Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 200834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #520 dnia: Kwietnia 17, 2010, 21:46:18 pm »
Ja bym kupił od razu wersję azjatycką lub amerykańską... Nie sądzę by zmiany były na tyle istotne, by warto bylo czekać

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #521 dnia: Kwietnia 17, 2010, 23:18:21 pm »
Brac teraz! A najlepiej ode mnie, bo sprzedaję tuż po ukończeniu, czyli jak dobrze pójdzie to już dzisiaj, a stan jest super :]

Monk padł (offline), został king Allant i finito.

Argument za tą wersją? Mnóstwo ludzi online. Nie wiem czy Europejska będzie hulała na aktualnych serwerach, wysoce możliwe że postawią osobne. Duzo ludzi to podstawa, bo będziesz chciał przyzywac innych graczy, najeżdżac ich, a filtr jest i tak ostry, bo +/- 10 leveli postaci.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 01:00:29 am wysłana przez _Music »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 18, 2010, 12:24:00 pm »
Dobra głupie pytanie:
Kupować teraz Demons Souls, czy może jednak lepiej poczekać na europejską edycję... Mam dosyć wielkie ciśnienie na tą gierkę, chcę sprawdzić, czy sprostam tej ciężkiej gierce i nie tylko.
Bierz i się nie zastanawiaj. Tylko Ohtar'a musisz ubiec, gdyż ostrzy kły na wersję od _Music'a.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 18, 2010, 12:26:11 pm »
Kurcze ja swoją sprzedałem za 120 na allegro i nawet komentarza nie dostałem....

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 18, 2010, 13:26:16 pm »
Ciekawe czy skuszą się na jakiś (kilka) ptk. kontrolny w kontynuacji....
Jednak opcja możliwości sprzedaży zbędnego ekwipunku byłaby na miejscu.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 18, 2010, 15:25:05 pm »
Eee tam, sprzedaż jest niepotrzebna. No i czym by mieli płacic? Duszami? Nie mogą :]

Skończyłem dzisiaj, naprawdę fajne. Liczę na drugą częśc, bardziej rozbudowaną walkę i jeszcze więcej pomysłów na wykorzystanie multiplayera. Może jakieś masowe bitwy, coś w rodzaju rozbudowanego monka? Marzy mi się też więcej parametrów i więcej elementów rpg niż action.

Co do poziomu trudności- DMC3 był trudniejszy.
Nie no, trzeba byc uważnym, myślec co się robi, grac w skupieniu i na spokojnie- ot recepta na sukces. W DMC niby też, ale tam musimy dodatkowo posiadac małpią zręcznośc, mistrzowsko opanowac kilkanaśnie technik i margines błędu jest znacznie mniejszy niż w DSie.

Boss na końcu pierwszego świata zdecydowanie najtrudniejszy, męska i uczciwa walka, bez tanich sztuczek. W drodze do niego zaatakowały jeszcze dwa fantomy, zginął mój współtowarzysz niestety, ale jakoś poszło. Second chance jest świetnym cudem. Wogóle rada dla początkujących- wspierajcie się magią nawet jeśli jesteście wojownikami, szczególnie wiara do 16 punktów by miec dwa sloty na potężnięjsze rzeczy. Second chance oraz pole anty-magii i od razu życie staje się łatwiejsze w starciu z ilithidami w wieży.

Ostateczny rezultat- 40h gry, 81 lvl postaci.
No i sprzedaję swoją kopię, jeśli Ohtar by chciał, to promocyjna cena.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 18, 2010, 15:46:20 pm »
Jeśli miecze kupujesz za dusze, czy nawet za winstrol-depot nimi w Nexusie płacisz, to i coś tam powinieneś dostawać za to. Byłoby to uczciwe.

A jak tam statystyki _Music , u mnie pod koniec gry wyglądało to tak :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


A sam wojownik :


Tylko, że później zmieniłem mu ten miecz na to co Old King Doran mi zaoferował.


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 18, 2010, 16:16:42 pm »
Zbroja Garlanda jest jedną z najwspanialszych pod względem deisgnu w grze imo- na równi z tą Yurta.







