Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2138841 razy)

0 użytkowników i 66 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1640 dnia: Sierpnia 04, 2013, 17:09:09 pm »
Ehh te lemingi i słowo pisane. Z wyborcami PO jest jak z fanami justyny biber, wiadomo ze sa ale nikt sie nie przyznaje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1641 dnia: Sierpnia 04, 2013, 21:24:39 pm »
PiS obiecywał tępić postkomuchów/łapówkarzy/aferzystów/kur**/złodziei i tak robił. Mnie to wystarczy  8)

Dla mnie ważniejsze było 3mln obiecanych mieszkań. I co z tego wyszło? Gówno. Dlatego leje ciepłym moczem na te wszystkie świnie z PiSu (z PO i reszty partii też żeby zaraz nie było, że jestem zwolennikiem którejś z nich).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1642 dnia: Sierpnia 04, 2013, 21:52:02 pm »
Dla mnie ważniejsze było 3mln obiecanych mieszkań.

Wiadomo, bo akurat mieszkanie kupowałeś i żadnych nie było.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1643 dnia: Sierpnia 04, 2013, 21:57:43 pm »
A jak ktoś nie narzeka na życie za czasów PO to już jakiś poj**. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1644 dnia: Sierpnia 04, 2013, 22:01:31 pm »
Dla mnie ważniejsze było 3mln obiecanych mieszkań.

Wiadomo, bo akurat mieszkanie kupowałeś i żadnych nie było.

Chodzi o to, że skur**syny kłamały, a mimo to są jeszcze naiwniacy, którzy im wierzą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1645 dnia: Sierpnia 04, 2013, 23:07:14 pm »
Trzeba mieć ładnie porobione w bani, żeby od partii, która rządziła tylko dwa lata i to w skrajnie nieprzyjaznych warunkach, oczekiwać realizacji wszystkich przedwyborczych obietnic. No i oczywiście brak tych mieszkań, których budowę program zakładał w osiem lat a nie dwa, stawia ich na równi ze złodziejami z PO i spadkobiercami komunistycznych zbrodniarzy z SLD. Beka.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1646 dnia: Sierpnia 04, 2013, 23:19:15 pm »
A zresztą trochę faktów na temat tych trzech milionów mieszkań:

Cytuj
Od dawna spotykam się w przekazie internetowym, medialnym czy "w realu", z kłamstwami, manipulacjami i  stereotypami w ocenie rządów, działań partii PiS. Spróbuję tymi notkami przybliżyć, odkryć jak naprawdę te rzeczy wyglądały.

PiS obiecał 3 miliony mieszkań... To tylko częściowa prawda. W Programie Wyborczym PiS z roku 2005 czytamy:
 
Według naszego programu mieszkaniowego Rodzina na swoim, każda rodzina powinna dysponować samodzielnym mieszkaniem.W ciągu najbliższych 8 lat należy wybudować od 3 do 4 milionów mieszkań. Odbiorcą programu budownictwa społecznego będą rodziny o średnich i niskich dochodach, których nie stać na kupno lokalu na wolnym rynku. Z programu budownictwa socjalnego skorzystają osoby, których nie stać na mieszkanie społeczne. Budownictwo socjalne powinno być finansowane przez gminy.
 
Należy wybudować, a nie wybudujemy. W 8 lat, a nie w 2. I zaczęło się.
 
Najważniejszym aktem prawnym preferencyjnego programu RnS jest ustawa z 8 września 2006 roku, czyli w niespełna rok po przejęciu władzy program Rodzina na Swoim ruszył. Teraz troszkę liczb i statystyk:
 
W 2006 roku, sytuacja przedsiębiorstw budowlanych kształtowała się bardzo korzystnie. Rok 2006 zakończył się wzrostem produkcji budowlano-montażowej na poziomie oscylującym w granicach 18% (za okres styczeń-listopad budownictwo zanotowało 17,7% przyrost). Najlepszy wynik osiągnęły przedsiębiorstwa przygotowujące teren pod budowę (49,1% wzrost w porównaniu do roku poprzedniego). Z kolei ujemna dynamika wzrostu (-1,6%) cechowała firmy zajmujące się pracami wykończeniowymi.

