Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 325798 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2000 dnia: Października 23, 2009, 20:53:53 pm »
ja tam nie widziałem uncharted2 ale znając fantazje sonybojów mam wątpliwości czy uncharted rzeczywiście tak dobrze wygląda... tak samo kiedyś było z motrorstormem (sonyboje wrzeszczeli że wygląda jak render :lol:) albo ratchetem(tutaj sobie uroili ze wygląda jak filmy pixara :lol:)

To radzę zagrać, a nie prowokować bez sensu i pisać co tylko do głowy przyjdzie :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2001 dnia: Października 23, 2009, 21:00:30 pm »
ja tam nie widziałem uncharted2 ale znając fantazje sonybojów mam wątpliwości czy uncharted rzeczywiście tak dobrze wygląda... tak samo kiedyś było z motrorstormem (sonyboje wrzeszczeli że wygląda jak render :lol:) albo ratchetem(tutaj sobie uroili ze wygląda jak filmy pixara :lol:)

To radzę zagrać, a nie prowokować bez sensu i pisać co tylko do głowy przyjdzie :P
Szrek wyglada słabo w porównaniu z U2...byl niedawno na TVN to porównałem;)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2002 dnia: Października 23, 2009, 21:25:49 pm »
Dla mnie Uncharted 2 to aktualnie najpiękniejsza gra na konsole, i pomyśleć że na początku na nią psioczyłem że jest be (pierwsze chaptery)... a im dalej tym lepiej.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2003 dnia: Października 23, 2009, 22:33:53 pm »
Cytuj
2 fakt ze postaciom w u2 daleko do tych z renderkow a przeciez nd sie szczycili ze sa te same
Bo sa! Jesus juz sie osmieszyles 2 razy [GT 5:P i teraz MGS 4], chcesz trzeci? Zobacz sobie jak wyglada chloe, elena i drake po cut-scence w ktorej wybucha granat w 25 chapterze, modele sa identyczne jak w cut-scence.
ja tam nie widziałem uncharted2 ale znając fantazje sonybojów mam wątpliwości czy uncharted rzeczywiście tak dobrze wygląda... tak samo kiedyś było z motrorstormem (sonyboje wrzeszczeli że wygląda jak render :lol:) albo ratchetem(tutaj sobie uroili ze wygląda jak filmy pixara :lol:)

Nie prowokuj. Zagraj i się wypowiedz.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2004 dnia: Października 23, 2009, 23:13:20 pm »
http://img197.imageshack.us/i/dsc01371tm.jpg/
W Uncharted 2 jestem w tym miejscu. Właśnie dwie wierze padły - skubane. Snajperzy na crushing tu będą dawać w kość.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2005 dnia: Października 24, 2009, 01:00:10 am »
http://img197.imageshack.us/i/dsc01371tm.jpg/
W Uncharted 2 jestem w tym miejscu. Właśnie dwie wierze padły - skubane. Snajperzy na crushing tu będą dawać w kość.
Etam...W U2 daje w kość tylko ostatnia walka. Resztę da sie obejść,zajść czy przeczekać i wystrzelać.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2006 dnia: Października 24, 2009, 02:03:42 am »
Uncharted 2 DLC this year; Some Free of charge
http://connectedconsoles.com/ps3-Uncharted-2-DLC-this-year-Some-Free-of-charge.cfm

Cytuj
You'll be seeing Uncharted 2: Among Thieves DLC before the end of the year, it has been revealed. Naughty Dog Creative Director Amy Hennig told IndustryGamers;

"We're working on that now, and what we're prepared to say is that there will be DLC available before the end of the year. Without going into specifics, it'll involve new maps, new characters, things like that. Some of it will be free of charge and some of it will be purchasable. We've got a lot of people on the team working on this stuff, some really cool stuff that people will be excited about. So we're definitely taking it very seriously,?

We'll bring you updates on Uncharted 2 DLC when we get it.

