Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2140105 razy)

0 użytkowników i 46 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4560 dnia: Lipca 08, 2014, 18:33:44 pm »
Nie od dziś

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4561 dnia: Lipca 08, 2014, 18:46:03 pm »
Cytuj
Rozpoczęcie budowy pierwszego bloku planowane jest ok. 2020 r. W rządowym programie energetyki jądrowej pierwszy blok ma ruszyć z końcem 2024 r. Program ten stwierdza m.in., że ostrożnie szacowane nakłady inwestycyjne związane z przygotowaniem i realizacją budowy pierwszej elektrowni o mocy ok. 3000 MW mogą kształtować się na poziomie 40-60 mld zł, przy uwzględnieniu nakładów na przygotowanie terenu i infrastrukturę pomocniczą.
O ile do władzy nie dojdzie pis, który ma w planach zablokowanie energetyki jądrowej jak zresztą i ogolenie postępu i rozwoju.
Cytuj
gdzie wszystko inne poza Giertychem było wycięte, publikują sprawę dopiero jak Giertych zaczął brać udział w obronie nagranych i maksymalnie manipulują treścią.
i jak tu po czymś takim nie podejrzewać, że za tą całą afera stoją wyznawcy lub kapłani pis.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4562 dnia: Lipca 08, 2014, 19:17:06 pm »
ich chyba pojebało z tą ceną. wychodzi nawet 20 mln za 1mw, gdzie za taką samą ilość z wiatru trzeba zapłacić 5-7 mln.
potem jeszcze składowanie odpadów i zakup paliwa. nie dziwota, że świat się odwraca od atomu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2014, 19:48:56 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4563 dnia: Lipca 08, 2014, 19:36:21 pm »
Dlatego trzeba głosować na PiS, żeby doszli do władzy i to gówno zablokowali  8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4564 dnia: Lipca 08, 2014, 19:54:51 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4565 dnia: Lipca 08, 2014, 20:03:42 pm »
Teraz nagle dostali karę za sprawozdanie sprzed 5 lat, to na pewno przypadek. :lol: Co zabawniejsze, wtedy naczelnym był skrajnie przychylny platformie Tomasz Lis, ciekawe od kogo teraz nagle służby się dowiedziały o nieprawidłowościach w tamtych latach :lol:

Jak ktoś nie widzi, że to jest jedna je**na mafia to jest po prostu ślepy. Tyle.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4566 dnia: Lipca 08, 2014, 23:06:27 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16293264,Minister_Sikorski_w_TVP_Info___W_MSZ_wydajemy_12_mln.html

Odwracanie kota ogonem ciąg dalszy. 12 mln rocznie na prywatne obiadki Sikorskiego i Jacka - jego obrona brzmi tak, jakby nie dało się pogadać o sprawach zagranicznych z Jacusiem nigdzie indziej jak w drogiej knajpie przy obiadku :lol: Do tego to ciągłe pieprzenie o "nielegalnych podsłuchach" i że najważniejsze jest złapanie "bandytów".

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4567 dnia: Lipca 08, 2014, 23:15:07 pm »
Teraz nagle dostali karę za sprawozdanie sprzed 5 lat, to na pewno przypadek. :lol: Co zabawniejsze, wtedy naczelnym był skrajnie przychylny platformie Tomasz Lis, ciekawe od kogo teraz nagle służby się dowiedziały o nieprawidłowościach w tamtych latach :lol:

Jak ktoś nie widzi, że to jest jedna je**na mafia to jest po prostu ślepy. Tyle.

postępowanie w tej sprawie trwało dwa lata.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4568 dnia: Lipca 09, 2014, 00:18:38 am »
Teraz nagle dostali karę za sprawozdanie sprzed 5 lat, to na pewno przypadek. :lol: Co zabawniejsze, wtedy naczelnym był skrajnie przychylny platformie Tomasz Lis, ciekawe od kogo teraz nagle służby się dowiedziały o nieprawidłowościach w tamtych latach :lol:

Jak ktoś nie widzi, że to jest jedna je**na mafia to jest po prostu ślepy. Tyle.

postępowanie w tej sprawie trwało dwa lata.
Chciałem skomentować newsa, że "to im teraz PO dojebie", ale się powstrzymałem, bo pomyślałem, że takie postępowanie chyba nie może być kwestią dni, nawet w Polsce.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16293264,Minister_Sikorski_w_TVP_Info___W_MSZ_wydajemy_12_mln.html

