Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2140001 razy)

0 użytkowników i 95 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4320 dnia: Czerwca 21, 2014, 23:30:34 pm »
skąd ty wiesz komu ja wierzę? skąd ci się to wzięło?  :lol:
mówię jak było.

co do reszty. pamiętaj, że ciężar dowodu leży na osobie stawiającą daną tezę, a nie jej przeczącej. poczytaj sobie o ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.

na zapomnij przy okazji, że ta twoja lista dotycząca pis jest o kant dupy rozbić.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4321 dnia: Czerwca 22, 2014, 00:18:31 am »
co do reszty. pamiętaj, że ciężar dowodu leży na osobie stawiającą daną tezę, a nie jej przeczącej. poczytaj sobie o ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.

Dokładnie szymek. Więc daj w końcu ten dowód bo http://youtu.be/0vnzfgyNQMI?t=1m3s
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 00:20:03 am wysłana przez el becetol »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4322 dnia: Czerwca 22, 2014, 00:37:32 am »
Jak odszczekasz klamczuszka, bo to tez jest teza, której nie udowodniles. Ja przynajmniej swoja uprawdopodobniłem.
Podobnie z twierdzeniem, ze PO to komuchy, stanowiącym punkt wyjścia dla dyskusji - też jest teza bez dowodu... Ale widze , ze podwójne standardy lubicie nie tylko w polityce.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 00:41:53 am wysłana przez Szymku »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4323 dnia: Czerwca 22, 2014, 00:56:38 am »
Haha, no sztukę kręcenia opanowałeś na poziomie Tuska. Słuchaj wytłumaczę prościej, skoro post s00sa nie dociera:

1. pierdolnąłeś głupotę
2. zostałeś poproszony o dowód
3. próbowałeś znaleźć, nie umiałeś, uciekłeś od odpowiedzi
4. zostałeś poproszony ponownie
5. w panice wkleiłeś żałosny komentarz anonima ze skrajnie lewicowego forum 2.0 nie mający nic wspólnego ani z twoją teorią, ani z prawdą - czym tylko zrobiłeś z siebie pośmiewisko
6. jako że nie potrafisz dać dowodu na swoją kłamliwą tezę, zostałeś słusznie nazwany kłamcą.

Teraz powinieneś tylko przeprosić i opuścić temat, w którym kompletnie się skompromitowałeś. No chyba że oprócz bycia kłamcą, nie masz także honoru. Zobaczymy po następnym wpisie, więc dobrze go przemyśl.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4324 dnia: Czerwca 22, 2014, 01:45:11 am »
 :lol: A myślałem że już nie ma lemingów na forum(Wulfen to raczej schizofrenik albo ma doraźny interes).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 02:06:11 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4325 dnia: Czerwca 22, 2014, 09:43:20 am »
Haha, no sztukę kręcenia opanowałeś na poziomie Tuska. Słuchaj wytłumaczę prościej, skoro post s00sa nie dociera:

1. pierdolnąłeś głupotę
2. zostałeś poproszony o dowód
3. próbowałeś znaleźć, nie umiałeś, uciekłeś od odpowiedzi
4. zostałeś poproszony ponownie
5. w panice wkleiłeś żałosny komentarz anonima ze skrajnie lewicowego forum 2.0 nie mający nic wspólnego ani z twoją teorią, ani z prawdą - czym tylko zrobiłeś z siebie pośmiewisko
6. jako że nie potrafisz dać dowodu na swoją kłamliwą tezę, zostałeś słusznie nazwany kłamcą.

Teraz powinieneś tylko przeprosić i opuścić temat, w którym kompletnie się skompromitowałeś. No chyba że oprócz bycia kłamcą, nie masz także honoru. Zobaczymy po następnym wpisie, więc dobrze go przemyśl.

