem obecnego kompromisu aborcyjnego nie powinno się zmieniać ani w jedna ani w druga stronę.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #416 dnia: Listopada 08, 2012, 23:54:42 pm »
Jak ujawnił Wróblewski, przed ukazaniem sie materiału Rzeczpospolitej na temat trotylu, doszło do spotkania Hajderowicza i Grasia. Panowie spotkali się o 1.30 w nocy w domu rzeczanika rządu :lol:

http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/410000,gras-mowi-o-rozmowie-z-hajdarowiczem-zet-bylo-tez-spotkanie.html

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40195-jak-wygladalo-spotkanie-rzecznika-rzadu-z-wlascicielem-rzeczpospolitej-tomasz-wroblewski-spotkali-sie-bezposrednio-w-srodku-nocy

« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2012, 23:57:30 pm wysłana przez dante0 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #417 dnia: Listopada 09, 2012, 00:08:58 am »
Na końcu i tak się okaże, że te materiały wybuchowe naprawdę tam były...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #418 dnia: Listopada 09, 2012, 10:56:33 am »
Na końcu i tak się okaże, że te materiały wybuchowe naprawdę tam były...
I jest to bardzo prawdopodobne. Stankiewicz (Wprost), który do ,,sekty smoleńskiej" z pewnością nie należy, zajął się sprawą ,,trotylu" i  potwierdza słowa Gmyza, że prokuratura wykryła materiały, które mogły być wybuchowe. Fragment programu z wczoraj:



,,Pan" z wypowiedzi Stankiewicza = Seremet.

Jeśli chodzi o spotkanie Hajderowicza i Grasia, to teraz nie dziwię się, że Rzeczpospolita tak łatwo zaczęła się kajać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #419 dnia: Listopada 09, 2012, 11:32:30 am »
Naczelna Prokuratura Wojskowa przyznała, że w Smoleńsku używali urządzenia MO-2M. Jest to popularny, używany między innymi na lotniskach detektor, który ma za zadanie wykrywać materiały wybuchowe i daje natychmiastowy wynik. Jeśli testy tym urządzeniem dają rezultat pozytywny, to tutaj naprawdę nie ma miejsca na pieprzenie o zbieraniu próbek i wyciszanie sprawy na długie miesiące na czas "analizy". Nie trzeba od razu krzyczeć o zamachu, ale sprawy należy nazywać po imieniu. No a rzepę rozpieprzyli...

Cytat: Radzia S.
Nie posłuchał, mówił o naciskach i skończyło się jak się skończyło. Czasami lepiej posłuchać dobrych rad

http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/sikorski-naczelny-rz-nie-posluchal-i-skonczylo-sie,1,5299971,wiadomosc.html

Białoruś wita.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #420 dnia: Listopada 09, 2012, 12:54:21 pm »
Urodzić, a jak nie może patrzeć na własne dziecko, oddać do adopcji. Zgwałcona czy nie - morderstwa dziecka to nie usprawiedliwia.
Ciekawe, czy bylbys takiego samego zdania, jakby to tobie zgwalcono zone i musialbys wychowywac bekarta jakiegos zboczenca.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #421 dnia: Listopada 09, 2012, 13:20:10 pm »
1. Dziecko nie jest niczemu winne.

2. To ciągle byłoby dziecko mojej żony.

Skurwiela pewnie bym chętnie zabił, ale naprawdę nie widzę powodu, żeby mieć coś do tego dziecka  :?

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #422 dnia: Listopada 09, 2012, 13:28:35 pm »
Jasne, po prostu ciekaw jestem jak by to u ciebie wygladalo w praktyce.

Do 4tego tygodnia zarodek ma dlugosc max 5 mm i dopiero sa poczatki ukladu miesniowego i nerwowego, pojawiaja sie rece, nogi, oczy, uszy itd.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #423 dnia: Listopada 09, 2012, 13:49:40 pm »
Urodzić, a jak nie może patrzeć na własne dziecko, oddać do adopcji. Zgwałcona czy nie - morderstwa dziecka to nie usprawiedliwia.

