Autor Wątek: inFAMOUS  (Przeczytany 98869 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #400 dnia: Maja 23, 2009, 16:13:09 pm »
Ja też tak z początku patrzyłem, ale po bodajże 2 ostatnich trailerach mnie walnęło. A jak już zaczniesz grać..masakra. Wciąga, a przynajmniej mnie. Wspinaczka jest świetna (choć czasem dziwnie wybiera po czym ma wchodzić--np w tej misji z pociągiem, jak stoję przed filarem podtrzymującym tory to on wskakuje..na ten dalej, co trochę dziwnie wygląda), moce są zajebiste i co najważniejsze masz cholerną radość z ich używania.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #401 dnia: Maja 23, 2009, 16:30:35 pm »
Świetnie jest rozwiązane poruszanie się po mieście - jazda na pociągu pozwala na prawdę poczuć się jak super-bohater.

Styl przerywników - genialny...



Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #402 dnia: Maja 23, 2009, 16:47:38 pm »
Pograłem w to troche, i wydaje się całkiem niezłe.Grafika powala, ciekawe rozwiązany motyw z byciem dobrym lub złym, mam nadzieje że zadania w pełnej będą jakieś ciekawsze,  a nie "przeprowadzić" pociąg.
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #403 dnia: Maja 23, 2009, 16:49:47 pm »
Rozumiem, że gust co coś inwidualnego, ale żeby wszyscy zachwalali dany tytuł i dawali wysokie oceny ?! Pytam się za co ? Przecież po demie wieje nudą i ów tytuł męczy jak diabli. Ani to ładne (pełno ząbków i brzydkich tekstrów), ani grywalne (bo ile można walić piorunami), wspinaczka też żałosna. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Wszyscy tak szaleją bo chyba dawno nie wyszedł jakiś fajny tytuł na ps3, stąd takie poruszenie ;)

Diuk

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #404 dnia: Maja 23, 2009, 16:51:52 pm »
Bo to po prostu świetna gra, a że tobie nie odpowiada... Bywa.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #405 dnia: Maja 23, 2009, 16:52:10 pm »
above sorry, ale Ty jesteś na maksa... dziwny  :shock:

Nie powiem Ci dlaczego tak uważam. Liczę, że sam do tego dojdziesz jak przeanalizujesz BZDURY, które napisałeś.

Pisząc BZDURY nie mam na myśli technicznych aspektów gry (bo te są po prostu średnie/dobre), ale ogólnie całość wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 16:54:00 pm wysłana przez Chris »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #406 dnia: Maja 23, 2009, 16:56:57 pm »
Bo to po prostu świetna gra, a że tobie nie odpowiada... Bywa.
prawda prawda i jeszcze raz prawda!!!
i przyłączam się do posta Chrisa. Ty to się naprawdę w jakiegoś Anonimowego zamieniasz, tylko grafika, tu ząbki, tam krawędzie, tekstura nie ta...A gra daje dużo funu.
Cytuj
bo ile można walić piorunami
ile można biegać po mapkach w K2 i zabijać, ile można biegać i zabijać (no i jeździć) w GTA, ile można.....
ja ci nie będę wmawiać że inFamous to świetna gra, bo to jest tak samo bez sensu jak wmawianie mi czy innym którym ta gra się podoba że ta gra świetna nie jest.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #407 dnia: Maja 23, 2009, 16:57:27 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.

Solid

Nie zmieniam się w anonimowego bo nie liczę pikseli ;D Grafika ważna bo dzięki niej czuć klimat itp, jednak InFamous mnie po prostu nudzi i męczy. Nie sprawa mi frajdy bieganie i walenie piorunami, nie czuje klimatu tego miasta i ogólnie całej gry.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 16:59:21 pm wysłana przez above89 »

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #408 dnia: Maja 23, 2009, 16:58:39 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.



Grasz na monitorze? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Przyłączam się do Snake'a i Chris'a, gra jest świetna.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:00:55 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #409 dnia: Maja 23, 2009, 17:00:34 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.



Grasz na monitorze? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

SAMSUNG T220. To nie jest typowy monitor, bardziej pod telewizor podchodzi bo jego brat T220HD jest telewizorem. Nie dziw się, że ktoś gra na monitorze. Wole monitor, od badziewnego 32 calowego TV za 1,5tys.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #410 dnia: Maja 23, 2009, 17:01:05 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.