Odwracanie kota ogonem ciąg dalszy. 12 mln rocznie na prywatne obiadki Sikorskiego i Jacka - jego obrona brzmi tak, jakby nie dało się pogadać o sprawach zagranicznych z Jacusiem nigdzie indziej jak w drogiej knajpie przy obiadku :lol: Do tego to ciągłe pieprzenie o "nielegalnych podsłuchach" i że najważniejsze jest złapanie "bandytów".
Z całej afery o taśmach najbardziej zdenerwowało mnie właśnie wydawanie tysięcy złotych na tzw. "służbowe" obiadki. Niby w skali całego państwa nie jest to astronomiczna kwota, tyle że to kropla w morzu wielu podobnych nadużyć. Problem w tym, że nawet wiele prywatnych firm w podobny sposób przepierdala kasę, więc prywatyzacja "wszystkiego co się da" raczej na niewiele by się zdała.


Mieszkańcy Krymu już narzekają po rosyjskiej aneksji
Cytuj
Mieszkańcy Krymu coraz częściej narzekają na izolację półwyspu. W cztery miesiące po rosyjskiej aneksji: rosną ceny, szwankuje system bankowy i wzrasta bezrobocie. Choć sezon turystyczny dopiero się zaczął, właściciele hoteli i restauratorzy już liczą straty.

Niezależnie od narodowości, większość Krymian dostrzega skutki międzynarodowej izolacji półwyspu. Rosjanie skarżą się na drożyznę, korupcję i niski poziom usług komunalnych. Tatarzy podnoszą kwestię nieposzanowania ich praw narodowościowych. Natomiast Polacy zauważają nadmierną obecność na ulicach wszelkiego rodzaju służ mundurowych.

Głównym źródłem utrzymania Krymian są usługi turystyczne. Już teraz wiadomo, że na półwysep przyjedzie o ponad 30 procent mniej gości, niż w ubiegłych latach. W opinii ekspertów, bez wyraźnej pomocy finansowej ze strony Moskwy półwysep sobie nie poradzi.
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-mieszkancy-krymu-juz-narzekaja-po-rosyjskiej-aneksji,nId,1464811

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4569 dnia: Lipca 09, 2014, 02:27:42 am »
to o krymie to  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: smieszne

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4570 dnia: Lipca 09, 2014, 09:03:59 am »
Dziwi mnie, że ich tam dziwi że nagle sie zrobiło gorzej :lol: Po takich akcjach jakie tam odchodziły to oni myśleli, że tam w kranie mleko z miodem zacznie płynąć czy co :lol:? Pewnie dopiero za kilka lat nawet zacznie się to stabilizować i jako tako wrócą do normalności stabliności (normalność to rzecz względna jak widać w obecnych czasach).

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4571 dnia: Lipca 09, 2014, 12:29:15 pm »
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,16293280,Prof__Chazan_zwalnia_ze_stanowiska_dyrektora_szpitala.html

Byłem pewien że jak zawsze w naszym państwie prawa Chazanowi nic nie zrobią, a tu proszę. Bardzo dobrze.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4572 dnia: Lipca 09, 2014, 12:34:34 pm »
I dobrze zrobili. Nie może być tak, że ziomek swoją klauzulą sumienia blokuje cały szpital. Niech sobie tam pracuje, ale niech nie zabrania wykonywać aborcji dzieci bez mózgu innym lekarzom z tego ośrodka.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4573 dnia: Lipca 09, 2014, 13:36:27 pm »
Cholera mam problem moralny z tą całą sytuacją. Rozumiem z jednej strony argument że złamał prawo bo miał obowiązek poinformować gdzie aborcje można zrobić. Został za to ukarany bo prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać. Nie rozumiem do końca hejtów na tego człowieka niektórych ludzi że dobrze mu tak i że tacy ludzie nie powinni leczyć. Ok jestem za tym, że jak ktoś chce to niech ma możliwość kupienia sobie broni i niech sobie odstrzeli łeb jeśli ma ochotę ze sobą skończyć.

