Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 323686 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bizon4444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1520 dnia: Listopada 02, 2009, 11:39:44 am »
Solid  blagam udostepnij demko na godzinke mam szybkie łącze gg: 6405832 PLIZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1521 dnia: Listopada 02, 2009, 11:42:28 am »
Solid  blagam udostepnij demko na godzinke mam szybkie łącze gg: 6405832 PLIZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
stary...wyjesz jakby od tego życie zależało...
jak by to jeszcze nie było moje prywatne osobiste konto, to może bym pożyczył.
Poczekaj do tego 11 czy tam 12, założę osobne konto na US i stamtąd sobie ściągniesz, bo będę miał kod z GoW Collection.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1522 dnia: Listopada 02, 2009, 11:45:41 am »
Solid  blagam udostepnij demko na godzinke mam szybkie łącze gg: 6405832 PLIZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Przestań już tu jęczeć. Nowy jesteś a wszystkie twoje posty to spam i błaganie o demo w tym temacie. Jeszcze jeden taki post i bedzie kropka.
: Listopad 02, 2009, 12:43:15 pm
A ja tymczasem ide zakosztować demka dzięki uprzejmości SS1989. :*

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1523 dnia: Listopada 02, 2009, 11:50:26 am »
Solid  blagam udostepnij demko na godzinke mam szybkie łącze gg: 6405832 PLIZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Przestań już tu jęczeć. Nowy jesteś a wszystkie twoje posty to spam i błaganie o demo w tym temacie. Jeszcze jeden taki post i bedzie kropka.
: Listopad 02, 2009, 12:43:15 pm
A ja tymczasem ide zakosztować demka dzięki uprzejmości SS1989. :*
Już nie musiałeś go dołować :lol:

bizon4444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1524 dnia: Listopada 02, 2009, 11:56:48 am »
Ehhh łatwo powiedzieć, czekać prawie 2 tyg. :-(   Jaki to spam, tak tu wynieśliście na piedestal i wyhype'owaliście to Demo, więc normalne, że człowiek też chciałby na własne oczy się przekonać i ocenić....
: Listopad 02, 2009, 12:51:52 pm
Windomearl TY HIPOKRYTO!! Ciekawe czy gdybyś nie miał skąd ściagnąć demka też byś tu nie wył o udostępnienie!!!!!!!!
 
 Nie musiałęm "wyć", wystarczyło ładnie poprosić. 2 tyg.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1525 dnia: Listopada 02, 2009, 12:01:09 pm »
Cytuj
Zależy co kto sobie ceni w grach. Ja sobie cenię widowiskowość, klimat i w slasherach brutalność. GoW3 ma to na poziomie nieosiągalnym dla konkurencji. System walki i tak jest świetny więc nic więcej mi nie potrzeba. Demo GoW3 to dosyć stary build a i tak już miażdży wspomnianą NG2:Sigmę.  

NG ma specyficzny klimat, to nie jest gra dla każdego, GoW jest na pewno bardziej epicki, tyle że to  w slasherach jest najmniej istotny element. Brutalność w obu grach jest na takim samym poziomie, tyle że w GoW ta brutalność jest przedstawiona inaczej, mam tu na myśli słowo barbarzyńska jak za czasów właśnie mitologii. W NG odcinanie nóg, rąk, głów to też nie byle co, system walki jest OK, tylko czemu wciąć taki sam ?! Czemu ta gra nie potrafi w jakiś sposób gameplayowo ewoluować, tak jak ewoluowało Ninja Gaiden, między 1 a 2 system walki przeszedł ogromne zmiany, czemu tu tak nie potrafią ? Miażdży ? pod jakim względem, graficznym ? może i tak, ale gameplayowo co najwyżej może po łaskotać NG po stópkach........  

