Autor Wątek: Resistance 2  (Przeczytany 137979 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1120 dnia: Sierpnia 24, 2009, 22:14:20 pm »
Jeszcze kilka miesięcy temu jak grałem, chodziło wszytko jak burza, a chętnych do gry było od groma. Być może teraz jest posucha (najwidoczniej). Wczoraj włączyłem Kz2 i również było licho - w Akademii Radec'a tylko 4 gry i w żadnej ilość uczestników nie przekraczała 16. Co było nie do pomyślenia jeszcze w czerwcu przykładowo. Zaraz zobaczę jak to jest faktycznie z tym R2.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1121 dnia: Sierpnia 24, 2009, 22:42:04 pm »
Tak zrob  8-) i powiedz jeszcze czy jest inna mozliwosc znajdowania ranked gejmsow  :eek: z wiekszym kill limitem czy cus

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1122 dnia: Sierpnia 25, 2009, 08:00:41 am »
Wczoraj włączyłem Kz2 i również było licho - w Akademii Radec'a tylko 4 gry i w żadnej ilość uczestników nie przekraczała 16. Co było nie do pomyślenia jeszcze w czerwcu przykładowo.
Ja tam różnicy nie widzę i nadal jest sporo serwerów. :-o A to, że stricte na Radecu jest mniej to nie dziwota, bo zawsze ludzie robią serwery z co najmniej 3 mapami.

moze i padly...  :-(  A czy przy wyborze opcji find game jest mozliwosc znalezienia gry rankingowej? Bo imo limit np. do 1000 killi jest lepszy niz tylko do tych 200 czy tam 320(?)
Może nie padły tylko mają przerwę techniczną, bądź problem jest z Twoim łączem. Przed chwilą sprawdziłem jak wygląda sytuacja i wszystko działa bez problemu.
Grę rankingową znajdujesz tylko poprzez Matchmaking i z tego co pamiętam, limit w DM wynosi tylko 25 killi. Może po ostatnich patchach coś się zmieniło.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1123 dnia: Października 05, 2009, 14:52:32 pm »
Gra ktos jeszcze online?? Mam na nowo gierke może bym platyne zrobił :cool:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1124 dnia: Października 08, 2009, 11:04:48 am »
Często trafia się na maksymalną liczbę graczy w MP ??

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1125 dnia: Października 08, 2009, 11:23:29 am »
Często trafia się na maksymalną liczbę graczy w MP ??
Czasami to gry rankingowej nawet nie znajduje........

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1126 dnia: Października 10, 2009, 09:35:14 am »
Jak ja grałem jeszcze kilka miesięcy temu, to nie było absolutnie żadnych problemów. Zawsze niemal znalazłeś chętnych do gry (w maksymalnej ilości). Być może później przerzuciła się część graczy na Kz2. Teraz po MW2 całkiem będzie pewnie posucha .

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1127 dnia: Listopada 18, 2009, 02:38:34 am »
Pogrywam sobie ostatnio (jestem chyba gdzieś w połowie gry) i nie powiem, trochę się zawiodłem, szczególnie, że swego czasu oceny i opinie były bardzo pozytywne. Grafika jest często słaba, a czasem nawet okropna (głównie przez strasznie rozpaćkane tekstury i dosyć mało detali). Od strony technicznej na plus zasługują natomiast niektóre efekty i duże przestrzenie. Ogólnie jednak za grafikę (przynajmniej na razie) dałbym max 7/10.
Sam gameplay jest całkiem niezły, ale trochę bezpłciowy. Po prostu brakuje mu tego czegoś. Cieszą za to bardzo często rozsiane checkpoiny.

W każdym razie po tak wysokiej średniej i dobrych reckach spodziewałem się dużo więcej.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1128 dnia: Listopada 18, 2009, 04:28:06 am »
Cytuj
spodziewałem się dużo więcej.
Swego czasu to ja spodziewałem sie jeszcze wiecej :mad: Gra mnie zawiodła, głównie multi, ktore to po raz kolejny mnie odrzuciło..jak mozna bylo tak spartolic ta gre?