Dla mnie to takie budki mogą sobie na ulicach stać:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 Nie wiem co bym zrobił ja sam na miejscu tego człowieka gdyby przyszedł do mnie ktoś i powiedział mi że chce żebym go zabił albo jego nienarodzone dziecko (pomimo wad płodu itd). Czuję, że nie chciałbym mieć krwi na rękach i żyć ze świadomością, że robie takie rzeczy. Wiem, że tu też ma miejsce przesuwanie granic co do tego kiedy płód można nazwać dzieckiem a kiedy nie i stąd też ten problem. W programie "woronicza 17"  kobieta z Twojego Ruchu określiła jasno, że dla niej hydraulik np. , który odmawia wykonania pewnej usługi ze względu na swoje widzimisie powinien mieć zakaz wykonywania zawodu, bo nie zrobił tego o co go prosiliśmy. Takie chore myślenie trochę, bo przecież zawsze można drugiego hydraulika zawołać co to zrobi, a przymuszanie kogoś do robienia rzeczy w której nie czuje sie dobrze brzmi jak dyktatura. Przejebane pod względem etycznym jest to wszystko. Ciekawe czy w takim razie na studiach ginekologicznych wprowadzą w część egzaminu końcowego test czy umiesz bez skrzywienia usunąć ciąże. Albo wprowadzić wymóg, że każdy lekarz chcący być ginekologiem musi mieć przynajmniej jedną aborcje na swoim koncie.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4574 dnia: Lipca 09, 2014, 13:41:09 pm »
Cholera mam problem moralny z tą całą sytuacją. Rozumiem z jednej strony argument że złamał prawo bo miał obowiązek poinformować gdzie aborcje można zrobić. Został za to ukarany bo prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać. Nie rozumiem do końca hejtów na tego człowieka niektórych ludzi że dobrze mu tak i że tacy ludzie nie powinni leczyć. Ok jestem za tym, że jak ktoś chce to niech ma możliwość kupienia sobie broni i niech sobie odstrzeli łeb jeśli ma ochotę ze sobą skończyć.

Dla mnie to takie budki mogą sobie na ulicach stać:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 Nie wiem co bym zrobił ja sam na miejscu tego człowieka gdyby przyszedł do mnie ktoś i powiedział mi że chce żebym go zabił albo jego nienarodzone dziecko (pomimo wad płodu itd). Czuję, że nie chciałbym mieć krwi na rękach i żyć ze świadomością, że robie takie rzeczy. Wiem, że tu też ma miejsce przesuwanie granic co do tego kiedy płód można nazwać dzieckiem a kiedy nie i stąd też ten problem. W programie "woronicza 17"  kobieta z Twojego Ruchu określiła jasno, że dla niej hydraulik np. , który odmawia wykonania pewnej usługi ze względu na swoje widzimisie powinien mieć zakaz wykonywania zawodu, bo nie zrobił tego o co go prosiliśmy. Takie chore myślenie trochę, bo przecież zawsze można drugiego hydraulika zawołać co to zrobi, a przymuszanie kogoś do robienia rzeczy w której nie czuje sie dobrze brzmi jak dyktatura. Przejebane pod względem etycznym jest to wszystko. Ciekawe czy w takim razie na studiach ginekologicznych wprowadzą w część egzaminu końcowego test czy umiesz bez skrzywienia usunąć ciąże. Albo wprowadzić wymóg, że każdy lekarz chcący być ginekologiem musi mieć przynajmniej jedną aborcje na swoim koncie.

Moim zdaniem tu nie chodzi o fakt, że odmówił wykonania Aborcji bo z tego co wiem Klauzula Sumienia jest od zawsze w medycynie i zawsze lekarz miał prawo odmówić. Obowiązkiem jego jednak było dać kontakt do lekarzy, którzy to zrobią, a ten blokował cały szpital czy coś. Szczegółów nie znam, ale tak mniej więcej to powinno działać.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4575 dnia: Lipca 09, 2014, 13:57:00 pm »
No to wiem właśnie i pod tym względem rozumiem że należała mu sie kara, bo jak w przypadku przykładu z hydraulikiem u mnie to on blokował możliwość pójścia do konkurencji czy jakoś tak. Ale i tak pod wieloma względami sytuacja niefajna.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4576 dnia: Lipca 09, 2014, 14:02:00 pm »
No to wiem właśnie i pod tym względem rozumiem że należała mu sie kara, bo jak w przypadku przykładu z hydraulikiem u mnie to on blokował możliwość pójścia do konkurencji czy jakoś tak. Ale i tak pod wieloma względami sytuacja niefajna.

