Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2141436 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5520 dnia: Listopada 27, 2014, 17:23:37 pm »
Mam pytanie, co za kretyni chodzą na wyboru, tracą czas, pieniądze (za dojazd) i oddają celowo głos nieważny? Trzeba być głupim jak nie wiem.

A no właśnie dlatego - swoim głosem poświadczają, że chcą uczestniczyć w procesie wyborczym i korzystać z praw państwa demokratycznego, a jednocześnie dać do zrozumienia rządzącym, żeby się porządnie za siebie zabrali. To widać we wszystkich badaniach, gdzie ocena pracy Sejmu jest bardzo niska, a te badania nie dzielą się pod względem opcji politycznej - i wyborcy PO, i PiS mają w dupie parlament jako INSTYTUCJĘ.

Możliwa jest również sytuacja o której pisze CancerPL, no ale wątpię aby Prawdziwi Patrioci na tym forum dali się tak łatwo omamić oczywistą PO, pro-bolszewicką propagandą - że zwyczajnie karty do głosowania (tzw. książeczka), była źle złożona, co dawało wrażenie, że można głosować po kilka razy, po każdej stronie. A kto był na pierwszej stronie? PSL, który zresztą zawsze osiąga niezły wynik w wyborach samorządowych. Jaka w tym wina PO, które tego nie układało, a pierwsze miejsce na listach wyborczych metodą losowania przypadło PSL? Nie wiem, ale pewnie Kaczyński wie.


Najbardziej smuci (oprócz wypowiedz tutaj), że tak dużo młodych osób głosowało na PiS - kiedy myślałem, że aby Polska się rozwijała wystarczy, że ten cały Rydzykowy, PRL-owski beton myślowy reprezentowany przez Kaczyńskiego zwyczajnie wymże, jak sam Kaczyński. Ale teraz widzę, że to nic nie rozwiąże - za kilka lat wojoniczy Prawdziwi Polacy pozakładają rodziny, i dalej będą szydzić z Żydów (bo im się należy!), homoseksualistów (bo miejsce pedałów jest w domu!), itd.


A za 50 lat historycy się pochylą, i zobaczą, że PiS był momentem kiedy Polakom zbiorowo odbiło, kiedy element oporu przeciwko rozwojowi, kroku naprzód się uaktywnił - jak Targowica, jak Sanacja. Ale jak zwykle ludzie nie potrafią wyciągać wniosków z historii.


Co tak mało tych głosów w ogóle?

Bo okręgi wyborcze są z głębokiej wiochy każdy? Nie każdy okręg to dzielnica Warszawy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2014, 17:25:16 pm wysłana przez Castor Krieg »

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5521 dnia: Listopada 27, 2014, 17:28:32 pm »
Bo okręgi wyborcze są z głębokiej wiochy każdy? Nie każdy okręg to dzielnica Warszawy.
No szczególnie Płońsk z ponad 20 tysiącami mieszkańców to mega wiocha.

.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5522 dnia: Listopada 27, 2014, 17:44:00 pm »
Bo okręgi wyborcze są z głębokiej wiochy każdy? Nie każdy okręg to dzielnica Warszawy.
No szczególnie Płońsk z ponad 20 tysiącami mieszkańców to mega wiocha.

.

Ale okręg wyborczy to nie cały Płońsk, tak samo jak Warszawa ma setki okręgów wyborczych a nie jeden. Lepiej ilustrują to następne dane gdzie jest napisane 'komisja obwodowa'.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5523 dnia: Listopada 27, 2014, 17:47:49 pm »
Mam pytanie, co za kretyni chodzą na wyboru, tracą czas, pieniądze (za dojazd) i oddają celowo głos nieważny? Trzeba być głupim jak nie wiem.

A no właśnie dlatego - swoim głosem poświadczają, że chcą uczestniczyć w procesie wyborczym i korzystać z praw państwa demokratycznego, a jednocześnie dać do zrozumienia rządzącym, żeby się porządnie za siebie zabrali.