1/ Pierdolnąłeś głupotę (pisząc o komunistycznym PO w kontrze do PiS)
2/ Uświadomiłem ci, że w PiS jest mnóstwo komuchów (Wojciech Jasiński, Maciej Łopiński, Stanisław Kostrzewski, Andrzej Kryże, Anna Kalata, Zbigniew Graczyk, Ryszard Siewierski, Zbigniew Wasserman (r.i.p.), Bogusław Kowalski, Karol Karski, Jerzy Bahr, Krzysztof Czabański, Tomasz Gąska, Ryszard Bender,  Wiesław Jan Kurowski, Piotr Cybulski, Aleksander Chłopek,Halina Molka, Stanisław Piotrowicz)
3/ Racja, NIE UDOWODNIŁEM, że jest tam najwięcej komuchów, ale ty z drugiej strony NIE UDOWODNIŁEŚ, że tak nie jest - możesz mi zatem zarzucać, że czegoś nie udowodniłem, że posługuję się niesprawdzonymi informacjami, ALE nie że jestem kłamcą. Chwilowy brak dowodu nie oznaczanie że twierdzenie automatycznie jest kłamstwem, tym bardziej że nie widziałem listy podobnej do podlinkowanej przeze mnie np dla PO.
4/ Rozumiem że w braku argumentów lecisz inwektywami (pośmiewisko, brak honoru, kłamca, że się skompromitowałem???). Jest to równie dojrzałe jak twoje poglądy polityczne.

Cytuj
Zobaczymy po następnym wpisie, więc dobrze go przemyśl.
No chyba cię poj**ało. Korona nie uwiera?

Cytuj
A myślałem że już nie ma lemingów na forum

Jestem lemmingiem. OK. Tyle, że w przeciwieństwie do ciebie nie jestem zwolennikiem któregoś z ugrupowań  wymienionych w ankiecie, podałem nawet parę stron temu powody, dla których chcę upadku rządu PO. Ale nie łykam bezkrytycznie tego co podają nam media w bardzo prymitywny sposób, próbując sterować naszym światopoglądem. Nie przyjąłem swoich opinii z mlekiem matki, gdzie większość dyskutujących tu osób po prostu powtarza w rożnych wariacjach historie zasłyszane w dzieciństwie przy imieninowym stole z ust rodziców. Staram się myśleć. I w oparciu o moje przemyślenia moja całościowa ocena rządu PO jest negatywna, ale oparta na solidnych podstawach a nie szczuciu w telewizji. Jeszcze bardziej negatywna jest moja ocena ugrupowań w rodzaju PiS, dlatego też stawianie ich jako przeciwwagi dla obecnych włodarzy jest idiotyczne. Jeśli chodzi o KNP - jedyny pozytyw jaki przychodzi mi do głowy, to że JKM wydaje się być uczciwym i honorowym człowiekiem, poza tym ma utopijne bądź durne poglądy, jest niezrównoważony, a w jego blasku wygrzewają się niezłe cwaniaki. Też kur** alternatywa.

Aha becet, jakbyś się zreflektował to nie przepraszaj. W dupie mam twoje przeprosiny.
Ale możesz nie opuszczać tematu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4326 dnia: Czerwca 22, 2014, 10:01:51 am »
Uświadomiłem ci, że w PiS jest mnóstwo komuchów (Wojciech Jasiński, Maciej Łopiński, Stanisław Kostrzewski, Andrzej Kryże, Anna Kalata, Zbigniew Graczyk, Ryszard Siewierski, Zbigniew Wasserman (r.i.p.), Bogusław Kowalski, Karol Karski, Jerzy Bahr, Krzysztof Czabański, Tomasz Gąska, Ryszard Bender,  Wiesław Jan Kurowski, Piotr Cybulski, Aleksander Chłopek,Halina Molka, Stanisław Piotrowicz)

szymku, nie wysiliłeś się. kalata i graczyk nie są z pis, co już wcześniej mogłeś przeczytać w tym temacie. kryże to postać dyskusyjna, ale w pis też nie jest. wasserman nie żyje, a taki graczyk w latach osiemdziesiątych wstąpił do solidarności. cybulski oprócz w pzpr był jeszcze w po ;). reszty nie kojarzę, niemniej z 43 nazwisk potwierdziłeś (chociaż tego nie wiem, bo nie chce mi się sprawdzać) raptem kilka.
 
nie łykam bezkrytycznie tego co podają nam media w bardzo prymitywny sposób, próbując sterować naszym światopoglądem.

