Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 323993 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1080 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:52:33 pm »
tak mi się wydaje,w końcu mają studia niedaleko siebie.
:lol: :lol: :lol:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1081 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:54:27 pm »
Było już kiedyś mówione, że wewnętrzne studia Sony wspierają siebie nawzajem. Chyba z okazji Killzone2 była o tym mowa.
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1082 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:54:41 pm »
Zabawni jesteście. Rozumiem, że to PS3jkowy ex- i nie przystoi się do czegokolwiek doczepiać, ale takie jest MOJE ZDANIE. Otoczenie prezentuje mizerny poziom i nie ma nawet podbicia do Uncharted z domyślnym numerkiem 1 w jakiejkolwiek kwestii. Tak, to wczesna wersja, ale czy 73 strony tematu dotyczą czegoś innego niż domysłów i opinii na temat screenów, trailerów i prezentacji na E3? Nie, dlatego STFU uszanujcie moje zdanie albo gotujcie się dalej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1083 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:55:35 pm »
tak mi się wydaje,w końcu mają studia niedaleko siebie.
Niedaleko to Naughty Dog ma do Insomniac - dokładnie dzieli ich tylko ściana(ten sam budynek). :lol:

Wątpię by SCE Santa Monica potrzebował pomocy przy GoWIII - dadzą sobie radę sami...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1084 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:02:34 pm »
tym bardziej ,że ND przyjdzie im z pomocą jak skończą UD2.
Masz źródło potwierdzające to info, czy tak sobie strzelasz??
Był kiedyś news (jakoś po premierze KZ2), Naughty Dog, Insomniac Games i chyba Guerrila Games, kilka osób z tych ekip mają zasilić lub już zasili Santa Monica. Nie była to żadna ściema tylko potwierdzona wiadomość.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1085 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:10:12 pm »
tym bardziej ,że ND przyjdzie im z pomocą jak skończą UD2.
Masz źródło potwierdzające to info, czy tak sobie strzelasz??
Był kiedyś news (jakoś po premierze KZ2), Naughty Dog, Insomniac Games i chyba Guerrila Games, kilka osób z tych ekip mają zasilić lub już zasili Santa Monica. Nie była to żadna ściema tylko potwierdzona wiadomość.

Wiem, że ND na pewno pomagało przy Killzone 2, ale newsa o GoW 3 nie widzialem.
Jesli to się potwierdzi to tym lepiej - ND to najlepszy developer na świecie w tej chwili...
: Czerwiec 07, 2009, 13:04:44 pm
Ok - znalazłem newsa

Naughty Dog, Insomniac Lend Help To God Of War III Devs

Cytuj
We always heap plenty of praise upon the SCEA Santa Monica team when it comes to the God of War franchise, but in regards to the third and final installation of the wildly popular series, we have to extend our thanks to a few other inside parties.

According to French gaming magazine PSM3, both Naughty Dog and Insomniac have contribued to GoWIII's development. If you didn't already know, Naughty Dog is responsible for the stellar Uncharted: Drake's Fortune (and the upcoming Uncharted 2: Among Thieves, of course), and Insomniac is well known for the long-running and critically acclaimed Ratchet and Clank franchise. So when you sit down and play the final majesty that is God of War III, you should hand your appreciation to what is amounting to the "big 3" under Sony's umbrella. Although previous directors David Jaffe and Cory Balrog aren't back to work on this project, they've got plenty of talented help, don't you think? And once this game is done, how's about they get together for another project? We're not entirely sure what kind of role Naughty Dog and Insomniac had, but any influence at all means they get their names in the credits, and are deserving of respect. Now, all we need is more GoWIII gameplay details, and - oh dear God, please - a release date.

http://www.psxextreme.com/ps3-news/4669.html

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1086 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:32:13 pm »
Nawet u nas o tym było - wystarczy tylko wejść do encyklopedii ;).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1087 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:34:27 pm »
Było już kiedyś mówione, że wewnętrzne studia Sony wspierają siebie nawzajem. Chyba z okazji Killzone2 była o tym mowa.

To jest zajebiste w studiach Sony. Goście od Ratcheta mówili na ostatniej prezentacji, że opracowali nowe efekty wody i od razu udostepnili nową technologie innym studiom tworzącym gry na PS3.

Wipeou HD podobno powstał na engine od Motorstorma.

