Autor Wątek: Resistance 2  (Przeczytany 138184 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #720 dnia: Października 29, 2008, 19:47:56 pm »
ja biore res2 na 100% insomniac jeszcze nigdy mnie nie zawiodło insomniac rulez

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #721 dnia: Października 29, 2008, 20:42:55 pm »
Grając w tą Resistanse 2 uświadomiłem sobie coś oczywistego. R2 to bezpośrednia odpowiedz na Halo i jest w niej masa podobieństw.
Walka z kosmicznymi najeźdźcami, epickość, bronie laserki-blasterki,  bardzo podobny klasyczny tryb multi, widok FPS itd.
To taki Halo kiler. Można stwierdzić że pod każdym względem stawia poprzeczkę wyżej ale dla mnie to za mało i czuje nie dosyt. Tryb 60 graczy powinien być czymś więcej niż wrzuceniem tylu graczy a server... przydałoby się też większe podejście taktyczne - system ostrzału zza zasłon i uczucie walki o każdy metr. Chciałbym też zobaczyć pojazdy z "epoki". Naloty, ostrzał artyleryjski, i innego typu "bejery" wyłuskujące unikalność tej gry - a tak mamy przeciętniaka. Ocena IGN mnie nie wzrusza bo przykład HALO pokazuje że dużo Hamburgerów mentalnie to poziom Power Reangers.
Myślę że ocena wynika z singla... i jego skali... która jest na tyle wielka że pozwala zapomnieć o sztampowym gameplayu.
Sztampowa czy przeciętna nie oznacza dla mnie że gra jest zła... ja w nią zagram(pewnie jedno przejście).

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #722 dnia: Października 29, 2008, 20:47:11 pm »
Grając w tą Resistanse 2 uświadomiłem sobie coś oczywistego. R2 to bezpośrednia odpowiedz na Halo i jest w niej masa podobieństw.
Walka z kosmicznymi najeźdźcami, epickość, bronie laserki-blasterki,  bardzo podobny klasyczny tryb multi, widok FPS itd.
To taki Halo kiler. Można stwierdzić że pod każdym względem stawia poprzeczkę wyżej ale dla mnie to za mało i czuje nie dosyt. Tryb 60 graczy powinien być czymś więcej niż wrzuceniem tylu graczy a server... przydałoby się też większe podejście taktyczne - system ostrzału zza zasłon i uczucie walki o każdy metr. Chciałbym też zobaczyć pojazdy z "epoki". Naloty, ostrzał artyleryjski, i innego typu "bejery" wyłuskujące unikalność tej gry - a tak mamy przeciętniaka. Ocena IGN mnie nie wzrusza bo przykład HALO pokazuje że dużo Hamburgerów mentalnie to poziom Power Reangers.
Myślę że ocena wynika z singla... i jego skali... która jest na tyle wielka że pozwala zapomnieć o sztampowym gameplayu.
Sztampowa czy przeciętna nie oznacza dla mnie że gra jest zła... ja w nią zagram(pewnie jedno przejście).
mysle,ze przejdziesz raz a pozniej bedziesz gral w sieci no i cop

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #723 dnia: Października 30, 2008, 06:45:35 am »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #724 dnia: Października 30, 2008, 07:38:23 am »
Niektóre screeny(np. nr3) rzeczywiście bardzo przypominają Ratcheta...

Insomniac : Each co-op mission setup in Resistance 2 takes 15-20 hours to complete

Cytuj
JS - community manager at Insomniac games provided some info on the longevity of co-op mode in Resistance .

According to him each map has different areas with 6 maps being available for the co-op mode of Resistance 2

Each co-op campaign with an individual setup takes between 15 - 20 hours to complete

"There are six locations, each has quite a few different areas, and a single-playthrough of any will not show you nearly the entire map or all of the different set-ups on it due to the randomization of the playpath. It probably takes between 15-20 hours to see every single co-op set-up and encounter. "
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 07:44:43 am wysłana przez A-n »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #725 dnia: Października 30, 2008, 15:49:06 pm »
A single player do skończenia w 15h plus multiplayer... kilka miesięcy :)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #726 dnia: Października 30, 2008, 16:23:08 pm »
co-op 8 to odmiana multi(te same mapy) :p

Rozczarowuje strasznie AI a raczej jego brak... Chimery powinny być bardziej agresywne i działać w stadach na wzór wilków. Tzn. atakować w dużych grupach, próbując rozbić grupę graczy i wtedy atakować odizolowanych. Uzbrojone chimery powinny mieć animacje w  których są bardziej agresywne... tzn. nie stoją jak ciołki i strzelają ale próbując zbliżyć się na około 2metry aby rzucić się na szyje i zagryźć momentalnie nie zważając na ostrzał - dodawało by mu to energii życiowej.
Teraz ten tryb nudzi się szybko... chimery stoją w miejscu a ty nawet całą grupą ostrzeliwujesz z bliska nieszczęśnika. Inna opcja to stajesz gdzie z 200m i rozdajesz headshoty.