 :yes_anim:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4327 dnia: Czerwca 22, 2014, 10:14:00 am »
potwierdziłeś (chociaż tego nie wiem, bo nie chce mi się sprawdzać) raptem kilka.
OK
(Wojciech Jasiński, Maciej Łopiński, Stanisław Kostrzewski, , Ryszard Siewierski, Zbigniew Wasserman (r.i.p.), Bogusław Kowalski, Karol Karski, Jerzy Bahr, Krzysztof Czabański, Tomasz Gąska, Ryszard Bender,  Wiesław Jan Kurowski, Piotr Cybulski, Aleksander Chłopek,Halina Molka, Stanisław Piotrowicz)

Pominąłem za to całe zastępy komuchów, które sprawowały władze w rządzie PIS a formalnie nie należały do partii.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 10:15:48 am wysłana przez Szymku »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4328 dnia: Czerwca 22, 2014, 10:25:40 am »
molka już w pis dawno nie jest, a bender w latach osiemdziesiątych wstąpił do solidarności i aktywnie udzielał się w kręgach katolickich oraz brał udział w obradach okrągłego stołu, jako opozycja oczywiście.

możesz próbować dalej, ale wydaje mi się, że się dość już skompromitowałeś.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4329 dnia: Czerwca 22, 2014, 10:28:24 am »
Wydaje ci się

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4330 dnia: Czerwca 22, 2014, 11:03:16 am »
Dobra ziomble bąble. Dziś nowy temat, mianowicie słowa Sikorskiego.

Cytuj
Z przekazanych fragmentów można się dowiedzieć, że zdaniem Radosława Sikorskiego, polityka zagraniczna premiera i szefa MON jest błędem, a "polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty". Szef MSZ oświadczył, iż jest on "szkodliwy, bo stwarza fałszywe poczucie bezpieczeństwa".

- Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy - kontynuował szef polskiej dyplomacji. Używając niecenzuralnego sformułowania, stwierdził także, że Polska poszła na rękę Amerykanom.

Następnie przeszedł do oceny polskiej mentalności. - Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską samoocenę. Taka murzyńskość – miał powiedzieć Sikorski w rozmowie z byłym ministrem finansów Jackiem Rostowskim.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ujawniono-kolejne-tasmy-wprost/ff0kw wybaczcie onet ale pierwsze bylejakie źródlo z brzegu.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4331 dnia: Czerwca 22, 2014, 11:27:58 am »
PO jest w takim razie skończone. Jeszcze kilka takich taśm i w następnych wyborach otrzymają mocne 15%.

Chociaż mnie słowa Sikorskiego nie szokują, a co więcej, nie widzę w nich nic złego (skoro zostały wypowiedziane na gruncie prywatnym). Ciekawe też kiedy ta wypowiedź była nagrywana? Teraz, po kryzysie ukraińskim, Sikorski może inaczej postrzegać sprawy i sojusz z USA. W luźnych rozmowach gada się różne rzeczy (czasem pod wpływem chwili i ostatnich wydarzeń) i nie zawsze odzwierciedlają one sposób myślenia rozmówcy. Tym bardziej śmieszy mnie podkreślenie, że użył "niecenzuralnego sformułowania". Kpina.
Z drugiej strony, fakt faktem, MSZ powinien zawsze uważać na słowa. Ale tak się widocznie chyba nie da.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 11:47:50 am wysłana przez POK »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4332 dnia: Czerwca 22, 2014, 11:46:31 am »
I w jaki sposób publikacja tej rozmowy może być traktowana jako dobra dla tego kraju?

kur**, ja nie wiem w czyim interesie działa Latkowski, ale na pewno nie w polskim.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4333 dnia: Czerwca 22, 2014, 11:47:58 am »
Cytuj
Radosław Sikorski: Ty, ja uważam, że można zaj***ć  PiS komisją specjalną ws. Macierewicza.

Jacek Rostowski: No a co innego jest dzisiaj?