Używałem ostrej uchiganaty +2, długiego łuku kompozytowego +1, tarczy Garlanda, jego naglenników, tą aureolę, a reszta od asasyna. Świetna mobilnośc, obrażenia idą od zręczności, błyskawicznie regenerująca się stamina.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 16:20:52 pm wysłana przez _Music »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 18, 2010, 16:41:02 pm »
Znakomicie wygląda. To fakt. Ukończyłeś ją przy takim poziomie doświadczenia.... No nieźle. Jak ostatni akt się podobał....
Ciekawe czy ten cały wojaka dałby radę mojemu  :roll:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 18, 2010, 17:14:52 pm »
Tzn 5 świat? Irytujący i łatwy. Bossowie najłatwiejsi chyba (tak mało ruchliwi), wkurza to bagno oraz laska z ogromnym mieczem jako fantom. A tak to wystarczy miec oczy dookoła głowy i używac dużo łuku.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 18, 2010, 17:39:49 pm »
Nie chodzi o ułożenie segmentowe, tylko koniec gry - etap, w którym idziemy łoić tyłek False Kinga.

Jest tam kilka (przed bramą, tuż nieopodal zwłok smoka) DP. Jeden dość wymagający. W wieży natomiast atakuje nas kilku mocnych rycerzy. Później jeszcze przeprawa ze smokiem, no i boss końcowy.

Przyznam, iż najwięcej zgonów zaliczyłem w 1-1 (początek gry), później w 1-2 (ale to przez to, że niepotrzebnie się tam pchałem od razu). W 5 niemal w ogóle W 4 także. W ToW (trzeci świat), również, choć tu upadki podbijały licznik zgonu (ciemno wszędzie, głucho wszędzie). W dwójce też było tego bardzo mało, raptem kilka.

A w ostatnim ci rycerze, jak i smok dali mi w kość. Oczywiście też nie było tego za wiele, ale jako, iż zginąłem tu więcej razy w jednym etapie, niż w kilku ostatnich światach, to tak, bywało ostro.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 18, 2010, 18:28:06 pm »
Nie no, było w miarę ok w ostatnim etapie jedynki. Rycerze na tym poziomie to pchełki, z fantomami walczy się tylko raz (jedynie łuczniczka napsuła trochę krwi) bawiłem się z nimi jak chciałem, jedyna trudnośc to biegi na czas przed smokiem. Krótki fajny etap podsumowywując.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 18, 2010, 21:41:02 pm »
Ja natomiast ubiłem ją bez zbytniego szmerania, podobnie jej kolegę, tylko ten opancerzony mnie znokautował niemal, ale to przez to, że po kilku szlagach popsuł mi uzbrojenie. Wolne bydle jednak, więc przy kolejnym podejściu wypunktowałem go specjalnymi strzałami.

Przy niebieskim smoku nałożyłem na siebie zbroję i pierścienie chroniące przed ogniem i się udało.

Dla podtrzymania rozmowy - najciekawsi przeciwnicy ....

No i Music koniecznie pograj (choć pierwszy etap) na NG+.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 25, 2010, 20:56:35 pm »
Można zamawiać wersję EU w Ultimie http://www.ultima.pl/Demon_8217_s_Souls_Black_Phantom_Edition/i8849/

Cena trochę wysoka, ale zawartość może złagodzić ból :).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 25, 2010, 21:14:01 pm »
Ty, no w stosunku do tego co płaciło się w ur. (blisko 300zł), to nie jest źle. Tym bardziej, że fachową książeczkę się dostaje, a na naszym rynku to nowy - jakby nie było - tytuł.


kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #535 dnia: Maja 07, 2010, 20:41:52 pm »
Jak to jest? By ją na 100% zaliczyć, to trzeba ją 3-4 przejśc?
Jakim niby cudem? Już podczas NG+ jest hardkor podobno nieziemski. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić NG +++.
Niby skąd kasę na rośliny zebrać?

W ogóle już bossowie za pierwszym razem są arcy trudni, a gdzie tam taki Penetrator na NG ++, jedno pizgnięcie i Game Over.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #536 dnia: Maja 07, 2010, 22:32:11 pm »
Jak to jest? By ją na 100% zaliczyć, to trzeba ją 3-4 przejśc?
Jakim niby cudem? Już podczas NG+ jest hardkor podobno nieziemski. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić NG +++.
Niby skąd kasę na rośliny zebrać?

W ogóle już bossowie za pierwszym razem są arcy trudni, a gdzie tam taki Penetrator na NG ++, jedno pizgnięcie i Game Over.
Tak, na platynę trzeba przejść grę prawie 4 razy.
Na NG+ zaczyna się prawdziwy Demon's Souls - tam dopiero widać, czy nasze decyzje odnośnie rozwoju postaci były słuszne.
Aha - całość zdecydowanie jest do przejścia, chociaż są trudne momenty(Scirvir jako BP na NG++++ czy Król Dorian - powodzenia 8))

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #537 dnia: Maja 10, 2010, 18:39:31 pm »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51564

Dobrze, że ta gra nie ma dodatków, bo u nas wyda ją nie kto inny jak cenega vel NAJGORSZY dystrybutor gier w naszym kraju :).

