Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 325037 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1000 dnia: Lipca 14, 2009, 06:09:48 am »
Obawiam się, że ładniejszy śnieg jest w Icewind Dale :D.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 06:11:30 am wysłana przez Chris »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1001 dnia: Lipca 14, 2009, 13:45:46 pm »
Ten śniegowy poziom to najładniej zrobiony śniegowy poziom w historii gier ! :D

Graficzny pietyzm jest nie do ogarnięcia w tej produkcji, aczkolwiek śnieg nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak sądziłem. Ot śnieg taki jak za oknem w zimę :wink:.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1002 dnia: Lipca 16, 2009, 16:34:06 pm »
Ten śniegowy poziom to najładniej zrobiony śniegowy poziom w historii gier ! :D

Graficzny pietyzm jest nie do ogarnięcia w tej produkcji, aczkolwiek śnieg nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak sądziłem. Ot śnieg taki jak za oknem w zimę :wink:.

Zaiste, kapitalne podsumowanie.

Jak myślicie. Trzecia część ukaże się jeszcze na tej PS3? Wiem, wiem, dwójka jeszcze nie wyszła, ale .... 

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1003 dnia: Lipca 16, 2009, 16:37:07 pm »
będzie oczywiscie :) trylogia skończy się na jednej generacji-podobnie było z Crashami i Jak & Dexterem :)

Mam tylko cichą nadzieję,że po U2 Naughty Dog zajmie się nowym Jakiem bo czekam na tą grę na ps3 z wywieszonym jęzorem od bardzo dawna.

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1004 dnia: Lipca 16, 2009, 16:45:41 pm »
No dwojeczka to jeden z najbardziej oczekiwanych tytulow jak dla mnie.  Jedyneczke kupilem 2 miechy temu za 20$ i mialem zabawy po pachy z tym tytulem.  Dwojka nie zawiedzie!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1005 dnia: Lipca 16, 2009, 22:21:13 pm »
No dwojeczka to jeden z najbardziej oczekiwanych tytulow jak dla mnie.  Jedyneczke kupilem 2 miechy temu za 20$ i mialem zabawy po pachy z tym tytulem.  Dwojka nie zawiedzie!
Co najfajniejsze [zwlaszcza dla ND], ze takich osob jest od cholery, ktore kupily gierke w platynie, lub dlugo po premierze i sie nia zachwycily [w tym zreszta ja]. Mysle, ze Uncharted to moze byc nowa WIELKA marka dla Sony, trzymam mocno kciuki!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1006 dnia: Lipca 16, 2009, 22:26:50 pm »
No dwojeczka to jeden z najbardziej oczekiwanych tytulow jak dla mnie.  Jedyneczke kupilem 2 miechy temu za 20$ i mialem zabawy po pachy z tym tytulem.  Dwojka nie zawiedzie!
Co najfajniejsze [zwlaszcza dla ND], ze takich osob jest od cholery, ktore kupily gierke w platynie, lub dlugo po premierze i sie nia zachwycily [w tym zreszta ja]. Mysle, ze Uncharted to moze byc nowa WIELKA marka dla Sony, trzymam mocno kciuki!

Ja też należe do tego, grona, grę kupiłem w 3 miesiące temu zrobiłem platyne, a ogólnie trophy olewam.Już odłożyłem kasę na Among Thevies, bo na taką grę nie wypada nie czekać.
NO BRAIN - NO GAIN


Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1007 dnia: Lipca 17, 2009, 01:53:07 am »
^^^^

Gralem w nia zaraz po premierze ale nie kupilem tylko koles przyniosl.  Pomyslalem, ze fajna giera ale nagralem sie do syta i troche za krotka jak na moj gust byla.  Wkoncu mi sie udalo znalesc po dobrej cenie ( w Stanach ta gra wciaz chodzi za 60$ bo w "greatest hits" nie wyszla) i od nowa sie w nia kompletnie zatopilem na kilka wieczorow.  Mam nadzieje, ze dwojeczka nie bedzie za krotka. 