Radosław Sikorski: No tak, Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć.(...) Można zrobić dwuletni cyrk. I niech się tłumaczą. Tam są straszne rzeczy.

Jacek Rostowski: Dobra, tylko trzeba namówić. Musisz Donalda namówić.

Radosław Sikorski: Donald się waha, ale lekko za. (...) No tak, bo to jest skandal kur**. Skandaliczne. (...) To jest ewidentny deal Seremeta z Tuskiem. Wiesz, na czym polegała operacja ZEN, którą Macierewicz ujawnił? To była operacja, nadzorowałem ją...
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/nagrania/news-rozmowa-sikorskiego-z-rostowskim-nt-macierewicza-kolejne-tas,nId,1446624

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4334 dnia: Czerwca 22, 2014, 11:56:29 am »
Chociaż mnie słowa Sikorskiego nie szokują, a co więcej, nie widzę w nich nic złego

No oczywiście ty byś mógł zobaczyć filmik jak tusk gwałci noworodka na czarnej mszy śpiewając modlitwę dziękczynną do putina za udany zamach w Smoleńsku, a też byś nie widział w tym nic złego, bo nagrał to w domu a nie publicznie w sejmie. Okropne lemingi mają klapki na oczach, wszystko wybaczą, chociaż w cywilizowanym kraju bardziej delikatne rozmowy obalały rządy. Mógł sikorski swoja teorię 'niggeryzmu' wyłożyć obamie, ciekawe czy by nie skończył jak właściciel Clippers.



A tu już jest zwykły szantaż mafijny. Ale zapewne w tym też nie widzisz nic złego?  :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4335 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:08:55 pm »
Pieprzenie. Nagle wszyscy PiSowcy stali się super porządni. Co innego mówić o czymś, a co innego coś robić (i to też zależy co). Jeśli politycy mówią o oszustwach podatkowych czy innych wałkach, to należy to karać z całą surowością i dociec sądowo, czy rzeczywiście zostały złamane jakieś przepisy. Ale mówienie o sprawach światopoglądowych to zupełnie inna sprawa kaloszy. Określenie "murzyńskość" jest tu moim zdaniem nawet częściowo na miejscu, choć sam do czarnych absolutnie nic nie mam. Też w robocie nieraz wyzywamy się dla żartu od murzynów. Podobnie jak gadamy różne nieprzyzwoite rzeczy pod adresem kierownictwa i pracodawców. Łapanie za słówka nie kończy się niczym dobrym.


A tu już jest zwykły szantaż mafijny. Ale zapewne w tym też nie widzisz nic złego?
Może jest coś na rzeczy. Niech tym się zajmie prokuratura. Jeśli ludzie z PO posługiwali się szantażem lub innymi nielegalnymi środkami zaradczymi, to powinni za to zostać ukarani.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 12:12:26 pm wysłana przez POK »

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4336 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:11:58 pm »
chociaż w cywilizowanym kraju bardziej delikatne rozmowy obalały rządy.
? Bo jak ostatnio wyszło, że ŁU ES and Ej podsłuchuje nie dość, że cały własny kraj to jeszcze inne, nikt specjalnie głowy nie stracił. Guantanamo, tortury, kompletne bezprawie w kwestii "stosunków międzynarodowych". Już bez przesady ze skalowaniem "wałków".

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4338 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:28:40 pm »
Piłem akurat do Lewinsky i Clintona, skoro dla POKa prywatne życie i rozmowy polityków nie powinny mieć żadnego wpływu na ich rządzenie.

Pieprzenie. Nagle wszyscy PiSowcy stali się super porządni.

Akurat PO po objęciu władzy pierwsze co to powołali to pełnomocnika do szukania wałków w PiS, a po kilku latach wnikliwej pracy wywiadowczej udało im się tylko wywęszyć że jeden PiSowiec kupił sobie dorsza za 8.16 zł na służbową kartę - i na tej zbrodni zakończyło wielomilionowe śledztwo PO na temat nieuczciwych PiSowców. Poza tym co to za argument? Nagrano dowody zdrady POwców, a w odpowiedzi "no tak, ale PiS pewnie też nie jest super porządny". Lol.