Gra jest zbyt przeciętna.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 18:49:26 pm wysłana przez Maximmus80 »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #727 dnia: Października 30, 2008, 19:08:08 pm »
Maximus szanuje twoje prawo do opinii, ale niestety nie zgadzam się z nią. Bo resistance 2 z pewnością przeciętniakiem nie będzie. Nie wiem czy kiedyś w ogóle grałeś w resistance 1. Ja natomiast przeszedłem singla i rozegrałem kilka tysięcy meczy online. I wiesz co mi się najbardziej podoba w tej grze?. Dynamika i to, że w res liczą się przede wszystkim umiejętności gracza.  Jeśli ktoś nie ma ,,czucia w palcach", nie ma czego w tej grze szukać. Bo nooby tu są lane niemiłosiernie. I może stąd twoja opinia ( i kilku innych forumowiczach) o tym tytule (bez urazy). Ja w przeciwieństwie do ciebie cieszę się z tego, że ta gra jest ,,starodawna" i nie ma systemu osłon, bo nie chcę dostać kolejnego klona cod4 (mamy przynajmniej wybór). Ponadto fakt, że gra nie podąża za trendami nie znaczy, że jest słaba, bo nie każdego musi cieszyć chowanie się za ścianą. Piszesz, że res śmierdzi sztampą.  Dla mnie sztampą smierdzi  to jak developerzy poraz n-ty wpychają nam popularne patenty (chodzby wspomniany przez ciebie system osłon). Piszesz o jakimś systemie inteligencji na wzór stada. Facet czy ty nie za dużo wymagasz? Skoro inne gry nie posiadają tego patentu ( nie mówiąc nawet o porządnej inteligencji) to dlaczego akurat res 2 musi go mieć?. Zastanów się.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #728 dnia: Października 30, 2008, 19:15:52 pm »
Maximus szanuje twoje prawo do opinii, ale niestety nie zgadzam się z nią. Bo resistance 2 z pewnością przeciętniakiem nie będzie. Nie wiem czy kiedyś w ogóle grałeś w resistance 1. Ja natomiast przeszedłem singla i rozegrałem kilka tysięcy meczy online. I wiesz co mi się najbardziej podoba w tej grze?. Dynamika i to, że w res liczą się przede wszystkim umiejętności gracza.  Jeśli ktoś nie ma ,,czucia w palcach", nie ma czego w tej grze szukać. Bo nooby tu są lane niemiłosiernie. I może stąd twoja opinia ( i kilku innych forumowiczach) o tym tytule (bez urazy). Ja w przeciwieństwie do ciebie cieszę się z tego, że ta gra jest ,,starodawna" i nie ma systemu osłon, bo nie chcę dostać kolejnego klona cod4 (mamy przynajmniej wybór). Ponadto fakt, że gra nie podąża za trendami nie znaczy, że jest słaba, bo nie każdego musi cieszyć chowanie się za ścianą. Piszesz, że res śmierdzi sztampą.  Dla mnie sztampą smierdzi  to jak developerzy poraz n-ty wpychają nam popularne patenty (chodzby wspomniany przez ciebie system osłon). Piszesz o jakimś systemie inteligencji na wzór stada. Facet czy ty nie za dużo wymagasz? Skoro inne gry nie posiadają tego patentu ( nie mówiąc nawet o porządnej inteligencji) to dlaczego akurat res 2 musi go mieć?. Zastanów się.
popieram cie dante masz racje

