Autor Wątek: Newsy filmowe  (Przeczytany 317708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1920 dnia: Października 14, 2015, 21:06:31 pm »

Zarządca marki Assassin's Creed (lewo) oraz reżyser powstającej ekranizacji na planie filmu, a konkretnie w siedzibie Abstergo. 
PSN ID: WojtqGO

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1921 dnia: Października 15, 2015, 00:51:46 am »
Po mordach widac, ze nieroby i dobrze to być nie może.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1922 dnia: Października 15, 2015, 10:30:18 am »
http://www.filmweb.pl/news/%22Szklana+pu%C5%82apka+6%22+b%C4%99dzie+sequelem+i+prequelem-113985

Cytuj
20th Century Fox chce, aby szósta część "Szklanej pułapki" była zarówno sequelem jak i prequelem serii. Akcja filmu ma się rozgrywać w dużej mierze w 1979 roku i opowiadać o początkach kariery Johna McClane'a w szeregach nowojorskiej policji.

Możliwe, że twórcy zamierzają sięgnąć po wydawaną w latach 2009-2010 komiksową miniserię "Die Hard: Year One" autorstwa Howarda Chaykina. Opowiada ona o pierwszym starciu dzielnego policjanta z terrorystami w 1976 roku.

W nowym filmie z pewnością pojawi się Bruce Willis. Jak można się jednak domyślać, przypadnie mu raczej rola drugoplanowa. W młodego Johna McClane'a wcieli się inny aktor.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1923 dnia: Października 15, 2015, 12:53:41 pm »
Żenada
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

lupinator

  • Gość
Ratchet & Clank Movie
« Odpowiedź #1924 dnia: Października 15, 2015, 23:13:43 pm »


 :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1925 dnia: Października 15, 2015, 23:24:05 pm »
Szczerze mówiąc kompletnie tego nie czuję i wydaje mi się, że film dużego sukcesu nie odniesie, a grę spokojnie mogliby wydać teraz i w okresie świątecznym zarobiliby więcej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1926 dnia: Października 16, 2015, 00:51:55 am »
Dla 10 latków to będzie pewnie spoko bajka. Mnie jednak szkoda będzie kasy na bilet do kina by pójść na to pomimo nostalgii do pierwszych części ratcheta na ps2. Humor taki prymitywny trochę, właśnie dla dzieci, akcja, strzelanie - przypomina mi to bajki jak Ben 10 itp. Sukcesu bajek Disney'a, na które chodzą nawet dorośli, nie wróżę, ale życzę im jak najlepiej.

Chciałbym takiego Wiedzmina w CGI  :puppy-eyes:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1927 dnia: Października 16, 2015, 07:18:56 am »
Chciałbym takiego Wiedzmina w CGI
Przypomniał mi się Beowulf. Zobaczymy, co i czy w ogóle Bagiński upichci z tą zapowiedzią nowego filmu fabularnego.

Szczerze mówiąc kompletnie tego nie czuję i wydaje mi się, że film dużego sukcesu nie odniesie
Mam podobne odczucia. Niby mokry sen fana R&C i na pewno obejrzę z obowiązku, ale czuję, że Qwark jako jedyny niesie humor w tym filmie (w grze, tj. początkowych częściach było podobnie), a tak poza oprawą to takie losowe kino dziecięce sterowane przez wydawców na 1 czerwca.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1928 dnia: Października 16, 2015, 08:31:21 am »
a ja się przejdę. wezmę ze sobą chrześniaczkę dla zmyły i mam zamiar się dobrze bawić :D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1929 dnia: Października 16, 2015, 19:02:05 pm »
Też nie czuję tego Ratcheta i Clanka. Tak jak napisał Master - to będzie bardziej dla dzieci, niż dla dzieci i dorosłych (nie wspominając o dorosłych dzieciach, takich jak ja, hehe :D ). Szybka akcja, dużo szczelania i śmieszniutkich sytuacji. Jeśli chodzi o ogólne odczucia estetyczne, to też nie porywa, choć to już osobna kwestia (wszyscy zdążyliśmy się opatrzyć z tymi bohaterami i światem). Co by jednak nie było, spodziewam się, że dziennikarska rzesza i tak okrzyknie ten film najlepszą grową ekranizacją do tej pory.
Podsumowując film może być naprawdę fajny, ale jakoś nie czuję się częścią jego grupy docelowej. 