Może jest coś na rzeczy. Niech tym się zajmie prokuratura.

Tak, najlepiej ten prokurator co zgodnie z białoruskimi standardami wjechał do Wprost żeby zakończyć wolność słowa i ukryć dalsze wałki rządu :lol: Obudź się.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4339 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:51:24 pm »
I w jaki sposób publikacja tej rozmowy może być traktowana jako dobra dla tego kraju?


Może taki, że durne lemingi zauważą, że ich Oświeceni Przywódcy kłamią w żywe oczy pieprząc o potędze sojuszu z ameryką i jak to się dobrze z nimi układa? Wiele lemingów pieprzy argumenty typu "nic nam nie grozi, jesteśmy pod ochroną USA, Tusk tak powiedział z Sikorskim, że dzięki ich cudownej polityce zagranicznej z USA RUscy nic nam nie zrobią. Kaczyński to tylko by się pokłócił z USA i nikt by nas nie obronił.". Może paru przejrzy na oczy. Jednak patrząc po forach to chyba nic z tego.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4340 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:57:34 pm »

Tylko tak będzie dobrze w tym skorumpowanym lewackim kraju.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4341 dnia: Czerwca 22, 2014, 13:30:06 pm »
Piłem akurat do Lewinsky i Clintona, skoro dla POKa prywatne życie i rozmowy polityków nie powinny mieć żadnego wpływu na ich rządzenie.
Żadnego na pewno nie, ale należy oddzielić te dwie sfery. Poza tym dla mnie afera Lewinsky-Clinton była mocno rozdmuchana. To nie skandale powinny świadczyć o tym, która partia wygrywa wybory. O to mi w tym wszystkim chodzi.

Akurat PO po objęciu władzy pierwsze co to powołali to pełnomocnika do szukania wałków w PiS, a po kilku latach wnikliwej pracy wywiadowczej udało im się tylko wywęszyć że jeden PiSowiec kupił sobie dorsza za 8.16 zł na służbową kartę - i na tej zbrodni zakończyło wielomilionowe śledztwo PO na temat nieuczciwych PiSowców. Poza tym co to za argument? Nagrano dowody zdrady POwców, a w odpowiedzi "no tak, ale PiS pewnie też nie jest super porządny". Lol.
Miałem na myśli elektorat PiSu, który teraz oburza się na każde niecenzuralne słowo użyte przez ministra, a zapomina, że np. Piłsudski używał dużo dosadniejszych słów (i to nawet publicznie).

I w jaki sposób publikacja tej rozmowy może być traktowana jako dobra dla tego kraju?


Może taki, że durne lemingi zauważą, że ich Oświeceni Przywódcy kłamią w żywe oczy pieprząc o potędze sojuszu z ameryką i jak to się dobrze z nimi układa? Wiele lemingów pieprzy argumenty typu "nic nam nie grozi, jesteśmy pod ochroną USA, Tusk tak powiedział z Sikorskim, że dzięki ich cudownej polityce zagranicznej z USA RUscy nic nam nie zrobią. Kaczyński to tylko by się pokłócił z USA i nikt by nas nie obronił.". Może paru przejrzy na oczy. Jednak patrząc po forach to chyba nic z tego.
Sikorski nawet publicznie czasem ostro wypowiadał się o sojuszu z USA. Ale to, jak i zapewne te nagrania, było przed kryzysem ukraińskim. Teraz sprawy mają się nieco inaczej. USA słowami prezydenta i wiceprezydenta udzieliło wyraźnego poparcia Polsce. A w polityce trzeba się trzy razy zastanowić, zanim złoży się taką deklarację. Niewątpliwie w ostatnich miesiącach stosunki Polska-USA uległy zdecydowanej poprawie.