Ohtar

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1129 dnia: Listopada 18, 2009, 20:26:02 pm »
Ja okazałem się tanim skurczybykiem, bo zamiast w modern warfare 2 zaopatrzyłem się w Resistance 2 właśnie i przy pierwszym przejściu gry jakoś mi nie podeszła za specjalnie. Grałem na normalu i zginąłem chyba ze sto razy w czasie całej rozgrywki. Denerwowało mnie rzucanie granatów, które częściej odbijały się od zasłony niż leciały tam gdzie chciałem, hordy przeciwników które rzucają na nas autorzy gry (trzy stalkery na raz - wtf?). Teraz gram na hardzie i może odpowiednie odruchy sobie wyrobiłem ale idzie jak po maśle.

Grafika - no cóż, bardzo ładnie wyglądają wnętrza baz, zatopiony hotel czy krążowniki i bazy chimer. Podoba mi się to jak wygląda światło latarki w tej grze. Fajne są walki z bossami. Szczególnie goliat, i leaper mother (czy leaper queen).

 Z otwartymi przestrzeniami gorzej.  Nie podoba mi się design ludzi (w większości wypadków), chimery to co innego.

Tryb multiplayer sprawdziłem grając dwa razy TDM (sieczka na nierankingowym serwerze - ogólnie na plus:P) i kilkanaście razy w Coopa. Coop jest dosyć nudny. Nie wiem co ludzie widzą w okrążeniu bossa i strzelaniu w niego przez bite pięć minut z ośmiu luf, aż ten nie zginie. Na początku grałem soldierem, potem zacząłem grać medykiem bo on zawsze ma coś do roboty i nie jest aż tak nudno.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1130 dnia: Listopada 19, 2009, 12:51:10 pm »
Pogrywam sobie ostatnio (jestem chyba gdzieś w połowie gry) i nie powiem, trochę się zawiodłem, szczególnie, że swego czasu oceny i opinie były bardzo pozytywne. Grafika jest często słaba, a czasem nawet okropna (głównie przez strasznie rozpaćkane tekstury i dosyć mało detali). Od strony technicznej na plus zasługują natomiast niektóre efekty i duże przestrzenie. Ogólnie jednak za grafikę (przynajmniej na razie) dałbym max 7/10.
Sam gameplay jest całkiem niezły, ale trochę bezpłciowy. Po prostu brakuje mu tego czegoś. Cieszą za to bardzo często rozsiane checkpoiny.

W każdym razie po tak wysokiej średniej i dobrych reckach spodziewałem się dużo więcej.
Ja grałem w ubiegłym roku i absolutnie zachwycała. Dość powiedzieć, że bez wstydu można było ją tuż obok GoW 2 postawić. Każdy się oprawą zachwycał. Fakt, włączyłem R2 ostatnio i ta postarzałą się bardzo. Jednak jakby nie było, od premiery trochę czasu upłynęło.

Sprawa przyjemności z gry mocno (a jakże by inaczej) subiektywna. Mnie się grało bardzo dobrze. Nie narzekałem. Ciekawe bronie, jak i przeciwnicy, akcja bez zbytecznych postojów, to o czym wspominałeś, czyli brak irytacji, dzięki nader często rozsianym punktom kontrolnym (pamiętacie NG na X'a?).

No i oczywiście niezwykle mocny punkt rozrywki - wspaniali bossowie.