Jak już jesteśmy przy animkach - oto harmonogram Pixara na najbliższe lata:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Większość to kontynuacje, ale oryginalne marki też się trafią (a kto jeszcze nie oglądał tegorocznego "Inside Out", ten niech szybko nadrabia zaległości), z czego kolejna nowość jeszcze w tym roku.

Poza Pixarem sam Disney przygotowuje kilka nowości na najbliższe lata, takich jak:
- Zootopia - marzec 2016
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
- Moana - listopad 2016
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
- Gigantic - 2018
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po drodze jeszcze kontynuacje Frozen i Wreck-It Ralph (nie wspominając o How to Train Your Dragon 3 - 2018). Także dużo tego, a pewnie jeszcze wyskoczą jakieś miłe niespodzianki jak zeszłoroczne Boxtrolls.
PSN ID: WojtqGO

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1930 dnia: Października 16, 2015, 19:42:20 pm »
Też nie czuję tego Ratcheta i Clanka. Tak jak napisał Master - to będzie bardziej dla dzieci, niż dla dzieci i dorosłych (nie wspominając o dorosłych dzieciach, takich jak ja, hehe :D ). Szybka akcja, dużo szczelania i śmieszniutkich sytuacji. Jeśli chodzi o ogólne odczucia estetyczne, to też nie porywa, choć to już osobna kwestia (wszyscy zdążyliśmy się opatrzyć z tymi bohaterami i światem). Co by jednak nie było, spodziewam się, że dziennikarska rzesza i tak okrzyknie ten film najlepszą grową ekranizacją do tej pory.
Podsumowując film może być naprawdę fajny, ale jakoś nie czuję się częścią jego grupy docelowej. 

Jak już jesteśmy przy animkach - oto harmonogram Pixara na najbliższe lata:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Większość to kontynuacje, ale oryginalne marki też się trafią (a kto jeszcze nie oglądał tegorocznego "Inside Out", ten niech szybko nadrabia zaległości), z czego kolejna nowość jeszcze w tym roku.

Poza Pixarem sam Disney przygotowuje kilka nowości na najbliższe lata, takich jak:
- Zootopia - marzec 2016
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
- Moana - listopad 2016
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
- Gigantic - 2018
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po drodze jeszcze kontynuacje Frozen i Wreck-It Ralph (nie wspominając o How to Train Your Dragon 3 - 2018). Także dużo tego, a pewnie jeszcze wyskoczą jakieś miłe niespodzianki jak zeszłoroczne Boxtrolls.
Spoko wpis. Czekam bardzo na iniemamocnych 2, choć pewnie zawiodą (swoją drogą polecam serial The Awesomes - iniemamocni bardziej dla dorosłych, kapitalna 1sza seria, 2ga słabsza, 3cia przede mną). Podobał się Wam frozen? Imho strasznie przereklamowany, wspomnianym Boxtrolls nie godzien butów czyścić.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1931 dnia: Października 16, 2015, 22:14:57 pm »
Spoko wpis. Czekam bardzo na iniemamocnych 2, choć pewnie zawiodą (swoją drogą polecam serial The Awesomes - iniemamocni bardziej dla dorosłych, kapitalna 1sza seria, 2ga słabsza, 3cia przede mną). Podobał się Wam frozen? Imho strasznie przereklamowany, wspomnianym Boxtrolls nie godzien butów czyścić.
Jeśli byłbym fanem Iniemamocnych (a szczególnie nie jestem, choć przydałoby się ich powtórzyć), to nastawiałbym się pozytywnie do kontynuacji. Do jej reżyserii wraca Brad Bird, który gdzieś tam wielokrotnie powtarzał, że musieliby mieć świetny pomysł na "dwójkę", jeśli chcieliby ją zrobić. Odległa data premiery też nastawia pozytywnie, bo oznacza to możliwość głębszego przemyślenia pomysłu na dalszy ciąg.
Z pixarowych sequeli najbardziej czekam na Finding Dory, bo część o Nemo to prawdopodobnie mój ulubiony film studia, zaraz obok "W głowie się nie mieści".