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2007 dnia: Października 24, 2009, 04:01:21 am »
Cytuj
2 fakt ze postaciom w u2 daleko do tych z renderkow a przeciez nd sie szczycili ze sa te same
Bo sa! Jesus juz sie osmieszyles 2 razy [GT 5:P i teraz MGS 4], chcesz trzeci? Zobacz sobie jak wyglada chloe, elena i drake po cut-scence w ktorej wybucha granat w 25 chapterze, modele sa identyczne jak w cut-scence.
ja tam nie widziałem uncharted2 ale znając fantazje sonybojów mam wątpliwości czy uncharted rzeczywiście tak dobrze wygląda... tak samo kiedyś było z motrorstormem (sonyboje wrzeszczeli że wygląda jak render :lol:) albo ratchetem(tutaj sobie uroili ze wygląda jak filmy pixara :lol:)

Jaki koleś  :lol: nie wiedziałem że bycie xbotem to bycie upośledzonym  :lol: Żal mi Cię kolego naprawdę.
 Dostajecie obaj. Następnym razem rozmawiajcie na temat.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 04:05:20 am wysłana przez Marins »

Tidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-11-2007
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2008 dnia: Października 24, 2009, 10:14:49 am »
Cytuj
albo ratchetem(tutaj sobie uroili ze wygląda jak filmy pixara )

Pierwsze filmy Pixara (Toy Story) wyglądają zdecydowanie gorzej od Ratcheta - pod każdym względem, oprócz rozdzielczości oczywiście ;) Bogactwo szczegółów jest nieporównywalne ;)

Tak wygląda Toy Story -
Tak Ratchet - ;)

Więc proponuję się wypowiadać w temacie o "jedynym prawdziwym next genie xboxie 360", zamiast ośmieszać się tu :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2009 dnia: Października 24, 2009, 13:13:26 pm »
Vote on potential playlists for UNCHARTED 2 Multiplayer:
http://www.naughtydog.com/site/post/vote_on_potential_playlists_for_uncharted_2_multiplayer/

Cytuj
We have been playing multiplayer furiously here in the office and it?s great to see you all online racking up the Cash and Skill Levels. Now we are looking to the future. To that end we are putting up a poll to see the possible directions you as players would be interested in seeing for our future playlists. We are listing five options in the poll, and below is a short breakdown about each one.

Plunder Only
All Plunder, all the time. No variations, nothing but capping treasure and shooting enemies.

Crushing: All Game Types
The Crushing variation on all maps with all game types. Crushing is a more hardcore version of our rule set where players have less health and no Boosters are active.

Crushing: Deathmatch Only
The Crushing variation on all maps in standard Deathmatch only.

Skilled Objectives
All Objective game types, but now with a Skill Level. Skill Levels are tied to each playlist, so all players would start with a Skill Level of 1 in this playlist, regardless of the Skill Level already achieved in the Ranked playlist.

Deathmatch Variants Only
All the Deathmatch variants including Sniper/Pistole, Pistols/Grenades, RPG?s, and Crushing.

We can?t guarantee that we?ll releasing the most popular playlist, but we really want to know what you?d like to see, so let us know what you want ? vote and be heard!

If you have other suggestions feel free to comment on this post with your ideas.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2010 dnia: Października 24, 2009, 23:50:27 pm »
Właśnie leciała reklama (niezła) U2 na polsat. Jako graczowi, jakoś tak przyjemnie mi się zrobiło.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2011 dnia: Października 24, 2009, 23:59:11 pm »
Czy tylko mi się wydaje, czy w tej reklamówce filmiki z gry są zbyt ciemne? Tam ledwo cokolwiek widać (hiperbolizuję, ale i tak są cholernie ciemne, szczególnie gdy porównać, jak żywe i jasne kolory ma sama gra).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2012 dnia: Października 25, 2009, 00:09:25 am »
Tak, zdecydowanie. Tez to zauważyłem, ale sądziłem, iż to wynik kąta z jakiego patrzę na TV.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2013 dnia: Października 25, 2009, 00:26:02 am »
Uncharted 2, Second Fastest Selling PS3 Exclusive
http://www.ps3center.net//news/3947/uncharted-2-second-fastest-selling-ps3-exclusive/