Czy ja wiem... Sytuacja nie fajna to jest dla tej kobiety. Chazań zjebał sprawę, bo zamiast "uratować" życie, którego tak bardzo bronił, stworzył o wiele wiele więcej cierpienia. Matka ma traume, dziecko umierało w męczarniach.

Z drugiej strony media lubią przeginać. Tak jak parę lat temu była laska co miała skierowanie od optyka na aborcje, lekarze odmówili jej, a ona zrobiła raban w mediach, a okazało się, że urodziła zdrowe dziecko i wzroku nie straciła. Typiara po prostu dziecka nie chciała i kombinowała.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4577 dnia: Lipca 09, 2014, 14:16:16 pm »
Czy ja wiem... Sytuacja nie fajna to jest dla tej kobiety.


Odchodząc od sprawy Chazana to akurat ta kobieta to idiotka - zły Chazan nie wskazał jej lekarza = jest skazan na Chazana :lol: . Trzeba być skończonym debilem. Rozumiem, że w warszawie nie ma żadnych innych placówek ginekologicznych do których mogła się zgłosić? Nie wchodząc w sprawę Chazana to ta baba jest niespełna rozumu i tyle.

A co do Chazana - ja tam nie mam nic do niego, niech sobie aborcji nie wykonuje. Co innego jednak, jak ziomek jest ordynatorem na oddziale ginekologi i on zatwierdza każdą operację jaka jest przeprowadzana na oddziale. Przez swoją cudowną klauzulkę sumienia, nawet jeśli jakiś lekarz z jego oddziału zdecydowałby się na aborcję to i tak pan Chazan by ją zablokował nie dopuszczając zwyczajnie do zabiegu. Wystarczy, że go nie rozpisze na liście i tyle. Takie coś powinno być od razu załatwiane zwolnieniem gościa. Jakby jakiś jehowa był sobie ordynatorkiem i zarządził zakaz przetaczania krwi na całym oddziale to by było spoko?

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4578 dnia: Lipca 09, 2014, 14:26:08 pm »
Master jak to łatwo oceniać ludzi :-) Chazan przyciągał procedury w tym szpitalu na tyle długo ze nie było możliwości usunąć tego dziecka gdzie indziej nawet bez wskazania kogoś innego i o to jest caly ból w tej sprawie.

Jeszcze co do posta kogoś wyżej ze dzieco umierało w cierpieniach - o ile mi wiadomo ono ciągle żyje i umierać będzie przez kolejny miesiąc-dwa.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4579 dnia: Lipca 09, 2014, 14:39:16 pm »
Jeszcze co do posta kogoś wyżej ze dzieco umierało w cierpieniach - o ile mi wiadomo ono ciągle żyje i umierać będzie przez kolejny miesiąc-dwa.

Własnie też coś tak pamiętam, że jeszcze żyje nie miałem tylko pewności, więc wolałem bezpieczniej napisać ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4580 dnia: Lipca 09, 2014, 14:45:19 pm »
Master jak to łatwo oceniać ludzi  Chazan przyciągał procedury w tym szpitalu na tyle długo ze nie było możliwości usunąć tego dziecka gdzie indziej nawet bez wskazania kogoś innego i o to jest caly ból w tej sprawie.

W gąszczu cudownych wypowiedzi polityków zdawało mi się, że głównym powodem jest fakt, nie wskazania innego lekarza/placówki. Co do przeciągania procedur - w sumie sam się nie znam jak to przy ciąży jest ,ale chyba zmienić lekarza można zawsze kiedy się chce... Skoro Chazan przeciągał badania, mogła sobie zrobić u kogo innego.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4581 dnia: Lipca 09, 2014, 14:47:14 pm »
Z Chazanem nie ma żadnych wątpliwości etycznych, to skurwiały hipokryta. Zdaje się też, że główną zasadą lekarza powinno być "po pierwsze nie szkodzić", a nie "po pierwsze, żeby mi było miło". Ten śmierdziel szkodzi z całą premedytacją i jeszcze go na ołtarze wynoszą. Wspaniała katolicka moralność nie przeszkadza mu gapić się w c*py przez całe życie, ale wypełniać inne obowiązki zawodowe już tak.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4582 dnia: Lipca 09, 2014, 14:51:43 pm »
Mamy 25 lat wolnosci, wiec jesli facet nie chciał to kur** nie zrobił. I możecie go cmoknąć w dupke.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4583 dnia: Lipca 09, 2014, 14:52:28 pm »
Master jak to łatwo oceniać ludzi  Chazan przyciągał procedury w tym szpitalu na tyle długo ze nie było możliwości usunąć tego dziecka gdzie indziej nawet bez wskazania kogoś innego i o to jest caly ból w tej sprawie.