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1526 dnia: Listopada 02, 2009, 12:06:47 pm »
a ja mam wrażenie że u mnie wygląda gorzej, może to być wina tego że mam tylko 22 cale?
Oczywiście, że nie. Nie ma to znaczenia. Zrób jak Plissken pisał. Jak u znajomego zobaczyłem LBP byłem zachwycony (a ma Sharpa niższej klasy). Pobawiłem się ustawieniami i taki X Men Orgins , wyglądał o wiele lepiej (większość gier również). Bardzo istotnym elementem jak zabawa z jasnością i (co istotne) z ostrością obrazu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1527 dnia: Listopada 02, 2009, 12:12:43 pm »
Cytuj
tak jak ewoluowało Ninja Gaiden, między 1 a 2 system walki przeszedł ogromne zmiany, czemu tu tak nie potrafią ?
Z prostej zasady--jak coś jest dobre to po co to zmieniać. Widzisz mi się w NGS1 dobrze grało (no wprawdzie w demko, ale...)a w 2 już nie bardzo. Właśnie dlatego że ciosów było za dużo, a wklepywane kombinacje różniły się drobiazgami przez co jeden zły wciśnięty guzik czy wychylona gałka powodowała zupełnie inne kombo niż ja chciałem.
I Soul my rozumiemy twoje uwielbienie dla NG, ale jak pisałem że jest inaczej nie znaczy źle. NG to taka bijatyka chodzona, a GoW to arcade'owy slasher. Niby na papierze ten sam gatunek, ale w praktyce to zupełnie inne gry. Jednemu pasuje NG, a mi i sporej liczbie osób która nie wymaga jakiegoś głębokiego systemu walki GoW. Proste.
Dla mnie GoW ma najlepszy system walki w slasherach.
: Listopad 02, 2009, 13:10:38 pm
Cytuj
Bardzo istotnym elementem jak zabawa z jasnością i (co istotne) z ostrością obrazu.
Jasność to rozumiem, nie rozkręcam na maxa, ale nie chcę też za ciemno bo np nie widać niektórych rzeczy w ciemnych miejscach. A ostrość...mam wrażenie że jak ją przestawiam to nic się nie dzieje.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1528 dnia: Listopada 02, 2009, 12:35:31 pm »
To, że Tobie nie wychodzą combosy, nie oznacza że gra jest zła, bądź gorsza od poprzednika, ja nie lubią stać w miejscu, widzę że Ty tak. "Po co mi nowe, mam stare sprawdzone" po co iść do przodu..... W NG2 poszli do przodu i bardzo dobrze zrobili, cała mechanika walki zmieniła się o 180 stopni, widać jak się chce to można, tylko trzeba chcieć.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1529 dnia: Listopada 02, 2009, 12:37:12 pm »
No demko już raz zaliczone, ale na pewno nie ostatni. Graficznie jednak nie ta liga co U2, ale reszta elementów kilka klas wyżej niż u dzieła ND z grywalnością na czele. Stary dobry GoW w nowym, świetnym opakowaniu. No i te flaki... mmmmm. Czemu do lutego jeszcze tyle czasu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1530 dnia: Listopada 02, 2009, 12:41:32 pm »
To, że Tobie nie wychodzą combosy, nie oznacza że gra jest zła, bądź gorsza od poprzednika, ja nie lubią stać w miejscu, widzę że Ty tak. "Po co mi nowe, mam stare sprawdzone" po co iść do przodu..... W NG2 poszli do przodu i bardzo dobrze zrobili, cała mechanika walki zmieniła się o 180 stopni, widać jak się chce to można, tylko trzeba chcieć.
Ale ja nie mówię że NG2 to zła gra, chodzi o to że zmiany nie zawsze są dobre i że nie każdemu mogą się podobać. OK tobie zmiany w NG2 się spodobały, ale mi już nie bardzo. Gusta i guściki.
: Listopad 02, 2009, 13:39:56 pm
Cytuj
Czemu do lutego jeszcze tyle czasu
marca złotko, marca  :cool:

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1531 dnia: Listopada 02, 2009, 13:30:39 pm »
Cytuj
Zależy co kto sobie ceni w grach. Ja sobie cenię widowiskowość, klimat i w slasherach brutalność. GoW3 ma to na poziomie nieosiągalnym dla konkurencji. System walki i tak jest świetny więc nic więcej mi nie potrzeba. Demo GoW3 to dosyć stary build a i tak już miażdży wspomnianą NG2:Sigmę.  