Cytuj
Uncharted 2 was expected to sell a lot during releases, and it did not disappoint. The game shifted approximately 836,000 units in the first week worldwide, making it the second fastest selling PlayStation 3 exclusive title, followed closely by Killzone 2 which sold about 770,000 units in launch week. The fastest selling PS3 exclusive so far remains as Metal Gear Solid 4, which managed to sell a whopping 1.7 million units in launch week, and went on to sell almost 5 million units.

The original Uncharted managed to sell 2.62 million units throughout it's lifetime, but debuted with very disappointing sales. It sold approximately 134,000 units worldwide during launch, selling only 32,000 copies in North America during launch week. Uncharted 2: Among Thieves' 836,000 sales during launch week represent an over six-fold increase in sales from the previous game.

We hope the game manages to sell as much as (if not more than) the original Uncharted, because it definitely deserves all the praise it's getting and could be the best game released this generation.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2014 dnia: Października 25, 2009, 14:41:01 pm »
No U2 skończone. Wreszcie, można powiedzieć. Nie będe sie rozpisywał bo juz chyba wszystko zostało powiedziane. Jedna z lepszych gier na obecną generacje, bardzo filmowa i klimatyczna. Jednak nie na 10/10 moim zdaniem. Ale 9+ jak najbardziej.

PS: Grafika niszczy. Najładniejsza gra w jaką grałem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2015 dnia: Października 25, 2009, 14:54:33 pm »
windomeral.... piszesz się na małe multi wieczorem?
Z grafiką - wpis.

O, właśnie w przerwie "Mam talent" reklama PS3 i zajawki z U2.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2016 dnia: Października 25, 2009, 15:04:27 pm »
windomeral.... piszesz się na małe multi wieczorem?
Z grafiką - wpis.

O, właśnie w przerwie "Mam talent" reklama PS3 i zajawki z U2.
Niestety, do piatku nie bede mial dostepu do konsoli.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2017 dnia: Października 25, 2009, 15:25:59 pm »
Na Polygamii zauważyłem konkretny wpis o tej grze.

Cytuj
Znów pieśni pochwalne o tej grze, wszyscy ślepo ją zachwalają. Gram od 20 lat i wiele już widziałem, gra ma ładną grafikę, przeszłem ją i trafi do me kolekcji. Napewno nie jest wybitna i przełomowa, w pewnych aspektach wręcz archaiczna !!! NIKT NIE WYTYKA JEJ WAD !!!

1. Gamplay frustracyjny i nużący strzelanie, strzelanie i strzelanie BRAK ZRÓŻNICOWANIA !!!
2. Wyświechtane i ograne ataki czołgu i helikoptera-CZY TO GRA WOJENNA????????
3. Hordy uzbrojonnych po zęby przeciwników w skafandrach i kaskach ala Gwiezdne Wojny-czy w dżunglii naprawdę tacy są??? To zabija klimat gry, dlaczego nie ma atakujących dzikich zwierząt??? Lenistwo programistów !!!
4. Brak grywalnych pojazdów !!! W dżungli stoi jeep jak wmurowany i nic, NAWET szyby nie da się zbić-czy PS 3 za słabe jest ha, ha, ha bo już w starusieńkich Tomb Raiderach były , a tu co ????
5. Dlaczego główny bohater nie pływa i nie nurkuje ???
6. Brak przygodówkowych strikcie nowych patentów: nagłe pułapki, zagadki trudne, nagła burza,przejśćie przez bagna, cykl dnia i nocy,atak dzikich zwierząt,ucieczka przed tubylcami, gasnąca latarka- GDZIE TO ??? Tylko strzelanie !!!
7. W walce, dlaczego nie można rzucać krzesłem. butelką,stołem,cegłą jak w Indianie Jones z 2003 r.??? GDZIE INTERAKCJA !!!


