Autor Wątek: MotorStorm: Pacific Rift  (Przeczytany 136306 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #720 dnia: Listopada 11, 2008, 18:08:02 pm »
Hola, to temat o GeoW2, K2 czy MotorStorm PR?

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #721 dnia: Listopada 11, 2008, 18:21:52 pm »
Hola, to temat o GeoW2, K2 czy MotorStorm PR?
Motorstorm PR

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #722 dnia: Listopada 11, 2008, 18:23:32 pm »
Motorstorm PR
To było pytanie retoryczne. 8-)

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #723 dnia: Listopada 11, 2008, 18:24:29 pm »
Motorstorm PR to poprostu godny nastepca jedynki i tyle, jak ktos bardzo lubil grac w jedynke to jeszcze bardziej polubi dwojke, a jak komus nie podeszla jedynka to raczej nie podejdzie mu dwojka, choc jakas mala szansa jest.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #724 dnia: Listopada 11, 2008, 18:30:39 pm »
Motorstorm PR
To było pytanie retoryczne. 8-)
nie wierze ci  :mad:

Motorstorm PR to poprostu godny nastepca jedynki i tyle, jak ktos bardzo lubil grac w jedynke to jeszcze bardziej polubi dwojke, a jak komus nie podeszla jedynka to raczej nie podejdzie mu dwojka, choc jakas mala szansa jest.

własnie gilu, wypowiedz się  8) i jak multi? to samo co w jedynce?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #725 dnia: Listopada 11, 2008, 18:40:34 pm »
Cytuj
A neo + pisze że grafa mogła by być lepsza. Surprised

No właśnie recenzje pisał FAX, co mi osobiście bardzo przeszkadza, ponieważ po lekturze newsów jego autorstwa na Gameonly uważam go za ciężkiego fanboya xO... Wiem, wiem -napisał, że gra rewelacja itp. niemniej dał ocenę za grafikę 8 i musiał zaznaczyć, że Pure ładniejsze ( co IMHO jest nieprawdą)...
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ja jednak wolę poznać opinię na temat interesującego mnie tytułu od osoby której ufam np. Marcellusa lub Qsh'a

No tak dał 8 ,uważa że pure wygląda lepiej ,nie ma innej opcji jest fanboyem X0  :lol:
Tak Qsh dał 10 za grafikę GTA 4 mueheheh  :lol:

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #726 dnia: Listopada 11, 2008, 20:48:32 pm »
moze ktos napisac czy ms2 ma lepsza grafe od pure ktos kto gral w obie gry???

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #727 dnia: Listopada 11, 2008, 21:01:12 pm »
Gralem w obie i wedlug mine pure ma grafe na 8+(tyle co jedynka ms) a mspr na 9-

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #728 dnia: Listopada 11, 2008, 21:06:25 pm »
Gralem w obie i wedlug mine pure ma grafe na 8+(tyle co jedynka ms) a mspr na 9-
dzieki to ms2 musi wymiatac graficznie trzeba bedzie zakupic ms2

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #729 dnia: Listopada 11, 2008, 22:30:34 pm »


Pytanie do posiadaczy pudełek z USA, może już było, ale jak z Online ?  Będzie można z europą się łączyć ?
będzie można