Czy podobał mi się Frozen? Podobał. Technicznie świetny, piosenki potrafią wpaść w ucho, ma kilka mocnych momentów i znakomicie wyreżyserowanych scen (można rzygać "Let it go", ale cała ta sekwencja jest tak zgrabnie poprowadzona, że chylę czoła. Podobnie jak początek filmu i scena ze statkiem na morzu - dla małych dziewczynek musi to być mocny shit). Szkoda tylko, że pod koniec film jest strasznie rozjechany - jakby sklecony naprędce. Nastrojowo też bywa bardzo chwiejny, choć może takie wahania trafiają do grupy rozwydrzonych dzieciaków (szczególnie mam na myśli scenę, gdy dziewczyna właściwie umiera, a jakieś kamienne ludki urządzają sobie przy niej imprezę na całego, no zajebiście). Dobra animacja, ale mogłaby być lepsza - a to odkrycie! :D

Jak już jesteśmy przy księżniczkach, bardzo, ale to bardzo polecam anime od Studia Ghibli - Tale of the Princess Kaguya
Poniżej teaser, który nie mówi o filmie nic, ale ma moc większą niż niejeden wybuchowy trailer.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Cały film jest wykonany w takim rysowanym, trochę bazgranym stylem i dobrze to działa, a sama historia jest prosta, wzruszająca i pełna magii. Nie wszystkie filmy Ghibli do mnie trafiają (ostatnio jeden wyłączyłem z nudów, a to się rzadko zdarza), ale ten trafił mocno.
PSN ID: WojtqGO

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1932 dnia: Października 17, 2015, 09:31:12 am »
No ja uważam się za konesera animacji (dwójka dzieci w wieku wczesnoszkolnym - na premiery latam do kina) - dla mnie Incredibles jest królem i bardzo czekam na kontynuację

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1933 dnia: Października 17, 2015, 09:55:32 am »
Ja bym z chęcią zobaczył kontynuację megamocnego. Bardzo podeszła mi ta animacja.
Fryty tyty dotknij pyty

iko

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1934 dnia: Października 17, 2015, 13:39:07 pm »
Spoko wpis. Czekam bardzo na iniemamocnych 2, choć pewnie zawiodą (swoją drogą polecam serial The Awesomes - iniemamocni bardziej dla dorosłych, kapitalna 1sza seria, 2ga słabsza, 3cia przede mną). Podobał się Wam frozen? Imho strasznie przereklamowany, wspomnianym Boxtrolls nie godzien butów czyścić.
Jeśli byłbym fanem Iniemamocnych (a szczególnie nie jestem, choć przydałoby się ich powtórzyć), to nastawiałbym się pozytywnie do kontynuacji. Do jej reżyserii wraca Brad Bird, który gdzieś tam wielokrotnie powtarzał, że musieliby mieć świetny pomysł na "dwójkę", jeśli chcieliby ją zrobić. Odległa data premiery też nastawia pozytywnie, bo oznacza to możliwość głębszego przemyślenia pomysłu na dalszy ciąg.
Z pixarowych sequeli najbardziej czekam na Finding Dory, bo część o Nemo to prawdopodobnie mój ulubiony film studia, zaraz obok "W głowie się nie mieści".