NG ma specyficzny klimat, to nie jest gra dla każdego, GoW jest na pewno bardziej epicki, tyle że to  w slasherach jest najmniej istotny element. Brutalność w obu grach jest na takim samym poziomie, tyle że w GoW ta brutalność jest przedstawiona inaczej, mam tu na myśli słowo barbarzyńska jak za czasów właśnie mitologii. W NG odcinanie nóg, rąk, głów to też nie byle co, system walki jest OK, tylko czemu wciąć taki sam ?! Czemu ta gra nie potrafi w jakiś sposób gameplayowo ewoluować, tak jak ewoluowało Ninja Gaiden, między 1 a 2 system walki przeszedł ogromne zmiany, czemu tu tak nie potrafią ? Miażdży ? pod jakim względem, graficznym ? może i tak, ale gameplayowo co najwyżej może po łaskotać NG po stópkach........  

Ty chyba nie grałeś w GoW3 jeżeli twierdzisz że brutalność w obu grach jest na takim samym poziomie. W NG wygląda to sztucznie a w GOW3 dosadnie jak w żadnej innej grze.

Co do systemu walki to po co zmieniać coś co sie bardzo dobrze przyjęło wśród graczy? Widzę że jesteś typem gracza, który oczekuje samych nowości w grach i odrzuca stare, sprawdzone tematy. W obecnej generacji jest sporo takich graczy. Najczęściej nie potrafią oni ocenić co tak naprawdę chcieliby zmienić, ale trzeba głośno krzyczeć że zmiany być powinny.

Dla mnie GOW3 jest idealnym slasherem, gdyż ma jedną najwazniejszą rzecz, której nie ma na takim poziomie konkurencja. Otóż jest to gameplay. Do tej gry siadasz i nie możesz się oderwać. NG daleko do tego poziomu.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1532 dnia: Listopada 02, 2009, 13:49:07 pm »
Soul popraw mnie jeśli się mylę. Próbujesz wszystkich przekonać teraz do swoich racji i aż Cię skręca w środku jak ktoś dobrze się wypowiada o GoW?

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1533 dnia: Listopada 02, 2009, 13:52:24 pm »
Powiem jeszcze raz, co powtarzałem na tym forum to kilkakrotnie. Jest IMO (ale tak naprawdę chyba jest :D) tak, że :

Prince of Persia  - Action/ Adventure
God of War - Action /Adventure

Devil May Cry - hack'n'slash
Ninja Gaiden - hack'n'slash

Tyle.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1534 dnia: Listopada 02, 2009, 13:57:47 pm »

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1535 dnia: Listopada 02, 2009, 14:22:38 pm »
GoW 3 będzie rządził, nie ma innej opcji. Jak demko tak wygląda to co zrobią 9 miesięcy później...

Ps. Krzyk-jęki Heliosa przy urywaniu głowy to masakra, jak na filmach z Iraku! Hard core w czystej postaci.
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1536 dnia: Listopada 02, 2009, 14:38:26 pm »
Cytuj
Ty chyba nie grałeś w GoW3 jeżeli twierdzisz że brutalność w obu grach jest na takim samym poziomie. W NG wygląda to sztucznie a w GOW3 dosadnie jak w żadnej innej grze.

Muszę Cię rozczarować, ponieważ grałem w to samo demo co i Ty, obie gry są brutalne, w GoW brutalność jest barbarzyńska, tak jak to w tamtych czasach bywało, w NG2 wygląda to inaczej, akcja gry rozgrywa się w innych czasach. Nie można napisać, że od cięcie ręki później odcięcie nóg a na koniec głowy jest mniej brutalne od przerwania kogoś na pół.

 od 2:11 masz animację wszystkich OT.

Cytuj
Co do systemu walki to po co zmieniać coś co sie bardzo dobrze przyjęło wśród graczy? Widzę że jesteś typem gracza, który oczekuje samych nowości w grach i odrzuca stare, sprawdzone tematy. W obecnej generacji jest sporo takich graczy. Najczęściej nie potrafią oni ocenić co tak naprawdę chcieliby zmienić, ale trzeba głośno krzyczeć że zmiany być powinny.