No to mamy teraz kilkadziesiąt procent nieważnych, rekord w historii. I jak tam, zadziałało, zabrali się za siebie ci politycy? Twoja teoria sprawdziła się w praktyce? #lewackalogika

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5524 dnia: Listopada 27, 2014, 17:52:07 pm »

No to mamy teraz kilkadziesiąt procent nieważnych, rekord w historii. I jak tam, zadziałało, zabrali się za siebie ci politycy? Twoja teoria sprawdziła się w praktyce? #lewackalogika

Ty masz trudności z myśleniem zawsze, czy tylko w sytuacjach tego wymagających?

1. Nie podoba mi się klasa polityczna.
2. Idę na wybory.
3. Oddaję nieważny głos.
4. PKW publikuje dane o nieważnych głosach.

I teraz opcje:

5a. Politycy jako jedną z przyczyn wskazują oprzydzenie Polaków walką polityczną, biorą się za siebie, wojenka lekko gaśnie.
5b. Politycy idąc za przykładem el becetola nie wyciągają wniosków, bo myslenie boli, i dalej napier**lają swoje.


Czegoś nie rozumiesz teraz? Może kredkami narysować?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5525 dnia: Listopada 27, 2014, 17:58:10 pm »
Typowy castor - ja pytam jaki jest fakt, czy teoria zadziałała - a ten mi zamiast twardych faktów przedstawia swoje fantazyjne opcje doprawione nerwowymi wyzwiskami.

Fakt: oddali Polacy masowo nieważne głosy i żadnej zmiany w postawie polityków nie ma. A Castor dalej uparty jak chiński osiołek powtarza, że to powinno zadziałać. Nie, nie powinno. Rzeczywistość obaliła twoją kolejną bzdurną tezę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5526 dnia: Listopada 27, 2014, 19:59:04 pm »
Dobra, czyli jednego kretyna co nie oddał głos ważny "by politycy zrozumieli bunt" znamy.

kur** jakie myślenie; aż musiałem napisać przekleństwo, bo ciężko mi się pozbierać po przeczytaniu wywodu Castora :lol:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5527 dnia: Listopada 27, 2014, 20:08:59 pm »
•Urząd Gminy w Płońsku – głosy ważne 10, głosy nieważne 56
•Komisja obwodowa w Strachowie – głosy ważne 64, głosy nieważne 56
•Komisja obwodowa w Siedlinie – głosy ważne 16, nieważne 91
•Komisja obwodowa w Lisewie - ważne 17, nieważne 81
•Komisja obwodowa w Arcelinie – ważne 1, nieważne 59
•Komisja obwodowa w Szerominku – ważne 6, nieważne 70
•Komisja obwodowa w Słoszewie – ważne 6, nieważne 25
•Komisja obwodowa w Skarżynie – ważne 18, nieważne 58

To są żarty? Ktoś naprawdę jest w stanie uwierzyć, że na 60 głosów w komisji tylko 1 był oddany prawidłowo?  :lol:
Co tak mało tych głosów w ogóle?
Teraz wyczytałem, że jednak ktoś sobie ubzdurał i te głosy ważne, to jest NA JEDNEGO KANDYDATA, a głosów nieważnych jest WSZYSTKICH (choć ten kandydat twierdzi, że to nieważne, ale były głosowane na niego, więc sfałsowane, lol).
Chyba niepotrzebnie internety sieją ferment.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5528 dnia: Listopada 27, 2014, 21:57:55 pm »
Cytuj
Najbardziej smuci (oprócz wypowiedz tutaj), że tak dużo młodych osób głosowało na PiS - kiedy myślałem, że aby Polska się rozwijała wystarczy, że ten cały Rydzykowy, PRL-owski beton myślowy reprezentowany przez Kaczyńskiego zwyczajnie wymże, jak sam Kaczyński. .
Nie jest źle. biorąc pod uwagę ze wyborcy palikota wrócili do pis i tak zdobył mało głosów. Być może częściowo przez oddanie nieważnego głosu(w końcu pisowcy należą do tych najgłupszych), stad teraz PIS robi ta cala awanturę.

