Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2142291 razy)

0 użytkowników i 100 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2040 dnia: Września 14, 2013, 14:57:19 pm »
http://finanse.wp.pl/kat,1033725,title,Kaczynski-potrzebna-odnowa-polskich-przedsiebiorstw,wid,15986591,wiadomosc.html?ticaid=1114e6

ten kolo chyba sam nie wierzy w to co mówi.
już widzę szefostwo takiego solarisa jak się cieszy na ten "impuls innowacyjności" w postaci podniesienia płacy minimalnej o trzy stówy :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2041 dnia: Września 14, 2013, 15:57:51 pm »
jak ja tego pisu nienawidzę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2042 dnia: Września 14, 2013, 16:22:50 pm »
To lepiej zacznij, bo przy tak niskiej frekwencji jaka zapowiada się w nadchodzących wyborach, to oni przejmą władzę (pewnie nie dłużej niż na 2 lata, ale zawsze). Podobnie jak to miało miejsce na Podkarpaciu, zagłosują na nich tylko wracający z kościoła ludzie, którym ksiądz z ambony zrobił pranie mózgu. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2043 dnia: Września 14, 2013, 17:11:46 pm »
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,14569503,Polskie_buraki_kontra_niemieckie_procesory__Nasza.html?as=1

Cytuj
Dlaczego w porównaniu z Francuzami i Niemcami zarabiamy tak strasznie mało? I to mimo że pracujemy równie ciężko i do tego dłużej niż oni. Rozmowa z Janem Rutkowskim, głównym ekonomistą ds. społecznych w Banku Światowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2044 dnia: Września 14, 2013, 17:13:55 pm »
Inwestorzy uciekają z Rosji do…Polski


Cytuj
Inwestorzy wrócili na rynki. Wśród 89 krajów najgorzej jest w Rosji, która wciąż traci; Polska jednym z liderów regionu.

Zly Tusk i PO...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2045 dnia: Września 14, 2013, 17:17:04 pm »
http://finanse.wp.pl/kat,1033725,title,Kaczynski-potrzebna-odnowa-polskich-przedsiebiorstw,wid,15986591,wiadomosc.html?ticaid=1114e6

ten kolo chyba sam nie wierzy w to co mówi.
już widzę szefostwo takiego solarisa jak się cieszy na ten "impuls innowacyjności" w postaci podniesienia płacy minimalnej o trzy stówy :lol:

Ciekawe czy Kaczynski kiedykolwiek prowadzil prywatna firme?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2046 dnia: Września 14, 2013, 17:32:00 pm »
Byłoby ciężko bez konta bankowego. :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2047 dnia: Września 14, 2013, 17:37:31 pm »
Inwestorzy uciekają z Rosji do…Polski

Cytuj
Inwestorzy wrócili na rynki. Wśród 89 krajów najgorzej jest w Rosji, która wciąż traci; Polska jednym z liderów regionu.

Zly Tusk i PO...

Chińczycy też u nas dużo inwestują ostatnio. Wynika to z tego ze polski pracownik jest obecnie tańszy niż chińczyk w obozie pracy. Faktycznie, wielki sukces rządu, Polak tańszy niż miska ryżu  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2048 dnia: Września 14, 2013, 17:54:43 pm »
Chińczycy też u nas dużo inwestują ostatnio. Wynika to z tego ze polski pracownik jest obecnie tańszy niż chińczyk w obozie pracy. Faktycznie, wielki sukces rządu, Polak tańszy niż miska ryżu 


Jest przeciez minimalna kwota jaka pracodawca musi wyplacac pracownikowi. Do tego, Chinczycy wszedzie duzo inwestuja  8)

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2049 dnia: Września 14, 2013, 18:11:35 pm »
W przypadku umów śmieciowych nie ma minimum.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2050 dnia: Września 14, 2013, 18:12:16 pm »
Chińczycy też u nas dużo inwestują ostatnio. Wynika to z tego ze polski pracownik jest obecnie tańszy niż chińczyk w obozie pracy. Faktycznie, wielki sukces rządu, Polak tańszy niż miska ryżu 


Jest przeciez minimalna kwota jaka pracodawca musi wyplacac pracownikowi.

A jaką to minimalną musi wypłacać na umowie o dzieło?