W rozwoju budownictwa mieszkalnego niezbędne wydają się również różne formy wsparcia ze strony rządu. W chwili obecnej, realne jest przede wszystkim stworzenie definicji budownictwa społecznego, na które miałby obowiązywać 7% podatek VAT. W ten sposób ponad 95% budowanych mieszkań objętych byłoby niższym podatkiem.

 
A co na to rząd PiS?
 
Od początku 2008 r. – na mocy art. 41 ust. 12 ustawy o VAT – obniżoną 7% stawkę podatku stosuje się do budowy, remontu, modernizacji, termomodernizacji lub przebudowy obiektów budowlanych lub ich części zaliczonych do budownictwa objętego społecznym programem mieszkaniowym.
 
www.vat.pl/0506_w_koncu_7_w_budownictwie_aktualnosci_vatpl_3146.php

- Liczba pozwoleń na budowę mieszkań wzrosła o 51,9% r/r do 182,9 tys. w okresie styczeń-wrzesień 2007 roku, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) we wtorek.
Najbardziej wzrosła liczba pozwoleń na mieszkania w spółdzielniach mieszkaniowych - o 66,3% - oraz przeznaczone na sprzedaż lub wynajem - o 62,9%, mniej - w budownictwie indywidualnym (47,6%), podano także.

Liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto w tym okresie, wyniosła 141,1 tys., co oznacza wzrost o 38,8%. GUS szacuje, że w końcu września br. w budowie było 680,3 tys. mieszkań, tj. o 8,2% więcej niż przed rokiem. GUS podał też, że w ciągu pierwszych 9 miesięcy tego roku oddano do użytkowania 87.245 mieszkań, czyli o 13,9% więcej niż przed rokiem.

 
W całym roku 2007 wydano 247 671 takich pozwoleń.

Jak widać prawie 250 tys pozwoleń na budowę nowych mieszkań to wzrost do poprzedniego roku o ponad 50%. Czy rząd PiS przez 8 lat nastepnych mógłby utrzymać chociażby tę liczbę? Nie pisząc o małym wzroście.Teoretycznie 3 mln możliwe. Przecież nigdy się nie dowiemy.

Jednak 250 tys w każdym roku to po 8 latach ok 2mln nowych mieszkań,  ale czy nie większym chamstwem lemingów jest wyszydzanie tego wyborczego programu, biorąc pod uwagę, że rząd PiS to realizował  i to z powodzeniem, a ich "idole" jak dotąd wszystkie swoje obietnice robią wręcz przeciwnie.

Jeszcze jedna ciekawostka, jak to media już po kilku miesiącach sprawowania władzy przez PiS rozliczały te 3 miliony mieszkań.

Gazeta wyborcza:
 
Z takim budżetem rząd 3 mln mieszkań nie wybuduje. Ministerstwo Finansów zaproponowało zwiększenie wydatków na mieszkalnictwo o 182 mln zł. Potrzeby są dużo większe.

Tegoroczny "mieszkaniowy budżet", tylko nieznacznie przekraczający 1 mld zł, obecny rząd odziedziczył po poprzednikach z SLD. W tej sytuacji PiS nie mógł się zbytnio wykazać w ożywianiu budownictwa mieszkaniowego. Partia braci Kaczyńskich twardo zapowiedziała przed wyborami: w czasie naszych rządów powstaną 3 mln mieszkań w ciągu ośmiu lat. I chociaż wielu specjalistów wyśmiało ten plan jako nierealny, przed miesiącem premier Jarosław Kaczyński zapowiedział, że będzie go realizował....
 