Uwielbiam takie teksty. Spoko dziecko nie ma absolutnie żadnego wpływu na kobietę. Pal licho, że zzgwałcona laska potem będzie miała rozstępy, fałdy skóry, obwisłe cycki i rozjechaną pipkę, lcizy sie fakt, że urodziła dziecko z gwałtu.

Ja jestem absolutnie za aborcją, ale tak jak na Słowacji - do 12 tygodnia. Zarodek w pierwszych tygodniach nie ma praktycznie niczego wykształconego, nie czuje i jest zwykłym zlepkiem komórek pluripotencjalnych, które ja bym nigdy nie nazwał "człowiekiem". Kobieta ma prawo decydować o swoim ciele i aborcja powinna być dozwolona na żądanie, nie mówiąc już o tym kiedy zostanie zgwałcona.

No ale wiadomo praworządny Iras. Pewnie gdyby mieszkał w jakimś innym państwie gdzie aborcja byłą legalna, to by był absolutnie za. Kwestie etyczne i moralne powinno się zostawić rodzicom blastocysty, a nie nazywać tych co zdecydowali się na aborcję "mordercami".

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #424 dnia: Listopada 09, 2012, 13:54:02 pm »
Z tym, że decyzja nie powinna należeć do nikogo innego, jak tylko do kobiety. IMO winna pozostać kwestia, do jakiego momentu ciąży można kobiecie pozwolić na samodzielną decyzję bez konsekwencji. Gdyby kobiety nie zgwałcono, tego dziecka i tak by nie było. Przez głupi "lucky shot" mają mieć zjebane życie - dziecko, które może tułać się po domach dziecka i matka, która ma traumę, bo dochodzi kwestia psychiki. Oczywiście może być też całkowicie w drugą stronę, więc sądzę, że kobieta powinna mieć decydujące zdanie.

Należy o tym rozmawiać, ale kwestia regulacji aborcji czasem przybiera niepożądany obrót i przypomina kraje, gdzie mężczyzna decyduje, czy wolno kobiecie w ogóle chodzić po ulicy.

Jak nauki przedmałżeńskie u księdza i prawienie przez kler morałów, choć o prozie życia mają znikome pojęcie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #425 dnia: Listopada 09, 2012, 14:16:40 pm »
Cholerne lewactwo  :mad:  W jednej łapie aborcja, w drugiej invitro i napierdalają - jak nie z jednej strony, to z drugiej, a istnienia adopcji żaden do wiadomości nie przyjmie. Płaski brzuch i jędrne cycki oczywiście najważniejsze, a później problem, bo niż demograficzny i na emeryturę nie ma. Aborcja na żądanie. Jak kobieta chce decydować o własnym ciele, to niech sobie macicę wykroi. Decydowanie o życiu drugiego człowieka nie jest decydowaniem o własnym ciele. Myśleć należy przed, a później co najwyżej przyjąć konsekwencje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #426 dnia: Listopada 09, 2012, 14:21:57 pm »
Myśleć przed gwałtem?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #427 dnia: Listopada 09, 2012, 14:23:33 pm »
Kobieta ma prawo decydować o swoim ciele i aborcja powinna być dozwolona na żądanie, nie mówiąc już o tym kiedy zostanie zgwałcona.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #428 dnia: Listopada 09, 2012, 14:23:57 pm »
Myśleć należy przed, a później co najwyżej przyjąć konsekwencje.