Deweloperzy na PS3 pomagają sobie, odostępniają swoje technologi itp.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1088 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:37:27 pm »
Nawet u nas o tym było - wystarczy tylko wejść do encyklopedii ;).

to neogo, ma jakąś stronę poza forum?? ;)

Było już kiedyś mówione, że wewnętrzne studia Sony wspierają siebie nawzajem. Chyba z okazji Killzone2 była o tym mowa.

To jest zajebiste w studiach Sony. Goście od Ratcheta mówili na ostatniej prezentacji, że opracowali nowe efekty wody i od razu udostepnili nową technologie innym studiom tworzącym gry na PS3.

Wipeou HD podobno powstał na engine od Motorstorma.

Deweloperzy na PS3 pomagają sobie, odostępniają swoje technologi itp.

Insomniac nie jest studiem SONY - ale są na specjalnych przywilejach :cool:

Dzięki współpracy między studiami jest nadzieja, że kolejne gry będą powstawały szybciej.
Liczę na to, że kolejną grą jaką wspomoże ND i reszta będzie Getaway 3...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1089 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:39:12 pm »
Cytuj
Insomniac nie jest studiem SONY
jak nie są jak są?

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1090 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:43:55 pm »
Cytat: Encyklopedia NeoGo.pl
Sprawa premiery God of War III wciąż nie jest jasna i zapewne do czasu E3 nie będzie. Są jednak pytania, na które powoli otrzymujemy odpowiedzi. Oto francuski PlayStation Magazine 3, niczym Prometeusz niosący ludziom ogień, odkrywa kilka faktów odnośnie ostatniej części trylogii studia Sony Santa Monica. Pismo potwierdza, iż GoWIII będzie hulać w rozdzielczości 1080p, przy stałym, ultra płynnym frameracie (zakładam, że chodzi o 60 klatek na sekundę) oraz bez widocznego doczytywania poziomów (żegnaj gustowny napisie loading). Jako, że już lada dzień Helghanie rozpoczną swoją inwazję na Europę i Stany Zjednoczone, część pracowników Naughty Dog i Insomniac, którzy maczali swoje palce przy produkcji Killzone 2, wspomaga teraz kolegów po fachu z Santa Monica właśnie. Taka współpraca cieszy, w końcu GoWIII będzie tytułem numer jeden dla Sony po premierze gry Guerrilla Games. Co jednak z grami dwóch wyżej wymienionych studiów? W galerii znajdziecie skany z PSM3.

To w przypadku Sony jest kapitalne. Wsparcie wewnętrznych studiów i wzajemne wspieranie się, wykorzystywanie i opracowywanie nowych technologii. Fantastyczne.
 Ost na 3 tyg, 118, podpis do zmiany

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1091 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:46:48 pm »
Cytuj
Insomniac nie jest studiem SONY
jak nie są jak są?
nie są  :-D

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1092 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:50:49 pm »
Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS)
Third Party Studio Partners


- North America

    - Insomniac Games: Resistance, Ratchet & Clank


Dane pozyskane z angielskiej wikipedii.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_Computer_Entertainment

Insomniac nie jest studiem First Party Sony.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1093 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:53:58 pm »
Tak dokładnie jest to 2nd party - podobnie jak Sucker Puch i wiele innych.

Mają szczególne przywileje, dostęp do wiedzy tajemnej oraz pełne wsparcie od SONY.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1094 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:55:08 pm »
W takim razie, mógłby mi ktoś przybliżyć, czym takie studio różni się od studia First Party? Tym, że gdy będzie chciało, może wypuścić grę na inny sprzęt, niż ten od Sony?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1095 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:59:56 pm »
W takim razie, mógłby mi ktoś przybliżyć, czym takie studio różni się od studia First Party? Tym, że gdy będzie chciało, może wypuścić grę na inny sprzęt, niż ten od Sony?

Różni się tym, że SONY nie jest właścicielem firmy - tylko właścicielem gier tej firmy.

Teoretycznie Insomniac mógłby coś zrobić na XO - ale pewnie straciliby wtedy część profitów od SONY.
Poza tym, prawdopodobnie SONY ma prawo pierwokupu każdego nowego IP...