W gąszczu cudownych wypowiedzi polityków zdawało mi się, że głównym powodem jest fakt, nie wskazania innego lekarza/placówki. Co do przeciągania procedur - w sumie sam się nie znam jak to przy ciąży jest ,ale chyba zmienić lekarza można zawsze kiedy się chce... Skoro Chazan przeciągał badania, mogła sobie zrobić u kogo innego.

Master, nikt nie zakłada, że lekarz działa na jego szkodę. Kazali zrobić badania - każdy pomyśli że w dobrej wierze. A tu dupa, realizujemy sobie kampanię polityczną kosztem jakieś tam straumatyzowanej rodziny. Wszystko oczywiście w tajemnicy. A potem "Ha ha, mam was!".
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4584 dnia: Lipca 09, 2014, 14:55:51 pm »
Mamy 25 lat wolnosci, wiec jesli facet nie chciał to kur** nie zrobił. I możecie go cmoknąć w dupke.

Całe szczęście, że jakiejś sprawiedliwość jednak go dosięgła i szpital być może doczeka się kogoś kompetentnego na jego miejsce.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4585 dnia: Lipca 09, 2014, 14:58:35 pm »
W takim razie mamy ch** nie wolnosc..

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4586 dnia: Lipca 09, 2014, 15:04:04 pm »
Dlatego trzeba całkowicie zakazać aborcji i nie będzie takich problemów. Mam nadzieję, że po kolejnych wyborach parlamentarnych droga do takich zmian będzie otwarta.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4587 dnia: Lipca 09, 2014, 15:04:43 pm »
W takim razie mamy ch** nie wolnosc..
Chazan miał wolność zmiany zawodu w każdym momencie na taki, który nie będzie go gryzł moralnie. Ale nie, on po katolicku woli się gapić w piz*y, zwodzić, kłamać i oszukiwać. Katolikowi zwykłe powiedzenie prawdy prosto w oczy nie przystoi?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4588 dnia: Lipca 09, 2014, 15:19:11 pm »
Politycy niepotrzebnie rozciągają ten spór znwou na ogólnie aborcyjny. Tutaj chodzi o to co napisał wczesniej Xell i dodatkowo o narzucanie swojej woli całemu szpitalowi. Sprawa szybka do rozwiązania ale oczywiście to woda na młyn dla bojownikow skrobankowych i prolifeowych.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4589 dnia: Lipca 09, 2014, 15:23:02 pm »
Kazali zrobić badania - każdy pomyśli że w dobrej wierze. A tu dupa, realizujemy sobie kampanię polityczną kosztem jakieś tam straumatyzowanej rodziny. Wszystko oczywiście w tajemnicy. A potem "Ha ha, mam was!".


Ale poważnie osoba jest tak głupia, ze sama niczego nie przeczyta? Z tego co się w mediach mówi - o aborcji kobieta myślała już wcześniej. Poważnie nie przeczytała nigdzie, do którego tygodnia jest ona dozwolona w Polsce? Do tego Chazan jej od razu powiedział, że aborcji nie wykona - co sama babka mówi, że jej hospicjum zaoferował. Chyba, że Chazan np. w badaniu USG zobaczył, ze dziecko głowy nie ma, ale powiedział rodzicom, że wszystko ok, ale trzeba zrobić badania. No i dopiero z tych badań, które przeciągał wyszło, że dziecko głowy nie będzie miało. Co i tak raczej nie miało miejsce, bo jeśli na USG zobaczył, że głowy nie ma i tego nie wpisał w kartę przy załączonym zdjęciu z aparatu to to jest kryminał. Dlatego śmiem twierdzić, że matka jest jakaś nieogarnięta. Przynajmniej z tego co z mediów można się dowiedzieć.