Edit. Svonston szybszy  8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2051 dnia: Września 14, 2013, 18:14:31 pm »
Dajcie spokój. Londek wie jak wygląda sytuacja w Polsce. Przecież tu mieszka już ładnych paręnaście lat.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2052 dnia: Września 15, 2013, 09:14:22 am »
Dajcie spokój. Londek wie jak wygląda sytuacja w Polsce. Przecież tu mieszka już ładnych paręnaście lat.
Wyemigrował ten łajdak ,przestępca i ma teraz żale do Kaczyńskiego bo niszczył oszustów  :lol:
http://niezalezna.pl/46019-zagraniczne-media-pisza-o-naszych-protestach-zobacz-ich-relacje

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2053 dnia: Września 15, 2013, 10:53:28 am »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2054 dnia: Września 15, 2013, 11:30:06 am »
Wyemigrował ten łajdak ,przestępca i ma teraz żale do Kaczyńskiego bo niszczył oszustów

Do tego pewnie jeszcze ukryty komunista i zyd z pochodzenia.  :lol: :lol:


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2055 dnia: Września 15, 2013, 11:32:17 am »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.


Nie zapominaj, ze Tomasz i kilku innych na tym forum, ktorzy tak lekko rzucaja wyzwiskami to zagorzali katolicy a partia, o ktorej mowisz, podobnie kreuje sie na jedyna prawdziwie katolicka partie.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2056 dnia: Września 15, 2013, 11:45:40 am »
Londek czy ty masz amnezję? Czemu unikasz odpowiedzi po tym jak twoje kłamstwa zostały wypunktowane? To już drugi raz na dwóch stronach - najpierw wpadasz z kłamstwami i wyzwiskami, zostajesz wypunktowany prawdą, po czym znikasz na trochę z tematu i znowu wracasz z kłamstwami. Czy każdy zwolennik PO to tchórzliwy kłamca i przestępca, czy ty takie wartości wyniosłeś z domu?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2057 dnia: Września 15, 2013, 11:46:23 am »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.


Nie zapominaj, ze Tomasz i kilku innych na tym forum, ktorzy tak lekko rzucaja wyzwiskami to zagorzali katolicy a partia, o ktorej mowisz, podobnie kreuje sie na jedyna prawdziwie katolicka partie.
Poziom ignorancji władzy i wyborców PO jest tak duża ze czase sie inaczej nie da

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2058 dnia: Września 15, 2013, 11:49:52 am »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.
Wypociny? sama prawda, jak widać niektórym cieżko przechodzi przez myśl nawet. Londek sam sie przyznał dlaczego opuscił kraj, zwykły łajdak i przestępca. Oby jak najmniej takich ''obywateli'' Rzeczpospolitej Polskiej

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2059 dnia: Września 15, 2013, 11:50:25 am »
Londek czy ty masz amnezję? Czemu unikasz odpowiedzi po tym jak twoje kłamstwa zostały wypunktowane? To już drugi raz na dwóch stronach - najpierw wpadasz z kłamstwami i wyzwiskami, zostajesz wypunktowany prawdą, po czym znikasz na trochę z tematu i znowu wracasz z kłamstwami. Czy każdy zwolennik PO to tchórzliwy kłamca i przestępca, czy ty takie wartości wyniosłeś z domu?
Jest xbotem to czego oczekujesz ?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2060 dnia: Września 15, 2013, 11:51:59 am »
Inwestorzy uciekają z Rosji do…Polski


Cytuj
Inwestorzy wrócili na rynki. Wśród 89 krajów najgorzej jest w Rosji, która wciąż traci; Polska jednym z liderów regionu.

Zly Tusk i PO...
Wszystko sie zgadza, najwieksi złodzieje wracją

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2061 dnia: Września 15, 2013, 11:52:41 am »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.


Nie zapominaj, ze Tomasz i kilku innych na tym forum, ktorzy tak lekko rzucaja wyzwiskami to zagorzali katolicy a partia, o ktorej mowisz, podobnie kreuje sie na jedyna prawdziwie katolicka partie.
Poziom ignorancji władzy i wyborców PO jest tak duża ze czase sie inaczej nie da
Wszystko sobie wytłumaczycie - je**na sekta  :(

Popieram Bobana, chociaż ja pójdę do urny na pewno - mój głos to tak jak jeden mocher mniej na wyborach

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2062 dnia: Września 15, 2013, 11:54:07 am »
Londek czy ty masz amnezję? Czemu unikasz odpowiedzi po tym jak twoje kłamstwa zostały wypunktowane? To już drugi raz na dwóch stronach - najpierw wpadasz z kłamstwami i wyzwiskami, zostajesz wypunktowany prawdą, po czym znikasz na trochę z tematu i znowu wracasz z kłamstwami. Czy każdy zwolennik PO to tchórzliwy kłamca i przestępca, czy ty takie wartości wyniosłeś z domu?
Jest xbotem to czego oczekujesz ?
Hahaha, powraca nadworny argument na forum. :D