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1008 dnia: Lipca 19, 2009, 13:19:32 pm »
To jest marka dla Sony. Niewątpliwie. Kto wie, być może za jakiś czas będzie również istotna co GoW.
Co do długości gry. Nie wydaje mi się by pierwsza cz. była za krótka. Jeśli sequel będzie wymagał tyle samo czasu na przejście (a zapewne tak będzie), to chyba każdy będzie usatysfakcjonowany.
Reszcie polecam Fallout 3 wraz z wszystkimi zadaniami i dodatkami. 

mateo

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1009 dnia: Lipca 19, 2009, 13:29:44 pm »
Ten śniegowy poziom to najładniej zrobiony śniegowy poziom w historii gier ! :D

Graficzny pietyzm jest nie do ogarnięcia w tej produkcji, aczkolwiek śnieg nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak sądziłem. Ot śnieg taki jak za oknem w zimę :wink:.

Zależy na czym oglądałeś tą miejscówkę. Mnie również ten śnieg nie wprawił w osłupienie.

ps. ale dokładniej się wypowiem po odpaleniu jej na Bravii. ;P

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1010 dnia: Lipca 19, 2009, 13:29:45 pm »
Reszcie polecam Fallout 3 wraz z wszystkimi zadaniami i dodatkami. 

Oj tak, również polecam.

Co do tej marki, to w sumie nie wiadomo jak to będzię, ND wypracowuje potęgę jakiegoś tytułu i zamyka go w trylogii (jak już ktoś wcześniej wspomniał), więc nie o tyle samo Uncharted jest ważne dla Sony, co nie wypuszczenie z rąk ich chyba najzdolniejszej ekipy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1011 dnia: Lipca 19, 2009, 14:01:29 pm »
Właśnie. Słuszna uwaga, przecież Jak również zdobył sympatię kupujących i przyniósł twórcom niemałe dochody. Z drugiej strony Onimusha od CAPCOM, również miała być trylogią, ale $ skusiły twórców do kontynuacji.

Tak, czy inaczej, przed nami oczekiwanie na Uncharted 2. Zwieńczenie trylogii nastąpi zapewne w okolicach euro 2012, stąd szmat czasu do tego.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1012 dnia: Lipca 19, 2009, 22:03:07 pm »
Właśnie. Słuszna uwaga, przecież Jak również zdobył sympatię kupujących i przyniósł twórcom niemałe dochody. Z drugiej strony Onimusha od CAPCOM, również miała być trylogią, ale $ skusiły twórców do kontynuacji.

Tak, czy inaczej, przed nami oczekiwanie na Uncharted 2. Zwieńczenie trylogii nastąpi zapewne w okolicach euro 2012, stąd szmat czasu do tego.

Sylvan, co Ty tak z tym Euro? xD

Jedynka wyszła w 2007, dwójka w 2009 a trójka....ja obstawiam 2011, tylko że ja już sobie oprawy graficznej nie wyobrażam, no chyba że poziom renderów z Army of Two, ale tyle to się chyba z PS3 nie wyciśnie.
NO BRAIN - NO GAIN


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1013 dnia: Lipca 20, 2009, 01:01:43 am »
Swietnie kurna wyglada ten level  :o

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1014 dnia: Lipca 20, 2009, 08:04:52 am »
Uncharted 2 we wrześniu?
http://www.gamingindians.com/2009/07/uncharted-2-coming-in-september/

Cytuj
A few days ago, French site PS3 Gen cited a leaked Sony release schedule that put Uncharted 2: Among Thieves down for a September 30 release, and also made mention of a Michael Jackson SingStar game. We?ve just been told the exact same from an extremely reliable source, whom, for obvious reasons, we cannot name. We know that sounds pretty shady, so put it down as a rumour for now, but don?t be surprised at all if it turns out to be true.

