Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2142018 razy)

0 użytkowników i 67 Gości przegląda ten wątek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2200 dnia: Września 19, 2013, 14:41:08 pm »
może najpierw wypowiesz się o karnych podatkach Kaczyńskiego albo o budowaniu socjalizmu jaki chce wprowadzić pis, albo o tym jak za rządów pisu wicepremierem został bandyta Lepper? To tylko kilka moich postow bez jakiejkolwiek odpowiedzi(wyzwisk nie liczę), o narodowym programie zatrudnienia, o zmyslonych 2,5 mln emigrantow, o przedsiębiorcach, których ma otrzymywać pis
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, o Modzelewskim inżynierze programu pisu i palikota...
Cytuj
Zacytuj moje ostatnie 10 postów i pokaż że wśród nich 6/7
nawet na statystyce się nie znasz  :roll:
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2013, 14:48:28 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2201 dnia: Września 19, 2013, 14:47:38 pm »
jakieś 2/3 postów beceta to wklejki

Udowodnij. Zacytuj moje ostatnie 10 postów i pokaż że wśród nich 6/7 to linki bez komentarza, a nie odpowiedź na czyiś post.

Do dzieła. To proste.

Czekam.

może najpierw wypowiesz się o karnych podatkach Kaczyńskiego albo o budowaniu socjalizmu jaki chce wprowadzić pis, albo o tym jak za rządów pisu wicepremierem został bandyta Lepper? To tylko kilka moich postow bez jakiejkolwiek odpowiedzi(wyzwisk nie liczę).

Niezła próba ucieczki od tematu, kolejna. Przypominam - mamy 2013, od 6 lat Polską rządzi PO, a ty wałki PO chcesz przykrywać martwym Lepperem? Rozmawialiśmy o nim jak rządził, rozmawialiśmy o nim jak umarł. Teraz rozmawiamy o tematach aktualnych, a ty desperacko próbujesz od nich uciec. Zmieniasz temat i uciekasz od odpowiedzi rzucając gównem w PiS. To że nie odpowiadamy na twoje tanie zagrywki oznacza tylko, że my trzymamy się tematu zamiast wciągać się w twoje gadanie nie na temat. Załóż sobie temat "historia" i tam płacz.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2202 dnia: Września 19, 2013, 14:48:56 pm »
jakieś 2/3 postów tomasza i beceta to wklejki i ucieczka od odpowiedzi

2/3=0,(6) czyli około 66%. 66% z 10 postów to wlasnie 6 lub 7. I to matematyka (nawet nie) a nie statystyka żadna.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2203 dnia: Września 19, 2013, 15:43:00 pm »
jakieś 2/3 postów tomasza i beceta to wklejki i ucieczka od odpowiedzi

2/3=0,(6) czyli około 66%. 66% z 10 postów to wlasnie 6 lub 7. I to matematyka (nawet nie) a nie statystyka żadna.
dlaczego tylko ostatnie 10 a nie np. 11?

Cytuj
Udowodnij. Zacytuj moje ostatnie 10 postów i pokaż że wśród nich 6/7 to linki bez komentarza, a nie odpowiedź na czyiś post.

Do dzieła. To proste.
a czy ja powiedziałem że na 10 twoich ostatnich odpowiedzi 6/7 to linki bez komentarza ? :o

Cytuj
Przypominam - mamy 2013, od 6 lat Polską rządzi PO, a ty wałki PO chcesz przykrywać martwym Lepperem? Rozmawialiśmy o nim jak rządził, rozmawialiśmy o nim jak umarł.
ty i tomasz wypominaliście londkowi, że ileś tam lat temu był karany i jak to pis ściga przestępców, wiec ja ci przypomniałem o bandycie lepperze żeby pokazać wam waszą hipokryzje.