Solid

Nie zmieniam się w anonimowego bo nie liczę pikseli ;D Grafika ważna bo dzięki niej czuć klimat itp, jednak InFamous mnie po prostu nudzi i męczy. Nie sprawa mi frajdy bieganie i walenie piorunami, nie czuje klimatu tego miasta i ogólnie całej gry.

Kurde ale te stare RPG to nieklimatyczne gry!!  :mad: :mad:

Mała podpowiedź do mojej teorii na twój temat: Wł.... zda....

PS. A może przyznaj się, że jesteś graficzną dziw*ą?

Do postu niżej:
Od dzisiaj będę się z ciebie śmiał. Zasłużyłeś na to  :lol: :lol: Z mojej strony również EOT, bo nie mam zamiaru brać dalszego udział w tej żenującej rozmowie  :lol:. Trzymaj się panie "techniczne aspekty gry to wyznacznik klimatu"  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:09:14 pm wysłana przez Chris »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #411 dnia: Maja 23, 2009, 17:03:30 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.

Solid

Nie zmieniam się w anonimowego bo nie liczę pikseli ;D Grafika ważna bo dzięki niej czuć klimat itp, jednak InFamous mnie po prostu nudzi i męczy. Nie sprawa mi frajdy bieganie i walenie piorunami, nie czuje klimatu tego miasta i ogólnie całej gry.

Kurde ale te stare RPG to nieklimatyczne gry!!  :mad: :mad:

Mała podpowiedź do mojej teorii na twój temat:

Wł.... zda....
... Tacy cwani to proszę bardzo na polygamie wejść i obadać street fighter chyba na NES'a czy coś, dwa wielkie piksele walące w siebie. Faktycznie graaaafikaaa nie jest ważna...

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #412 dnia: Maja 23, 2009, 17:04:09 pm »
No wiesz, nie trzeba kupywać akurat 32, można za taką cenę spokojnie wyrwać 28, a różnica jest spora.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:05:44 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #413 dnia: Maja 23, 2009, 17:06:30 pm »
Śmiało powiedz jestem ciekaw Twojej teorii i proszę o napisanie czemu ów tytuł jest dla nie których taki super ?

Może ja mam coś nie tak z konsola lub/i monitorem skoro graficznie jest paskudnie i granie nie sprawa frajdy.

Solid

Nie zmieniam się w anonimowego bo nie liczę pikseli ;D Grafika ważna bo dzięki niej czuć klimat itp, jednak InFamous mnie po prostu nudzi i męczy. Nie sprawa mi frajdy bieganie i walenie piorunami, nie czuje klimatu tego miasta i ogólnie całej gry.

Kurde ale te stare RPG to nieklimatyczne gry!!  :mad: :mad:

Mała podpowiedź do mojej teorii na twój temat:

Wł.... zda....

PS. A może przyznaj się, że jesteś graficzną dziw*ą?
ps: A Ty przyznaj, że jesteś gameplayową ciotą ;D
: Maj 23, 2009, 16:04:36 pm
No wiesz, nie trzeba kupywać akurat 32, można za taką cene spokojnie wyrwać 28, a rózżica jest spora.
Monbitor mam 22 cale i większy mi do pokoju nie wejdzie bo nie mam aż na tyle miejsca by siedzieć te 1,8m -2 a lizać matrycy nie mam zamiaru i oczu sobie wypalać. Mam dwa TV 32 calowe. Jeden HDREADY, drugi FULLHD samsunga i na obu nie potrafię grać. Wole monitor.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #414 dnia: Maja 23, 2009, 17:07:26 pm »
Podobno prawdziwi gracze  nie patrzą na grafe, a tak w ogóle jaki Ty przykład rzucasz??Stary SF, litości..... 
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:09:31 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #415 dnia: Maja 23, 2009, 17:08:03 pm »
z tą grafiką to rzeczywiście pojechałeś Above  :lol:
to co Max Payne już nie ma klimatu bo grafika nie ta? To taki San andreas też nie ma już klimatu?
Klimat w grach to coś pomiędzy  grafiką, pomiędzy dźwiękiem i pomiędzy gameplayem i fabułą. (nagiąłem trochę tekst Snake'a z MGS1 :P ). Każdy z tych czynników ma jakieś tam odzwierciedlenie na klimacie, ale najbardziej ma chyba fabuła i gameplay.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #416 dnia: Maja 23, 2009, 17:08:50 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #417 dnia: Maja 23, 2009, 17:09:54 pm »
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #418 dnia: Maja 23, 2009, 17:11:17 pm »
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?