Czy podobał mi się Frozen? Podobał. Technicznie świetny, piosenki potrafią wpaść w ucho, ma kilka mocnych momentów i znakomicie wyreżyserowanych scen (można rzygać "Let it go", ale cała ta sekwencja jest tak zgrabnie poprowadzona, że chylę czoła. Podobnie jak początek filmu i scena ze statkiem na morzu - dla małych dziewczynek musi to być mocny shit). Szkoda tylko, że pod koniec film jest strasznie rozjechany - jakby sklecony naprędce. Nastrojowo też bywa bardzo chwiejny, choć może takie wahania trafiają do grupy rozwydrzonych dzieciaków (szczególnie mam na myśli scenę, gdy dziewczyna właściwie umiera, a jakieś kamienne ludki urządzają sobie przy niej imprezę na całego, no zajebiście). Dobra animacja, ale mogłaby być lepsza - a to odkrycie! :D

Jak już jesteśmy przy księżniczkach, bardzo, ale to bardzo polecam anime od Studia Ghibli - Tale of the Princess Kaguya
Poniżej teaser, który nie mówi o filmie nic, ale ma moc większą niż niejeden wybuchowy trailer.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Cały film jest wykonany w takim rysowanym, trochę bazgranym stylem i dobrze to działa, a sama historia jest prosta, wzruszająca i pełna magii. Nie wszystkie filmy Ghibli do mnie trafiają (ostatnio jeden wyłączyłem z nudów, a to się rzadko zdarza), ale ten trafił mocno.

Polecam gorąco Nausicaä z Doliny Wiatru.  :grin:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1935 dnia: Października 17, 2015, 15:30:51 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim:
Liczę, że nie będzie dostępny tylko w wybranych kinach w Polsce. ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1936 dnia: Października 17, 2015, 15:47:32 pm »
Znając Sony Polska to spokojnie w każdym dużym kinie będzie.

lupinator

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1937 dnia: Października 17, 2015, 16:47:35 pm »
Ja i tak ściągnę sobie torrenta, bo od 13 lat znam tych bohaterów z oryginalnymi głosami, a nie Malajkatem i spółką.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1938 dnia: Października 17, 2015, 18:53:00 pm »
Ja i tak ściągnę sobie torrenta, bo od 13 lat znam tych bohaterów z oryginalnymi głosami, a nie Malajkatem i spółką.
A ja i tak wybiorę się na seans bo:
1. To film z Ratchetem i spółką. :grin:
2. Jeśli okaże się sukcesem , to może SONY zrobi film z Jakiem i Daxterem. :P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1939 dnia: Października 18, 2015, 20:20:56 pm »


Jutro nowy, pełny trailer.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1940 dnia: Października 18, 2015, 21:19:03 pm »
A gdzie Luke??

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1941 dnia: Października 19, 2015, 05:55:00 am »
U góry z lewej:p
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1942 dnia: Października 19, 2015, 19:34:41 pm »
Trzy krótkie teasery z okazji meczu futbolu na espn:



Spodziewany jest jeszcze pełnoprawny trailer dzisiaj wieczorem (u nas chyba 2:30 w nocy).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1943 dnia: Października 19, 2015, 22:02:32 pm »
U góry z lewej:p
Nieprawda, bo pod maską kryje się (i tu nie ma żadnej ściemy, więc ostrzegam, chociaż podaję tylko imię aktora):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1944 dnia: Października 19, 2015, 22:18:10 pm »
Co Ty gadasz, tożsamość już dawno ustalona:


lupinator

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1945 dnia: Października 19, 2015, 22:23:21 pm »
U góry z lewej:p
Nieprawda, bo pod maską kryje się (i tu nie ma żadnej ściemy, więc ostrzegam, chociaż podaję tylko imię aktora):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dałbym sobie rękę uciąć, że to post Kerta :P