Ohtar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #538 dnia: Maja 10, 2010, 22:24:21 pm »
AWwwww... czyli trzeba było brać od mjuzika :/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #539 dnia: Maja 10, 2010, 22:28:07 pm »
A widzisz, a ja już promocyjnie opchnąłem za 150 zł :]

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 15, 2010, 20:52:25 pm »
Widziałem za mniej o dychę. Tak wiec nie jest źle.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwca 01, 2010, 00:36:15 am »
Cytuj
Cenega partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ogłasza, że w przedsprzedaży dostępna jest już przełomowa gra action RPG -Demon’s Souls! Tytuł ten jest dostępny ekskluzywnie tylko na konsolę Playstation 3 w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 pln co może oznaczać jeszcze niższą cenę w sklepach – takiej oferty jeszcze niebyło! Edycja Black Phantom Edition nie będzie dostępna na rynku polskim ze względów niezależnych od firmy Cenega. Aby zrekompensować tę niedogodność, firmy Cenega i NAMCO BANDAI postanowiły zaoferować na naszym rynku standardową edycję Demon’s Souls w niespotykanie niskiej cenie, znacznie niższą od standardów przyjętych na rynku! Zapraszamy pod poniższy link, aby zapoznać się z tą niesamowitą ofertą.

W zamian oferują edycję US...

Ja pier**le, niech ta firma dokona autodestrukcji, bo co premiera to fail za failem.

Oni chyba ŻADNEJ większej konsolowej gry nie wydali normalnie. Fallout 3, RDR, DS... Trzeba przejrzeć ich plan wydawniczy i kupować te gry za granicą :/.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2010, 00:40:19 am wysłana przez tytacz »

lupinator

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwca 01, 2010, 00:37:43 am »
Ultima na szczęście nadrabia pracą za tych partaczy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwca 01, 2010, 01:31:41 am »
Cenega jednak nigdy nie zawodzi w takich sprawach :]

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 02, 2010, 17:41:53 pm »
Dostałem maila od Ultimy, że zamawiają z zagranicy :).

Cenega nie chce mojej kasy? Trudno...

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 02, 2010, 23:21:27 pm[/time]
Cytuj
Witam,

Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za wycofanie Kolekcjonerskiej Edycji gry Demon's Souls z planu wydawniczego. Wasza nowa promocja na edycję z USA w atrakcyjnej cenie podnosi mnie na duchu, że w tym kraju jednak jest ktoś komu zależy na rynku konsolowym. Za Waszą odpowiedzialną postawę i szacunek dla klienta zrezygnowałem z EK dostępnej w tej samej cenie w sklepie Ultima i wybiorę Wasza ofertę.

Pozdrawiam
Zadowolony klient

Poszło do Cenegi, może odpiszą  :oops:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 00:21:43 am wysłana przez tytacz »

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 26, 2010, 15:56:01 pm »
Witam czy mogl by ktos wyjasnic w jaki prosty sposob mozna manipulowac world tendency bo nie bardzo moge to ogarnac :roll:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 26, 2010, 16:02:16 pm »
Witam czy mogl by ktos wyjasnic w jaki prosty sposob mozna manipulowac world tendency bo nie bardzo moge to ogarnac :roll:

http://demonssouls.wikidot.com/world-tendency

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 26, 2010, 16:29:47 pm »
Wbrew pozorom nie jest to takie trudne.

Masz dwa rodzaje tendencji- twojego bohatera, oraz 5 światów które odwiedzasz. Odnośnie tej pierwszej- zmienia się ona na jasną (twoja postac w menu tendency zaczyna powoli świecic białym światłem), gdy ratujesz npc i ogólnie dobrze się zachowujesz. Zmienia się na ciemną (zabrudzona i ciemna stautuetka) kiedy npc'ów zabijasz.

Tendencje światów- idą w jasną stronę gdy zabijesz bossa i black phantoma npc. W ciemną stronę, gdy zabijesz npc w danym świecie.