No ba, popatrz jakom to ma grafike!!1`
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:12:56 pm wysłana przez Chris »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #419 dnia: Maja 23, 2009, 17:11:53 pm »
z tą grafiką to rzeczywiście pojechałeś Above  :lol:
to co Max Payne już nie ma klimatu bo grafika nie ta? To taki San andreas też nie ma już klimatu?
Klimat w grach to coś pomiędzy  grafiką, pomiędzy dźwiękiem i pomiędzy gameplayem i fabułą. (nagiąłem trochę tekst Snake'a z MGS1 :P ). Każdy z tych czynników ma jakieś tam odzwierciedlenie na klimacie, ale najbardziej ma chyba fabuła i gameplay.
Litości ludzie czy ja napisałem, że stare gry są bez klimatu ? To Wasze słowa. Ja napisałem tylko, że InFamous graficznie jest po prostu nijaki, a momentami brzydki. I proszę nie walić tytułami jak Max Payne, Fallout 1,2 czy MGS1 który po dziś dzień mi się strasznie podoba graficznie (tak tak te sklejone palce, brak oczu, brak mimiki itp)

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 23, 2009, 17:11:56 pm »
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?


I nie mieć platyny :lol: :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 23, 2009, 17:12:35 pm »
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?
Ależ oczywiście ;) Tutaj też grafika ch*jowa, ale gram bo sobie celność ćwiczę na spary itp.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 23, 2009, 17:12:46 pm »
Tylko wiesz, grafika ma tylko pomóc w przekazaniu tego wszystkiego graczowi. A SF2 nie był robiony pod takie rozpixelowane postacie. Jak by powstał w tamtych czasach to pewnie wyglądał by inaczej.

Tarniak

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 23, 2009, 17:13:45 pm »
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?
Ależ oczywiście ;) Tutaj też grafika ch*jowa, ale gram bo sobie celność ćwiczę na spary itp.
Nie lepiej ćwiczyć "celność na spary" online, grając... online? Whatever zresztą. :cool:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 23, 2009, 17:15:12 pm »
Tylko wiesz, grafika ma tylko pomóc w przekazaniu tego wszystkiego graczowi. A SF2 nie był robiony pod takie rozpixelowane postacie. Jak by powstał w tamtych czasach to pewnie wyglądał by inaczej.
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Krauser nie jestem ciotą pucharową więc daj se owsa. Jak Ty zbierasz to ok, ale nie każ innym ok ?
: Maj 23, 2009, 16:14:10 pm
Luźno, jak się inFamous nie podoba, to zawsze można przejść 13 raz Killzone, nie?
Ależ oczywiście ;) Tutaj też grafika ch*jowa, ale gram bo sobie celność ćwiczę na spary itp.
Nie lepiej ćwiczyć "celność na spary" online, grając... online? Whatever zresztą. :cool:
Nie do końca. Nie zawsze mam możliwość grać online, a z botami tak jakoś nie fajnie mi się gra. Wole w singlu.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 23, 2009, 17:15:27 pm »
Szczerze mówiąc, mnie osobiście gra również niczym nie zachwyca, nie grałem w pełną wersje, ba, nawet dema nie sprawdziłem, to jednak jestem w stanie stwierdzić (po wszystkich materiałach jakie widziałem), że technicznie gra oscyluje gdzieś w granicach 7-8 właśnie. Rozgrywka, ani otoczka też nie wydaję mi się żeby była jakoś specjalnie oryginalna, ale co do funu...tego właśnie jestem ciekaw. Wszystkie serwisy nie mogły się sprzedać, wiec gra MUSI mieć coś w sobie, sęk w tym, że nie wiem czy mi musi to podpasować. Above zamiast bawić się w jakieś zagmatwane wyjaśnianie, i zamiast łapać się ząbków na teksturach, przyznaj, że gra ci nie pod pasowała. Nikt przecież by się nie obraził. A ze SF to, żeś w ogóle pojechał, mierz gry miarą czasu, inaczej się nie da ich mierzyć w ogóle, i apropo coś co jest miodne do dzisiaj może bawić setki graczy i archaizmy graficzne mogą niektórym w ogóle nie przeszkadzać. Vide fallout, qauke, wiele przygodówek point & click, a dla mnie na przykład kilkadziesiąt gier ze snesa, czy starych automatów.