Cytuj
No to mamy teraz kilkadziesiąt procent nieważnych, rekord w historii. I jak tam, zadziałało, zabrali się za siebie ci politycy? Twoja teoria sprawdziła się w praktyce?
nie wiem czy zadziałało, ale tak część ludzi mogła pomyśleć. Masz jakiś dowód na to że tak nie było?

Cytuj
Fakt: oddali Polacy masowo nieważne głosy i żadnej zmiany w postawie polityków nie ma.
i co w związku z tym? czy to co się dzieje/stanie się wyklucza intencje jakimi kierowali się wyborcy?

Cytuj
Chyba niepotrzebnie internety sieją ferment.
Nie internety tylko pisowcy. Oni przeinaczanie faktów i manipulacje maja we krwi. Po prostu nie mogą znieść, że ich elektorat jest tak głupi i oddał tyle nieważnych głosów.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5529 dnia: Listopada 27, 2014, 22:07:20 pm »
Miło patrzeć jak wulfen stoi za rączką z homopropagandzistą chwalącym komunizm - świetna antyprawicowa koalicja na forum powstała :lol:

Nie internety tylko pisowcy.

I Korwin. I Wipler. Zabawnie jak nagle stali się dla ciebie pisowcami bo skrytykowali ukochanego tuska  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5530 dnia: Listopada 27, 2014, 22:17:23 pm »
A kiedy korwin nie krytykował tuska?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5531 dnia: Listopada 27, 2014, 22:24:08 pm »
A kiedy korwin nie krytykował tuska?

W opowieściach wulfena.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5532 dnia: Listopada 27, 2014, 22:24:56 pm »
Jak zwykle nic merytorycznego z twojej strony.
Cytuj
I Korwin. I Wipler. Zabawnie jak nagle stali się dla ciebie pisowcami bo skrytykowali ukochanego tuska
Korwin i Wipler nie są pisowcami. Wybory krytykowali, ale w porównaniu do pis, Korwina i Wiplera prawie nie słuchać. Poza tym Wipler ma pisowskie korzenie. On uciekł z pisu dopiero jak się dowiedział o pisopalikotyźmie.
 Głównie za tą masową histerię związaną z wyborami odpowiada PIS. Autorami tych bzdur, które wkleił Iras też jest PIS.
 A dlaczego akurat pis wyjaśniłem wcześniej.

« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2014, 22:28:10 pm wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5533 dnia: Listopada 27, 2014, 22:28:37 pm »
Jak zwykle nic merytorycznego z twojej strony.
Cytuj
I Korwin. I Wipler. Zabawnie jak nagle stali się dla ciebie pisowcami bo skrytykowali ukochanego tuska
Korwin i Wipler nie są pisowcami. Wybory krytykowali, ale w porównaniu do pis, Korwina i Wiplera prawie nie słuchać. Poza tym Wipler ma pisowskie korzenie. On uciekł z pisu dopiero jak się dowiedział o pisopalikotyźmie.
 Głównie za tą masową histerię związaną z wyborami odpowiada PIS. Autorami tych bzdur, które wkleił Iras też jest PIS.
  A to nie było tak, ze odszedł bo i tak by go wyje**li za bitke z milicją? Nie widać ich w tv też z innego wzgledu. Serio Wulfen musisz być lewakiem bo tylko jakieś głupie teorie snujesz aby zrobić zamęt wśród podatnej młodzieży z forum o grach.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5534 dnia: Listopada 27, 2014, 22:41:46 pm »
 
Cytuj
A to nie było tak, ze odszedł bo i tak by go wyje**li za bitke z milicją?
Nie. Wipler odszedł dużo wcześniej kiedy dowiedział się prawdy o braku istotnych różnic programowych między PIS i Palikotem. Poszukaj sobie jego wypowiedzi o przyczynie odejścia z PIS.