Rozmowa Rostowskiego z Sikorskim. Kolejne fragmenty nagrań
Cytuj
Rozmowa dotyczy między innymi Danuty Hübner z PO, której przyznano pierwsze miejsce na liście wyborczej w Warszawie. "To był skandaliczny pomysł z tą starą komuszką" - mówi Rostowski. "Czy ona jest nam w ogóle potrzebna?" - pyta Sikorski. "W ogóle" - odpowiada Rostowski.

Politycy rozmawiają też o - jak to określają - "dealu". "(...) proponujesz taki deal, jeśli ci pomogę być na pierwszym miejscu na liście gdzieś" - mówi Sikorski. "W Warszawie" - mówi Rostowski. "W Warszawie. Tego ci nie mogę obiecać. (...) Ale mogę ci obiecać, że cię poprę. Wtedy ty mi nie będziesz wadził w komisji? Deal?". "Deal" - odpowiada Rostowski. ""Jesteśmy po słowie" - mówi Sikorski.

Jacek Rostowski przytacza także swoją rozmowę z Ewą Kopacz przy okazji rekonstrukcji rządu. "Jeden wielki plus tego odwołania będzie, że nie będę musiał tego palanta słuchać. A ty tego nie możesz powiedzieć" - powiedział Rostowski do marszałek Sejmu.
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-rozmowa-rostowskiego-z-sikorskim-kolejne-fragmenty-nagran,nId,1446639

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4342 dnia: Czerwca 22, 2014, 13:37:10 pm »
Jacek Rostowski przytacza także swoją rozmowę z Ewą Kopacz przy okazji rekonstrukcji rządu. "Jeden wielki plus tego odwołania będzie, że nie będę musiał tego palanta słuchać. A ty tego nie możesz powiedzieć" - powiedział Rostowski do marszałek Sejmu.
Uuu a :P


wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4343 dnia: Czerwca 22, 2014, 13:39:35 pm »
Ładny mamy burdel w kraju  :oops:
Ciekawe czy Tuskowi jest przykro...
Czekam na rozmowy Graś-Kulczyk :!:

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4344 dnia: Czerwca 22, 2014, 13:44:43 pm »
Strasznie przypałowa ta prywata, ale to chyba nie tajemnica, że w partiach/rządach/wszędzie są grupy, które się lubią/nie znoszą/eliminują/pomagają/itd.  Chyba, że to też zaraz się okaże zdradą stanu? :P

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4345 dnia: Czerwca 22, 2014, 13:46:47 pm »
Ładny mamy burdel w kraju  :oops:
Ciekawe czy Tuskowi jest przykro...
Czekam na rozmowy Graś-Kulczyk :!:
Te rozmowy, które mają się ukazać nie są z Kulczykiem tylko z Krawcem.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4346 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:05:08 pm »

Tylko tak będzie dobrze w tym skorumpowanym lewackim kraju.
Dziwi mnie jak pisowcy często przytaczają wypowiedz tego pisowca, nie zdając sobie sprawy ilu PZPRowców było i jest  w samym pisie.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4347 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:28:12 pm »
Rozmowa Rostowskiego z Sikorskim. Kolejne fragmenty nagrań
Cytuj
Rozmowa dotyczy między innymi Danuty Hübner z PO, której przyznano pierwsze miejsce na liście wyborczej w Warszawie. "To był skandaliczny pomysł z tą starą komuszką" - mówi Rostowski.

 :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4348 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:44:20 pm »
Cytuj
Szef PKN Orlen: Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier**lał. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kur**, to paliwo może być nawet i po 7 zł

Teraz nic dziwnego że on służby nasłał na Wprost żeby zgarnąć te nagrania.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 14:45:52 pm wysłana przez el becetol »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4349 dnia: Czerwca 22, 2014, 15:00:21 pm »
Pomijając całe dobro i zło wynikłe z upublicznienia tych taśm, to gdybym miał postawić, od kogo one pochodzą, to stawiałbym że Rosja maczała w tym palce. "PO się postawiło, to niech teraz ma! Może na przyszłość zmądrzeją i nie będą tak się puszyć". Myślę, że nawet Tusk może wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za ten wyciek. Z pewnością jest to zresztą wyciek kontrolowany.