Pomyślcie, za niedługo mamy 2010 rok, żądajmy dużo większej inowacji twórczej od programistów, nie tylko ładnej grafiki i BEZMYŚLNEGO STRZELANIA, ale ludzie i tak kupią i będą chwalić bo grafika super!!! Moja ocena MAX 7/10 HEJ !!!

 :lol: :lol:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2018 dnia: Października 25, 2009, 15:38:00 pm »
Każdy może mieć swoje zdanie, ale tu widać zwyczajne wyszukiwanie dziury w całym.
Ps. Koleś zapomniał jeszcze napisać o pancernych żarówkach...  :grin:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2019 dnia: Października 25, 2009, 21:28:41 pm »
windomeral.... piszesz się na małe multi wieczorem?
Z grafiką - wpis.

O, właśnie w przerwie "Mam talent" reklama PS3 i zajawki z U2.
Niestety, do piatku nie bede mial dostepu do konsoli.

Szkoda. No cóż, to do piątku zatem.

Chris , ciekawy link. Tak jak ubol pisał, każdy ma prawo do swej oceny, ale jak rzeczowa jest i poparta słusznymi argumentami.
A przecież wystarczy zacytować :

4. Brak grywalnych pojazdów !!! W dżungli stoi jeep jak wmurowany i nic, NAWET szyby nie da się zbić-czy PS 3 za słabe jest ha, ha, ha bo już w starusieńkich Tomb Raiderach były , a tu co ????

by kolesia skreślić.
Zresztą każdy ten punkt ma argumentację godną pogardy.






maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2020 dnia: Października 25, 2009, 23:40:03 pm »
Muszę przyznać, że poniekąd się zgadzam z powyższą krytyką. Ale zdecydowanie nie z jej siłą wyrazu :)
Jeszcze gry nie ukończyłem, i walki jak najbardziej sprawiają mi przyjemność. Ale np jestem rozczarowany kontrolą nad postacią. Po grze w MGSa i Infamous poczułem się strasznie... upośledzony. Kierując Drakiem można się w sumie ograniczyć do 2 przycisków, pomijając analoga. Strasznie mi brakuje kucania dla przykładu.
Umiejętnością pływania w sensie także nurkowania i scenami z tym związanymi też bym nie pogardził.
Jest więcej elementów platformowych, ale jakoś... nie dają mi one pełnej satysfakcji.

Widzę grafikę, czuję pompę tej gry, rozumiem, skąd się bierze zachwyt, ale coś mi utrudnia odnalezienie się w niej w takim stopniu, jak to poczułem w MGS albo Infamous. Nie czuję pełnej satysfakcji z kierowania postacią głównego bohatera.

Fabularnie i prezentacja to na pewno mistrzostwo. Gameplayowo jednak jestem zawiedziony. Całe szczęście multi mi to rekompensuje :D

I tak na marginesie, Chris, jaki użytkownik Poly tak napisał?


Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2021 dnia: Października 25, 2009, 23:45:00 pm »
I tak na marginesie, Chris, jaki użytkownik Poly tak napisał?
Niejaki arek.16... wiem, wiem, to nie ode mnie chciałeś odpowiedzi :P

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2022 dnia: Października 26, 2009, 09:23:42 am »
I tak na marginesie, Chris, jaki użytkownik Poly tak napisał?
Niejaki arek.16... wiem, wiem, to nie ode mnie chciałeś odpowiedzi :P

A to nie mogę się wypowiedzieć. Myślałem, że będzie jakiś znany mi stamtąd delikwent.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2023 dnia: Października 26, 2009, 23:27:18 pm »
Zawartość Hunter Edition

Świetnie to zrobili. Chciałbym to dostać w swoje ręce  :sad:

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2024 dnia: Października 26, 2009, 23:38:07 pm »
Zawartość Hunter Edition

Świetnie to zrobili. Chciałbym to dostać w swoje ręce  :sad:
Wypaaasik  :-P
Dużo lepiej to wymyślili niż np. przy Batmanie. Ale czy zwykły śmiertelnik może na tym łapy położyć, nie sprzedając przy tym połowy rodziny??