Cytuj
To że nie odpowiadamy na twoje tanie zagrywki oznacza tylko, że my trzymamy się tematu zamiast wciągać się w twoje gadanie nie na temat. Załóż sobie temat "historia" i tam płacz.
może najpierw wypowiesz się o karnych podatkach Kaczyńskiego albo o budowaniu socjalizmu jaki chce wprowadzić pis. o tym jak za rządów pisu wicepremierem został bandyta Lepper? o narodowym programie zatrudnienia, o zmyślonych 2,5 mln emigrantów,
o przedsiębiorcach, których ma utrzymywać pis
Cytat: becet
waflena dalej kwasy trzymają, "liberała" co by chciał przedsiębiorstwa z budżetu utrzymywać.
program pisu:
Pożyczki i kredyty mogą być umarzane, a spłata kredytu wraz z odsetkami zawieszana, jeżeli sytuacja ekonomiczna przedsiębiorcy ulegnie pogorszeniu.
O Modzelewskim, inżynierze programu pisu i palikota. o Marcinkiewiczu który stal się autorytetem lemingów...
i przypominam o pytaniach na które odpowiedzią były jedynie bluzgi i wklejki z 2006roku:
1. kiedy przekopiecie mierzeje?(tutaj cośtam starali się odpowiedzieć)
2. kogo byś wolał, post komunistyczny sld, czy ruch palikota ze swoimi dobrymi pomysłami na podatki(jak sam tomasz przyznał).
3. jaki był średni wzrost pkb za rządów pisu a jaki za PO w porównaniu z resztą europy.
4. Jakie było zadłużenie w stosunku do pkb za pisu, a jakie za po w porównaniu z resztą europy.

+ nowe

5. Czy biedna kobieta "patriotka" pod reżimem tuska  może(w sensie moralnym) wynieść z niepolskiego kapitału, hipermarketu czekoladę dla dzieci?

A co do tematu smoleńska to jakoś nie zauważyłem by pojawiły się w końcu jakieś dowody od Macierewicza, wiec nie ma o czym gadać. Wyborczej i tak nigdy w życiu nie miałem w ręce i spływa po mnie co tam się pisze, tak samo jak w  pisowskich propagandówkach.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2204 dnia: Września 19, 2013, 15:51:36 pm »
Cytuj
2/3=0,(6) czyli około 66%. 66% z 10 postów to wlasnie 6 lub 7. I to matematyka (nawet nie) a nie statystyka żadna.
dlaczego tylko ostatnie 10 a nie np. 11?

Cytuj
Udowodnij. Zacytuj moje ostatnie 10 postów i pokaż że wśród nich 6/7 to linki bez komentarza, a nie odpowiedź na czyiś post.

Do dzieła. To proste.
a czy ja powiedziałem że na 10 twoich ostatnich odpowiedzi 6/7 to linki bez komentarza ? :o

Powiedziałeś że 2/3 moich postów tak wygląda. 10 to miarodajna liczba, ale jak chcesz to zacytuj 100 albo wszystkie  :lol:

Czekam. Potem przejdziemy do dalszych punktów, które desperacko wybredziłeś w pozbawionym sensu poście, ale najpierw udowodnij co mi zarzucałeś. Teraz.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2013, 15:53:49 pm wysłana przez el becetol »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2205 dnia: Września 19, 2013, 16:05:53 pm »
Cytuj
Powiedziałeś że 2/3 moich postów tak wygląda. 10 to miarodajna liczba, ale jak chcesz to zacytuj 100 albo wszystkie
twoich i tomasza
ok pierwsze 10 postów licząc od 26 lipca

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PiS walczy z kościołem, dobrze że Korwin i Tusk stoją na jego straży

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak żyje to tu takiego oszołoma nie widziałem.

kur** co za oszołom

hahahaha wiedziałem, tylko na tyle stać tomasza. ostatni argument pisopalikotyzmu o podatkach padł no to nic innego nie zostało :D
Jedyne co poadło to twoje durne domysły, i argumenty z dupy wzięte, PIS ma tyle wspolnego z Palikotem co ty z normalnym rozumowaniem

Tak durnego leminga tu jeszcze nie mieliśmy. Najbardziej socjalistyczna partia w historii RP to PO. Palikot wywodzi się z tej partii. To są fakty. Smędzenie komunistycznych blogów i skrajnie lewackiego leminga wulfena nic tu nie zmienią.

Tak durnego leminga tu jeszcze nie mieliśmy. Najbardziej socjalistyczna partia w historii RP to PO. Palikot wywodzi się z tej partii. To są fakty. Smędzenie komunistycznych blogów i skrajnie lewackiego leminga wulfena nic tu nie zmienią.
WPIS

Cytuj
Najbardziej socjalistyczna partia w historii RP to PO.
taka socjalistyczna ze podatki zmniejszyła, a patriotyczny pis je zwiększył.