Cytuj
Serio Wulfen musisz być lewakiem bo tylko jakieś głupie teorie snujesz aby zrobić zamęt wśród podatnej młodzieży z forum o grach.
Niestety, właśnie młodzież jest manipulowana i myśli że poglądy na temat homoseksualizmu i innych pierdół są wyznacznikiem tego czy ktoś jest lewakiem czy prawakiem i potem bredzą o wielkich różnicach miedzy PIS a  Palikotem a SLD.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2014, 22:46:18 pm wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5535 dnia: Listopada 27, 2014, 22:46:06 pm »
TAk wymieniasz te skróty partyjne a nic o PO nie napiszesz?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5536 dnia: Listopada 27, 2014, 22:47:06 pm »
Przecież Wipler ostro się w tą sprawę zaangażował:


Co za menda z tego dziennikarzyny.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5537 dnia: Listopada 27, 2014, 22:50:04 pm »
Niemożliwe, filmik powyżej jest sfabrykowany przez PiS. Przecież wulfen wytłumaczył, że Wipler nie jest słyszany, więc nie mógł być w ogólnopolskim radiu czy telewizji.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5538 dnia: Listopada 27, 2014, 23:05:37 pm »
Przecież Wipler ostro się w tą sprawę zaangażował:


Co za menda z tego dziennikarzyny.
Zupełnie nie potrzebnie :( Mam nadzieje że niedługo da sobie z tym spokój. Przez niego Nowa prawica znowu może być postrzegana przez ludzi jako macka PIS i w kolejnych wyborach znowu 1-2% :(  Z drugiej strony dzięki niemu wyborcy nowej prawicy z powrotem wrócą do PO co da zwycięstwo Platformie
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2014, 23:09:33 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5539 dnia: Listopada 28, 2014, 01:23:32 am »
Donek w Brukseli jak zobaczył że ma takich wyborców jak wulfen:


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5540 dnia: Listopada 28, 2014, 03:06:57 am »
donek zrobił swoje ma to w dupie.
Jak myslicie wulfen to konto ktorego uzytkwnika?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5541 dnia: Listopada 28, 2014, 18:27:37 pm »
Fakt: oddali Polacy masowo nieważne głosy i żadnej zmiany w postawie polityków nie ma. A Castor dalej uparty jak chiński osiołek powtarza, że to powinno zadziałać. Nie, nie powinno. Rzeczywistość obaliła twoją kolejną bzdurną tezę.

Ależ ja nic takiego nie mówiłem, przestań proszę wkładać w moje usta takie rzeczy, nie jestem wyborcą PiSu i mój poziom intelektualny jest sporo wyższy, tak więc mnie nie przekrzyczysz.

Co do homopropagandzisty chwalącego komunizm - ponownie pudło, ale u ciebie to już tradycja. Komunizmu nie lubię, gospodarkę rynkową kocham, ponieważ oddziela ona nierobów od osób pracowitych. Co do homopropagandzisty - wiesz, moim zdaniem upominanie się o podstawowe prawa człowieka dla cześci społeczeństwa, która jest dyskryminowana to nie propaganda, ale widocznie ty to widzisz inaczej. Ja tobie do sypialni nie zaglądam, myslałem, że tak się nie robi, ale ty i cała reszta homofobów wprost kochacie taki voyeuryzm. No cóż, każdego coś kręci.  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5542 dnia: Listopada 28, 2014, 18:37:00 pm »
Fakt: oddali Polacy masowo nieważne głosy i żadnej zmiany w postawie polityków nie ma. A Castor dalej uparty jak chiński osiołek powtarza, że to powinno zadziałać. Nie, nie powinno. Rzeczywistość obaliła twoją kolejną bzdurną tezę.

Ależ ja nic takiego nie mówiłem

Nie kur** :lol: A te teorie to w czyich postach były?

swoim głosem poświadczają, że chcą uczestniczyć w procesie wyborczym i korzystać z praw państwa demokratycznego, a jednocześnie dać do zrozumienia rządzącym, żeby się porządnie za siebie zabrali


Politycy jako jedną z przyczyn wskazują oprzydzenie Polaków walką polityczną, biorą się za siebie, wojenka lekko gaśnie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5543 dnia: Listopada 28, 2014, 21:20:14 pm »
Tusk najwidoczniej podszkolił się w angielskim:

Cytuj
Korespondent "FT" odnotowuje, że w czasie rozmowy Tusk co pewien czas zerka na telewizor, który pokazuje mecz piłkarski. Tusk, kibic londyńskiego Arsenalu, żywiołowo reaguje na informację, że wydawca "FT" jest wielbicielem Tottenhamu. "Fuck!" - wykrzykuje, jeszcze raz dowodząc - zauważa "FT" - że "jego umiejętność posługiwania się angielskim jest znakomita".
http://fakty.interia.pl/swiat/news-ft-o-tusku-ucielesnienie-nowej-generacji-politykow,nId,1566414
 :lol:

Ogólnie polecam cały news. Nie powiem, trochę się uśmiałem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2014, 22:22:10 pm wysłana przez POK »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5544 dnia: Listopada 28, 2014, 21:52:31 pm »
Dobrze że link zapodałeś :-P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5545 dnia: Listopada 28, 2014, 22:21:57 pm »
A sorry, musiałem się zajebać ;) Już daję edita.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5546 dnia: Listopada 29, 2014, 13:46:32 pm »
Nie wiedziałem gdzie dać:
http://fakty.interia.pl/nauka/news-eksperci-zycie-polakow-wydluza-sie-szybciej-niz-w-europie-za,nId,1566514#pst82352573

Znajdziemy tu trochę różnych ciekawych statystyk dotyczących średniej długości życia.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5547 dnia: Listopada 29, 2014, 13:54:50 pm »
Cytuj
Wyjątkiem jest Łódź i woj. łódzkie, gdzie od lat żyje się najkrócej w naszym kraju. W tym regionie żyje się przeciętnie o 3,6 lat krócej (w przypadku mężczyzn) i o 2,5 lat krócej, jeśli chodzi o kobiety, w porównaniu do województw, gdzie Polacy żyją najdłużej. Są to woj. małopolskie, podkarpackie i podlaskie.
Miasto i region tak zajebiście intensywne, że szlag cię trafia ponad 3 lata wcześniej :lol:

Zaskakujące, krakowski smog dobrze konserwuje.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5548 dnia: Listopada 29, 2014, 14:02:24 pm »
Mam dyplom i żyje w Małopolsce, teraz tylko do większego miasta się przenieść i będę czuł się bezpieczny :angel:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5549 dnia: Listopada 29, 2014, 14:05:00 pm »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5550 dnia: Listopada 29, 2014, 15:52:52 pm »
W łódzkim najkrócej, spoko, nie będziemy się długo z Irasem męczyć.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5551 dnia: Listopada 29, 2014, 22:25:29 pm »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5552 dnia: Listopada 29, 2014, 22:56:04 pm »
No wyszkolił się jebaniutki. Ja by chciał zobaczyć co użytkownik @Tomasz ma na to do powiedzenia.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5553 dnia: Listopada 29, 2014, 22:59:19 pm »
Wyreżyserowane.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5554 dnia: Listopada 29, 2014, 23:01:04 pm »
Na pewno znał pytania wcześniej, to w końcu nie jest luźna rozmowa na tematy różne. Trzeba jednak przyznać, że poczynił spore postępy. Trochę obycia i bez problemu się z każdym dogada.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5555 dnia: Listopada 29, 2014, 23:37:56 pm »
Nauczyć się tekstu na pamięć to i ja potrafię w dwa dni, w praktycznie każdym języku, który nie jest tonalny.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5556 dnia: Listopada 30, 2014, 00:12:52 am »
No ale mówi poprawnie. Raczej jest już na umiany skurwiel.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5557 dnia: Listopada 30, 2014, 01:39:37 am »
Za te kase to kto z foruma by nie załapał? Zwłaszcza takiej pieknej czytanki  :roll:
Przypomnijcie osiagniecia buzka ?


szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5558 dnia: Listopada 30, 2014, 01:46:43 am »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5559 dnia: Listopada 30, 2014, 01:47:03 am »
Ekonomiści chwalą polską gospodarkę. Wzrost PKB w 2014 r. to nawet 3,4 proc.
http://www.biztok.pl/gospodarka/ekonomisci-chwala-polska-gospodarke-wzrost-pkb-w-2014-moze-osiagnac-nawet-34-proc_a19027

Pisowcy powiedzą że ekonomiści są tajnymi agentami Rosji, a statystyki zostały sfałszowane :)