To jest też prostackie myślenie. O ile wpadki typu pijane 15 na imprezie się ruchają/grają w słoneczko, a potem w ciąże zachodzą, to dla mnie nie powinny mieć możliwości aborcji, tak jak jest świadoma para, która się zabezpiecza wszelkimi środkami antykoncepcyjnymi dostępnymi na rynku (oprócz wazektomii )i zajdą w ciąże w wieku, który nie pozwala im na wychowywanie dziecka z uwagi na sytuację finansową, czy też brak wolnego czasu by dzieckiem się zająć, a nie ma się pieniędzy na opiekunkę, to nie wiem co to w ogóle za pieprzenie, że "należy myśleć przed". Głupie gadanie jakiś prawicowych prolajfowców. Jak ktoś robi wszystko, by w ciaże nie zajść, a jednak jakimś cudem się zajdzie (czy to gumka pęknie, czy cholera wie co) to nie nazwałbym go nieodpowiedzialnym.

Takim tokiem rozumowania, to ja bym wywalił w ogóle OC, bo w końcu jak jeździsz autem, to musisz liczyć się z konsekwencją, że ktoś przez "szczęśliwy" traf wpieprzy CI się w brykę i sam poniesiesz za to koszty za naprawę. Jak chcesz jeździć to ponoś ryzyko.

Myśleć przed gwałtem?


Każda gwałcona kobieta powinna mieć gumkę w torebce dla potencjalnego gwałciciela :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #429 dnia: Listopada 09, 2012, 14:35:04 pm »
Myśleć należy przed, a później co najwyżej przyjąć konsekwencje.

To jest też prostackie myślenie. O ile wpadki typu pijane 15 na imprezie się ruchają/grają w słoneczko, a potem w ciąże zachodzą, to dla mnie nie powinny mieć możliwości aborcji, tak jak jest świadoma para, która się zabezpiecza wszelkimi środkami antykoncepcyjnymi dostępnymi na rynku (oprócz wazektomii )i zajdą w ciąże w wieku, który nie pozwala im na wychowywanie dziecka z uwagi na sytuację finansową, czy też brak wolnego czasu by dzieckiem się zająć, a nie ma się pieniędzy na opiekunkę, to nie wiem co to w ogóle za pieprzenie, że "należy myśleć przed". Głupie gadanie jakiś prawicowych prolajfowców. Jak ktoś robi wszystko, by w ciaże nie zajść, a jednak jakimś cudem się zajdzie (czy to gumka pęknie, czy cholera wie co) to nie nazwałbym go nieodpowiedzialnym.

Takim tokiem rozumowania, to ja bym wywalił w ogóle OC, bo w końcu jak jeździsz autem, to musisz liczyć się z konsekwencją, że ktoś przez "szczęśliwy" traf wpieprzy CI się w brykę i sam poniesiesz za to koszty za naprawę. Jak chcesz jeździć to ponoś ryzyko.

nieodpowiedzialnym może nie, ale głupim na pewno. aborcja to nie stłuczka, przyrównywanie ubezpieczenia auta do pełnej wolności w dysponowaniu życiem (pomijam czy człowiekiem, czy zlepkiem komórek) jest w ch** nadużyciem. są sytuacje, zdarzenia, przypadki w życiu, za które trzeba brać odpowiedzialność. ciąża niechciana/nieplanowana, nie mylić z wymuszoną, do takich się zalicza. 



Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #430 dnia: Listopada 09, 2012, 14:43:32 pm »
Cholerne lewactwo    W jednej łapie aborcja, w drugiej invitro i napier**lają
Ciesz się, że nie jest jak u zwierząt. Zakładając hipotetycznie, wzorem lwów następny mężczyzna kobiety, z którą się poróżnisz/rozstaniesz pozbawiłby życia wasze wspólne dzieci :troll:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #431 dnia: Listopada 09, 2012, 15:16:01 pm »
a istnienia adopcji żaden do wiadomości nie przyjmie
Generalizowania. Ja jestem za adopcja i stawiam to wyzej od in vitro, bo za duzo dzieciakow w bidulach siedzi. Absolutnie nie jestem za finansowaniem in vitro z wspolnych pieniedzy.

są sytuacje, zdarzenia, przypadki w życiu, za które trzeba brać odpowiedzialność. ciąża niechciana/nieplanowana, nie mylić z wymuszoną, do takich się zalicza.
Dlatego aborcja powinna byc dopuszczalna tylko w szczegolnych przypadkach takich jak gwalt czy dziecko choruje na nieuczelna wady prenatalne/rozwojowe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #432 dnia: Listopada 09, 2012, 16:19:22 pm »
Wracamy do Smoleńska.


Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #433 dnia: Listopada 10, 2012, 19:59:54 pm »

Jak ktoś to oglądnie i powie mi ze nie było zamachu, to jest skonczonym kretynem, posłuchajcie co ten dziennikarz mówi. Zyjemy w chorym kraju w którym ukrywa sie prawde, a takie kutasy beda pie**olic jaki tusk jest wspaniały, a miał informacje od prokuratora gen. o trotylu, zakłamane świnie. Najlepiej pie**olić jak to kaczynski zwariował, co za tępy naród
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 20:11:19 pm wysłana przez Tomasz »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #434 dnia: Listopada 11, 2012, 01:56:21 am »
Ustrój się podobno zmienił, ale jak widać metody propagandy dalej te same.


lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #435 dnia: Listopada 11, 2012, 01:58:42 am »
Okładki to całkiem zabawna sprawa dla ludzi bez spiny politycznej w serduszku:)



Uśmiałem się w kiosku co niemiara. :)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #436 dnia: Listopada 11, 2012, 08:43:11 am »
Im blizej są prawdy tym atak na PIS wiekszy

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #437 dnia: Listopada 12, 2012, 09:22:54 am »
Ustrój się podobno zmienił, ale jak widać metody propagandy dalej te same.

Nom, wolna prasa, fatalny pomysł! Oczywiście rozumiem, że razem z GW zamykamy GP? Ponieważ chyba nawet ty nie jesteś na tyle ślepy aby oceniać "GP" jako przedstawiciela "rzetelnego dziennikarstwa". :lol:

Ale spokojnie, przyjdzie Naród, będzie ok:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamieszki-w-warszawie-na-marszu-niepodleglosci-rod,1,5301829,region-wiadomosc.html

Cytuj
- Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie, pedały się boją. Chcemy zbudować polską narodową siłę - przekonywał szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki.

Cytuj
- Nie będzie żadnego okrągłego stołu, nie będzie porozumienia i nie będzie grubej kreski - podkreślał Winnicki.

Cytuj
Organizatorzy ogłosili też "wielki narodowy nabór do Straży Marszu Niepodległości", aby mieć własną służbę do ochrony.

Faszyści? Faszyści. Jak nie próbują oszukać Polaków, tak wcześniej czy później jad wyjdzie. Ale ok, najważniejsze to dotrwać jak Jaro walnie w kalendarz, wtedy całe to szambo się wyleje i może będziemy mieć spokój na 10-20 lat od nacjonalistów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2012, 09:27:10 am wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2012, 10:07:26 am wysłana przez el becetol »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #439 dnia: Listopada 12, 2012, 10:22:13 am »
Ej nie mów tak brzydko na racjonalnych i skutecznych współpracownikach Tuska.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Donald-Tusk-wybor-Romana-Giertycha-jest-bardzo-racjonalny,wid,14901420,wiadomosc.html
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/402985,roman-giertych-i-syn-premiera-michal-tusk-pozywaja-dziennik-fakt-za-znieslawienie-super-express-i-tygodnik-wprost-dostaja-wnioski-ugodowe.html

A czy ja się muszę zgadzać, ze wszystkim co Tusk robi? Osobiście o Tusku mam niską opinię, to że jestem anty-PiS nie czyni mnie jeszcze pro-PO, z czym pewnie wielu obywateli się zgodzi. Giertych mnie brzydzi, tak samo jak Radzio Sikorski.