Cytuj
Palikot wywodzi się z tej partii.
no właśnie wywodzi się. odszedł ponieważ jest lewakiem.
Podobnie tylko w druga stronę postąpił Wipler odchodząc z socjalistycznego pisu.

tomasz a jak tam przekop Mierzeji?  ;)  aa sory nie będzie żadnego przekopu, bo nie spodobałoby się to Rosji :D
no i odpowiedz tomasz kogo byś wolał, post komunistyczny sld, czy ruch palikota ze swoimi świetnymi pomysłami na podatki(jak sam przyznałeś) :D
Co zrobiła? jebnij sie w ten głupi łeb, zwiekszyli wszystkie możliwe podatki przygłupie, zresztą skąd może wiedzieć to ciećmok zyjący na garnuszku rodziców

http://niezalezna.pl/44141-jak-ministrowie-zaoszczedza-miliardy-potrzebne-rostowskiemu-na-nauce-sporcie-rolnikach

Cytuj
Najbardziej socjalistyczna partia w historii RP to PO.
taka socjalistyczna ze podatki zmniejszyła, a patriotyczny pis je zwiększył.

Tak, PO zmniejszyło VAT z 22% na 23%.  :lol:

Zastanawiam się ile się trzeba naczytać trybuny i gw, żeby się takie dziury w głowie porobiły jak u wulfena.

On jest niereformowalny do tego nie umie czytać ze zrozumieniem, gdzie ja mu chciałem udowodnić rządy Tuska w 2006 roku to ja nie wiem, chłopaczyna musiał sie strasznie zjarac

Podwyższenie VATu 23%, zkładka zdrowotna, PIT4, Fundusz pracy, społeczne,gaz, prąd, woda, benzyna, dalej mam Ci wymieniać głupi lemingu?

9/10, no może jakby się uprzeć 8/10  :grin:

przypominam o pytaniach do pisopalikotów na które odpowiedzią były jedynie bluzgi i wklejki z 2006roku:
1. kiedy przekopiecie mierzeje?(tutaj cośtam starali się odpowiedzieć)
2. kogo byś wolał, post komunistyczny sld, czy ruch palikota ze swoimi dobrymi pomysłami na podatki(jak sam tomasz przyznał).
3. jaki był średni wzrost pkb za rządów pisu a jaki za PO w porównaniu z resztą europy.
4. Jakie było zadłużenie w stosunku do pkb za pisu, a jakie za po w porównaniu z resztą europy.

+ nowe

5. Czy biedna kobieta "patriotka" pod reżimem tuska  może(w sensie moralnym) wynieść z niepolskiego kapitału, hipermarketu czekoladę dla dzieci?
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2013, 16:14:55 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2206 dnia: Września 19, 2013, 16:25:57 pm »
Twierdziłeś że w 6/7 na 10 moich postów nie ma nic oprócz linka bez komentarza. Na dowód podałeś 10 losowych wpisów, w których są tylko 4 moje i nie ma w nich żadnego linka. Ani jednego.


Czy ty jesteś chory psychicznie?  :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2207 dnia: Września 19, 2013, 16:33:30 pm »
czy ty, jak każdy pisowiec nie umiesz czytać?
Cytuj
jakieś 2/3 postów tomasza i beceta to wklejki i ucieczka od odpowiedzi
czy  dziesiątki lolów nie są ucieczka od odpowiedzi?
poza tym odpowiedzi nie są losowe a podane po kolei od 26 lipca.

przypominam o pytaniach do pisopalikotów na które odpowiedzią były jedynie bluzgi i wklejki z 2006roku:
1. kiedy przekopiecie mierzeje?(tutaj cośtam starali się odpowiedzieć)
2. kogo byś wolał, post komunistyczny sld, czy ruch palikota ze swoimi dobrymi pomysłami na podatki(jak sam tomasz przyznał).
3. jaki był średni wzrost pkb za rządów pisu a jaki za PO w porównaniu z resztą europy.
4. Jakie było zadłużenie w stosunku do pkb za pisu, a jakie za po w porównaniu z resztą europy.