Ogólnie to jest kilka stopni tendencji (maksima po obu stronach to pure white i pure black), kiedy osiągniesz takie maksimum, nowe możliwości się przed tobą otwierają. Niektóre zamknięte wczesniej ścieżki stają się otwarte, spotykasz specjalne postacie w światach. Także ważne- kierując tendencję na jasną w danym świecie, przeciwnicy stają się łatwiejsi, ale dropy (skarby z nich wypadające) są słabsze, oraz mniej dusz dostajesz. Odwrotnie w ciemnej- przeciwnicy stają się mocniejsi, ale dropy mają znacznie lepsze (rzadkie przedmioty), więcej dusz do exp.

http://demonssouls.wikidot.com/world-tendency  tu masz szczegółowe dane na temat tendencji. Ogólnie ta strona powinna byc twoją biblią przez następny tydzień :]


Kilka rad na początek:
- przy kreacji najłatwiej ma Royal, ponieważ możesz od 1 lvl pakowac statystyki
- zaklęcia wspomagające są bardzo dobre (potrzebujesz określonej ilości punktów w statystykach by odblokowac sloty)
- zaklęcia ofensywne nie są tak bardzo dobre, w kolejnych new game + coraz mniej efektywne- lepiej trzymac się wspomagających i ciachac bronią białą
- na samym początku najlepiej zrobic white tendency gdzie się tylko da, uratowac kogo tylko można
- kiedy już to zrobimy (czyli przy końcu gry), możemy stac się źli, czyli robimy wszędzie czarną tendencję- efektywnie wtedy złapiemy sporo dusz i znajdziemy rzadkie przedmioty
- tym samym nie chcesz grac będąc w ciele- śmierc w tej postaci obniża tendencję świata w którym nastapił zgon, a tego nie chcesz. Jeśli się odrodzisz, popełnij samobójstwo (skok ze szczytu) w nexusie
- nie atakuj npc które coś ci sprzedają- jeśli to zrobisz, obrażą się i do końca gry nic od nich nie kupisz. A zapasy trzeba uzupełniac na bieżąco
- nie leveluj na siłę- wyższy lvl= większy dopuszczalny margines błędu, naucz się walczyc, zdobądź świetny sprzęt i na niskim lvl jak będziesz robił najazdy na innych graczy, rozniesiesz ich
- cling ring podwyższa poziom hp w formie duchowej (a w niej chcesz biegac przez 99% czasu)- do znalezienia w 1-1, twój przyjaciel przez większośc gry
- bronie możesz upgrade'owac tak, by jak obrażenia korzystały z siły bądź zręczności. Zależy jak chcesz grac i czym siekac, ja zawsze inwestowałem w zręcznośc
- łuki są dobre (bazują na zręczności)
- turlanie się jest dobre (mniej niż 50% obciążenia -w ogóle staraj się jak najmniej na sobie miec jeśli zależy ci na szybkich unikach)
- będąc w drugim świecie, staraj się pozabijac jak najwięcej roboli za pierwszym wejściem, bez wracania do nexusa- za pierwszym właśnie bardzo często można zdobyc spider stones, które są podstawą do używania łuku (patrz góra), potem przy którymś wejściu tego już nie ma. Pod koniec gry niemożliwe już dla mnie było zdobycie tych kamieni, przez co nie ulepszyłem tego na maxa.


A teraz petarda- z tym world tendency zrozumiałeś? No to gra posiada buga, że po wyjściu z gry będąc podłączonym online resetuje tendencje na neutralne :] Bardzo to było upierdliwe i przeszkadzało w grze, można to obejśc nie podłączając się do internetu (ale wtedy frajda mniejsza, więc odpada). Problem był minimalizowany, jeśli wyłączyłes bądź zresetowałeś grę będąc w jakimś świecie- mogłem to jakoś śledzic i kontrolowac wtedy. Jednak jeśli przed jakiś czas nie będziesz odwiedzał danego świata, jego tendencja i tak będzie powoli wracała do neutralnej.
Niewykluczone że w wersji europejskiej poprawili ten błąd, ale tego to nie wiem.  

Powodzenia :]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwca 26, 2010, 16:47:19 pm »
A ja mam pytanie odnośnie smoka w 1-1, ewentualnie 1-2: czy można go załatwić w walce wręcz, czy lepiej zdjąć go używając łuku?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:03:40 pm »
Nie wyobrażam sobie by walczyc z nim wręcz- średnio jest taka opcja nawet.