Następny..... niczego nie odrzucam,  dziwi mnie, że są ludzi na tym świecie którzy nie lubią zmian, którzy boją się nowości. Wybacz że lubię, gdy developer od świeża swój produkt, tak jak zrobili to panowie od NG i tak jak zrobili to panowie od DMC. Skoro oni potrafili dorzucić nieco nowości, które okazały się trafne i wpłynęły pozytywnie na rozgrywkę,  czemu panowie od GoW tego nie robią ? Albo się boją, ponieważ  tok myślenia mają taki sam jak wy, albo nie są wstanie nic sensownego wymyślać, stawiam na to pierwsze.

Lubi Cię stać w miejscu ? spoko, ja to uszanuję. Wybaczcie że wymagam czegoś więcej...........

Cytuj
Dla mnie GOW3 jest idealnym slasherem, gdyż ma jedną najwazniejszą rzecz, której nie ma na takim poziomie konkurencja. Otóż jest to gameplay. Do tej gry siadasz i nie możesz się oderwać. NG daleko do tego poziomu.

Zależy, jak dla kogo.

Cytuj
Soul popraw mnie jeśli się mylę. Próbujesz wszystkich przekonać teraz do swoich racji i aż Cię skręca w środku jak ktoś dobrze się wypowiada o GoW?

Nie, skręca mnie jak ktoś źle wypowiada się o NG, przy czym widać że pojęcie o tej grze ma nie wielkie.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1537 dnia: Listopada 02, 2009, 14:47:27 pm »
Szanujesz, że ludzie wola GoW takim jakim jest, a walczysz od kilku stron ;).

Zrozum, ludziom się podoba taki GoW jaki jest. Tobie nie i koniec. Żadna filozofia, a znając życie to za kilka chwil dojdzie jeszcze kilka stron tego tematu jaki GoW to jest beton.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1538 dnia: Listopada 02, 2009, 15:22:09 pm »
Z całym szacunkiem dla bardzo dobrego NG, ale ta gra nie ma połowy tej mocy, którą ma GoW3. Takie jest moje zdanie.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1539 dnia: Listopada 02, 2009, 15:34:23 pm »
Biadolicie Hipolicie !
Wszystkie slashery trzeba kochać, bo jest to jedyny prawdziwy gatunek gier :D :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1540 dnia: Listopada 02, 2009, 16:02:24 pm »
Będzie ktoś tak miły i podzieli się demkiem? ;)

bizon4444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1541 dnia: Listopada 02, 2009, 16:19:26 pm »
Jak wyżej... choć już tyle sie prosiłem, że straciłem nadzieję :-( :-( :-(

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1542 dnia: Listopada 02, 2009, 16:20:12 pm »
Snake, SNAAAAKE

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1543 dnia: Listopada 02, 2009, 16:56:50 pm »
Będzie ktoś tak miły i podzieli się demkiem? ;)
Właśnie. Zarzućcie coś na PW  :o

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1544 dnia: Listopada 02, 2009, 17:00:12 pm »
Soul, odpuść już sobie. Jak możesz mówić, że deweloper nie chce stawiać na nowe rozwiązania skoro ukończyłeś tylko demko? Ograj fulla i dopiero potem zbluzgaj grę. Gameplayowo Kratos zamiata Ryu Hayabuse pod dywan, system walki to już inny temat. W GOWie daję satysfakcję z brutalnych akcji, prostoty wykonywania kolejnych ciosów, wykończenia większych przeciwników itp. NG to skillowa gra trzeba się troszkę bardziej namęczyć (nauczyć), żeby kombosik ładnie wyglądał. Ja cenię sobie i GOWa i NG. Potrafię docenić zalety jak i wady (na nie przymykam oko ;)) obu tych pozycji. :cool:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2009, 17:20:21 pm wysłana przez johnny23 »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1545 dnia: Listopada 02, 2009, 17:29:39 pm »
Powiem jeszcze raz, co powtarzałem na tym forum to kilkakrotnie. Jest IMO (ale tak naprawdę chyba jest :D) tak, że :

Prince of Persia  - Action/ Adventure
God of War - Action /Adventure

Devil May Cry - hack'n'slash
Ninja Gaiden - hack'n'slash

Tyle.

Chyba jedyna sensowna wypowiedź w tej dyskusji.