Przy on line spędziłem spokojnie kilkanaście godzin, bawiłem się przednio. Bez psioczenia. Do czasu gdy w paszczy PS3 zagościł Kz2.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1131 dnia: Listopada 19, 2009, 16:39:11 pm »
Cytuj
Ja grałem w ubiegłym roku i absolutnie zachwycała. Dość powiedzieć, że bez wstydu można było ją tuż obok GoW 2 postawić. Każdy się oprawą zachwycał. Fakt, włączyłem R2 ostatnio i ta postarzałą się bardzo. Jednak jakby nie było, od premiery trochę czasu upłynęło.
Grałem ostatnio w UT3 na Xie i imo wygląda dużo lepiej.

Cytuj
No i oczywiście niezwykle mocny punkt rozrywki - wspaniali bossowie.
Bossowie fajnie wyglądają, ale z tych co się do tej pory spotkałem, to żaden nie podniósł ciśnienia. Najfajniej prezentował się Goliat, ale w sumie to nie była to walka, a parę sekwencji.

Dla mnie gra na 7. Przynajmniej na razie bo później się może rozkręcić (jedynka z czasem była coraz lepsza).

Ohtar

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1132 dnia: Listopada 19, 2009, 16:49:00 pm »
Dla mnie gra na 7. Przynajmniej na razie bo później się może rozkręcić (jedynka z czasem była coraz lepsza).

Prawda. Z mojego punktu widzenia to jest właściwość obydwu części.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1133 dnia: Listopada 21, 2009, 10:55:06 am »
Dla mnie gra na 7. Przynajmniej na razie bo później się może rozkręcić (jedynka z czasem była coraz lepsza).

Prawda. Z mojego punktu widzenia to jest właściwość obydwu części.
Jestem w 6 rozdziale i faktycznie późniejsze lokacje prezentują się lepiej i ciekawiej :) Jak dobrze pójdzie to dzisiaj przejdę kampanię i może zabiorę się za coopa.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1134 dnia: Listopada 21, 2009, 11:44:05 am »
Zdaj relację.

Co do bossów, może i fatk. Dante's Inferno to nie jest, ale .... ale przynajmniej są i są ciekawi. Przykładowo mi czegoś takiego w Kz2 brakuje.
Wolf ma, R2, a Kz2 . A aż się prosi o to - wiadomo, w CoD nie wypada, jednak przerośnięty , pancerny Helghast .....

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1135 dnia: Listopada 21, 2009, 17:34:43 pm »
Zdaj relację.
Wyobraź sobie WoW w konwencji FPS. :-P