EDIT
Piszecie posty z szybkością piorunów :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 23, 2009, 17:15:36 pm »
Tylko wiesz, grafika ma tylko pomóc w przekazaniu tego wszystkiego graczowi. A SF2 nie był robiony pod takie rozpixelowane postacie. Jak by powstał w tamtych czasach to pewnie wyglądał by inaczej.
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Krauser nie jestem ciotą pucharową więc daj se owsa. Jak Ty zbierasz to ok, ale nie każ innym ok ?

O chłopie, teraz może Ci wytłumaczę :D  :lol:

Jak Tobie się nie podoba to ok, ale nie każ innym niszczyć tej gry ok?

Diuk

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 23, 2009, 17:17:27 pm »
Cytuj
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Teraz pieprzysz takie głupoty, jakbyś swoją przygodę z konsolami zaczynał od PS3.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 23, 2009, 17:19:17 pm »
Tylko wiesz, grafika ma tylko pomóc w przekazaniu tego wszystkiego graczowi. A SF2 nie był robiony pod takie rozpixelowane postacie. Jak by powstał w tamtych czasach to pewnie wyglądał by inaczej.
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Krauser nie jestem ciotą pucharową więc daj se owsa. Jak Ty zbierasz to ok, ale nie każ innym ok ?

O chłopie, teraz może Ci wytłumaczę :D  :lol:

Jak Tobie się nie podoba to ok, ale nie każ innym niszczyć tej gry ok?
Ja niszczę ? O_o tylko pytałem co w niej widzicie i normalny człek by napisał co w niej takiego ah, a nie pisał ch*jowiny przez dwie strony.


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 23, 2009, 17:20:04 pm »
Zapowiada się na to, że inFamous wciągnie mnie na dłużej niż GTA4...


Dopieprzanie się do tej gry jest dla mnie bez sensu - przecież nikt nie każe Wam w to grać!
Ktoś nie lubi sandboxa, gier o superherosach, itd - możliwości jest sporo, które sprawiają, że gra komuś nie podchodzi...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 23, 2009, 17:21:18 pm »
Tylko wiesz, grafika ma tylko pomóc w przekazaniu tego wszystkiego graczowi. A SF2 nie był robiony pod takie rozpixelowane postacie. Jak by powstał w tamtych czasach to pewnie wyglądał by inaczej.
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Krauser nie jestem ciotą pucharową więc daj se owsa. Jak Ty zbierasz to ok, ale nie każ innym ok ?

O chłopie, teraz może Ci wytłumaczę :D  :lol:

Jak Tobie się nie podoba to ok, ale nie każ innym niszczyć tej gry ok?
Ja niszczę ? O_o tylko pytałem co w niej widzicie i normalny człek by napisał co w niej takiego ah, a nie pisał ch*jowiny przez dwie strony.

Co bym nie napisał, to byś odpowiedział, że dalej nie rozumiesz o co chodzi z ta grą  :lol:

Ok napiszę:

Bardzo klimatyczna oprawa graficzna (nie mylić z technicznymi sprawami)
Bardzo fajna wspinaczka
Bardzo przyjemne używanie mocy
Czysty fun płynący z gry
Rozwijanie mocy
Wybory dobro/zło
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2009, 17:22:51 pm wysłana przez Chris »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 23, 2009, 17:22:33 pm »
above, pytasz co jest "ah" w tej grze?

1. Używane mocy - sprawia autentyczną radość
2. Wspinaczka - najlepsza w grach ever
3. Zapieprzanie po mieście na sieci trakcyjnej, pociągu, szynach - ownuje...

Chris, słusznie prawisz :-D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 23, 2009, 17:23:27 pm »
No i muza na koniec demka jest zajeb*sta, tak jak głos Cola.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 23, 2009, 17:25:57 pm »
Cytuj
Powtórzę się napisałem, że grafika ma znaczenie i to dzięki niej można poczuć klimat danej gry. Tyle.