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1096 dnia: Czerwca 07, 2009, 14:09:17 pm »
Dziękuję :)
W sumie Insomniac nigdy nie zrobił żadnej gry na inną platformę, niż PlayStation, więc zapewne tak już pozostanie.
God Of War 3 w 1080p i 60 klatkach... nie mogę się doczekać, by to zobaczyć w akcji.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1097 dnia: Czerwca 07, 2009, 14:22:06 pm »
Ja tam na otoczenie nie narzekam. Ten poziom grafy mi wystarczy, a znając życie będzie lepiej. Jak patrzę na postać Kratosa i detale na nim to i tak robię  :shock:
A co można poprawić w otoczeniu? Przecież to pałac na Olimpie, lasu czy innych pierdół tam nie będzie. OK mogą dodać jakieś pęknięcia na ścianach czy coś. Ale na cholerę to komu?  Ja jestem zachwycony.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1098 dnia: Czerwca 07, 2009, 16:30:36 pm »
Na litość Boską.... Biedne otoczenie w GoW III. Ja sądziłem, że Tekken 4 i (by było bardziej rodzinnie) God of War prezentują się dobrze, ale bez "och, ach". Oceniałem, na długo przed premierą. Filmiki, zdjęcia. Oczywiście nie trzeba pisać jaki boom zapanował po premierze tych pozycji, a obie jakie dostawały noty za oprawę.

Wygląda na to , że animacja ok, wygląd postaci nawet (choć dla niektórych to GoW w HD), a otoczenie jest biedne, więc szykuje się pierwszy z rodziny GoW członek, który będzie dostawał oceny za grawikę w przedziałach 4 - 6/ 10. Ja tylko czekam na recenzję zielarza w przyszłym roku i tarniak zmienia swoją sygnaturkę.
Ale już, spokojnie, bo Ci się krew ugotuje.

Bardzo czepialski jesteś zauważyłem. A w swoich wypowiedziach, zapominasz dodać "na chwilę obecną". I nie bój się, jestem diabelsko spokojny, jeszcze nie jest tak źle, by wypowiedź kogokolwiek mnie poirytowała, szczególnie osoby, której nie znam, o grze której nie ma, a która i tak będzie należała do pierwszej ligi, jeśli chodzi o grafikę. Poza tym, przecież masz w pełni prawo do napisania cokolwiek, gdyż nasze gusta wcale nie muszą się pokrywać. Ale niestosowne wydaje się ocenianie oprawy, w tak wczesnym stadium. To tak jakby o małym dziecku dorosły powiedział "ale on niewyrośnięty i słaby".

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1099 dnia: Czerwca 07, 2009, 18:46:35 pm »
Może być też tak,że GOW3 skopie graficznie Uncharted 2 :wink:.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1100 dnia: Czerwca 08, 2009, 18:30:25 pm »


Deweloperzy na PS3 pomagają sobie, odostępniają swoje technologi itp.
Na dodatek piszą w 90% bardzo dobre gry, i dla tego PS3 jest dla mnie konsolą numer jeden. Najlepsze ekskluzywne gry od wewnętrznych ekip.
: Czerwiec 08, 2009, 17:30:03 pm
Może być też tak,że GOW3 skopie graficznie Uncharted 2 :wink:.
Jestem jak najbardziej za! ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1101 dnia: Czerwca 08, 2009, 18:59:36 pm »
Może być też tak,że GOW3 skopie graficznie Uncharted 2 :wink:.

Nie ma szans. To co pokazało Uncharted 2 nie mieści się w głowie. Jedyna gra jaka w przyszłości będzie mogła pokonać graficznie U2 to będzie kolejny tytuł od ND.

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1102 dnia: Czerwca 08, 2009, 19:03:24 pm »
Ogólnie to zgadzam się z MarcePanem. :o

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1103 dnia: Czerwca 08, 2009, 20:04:05 pm »
Może być też tak,że GOW3 skopie graficznie Uncharted 2 :wink:.

Nie ma szans. To co pokazało Uncharted 2 nie mieści się w głowie. Jedyna gra jaka w przyszłości będzie mogła pokonać graficznie U2 to będzie kolejny tytuł od ND.

MarcePanem chyba Cie cycki pieka  :lol: ... przyuwaz, ze Uncharted 2 ma kolorki wykrecone, znaczy sie ze nie ma realistyczne ni chu chu ... po prostu ta grafika jest ladna az kiczoweta, a po tych widoczkach no nic, skoro w grze i tak bedziesz szedl przez rekaw, i cale to pikne miasto nie bedzie dostepne. Druga sprawa animacje jakie ma ten Darek sa hipkowate <arcadowe> ... wiesz, zgodzil bym sie z stwierdzeniem ze bedzie to najbardziej kolorowa gra na ps3, ale z najladniejsza grafika - w zyciu  :lol: ... chcialem przypomniec bo chyba zapomniales o Heavy Rayne, zobacz sobie gameplay z disco :lol: ...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1104 dnia: Czerwca 08, 2009, 20:08:26 pm »
No tak bo w GOW3 cały teren, który widzisz będzie dostępny do eksploatacji. :P