Chazan niech sobie stosuje politykę jaką chcę, jednak bawi mnie oburzenie ludzików, że typek nie chce wykonać aborcji. A to ma się rozumieć lekarz ma robić wszystko co mu się powie jak jakiś tresowany pies? Może robić co mu się podoba (chyba, że jakiś wypadek i trzeba ratować życie; w sumie to i tak każdy kierowca ma taki obowiązek nawet). Jak ktoś będzie inżynierem od mostów i każe mu się zbudować most, a on odmówi, to rozumiem typek ma być pozbawiony prawa zawodu, bo odmówił zbudowania mostu? :lol: Pokrętna logika. Chazan uczył się na lekarza i robi swoje dobrze jako lekarz prowadzący. Pewnie nie jedno dziecko urodziło się zdrowe pod jego opieką. Więc idioci z Twojego Ruchu czy inni mówiący, że trzeba go pozbawić prawa wykonywania zawodu to prostaki, z zerowym pojęciem o czymkolwiek, no chyba, ze są specami od pedałowania i machania sztucznymi kutasami na paradzie równości. Co innego to piastowanie posady szefa oddziału państwowej kliniki położniczej i narzucanie swoich poglądów religijnych innych pracownikom czy pacjentom, specjalnie blokując dany zabieg w państwowym szpitalu. To powinno być piętnowane, jednak gadanie bzdur, że jeśli dany lekarz nie chce wykonać aborcji to trzeba go zwolnić, jest debilizmem. Ostatnio byłem świadkiem, kiedy kardiochirurdzy nie zdecydowali się na usunięcie wegetacji z serca pacjentki. Rozumiem trzeba ich wyje**ć na zbity pysk i pozbawić prawa wykonywania zawodu, bo nie podjęli się operacji? "No ale przysięga hipokratesa, bla bla"... Klauzula sumienia jest, więc można używać. Jakby nie było to proszę bardzo - zwalniajcie lekarzy jak leci.

Sprawa szybka do rozwiązania ale oczywiście to woda na młyn dla bojownikow skrobankowych i prolifeowych.

Dokładnie. Jeszcze w katolickich mediach coś tam wypisują, zę dziecko jest z in vitro i dają to argument, ze potwory się rodzą z próbówki :lol: Naprawdę trza nisko upaść by takie bzdury pisać. Jakby urodziło się z normalnego stosunku płciowego to rozumiem te cudone media pisałyby jaki to zły seks jest, bo się dzieci bez móżgu rodzą :lol: jakby jeszcze para bez ślubu była to by napisali, ze dziecko chore, bo seks przed ślubem. Żałosne. (co  nie zmienia faktu, że refundacja zabiegu in vitro przez państwo to jakaś kpina i ludzie co to wprowadzili powinni być pozamykani).
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2014, 15:27:55 pm wysłana przez Master_666 »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4590 dnia: Lipca 09, 2014, 15:45:31 pm »
Kazali zrobić badania - każdy pomyśli że w dobrej wierze. A tu dupa, realizujemy sobie kampanię polityczną kosztem jakieś tam straumatyzowanej rodziny. Wszystko oczywiście w tajemnicy. A potem "Ha ha, mam was!".
Ale poważnie osoba jest tak głupia, ze sama niczego nie przeczyta?
Wychodzi że każdy powinien mieć pełną wiedzę medyczną idąc do szpitala, bo lekarze to kłamcy, robią co chcą, a jak ŚWIADOMIE działają na szkodę pacjenta, to pacjent sam sobie winny. Super.

Master, jak Lupi powiedział, to nie jest spór o aborcję, nikt też nie chciał nigdy Chazana zmuszać do przeprowadzania aborcji.

Chazanowi wolno być katolickim hipokrytą, który na co dzień wpatrzony w pochwy umie oddzielić pracę od religii (ciekawe czemu tylko na tym polu mu to wychodzi).

ALE!

Chazanowi jako lekarzowi NIE WOLNO zwodzić, kłamać i oszukiwać. Tyle. Mam nadzieję, że tu się Master zgadzamy.... ?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4591 dnia: Lipca 09, 2014, 15:47:37 pm »
W takim razie mamy ch** nie wolnosc..
Chazan miał wolność zmiany zawodu w każdym momencie na taki, który nie będzie go gryzł moralnie. Ale nie, on po katolicku woli się gapić w piz*y, zwodzić, kłamać i oszukiwać. Katolikowi zwykłe powiedzenie prawdy prosto w oczy nie przystoi?
Co Ty w ogóle pier**lisz z tymi cipami człowieku? Weź się ogarnij...