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2063 dnia: Września 15, 2013, 11:54:50 am »
;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2064 dnia: Września 15, 2013, 11:55:29 am »
Londek czy ty masz amnezję? Czemu unikasz odpowiedzi po tym jak twoje kłamstwa zostały wypunktowane? To już drugi raz na dwóch stronach - najpierw wpadasz z kłamstwami i wyzwiskami, zostajesz wypunktowany prawdą, po czym znikasz na trochę z tematu i znowu wracasz z kłamstwami. Czy każdy zwolennik PO to tchórzliwy kłamca i przestępca, czy ty takie wartości wyniosłeś z domu?


??? Gdzie ja kogos wyzywam? Gdzie ja klame?

Wypociny? sama prawda, jak widać niektórym cieżko przechodzi przez myśl nawet. Londek sam sie przyznał dlaczego opuscił kraj, zwykły łajdak i przestępca. Oby jak najmniej takich ''obywateli'' Rzeczpospolitej Polskiej

Wyjechal, bo w PL nie widzialem swojej przyszlosci, wolalem sprobowac szczescia w UK niz "kisnac" w PL, jeszcze bym skonczyl tak jak ty albo becet, pelen nienawisci, bluzgajac na kazdego.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2065 dnia: Września 15, 2013, 11:56:14 am »
Londek czy ty masz amnezję? Czemu unikasz odpowiedzi po tym jak twoje kłamstwa zostały wypunktowane? To już drugi raz na dwóch stronach - najpierw wpadasz z kłamstwami i wyzwiskami, zostajesz wypunktowany prawdą, po czym znikasz na trochę z tematu i znowu wracasz z kłamstwami. Czy każdy zwolennik PO to tchórzliwy kłamca i przestępca, czy ty takie wartości wyniosłeś z domu?
Jest xbotem to czego oczekujesz ?


Ej ja mam Xboxa i PlayStation, jestem neutralny :P

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2066 dnia: Września 15, 2013, 12:01:01 pm »
Kiedy czytam wypociny Tomka i te wszystkie wyzwiska, które rzuca dookoła na każdego kto jest przeciw PiSiorom (po akcji z Hofmanem ta nazwa pasuje idealnie), mam jednak ochotę iść na wybory i zagłosować na partię, która będzie miała największe szanse aby wygrać z PiS'em. Jeśli taki poziom prezentują wyborcy tej partii, to naprawdę raczej nikt normalny nie chciałby aby tacy mogli decydować o losach Polski. Aczkolwiek moja niechęć do tych wszystkich świń przy korycie jest tak duża, że pewnie nie będzie mi się chciało.


Nie zapominaj, ze Tomasz i kilku innych na tym forum, ktorzy tak lekko rzucaja wyzwiskami to zagorzali katolicy a partia, o ktorej mowisz, podobnie kreuje sie na jedyna prawdziwie katolicka partie.
Poziom ignorancji władzy i wyborców PO jest tak duża ze czase sie inaczej nie da
Wszystko sobie wytłumaczycie - je**na sekta  :(

Popieram Bobana, chociaż ja pójdę do urny na pewno - mój głos to tak jak jeden mocher mniej na wyborach
Nie pierd** mi o sekcie, bo jak rządził PIS to gospodarka zwyżkowała, a kryminaliści trafiali gdzie ich miejsce,[ANGLIA,LONDEK] wiecej TVN to bardziej Ci odpierdoli.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 12:04:30 pm wysłana przez Braveheart1989 »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2067 dnia: Września 15, 2013, 12:01:19 pm »
Gdzie ja klame?

O tym ze nie krytykowałeś nigdy Ziobry, o tym że zawsze jest minimalna kwota jaka pracodawca musi wyplacać pracownikow, a już trzeci raz walisz kłamstwo zaraz po tym pytaniu:

Wyjechal, bo w PL nie widzialem swojej przyszlosci, wolalem sprobowac szczescia w UK niz "kisnac" w PL

Dziwne, bo jak wyjeżdżałeś to pisałeś że cie wyje**li z pracy bo weszła ustawa zabraniająca przestępcom pełnić funkcje urzędnika. A teraz kłamiesz że po prostu "nie widziałeś swojej przyszłości"  :lol: Jakby cie złapali za gwałt na dziecku to byś napisał że "miałeś problemy osobiste".  :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2068 dnia: Września 15, 2013, 12:03:25 pm »
 :lol: :lol: :lol: Typowy wyborca PO, Bezmózg i kryminalista