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #730 dnia: Listopada 11, 2008, 23:00:38 pm »
Powiem tak... MPR ogolem wyglada zaje..scie, owszem niektore textury szczegolnie podloza sa slabe, a gdzie niegdzie zdazaja sie beznadziejne, czyli tak samo jak w jedynce. Z tym, ze najbardziej widac to przed startem zanim ruszymy lub jesli sie gdzies zatrzymamy czy zaklinujemy i oczywiscie akurat w jakims slabym miejscu graficznie. To na tyle jesli chodzi o wady graficzne, bo MPR jest doje..ny graficznie i tyle, sa momenty bardzo dobre, sa slabsze, ale kazda trasa ma rowniez po kilka miejsc totalnie masakrujacych czerep. Mniej wiecej wyglada to tak, zaczyna sie odliczanie do startu i wtedy pojawia sie grymas na twarzy (textura podloza), nastepnie ruszamy i zaczyna sie robic ciekawie, kolo nas pelno roznych pojazdow (wykonanych bardzo dobrze), jedziemy dalej i nagle zauwazamy, ze widac wszystko po horyzont, niektore widoki w oddali sa nie do pobicia, rowniez niebo, chmury i slonce to mistrzostwo swiata. Na przyklad na Edge jedziemy sobie przez chwile i w pewnym momencie wykonujemy ogromny skok, uczucie zaje..ste, w oddali widac gory, a na dole tym razem textura podloza naprawde daje rade (takze nie wszystkie textury podloza sa w tej grze slabe, zdazaja sie i bardzo dobre), podczas ladowania wita nas zaje..sty efekt, przejezdzamy na booscie kolo urwiska i znowu zaje..sty efekt (wiatr). Za chwile wlaczam kolejna i kolejna trase i widze, ze kazda ma inny klimat i swietny design. Juz nie tylko bloto pojawia sie na ekranie, czasem rowniez zajebisty efekt wody czy kurz. Gram dalej i wlaczam znowu drugi raz jakas trase, ale kolejny wyscig i widze, ze trasa ma inny urok, ranem, po poludniu czy wieczorem wyglada to inaczej, niebo ze sloncem jest inne, nawet podloze w wiekszosci miejsc, miazga. Nie chce nikomu przereklamowac MPR, ale ja uwielbiam ta gre glownie jesli chodzi o gameplay, tam sie caly czas cos dzieje, popie..ala kolo ciebie pelno aut raczej przyjaznie nie nastawionych, nagle wykonuje kilku sekundowy skok, w tym czasie podziwiam zachod slonca, laduje i wciskam turbo, jade kolo lawy i spycham goscia albo pod wodospadem i przez chwile niewyraznie widze (woda), czy na przyklad popie..alam po plazy lekko zachaczajac o wode, zeby schlodzic silnik, a tu za zakretem wylania sie slonce i mnie na chwile oslepia. Miazga, Pure moze sie schowac, to gra dla dzieciakow, Motorstorm jest dla prawdziwych meszczyzn :-D
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Spidey^

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 12, 2008, 15:11:00 pm »
Jak na razie to nowy Motorstorm sprzedaje się tragicznie  :shock:

Demko zaszkodziło?  :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 12, 2008, 15:22:49 pm »
I dobrze - za bledy nalezy ponosic konsekwencje

NeoGOfan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2008
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #733 dnia: Listopada 12, 2008, 16:15:05 pm »
Może denny do kwadratu marketing powoduje takie słabe wyniki. W sumie nie dziwię się że LBP tez słabo się sprzedaje, bo to całe zamieszanie z przekładaniem premiery to istny cyrk. Ludzie nie wiedzieli co się dzieje i olali sprawę.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 12, 2008, 17:08:39 pm »
Pozwolę sobie wkleić opinie Butchera z forum PSXE.

Od paru dni pykam w pełną wersję i mam - zupełnie retoryczne - pytanie: ciekawe kto "mądry" zdecydował, aby do dema/bety wrzucić najbardziej prostą i nieciekawą trasę??
MS: PR zjada jedynkę na śniadanie i zgadzam się z każdym słowem recki HIVa - krótko: GENIUSZ i MOC !!! Kupować !!!
Pozwolę sobie na - subiektywne ofkoz - porównanie: MS:PR jest tym dla off-roadu, czym Burnout Paradise dla arcade'ówek. KRÓLEM.