To, że zarówno w GoW jak i w NG czy DMC naciskając w guzik powoduje się machanie mieczem przez bohatera nie oznacza, że można te gry stawiać na jednej półce. GoW czy (jak napisał pachu) poprzednia trylogia Prince of Persia to kompletnie inny gatunek gier niż japońskie slashery (NG, DMC, Bayonetta); stawiają na coś zupełnie innego - tam walka z przeciwnikami to tylko jeden z elementów tworzących gameplay - jest przyjemna, widowiskowa, ale niewymagająca.
Slashery od Japończyków zaś w całości opierają się na systemie walki (niestety, twórcy lubią też wrzucić jakieś elementy platformowe, które są przez wielu znienawidzone :/), na kręceniu licznych kombosów i wykonywaniu ciosów, gdzie czasami liczą się poszczególne klatki animacji, by konkretny cios wszedł.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1546 dnia: Listopada 02, 2009, 18:04:21 pm »
Powiem jeszcze raz, co powtarzałem na tym forum to kilkakrotnie. Jest IMO (ale tak naprawdę chyba jest :D) tak, że :

Prince of Persia  - Action/ Adventure
God of War - Action /Adventure

Devil May Cry - hack'n'slash
Ninja Gaiden - hack'n'slash

Tyle.

Chyba jedyna sensowna wypowiedź w tej dyskusji.

To, że zarówno w GoW jak i w NG czy DMC naciskając w guzik powoduje się machanie mieczem przez bohatera nie oznacza, że można te gry stawiać na jednej półce. GoW czy (jak napisał pachu) poprzednia trylogia Prince of Persia to kompletnie inny gatunek gier niż japońskie slashery (NG, DMC, Bayonetta); stawiają na coś zupełnie innego - tam walka z przeciwnikami to tylko jeden z elementów tworzących gameplay - jest przyjemna, widowiskowa, ale niewymagająca.
Slashery od Japończyków zaś w całości opierają się na systemie walki (niestety, twórcy lubią też wrzucić jakieś elementy platformowe, które są przez wielu znienawidzone :/), na kręceniu licznych kombosów i wykonywaniu ciosów, gdzie czasami liczą się poszczególne klatki animacji, by konkretny cios wszedł.
Więc po prostu nie należy tych gier porównywać.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1547 dnia: Listopada 02, 2009, 18:25:15 pm »
Pamiętam, ze z Soulem podobna dyskusja była w temacie GoW 2

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1548 dnia: Listopada 02, 2009, 18:32:26 pm »
Wpis do posta Zombiego. Gow jest slasherem średnim, ale gra ogólnie świetną, tak było w 2 poprzednich częściach tak będzie i teraz.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1549 dnia: Listopada 02, 2009, 18:52:22 pm »
Jeśli ktoś ma namiary na konto z demem GoW'a 3 niech śle pw do mnie :cool:, będę bardzo wdzięczny.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1550 dnia: Listopada 02, 2009, 19:43:32 pm »
Mina Kratosa - bezcenne

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1551 dnia: Listopada 02, 2009, 20:15:55 pm »
Ale on to lubi :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1552 dnia: Listopada 02, 2009, 21:20:59 pm »
Ja to jak zobaczyłem twarz Kratosa na ekranie startowym i poczekałem chwilę to on tak zerknął w kierunku "Press X to start" że myślałem że zaraz powie: Naciśnij kur*wa ten guzik bo ci łeb upier*olę.  :-D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1553 dnia: Listopada 02, 2009, 21:47:45 pm »
Ja to jak zobaczyłem twarz Kratosa na ekranie startowym i poczekałem chwilę to on tak zerknął w kierunku "Press X to start" że myślałem że zaraz powie: Naciśnij kur*wa ten guzik bo ci łeb upier*olę.  :-D
:lol: :lol: :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1554 dnia: Listopada 02, 2009, 23:05:18 pm »
Ja to jak zobaczyłem twarz Kratosa na ekranie startowym i poczekałem chwilę to on tak zerknął w kierunku "Press X to start" że myślałem że zaraz powie: Naciśnij kur*wa ten guzik bo ci łeb upier*olę.  :-D

You made my day xD Masz plusa...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1555 dnia: Listopada 03, 2009, 15:11:06 pm »
Ja to jak zobaczyłem twarz Kratosa na ekranie startowym i poczekałem chwilę to on tak zerknął w kierunku "Press X to start" że myślałem że zaraz powie: Naciśnij kur*wa ten guzik bo ci łeb upier*olę.  :-D
Zmiażdżywszy nas owym tekstem, wspiąłeś się na szczyt Olimpu, jednym susem.  Słowem : rządzisz xD