With Uncharted 2 scheduled for September, it won?t be long before the game?s second beta/demo (it?s unclear which one it will be), which Naughty Dog have already announced, is made available. The wait just got a whole lot shorter.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1015 dnia: Lipca 20, 2009, 12:51:31 pm »
Byłoby miło...w moje urodziny :cool:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1016 dnia: Lipca 20, 2009, 12:58:54 pm »
Właśnie po raz piąty przechodzę jedynkę - ta gra jest po prostu niesamowita, wzorowy gameplay, świetna historia, niesamowita grafika - jak patrzę na wodę kotłująca się przy urwiskach jestem tak samo zachwycony jak za pierwszym razem

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1017 dnia: Lipca 20, 2009, 16:49:36 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1018 dnia: Lipca 21, 2009, 18:37:58 pm »
Premiera 13 października w USA:

http://kotaku.com/5319113/uncharted-2-release-date-box-art-pre+order-goodies-revealed

Cytuj
Hang on, Nathan Drake! Uncharted 2: Among Thieves is almost here, with Sony confirming to us today that the Naughty Dog developed PlayStation 3 game will arrive in the U.S. on October 13th. Start planning your sick days/pre-orders accordingly.

Sony also released Uncharted 2's final box art, reminding us of Mr. Drake's expert ability to hang from ledges and platforms with just one hand. Combine that with his expertise at maintaining a shirt that's half-tucked, half-not and you'll see why the stubbly treasure hunter's adventures warranted a sequel.

Oh, and speaking of pre-orders, Sony laid out its retailer plans for a quartet of downloadable exclusives with Amazon.com, GameStop, Game Crazy and BestBuy. Golden guns, right after this.



Yes, those are the golden Barettas that Drake can wield in multiplayer, adding a bit of flash to your online death match and "Plunder" competition. They're exclusive to BestBuy, meaning that if you're into sporting golden AK-47s, that should be your pre-order retailer of choice.



Other retailers are getting downloadable exclusive bonuses too, should your preference for weapons be a little more understated.

Here's how it works out elsewhere.

    * Amazon.com - Exclusive UNCHARTED 2 Treasure Map
      The exclusive UNCHARTED 2 Treasure Map allows players to discover hidden treasures throughout the game.
    *

    * Game Crazy - Exclusive Currency Multiplier for multiplayer online use
      The UNCHARTED 2 Currency Multiplier allows gamers to gain in-game currency and unlock bonuses faster than their opponents for a limited period.
    *

    * GameStop - Exclusive first access to the Multiplayer Demo and the downloadable Revenge Attribute
      The Revenge Attribute is one of the last boosters that you can unlock in the multiplayer campaign. This bonus allows you to unlock the "Revenge" booster right from the start of your multiplayer campaign.

That GameStop exclusive access to the multiplayer demo will run from September 9th to September 29th, giving folks who pre-order at that location a two week head start on the demo. It will open to the public on September 30th and wrap-up on Uncharted 2's release day.

Also, if you really like to plan ahead, these downloads will be available to those who pre-order until December 31, 2009. So don't sit on that downloadable gold assault rifle, kids. Grab it day one, if you can.

Boxart:
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 19:10:11 pm wysłana przez Chris »

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1019 dnia: Lipca 21, 2009, 23:24:50 pm »
No data juz jest, wszystko fajne tylko te zlote pistolety to wiocha jak nic.  Czy ktos wogule z was gra zlotymi broniami, np w COD4???  Ale wracajac do U2, to zamowie na pewno!!!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1020 dnia: Lipca 21, 2009, 23:26:22 pm »
No data juz jest, wszystko fajne tylko te zlote pistolety to wiocha jak nic.  Czy ktos wogule z was gra zlotymi broniami, np w COD4???  Ale wracajac do U2, to zamowie na pewno!!!

Ja grałem złotym kałachem w Army of Two tzn. wyglądał jak ze złota.
NO BRAIN - NO GAIN


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1021 dnia: Lipca 21, 2009, 23:28:16 pm »
No data juz jest, wszystko fajne tylko te zlote pistolety to wiocha jak nic.
Popatrz lepiej na to, co robisz z polską pisownią i dopiero później obrażaj złote pistolety.
PSN ID: WojtqGO

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1022 dnia: Lipca 21, 2009, 23:29:55 pm »
No data juz jest, wszystko fajne tylko te zlote pistolety to wiocha jak nic.
Popatrz lepiej na to, co robisz z polską pisownią i dopiero później obrażaj złote pistolety.