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2025 dnia: Października 26, 2009, 23:38:45 pm »
Zawartość Hunter Edition

Świetnie to zrobili. Chciałbym to dostać w swoje ręce  :sad:
Eh... też bym chciał taki egzemplarz.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2026 dnia: Października 27, 2009, 08:38:07 am »
Chyba ich poku***** z tą ceną  :o

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2027 dnia: Października 27, 2009, 09:10:52 am »
Chyba ich poku***** z tą ceną  :o

Sprzedającego na Ebay'u najwyraźniej tak ;).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2028 dnia: Października 27, 2009, 23:20:42 pm »
ND to tweak gameplay, punish quitters in next U2 patch
http://www.ps3center.net/news/3962/nd-to-tweak-gameplay-punish-quitters-in-next-u2-patch/

Cytuj
Uncharted 2's epic single player campaign has garnered a lot of praise, but that's not a surprise considering the calibur of the first game's.  What has shocked a lot of people is the game's multiplayer - Naughty Dog has provided a balanced and very fun experience with their latest addition to the franchise.

It seems they'll be tweaking the online multiplayer a bit, though, in an upcoming patch.  They'll be making a few small changes to the basic gameplay, but the big thing they'll be looking at is punishing people for quitting the game early.  "It's been a huge problem... it's infuriating, so we want to make sure it's discouraged," said creative director Amy Hennig.

No specific time frame for these updates were given, outside of 'before the end of the year'.

Żeby mi się czasem przypadkowo nie oberwało jak mnie router wywali  :lol:


Naughty Dog's pitched concept bigger than U2's train sequence
http://www.gamezine.co.uk/news/games/u/uncharted-2/naughty-dog-s-pitched-concept-bigger-than-u2-s-train-sequence-$1337071.htm

Cytuj
Naughty Dog is already working on outdoing moments in their very own Uncharted 2.

Naughty Dog has been very open that their development cycle is very much a collaborative process, where everyone in the team is allowed to pitch ideas to then see if they can make the best ones happen. This methodology has seen all of those big moments in Uncharted 2: Among Thieves come into being.

And now, Naughty Dog is not only working on multiplayer downloadable content for their latest game, with the first pack to be out later this year, they're pitching ideas for their next game. In an interview with InGameChat, Naughty Dog's Neil Druckman commented on how they were going to top Uncharted 2's train sequence:

"We're Naughty Dog right? When we approach a new project, we can't just make it slightly better, because people's memory of the stuff is always better than what it actually was so it has to be so much better, so that it really stands out.

"So whatever we do next, it can't just be another train with just better combat or just a slightly better scripted sequence, it's got to be so much more over the top and it really has to take it to the next level."

Interestingly, it appears that the dog's have already pitched something that's bigger than the sequences in Uncharted 2:

"We had a brain storming the other day and one of the designers pitched something that sounded like it might be able to top the train," Druckman commented.

"I would think that what he was pitching would top the train quite a bit, but that's all we can say," Amy Hennig added.

So if they're trying to outdo Uncharted 2 with bigger sequences, does that mean the team is foregoing their interest in revisiting their Jak and Daxter series and making Uncharted 3? Of course, the team is just putting ideas out there, so it's unlikely that they've made any hard and fast decision on what they're working on next.

In fact, Amy Hennig replies on to whether they're working on a sequel: "Who said we're making Uncharted 3!?"