Przy każdej kolejnej odkrywanej trasie szczęka lądowała mi na ziemi z coraz większą siłą, adrenalina osiągała max. poziom, a w stronę ekranu leciały fucki zachwytu z każdego zwycięstwa, każdej hopki, krajobrazu i genialnych patentów gameplayu. Jak na razie widze tylko 1 (słownie: JEDEN) minus - brak podsłuchu tracków z OST (jak w MS), żeby móc wyłączyć te nieciekawe. Mamy listę OST, ale w tle leci jeden losowy kawałek i wyłączamy na ślepo (po nazwach, które w 80% mi przynajmniej nic nie mówią).
Mam PAL - brak PL.
I ktoś pisał afair, że jest custom OST - nie wiem gdzie, bo ja go nie widzę...

PS. Moja wersja przyszła dziś, tzn. to chyba MS: PR, albo Resistance 2, przekonam się po 18:00 jak będe odbierał paczkę na poczcie ;)


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 727
  • Reputacja: 74
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 12, 2008, 22:09:17 pm »









GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 12, 2008, 22:16:56 pm »
Drugi screen ma moc, ten skok we wlasciwej grze ryje beret, az ciarki leca, gra wypas.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

kamon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-04-2008
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 12, 2008, 22:53:18 pm »
MS PR dotarla do mnie dzisiaj. Zdazylem przejechac tylko pierwsza trase Earth na zloto (chroniczny brak czasu).
Cudeńko !!!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 13, 2008, 21:15:54 pm »
Od wczoraj siedzę przy Pacific Rift. Blisko 10 godzin gry (może ponad?) 1/3 biletów zaliczona (w tym 95% na złoto). Jeżeli chodzi o poziom trudności, to jest chyba na takim samym poziomie co w jedynce. To znaczy, dopiero teraz zaczynają się coraz bardziej wyśrubowane zadania - dzis męczyłem sie w jednej planszy blisko 40 minut (wyscig-czasówka).
Graficznie jest bardzo, bardzo ładnie, zdecydowanie lepiej niż w jedynce. Trafia się kilka słabszych tras (może z 3), które graficznie odstają od reszty, ale pozostałe... 0__O. Ogólnie trasy w 3/4 przypadkach są wykonane i pomyslane genialnie, jedynka może się schować. Największe wrażenie robią przeogromne skoki (The Edge - omg!), genialna gra świateł (słoneczko daję że hej). Jedyna rzecz do której można się przyczepić to woda, to znaczy na niektórych planszach jest świetnie zrobiona, a na niektórych developer chciał osiągnąć efekt brudnej kałuży i wygląda to trochę nie "teges". Przeciwnicy tak samo jak w MS dają ostro popalić. Ogólnie jak to w MS, cały czas coś się dzieje.
Online - grałem kilka wyscigów, jeżeli w meczach nierankingowych zazwyczaj jest 6-7 graczy, to tak w rankingowych czeka się zazwyczaj 10 sekund na 12 graczy. Zero lagów.
Jeżeli podobała wam sie jedynaka to śmiało możecie inwestować w Pacific Rift. To jest jedna z tych gier, gdzie sobie mówie, jeszcze jeden wyścig i koniec... i tak w kółko smile.gif

Wracam do gry smile.gif

PS. Chciałem dodać kilka fotek zrobionych podczas gry, ale nie ma ich w folderze foto, sądziłem, że sprawa z photo mode bedzie wyglądała tak jak w przypadku Wipeouta... więc gdzie te fotki się zapisują?

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 13, 2008, 21:28:14 pm »
grafa lepsza  od pure ?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #740 dnia: Listopada 14, 2008, 10:40:15 am »
Pozwolę sobie wkleić opinie Butchera z forum PSXE.

Butcher to jest ten sam gosciu z PE co dal Halo3 10/10 za grafike (i chyba grze w ogole tez), wiesz ten co nie ulega hype'owi... ;D

pawel_k

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #741 dnia: Listopada 14, 2008, 12:04:25 pm »
Pozwolę sobie wkleić opinie Butchera z forum PSXE.