+ nowe

5. Czy biedna kobieta "patriotka" pod reżimem tuska  może(w sensie moralnym) wynieść z niepolskiego kapitału, hipermarketu czekoladę dla dzieci?
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2013, 16:35:33 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2208 dnia: Września 19, 2013, 16:40:02 pm »
Rozmawiasz ze mną, zarzucasz mi coś, to podawaj moje cytaty. Posty Tomasza mają świadczyć o tym co ja napisałem? I gdzie są te linki? Dalej ani jednego nie widzę, a podobno 6/7 na dziesięć moich postów to same linki bez komentarza.

Przyznajesz się do kłamstwa?

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2209 dnia: Września 19, 2013, 19:14:05 pm »
Hehe, odbijanie piłeczki w stylu dzieciaków w piaskownicy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2210 dnia: Września 19, 2013, 20:10:39 pm »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2211 dnia: Września 19, 2013, 21:06:18 pm »
Komedii ciag dalszy...

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/438311,antoni-macierewicz-kpt-protasiuk-wyprowadzil-samolot-i-wtedy-nastapila-eksplozja.html

Cytuj
Macierewicz ogłasza: Kpt. Protasiuk wyprowadził samolot, i wtedy nastąpiła eksplozja

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2212 dnia: Września 19, 2013, 22:12:24 pm »
W temacie Biniendy i prośby o rysunki:
Cytuj
Od dawna powtarzają się pytania, z jakich danych pan korzysta

Binienda: Każdy, kto śledzi nasze badania, wie, że w swych pracach korzystam z instrukcji eksploatacji skrzydła, która nie jest tak dokładna, jak rysunki techniczne skrzydła. Ponieważ nie mam tych rysunków, muszę stosować badania parametryczne, czyli zakładać różne grubości poszycia czy innych części, przy różnych konfiguracjach lotu samolotu. Czyli muszę wykonać wielokrotnie tę samą pracę. Jeżeli w ramach określonych parametrów nie ma zmiany zachowania skrzydła czy samolotu, to mam pewność, że zachowanie prezentowane przez symulację jest prawdziwe. Metoda ta jest szeroko stosowana w mojej dziedzinie, ale jest bardzo żmudna, czasochłonna i kosztowna.

Dlaczego nie ma pan rysunków technicznych?

Binienda:Od mojego pierwszego wystąpienia przed Zespołem Parlamentarnym, czyli od września 2011 roku, apeluję publicznie przy każdej okazji o udostępnienie rysunków technicznych skrzydła Tupolewa. Wówczas zamiast badań parametrycznych mógłbym zrobić krótsze badania.Jednak jak do tej pory rysunki techniczne nie zostały mi udostępnione, a mój apel został tak zmanipulowany, aby przekonać opinię publiczną, że nie mam żadnych danych, nie mam żadnych badań, i że oszukuję Polaków, więc należy moje wnioski, zaprzeczające oficjalnej wersji zignorować. Po ataku "GW" dokonanego przy współpracy z prokuraturą i rządem, widać dlaczego nie udostępniono mi tych rysunków technicznych. Ta manipulacja była ich ostatnią deską ratunku.

Wielka afera, skandal, beka z Biniendy, a ten na każdym publicznym spotkaniu podkreśla, że nie może doprosić się polskiej strony o dokumentację i rysunki samolotu (od 19.50 na filmiku niżej  - swoją drogą ciekawe dlaczego nie może się doprosić)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
dlatego też musi tracić więcej czasu i kasy na badania (odpowiedź - aby go zniechęcić) m.in. przyjmując, że brzoza jest twardsza (7:15), a  skrzydło (21:25) słabsze niż powinno.


Byłoby miło, gdyby polska prokuratura wykazała podobne zaangażowanie w ściągniecie wraku do Polski do tego, jakie wkłada w tę manipulację.

« Ostatnia zmiana: Września 19, 2013, 23:29:28 pm wysłana przez dante0 »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2213 dnia: Września 20, 2013, 06:15:10 am »
Komedii ciag dalszy...