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4592 dnia: Lipca 09, 2014, 15:51:47 pm »
W takim razie mamy ch** nie wolnosc..
Chazan miał wolność zmiany zawodu w każdym momencie na taki, który nie będzie go gryzł moralnie. Ale nie, on po katolicku woli się gapić w piz*y, zwodzić, kłamać i oszukiwać. Katolikowi zwykłe powiedzenie prawdy prosto w oczy nie przystoi?
Co Ty w ogóle pier**lisz z tymi cipami człowieku? Weź się ogarnij...
Facet jest ginekologiem, myślisz że jak wybierał zawód to czym się kierował? A teraz pozuje na świętego.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4593 dnia: Lipca 09, 2014, 15:55:56 pm »
Facet jest ginekologiem, myślisz że jak wybierał zawód to czym się kierował? A teraz pozuje na świętego.

Myślę, że kierował się dobrym zarobkiem.

Mam nadzieje, że nie myślisz, że ginekolodzy wybierają swój zawód by patrzeć na ci** i cycki o_O ?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4594 dnia: Lipca 09, 2014, 16:04:51 pm »
Jak się lekarz urządzi to zarobki ma w każdej specjalności. I nie wierzę, żeby im to przez myśl nie przechodziło. Gdybyś się decydował na taki zawód to pewnie dlatego, że ktoś to musi robić, co? :troll:

W każdym razie taki katolicki beton jak Chazan powinien sobie znaleźć specjalność bardziej licującą z jego świętością. W końcu w biblii jest to tak samo zakazane jak aborcja.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4595 dnia: Lipca 09, 2014, 16:18:48 pm »
W końcu w biblii jest to tak samo zakazane jak aborcja.

To co w biblii jest napisane nie ma żadnego znaczenia dla katolików. Liczy się to co powie kościół i jak ją zinterpretuje + KKK. I z tego co mi wiadomo, kościół pozwala patrzeć na ci** lekarzom.

A poważnie nikt nie uważa, że Chazan kierował się chęcią pomocy przychodzenia na świat dzieci? Skoro jest"katolickim betonem" jest to wysoce prawdopodobne.  Na pewno bardziej niż chęć patrzenia na ci**...

Wychodzi że każdy powinien mieć pełną wiedzę medyczną idąc do szpitala, bo lekarze to kłamcy, robią co chcą, a jak ŚWIADOMIE działają na szkodę pacjenta, to pacjent sam sobie winny. Super.

Prawne ustosunkowanie pańśtwa do aborcji to akurat nie jest wiedza medyczna, ale prawnicza. Nikt nie wie jak wyglądała rozmowa z Chazanem tej babki i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie pytała do kiedy aborcja jest możliwa. A jak sama nie chciała tego sprawdzić to ma problem. Nie wiem też kto tutaj działa na szkodę pacjenta. Że niby Chazan jakoś tej babce szkodził? Nie zauważyłem. Jeśli coś ukrywał przed pacjentką itp. no to można o tym mówić. Ale z tego co w mediach trąbią to pacjentka dobrze wiedziała, że dziecko będzie bez mózgu i Chazan jej o tym powiedział. O "przeciąganiu" badań  gada tylko sama zainteresowana.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4596 dnia: Lipca 09, 2014, 16:31:01 pm »
Może to ja jestem jakiś dziwny, ale imho każdy ginekolog, który nie jest ostatnim pedałem, wybierając zawód czasem pomyśli "pewnie będzie z zasady nie za fajnie, ale czasem jak się trafi....". A już na pewno pomyśli tak każdy młody, jurny chłop na studiach. To nie musi być zaraz fiksacja, ale myśl na pewno się pojawia. Co to nagle sami święci na forum?

Master, reasumując, lekarzowi wolno kłamać, oszukiwać i zatajać. Ciekawe czy w innych zawodach Twoim zdaniem też tak jest? Jak by Cię mechanik obrobił na częściach też będzie ok? Bo trzeba było je samemu sprawdzać? A uczciwość zawodowa?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4597 dnia: Lipca 09, 2014, 16:39:41 pm »
Master, reasumując, lekarzowi wolno kłamać, oszukiwać i zatajać. Ciekawe czy w innych zawodach Twoim zdaniem też tak jest? Jak by Cię mechanik obrobił na częściach też będzie ok? Bo trzeba było je samemu sprawdzać? A uczciwość zawodowa?