Teraz pieprzysz takie głupoty, jakbyś swoją przygodę z konsolami zaczynał od PS3.
Hm hm. Zacząłem od psx,pc,x0,ps3

Powtórzę się bo widzę, że każdy się broni i nie rozumie. Otóż nie skreślam żadnej gry nawet z 98 bo ma brzydką grafikę nie o to chodzi. Chodzi o fakt, że w dobie gier jak KZ2, UNCHARTED (leciwy) i np. GTA4, Infamous prezentuje się przeciętnie. Wszyscy się zarzekają, że grafika nie ma znaczenia w grach, a jak ile było gadania przed wyjściem KZ2 o oświetleniu, o teksturach co ? ale przecież grafika nie ma znaczenia nie ;)

Grafika=klimat w grze, dlaczego ? Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.
: Maj 23, 2009, 16:23:32 pm
Muza fakt rozbraja, zresztą ta podczas czystego gameplayu też. Ja chce soundtracka ;) Rozwijanie i zbieranie doświadczenia też fajne. Wspinaczka taka nie fajna noo po prostu. Dziwnie bohater wchodzi po tych budynkach, ale latanie w powietrzu i lądowanie świetnie to mi się podobało ;) Fajne wybuchy. Podróżowanie na autach, pociągach czy na szynach też git miodzio.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 23, 2009, 17:26:09 pm »
Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.

A jak to się ma do IF?

PS. Zapytam tak z ciekawości. Czy jakby Fallout 3 miałby oprawę z poprzednich części i wyszedł teraz to też byś mówił że ch**owa grafika, która nie tworzy klimatu?  :lol:

Diuk

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #435 dnia: Maja 23, 2009, 17:26:34 pm »
Cytuj
Grafika=klimat w grze, dlaczego ? Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.

Tak, bo MGS na PSX wyszedł w latach 70tych... Ty w ogóle widzisz jakie bzdury wypisujesz?  :lol:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #436 dnia: Maja 23, 2009, 17:30:13 pm »
Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.

A jak to się ma do IF?

PS. Zapytam tak z ciekawości. Czy jakby Fallout 3 miałby oprawę z poprzednich części i wyszedł teraz to też byś mówił że ch*** grafika, która nie tworzy klimatu?  :lol:
Nie bo fallout 1, 2 i tactits są zajebiste graficznie. Serio. Grałem nie tak dawno w dwójkę i nie mogę złego słowa napisać. Diablo 1 i 2 też mi się podoba jeśli chodzi o grafikę. MGS1 również o czym już pisałem. W f3 nie grałem jeszcze, ale mam zamiar kupić. Szczerze ? Wolałbym F3 w postaci jak F1 i F2 niż to co bethseda zrobiła.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #437 dnia: Maja 23, 2009, 17:31:38 pm »
Cytuj
Grafika=klimat w grze, dlaczego ? Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.
Ty to pewnie nawet nie spojrzałeś na konferencję Hideo? Mówił on że gry wyglądają zależnie od tego na co powstają i razem z grafiką zmienia się gameplay. Jak by MGS miał być rozpikselowaną papką to pewnie nie byl by skradanką, nawet nie miałby połowy tak genialnej fabuły. Dlatego taki downgrade grafiki jaki zrobili SF2 to głupota.  

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #438 dnia: Maja 23, 2009, 17:31:41 pm »
Cytuj
Grafika=klimat w grze, dlaczego ? Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.

Tak, bo MGS na PSX wyszedł w latach 70tych... Ty w ogóle widzisz jakie bzdury wypisujesz?  :lol:
W latach 70 by na pewno zrobił furorę;)

"mierz gry miarą czasu, inaczej się nie da ich mierzyć w ogóle"

KOniec offtopa.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #439 dnia: Maja 23, 2009, 17:32:33 pm »
Cytuj
Grafika=klimat w grze, dlaczego ? Wątpię aby mgs1 był tak mroczny BA wciąż jest mroczny i zajebisty jakby dali dwa pionki na czarnym tle i 10 białych, które patrolują teren.
Ty to pewnie nawet nie spojrzałeś na konferencję Hideo? Mówił on że gry wyglądają zależnie od tego na co powstają i razem z grafiką zmienia się gameplay. Jak by MGS miał być rozpikselowaną papką to pewnie nie byl by skradanką, nawet nie miałby połowy tak genialnej fabuły. Dlatego taki downgrade grafiki jaki zrobili SF2 to głupota.  

Wpis i tyle w temacie