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #729 dnia: Października 30, 2008, 19:32:22 pm »
kurde, zajebiście sie to zapowiada  :P na bank kupię  8)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #730 dnia: Października 30, 2008, 19:42:47 pm »
mylisz sie... R gralem tyle czasu ze az mialem go dosc... zaden to argument ze 'inne' gry nie maja - oto wlasnie chodzi ze to sztampa bo brak efektywnych innowacji... a skoro nie wiesz to CoD4 nie ma systemu oslon a bedzie go mial KZ2... ja wiem jak bardzo polepsza on gamplay gdyz wariacje jego masz w RSV2

chcesz dynamiki to polecam UT3... gralem w ß i online oraz co-op pod kazdym wzgledem jest zrobiony na 'odwal'
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 19:49:09 pm wysłana przez Maximmus80 »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #731 dnia: Października 30, 2008, 19:51:47 pm »
Piszesz: ,,chcesz dynamiki to polecam UT3". A co res2 nie może być dynamiczny?. Piszesz, że system osłon polepsza rozgrywkę. A ja mówię: w niektórych grach tak, a w niektórych tylko by ją popsuł (vide res 2). Proste.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 19:56:40 pm wysłana przez dante0 »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #732 dnia: Października 30, 2008, 20:00:45 pm »
ooooo ja pierdziu... zylka wam peka czy co? zaraz sie dowiem ze jestem fanbojem? co ma piernik do wiatraka... gralem w ß i dziele sie opinia... gra ma wiele slabosci i krytykuje ale konstruktywnie... jesli zaleta jest ze gra niezmienila sie od dwoch lat to ok... ja juz w jedynke sie nagralem...

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #733 dnia: Października 30, 2008, 20:05:28 pm »
ja kupuje gry tylko z wenetrznych studiow sony mam little big palnet teraz kupie resistance2 bo kto jak kto ale sony wie najlepiej jak wycisnac ze swoje maszynki jak najwiecej mocy

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #734 dnia: Października 30, 2008, 20:21:31 pm »
a ja gram i cenie gry z pasja... w dupie mam kto je zrobil... moze byc arab, zyd, SONY - wazne zeby wciagala... a R2 to nie od SONY ale co tam hahaha

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #735 dnia: Października 30, 2008, 21:47:28 pm »
a ja gram i cenie gry z pasja... w dupie mam kto je zrobil... moze byc arab, zyd, SONY - wazne zeby wciagala... a R2 to nie od SONY ale co tam hahaha
insomniac jest wewnetrznym studiem sony i to sony placi im za robote i wyklada kase na zrobienie gry

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #736 dnia: Października 30, 2008, 21:57:18 pm »
Cytuj
insomniac jest wewnetrznym studiem sony i to sony placi im za robote i wyklada kase na zrobienie gry
taaaaa... a świstak zawija wszystko w sreberka... poczytaj trochę, poszerz swoją wiedzę itd...
Pozwoli ci to uniknąć wyzywania innych od noobów... fanatycznych tekstów itp...
Zrozumiesz z czasem że liczą się gry, ps3 pierwszy tez nie odkryłeś i takie tam bzdety... :D

Szacun

ps. a jakbyś na przykład nie widział którą konsola jest najmocniejsza to GOŚĆ ANONIMOWY ci wszytko klarownie wytłumaczy :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 22:01:21 pm wysłana przez Maximmus80 »

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #737 dnia: Października 31, 2008, 07:24:22 am »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #738 dnia: Października 31, 2008, 08:19:02 am »
Ocena OPSM UK - 9/10:
http://www.beefjack.com/blog/news/ps3/resistance-2-review-in-opm-uk-score-of-0910-5-screenshots-2-pieces-of-artwork/

Cytuj
Here is the new information and screenshots :
      Co-op campaign took 15 hours to complete
    * Resistance 2 starts exactly where Resistance: Fall of Man ended
    * Nathan Hale is airlifted to a secret base in Iceland
    * Base is Iceland blows up and Hale is shipped to San Fransisco where he stays for two years.
    * Then in 1953 the Chimera attack North America
    * Hale rushes throug han underground base to find San Fransisco under Chimeran attack (Seen in Teaser Trailer)
    * Can only carry two weapons at once and you must drop a weapon to pick up a new one (Seen in Call of Duty 4 and Syphon Filters: Dark Mirror & Logan’s Shadow)
    * The Auger weapon has a new ability, it lights up enemies in a green colour to show Hale where they are located.
    * The Magnum handgun takes down Hybrids with a single headshot.
    * It also fires exposive rounds that detonate with the secondary trigger.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #739 dnia: Października 31, 2008, 08:40:36 am »
a ja gram i cenie gry z pasja... w dupie mam kto je zrobil... moze byc arab, zyd, SONY - wazne zeby wciagala... a R2 to nie od SONY ale co tam hahaha
insomniac jest wewnetrznym studiem sony i to sony placi im za robote i wyklada kase na zrobienie gry

Tak woli ścisłości to Insominiac nie jest wewnętrznym studiem SONY...