Ale gdzie Chazan okłamał pacjentkę? Nie wiem, to chyba normalne, ze jak ktoś musi mieć aborcję to sobie o niej poczyta, ulotkę cokolwiek. Czy gdzieś jest napisane, że Chazan zwodził pacjentkę? Jedyne co, to podobno "przeciągał" jakieś badania, już PO zadeklarowaniu, że aborcji nie wykona. Skoro pacjentka chciała aborcji, a Chazan niezależnie od wyniku badań i tak jej nie przeprowadziłby, to na jej miejscu bym zmienił szpital i lekarza prowadzącego. W Warszawie to nie problem.

Cytuj
Może to ja jestem jakiś dziwny, ale imho każdy ginekolog, który nie jest ostatnim pedałem, wybierając zawód czasem pomyśli "pewnie będzie z zasady nie za fajnie, ale czasem jak się trafi....". A już na pewno pomyśli tak każdy młody, jurny chłop na studiach. To nie musi być zaraz fiksacja, ale myśl na pewno się pojawia. Co to nagle sami święci na forum?

Tak to jest chyba tylko na 1 roku. Nie wiem, ja już nie jednego cycka widziałem na praktykach, od małych, jędrnych, dużych, zwisów czy sztucznych cycków i szczerze, jakoś nie specjalnie mnie podjarały. Popatrzyło się na nie i tyle. Bardziej mnie interesował szmer w sercu :( Większość osób podchodzi do pacjentów aseksualnie. Skomciać można, ale żeby kierować się tym w wyborze specjalizacji? :lol: Rozumiem każdy urolog to miłośnik męskich wzwodów, a proktolog uwielbia wsadzać kutacha w odbyt...


http://www.tokfm.pl/blogi/niskakulturapl/2014/07/tusk_70_kaczynski_/1#BoxSlotI3img





idać która gazetka najwięcej dostaje z reklam państwowych spółek  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4598 dnia: Lipca 09, 2014, 16:52:28 pm »
W takim razie mamy ch** nie wolnosc..
Chazan miał wolność zmiany zawodu w każdym momencie na taki, który nie będzie go gryzł moralnie. Ale nie, on po katolicku woli się gapić w piz*y, zwodzić, kłamać i oszukiwać. Katolikowi zwykłe powiedzenie prawdy prosto w oczy nie przystoi?
Co Ty w ogóle pier**lisz z tymi cipami człowieku? Weź się ogarnij...
Facet jest ginekologiem, myślisz że jak wybierał zawód to czym się kierował? A teraz pozuje na świętego.
waaaaaaaat

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4599 dnia: Lipca 09, 2014, 16:59:25 pm »
Skomciać można, ale żeby kierować się tym w wyborze specjalizacji? :lol: Rozumiem każdy urolog to miłośnik męskich wzwodów, a proktolog uwielbia wsadzać kutacha w odbyt...
Przyznam, że sam pomyślałbym o czymś takim tylko w przypadku ginekologii, proktologiem czy urologiem imho zostaje się jak kończą się miejsca na innych specjalizacjach. No ale nie wsadzałem facetom paluchów w tyłek podczas badań, więc może się mylę...

Co do Chazana, Master, jeśli Twoim zdaniem jest taki krystaliczny, to za co go zwolnili? Nie okłamywał? Nie oszukiwał? Serio? Do zatajania się nie odniosłeś, a zatajał fakty przed pacjentką, które uczciwy człowiek (nawet nie lekarz, człowiek wystarczy) by jej powiedział. Tym samym działał na jej szkodę - też gdzieś pisałeś że nie rozumiesz gdzie ta szkoda, ale wystarczy poczytać uzasadnienie jego zwolnienia, wszystko masz na tacy. Działanie na szkodę pacjentki i zatajanie ważnych informacj może w ścisłym znaczeniu słowa nie jest kłamstwem, czy oszustwem, ale ogólne zachowanie i styl życia i pracy Chazana już tak. Tak czy inaczej widzę że podejście do przyszłego pacjenta masz niezłe, no ale hajs się musi zgadzać.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.