Heavy Rain może jajka Nathanowi polizać w kwestii oprawy. Jedyna gra, która może zrobić na mnie takie wrażenie jak U2 to GT5. Reszta to nie ta klasa. Ilość szczegółów, animacja, oświetlenie, akcja, tekstury to aspekty, które w U:AT stoją na tak wysokim poziomie że jedynie kolejna gra od ND może je przeskoczyć.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1105 dnia: Czerwca 08, 2009, 21:07:51 pm »
No tak bo w GOW3 cały teren, który widzisz będzie dostępny do eksploatacji. :P

Heavy Rain może jajka Nathanowi polizać w kwestii oprawy. Jedyna gra, która może zrobić na mnie takie wrażenie jak U2 to GT5. Reszta to nie ta klasa. Ilość szczegółów, animacja, oświetlenie, akcja, tekstury to aspekty, które w U:AT stoją na tak wysokim poziomie że jedynie kolejna gra od ND może je przeskoczyć.

MarcePan, ja tam nie wiem czy w GOW3 będzie mozna penetrowac to i tam - mam to gdzies, z tego co widzialem w jedynce U:DF i z tego co widze w U:AT wnioskuje ze to mega plastik kiczor i gra na jeden raz :lol: .. takze, mozesz sie podniecac dowoli, mnie to rybka :lol: ... poza tym daleko jej do filmowej oprwy, a jezeli juz moze jakis film przypominac to te chłamy Baya typu Wyspa itd ... wybuchy, helikoptery za szybko latajce, i ten wszechobecny fuks ...

p.s ... napewno wolał byś by Pani z Heavy Rayne, no wisz., ... na swoich  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1106 dnia: Czerwca 08, 2009, 21:10:52 pm »
No tak bo w GOW3 cały teren, który widzisz będzie dostępny do eksploatacji. :P

Heavy Rain może jajka Nathanowi polizać w kwestii oprawy. Jedyna gra, która może zrobić na mnie takie wrażenie jak U2 to GT5. Reszta to nie ta klasa. Ilość szczegółów, animacja, oświetlenie, akcja, tekstury to aspekty, które w U:AT stoją na tak wysokim poziomie że jedynie kolejna gra od ND może je przeskoczyć.

MarcePan, ja tam nie wiem czy w GOW3 będzie mozna penetrowac to i tam - mam to gdzies, z tego co widzialem w jedynce U:DF i z tego co widze w U:AT wnioskuje ze to mega plastik kiczor i gra na jeden raz :lol: .. takze, mozesz sie podniecac dowoli, mnie to rybka :lol: ... poza tym daleko jej do filmowej oprwy, a jezeli juz moze jakis film przypominac to te chłamy Baya typu Wyspa itd ... wybuchy, helikoptery za szybko latajce, i ten wszechobecny fuks ...

p.s ... napewno wolał byś by Pani z Heavy Rayne, no wisz., ... na swoich  :lol:

Fajnie, szkoda tylko, że nie potrafisz pisać poprawnie. ;)

Cóż... pokolenie internetu jest coraz większe.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2009, 21:15:59 pm wysłana przez Chris »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1107 dnia: Czerwca 08, 2009, 21:53:55 pm »
Ja jestem zdania, że do czasu premiery God Of War 3, Uncharted 2 będzie najpiękniejszą grą na wszystkich platformach (wygląda przepięknie). Skoro Santa Monica Studios mają wspierać panowie z Naughty Dog i Insomniac, a sama gra będzie działać w 1080p i poprawią otoczenie, to w marcu 2010 roku będziemy mieć nowego faworyta (już teraz wygląda genialnie).

A Heavy Rain sprawia wrażenie rozgrywki na poziomie 20 klatek i mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie wina filmików... :(

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1108 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:05:41 pm »
Chyba trochę przeceniacie te wspieranie. Raz, że to pewnie już trwa od pewnego czasu. Dwa - polega to na tym, że część pracowników (kilku/kilkunastu?) jest przerzucanych ze studia do studia (głównie to ludzie z Sony). Druga sprawa to technologia - ta jak już pisałem udostępniana jest (przynajmniej część z niej) poprzez Edge Tools.