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #740 dnia: Października 31, 2008, 20:20:40 pm »
Mniejsza z tym, ze nie jest, od dawna robi gry tylko dla sony, tak samo jak Naughty Dog, wiec co za roznica, mozna to tak nazywac, ze Isomniac to wewnetrzne studio Sony, no chyba, ze w koncu zaczna sypac grami na wszystkie platformy. Pozdro
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #741 dnia: Października 31, 2008, 20:25:29 pm »
mozna to wiele... ale to niejest wewnetrzne studio i juz...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #742 dnia: Listopada 01, 2008, 10:20:14 am »
Mniejsza z tym, ze nie jest, od dawna robi gry tylko dla sony
Nie od dawna - tylko od zawsze...
ND jest wewnętrznym studiem SONY, więc jest różnica...

Resistance 2 Takes 420 Hours To Complete*
Cytuj
* And by complete, we mean complete complete. Sony says — and you may already have heard this figure tossed around — that there's some 420 hours worth of play time in Resistance 2 required to unlock everything.

Thankfully, for at least my own review purposes, the single player campaign should take you about 9 to 11 hours to burn through. That's totally reasonable. But if you plan on dedicating the time to do everything, unlock every level, find every briefing, max out every class, you've got about 18 days of your life ahead of you just playing R2.

And if you do, you're a more dedicated man than me.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #743 dnia: Listopada 01, 2008, 11:36:26 am »

mateo

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #744 dnia: Listopada 01, 2008, 11:48:49 am »
na takie gry się czeka z wypiekami. :cool:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #745 dnia: Listopada 01, 2008, 20:39:37 pm »
ale ta gra mi robi siano w głowie... co mi sie nie podoba to nagle zaczyna... ostatnio jak przysiadłem do co-op i odkryłem czasową niewidzialność to przegrałem moze i z 10h...
wciąż nie umiem powiedzieć czy grę warto polecić...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #746 dnia: Listopada 02, 2008, 08:11:02 am »
Eurogamer Portugal - 10/10:
http://www.eurogamer.pt/article.php?article_id=279428

Cytuj
The note does not mean perfection, it means the quality of the game that distinguishes itself from others in its genre. The epic campaign alone would be enough to ensure its high quality but the Insomniac gives us the competitive and cooperative modes that elevates the game to a higher level. Resistance 2 is an epic that deserves to be part of any Playstation 3.

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #747 dnia: Listopada 02, 2008, 08:30:02 am »
O rzesz ty...Niezłe noty zbiera nowy Res. Coś mi się wydaje, że należy dokonać zakupu  :D

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 858
  • Reputacja: 82
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #748 dnia: Listopada 02, 2008, 12:05:32 pm »
O rzesz ty...Niezłe noty zbiera nowy Res. Coś mi się wydaje, że należy dokonać zakupu  :D

Póki co średnimi ocenami, bije na łeb na szyję część pierwszą.
W sumie nie ma się co dziwić. Mi ciągle siedzi we łbie, wczorajsza partyjka 30 vs 30. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 02, 2008, 12:06:09 pm »
Eurogamer Portugal - 10/10:
http://www.eurogamer.pt/article.php?article_id=279428

Cytuj
The note does not mean perfection, it means the quality of the game that distinguishes itself from others in its genre. The epic campaign alone would be enough to ensure its high quality but the Insomniac gives us the competitive and cooperative modes that elevates the game to a higher level. Resistance 2 is an epic that deserves to be part of any Playstation 3.
Eurogamer.net wystawi maksymalnie ósemkę. Swoją drogą - ciekawe kiedy zobaczymy Eurogamer.pl  :eek:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 858
  • Reputacja: 82
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #750 dnia: Listopada 02, 2008, 12:14:04 pm »
Eurogamer Portugal - 10/10:
http://www.eurogamer.pt/article.php?article_id=279428