Nowe fragmenty taśm "Wprost". Rozmowa Grasia z Krawcem
Cytuj
Kolejna odsłona afery podsłuchowej. Tygodnik "Wprost" opublikował fragment rozmowy posła PO Pawła Grasia z Jackiem Krawcem, prezesem Orlenu.

"Owsiak chce ściągnąć kasę od spółek (...), 30 baniek" - mówi prezes Orlenu Jacek Krawiec. To fragment opublikowanego przez "Wprost" nagrania rozmowy posła PO Pawła Grasia z Jackiem Krawcem, którzy spotkali się w lutym w restauracji Sowa&Przyjaciele.

Graś i Krawiec mówili między innymi o planach obchodów rocznicy 4 czerwca 1989 roku. "Ta, bo 4 czerwca to obsadza rozumiem Bronek, te wszystkie obchody, jakiś tam koncert Rolling Stonesów chce według najnowszych moich informacji. Tylko kasy szukają oczywiście. To Owsiak organizuje, chce ściągnąć kasę od spółek (...), 30 baniek, nie?" - mówi prezes Orlenu.

Graś i Krawiec rozmawiają też o ewentualnym kandydowaniu Donalda Tuska na stanowiska w Unii Europejskiej. "Ciężka decyzja, mówię, bardzo kusząca, bo to jednak idziesz w zupełnie inna orbitę, odseparowujesz się od tego wszystkiego, od tego syfu, (...), jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu" - mówi Krawiec.

Rozmowa dotyczy też wyborów i ryzyka, że PO je przegra. "(...) przyjdą te oszołomy, k... i zrobią tu, k..., kocioł taki, że wszyscy będą mieli... wiesz" - mówi prezes Orlenu.
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-nowe-fragmenty-tasm-wprost-rozmowa-grasia-z-krawcem,nId,1446653

Niemiecki ekspert komentuje aferę taśmową
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/komentarze/news-niemiecki-ekspert-komentuje-afere-tasmowa,nId,1446660

Taśmy "Wprost". Rzeczniczka rządu zabrała głos ws. nowych nagrań
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-tasmy-wprost-rzeczniczka-rzadu-zabrala-glos-ws-nowych-nagran,nId,1446632

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4350 dnia: Czerwca 22, 2014, 15:20:12 pm »
Rosja

"Kurwa kurwie łba nie urwie."

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4351 dnia: Czerwca 22, 2014, 17:33:37 pm »
Najlepsze jest to, ze pizdek sikorski co innego mysli, co innego robi a co innego mówi (choż akurat sie z nim zgadzam :lol:) Jak całe to tałatajstwo z po. Przecież to po trybunał sie nadaje a Ci mi tu o wulgaryzmach  :lol: POK z wulfenem dalej brną slepo w swoje fascynacje ? :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4352 dnia: Czerwca 22, 2014, 17:45:36 pm »
ABW i CBŚ tworzy grupę specjalną, wyjaśnią sprawę podsłuchów
Cytuj
"Z polecenia szefa ABW i w uzgodnieniu z komendantem głównym policji została powołana specjalna grupa, która od kilku dni intensywnie pracuje nad tą sprawą. W skład grupy wchodzą funkcjonariusze ABW i CBŚ, którzy pracują nad różnymi wątkami i zbierają wszelkie informacje" - powiedział PAP Karczyński.

ABW nie ujawnia szczegółów swoich działań i nie komentuje doniesień medialnych.

Według RMF FM, ABW, która specjalizuje się w ochronie kontrwywiadowczej, bada m.in. wątki udziału obcych służb w procederze podsłuchiwania, a CBŚ skupia się na sprawdzaniu, czy za podsłuchami mogą stać zorganizowane grupy przestępcze.

Przed tygodniem "Wprost" opublikował pierwsze nagrania z podsłuchanych rozmów: szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką i jego współpracownikiem Sławomirem Cytryckim oraz b. wiceministra finansów Andrzeja Parafianowicza z b. ministrem transportu Sławomirem Nowakiem.