Co do ciekawych nader wypowiedzi sprzed strony, zwieńczonej postem Mr_Zombie, dodam, iż gracz, który wydaje 196zł za grę daną, i jej poświęca swój czas, może sobie porównywać GoW III, nawet z NfS: Shift (porównywać, nie przyrównywać). Tym samym, jeśli stwierdzi, że woli GoW III od PoP z tytułu większego natężenia akcji, to też linczowany nie powinien być. Fakt, z drugiej strony, to troszkę jakby przyrównywać sedana, do raodstera i marudzić, że ten pierwszy, ze względu na ilość drzwi jest bardziej uniwersalny i nudny tym samym.

Ludzie sami sobie dopisują niepotrzebnie, kolejne strony przynależności gatunkowej. Jak dla mnie od lat gra, w której chodzi się daną postacią, a sekcje walki mieszają się z jakimiś niby zagadkami logicznymi, to gra act/adv. A to czy więcej w niej akcji, czy niejako przygody i eksploatacji, rzutuje w pewnej formie nań.

Pewien ekstremalny magazyn, w którym gry ocenia się , choć często ich się nie kończy (stąd zapewne "extreme" w nazwie), stwierdził nawet , że DMC to .... strzelanina.
Dość osobliwa ocena to gry, w którą na dobrą sprawę, możemy zaliczyć niemal bez wystrzału żadnego.

Ale , jak już wspominałem, ludzie lubią komplikować sobie życie i tworzyć pod gatunki, a w następstwie odszczepy od nich.

A jak dla mnie h'n's to Diablo, czy Loki przykładowo, a nie żadna NG.

Zaraz bowiem będzie do wojen dochodzić w zakresie "NG jest bardziej techniczny, więc należy do gatunku X, a GoW III ma mniej kombinacji, więc to będzie przedstawiciel D, a nowy PoP to platformówka. 

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1556 dnia: Listopada 03, 2009, 19:36:33 pm »
New GOW3 trailer coming, looks better than recent screens
http://www.ps3center.net/news/3990/new-gow3-trailer-coming-looks-better-than-recent-screens/

Cytuj
A select few(including yours truly) got to go hands on with God of War III over the weekend, as Sony released the highly publicized E3 demo in limited quantities.  Fresh off the hype of the demo, God of War III's lead gameplay animator Bruno Velazquez answered some fan questions, and we've picked out some of the more interesting tidbits.

See the above screenshot?  It's from the December issue of GamePro, which should be hitting shelves soon, and is a shot from a build newer than the E3 demo that was just released.  However, the game in it's current form already looks better than that, according to Velazquez.

It sounds like we may even get to see the current build sooner than anticipated.  Velazquez mentions that they have a new trailer ready, but can't say when we'll see it.  I wouldn't be surprised to see it during Spike's Game of the Year awards, as that's where the first gameplay trailer debuted last year.

Finally, Velazquez also reveals the approximate play time of the game.  He estimates it's roughly 10 hours for veteran gamers, but closer to 20 for more casual ones.

A tutaj wywiad:
God of War 3 director reveals plans for future DLC and why multiplayer won't work
http://www.gamepro.com/article/features/212643/god-of-war-3-q-a-with-stig-asmussen-page-2/

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1557 dnia: Listopada 03, 2009, 20:36:22 pm »
Chłopaki z Santa Monica nie dają nam spokoju :P

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1558 dnia: Listopada 04, 2009, 17:35:48 pm »
Widzę, że wszyscy są zachwyceni demem GoW 3. Ja osobiście jednak nie zostałem oczarowany. Chyba za mało zmian jak dla mnie. Animacja za bardzo się nie zmieniła a oświetlenie jest takie trochę oszukane. Nie mówię, że jest źle ale chyba spodziewałem się więcej.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1559 dnia: Listopada 04, 2009, 18:35:55 pm »
oświetlenie jest takie trochę oszukane.
Pamiętaj, że to demo z E3. W późniejszym demie z TGS oświetlenie zostało znacznie poprawione.