Butcher to jest ten sam gosciu z PE co dal Halo3 10/10 za grafike (i chyba grze w ogole tez), wiesz ten co nie ulega hype'owi... ;D

za grafę dał 9, reszta 10. poza tym jeśli miałby ulegać hypowi to motorstorm po demie miał raczej negatywny hype ;)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #742 dnia: Listopada 14, 2008, 12:19:22 pm »
Pozwolę sobie wkleić opinie Butchera z forum PSXE.

Butcher to jest ten sam gosciu z PE co dal Halo3 10/10 za grafike (i chyba grze w ogole tez), wiesz ten co nie ulega hype'owi... ;D

za grafę dał 9, reszta 10. poza tym jeśli miałby ulegać hypowi to motorstorm po demie miał raczej negatywny hype ;)

Wniosek jest taki, 10/10 dla H3 to jest uleganie hype'owi jak nic, przez co rencenzent traci na wiarygodnosci. Zreszta przeslanie mojej wiadomosci bylo takie "zyje w 21 wieku nie potrzebuje zdania innych osob ani prasy papierowej aby moc sobie wyrobic zdanie o grze". Chce wiedziec jak wyglada grafika? Sciagam filmik/recenzje w 720p z www i widze wszystko jak na tacy. Chce wiedziec jak sie w gre gra? Sciagam demo. Dopiero na samym koncu gdy dalej nie jestem zdecydowany, wtedy czytam opinie ludzi, ktorzy maja podbne gusta do moich. Z miejsca odpadaja opinie wszystkich tych co zawsze kazda gre Sony/M$ (w zaleznosci od plaftormy i upodoban) oceniaja przynajmniej na 8+, Ci co wystawiaja wyskokie oceny tylko dlatego, ze kazdy inny serwis/gazeta tez to zrobily. W ten oto sposob dokonuje selekcji i gram tylko w wartosciowe gry ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #743 dnia: Listopada 14, 2008, 12:22:19 pm »
z tym że trochę przeczysz sam sobie.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #744 dnia: Listopada 14, 2008, 12:24:26 pm »
W ktorym miejscu?

pawel_k

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #745 dnia: Listopada 14, 2008, 12:28:19 pm »
sorry, trochę mnie poniosło, nie doczytałem dokładnie, odwołuję to co napisałem (odebrałem to tak że na hype na sony podajesz przykład halo - mój błąd)

co do halo to się zgadzam że był hype, tak samo na havenlu sword, ale na motorstorm to już bez przesady ;)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #746 dnia: Listopada 14, 2008, 12:32:26 pm »
Na gta4 na LBP MGS4 na każdy większy tytuł było i kto uległ to uległ, a potem płakał.

Tango

  • Gość
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #747 dnia: Listopada 14, 2008, 15:29:46 pm »
Na dead space nie bylo nagonki moim zdaniem i bylem bardzo mile zaskoczony co do motorstorm 2 gra lezy i czeka, tak jak LBP czasu brak :(

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #748 dnia: Listopada 14, 2008, 15:49:38 pm »
co do halo to się zgadzam że był hype, tak samo na havenlu sword, ale na motorstorm to już bez przesady ;)

Bardziej mi tutaj chodzi, ze recenzent stracil wiarygodnosc podczas oceniania H3. Zatem malo interesujace jest to co mysli o MS2 bo rownie dobrze mogla go ponownie poniesc wyobraznia, tak jak wczesniej juz mu sie to zdarzylo.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 14, 2008, 19:55:53 pm »
Po pierwszych kilku wyścigach mogę napisać tyle - stary MS w nowej scenerii, przy ładnej grafice, która jednak nie zachwyca tak jak w przypadku pierwszej części.

Na razie jestem trochę rozczarowany. Rodzaje pojazdów różnią się statystykami, ale poszczególne modele już nie (czyli tak jak w jedynce). Skoki natomiast są mocarne :].