On nie jest z Polski i nie ma polskiej czcionki, tak samo jak Tango.
NO BRAIN - NO GAIN


Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1023 dnia: Lipca 22, 2009, 03:01:00 am »
No data juz jest, wszystko fajne tylko te zlote pistolety to wiocha jak nic.
Popatrz lepiej na to, co robisz z polską pisownią i dopiero później obrażaj złote pistolety.


A co dziwnego w slowie wiocha???  Dla mnie te zlote pistolety w jakielkolwiek grze to taki cienki dodatek...Po prostu ciezko mi jest wyobrazic sobie, ze ktos tam podejmie decyzje o zamowieniu gry w jakims tam sklepie bo ten sklep oferuje dodatek w postaci zlotych broni...No ale sa ludzie i ludziska. 

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1024 dnia: Lipca 22, 2009, 06:28:40 am »
Prorok sorry ale jesteś jakiś inny :o

ZAWSZE się do czegoś dopierdolisz, a to, że dają klasyki z PSX na PSN (wtedy to lecą teksty: "jakie piksele", "w to grają tylko masochiści"), potem noktowizor do MW2 i PEWNOŚĆ, że nikomu się nie przyda. Teraz, jakże mogłoby być inaczej, zapowiadają dodatki do U2 i Prorokowi się nie podoba, bo to dla wieśniaków  :lol: :lol:

Odezwał się światowiec, made in USA  :???:
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 06:37:24 am wysłana przez Chris »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1025 dnia: Lipca 22, 2009, 10:52:05 am »
Cytuj
Czy ktos wogule z was gra zlotymi broniami, np w COD4???
Sporo ludzi, tylko w CoDzie to złote bronie ma się za zrobienie wszystkich chellengy z danej grupy broni, więc to jest jakiś wyczyn.
A co do złotych broni w Uncharted 2..patrząc na to jaki poziom już trzyma ta gra to złote bronie są miłym dodatkiem dla preorderowców.

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1026 dnia: Lipca 22, 2009, 16:36:18 pm »
Prorok sorry ale jesteś jakiś inny :o

ZAWSZE się do czegoś dopierdolisz, a to, że dają klasyki z PSX na PSN (wtedy to lecą teksty: "jakie piksele", "w to grają tylko masochiści"), potem noktowizor do MW2 i PEWNOŚĆ, że nikomu się nie przyda. Teraz, jakże mogłoby być inaczej, zapowiadają dodatki do U2 i Prorokowi się nie podoba, bo to dla wieśniaków  :lol: :lol:

Odezwał się światowiec, made in USA  :???:


Piszac, ze ten dodatek to wiocha, mialem na mysli, ze jest bardzo slaby.  Osobiscie wolalbym juz, zeby jakies stroje do postaci dodali albo cos.  A sie dop#erdalam, bo moge.  Przeciez, nie beda oklaskiwal wszystkich glupawych pomyslow tylko dlatego, ze mam PS3.  W Cod4 zdobylem zlotego dragunova ale nie gralem nim, bo wyglada to zupelnie nie realnie no i jakos tak glupawo.  Po prostu zrobilem to dla satysfakcji.  No i jestem "made in Poland" do twojej wiadomosci. 

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1027 dnia: Lipca 22, 2009, 16:55:16 pm »
Nie bój nic teraz po prostu każdy będzie sie podpinał pod nagonkę na ciebie za styl pisania itp, itd. Normalne zachowanie osób bez własnego zdania. No bo przynajmniej ja też nie widze nic złego w tym, że można sądzić, że takie dodatki to zbędny syf. Złote bronie... no litości.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1028 dnia: Lipca 22, 2009, 17:59:38 pm »
Nie bój nic teraz po prostu każdy będzie sie podpinał pod nagonkę na ciebie za styl pisania itp, itd. Normalne zachowanie osób bez własnego zdania. No bo przynajmniej ja też nie widze nic złego w tym, że można sądzić, że takie dodatki to zbędny syf. Złote bronie... no litości.

Czemu zwrócenie uwagi=brak własnego zdania? Własne zdanie mam i to takie, że w dupie mam cały mulitplayer w tej grze, bo liczy się tylko singiel. Ty myślisz, że te dodatki to zbędny syf i ok, wszak Twoje zdanie. Z prorokiem sprawa ma się z goła inaczej, bo on myśli "za wszystkich". Teksty "Czy ktos wogule z was gra zlotymi broniami, np w COD4???" w tym temacie, czy np takie komentarze 1, 2 tylko mnie w tym utwierdzają.