Praska prokuratura prowadzi śledztwo ws. nielegalnego podsłuchiwania osób pełniących ważne funkcje publiczne. Dwa zarzuty w tej sprawie postawiono Łukaszowi N., który pracował w restauracji, w której dokonano podsłuchów.

W sprawie rozmowy Nowak-Parafianowicz odrębne śledztwo wszczęła prokuratura. Po publikacjach Nowak zrezygnował z członkostwa w PO, a Rada Nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa zawiesiła w czynnościach Parafianowicza - wiceprezesa ds. korporacyjnych.

Na poniedziałek "Wprost" zapowiada publikację kolejnych stenogramów - m.in. rozmów szefa MSZ Radosława Sikorskiego z b. ministrem finansów Jackiem Rostowskim oraz prezesa Orlenu Jacka Krawca z b. rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem oraz ministrem skarbu Włodzimierzem Karpińskim.

Wydawca "Wprost" Michał M. Lisiecki poinformował w niedzielę na Twitterze, że źródłem informacji o nagraniach jest biznesmen.
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-abw-i-cbs-tworzy-grupe-specjalna-wyjasnia-sprawe-podsluchow,nId,1446681

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4353 dnia: Czerwca 22, 2014, 19:05:02 pm »
Podobno jest 60 nagrań. Byłoby miło, jakby wszystkie opublikowali.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4354 dnia: Czerwca 22, 2014, 19:26:19 pm »
A ja zaczynam wierzyć, że to nowy temat zastępczy odwracający uwagę i zasłaniający o wiele większe wałki, jakie dzieją się obecnie za plecami społeczeństwa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4355 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:05:26 pm »


Link do wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/N%C3%A9gritude
 :lol:


Kolejne taśmy ujawnione. "Za 30 lat będzie kompletnie ro...y system emerytalny"
Cytuj
"Za 30 lat będzie kompletnie ro...y system emerytalny. Nie będzie istniał w takim sensie, jak dzisiaj istnieje" - mówi biznesmen Piotr Wawrzynowicz, były współpracownik ministra sportu Mirosława Drzewieckiego. "Wprost" opublikował nagranie rozmowy Piotra Wawrzynowicza z wiceministrem środowiska Stanisławem Gawłowskim.

Doszło do niej w VIP-owskim saloniku restauracji Sowa & Przyjaciele. Rachunek za obiad płaci biznesmen. Wawrzynowicz i Gawłowski rozmawiają między innymi o systemie emerytalnym. "Wszyscy będziemy otrzymywać emeryturę 700 zł, 900, 1200, czyli taką, żeby przeżyć (...). Bo to jest ten problem właśnie, który ja mam z tymi emeryturami. Że ja nie wierzę, że to dojedzie" - mówi Wawrzynowicz. "Ja też..." - dodaje wiceminister.

Biznesmen opowiada też, jak Sławomir Nowak poprosił go, żeby poszedł do sklepu kupić mu zegarek, "bo nie chciał mieć zdjęć z drogiego sklepu, gdzie kupuje zegarek. Prawie się k... udało" - mówi Wawrzynowicz.
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-kolejne-tasmy-ujawnione-za-30-lat-bedzie-kompletnie-ro-y-sys,nId,1446707

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4356 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:23:28 pm »


Link do wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/N%C3%A9gritude
 :lol:

Na pewno w tym sensie pasuje do użytej wtedy wypowiedzi  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 20:58:46 pm wysłana przez el becetol »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4357 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:28:17 pm »
Sikorka celebrytka, co za baranów mam w rządzie.

W tym temacie brakuje tylko Pana Koparki. Oj sporo by się działo.


lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4359 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:48:38 pm »
http://wpolityce.pl/polityka/201786-szef-wosp-umoczony-w-afere-tasmowa-owsiak-chce-sciagnac-kase-od-spolek-30-baniek-i-obowiazkowy-strach-przed-pis-zrobia-tu-k-kociol

 :lol: :lol: :lol:
Jak tu Owsiak jest umoczony? Rozmawiają o nim, że chce ściągnąć pieniądze od spółek na organizację koncertu. Na wszystkie takie koncerty ściąga się pieniądze od spółek...