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/438311,antoni-macierewicz-kpt-protasiuk-wyprowadzil-samolot-i-wtedy-nastapila-eksplozja.html

Cytuj
Macierewicz ogłasza: Kpt. Protasiuk wyprowadził samolot, i wtedy nastąpiła eksplozja
Przestan sie osmieszać i robić propagande Tuska jebniety człowieku, jesteś tak pierdolnięty ze ustawa tego nie przewiduje. Jak można być tak naiwnym frajerem i wierzyć w rządowe ustalenia. Zahaczasz o totalny kretynizm, moze ty już lepiej zostan w tej angli

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2214 dnia: Września 20, 2013, 07:56:18 am »
Przestan sie osmieszać i robić propagande Tuska jebniety człowieku, jesteś tak pierdolnięty ze ustawa tego nie przewiduje. Jak można być tak naiwnym frajerem i wierzyć w rządowe ustalenia. Zahaczasz o totalny kretynizm, moze ty już lepiej zostan w tej angli

Widac Tomasz ze jestes praktykujacym wyznawca wiary PiS, ale zapomniales dodac ze jestem kryminalista  :lol:

Powtarzasz tezy ludzi uczonych, to ci musze przyznac, ale zaden z ludzi w komisji Macierewicza NIGDY wczesniej nie badal zadnej katastrofy lotniczej. Mogl sie Macierewicz bardziej postarac jesli chcilabyc brany powaznie. Wszylo jak wszylo, mam prawo wyrazc swoja opinie.
Nie masz sie o co martwic, do PL nie planuje wracac  8)

Btw. Gdzie jest moderacja kiedy Tomasz albo Becet tak rzucaja obelgami? Rozumie, ze mozna akceptowac brak kultury i agresje, ale mozemy chociaz pomagac niektorym by nauczyli sie wyrazac swoje opinie bez tylu przeklenst.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 07:58:53 am wysłana przez LoNdEk »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2215 dnia: Września 20, 2013, 08:42:02 am »
Rozumie
Jestem i pisze się rozumiem. I masz rację, pora tu jednak trochę porządku wprowadzić. Tomasz za każdą kolejną bluzgę upomnienie. 3 upomnienia = ban na tydzień.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2216 dnia: Września 20, 2013, 09:10:31 am »
Rozumie
Jestem i pisze się rozumiem.

Skoro londynek tak chce przestrzegać regulaminu, to z miejsca nagroda dla niego:

Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

     6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2217 dnia: Września 20, 2013, 11:47:32 am »
Rozumie
Jestem i pisze się rozumiem.

Skoro londynek tak chce przestrzegać regulaminu, to z miejsca nagroda dla niego:

Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

     6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,



Slowo klucz

Moj blad porwnajmy do kilku cytatow z Tomasza (tylko z tej strony):

Cytuj
jebniety człowieku
Cytuj
kur** co za oszołom
Cytuj
jesteś tak pierdolnięty

Rozumiem  ;), ze taki jezyk moze byc dla ciebie czyms normalnym, dla mnie jednak swiadczy bardzo zle o osobie uzywajacej takich epitetow.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 11:52:54 am wysłana przez LoNdEk »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2218 dnia: Września 20, 2013, 12:07:54 pm »
Wy macie powoli jakąś schizofrenie - odpowiadacie mi, a wrzucacie cytaty Tomasza. :roll: Gdyby to Tomasz zaczął się domagać egzekwowania regulaminu to tez by został wyśmiany, ale zrobiłeś to ty, chociaż sam już sobie pasek bana dawno nabiłeś i jesteś tu tylko dlatego, że regulaminu się tu właściwie nie przestrzega. Więc lepiej nie płacz o jego egzekwowanie, bo jeśli to nastąpi, to wylecisz razem z Tomkiem.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2219 dnia: Września 20, 2013, 12:45:28 pm »
Nie płacz jak dziecko,, to jest temat Polityka i zeby być takim sługusem GW , TVN i Tuska to trzeba reagować na takie dno myślowe

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2220 dnia: Września 20, 2013, 13:09:28 pm »
Ostrzeżenie numer 1.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2221 dnia: Września 20, 2013, 14:49:23 pm »
Cytuj
jebniety człowieku
Cytuj
pierdolnięty
To w sumie to samo, wiec powinno sie liczyć jako jedno.
Może podyskutujemy o polityce brytyjskiej skoro już mamy przedstawicieli a przy okazji porównamy rządzących u nas i w UK.?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2222 dnia: Września 20, 2013, 15:03:14 pm »
Cytuj
Gdzie jest moderacja
pisopalikotyzm jest tu pod szczególną ochroną moderacji, gdyż pewnie sami moderatorzy są wyznawcami :mad:

Cytuj
Nie płacz jak dziecko,, to jest temat Polityka i zeby być takim sługusem GW , TVN i Tuska to trzeba reagować na takie dno myślowe
skoro nie ma prawa tutaj się wypowiadać nikt o innych poglądach to zmieńcie sobie temat na "kółko wzajemnej adoracji pisopalikotyzmu", "sekta pisopalikotyzmu" albo coś podobnego.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 15:10:41 pm wysłana przez Wulfen »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2223 dnia: Września 20, 2013, 15:10:03 pm »
WSZYSCY PISOPATOKATOLICY POZA WULFENEM! Jezusmaria jaki żałosny człowiek.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2224 dnia: Września 20, 2013, 16:13:35 pm »
Ja rozumiem ze można miec inne zdanie, ale człowieku, nie płacisz podatków, zyjesz na garnuszku rodziców, co widać po zdjeciu. :lol:
Wiec nie pierd** mi tu głupot jakie to PIS jest złe, bo pojecia nie masz ile kosztuje zycie w czasach miłosnie nam panującego Donalda Wilekiego.
PS Windo daj sobie siana z jakimiś wyliczeniami, nie jesteśmy w szkole, wiadomo ze to gorący temat. Koleś jest idiotą to tak trzeba sie do niego zwracać
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 16:19:40 pm wysłana przez Braveheart1989 »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2225 dnia: Września 21, 2013, 09:08:21 am »
A mnie dziś odwiedzi sam prezes Jarosław 8)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2226 dnia: Września 21, 2013, 09:12:21 am »
Miałeś okazję z nim pogadać? :D

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2227 dnia: Września 21, 2013, 09:15:55 am »
A mnie dziś odwiedzi sam prezes Jarosław 8)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Weź rozłącz kabelki w centralnym i odpal mu GTA, ciekawe czy jest taki bystry jak się niektórym wydaje. lol

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2228 dnia: Września 21, 2013, 10:34:02 am »
A mnie dziś odwiedzi sam prezes Jarosław 8)

<fotka na fejsa>

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2229 dnia: Września 21, 2013, 10:36:19 am »
A mnie dziś odwiedzi sam prezes Jarosław 8)

Będziesz macał?

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2230 dnia: Września 21, 2013, 10:38:39 am »
Porównaj do Oli.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2231 dnia: Września 21, 2013, 11:12:26 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2232 dnia: Września 21, 2013, 11:45:11 am »
Niestety nie mam czasu na to spotkanie. Ktoś w tym kraju musi pracować na tych wszystkich nierobów.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2235 dnia: Września 22, 2013, 11:39:48 am »
Wydaje mi się, że nawet nie czytałeś całych wypowiedzi tylko to co wyciągnęła z kontekstu wyborcza. Beka, beką ale wyborcza ewidentnie pisze jak jakiś tabloid byle tylko przedstawić w jak najgorszym świetle Macierewicza.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2236 dnia: Września 22, 2013, 12:13:46 pm »
Wydaje mi się, że nawet nie czytałeś całych wypowiedzi tylko to co wyciągnęła z kontekstu wyborcza. Beka, beką ale wyborcza ewidentnie pisze jak jakiś tabloid byle tylko przedstawić w jak najgorszym świetle Macierewicza.

Bardziej chodzilo mi o to, ze zaden z naukowcow w zespole Macierewicza, nigdy nie badal katastrof lotniczych i niestety sami sie "wystawili", bo zdobywaja doswiadczenie analizujac jedna z najwiekszych katastrof tego typu w historii, malo tego, przeciez wraku nie ma nawet w Polsce, watpie, ze mogli go zbadac. Wiec wszystkie ich tezy to tylko ich przypuszczenia, bazujace na zdjeciach.
Komisja Macierewicza liczyla, ze tytuly naukowe wystarcza. Ciezko nie uznac tego za troche smieszne, ze naukowcy publicznie glosza swoje tezy na temat czegos o czm nie maja wystarczajacej wiedzy, a potem sa zaskoczeni krytyka.
Artykul Wyborczej byl przekolorowany, ale autor tego tekstu nie wymyslil tych wypowiedzi, tak, byly one wyrwane z kontekstu, ale jednak sa to ciagle wypowiedzi tych "ekspertow".

btw, Prof. Nowaczyk jest kolejnym "ekspertem" w dziedzinie katastrof lotniczych.