A couple more titbits came out of the interview, including the fact that a patch for the game's multiplayer, to punish those who quit games mid-match, will be out soon.


farin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-01-2009
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2029 dnia: Października 28, 2009, 08:07:36 am »
Widzieliście?
http://www.gametrailers.com/player/58095.html

Fajna reklama gry. :)
PSN ID: Fariniasty, www.marszand.net - beta testy - wrzucaj, udostępniaj, wymieniaj!

Meanthord

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2030 dnia: Października 28, 2009, 09:58:19 am »
Odkad przeszedlem U2 wszystkie inne gry wydaja mi sie... hmm, brzydkie :). Poprzeczka pod wzgledem oprawy zostala zawieszona bardzo wysoko - i dobrze.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2031 dnia: Października 28, 2009, 10:18:01 am »
Ta limitka metalbox czym się jeszcze różni od zwykłej? Jakaś książeczka coś? 

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2032 dnia: Października 28, 2009, 10:48:42 am »
Okładką i dostajesz bonusowe ubrania do multi.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2033 dnia: Października 28, 2009, 10:54:27 am »
maertin, jasne, na PE też można marudzić, że pościel jest tak wykrochmalona, że nawet jej nie załamiesz na wieszaku. Szczególnie po Crysis ludzie wręcz żądają niesamowitej interakcji. Tak, można było by zarzucić na siłę Uncharted 2 to , jednak bądźmy poważnie. To, że czegoś tam nie da się przestrzelić, nie powinno być ujmą dla gry, tak jak wspominał to tamten facet.

BTW, może chłopaki w weekend spotkamy się razem w multi, z okrzykami "wszyscy na Zielarza" xD

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2034 dnia: Października 28, 2009, 21:57:16 pm »
Sylvan, ja nie zgadzam się z każdym punktem krytyki podanym przez tamtego kolesia. Zgadzam się raczej z ogólnym wydźwiękiem opinii, że gra nie jest aż tak doskonała w moim odczuciu.

Nie drażni mnie, że nie mogę w tę czy inną glinianą figurkę strzelić. Przeszkadza mi głównie lekko infantylny gameplay, poważnie irytujący cover system, oraz brak zupełnej kontroli nad Drakiem. Czuję się, jakbym mógł tę grę przejść naciskając cały czas tylko 2 przyciski. Rozczarowałem się samym gameplayem.

Mógłbym tutaj teraz wymieniać wszystkie momenty po kolei, które mnie drażniły, ale ogólna informacja, że tu czy tam nie mogłem nad Drakiem panować w odpowiedni sposób, wystarczy. Podkreślam, że mówię o rzeczach powszechnie dostępnych w grach, nie o jakichś cuda.

Może to tez po prostu taki dysonans po grze w MGSa czy Infamous, gdzie poczucie kontroli nad postacią jest o wiele bardziej satysfakcjonujące. Ja rozumiem, że nie można się położyć w tej czy innej grze... ale brak kucania w momencie, kiedy JA tego chcę, bardzo mi przeszkadzał.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2035 dnia: Października 29, 2009, 11:47:18 am »
Nolan North Hints Heavily At Hugh Jackman Assuming The Role Of Nathan Drake In The Upcoming Uncharted Movie
http://www.pushsquare.com/8026/nolan-north-hints-heavily-at-hugh-jackman-assuming-the-role-of-nathan-drake-in-the-upcoming-uncharted-movie/

Cytuj
Nolan North has hinted heavily that Hugh Jackman is in the front-running to play the part of Nathan Drake in the upcoming Uncharted movie. In a telephone interview on the Official Playstation Magazine UK podcast, North explains that, ?I would love to do the movie, obviously I?d love to do it as Nathan Drake [...] but I?ve done film and television and I understand the reality of the business.?

When prompted on who he?d like to see play the part of Nathan Drake, North explains Hugh Jackman is his choice, and seemingly the front-runner for the part.