Łuk jak najbardziej załatwi sprawę- w 1-2 bodajże załatwimy go bez problemu stojąc na szczycie wieży. Drugiego dopiero w 1-4 chyba, ale na tego to już przygotowac należy straszną ilośc strzał (choc zależne od łuku oczywiście i obrażeń). Ja zużyłem ok. 200 na niego, ale jednocześnie pomagał mi blue phantom który nawalał z kuszy, więc takie 200 x 2 :]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:13:04 pm »
Szlag, będzie problem z tymi strzałami - łuk już co prawda mam, znaleziony w 4-1, ale trzeba trochę dusz uzbierać na amunicję. :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:23:47 pm »
Ubicie smoków jest opcjonalne, więc możesz wrócic i zemścić się na nich później :]

Albo magią- pierwszego da się ubic trującą chmurą (ale trzeba miec przypraw trochę).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:32:44 pm »
Niestety, gram klasą Knight i na razie nie w głowie mi magia. ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:41:16 pm »
Bez różnicy- klasy są umowne, wszystko zależy od statystyk, a te możesz modyfikowac do woli.

Tak czy siak, nie rezygnuj całkowicie z magii- przynajmniej byś te wspomagające miał, będziesz przeklinał na czym świat stoi bez zaklęcia neutralizacji magii w 3 rozdziale, kiedy spotkasz ilithidów. Nie warto utrudniac sobie jeszcze gry, jest wytarczająco wymagająca :]

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:44:07 pm »
Niestety, gram klasą Knight i na razie nie w głowie mi magia. ;)

Miłej zabawy w 1-2 z bossem. :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:51:52 pm »
Bez różnicy- klasy są umowne, wszystko zależy od statystyk, a te możesz modyfikowac do woli.

Tak czy siak, nie rezygnuj całkowicie z magii- przynajmniej byś te wspomagające miał, będziesz przeklinał na czym świat stoi bez zaklęcia neutralizacji magii w 3 rozdziale, kiedy spotkasz ilithidów. Nie warto utrudniac sobie jeszcze gry, jest wytarczająco wymagająca :]

Ja przechodziłem grę całkowicie bez użycia magii - aż takiej różnicy to nie sprawia. Łuk jest najlepszą bronią w tej grze - bez niego czasami jest naprawdę trudno...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:55:14 pm »
Miłej zabawy w 1-2 z bossem. :P
Załatwiłem go bez problemu. :angel:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwca 26, 2010, 18:24:13 pm »
Bez różnicy- klasy są umowne, wszystko zależy od statystyk, a te możesz modyfikowac do woli.

Tak czy siak, nie rezygnuj całkowicie z magii- przynajmniej byś te wspomagające miał, będziesz przeklinał na czym świat stoi bez zaklęcia neutralizacji magii w 3 rozdziale, kiedy spotkasz ilithidów. Nie warto utrudniac sobie jeszcze gry, jest wytarczająco wymagająca :]

Ja przechodziłem grę całkowicie bez użycia magii - aż takiej różnicy to nie sprawia. Łuk jest najlepszą bronią w tej grze - bez niego czasami jest naprawdę trudno...

No można.
Jednak jeśli spotkasz się z black phantomem posługującym się magią, to stawiam na tego drugiego :]
Sam uwielbiałem zaczynac walkę od korozji na przeciwnika, trucizny i zniwelowanie magii- po czymś takim mało kto miał siłę na dłuższą walkę.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwca 26, 2010, 18:29:46 pm »
Bez różnicy- klasy są umowne, wszystko zależy od statystyk, a te możesz modyfikowac do woli.

Tak czy siak, nie rezygnuj całkowicie z magii- przynajmniej byś te wspomagające miał, będziesz przeklinał na czym świat stoi bez zaklęcia neutralizacji magii w 3 rozdziale, kiedy spotkasz ilithidów. Nie warto utrudniac sobie jeszcze gry, jest wytarczająco wymagająca :]

Ja przechodziłem grę całkowicie bez użycia magii - aż takiej różnicy to nie sprawia. Łuk jest najlepszą bronią w tej grze - bez niego czasami jest naprawdę trudno...

No można.
Jednak jeśli spotkasz się z black phantomem posługującym się magią, to stawiam na tego drugiego :]
Sam uwielbiałem zaczynac walkę od korozji na przeciwnika, trucizny i zniwelowanie magii- po czymś takim mało kto miał siłę na dłuższą walkę.
Są też inne sposoby na BP - przy użyciu Baby's Nail +5 dajesz delikwentowi status Plague, potem kilka ciosów bronią z dużym bonusem Bleed i w większości przypadków jest gg  :angel:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 983
  • Reputacja: 132
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:07:01 pm »
Swoją drogą robisz adriano trzecią platynę w Demon's Souls   :P ?