Zwróćmy uwagę na pogrubiony tekst, jak się to ma do programu wyborczego? No i oczywiście ten styl cytatu?...w czasie naszych rządów /to 4lata/ 3 mln mieszkań w ciągu 8 lat. Trudno się nie nabrać na takie sformułowania.

wyborcza.pl/1,75248,3606058.html
 
Więc POkemony nie pytajcie gdzie te 3 miliony mieszkań obiecanych przez PiS. Zapytajcie raczej siebie, dlaczego jak było tak dobrze, nie daiście sznasy na ich wybudowanie?
 
www.pis.org.pl/doc.php
www.egospodarka.pl/20574,Budownictwo-w-2006-roku,1,39,1.html

No ale SKURWYSYNY KŁAMAŁY!!!1

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1647 dnia: Sierpnia 04, 2013, 23:23:38 pm »
Jak bedą po wyborach zamykać, to sie larum zrobi. Bo jak to? ZA decyzje polityczne? :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1648 dnia: Sierpnia 05, 2013, 08:48:52 am »
A jak ktoś nie narzeka na życie za czasów PO to już jakiś poj**. :)


Jak PIS rządził napierdalałem fizycznie, zza czasów PO było i jest tylko lepiej. Oczywiście nie jest to zasługa rządu, ale jednak lepiej mi się żyje  :P

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1649 dnia: Sierpnia 05, 2013, 09:27:24 am »
Trochę głupie gadanie. Teraz też żyje mi się lepiej, niż kiedyś, ale przecież można założyć, że np. przez decyzje rządu, gdyby dana partia była u władzy mogłoby być przecież jeszcze lepiej.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1650 dnia: Sierpnia 05, 2013, 10:11:00 am »
Trochę głupie gadanie. Teraz też żyje mi się lepiej, niż kiedyś, ale przecież można założyć, że np. przez decyzje rządu, gdyby dana partia była u władzy mogłoby być przecież jeszcze lepiej.

Ale mozna zalozyc, ze mogloby byc przeciez gorzej.  :troll:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1651 dnia: Sierpnia 05, 2013, 10:40:35 am »
@Iras
Beczunia. Nie widziałem w swojej okolicy żadnego ruchu związanego z budową mieszkań. Nie zmieniło się kompletnie nic. A teraz najlepsze. Za rządów PO każda jedna droga oraz miejscowość i okolice gdzie mieszkam, zaczęły być odnawiane, przebudowywane, modernizowane. I to są fakt, które widzę gołym okiem, a nie czcze pierdolenie PiS'u i ich zwolenników w takich tekstach jak wkleiłeś wyżej. Taka subtelna różnica między jednymi skurwysynami, a drugimi. Nie zmienia to jednak faktu, że leje na nich ciepłym moczem, bo ten nowy program zastępczy dla programu "Rodzina na swoim" to kpina. Nie zapominam też, że te wszystkie budowy i przedsięwzięcia PO realizowane są za chore pieniądze, które nijak mają się do podobnych inwestycji w normalnych krajach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1652 dnia: Sierpnia 05, 2013, 10:52:31 am »
Tak tak, beczunia. Program Rodzina na swoim (który PO zlikwidowało), obniżenie VATu na materiały budowlane (który PO znów podniosło), zwiększona o połowę liczba wydawanych pozwoleń na budowę czy wzrost na poziomie kilkunastu procent w sektorze budowlanym, to czcze pierdolenie PiSu. Chyba nawet nie zadałeś sobie minimum trudu, żeby ten tekst przeczytać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1653 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:01:36 am »
Przeczytałem go całego. Za to ty chyba, nie zadałeś sobie trudu, żeby przeczytać to co napisałem, bo wytykasz że PO zlikwidowało program "Rodzina na swoim" o czym ja właśnie pisałem i wyrażałem niezadowolenie z programu zastępczego.