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1136 dnia: Listopada 21, 2009, 18:01:19 pm »
Zdaj relację.
Wyobraź sobie WoW w konwencji FPS. :-P
Że co? Że Resistance i World of Warcraft?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1137 dnia: Listopada 21, 2009, 18:09:44 pm »
Że co? Że Resistance i World of Warcraft?
Chodzi mi tu o walenie w Bossa non stop. :-P I tu i tu korzysta się z ataku i specjalnych umiejętności.;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudnia 28, 2009, 22:25:18 pm »
No postanowiłem coś skrobnąć o tej grze....
Zacznę od fabuły, jest całkiem fajna. Pomysł mi się podoba, dość oryginalne podejście....poza... "mocami" na końcu gry. Takie trochę naciągane to było i za bardzo zahaczyło o S-F. Ogólnie jednak kilmat in + podobnie jak koleś w menu który zmienia się wraz z postępami w fabule.
Z rzeczy które jeszcze mi się podobały--woda! Naprawdę świetnie zrobiona. Grafika...no niektóre rzeczy wyglądają straaasznie biednie np strzały Titanów czy krzaczki, ale są też rzeczy na które można zawiesić oko ot np postacie mają ładne detale.
Dobra..to tyle co mi się podobało..a reszta..no padaka. Zacznę od Augera...dlaczego kur*a jego strzały przelatują przez wszystko, ale ja obrywam? Tzn skoro przelatuje przez ziemię, ściany, beczki i inne pierdoły, to dlaczego zatrzymują się na mnie???? Z debilizmów to mamy...kompanów, cofam to co powiedziałem na kolesi z MW2. Tam przynajmniej ma się wrażenie że przyjmują kulę na siebie, wiesz że nikt do ciebie nie doleci bo ktoś trafi typa...a tu.... Ile to razy strzelałem w kogoś, a z tyłu podbiegł przeciwnik do którego nikt nie strzelał, albo zabijałem przeciwnika tuż przed oczyma kompana który tylko stał i się patrzył... Osoby zdanie należy się inteligencji wroga...magicznym okiem zawsze widzą cię za osłoną. Tylko się wychylisz i od razu kierują swój ostrzał na ciebie...nie wiem czy Hale to jakaś uber jednostka i cały ten najazd na Ziemię miał na celu zabicie go?
Przy Killzone 2 czy nawet przy MW2 to strasznie biednie wygląda. W skrócie AI=żal (tak..żal doskonale pasuje).
Dalej mamy bronie, już popieprzonego Augera znacie, teraz poznajcie shotguna który mieści AŻ 16 naboi... Z innych głupot..bronie które leżą na ziemi w 90% mają na maxa kul czy to do primary czy secundary fire...myk polega na tym że Hale nie potrafi podnieść secondary fire ammo.. Prowadzi to do wręcz komicznych sytuacji w których to bierzemy nawet broń z zerowym pokładem amunicji tylko po to aby wymienić ją na tą leżącą na ziemi by mieć secondary fire. Mało tego! miałem sytuację że trzymając broń A podszedłem do takiej samej broni na ziemi (nazwę ją B), wziąłem z niej ammo, ale było go za mało aby mieć full, no to pobiegłem po inną broń, podmieniłem broń A na coś innego, pobiegłem po broń B..oczywiście miała amunicję (chwała Bogu że nie full), potem pobiegłem po upuszczoną broń A...i tak miałem full ammo. Żenada.
Multi..jedynie co-op jakoś się sprawuje, ale ja nigdy nie przepadałem za Quake'o podobnymi tworami.

dobra kończę ten wywód...
7/10 i brak znaczka jakości Q, W, E, R, T, i Y

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 28, 2009, 22:51:22 pm »
SS jak szukasz to znajdziesz :P  Auger to auger dziala na Hala;) Co do
Cytuj
poznajcie shotguna który mieści AŻ 16 naboi
to zobacz, który mamy rok a mamy Augera :roll: Multi to jest zjebane :evil: ale i tak nie daruje i 10tys, frajerow uśmierce nawet gdybym miał grać jeszcze 2 lata!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1140 dnia: Grudnia 28, 2009, 23:03:10 pm »
A właśnie..coś za cholerę nie może mi znaleźć rankingowej gry czy killsy w nierankingowych też się liczą?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1141 dnia: Grudnia 29, 2009, 08:50:21 am »
W nierankingowych nic Ci nie liczy.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1142 dnia: Grudnia 29, 2009, 12:18:20 pm »
W nierankingowych nic Ci nie liczy.
no to ładnie...nie dość że mam nabite całe 17 killsów z 10tys..to jeszcze trzeba będzie spędzić drugie tyle czasu na znalezienie meczy...
ehh i znów ciśnie się na usta słowo ŻAL.  :mad:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1143 dnia: Grudnia 29, 2009, 12:21:04 pm »
W nierankingowych nic Ci nie liczy.
no to ładnie...nie dość że mam nabite całe 17 killsów z 10tys..to jeszcze trzeba będzie spędzić drugie tyle czasu na znalezienie meczy...
ehh i znów ciśnie się na usta słowo ŻAL.  :mad:

Nie jest tak strasznie. Dobrze, że nie grasz w Riddicka, bo tam też jest trofeum za 10k zabitych. Szkoda tylko, że w online natrafiłem na całych dwóch graczy  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1144 dnia: Grudnia 29, 2009, 12:25:51 pm »
W nierankingowych nic Ci nie liczy.
no to ładnie...nie dość że mam nabite całe 17 killsów z 10tys..to jeszcze trzeba będzie spędzić drugie tyle czasu na znalezienie meczy...
ehh i znów ciśnie się na usta słowo ŻAL.  :mad:

Nie jest tak strasznie. Dobrze, że nie grasz w Riddicka, bo tam też jest trofeum za 10k zabitych. Szkoda tylko, że w online natrafiłem na całych dwóch graczy  :lol:
to trzeba było się z nimi dogadać i się ustawić  :lol:
nie wiem po kiego oni robią takie trofea, najlepiej zrobili w MW2. Spec Opsa da się zrobić na offlinie, no ewentualnie w ND, bo tam trofea z multi są..mniej niż banalne.

Ohtar

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1145 dnia: Grudnia 29, 2009, 20:31:43 pm »
Takie trofea są dla trophy whores takich jak ja. :P A tak serio - nawet w Bad Company nie chciało mi się dojechać do tych 10002 fragów.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1146 dnia: Grudnia 29, 2009, 22:05:04 pm »
Jak dobra gra można takie pucharki robić a że R2 i BF:BC są słabe w multi no cóż to czyni wtedy te trofea dla maniaków tylko :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1147 dnia: Grudnia 30, 2009, 13:49:01 pm »
Mam na liście kilku znajomych co mają w R2 platynę. Ale i tak jak dla mnie błękitny dzban w Kz2 jest bardziej HC. Tu właściwie do znudzenia wystarczy łoić i łoić godzinami. W Kz2 100% to sztuka.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1148 dnia: Grudnia 30, 2009, 13:50:57 pm »
Platyna w K2 wymaga znacznie mniej czasu niż platyna w R2.
Mam obie - więc wiem o czym piszę 8)

Ohtar

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1149 dnia: Grudnia 30, 2009, 16:43:37 pm »
W BC1 za to walnęli jeden pucharek za zebranie wszystkich nagród w grze. I z jednego pucharka robi się nagle kilkadziesiąt do zrobienia, za które dostajemy jeden brązik. :P Znam tylko jednego gościa, który ma platynę w BC1. BattlefieldPL - kudosy dla Ciebie. :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1150 dnia: Stycznia 02, 2010, 00:27:51 am »
Platyna w K2 wymaga znacznie mniej czasu niż platyna w R2.
Mam obie - więc wiem o czym piszę 8)
Wiem  :grin: Ty byś się zabrał za jakieś mordobicie, a nie tylko te FPS, bo mi juz tylko aphelion pozostał - do czasu jak Ryo i kun nie naprawią kabli  :shifty:

Chodź sądziłem, że jednak przy Kz2 trzeba dłużej siedzieć. Te wszytkie "bez straty życia" , veterany .... W R2 w zasadzie pozostaje żmudne 10k.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1151 dnia: Stycznia 02, 2010, 14:06:41 pm »
Ale ciezko rankingowy DM znalesc.. :mad: a tu jeszcze 8tys do ubcia... :mad: :cry: I jeszcze jak kuz znajdzie to jak tu mozna grac? przeciez to jest zjebane multi az sie plakac chce :cry:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2010, 14:18:50 pm wysłana przez CancerPL »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1152 dnia: Stycznia 02, 2010, 15:01:49 pm »
Grasz teraz (właśnie widzę i z forum kilku chłopaków również). W czasach gdy ja grałem, - long, long, time ago - nie było problemów z chętnymi. Ale teraz wiesz, Kz2, MW2. A jak już BF2 wyjdzie, to nikt nie będzie grał w R2.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1153 dnia: Stycznia 02, 2010, 20:09:39 pm »
Z ilością graczy w Resistance 2 nie byłoby problemu gdyby twórcy nie wypięli się na fanów rankingowych gier w Resistance 1 i nie zrobili z drugiej części pseudo CoDa 4. Sam Resistance 2 dawno już sprzedałem, a w jedynkę dalej pogrywam. Zresztą nie tylko ja bo znalezienie rankingowego meczu nie stanowi problemu (mecze na kilkadziesiąt osób to norma). Mam nadzieję, że Insomniac przy trzeciej części się zreflektuje, wyciągnie wnioski z pustych serwerów z sequela i w kolejnej części powróci stary, cudowny multi z jedyneczki.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1154 dnia: Stycznia 02, 2010, 21:12:36 pm »
Grasz teraz (właśnie widzę i z forum kilku chłopaków również). W czasach gdy ja grałem, - long, long, time ago - nie było problemów z chętnymi. Ale teraz wiesz, Kz2, MW2. A jak już BF2 wyjdzie, to nikt nie będzie grał w R2.
BF2 już dawno wyszedł :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ohtar