Cytuj
Kazimierz Nowaczyk Ph.D.
Academic Title: Assistant Professor
Primary Appointment: Biochemistry and Molecular Biology

http://medschool.umaryland.edu/FACULTYRESEARCHPROFILE/viewprofile.aspx?id=1010

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2237 dnia: Września 22, 2013, 19:13:24 pm »
Ale znają sie na tyle ,zeby wiedziec cipo, ze skrzydło tupolewa jak pierdolnie w drzewo ,to złamie to drzewo, a skrzydło nie odpadnie. Do tego nie możliwe było zrobienie beczki i jednocześnie uniesienie maszyny, czego nie potrafi nawet F16 ,na wysokości 10m, gdzie sama rozpietość skrzydeł wynosi 30m. Ale takim lemingom jak ty można wcisnąć każdą bzdurę, jesteś skończonym debilem, jeśli dla Ciebie taki manewr jest możliwy. Martyniuk opowiada ze nie było ładunków, gdzie chwile pozniej na komisji, pod przysięgą zeznał ze detektory jednak odczytały TNT. I można przytaczać jeszcze wiele argumentów jakie odnalazła komisja Macierewicza, ale tacy kryminalisci jak ty będą opowiadać ze wszystko jest ok, a komisja to sekta. Ale ja Ci mówie nie, nie wszystko jest ok
PS dla czego w TV tego nie pokazywali

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2238 dnia: Września 22, 2013, 19:26:53 pm »
Do tego nie możliwe było zrobienie beczki i jednocześnie uniesienie maszyny, czego nie potrafi nawet F16 ,na wysokości 10m, gdzie sama rozpietość skrzydeł wynosi 30m

Czesto latam samolotami pasazerskimi, ale specem nie jestem. Mozesz podac prosze zrodlo mowiace, ze taki manewr jest niemozliwy? Moze jakis link jak jakis pilot to potwierdza?

Ale znają sie na tyle ,zeby wiedziec cipo, ze skrzydło tupolewa jak pierdolnie w drzewo ,to złamie to drzewo, a skrzydło nie odpadnie

Nie znam sie na wytrzymalosci materialow, tym bardziej na budowie skrzydla samolotu. Mozesz prosze podac zrodlo gdzie skrzydla samolotow sa testowane pod wzgeldem wytrzymalosci?


Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2239 dnia: Września 22, 2013, 20:24:51 pm »
Do tego nie możliwe było zrobienie beczki i jednocześnie uniesienie maszyny, czego nie potrafi nawet F16 ,na wysokości 10m, gdzie sama rozpietość skrzydeł wynosi 30m

Czesto latam samolotami pasazerskimi, ale specem nie jestem. Mozesz podac prosze zrodlo mowiace, ze taki manewr jest niemozliwy? Moze jakis link jak jakis pilot to potwierdza?

Ale znają sie na tyle ,zeby wiedziec cipo, ze skrzydło tupolewa jak pierdolnie w drzewo ,to złamie to drzewo, a skrzydło nie odpadnie

Nie znam sie na wytrzymalosci materialow, tym bardziej na budowie skrzydla samolotu. Mozesz prosze podac zrodlo gdzie skrzydla samolotow sa testowane pod wzgeldem wytrzymalosci?


Na zdrowy rozum, wyobrażasz sobie samolot który wali w drzewo, traci skrzydło na wysokości 10m, robi beczke [przypomne tylko ze cały samolot ma rozpiętość skrzydeł 30m] i unosi sie na kilkanaście metrów do góry w ciągu sekundy, gdzie samolot do lekkich nie należy. Bo tak twierdzi MAK i komisja milera.
CO do wytrzymałości skrzydeł, na uderzenie w drzewo

Samolot wykurwił w mase dużo masywniejszych drzew, mimo to nie urwało skrzydeł, a nasz samolot stracił skrzydło po uderzeniu w jedną brzozę, ty na prawdę jestes takim idiotą ze musze Ci wszystko udowadniać?