Cytuj
Nie zmienia to jednak faktu, że leje na nich ciepłym moczem, bo ten nowy program zastępczy dla programu "Rodzina na swoim" to kpina

Napisałem ci wyraźnie, że ja widzę gołym okiem co dzieje się dookoła, jak modernizuje się moje miasteczko, drogi dojazdowe i główne. Ty wklejasz mi tekścik z internetu i myślisz, że to łyknę. Ja swoje opinie kształtuję na tym co widzę, a nie na tym co czytam od fanatyków jednej lub drugiej partii. Mieszkam tu gdzie mieszkam i interesuje mnie to co dzieje się wokół mnie. PiS nie zrobił za swojej kadencji kompletnie nic, więc sram na statystyczny wzrost pozwoleń na budowę podczas gdy u mnie nie wybudowano za tamtych czasów ani jednego mieszkania.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1654 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:10:08 am »
Przydałby się Kert ze zdjęciem betoniarki...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1655 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:19:47 am »
Problem w tym Iras, że ty o życiu nie możesz wiele wiedzieć i dlatego posiłkujesz się danymi, które tak naprawdę dla ciebie nie zmieniają nic (bo co staremu chłopu mieszkającemu z rodzicami dają dane statystyczne pokazujące wzrost pozwoleń na budowę mieszkań), ale dzięki nim próbujesz pokazać w interneciku, że masz rację. Ja patrzę na to z innej perspektywy, bo dla mnie ważne jest to co dzieje się wokół mnie, w mojej okolicy, co ułatwia mi tutaj życie. Zapewne kiedyś przyjdzie taki czas, że i ty to zrozumiesz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1656 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:25:41 am »
Dowiedz się najpierw kto odpowiada za inwestycje lokalne, kto za inwestycje krajowe, a kto tworzy realia prawne dla istnienia tych inwestycji. Wtedy będziesz mógł coś mądrego napisać i ewentualnie próbować obrażać innych, bo póki co wychodzisz na błazna, który rozlicza rząd z chodnika przed swoją klatką. Mogę mieszkać z rodzicami, ale podatki płacę takie same jak ty.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1657 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:36:41 am »
Płacić podatki, a mieszkać na swoim i zmagać się z codziennymi problemami to zupełnie inne rzeczy. Nie musisz mnie od razu wyzywać, chociaż masz w naturze źle mówić o innych (zapewne dlatego, że sam o sobie nie możesz powiedzieć nic dobrego, bo taka to zazwyczaj zależność). Dla mnie nie ma sensu dalej ciągnąć tej dyskusji, bo teraz będziesz próbował jak zwykle odwracać kota ogonem. Gdyby to za czasów PiS'u takie rzeczy działy się w moim miasteczku, to zapewne milczałbyś i ani słowem nie wspomniałbyś o inwestycjach lokalnych. Pomijam fakt, że drogi łączące miasta, które w większości są już tutaj ukończone, to żadna inwestycja lokalna. Życzę ci żeby tym razem wygrał twój ukochany PiS, którego tak zaciekle bronisz i żeby w mojej okolicy nadal działo się tak dobrze jak się dzieje, bo wtedy ich również pochwalę za takie działania. Baaa, może nawet jeśli się postarają i do tego faktycznie poprawi się życie w Polsce, to zagrabią sobie mój głos w kolejnych wyborach. Tyle, że ja jestem realistą, a nie internetowym marzycielem i niestety przewiduję, że będzie kompletnie odwrotnie. Obym się mylił i obyś ty miał racje, że ja nie mam pojęcia o czym piszę i się nie znam, bo wtedy wszystkim wyjdzie to na dobre.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2013, 11:39:44 am wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1658 dnia: Sierpnia 05, 2013, 11:53:48 am »
Zmaganie z codziennymi problemami  :lol:

Pewnie, bo moje rachunki płacą się same, zakupy przynoszą ze sklepu, a samochód stoi zawsze zatankowany  :wall_bash:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1659 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:17:16 pm »
Wiem, że w internecie nie ma czegoś takiego jak zmaganie się z codziennymi problemami, więc możesz się śmiać. Też mieszkałem kiedyś z rodzicami, ale od kilku lat mieszkam sam i wiem dobrze jakie są różnice. Tego ci internet nie podpowie, ale mieszkając z rodzicami jest dużo łatwiej (mimo iż rachunki, paliwo czy jedzenie kupowałem sam). Tak jak pisałem, kiedyś przyjdzie taki czas, że i ty to zrozumiesz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1660 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:26:58 pm »
Przecież dziś robione inwestycje są planowane wiele lat temu, być może za pisorrrów nawet :lol: Zobaczymy za 10 lat co bedzie sie robić w spadku po PO. Fajnie u Ciebie Boban, tyle sie dzieje i ogólny dostatek. Może też wyprowadze sie od rodziców i zamieszkam w Twojej mieścinie. Może bede chu** zarabiał ale przynajmniej po chodniku pochodze i poegzystuje. Bede żreć, leżeć i patrzeć jak moje dzieci chodzą w żydowskich myckach do szkoły a matematyki uczą sie w niej po niemiecku. :grin:
PS: Baban jest sens podłączać moją kierownice do takiej gry jak NFS:most wanded z plusa?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2013, 12:29:06 pm wysłana przez CancerPL »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1661 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:33:44 pm »
Ja na zarobki nie narzekam, więc nie wiem o co kaman Raku. :grin: Swoją drogą, to nie sądziłem, że ty też nadal mieszkasz z rodzicami. :lol:

PS. Nie ma sensu. Podobnie jak do Burnoutów itp. 100% arcade'ówek. Jedyne gry, które nie są simami, a fajnie mi się grało na kierownicy, to Dirty (oprócz jedynki, bo tam sterowanie kółkiem było spaprane).

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1662 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:46:57 pm »
No mieszkam, gdzie lepiej jak przy mamie? Mógłbym sie wyprowadzić ale po to aby zarabiać godne pieniądze. Jakie to godne? W takiej Wawie to po odliczeniu wszystkich kosztów(mieszkania i tp, jedzenia nie licze) aby zostawało z 3-4tysie. I to w robocie do 180h miesiecznie :angel:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1663 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:48:14 pm »
A jakieś kwalifikacje masz?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1664 dnia: Sierpnia 05, 2013, 12:49:51 pm »
Wiem, że w internecie nie ma czegoś takiego jak zmaganie się z codziennymi problemami, więc możesz się śmiać.

To może nas w końcu kur** oświecisz, co to za codzienne problemy, z którymi musisz się zmagać?  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1665 dnia: Sierpnia 05, 2013, 13:12:42 pm »
A jakieś kwalifikacje masz?
Wszystkie papiery na ochraniacza i administracje skończoną jak prezydent komuch kwaśniewski, młodemu pokoleniu bardziej znany jako bogaty tata Oli z ukladami tam gdzie trzeba. Czyli w sumie żadnych :oops:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1666 dnia: Sierpnia 05, 2013, 13:15:53 pm »
I co, sam zatrudniłbyś kogoś, kto nic nie umie i dał mu 4500 zł do ręki co miesiąc?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1667 dnia: Sierpnia 05, 2013, 13:38:38 pm »
hmm a co ma kawałek papieru do umiejetności? I z kąd agresja? Gdyby w tym kraju zatrudniali po kwalifikacjach to 70% ludzi dziś pracujących nie dostałoby tejże pracy :lol:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1668 dnia: Sierpnia 05, 2013, 13:55:05 pm »
Po pierwsze jaka agresja, po drugie pytam o kwalifikacje, nie o papier. Nie napisałeś nic o kwalifikacjach, napisałeś tylko o papierkach. Więc mówię jak jest. Nic nie umiesz, masz kwit na ochroniarza, nie wymagaj kokosów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1669 dnia: Sierpnia 05, 2013, 14:01:18 pm »
Cytuj
Mógłbym sie wyprowadzić
A o jakie dokladnie pytasz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1670 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:05:53 pm »
Wiem, że w internecie nie ma czegoś takiego jak zmaganie się z codziennymi problemami, więc możesz się śmiać.