    ?Jackman is who I?d like to see. I think the producers would like to see Jackman too, because he has that tough guy exterior, but [...] there?s also a lot going on behind his eyes. A lot of emotion and sensitivity on that brusque exterior, and he has great comic timing. He?s a phenomenal actor. I just hope I get a part on the movie so I can work with Hugh.?

Having looked at some non-Wolverine pictures of Hugh Jackman, we can certainly see the Drake resemblance. And hey, if Nolan gives him his blessing?

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2036 dnia: Października 29, 2009, 11:47:49 am »
Może to tez po prostu taki dysonans po grze w MGSa czy Infamous, gdzie poczucie kontroli nad postacią jest o wiele bardziej satysfakcjonujące. Ja rozumiem, że nie można się położyć w tej czy innej grze... ale brak kucania w momencie, kiedy JA tego chcę, bardzo mi przeszkadzał.

Denerwuje cię brak kucania wtedy kiedy chcesz w Uncharted 2, a fakt, że Snake w MGS 4 nie umiał przeskoczyć przez mały płotek już nie? :P

Obie gry uważam za równie genialne, ale to właśnie w Uncharted 2 postać moim zdaniem jest bardziej "otwarta" w poruszaniu się niż w MGS 4 :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2037 dnia: Października 29, 2009, 11:56:00 am »
Obie gry uważam za równie genialne, ale to właśnie w Uncharted 2 postać moim zdaniem jest bardziej "otwarta" w poruszaniu się niż w MGS 4 :)
Zależy co rozumiemy po pojęciem "otwarta" ;)
Jeżeli ruchy bohatera, to przoduje Snake, bo potrafi kucać, czołgać się, turlać na boki, poruszać jak dżdżownica itd.
Jeżeli o interakcję z otoczeniem to wiadomo, że przoduje Drake ze wspinaczką. Ale nie ma co tego porównywać moim zdaniem, bo to w założeniach zupełnie inne gry. :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2038 dnia: Października 29, 2009, 12:04:20 pm »
Zależy co rozumiemy po pojęciem "otwarta" ;)
Jeżeli ruchy bohatera, to przoduje Snake, bo potrafi kucać, czołgać się, turlać na boki, poruszać jak dżdżownica itd.
Jeżeli o interakcję z otoczeniem to wiadomo, że przoduje Drake ze wspinaczką. Ale nie ma co tego porównywać moim zdaniem, bo to w założeniach zupełnie inne gry. :P

Chodziło mi o tą interakcję właśnie :) Choć fakt faktem porównywanie skradanki z TPS'em akcji jest trochę naciągane :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2039 dnia: Października 29, 2009, 12:04:53 pm »
No cóż chłopaki. Każdy ma prawo do własnego zdania. jak ktoś napisze, że U2 to lipna gra, taka na 4/10. Ok, jego zdanie. Jak ktoś napisze, że jest co najwyżej ładna, coś ma z oczami. Tylko osobiście nie wyolbrzymiał bym niektórych aspektów. Bowiem czy to GT5, czy nadchodzące GoW III , bedzie też kulało zapewne w kilku aspektach. Może tak, nie tyle co kulał, co nie zadowoli każdego.
To jak z Veyronem. Potężny, fakt niezaprzeczalny. Bajońsko drogi, jak najbardziej. Piękny? Kwestia gustu. Ale przecież nie każdemu design pedałów może się podobać. Tylko czy to powód by pisać, ee, lipa z tym autem.

Oczywiście maertin, może ponarzekać. Robi to ze smakiem, nie plując jadem typu "wy ch** złamane nie znacie się". Stąd szanujemy jego zdanie. + za dialog, jak najbardziej się należy.
Tylko, że ....
Tylko, że i tak jest w mniejszości. Ale przecież, to że ja lubię mleko, Mrocz być może też, nie znaczy, że maertin, też musi je lubić.