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1155 dnia: Stycznia 02, 2010, 21:29:17 pm »
Nie na konsole.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1156 dnia: Stycznia 03, 2010, 14:35:25 pm »
Wyszedł, Modern Combat się nazywał? Jakoś tak :D

el becetol

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1157 dnia: Lutego 17, 2010, 01:41:43 am »
Spoilery

Dopiero dziś się zabrałem za grę i prawie kampania pękła (sądząc po liczbie odblokowanych filmików w galerii, 3 mi zostały). Byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry, niestety graficznie się bardzo zestarzała. Po fpsach które od czasu jej premiery wyszły (KZ2) nie mogłem patrzeć na takie miejscówki jak np. kanion (sterylne, siekierą ciosane ściany obleczone brzydką teksturą+kamienie ze styropianu). Już ekran tytułowy wali obuchem po oczach, Nathan tam wygląda jak randomowa postać z multiplayera, a nie główny bohater. Świetny jest za to design statków i pojazdów, niektóre panoramy jakie widzimy w czasie gry oraz pomysłowe miejsca akcji (moim typem jest osada drwali, na którą się trafia w lesie, oraz miasteczko zaraz potem). Minusem ich jest to że już wszystkie miejscówki widziałem na trailerach (już za samo ujawnienie Chicago twórcy powinni dostać po łapach, toż to mega spojer z końcowej części kampanii) Pomimo tego single jest bardzo ciekawy, szkoda że główny bohater jest raczej nijaki. Tak jak Resi1 przechodziłem z kumplem w dniu premiery i bardzo mi się podobała, tak na Resi2 jak na razie się zawiodłem. Może gdybym zagrał ten ponad rok temu miałbym lepsze wrażenia.
Jutro dokończe singla i sprawdzę multi, może pokuszę się o skorygowanie oceny. Na razie wstępnie daję 7/10. 

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1158 dnia: Lutego 17, 2010, 08:12:28 am »
tak sie sklada, ze ja tez wrocilem do tej gry, prawie po roku. wczoraj skonczylem calosc na superhuman (wpadlo OMGWTFBBQ) i jedna rzecz zwrocila moja uwage.
ostatni bos jest mega latwy: na najwyzszym poziomie rozwalilem go za pierwszym razem a nawet nie pamietalem (z pierwszego razu) jak go trzeba rozwalic. w pewnym momencie wlaczyla sie animacja, to bylem pewny, ze bedzie zaraz druga faza walki a tu koniec. chyba nie mieli pomyslu na nia.
ale gra mi sie bardzo podoba (singiel) - 8/10.

ps - zaczynam powaznie myslec nad platyna, ale tylko i wylacznie w formie ustawek (multi). ile to moze trwac, z miesiac codziennego strzelania?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1159 dnia: Lutego 17, 2010, 08:19:36 am »

ps - zaczynam powaznie myslec nad platyna, ale tylko i wylacznie w formie ustawek (multi). ile to moze trwac, z miesiac codziennego strzelania?

10000 fragów zabiera sporo czasu. Polecam grać zwykły DM do 25. Wygrywasz 400 meczy i masz puchar  :angel: