Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 323931 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3000 dnia: Kwietnia 03, 2010, 15:15:11 pm »
łoah!! zarwałem noc i od rana napier*alałem i mam grę za sobą.
Mam wrażenie że to najdłuższy GoW w jaki grałem.
Jak zobaczyłem początek..pierwsze ruchy Kratosem....matko, z miejsca powiedziałem--interaktywne CGI. Ten blur przy ruchach dodaje takiej płynności że to szok! W ogóle się nie odczuwa że gra nie chodzi w 60klatkach. Grafika to jedno, a skala pojedynków to drugie. Animacja przeciwników to poezja..no pod względem technicznym nie ma gry która podskoczyła by GoW'owi. Początek naprawdę daje meeeega kopa, szkoda że dalej troszkę gra zwalnia, no ale gracz musi mieć trochę oddechu :P
Dobra teraz przejdę do tego co mi się nie podobało:
po pierwsze--zakończenie...takie jakieś za krótkie, za mało pokazujące i mało "treściwe". Mam takie uczucie niedosytu, chciałbym aby tam jeszcze coś się znalazło.
po drugie:--bronie, w GoWach podobało mi się to że calusieńką grę mogłem przejść używając samych podstawowych ostrzy, tu się nie da, same bronie są spoko, fajnie się nimi walczy, ale trochę denerwuje że nie mogę walczyć tylko moją ulubioną bronią.
po trzecie--fabuła..nie jest zła, tylko tak...czasem mam wrażenie że twórcy trochę na siłę wsadzili pewne wątki. Kiedy myślimy że wiemy już wszystko, dokładają coś więcej...a potem jeszcze więcej.
chodzi konkretnie o:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
W sumie to chyba tyle, z całą pewnością to jedna z najlepszych gier w jakie grałem po pierwszych kilku godzinach dawałbym 10/10, ale z czasem pojawiły się właśnie te elementy o których wspomniałem tak że - przy 10 powinien się znaleźć.
Czyli 10-/10

A i nie polecam, a nawet zabraniam przechodzenia gry w tak szybkim tempie. Tą grą trzeba się delektować :) Ja pędziłem dlatego że gra pożyczona na okres świąt i w końcu chciałem mieć już ją za sobą.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3001 dnia: Kwietnia 03, 2010, 16:47:45 pm »
po drugie:--bronie, w GoWach podobało mi się to że calusieńką grę mogłem przejść używając samych podstawowych ostrzy, tu się nie da, same bronie są spoko, fajnie się nimi walczy, ale trochę denerwuje że nie mogę walczyć tylko moją ulubioną bronią.
Dlaczego nie możesz walczyć tylko i wyłącznie Exile Blades?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3002 dnia: Kwietnia 03, 2010, 17:03:09 pm »
po drugie:--bronie, w GoWach podobało mi się to że calusieńką grę mogłem przejść używając samych podstawowych ostrzy, tu się nie da, same bronie są spoko, fajnie się nimi walczy, ale trochę denerwuje że nie mogę walczyć tylko moją ulubioną bronią.
Dlaczego nie możesz walczyć tylko i wyłącznie Exile Blades?
ponieważ są typki z tarczami, są też ci "metalowi". Właściwie to wachlowałem BoE i Cestusem. Nie mówię że broń jest zła, ale..przez 3 części (wliczając tą na PSP) walczyłem Blade'ami, więc tu też chciałem.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3003 dnia: Kwietnia 03, 2010, 17:10:45 pm »
Heh, to chyba dobrze, że można z powodzeniem stosować każdy dostępny nam oręż hm? ;)

Wracając do typków z tarczami
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3004 dnia: Kwietnia 05, 2010, 11:56:33 am »
łoah!! zarwałem noc i od rana napier*alałem i mam grę za sobą.
Mam wrażenie że to najdłuższy GoW w jaki grałem.
Jak zobaczyłem początek..pierwsze ruchy Kratosem....matko, z miejsca powiedziałem--interaktywne CGI. Ten blur przy ruchach dodaje takiej płynności że to szok! W ogóle się nie odczuwa że gra nie chodzi w 60klatkach. Grafika to jedno, a skala pojedynków to drugie. Animacja przeciwników to poezja..no pod względem technicznym nie ma gry która podskoczyła by GoW'owi. Początek naprawdę daje meeeega kopa, szkoda że dalej troszkę gra zwalnia, no ale gracz musi mieć trochę oddechu :P
Dobra teraz przejdę do tego co mi się nie podobało:
po pierwsze--zakończenie...takie jakieś za krótkie, za mało pokazujące i mało "treściwe". Mam takie uczucie niedosytu, chciałbym aby tam jeszcze coś się znalazło.
po drugie:--bronie, w GoWach podobało mi się to że calusieńką grę mogłem przejść używając samych podstawowych ostrzy, tu się nie da, same bronie są spoko, fajnie się nimi walczy, ale trochę denerwuje że nie mogę walczyć tylko moją ulubioną bronią.
po trzecie--fabuła..nie jest zła, tylko tak...czasem mam wrażenie że twórcy trochę na siłę wsadzili pewne wątki. Kiedy myślimy że wiemy już wszystko, dokładają coś więcej...a potem jeszcze więcej.
chodzi konkretnie o:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
W sumie to chyba tyle, z całą pewnością to jedna z najlepszych gier w jakie grałem po pierwszych kilku godzinach dawałbym 10/10, ale z czasem pojawiły się właśnie te elementy o których wspomniałem tak że - przy 10 powinien się znaleźć.
Czyli 10-/10

A i nie polecam, a nawet zabraniam przechodzenia gry w tak szybkim tempie. Tą grą trzeba się delektować :) Ja pędziłem dlatego że gra pożyczona na okres świąt i w końcu chciałem mieć już ją za sobą.

Zgadzam się. Pierwszy i Chains of Olympusbyły relatywnie krótkie (kilka godzin zabawy). Natomiast GoW III wydaje się podobny pod względem długości do tego co GoW II prezentował. Czyli jakieś 14 godzin.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3005 dnia: Kwietnia 05, 2010, 12:45:58 pm »
Oj krótszy jest od dwójki znacznie.Przeszedlem go w 8h 57min a GOW2 w 12h ;).A taka jedynka to tylko 6h.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3006 dnia: Kwietnia 05, 2010, 13:04:09 pm »
Tutaj dochodzi również to na jakim poziomie trudności gramy.

Ja przykładowo na tytanie "przegrałem" GoW3 w prawie 14h ;).
Ponoć na Chaosie ludzie dobijają do 20h.

To i tak nie zmienia faktu, że ja osobiście chciałbym, aby ta część trwała i trwała...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3007 dnia: Kwietnia 05, 2010, 13:19:39 pm »
No trochę mam uczucie niedosytu, gra jest za krótka.
W dodatku mam wrażenie jak by bestiariusz się skurczył i to znacznie. Wydaje mi się że rodzaje przeciwników to można na 7-8 palcach policzyć. W dodatku często się powtarzają.
motyw z jazdą na przeciwnikach..też jakoś tego mało, brakuje też więcej walki będąc przyczepionym do ściany i sufitu (samego łażenia jest dość sporo). Przydało by się też trochę więcej sub-bossów, np z tego centaura z demka zrobić zwykłego przeciwnika (zmniejszyć trochę hp), ale by występował częściej.
Fajnie jak by Santa Monica zrobiła jeszcze jednego GoWa, taki który zaspokoił by wszystkich w 110%. Nie mówiąc już o jeszcze bardziej podbitej grafice :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3008 dnia: Kwietnia 05, 2010, 13:43:10 pm »
Zrobią na bank. Onimusha też po trzeciej części miała się skończyć i co .... A długość odpowiednia. Zagrajcie w FC2, Darksiders i zobaczcie, jak nudzi ponad dwadzieścia godzin.
Choć tam mechanika kuleje.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3009 dnia: Kwietnia 05, 2010, 13:50:40 pm »
Cytuj
Darksiders
mnie w tym demko po 30minutach znudziło. Re4 jest na około 20h i mnie jakoś nie znudził.

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3010 dnia: Kwietnia 05, 2010, 14:54:50 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3011 dnia: Kwietnia 05, 2010, 15:13:05 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..
Grałeś czy tylko widziałeś? Tak spłycić można dosłownie każdą grę.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3012 dnia: Kwietnia 05, 2010, 15:13:30 pm »
Jak widać graczy wciąga, ciągle gra żyje w ich głowach, first kille wspominają do dziś, a grafa i rozmach miażdży inne gry. Więc cel osiągnęli  :)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3013 dnia: Kwietnia 05, 2010, 15:34:49 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..
Większych bredni nie czytałem, serio. Zanim zaczniesz pisać więcej takich postów radziłbym najpierw zagrać.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3014 dnia: Kwietnia 06, 2010, 08:47:59 am »
Wczoraj wpadła Platynka. W sumie całkiem przyjemna do zrobienia, jedynie trudności sprawiało przejście Labiryntu na Tytanie i ostania walka z Zeusem (trudno było mi wybrać optymalną broń na niego, ale Ostrza Wygnania okazały się idealne. :)) oraz jedno Wyzwanie Olimpu - pokonać wszystkich wrogów gołymi rękami.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3015 dnia: Kwietnia 06, 2010, 09:08:27 am »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..