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #750 dnia: Listopada 14, 2008, 20:32:36 pm »
Po pierwszych kilku wyścigach mogę napisać tyle - stary MS w nowej scenerii, przy ładnej grafice, która jednak nie zachwyca tak jak w przypadku pierwszej części.

Na razie jestem trochę rozczarowany. Rodzaje pojazdów różnią się statystykami, ale poszczególne modele już nie (czyli tak jak w jedynce). Skoki natomiast są mocarne :].
czyli uwazasz ze w 1 byla lepsza grafa?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #751 dnia: Listopada 14, 2008, 20:44:45 pm »
Czy lepsza... MS2 jest rozwinięciem jedynki, nie tylko w kwestii rozgrywki, ale także grafiki. Ta jest może i lepsza, ale wydaje mi się, że tylko trochę. Spodziewałem się większego skoku. No i kaniony z jedynki jakoś bardziej mi się podobały razem z całym tym błotem. 

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #752 dnia: Listopada 14, 2008, 20:49:28 pm »
a gamplay jak wciaga?
: Listopad 14, 2008, 20:47:15 pm
zamowilem swoja kopie w 1 gralem tylko w demo mam nadzieje ze sie nie rozczaruje i ze zaraz nie bede musial sprzedawac

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #753 dnia: Listopada 14, 2008, 20:52:28 pm »
Wciągnął mnie na tyle, że przejechałem jakieś 10 wyścigów zanim skończyłem ;). Jest nieźle, ale większe emocje będą dopiero później wraz z większym poziomem trudności.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #754 dnia: Listopada 14, 2008, 20:54:40 pm »
Wciągnął mnie na tyle, że przejechałem jakieś 10 wyścigów zanim skończyłem ;). Jest nieźle, ale większe emocje będą dopiero później wraz z większym poziomem trudności.
tylko nie mow ze sie nudzi? na czym polega ten festival?

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #755 dnia: Listopada 14, 2008, 21:05:11 pm »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #756 dnia: Listopada 14, 2008, 21:06:31 pm »
Festiwal to tylko nazwa dla singla. Masz cztery eventy, a w nich masę wyścigów.

EDIT: Zagrałem raz jeszcze i było już lepiej. Trasy pod względem grafiki są dość nierówne. Te które zobaczyłem teraz zdecydowanie bardziej zachęcają do gry. Baa, wypróbowałem nawet online i lagów na razie nie uświadczyłem ;).
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 23:20:43 pm wysłana przez zielarz »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #757 dnia: Listopada 15, 2008, 19:13:22 pm »
Z trasami jest taki motyw, że każde pod względem graficznym prezentują się bardzo dobrze, ale najlepiej gdy pora dnia to południe, gdy słońce mocno grzeje, wszystko prezentuje się extra. Dziś grałem z 3 godzinki, ponad 50% biletów zaliczona (w 99% na złoto). Każdy wyścig to swietne widowisko (kraksy, ruch na trasach) i ostra walka. Genialna gra, ale pisze to wielki fan pierwszej część.

Na początku muyzka wydawał mi się tylko dobra, a teraz... trzeba będzie ściągnąć sobie te kawałki na PC, a z kilkoma wykonawcami zapoznać się znacznie mocniej. IMO muzyka lepsza niż w jedynce.

PS. Dziś albo jutro wrzucę kilka moich screenów  :cool:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #758 dnia: Listopada 15, 2008, 19:17:56 pm »
Dobra dziewczyny, kto już ma MS:PR, bo przydałoby się jakąś ustawkę zorganizować :cool:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: MotorStorm: Pacific Rift
« Odpowiedź #759 dnia: Listopada 15, 2008, 19:31:49 pm »
Dobra dziewczyny, kto już ma MS:PR, bo przydałoby się jakąś ustawkę zorganizować :cool:
pytaj Marcepana, tylko raczej na gg, bo ma bana na forum.