To może nas w końcu kur** oświecisz, co to za codzienne problemy, z którymi musisz się zmagać?  :lol:

Jak dorośniesz to się dowiesz.

@Cancer
Okłamałem Cię niechcący, bo przypomniałem sobie, że NFS:Shift też był całkiem spoko na kierownicy.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1671 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:07:31 pm »
http://vocaroo.com/i/s01guqiiQec3 nawet fajny "kawał" o JKM :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1672 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:13:51 pm »
Jak dorośniesz to się dowiesz.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1673 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:24:07 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1674 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:27:42 pm »
Ej synek, przecież ty się połamałeś pięć postów temu, kiedy zacząłeś zgrywać "dorosłego"  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1675 dnia: Sierpnia 05, 2013, 21:29:54 pm »
Hehe...tak sobie tłumacz. Powodzenia przy kolejnym odwracaniu kota ogonem. Beczunia. :lol:

Btw. Nie próbuj z kogoś robić betonu, bo na tym forum akurat ty w tym przodujesz.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1676 dnia: Sierpnia 10, 2013, 09:57:28 am »
Dla mnie ważniejsze było 3mln obiecanych mieszkań.

Wiadomo, bo akurat mieszkanie kupowałeś i żadnych nie było.

Chodzi o to, że skur**syny kłamały, a mimo to są jeszcze naiwniacy, którzy im wierzą.
Ile rządzili? 2lata, niech wygrają wybory z 45% poparciem to zabaczysz co sie zmieni w tym kraju. Bo na razie dno i 4 metry mułu

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1677 dnia: Sierpnia 10, 2013, 10:02:12 am »
Tak tak, beczunia. Program Rodzina na swoim (który PO zlikwidowało), obniżenie VATu na materiały budowlane (który PO znów podniosło), zwiększona o połowę liczba wydawanych pozwoleń na budowę czy wzrost na poziomie kilkunastu procent w sektorze budowlanym, to czcze pierdolenie PiSu. Chyba nawet nie zadałeś sobie minimum trudu, żeby ten tekst przeczytać.

Za dużo ogląda TVN, jemu nie przegadasz, jak mu nawet pierdolnijesz suche fakty na stół

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1678 dnia: Sierpnia 10, 2013, 10:10:58 am »
Problem w tym Iras, że ty o życiu nie możesz wiele wiedzieć i dlatego posiłkujesz się danymi, które tak naprawdę dla ciebie nie zmieniają nic (bo co staremu chłopu mieszkającemu z rodzicami dają dane statystyczne pokazujące wzrost pozwoleń na budowę mieszkań), ale dzięki nim próbujesz pokazać w interneciku, że masz rację. Ja patrzę na to z innej perspektywy, bo dla mnie ważne jest to co dzieje się wokół mnie, w mojej okolicy, co ułatwia mi tutaj życie. Zapewne kiedyś przyjdzie taki czas, że i ty to zrozumiesz.
Człowieku dzieki tym zmianą, powstawało wiecej mieszkań, a pozwolenie można było dostać dużo łatwiej, nie wszystko sie kręci wokół twojego podwórka. Dzisiaj przetargi wygrywają po kosztach lub po znajmościach, a podwykonawcą sie nie płaci, ale ty widisz tylko to ze wybudowali, ale to ze wyruchali przy tym kilka dużych firm i w ch** ludzi straciło pracę, to już nie. Typowe myślenie leminga

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1679 dnia: Sierpnia 10, 2013, 11:20:59 am »
Ile rządzili? 2lata, niech wygrają wybory z 45% poparciem to zabaczysz co sie zmieni w tym kraju. Bo na razie dno i 4 metry mułu
Ale do kogo ty masz pretensje, że oddali władzę po dwóch latach?