Dobra, lepiej podaj swój gamertag żebyśmy od razu wiedzieli z kim mamy do czynienia. Pozwolę sobie porównać do GOW3 takie Gears of War 2. Bezmyślna rzeźnia w mocno średniej oprawie graficznej (porównując do God of War 3). Mogliby się wysilić i dodać coś co by sprawiło, że gra będzie wciągać graczy. A tutaj ani grafika nie jest jakaś wspaniała, ani gameplay. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3016 dnia: Kwietnia 06, 2010, 10:12:28 am »
...oraz jedno Wyzwanie Olimpu - pokonać wszystkich wrogów gołymi rękami.

A dać się zamienić dziesięć razy w kamień to niby łatwiejsze? Brakuje mi dwóch trofeów do platyny, może powalczę na tytanie, ale na to ścierwo nie mam pomysłu.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3017 dnia: Kwietnia 06, 2010, 10:18:25 am »
A dać się zamienić dziesięć razy w kamień to niby łatwiejsze?
Yup. :P
Spróbuj tak - jak Meduza strzela promieniem, naciśnij blok i nie odbijaj ataku. Wtedy od razu zmieniasz się w kamień. :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3018 dnia: Kwietnia 06, 2010, 11:41:21 am »
Wyzwania Olimpu są o wiele prostsze od tych, które były w GoW1 i GoW2, więc nie narzekajcie.

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3019 dnia: Kwietnia 06, 2010, 12:05:56 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..
Większych bredni nie czytałem, serio. Zanim zaczniesz pisać więcej takich postów radziłbym najpierw zagrać.
Doszedlem do Hadesa i odpuscilem sobie gre, totalnie zero jakiegos czynnika ktory by mega przyciagal , rzeznia cieszy ale do czasu . Dla mnie gra bardzo plytka.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3020 dnia: Kwietnia 06, 2010, 12:19:42 pm »
A dać się zamienić dziesięć razy w kamień to niby łatwiejsze?
Yup. :P
Spróbuj tak - jak Meduza strzela promieniem, naciśnij blok i nie odbijaj ataku. Wtedy od razu zmieniasz się w kamień. :)
Najlepiej próbuj ją łapać kółkiem to wtedy natychmiast używa promienia.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3021 dnia: Kwietnia 06, 2010, 12:24:55 pm »
Wyzwania Olimpu są o wiele prostsze od tych, które były w GoW1 i GoW2, więc nie narzekajcie.
i to znacznie--zabicie bez broni zrobiłem za pierwszym razem (równiusieńko jak licznik dobił do 0), potem jak włączyłem to w którym mamy jeździć na cyklopie zapomniałem że mam broń (  :lol: ) więc zrestartowałem i wpadło przy kolejnej próbie. Zrobiłem jeszcze jedno, tylko nie pamiętam które.  Zostawiłem sobie resztę, oraz przejście na Tytanie aż będę mieć własną kopię.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3022 dnia: Kwietnia 06, 2010, 12:32:34 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..
Większych bredni nie czytałem, serio. Zanim zaczniesz pisać więcej takich postów radziłbym najpierw zagrać.
Doszedlem do Hadesa i odpuscilem sobie gre, totalnie zero jakiegos czynnika ktory by mega przyciagal , rzeznia cieszy ale do czasu . Dla mnie gra bardzo plytka.
Podaj z łaski swojej PSN ID.
PS tak jak myślałem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 13:00:42 pm wysłana przez Tomasz »

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3023 dnia: Kwietnia 06, 2010, 13:03:05 pm »
Ja Ci nie musze udowadniac czy w nia gralem czy nie , wyrazam swoja opinie na temat gry ktora jest mega przereklamowana przynajmniej w moich odczuciach .

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3024 dnia: Kwietnia 06, 2010, 14:06:22 pm »
Udowodnienie, że w nią grasz, to nie problem. Chyba, że leniwy jesteś :) Podaj ID  i po krzyku :)

 :angel:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3025 dnia: Kwietnia 06, 2010, 14:33:20 pm »
Nie no, chłopaki. To mocno trywialne. Jak facet napisze, że miał wiele kobiet, to też ma filmiki POV wysyłać jako dobitny dowód.... Trochę szacunku do slowa pisanego przez innych. Skoro chłopak twierdzi , że przeszedł to tak jest. Albo i nie. Ale raczej nie musi nic udowadniać nikomu. Jeśli natomiast łga, to cóż....