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2069 dnia: Września 15, 2013, 12:17:57 pm »
Akurat wtedy co Londek odchodził z pracy, to ja również zmieniałem branżę bo pensja urzędnika była tak śmieciowa, że odechciewało się pracować (a wtedy rządził PiS, więc nie było tak kolorowo jak stara się nam to wmawiać Tomasz).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2070 dnia: Września 15, 2013, 12:28:55 pm »
Akurat wtedy co Londek odchodził z pracy, to ja również zmieniałem branżę bo pensja urzędnika była tak śmieciowa, że odechciewało się pracować (a wtedy rządził PiS, więc nie było tak kolorowo jak stara się nam to wmawiać Tomasz).
Trudno żeby w ciagu 2 lat zadowolić każdego, ale za pewne masz jakieś info ile zarabiali urządnicy w tamtym okresie

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2071 dnia: Września 15, 2013, 12:29:20 pm »
O tym ze nie krytykowałeś nigdy Ziobry, o tym że zawsze jest minimalna kwota jaka pracodawca musi wyplacać pracownikow, a już trzeci raz walisz kłamstwo zaraz po tym pytaniu:

Gdzie ja napisalem, ze nie krytykowalem Ziobry? Podbilemn PYTANIE Bobana, ktory napisal ze sobie nie przypomina...to wg. ciebie jest klamstwo? O placy minimalnej, chodzilo mi bardziej o typowe umowy o prace a nie smieciowe ( o ktorych, przyznaje sie, zapomnialem), wyszjak wyszlo, ale nie mialem intencji wprowadzac nikogo w blad. Co nie zmienia fatku, ze z informacji o zwiekszajacych sie inwestycjach zagranicznych w PL chcesz zrobic negatywny news, bo to nie dzieje sie dzieki Jarkowi.

Co do mojego wyjazdu, moglem zostac w PL, skonczyc studia i znalezc pracem, wolalem jednak rzucic szkole i wyjechac, tak jak miliony innych Polakow zawiedzinych Polska podczas rzadow PiS. Wulfen kilka stron temu wrzucal statystyki ilu Polakow PiS zmusil do wyjazdow  :troll:. Tylko dodam, ja stracilem prace w Poniedzialek, a 2 dni pozniej juz bylem w Londynie (i nie, nie uciekalem przed zadnym listem gonczym itp. :))

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2072 dnia: Września 15, 2013, 12:33:43 pm »
O tym ze nie krytykowałeś nigdy Ziobry, o tym że zawsze jest minimalna kwota jaka pracodawca musi wyplacać pracownikow, a już trzeci raz walisz kłamstwo zaraz po tym pytaniu:

Gdzie ja napisalem, ze nie krytykowalem Ziobry? Podbilemn PYTANIE Bobana, ktory napisal ze sobie nie przypomina...to wg. ciebie jest klamstwo? O placy minimalnej, chodzilo mi bardziej o typowe umowy o prace a nie smieciowe ( o ktorych, przyznaje sie, zapomnialem), wyszjak wyszlo, ale nie mialem intencji wprowadzac nikogo w blad. Co nie zmienia fatku, ze z informacji o zwiekszajacych sie inwestycjach zagranicznych w PL chcesz zrobic negatywny news, bo to nie dzieje sie dzieki Jarkowi.

Co do mojego wyjazdu, moglem zostac w PL, skonczyc studia i znalezc pracem, wolalem jednak rzucic szkole i wyjechac, tak jak miliony innych Polakow zawiedzinych Polska podczas rzadow PiS. Wulfen kilka stron temu wrzucal statystyki ilu Polakow PiS zmusil do wyjazdow  :troll:. Tylko dodam, ja stracilem prace w Poniedzialek, a 2 dni pozniej juz bylem w Londynie (i nie, nie uciekalem przed zadnym listem gonczym itp. :))
Właśnie za rządów tego niedobrego PISu, otworzyli granice na Anglie i tam czmychnąłeś ze skazą w papierach, jako kryminalista.  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2073 dnia: Września 15, 2013, 12:38:36 pm »
już przestań pie**olić, bo nawet nie wiesz za co londek ma nasrane w papierach, a inwektywy rzucasz na prawo i lewo.
ty się wkurwiasz jak ktoś cię nazywa zwykłym robolem bez szkoły i inteligencji. pomyśl zanim kogoś zaczniesz obrażać.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2074 dnia: Września 15, 2013, 12:40:28 pm »
Co do mojego wyjazdu, moglem zostac w PL, skonczyc studia i znalezc pracem, wolalem jednak rzucic szkole i wyjechac, tak jak miliony innych Polakow zawiedzinych Polska podczas rzadow PiS.  Tylko dodam, ja stracilem prace w Poniedzialek, a 2 dni pozniej juz bylem w Londynie (i nie, nie uciekalem przed zadnym listem gonczym itp. :))