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1946 dnia: Października 19, 2015, 23:01:12 pm »
Chyba nie jestem w temacie. Wyjaśnisz?
PSN ID: WojtqGO

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1947 dnia: Października 19, 2015, 23:23:00 pm »
Co Ty gadasz, tożsamość już dawno ustalona:


O ja pierdziu, przez chwilę myślałem że to na poważnie  :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

lupinator

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1948 dnia: Października 20, 2015, 00:06:34 am »
Chyba nie jestem w temacie. Wyjaśnisz?
Pasuje mi bardzo do Kerta, że cytuje taki luźny post, jak ten szafy i naprostowuje jego treść chociaż szafa nie pisał na poważnie. Do tego wrzuca coś w nawias i jest w pełni ostrożny i poprawny ze spoilerami. ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1949 dnia: Października 20, 2015, 05:55:52 am »


8)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1950 dnia: Października 20, 2015, 06:45:53 am »
Nie jaram się(chyba jako jedyny na tym forum :p ) Star Trekiem ale tę część z chęcią obejrzę.
Btw. ostatnio w telewizji widziałem urywkami atak klonów i zemstę sithów... Ja pierdziele, przecież to jest kino klasy b, a potencjał był naprawdę duży.
Te stare części miały dużo, dużo fajniejszy klimat i wykonanie i one rzeczywiście było bardzo dobre. Ale dla mnie nie na tyle dobre, żeby specjalnie bardzo się jarać tym uniwersum.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 06:47:44 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1951 dnia: Października 20, 2015, 07:43:43 am »
To ja może napiszę, że bez ikonicznej muzyki Johna Williamsa uciekłaby spora część wrażenia, wnioskując jednak po poprzednich filmach Abramsa dostaniemy jedne z najlepszych walk powietrznych w historii serii, więc Imax musi być 8)

http://gfycat.com/PiercingAnyEquine
http://gfycat.com/PopularJointLamb
http://gfycat.com/QualifiedAridCooter
http://gfycat.com/LiquidFondKiskadee
http://gfycat.com/PartialWaryBandicoot
http://gfycat.com/GoldenDeterminedIndiancow

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1952 dnia: Października 20, 2015, 08:13:42 am »
Nie jaram się(chyba jako jedyny na tym forum :p ) Star Trekiem ale tę część z chęcią obejrzę.


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1953 dnia: Października 20, 2015, 08:16:53 am »
 :lol:

Ciekawe czy J. L. Picard powróci...?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1954 dnia: Października 20, 2015, 08:22:15 am »
Moc posiada ten trailer.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1955 dnia: Października 20, 2015, 08:33:47 am »
.
Nie jaram się(chyba jako jedyny na tym forum :p ) Star Trekiem ale tę część z chęcią obejrzę.



:D

Efekty specjalne nowej trylogii strasznie się zestarzały, ale to co widać na tym trailerze wygląda świetnie. Tak jak wspomnieliscie - idealnie do kina
Fryty tyty dotknij pyty

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1956 dnia: Października 20, 2015, 08:36:48 am »
Nie rozumiesz, ale to pewnie dlatego, że nie jarasz się star trekiem :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1957 dnia: Października 20, 2015, 08:58:22 am »
murzyn z mieczem..niebieskim..szkoda kur** ze nie białym.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1958 dnia: Października 20, 2015, 09:37:37 am »
No właśnie. Wiadomo kim jest ten murzyn? Jakis Bękart Lei albo Lukea?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1959 dnia: Października 20, 2015, 10:22:24 am »
No właśnie. Wiadomo kim jest ten murzyn? Jakis Bękart Lei albo Lukea?
W losowych wątkach na reddicie jest tyle teorii o fabule i wszystkich postaciach, że aż łeb boli, choć nie ukrywam niektóre ciekawe

Spoiler: latają jak szalone (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 10:24:47 am wysłana przez Kert »