Inna sprawa, że tekst :

Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..

jest szalenie nietrafiony. Nie wypowiadam się za innych, ale nie zdarzyło mi się mych przyjaciół z ogonkami wyprowadzać na spacer nad płytą blue ray, czy innymi.  8)
To raz. Dwa, że jak komuś ciągła rzeź nie pasuje, niech kupi Darksiders. Tam na 40 minut gry będzie miał ciągłe zagadki, plus jedna, dwie krótkie walki. Po zakończeniu gry, na ponad dwadzieścia godzin przygody właściwej miałem niespełna 4 godz. mordu. Wiem co piszę.

Trzy : GoW III ma "ładną grafikę, ale bez rewelacji".... Polecam zakup nowych okularów, opcjonalnie tatuaż MC laserowo z ramienia usunąć.


juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3026 dnia: Kwietnia 06, 2010, 14:36:34 pm »
Ja Ci nie musze udowadniac czy w nia gralem czy nie , wyrazam swoja opinie na temat gry ktora jest mega przereklamowana przynajmniej w moich odczuciach .

Czyli nie grałeś. Nie mogłeś tak od razu napisać?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3027 dnia: Kwietnia 06, 2010, 14:49:06 pm »


THIS IS SPARTA !!!!

aLLy, to jakie noty wystawiasz - grafika, audio, grywalność, ocena ogólna....

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3028 dnia: Kwietnia 06, 2010, 14:55:56 pm »
ja liczę na takie:
gameplay--1, bo tylko chodzisz i zabijasz
audio--2, bo muzyka w tle leci
grafika--no 3,bo widać ludziki na ekranie
ocena ogólna-- 2-, gameplay jest dobani, ale muzyka leci i coś tam widać na ekranie (ale bez rewelacji), - za to że nie gramy ludzikiem w zielonym hełmie.

Dla porównania: kółko i krzyżyk
gameplay--10, 2 ścieżki do wyboru--O albo X. Rozbudowany multiplayer, mnogość zakończeń
muzyka--10, jaką sobie puścisz taka leci, genialne rozwiązanie!!
grafika--10,gra stawia na kreatywność gracza, jak namaluje tak będzie wyglądała.
ogólnie--10+,  same 10, w dodatku można założyć zielony hełm na głowę, albo cokolwiek co lubimy!!!

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3029 dnia: Kwietnia 06, 2010, 16:14:12 pm »
No pewnie ze mozesz mieć swoje zdanie, ale twój tekst wyjątkowo mi zaśmierdział i jak widać nie tylko mi. Wyszła też inna prawda, ze nie grałeś.

nakimushi

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3030 dnia: Kwietnia 06, 2010, 16:40:15 pm »
dla wszystkich maniakow God Of War - polecam pojscie do kina na Clash Of The Titans !!!!!
doslownie gow the movie  :D
syn zeusa walczy z bogami i tytanami haha !!!
swietne sceny walki

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3031 dnia: Kwietnia 06, 2010, 16:46:30 pm »
Tak, wybieram się do I MAX. Od razu pięknie pachniało mi genialnym 300 i GoW.  :dance:
Co do naszego gracza, może niech sam powie , cy gra, czy nie.

Jedno jest pewne. Ma prawo do własnej oceny.
Ale ta argumentacja .... No licha jest.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3032 dnia: Kwietnia 06, 2010, 18:27:33 pm »
Nie rozumie czemu ludzie tak strasznie spuszczaja sie nad gra . Ciagla rzeznia w ladnej oprawie ( BEZ REWELACJI ) i nic co by przyciagalo i zaskakiwalo , ciagle rozpieprza sie tlumy potworkow i co jakis czas boss... Rozumie ze o to chodzi w Gowie - bezmyslna rzeznia , ale mogliby sie troche wysilic i dodac cos co by sprawilo ze gra bedzie wciagac graczy..
Dobryś . Ile masz lat?

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3033 dnia: Kwietnia 06, 2010, 20:21:35 pm »
Haha zalosne , niczym deketyw borewicz wykrysliscie skrywany sekeret iz aLLy nie gral w Gowa - GRATULUJE zdolnosci rodem z Sherlocka Holmesa.

