Autor Wątek: Red Dead Redemption  (Przeczytany 177219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #760 dnia: Czerwca 13, 2010, 20:26:02 pm »
Ale się w to zajebiście gra w trybach hardcore (z wyłączonym auto aimem). Mam nadzieję, że szybko uaktywnią możliwość grania w hardcore free roam, bo ponoć została w ostatnim patchu dodana taka opcja.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #761 dnia: Czerwca 13, 2010, 20:39:07 pm »
Cytuj
z wyłączonym auto aimem
ja tylko tak gram, tylko ci** graja inaczej :P

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #762 dnia: Czerwca 13, 2010, 20:44:36 pm »
Ludki mają za dużo HP ogólnie, na wszystkich trybach. Powinno być coś one-shot-one-kill. Kpiną jest już, że zwykły tryb nie gwarantuje śmierci po headzie.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #763 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:21:31 pm »
Zależy z czego. Ja dziś dorwałem na DM buffalo rifle i zdziwiłem się nie na żarty gdy koleś dostał sztukę na korpus i pobiegł dalej. Rozjebał mnie też koleś, który wlazł na dach na jednej z mapek i udało mu się przez pół meczu wytrwać i zdobyć z piętnaście fragów (przez ten je**ny auto-aim zabijał mnie nawet przez korony drzew). W końcu ktoś go zdjął, a na ziemi już nie szło mu tak dobrze. Zabiłem go ze trzy razy strzelając zza osłony, a on mi message wysyła "pussy camping". Eh, kur**.

A pociski nawet bez auto-aima potrafią trafiać gdy przeciwnik jest poza punktem celowniczym.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #764 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:26:34 pm »
Kurde, widzę, że sporo osób co gra w RDR się pulta. Wysyłają 'mesedże' z wyzwiskami, obrazami itp.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #765 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:29:17 pm »
No ja tej gry nie rozumiem. Ja biegam na exspert a pajace na auto? wszechobecny radar? W multi to prawdopodobnie na poziomie można grać tylko z ziomkami.
PS:je**ć Francuzów co za poj**any naród :mad:

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #766 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:29:29 pm »
W BC2 nie ma na to czasu :D


Radar w trybach pvp i drużynowych jest niestety i powinien być tryb w którym go nie ma. Za to jak nie biegniesz sprintem i nie strzelasz to z tego radaru znikasz i to trzeba wykorzystywać bo grają w to ludzie zbyt przyzwyczajeni do gapienia się na radar.

W trybie hardcore grają tylko ludzie na poziomie expert.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 21:31:28 pm wysłana przez Ohtar »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #767 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:33:47 pm »
Ja tam mam problem żeby w tej grze w pvp fraga nabić  xD

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #768 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:41:30 pm »
E tam. Dobrze się wczoraj grało 1vs1 :P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #769 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:58:10 pm »
Przymierzam się do zakupu. Fajnie gra się w multi? jakieś specjalne tryby są?

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #770 dnia: Czerwca 15, 2010, 19:43:55 pm »
Fajnie? Wczoraj z Cancerem grając prawie zeszczałem się ze śmiechu. :)

Po pierwsze - masz free roam - cała mapa z singla do twojej dyspozycji, jest na niej kilka kryjówek, które można oczyszczać z bandytów / żołnierzy za punkty doświadczenia wraz z innymi graczami. Masz challenge które polegają na osiąganiu różnych kryteriów - od polowania, przez zestrzeliwanie kapeluszy do uzyskania odpowiedniego bouty. To ostatnie zdobywa się poprzez zabijanie stróżów prawa i cywili (gdy w pobliży są stróże prawa). Gdy zdobędziesz 1000$ zostajesz wrogiem publicznym, oznacza cię na mapie czaszką i kto chce - może na ciebie zapolować za 4x więcej expa (bodajże).

Tryby PVP masz chyba dwa - shootout (deathmatch), i grab the bag ( na mapie pojawiają się worki ze złotem, które trzeba podnieść i zanieść do skrzyni.
Tryby drużynowe są dwa albo trzy. Gang shootout (team dm), Hold your own (coś jak CTF, ale z workami złota) i chyba drużynowe grab the bag, ale co do ostatniego nie mam pewności.
Na dniach mają dojść misje coop.

Wraz ze zdobywaniem poziomów doświadczenia dostajesz nowe bronie na stałe, skiny, więcej challenge'ów, nowe wierzchowce (byk rox!), itp.

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #771 dnia: Czerwca 15, 2010, 19:51:58 pm »
Przymierzam się do zakupu. Fajnie gra się w multi? jakieś specjalne tryby są?
Jak masz z kim grać to owszem, samemu nic specjalnego + gra wyjątkowo dużo kutasów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #772 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:58:46 pm »
Dzis wysłałem/sprzedalem grę :-? A teraz bym zagrał bo multi mi sie spodobało i platyna na wyciągniecie colta z kabury..ehh teraz pozostało czekać az stanieje.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #773 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:05:06 pm »
Cenowo trzyma wysoki pułap dość długo, jak mało, która gra. Ostatnio chyba Dirt2 tyle walczył. No cóż, nie zawsze jest jak z inFamous.

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #774 dnia: Czerwca 21, 2010, 16:43:17 pm »
Ta gra to jakies pierdolone widmo , nie ma jej nigdzie oprocz ' internetu ' :)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #775 dnia: Czerwca 22, 2010, 23:37:34 pm »
Dzisiaj pojawił się darmowy dodatek Outlaws to the end - tryb co-op , 11MB , 6 misji , setka nowych wyzwań , 100GS , ogólnie ostra sieka i fun jakich mało.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 00:01:33 am wysłana przez piter86 »

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #776 dnia: Czerwca 26, 2010, 15:05:45 pm »
Dzisiaj pojawił się darmowy dodatek Outlaws to the end - tryb co-op , 11MB , 6 misji , setka nowych wyzwań , 100GS , ogólnie ostra sieka i fun jakich mało.



Zajebiście się w niego gra na PS3. Dziś przyszedłem z roboty nakręcony na coop-a, zainstalowałem dlc i włączam. Pierwszy raz - wieczny loading - wyłączyłem po 10 minutach. Drugi raz - loading na czarnym tle, po pięciu minutach error i zakończenie rundy (darmowe 500 expa - dla mnie ok :P), trzecia próba - wieczny loading na czarnym tle i po dziesięciu minutach loadingu mission failed bo pozostali gracze wyszli z gry. Zajebisty dodatek. Polecam ze szczerego serca.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #777 dnia: Czerwca 26, 2010, 19:12:58 pm »
Dzisiaj pojawił się darmowy dodatek Outlaws to the end - tryb co-op , 11MB , 6 misji , setka nowych wyzwań , 100GS , ogólnie ostra sieka i fun jakich mało.



Zajebiście się w niego gra na PS3. Dziś przyszedłem z roboty nakręcony na coop-a, zainstalowałem dlc i włączam. Pierwszy raz - wieczny loading - wyłączyłem po 10 minutach. Drugi raz - loading na czarnym tle, po pięciu minutach error i zakończenie rundy (darmowe 500 expa - dla mnie ok :P), trzecia próba - wieczny loading na czarnym tle i po dziesięciu minutach loadingu mission failed bo pozostali gracze wyszli z gry. Zajebisty dodatek. Polecam ze szczerego serca.

Hostuj Private Free Roam zaproś znajomego i odpal co-opa działa lajtowo. Przynajmniej na Xboxie  8)

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #778 dnia: Czerwca 26, 2010, 20:51:12 pm »
Dobra, już mam za sobą parę rund i niektóre misje są fajne, ale jakby grać ze znajomymi bo te je**ne francuzy tylko się po fragi ścigają, a jak dziś dołączyłem do gry, przywitało mnie grzeczne "wypie**alaj" po angielsku.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #779 dnia: Lipca 02, 2010, 11:05:24 am »
Gra jest wspaniała. W dobitny sposób konkurencji pokazuje, jak animowane mają być postaci po strzale ostrzegawczym w tył głowy, lub po postrzale w nogę.
Bohatera nie sposób nie polubić, szczególnie jeśli ktoś westerny darzy sentymentem. Westerny i postać tego jegomościa:

Szkoda mi tylko żwawo (do pewnego czasu) hasających tu i ówdzie królików.

Sama produkcja momentami wygląda niezwykle urzekająco przy tym.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #780 dnia: Lipca 04, 2010, 16:02:43 pm »
Gram w to już trochę i...
strzelanie trochę zwalone, brakuje zooma, przeciwnicy są ledwo widoczni jak stoją obok czegoś, cover system też szwankuje. Wkurza to że AI podczas gry w pokera ewidentnie "wie" jakie masz karty (szybko pasują jak ma się dobre). Sterowanie (zwłaszcza na koniu) jest dziwne, brakuje przerzutu kamery z ramienia na ramie pod R3 lub L3. Strasznie brakuje jakieś szybkiej zmiany broni (już kilka razy zginąłem tylko dlatego że zamiast wyjąć rewolwer miałem lasso....)
to co mi się podoba to fizyka koni, przedmiotów, dodatkowe zadania, no i przede wszystkim KLIMAT! Grafika też spoko, no ale mogła by być lepsza bo jak pisałem przeciwników to prawie nie widać jak stoją np koło domu czy wozu.
Wkurza też bezwładność postaci, owszem fajnie jest jak zeskakujesz z konia i siłą rozpędu idziesz jeszcze parę kroków, czy widzisz jak jacyś kolesie ciągną za sobą biedaka. Jednak przez to ciężko trafić w drzwi, coś podobnego było w GTA, tu jest trochę lepiej, ale nadal to występuje. Misje są dosyć ciekawe, choć często musimy trochę czasu spędzić na podróży koniem (jak na razie mnie to nie nudzi).
No i save'owanie, jeszcze nie ogarniam tego bo zebrałem sobie roślinki, zaatakowałem hideouta, niby po zdobyciu był save, ale potem mnie zabiła inna grupka. Wczytanie i nie mam tych roślinek.

Multi jeszcze nie sprawdzałem, ale i tak czuję że zdobycie..a przynajmniej próba zdobycia wszystkich trofeów będzie mordownią.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #781 dnia: Lipca 04, 2010, 16:12:15 pm »
Cytuj
przeciwnicy są ledwo widoczni jak stoją obok czegoś, cover system też szwankuje
Jest auto-aim i są dobrze widoczni

Cytuj
cover system też szwankuje
W jaki sposób?

Cytuj
Wkurza to że AI podczas gry w pokera ewidentnie "wie" jakie masz karty
Eeee? A może za bardzo podbijasz w napływie emocji?

Cytuj
Strasznie brakuje jakieś szybkiej zmiany broni
LB + prawa gałka na xboxie

Cytuj
często musimy trochę czasu spędzić na podróży koniem
Rozbijasz mini obóz i szybka podróż.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #782 dnia: Lipca 04, 2010, 16:21:13 pm »
Cytuj
LB + prawa gałka na xboxie 
to jest te normalne wybieranie, co i tak jest dość powolne, mogli by zrobić coś w jak w GTA 4 L1 i kierunek na krzyżaku.
Cytuj
Eeee? A może za bardzo podbijasz w napływie emocji?
może czasami, ale nie mogę się odpędzić od takiego ważenia że AI wie co mam, raz np podniosłem o 20 to wszyscy tez podnieśli, jak miałem dobre karty podbiłem o 20 to wszyscy spasowali.
Cytuj
Jest auto-aim i są dobrze widoczni
nooby grają z auto aimem, ja gram na expercie.
Cytuj
Rozbijasz mini obóz i szybka podróż.
o misje mi chodzi, a nie o jaką taką podróż po świecie.
Cytuj
W jaki sposób? 
A no w taki że jest mało intuicyjny w dodatku zdarzyło mi się że zamiast przeskoczyć nad przeszkodą John po prostu odszedł od osłony. Do tego z U2  mu daleko.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #783 dnia: Lipca 04, 2010, 16:47:50 pm »
Do książek a nie do pokera! Dopóki na stole nie ma kart, komputer podbija chętnie i można z niego wyciągnąć większość kasy, a później 90% rozdań jest do skończenia blefem. Przeciwnicy kompletnie olewają fakt, że na stole leży kilka tysięcy - jeśli nie mają dobrego układu kart, nie ryzykują nawet stówki. Szczerze mówiąc dawno tak prostego skryptu nie widziałem.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #784 dnia: Lipca 04, 2010, 16:57:22 pm »
Ja po kilkudziesięciu godzinach gry mogę wytknąć dwie poważniejsze słabości sterowania - zmiana broni i (na PS3) umiejscowienie przycisku celowania. L2 się do tego nie nadaje w moim przypadku, bo często w czasie celowania ze caracano wyłacza mi się celownik.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #785 dnia: Lipca 05, 2010, 12:42:54 pm »
Skończyłem RDR i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych gier tej generacji. Jest masa plusów, których nie chce mi się wymieniać, a minusy są baardzo małe i raczej nie przeszkadzają w grze. RDR jest bez wątpienia lepsze od GTA IV.

A i po zakończeniu czekam na Red Dead Revenge.  :angel:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #786 dnia: Lipca 05, 2010, 12:46:19 pm »
Skończyłeś? Na pewno widziałeś napisy końcowy? Bo jeśli tak, to tekst o Red Dead Revenge mnie dziwi.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 135
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #787 dnia: Lipca 05, 2010, 12:53:11 pm »
Skończyłeś? Na pewno widziałeś napisy końcowy? Bo jeśli tak, to tekst o Red Dead Revenge mnie dziwi.
Nie bylo napisów ;).

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #788 dnia: Lipca 05, 2010, 12:53:51 pm »
Skończyłeś? Na pewno widziałeś napisy końcowy? Bo jeśli tak, to tekst o Red Dead Revenge mnie dziwi.
nie dziw sie to ciapkas :roll: :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #789 dnia: Lipca 05, 2010, 12:54:50 pm »
Nie bylo napisów ;).

Następny.

Zapewniam, były.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #790 dnia: Lipca 05, 2010, 12:59:16 pm »
To może lepiej a pucharek/achiv
Cytuj
Nurture or Nature?
byl? :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #791 dnia: Lipca 05, 2010, 14:31:19 pm »
Kiedy kurna? Jakie napisy?  :)

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #792 dnia: Lipca 05, 2010, 14:45:21 pm »
Obczaj na mapie czy Ci się jakiś znak zapytania w Blackwater nie pojawił dodatkowy ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #793 dnia: Lipca 05, 2010, 14:46:31 pm »
Obczaj na mapie czy Ci się jakiś znak zapytania w Blackwater nie pojawił dodatkowy ;)
z takim info to trzeba było poczekac az gre sprzeda ;)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #794 dnia: Lipca 05, 2010, 14:56:24 pm »
Nie robiłem zbytnio tych dodatkowych zadań, na początku gry zobaczyłem tylko ze dwa.
Więc w sumie nie wiem w jaki sposób miałbym do tego dojść.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #795 dnia: Lipca 05, 2010, 14:59:12 pm »
Robiąc dodatkowe zadania. :whistle:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #796 dnia: Lipca 05, 2010, 15:16:12 pm »
Obczaj na mapie czy Ci się jakiś znak zapytania w Blackwater nie pojawił dodatkowy ;)
z takim info to trzeba było poczekac az gre sprzeda ;)
:lol:

A ja gram i coraz bardziej mi się podoba, do zmiany broni trzeba było się przyzwyczaić, a wrogowie...no nadal ich nie widać za bardzo, ale jakoś sobie radzę :) Zdecydowanie gra przebija GTA IV, feeling jak się zasadza komuś strzał w nogę on upada a ty pakujesz mu jeszcze jedną kulkę w plecy, a potem w głowę...tak..zaczyna mi się podobać  dziki zachód, a do tej pory nienawidziłem westernów  :lol: Albo ja walisz koniowi head shota kiedy typ na nim jedzie (raz przez przypadek, ogólnie nie strzelam w konie bo...kur*a szkoda mi ich nawet w grze  :lol: ) Fizyka postaci to poezja, aż chce się do nich strzelać :P
Jedyne czego mi brakuje to elementów RPG, np lepsze posługiwanie się bronią itp.
No i gra obsługuje custom soundtrack...tyle że jazda konno przy rapie, albo Prodigy....no widać jak to nie siedzi ze sobą.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #797 dnia: Lipca 05, 2010, 15:30:19 pm »
Dobra, zrobiłem co trzeba.
No więc w takim wypadku zakończenie ostro ssie pałe. R* sucks. :<

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #798 dnia: Lipca 08, 2010, 17:59:26 pm »
Red Dead Redemption gets Zombie Mode
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=255042

Cytuj
Rockstar has detailed its full DLC plans for Red Dead Redemption. And guess what? It's getting a zombie mode.

Four packs of add-on downloadable content will be released on PSN and Xbox Live over the next few months - starting with the Legends and Killers Pack at the beginning of August 2010.

The series will culminate with the Red Dead Redemption 'Undead Nightmare' Pack in the autumn. That's the one with zombies - as if we needed to tell you.

The news follows the release of the free Outlaws To The End Co-Op Mission Pack last month.

"We want to continue to provide Red Dead Redemption's fans with a steady supply of innovative new content," said Sam Houser, founder of Rockstar Games.

"Our goal is to continue to pack as much entertaining gameplay and as many surprises as we can into the massive world of Red Dead Redemption over the coming months."

The upcoming downloadable content for Red Dead Redemption includes:

Legends and Killers Pack

New active map locations, characters and more:

* Release date: beginning of August 2010;
* 9 new multiplayer map locations -- more than doubling the amount of territories in the multiplayer competitive modes;
* 8 new multiplayer characters -- play as characters from Red Dead Revolver;
* Introducing a new projectile weapon: the Tomahawk, with corresponding challenges for single-player and multiplayer gameplay;
* New achievements and trophies;
* Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

Liars and Cheats Pack

New competitive modes, multiplayer mini-games in Free Roam, and more:

* Release date: TBC;
* Attack and Defend multiplayer competitive mode and challenges;
* New multiplayer horse races, complete with mounted combat;
* Play as the heroes and villains of Red Dead Redemption, as well as 8 additional multiplayer characters;
* Multiplayer versions of Liars Dice and Poker from the single-player game;
* Introducing a new weapon: the Explosive Rifle, with associated challenges available in single-player and multiplayer gameplay;
* New achievements and trophies;
* Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

Free Roam Pack

Delve deeper into the world of Red Dead Redemption with new modes, challenges and gang hideouts to discover:

* Release date: TBC;
* Additional Free Roam challenges;
* New action areas and defensive placements;
* Posse scoring and leaderboards;
* New anti-griefing measures in Free Roam;
* Pricing: TBC.

Undead Nightmare Pack

Ghost towns and cemeteries come alive in a West gone horribly wrong:

* Release date: TBC;
* Brand new single-player adventure, challenges and quests;
* 8 new multiplayer zombie characters;
* Additional animals unleashed in the world;
* New dynamic events and more;
* Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #799 dnia: Lipca 08, 2010, 19:04:43 pm »
Brakuje dodatków stricte single-playerowych. Dla fanów multi, jak znalazł, ja osobiście wolałbym zakosztować samotnej zabawy Marstona w świecie po zakończeniu gry.