Co innego jest napisane tu:

Cytat: LoNdEk
hahah... Iras tak sie sklada, ze ja pracowalem w PL w urzedzie gminy, a stracilem prace, bo pan Ziobro wprowadzil zarzadzenie, ze trzeba wszystkich pracownikow urzedow sprawdzac w KRS, niestety w przeszlosci mialem zatargi z prawem w zwiazku z czym nie moglem dluzej pracowac w UG, rozwiazalem sam umowe z nimi i jest OK - 2 dni pozniej bylem juz w autobusie do Londynu

 :lol:

5 kłamstwo z rzędu, oj prawda przez palce nie przechodzi  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2075 dnia: Września 15, 2013, 12:42:07 pm »
już przestań pie**olić, bo nawet nie wiesz za co londek ma nasrane w papierach

Pewnie za niewinność, jak Blida, Sawicka i doktor G. Po prostu zły pisowski prawicowy faszyzm się na uczciwych ludzi uwziął  :cry:

To jest właśnie najlepsza cecha PiS - w czasie ich rządów kryminalne szuje i złodziejskie kur** trą ze strachu dupami po ziemi, albo ekspresem przerażeni spierdalają za granicę. Chociaż nie ze wszystkimi ich postulatami się zgadzam i w normalnych warunkach bym na nich  życiu nie głosował, to za ten jeden fakt - oczyszczenie kraju z komunistycznych złodziei - mają mój dozgonny szacunek.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 12:47:26 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2076 dnia: Września 15, 2013, 12:44:26 pm »
już przestań pie**olić, bo nawet nie wiesz za co londek ma nasrane w papierach, a inwektywy rzucasz na prawo i lewo.
ty się wkurwiasz jak ktoś cię nazywa zwykłym robolem bez szkoły i inteligencji. pomyśl zanim kogoś zaczniesz obrażać.

Egzakli.

Szkoda, że wyborcy PiS'u widzą świat jedynie w dwóch kolorach (czarnym i białym).

Ale akurat na miejscu Londka to bym dziękował Ziobrze. Teraz chłopak żyje sobie w normalnym państwie za godne pieniądze, które dla większości Polaków są nieosiągalne. :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2077 dnia: Września 15, 2013, 12:45:36 pm »
już przestań pie**olić, bo nawet nie wiesz za co londek ma nasrane w papierach, a inwektywy rzucasz na prawo i lewo.
ty się wkurwiasz jak ktoś cię nazywa zwykłym robolem bez szkoły i inteligencji. pomyśl zanim kogoś zaczniesz obrażać.
Nawet nie wiesz po jakiej szkole jestem, wiec z czym do ludzi, londek to typowy wyborca PO

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2078 dnia: Września 15, 2013, 12:48:49 pm »
Akurat wtedy co Londek odchodził z pracy, to ja również zmieniałem branżę bo pensja urzędnika była tak śmieciowa, że odechciewało się pracować (a wtedy rządził PiS, więc nie było tak kolorowo jak stara się nam to wmawiać Tomasz).
dzis urzednicy zarabiaja za dużo a etatów jest o 70% tez za dużo. A nic nie robią..Wiec wiesz...
Cytuj
Szkoda, że wyborcy PiS'u widzą świat jedynie w dwóch kolorach (czarnym i białym).
haha A może jest inny?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2079 dnia: Września 15, 2013, 12:55:20 pm »
już przestań pie**olić, bo nawet nie wiesz za co londek ma nasrane w papierach

Pewnie za niewinność, jak Blida, Sawicka i doktor G. Po prostu zły pisowski prawicowy faszyzm się na uczciwych ludzi uwziął  :cry:

może mieć za posiadanie, może mieć za obrazę policjanta, może mieć za zakłócanie ciszy nocnej, może mieć za jakąś głupotę z młodości. NIE WIESZ TEGO, tomek też nie. i tak samo jak ja nie wiem jaką on ma szkołę i nie nazywam go robolem bez szkoły, tak samo on nie powinien nazywać londka kryminalistą i łajdakiem. no kur**, ogarnijcie się trochę.

btw. według toku rozumowania konserw, sawicka jest niewinna. w końcu została uniewinniona przez sąd. sytuacja analogiczna do niedawno omawianej pedofilii w kościele. nie ma wyroku, nie ma winy, right?
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 12:57:27 pm wysłana przez s00s »