Nie bede udowadnial czy gralem w gre czy nie , bo tak jak juz wyzej zostalo trafnie napisane jest to po prostu smieszne i ZALOSNE. Wyrazilem swoje zdanie bo po prostu nie rozumie tych och i achow nad ta gra. Jest zajebiscie dynamiczna , ladnie wyglada ( ale nie jest to jakis szczyt mozliwosci , bardziej spuszczalem sie nad KZ2 i Heavy rain ) . Gra ma pare niedorobek najbardziej wkurzalo mnie to jak krotos skakal i sie wspinal , w porownaniu do uncharted czy prince of persi , straszna bida.  Taki heavy rain, swietnie pod wzgledem graficznym , niesamowita fabula i nie raz emocje siegaly zenitu podczas grania - a tutaj , monotonia , czasem sie tylko powku*** ze nie moglem kogos ubic. Moze moja opinia wynika z tego ze nie gralem w poprzednie gowy ale po prostu nie czuje tego klimatu i gra dla mnie jest po prostu srednia i amen. 7 dalbym jej maksymalnie

Wiadomość scalona: Kwietnia 06, 2010, 20:22:20 pm
 a Ty Tomasz wez sie oderwij choc na chwile od tej konsoli bo widze ze przezywasz to wszystko jakbys swiata poza nia nie widzial , wspolczuje  :lol: :lol: :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3034 dnia: Kwietnia 06, 2010, 20:59:36 pm »
To raczej pewne, skoro nie grałeś w poprzednie GoWy, to jak najbardziej rozumiem nie zadowolenie. Gdybyś zagrał w Gow I i II to pewnie twoja ocena byłaby inna. Trzeba było tak od razu :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3035 dnia: Kwietnia 06, 2010, 21:10:38 pm »
To raczej pewne, skoro nie grałeś w poprzednie GoWy, to jak najbardziej rozumiem nie zadowolenie. Gdybyś zagrał w Gow I i II to pewnie twoja ocena byłaby inna. Trzeba było tak od razu :)
czy ja wiem czy inna, chłopak nie lubi młócki więc wątpię żeby mu podeszła.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3036 dnia: Kwietnia 06, 2010, 22:53:28 pm »
Może by się wkręcił, bardziej gdyby poznał wątki poprzednich części.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3037 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:45:37 pm »
Haha zalosne , niczym deketyw borewicz wykrysliscie skrywany sekeret iz aLLy nie gral w Gowa - GRATULUJE zdolnosci rodem z Sherlocka Holmesa.

Nie bede udowadnial czy gralem w gre czy nie , bo tak jak juz wyzej zostalo trafnie napisane jest to po prostu smieszne i ZALOSNE. Wyrazilem swoje zdanie bo po prostu nie rozumie tych och i achow nad ta gra. Jest zajebiscie dynamiczna , ladnie wyglada ( ale nie jest to jakis szczyt mozliwosci , bardziej spuszczalem sie nad KZ2 i Heavy rain ) . Gra ma pare niedorobek najbardziej wkurzalo mnie to jak krotos skakal i sie wspinal , w porownaniu do uncharted czy prince of persi , straszna bida.  Taki heavy rain, swietnie pod wzgledem graficznym , niesamowita fabula i nie raz emocje siegaly zenitu podczas grania - a tutaj , monotonia , czasem sie tylko powku*** ze nie moglem kogos ubic. Moze moja opinia wynika z tego ze nie gralem w poprzednie gowy ale po prostu nie czuje tego klimatu i gra dla mnie jest po prostu srednia i amen. 7 dalbym jej maksymalnie

Wiadomość scalona: Kwietnia 06, 2010, 20:22:20 pm
 a Ty Tomasz wez sie oderwij choc na chwile od tej konsoli bo widze ze przezywasz to wszystko jakbys swiata poza nia nie widzial , wspolczuje  :lol: :lol: :lol:
Prywatne podjazdy zostaw dla siebie

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3038 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:50:41 pm »
Pozwolicie że zgodzę się z kolegą, zacząłem GOW3 i nie mam zamiaru go kończyć, może kiedyś jak już przejde wszystkie gry jakie istnieją to wezmę się za to.NIE JARA MNIE TA GRA 8) Pozdrawiam wszystkich napinaczy :mrgreen:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3039 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:51:42 pm »
Pozwolicie że zgodzę się z kolegą, zacząłem GOW3 i nie mam zamiaru go kończyć, może kiedyś jak już przejde wszystkie gry jakie istnieją to wezmę się za to.NIE JARA MNIE TA GRA 8)

<wskazuje ukryte tylne przejście> Uciekaj póki masz czas!