GoW3 nie musi zmieść grafiką Uncharted 2. Gdybyśmy mieli oceniać poprzednie części pod kątem pojedynczych elementów, to w większości przypadków nie uznalibyśmy GoW'ów za najpiękniejsze gry na PS2. Dlatego ja wierzę, że finalny produkt będzie robił wrażenie, choć rozkładany na czynnik już nie tak bardzo. Mi to nawet pasuje, choć nie obrażę się, jeśli popracują jeszcze nad otoczeniem. Chyba, że późniejsze poziomy będą lepsze, wtedy początek można im darować. :P

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1109 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:11:48 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1110 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:16:39 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1111 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:17:51 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.
a ja wolę wyższą rozdziałkę. :D

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1112 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:19:20 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.
a ja wolę wyższą rozdziałkę. :D

No to coś jest z tobą nie tak, nie wiem jak mozna jarać się na samą rozdziałke wiedząc, że poziom graficzny gry przez to ucierpi. Bezsens. Na chama to 1080p wpychają, wiedząc, że te konsole jeszcze nie są na to gotowe.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1113 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:22:21 pm »
GoW 3 na tę chwilę chodzi w 720p...

Na 1080p przeskoczą niebawem.

Do tego developer zapewnia, że framerate nigdy nie spadnie poniżej 30fps-ów

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1114 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:27:17 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.
a ja wolę wyższą rozdziałkę. :D

No to coś jest z tobą nie tak, nie wiem jak mozna jarać się na samą rozdziałke wiedząc, że poziom graficzny gry przez to ucierpi. Bezsens. Na chama to 1080p wpychają, wiedząc, że te konsole jeszcze nie są na to gotowe.
jestem pewien że GOW3 będzie wyglądaćsietnie graficznie nawet w 1080p.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1115 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:30:12 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.
a ja wolę wyższą rozdziałkę. :D

No to coś jest z tobą nie tak, nie wiem jak mozna jarać się na samą rozdziałke wiedząc, że poziom graficzny gry przez to ucierpi. Bezsens. Na chama to 1080p wpychają, wiedząc, że te konsole jeszcze nie są na to gotowe.
jestem pewien że GOW3 będzie wyglądaćsietnie graficznie nawet w 1080p.
Możesz pisać czytelniej, bo czytanie Twoich postów to istna męczarnia.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1116 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:31:20 pm »
dobrze że będzie 1080p,tak mało gier chodzi w tej rozdzielczości. :D

Wole to 720p ale naładowane po same brzegi detalami i płynne, niż to 1080p i uproszczenia.
a ja wolę wyższą rozdziałkę. :D
ok

No to coś jest z tobą nie tak, nie wiem jak mozna jarać się na samą rozdziałke wiedząc, że poziom graficzny gry przez to ucierpi. Bezsens. Na chama to 1080p wpychają, wiedząc, że te konsole jeszcze nie są na to gotowe.
jestem pewien że GOW3 będzie wyglądaćsietnie graficznie nawet w 1080p.
Możesz pisać czytelniej, bo czytanie Twoich postów to istna męczarnia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1117 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:33:21 pm »
Cytować też mógłbyś sie nauczyć. :???:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1118 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:36:11 pm »
GoW 3 na tę chwilę chodzi w 720p...

Na 1080p przeskoczą niebawem.

Do tego developer zapewnia, że framerate nigdy nie spadnie poniżej 30fps-ów

No i dobrze, ale możliwe że ta gra w 720p chodziłaby w 60 fps, przecież wiadomo że 720p a 1080p to jest duża różnica i żeby wyświetlać same tekstury w tej rozdzielczości jest potrzebny mocniejszy sprzęt. A gdyby tak robili gre w 720p wtedy byłoby więcej detali gra miałaby pewno więcej fps i takie tam.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1119 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:38:06 pm »
GoW 3 na tę chwilę chodzi w 720p...

Na 1080p przeskoczą niebawem.

Do tego developer zapewnia, że framerate nigdy nie spadnie poniżej 30fps-ów

No i dobrze, ale możliwe że ta gra w 720p chodziłaby w 60 fps, przecież wiadomo że 720p a 1080p to jest duża różnica i żeby wyświetlać same tekstury w tej rozdzielczości jest potrzebny mocniejszy sprzęt. A gdyby tak robili gre w 720p wtedy byłoby więcej detali gra miałaby pewno więcej fps i takie tam.

Wyjściowy framerate to 60 fps-ów.
W momentach zadymy będzie on jednak spadać - ale nigdy poniżej 30.

W poprzednich częściach GoW-a domyślnie również było 60, ale gra potrafiła zwolnić do 20 fps - tutaj tego nie będzie!