Teraz możecie mnie zalać betonem :P.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 18:07:33 pm wysłana przez Chris »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1029 dnia: Lipca 22, 2009, 18:38:38 pm »
@winnie - pojechałeś. To, że wytknąłem prorokowi, żeby zastanowił się nad tym, jak kaleczy pisownię, oznacza, że nie mam własnego zdania? To był offtop, przyznaję. Ale zawsze kiedy mam do napisania coś odbiegającego od tematu powinienem jednak napisać zdanie lub dwa zahaczające o daną kwestię ? Ok.

Złote bronie mi się nie podobają. Okładka gry również mi się nie podoba. Oto moje zdanie.
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1030 dnia: Lipca 22, 2009, 18:43:27 pm »
Ujdzie ta okładka, z jedynki również nie była jakaś rewelacyjna ;)

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1031 dnia: Lipca 22, 2009, 18:55:01 pm »
Koles, ktory mi cos wytyka musi byc moim wielbicielem.  Fajnie bedzie chlopaki.  Jesli chodzi o okladke to za bardzo bym sie nie przejmowal, gry i tak bokiem sa poustawiane!
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 19:03:00 pm wysłana przez Prorok81 »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1032 dnia: Lipca 22, 2009, 19:18:14 pm »
Koles, ktory mi cos wytyka musi byc moim wielbicielem. 
I jak cię tutaj traktować poważnie ?

EDIT.

Byłbym zapomniał - Uncharted 2 zapowiada się fajnie :)
PSN ID: WojtqGO

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1033 dnia: Lipca 22, 2009, 21:31:55 pm »
Podoba mi się okładka. Podobna do poprzedniczki stylizacja wyszła jej na dobre.

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1034 dnia: Lipca 22, 2009, 23:54:40 pm »
Koles, ktory mi cos wytyka musi byc moim wielbicielem. 
I jak cię tutaj traktować poważnie ?

EDIT.

Byłbym zapomniał - Uncharted 2 zapowiada się fajnie :)

Przy tobie powage tez ciezko zachowac.  O co znowu chodzi???

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1035 dnia: Lipca 23, 2009, 07:02:24 am »
New Uncharted 2 co-op mode and level shown at Comic Con
Cytuj
Earlier this week, it was revealed that Uncharted 2: Among Thieves will be released on October 13th. Sony and Naughty Dog are keeping the hype train rolling this week at the San Diego Comic Con.

A new co-op level will be shown at the event. Judging from the sneak peak picture, it looks to be based on ?The Plaza,? a city-based environment set in the night previously playable in the competitive mode.
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m7d22-New-Uncharted-2-coop-level-to-be-revealed-at-Comic-Con
PSN ID: WojtqGO

Rodi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-03-2009
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 5
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1036 dnia: Lipca 23, 2009, 07:28:36 am »
Nic tylko czekać!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1037 dnia: Lipca 24, 2009, 07:58:49 am »
Uncharted 2 European Date NOT October 23rd:
http://goonlinegames.net/2009/07/24/uncharted-2-european-date-not-october-23rd/

Cytuj
Naughty Dog co-president Christophe Balestra has retracted the October 23rd date that he actually gave for Uncharted 2: Among Thieves in Europe in another tweet.

    The european Uncharted 2 release date is NOT Oct-23, it will be announced soon.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1038 dnia: Lipca 28, 2009, 16:45:22 pm »
Dziś znalazłem taką wiadomosc na mailu, z którego zakladałem amerykańskie konto na psstore:

UNCHARTED 2: Among Thieves Coming 10.13.09

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1039 dnia: Lipca 28, 2009, 17:00:49 pm »
Dziś znalazłem taką wiadomosc na mailu, z którego zakladałem amerykańskie konto na psstore:

UNCHARTED 2: Among Thieves Coming 10.13.09

No to juz wszyscy wiedza od dawna.  Ale dobra wiadomosc, nigdy nie jest zla.  W Europie chyba 23go jak sie nie myle.