Cytuj
The note does not mean perfection, it means the quality of the game that distinguishes itself from others in its genre. The epic campaign alone would be enough to ensure its high quality but the Insomniac gives us the competitive and cooperative modes that elevates the game to a higher level. Resistance 2 is an epic that deserves to be part of any Playstation 3.
Eurogamer.net wystawi maksymalnie ósemkę. Swoją drogą - ciekawe kiedy zobaczymy Eurogamer.pl  :eek:

Wróżka?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #751 dnia: Listopada 02, 2008, 15:09:17 pm »
Ja osobiscie sadze podobnie jak Lupi. Prawdopodobnie bedzie 8/8+. (swoja droga 8 to bardzo dobra ocena)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #752 dnia: Listopada 02, 2008, 16:02:36 pm »
Ja osobiscie sadze podobnie jak Lupi. Prawdopodobnie bedzie 8/8+. (swoja droga 8 to bardzo dobra ocena)
Eurogamer ocenia tylko pełnymi liczbami - bez plusów, minusów czy części dziesiętnych.
Jeśli Res2 dostanie od EG 8 to będzie duży sukces. 8 od EG jest dość wysoką notą, a trzeba pamiętać, że pierwsza część dostała w tym serwisie 6/10.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #753 dnia: Listopada 02, 2008, 17:46:38 pm »
Dostanie 7 jak God of War 2 - co będzie dla mnie sygnałem żeby biedz do sklepu. Swoją drogą póki co średnia ocen wyższa niż w jedynce, co w przypadku sequela dobrze wróży!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #754 dnia: Listopada 03, 2008, 22:35:42 pm »
na allegro znajdziecie R2, mają wysyłac 6-7 listopada
zamówione  8-)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #755 dnia: Listopada 05, 2008, 16:06:20 pm »
GamePro - 4/5:
http://www.gamepro.com/article/reviews/207716/resistance-2-page-1-of-3/
Opublikowane: Listopad 04, 2008, 06:46:17
GameSpy - 4.5/5:
http://ps3.gamespy.com/playstation-3/resistance-2/926717p1.html

Cytuj
Once again, Insomniac promises and it delivers with Resistance 2. Although its campaign has some plot twists that are mind-boggling, and there's no pretense that the ending is a bonafide cliffhanger, it's engaging, even if the narrative fails to explain some of the big story hooks. Competitive multiplayer is bigger and more brutal than its predecessor. Most importantly, co-op multiplayer is an absolute joy to play.
Ultimately, however, it's the role-playing elements, such as experience points, that really enrich it. It's an FPS that accomplishes the rare feat of being both rock-hard and rewarding. There's still room for a few surprises, but right now, there aren't many shooters this year that can stand up to Resistance 2.

Opublikowane: Listopad 04, 2008, 13:09:53
Trophy Guide:
http://ps3.gamespy.com/playstation-3/resistance-2/926644p1.html
Opublikowane: Listopad 04, 2008, 13:15:26
GamesRadar - 9/10:
http://www.gamesradar.com/ps3/resistance-2/review/resistance-2/a-2008110416827370024/g-200801289119828067

Cytuj
You'll love
    * Great multiplayer ideas
    * Imperious pacing
    * Using the Marksman
You'll hate
    * Some cruddy textures
    * Getting tagged by a Bullseye
    * Too-short campaign

: Listopad 05, 2008, 06:42:04 am
Eurogamer - 9/10:
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=283054&page=1

Cytuj
Overall, multiplayer is the satisfying other half to a formidable package, and Resistance 2 is precisely the sort of exclusive game that the PS3 needs. Improving tenfold on its predecessor in almost every area, it not only belongs on the shopping list of existing Resistance fans, but those who were underwhelmed with the original will also want to check it out, and then fight for it on the internet. It's the way of the warrior.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #756 dnia: Listopada 05, 2008, 16:32:03 pm »
Nie spodziewałem się tak dobrej oceny Eurogamera - część pierwsza przecie się im nie podobała, a tu taka niespodzianka...

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #757 dnia: Listopada 05, 2008, 16:40:47 pm »
od eurogamer 9, a mowiliscie ze  7/8  :lol:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #758 dnia: Listopada 05, 2008, 16:41:56 pm »
Nieżle jedynka dostała bodajże 6/10 wiec ciekawe czy gra jest aż tyle lepsza od pierwszej cześci.

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #759 dnia: Listopada 05, 2008, 17:54:45 pm »
Też jestem zaskoczony Eurogamerem. Grałem wczoraj w betę trochę i nawet mi się podobała. Szkoda, że singla nie ma w niej.