Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257046 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1080 dnia: Lutego 06, 2010, 19:46:50 pm »
mapy

http://badcompanytwo.com/multiplayer/maps/

Zapowiadają się zajebiście. Dwie jesienne. Zapewne łyknę BC2, bo gra daje radę mimo wszystko.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1081 dnia: Lutego 06, 2010, 20:10:07 pm »
10 map na start to O bardzo dobrze, pewnie DICE z czasem dorzuci nowe, miejmy takze nadzieje darmowe mapy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1082 dnia: Lutego 07, 2010, 00:21:31 am »
Pograłem dzisiaj ponownie z godzinkę- dziękuję, wykasowałem demo.
Fakt że ponad połowa każdej drużyny to snajperzy/kamperzy, sprawia że gra się po prostu do dupy.
Pojazdy fajne, ale strach wsiadac do takiego czołgu, bo bardzo prędko dostaje się jedną rakietą z rpg, która wystarczy by zniszczyc pojazd. Albo c4 od snajpera, a ponieważ połowa ludzi nimi gra i są poukrywani w krzakach, to pojazdów na dobrą sprawę należy unikac.
Biegania od groma, mapa przeogromna jak już wczesniej wspomniałem.
Nuda i brak satysfakcji z rozgrywki.

Btw. Nigdy nie zwracam jakiejś większej uwagi na grafikę, ale w BC2 domki robią piorunujące wrażenie- na minus. Coś takiego, to ja projektowałem w jakimś tanim programie do architektury wnętrz, jak miałem 10 lat (tylko że miały paręnaście razy więcej szczegółów i detali); jak za pierwszym razem wszedłem do środka budynku to myślałem że to jakiś błąd programistów, że nie powinno się tam wchodzic, nie mogłem uwierzyc że 4 ściany i podłoga to cały wystrój.
Jednym słowem- ogromne rozczarowanie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1083 dnia: Lutego 07, 2010, 00:43:14 am »
Grając inżynierem podczepiłem się dzisiaj pod dwóch koleżków w czołgu. Nie jechali na pałę, ale powoli posuwali się do przodu, robiąc przy tym konkretną rozpierduchę. Ja tylko biegłem za nimi naprawiając czołg. W temacie sieciowej gry w fpsy na konsoli jestem totalnie upośledzony, więc moje zdanie tutaj gówno znaczy, ale wydaje mi się, że czołg w rękach dobrze zorganizowanego teamu może sporo. Oczywiście jak raz sam wpadłem w środek bitwy, moment i było po mnie...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1084 dnia: Lutego 07, 2010, 01:05:55 am »
Cytuj
Pojazdy fajne, ale strach wsiadac do takiego czołgu, bo bardzo prędko dostaje się jedną rakietą z rpg, która wystarczy by zniszczyc pojazd. Albo c4 od snajpera, a ponieważ połowa ludzi nimi gra i są poukrywani w krzakach, to pojazdów na dobrą sprawę należy unikac.
Może to wina mapki? bo w tej w becie czołg dawał sporo, zwłaszcza dla atakujących na samym początku.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1085 dnia: Lutego 07, 2010, 01:09:00 am »
Bzdura, ze jednym RPG rozwalisz czolg. Sniper nie ma tak latwo z C4 by podejsc do czolgu. A budynki fakt puste, ale z drugiej strony wyobrazasz sobie biegac kolo roznych smieci podczas takiej rozpierduchy. Biegania w ogole nie ma, tylko na poczatku atakujacy musi troche pobiegac no i czasami w ostatnim etapie jak wyladujesz jakims cudem w bazie. To gra druzynowa, nei wiem czy grales w dobrym skladzie, ale zagraj choc raz i potem sie wypowiadaj ;]

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1086 dnia: Lutego 07, 2010, 01:09:10 am »
Mapa nie jest przyjazna ciężkim pojazdom, ale jak ktoś chce i umie to rozwałkę zasieje konkretną i tak.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1087 dnia: Lutego 07, 2010, 01:40:55 am »
Pojazdy fajne, ale strach wsiadac do takiego czołgu, bo bardzo prędko dostaje się jedną rakietą z rpg, która wystarczy by zniszczyc pojazd.
Jedna rakieta rpg nie wystarczy do zniszczenia czołgu.

Albo c4 od snajpera, a ponieważ połowa ludzi nimi gra i są poukrywani w krzakach, to pojazdów na dobrą sprawę należy unikac.
To zanim się ruszy do przodu, trzeba polookać po krzakach i posprawdzać. Jak widzisz, że biegnie snajper to wysiadka, seria ze spluwy i znów wbita do czołgu.

Biegania od groma, mapa przeogromna jak już wczesniej wspomniałem.
Wszystkie takie będą. Do przemieszczania najlepiej pojazdy albo resp na kumplach ze squadu.

ale wydaje mi się, że czołg w rękach dobrze zorganizowanego teamu może sporo.
Racja.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1088 dnia: Lutego 07, 2010, 01:50:33 am »
Oczywiście zaznaczanie przeciwników jest?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1089 dnia: Lutego 07, 2010, 01:52:32 am »
Oczywiście zaznaczanie przeciwników jest?
Oczywiście jest. Tylko jak się zaznaczy UAV to koleś aby mówi i nie ma pomarańczowego oznaczenia.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1090 dnia: Lutego 07, 2010, 03:31:44 am »
Pograłem dzisiaj ponownie z godzinkę- dziękuję, wykasowałem demo.
Fakt że ponad połowa każdej drużyny to snajperzy/kamperzy, sprawia że gra się po prostu do dupy.
Pojazdy fajne, ale strach wsiadac do takiego czołgu, bo bardzo prędko dostaje się jedną rakietą z rpg, która wystarczy by zniszczyc pojazd. Albo c4 od snajpera, a ponieważ połowa ludzi nimi gra i są poukrywani w krzakach, to pojazdów na dobrą sprawę należy unikac.
Biegania od groma, mapa przeogromna jak już wczesniej wspomniałem.
Nuda i brak satysfakcji z rozgrywki.

Btw. Nigdy nie zwracam jakiejś większej uwagi na grafikę, ale w BC2 domki robią piorunujące wrażenie- na minus. Coś takiego, to ja projektowałem w jakimś tanim programie do architektury wnętrz, jak miałem 10 lat (tylko że miały paręnaście razy więcej szczegółów i detali); jak za pierwszym razem wszedłem do środka budynku to myślałem że to jakiś błąd programistów, że nie powinno się tam wchodzic, nie mogłem uwierzyc że 4 ściany i podłoga to cały wystrój.
Jednym słowem- ogromne rozczarowanie.

Juz nie bede sie wypowiadal na temat czolgow i tak dalej bo raz to zrobilem i naprawde jesli nie umie sie grac czolgiem to sie go po prostu nie uzywa. Duzo biegania mowisz? Jezeli nie ginie sie co chwile to i biegac nie trzeba, a jesli juz sie ginie to najlepiej sie respownowac na kumplach z teamu. Do tego masz Atv czy inne pojazdy zeby sobie podjechac. Ja na przyklad lubie jak druzyna przeciwna ma od cholery snajeprow, wtedy moge sobie niezle killi ponabijac. Wystarczy miec jednego dobrego snajpera w druzynie i posciaga wszystkich z przeciwnej, lub samemu to zrobic, miejscowek gdzie mozna siedziec nie zauwazonym jest bardzo duzo. Co do grafiki i tego twojego opisu domow to przysiegam sie ze nawet mi cos takiego raz przez mysl nie przeszlo. Co ty grasz w sieciowego Fpsa zeby grafike podziwiac? A co ci mieli dac do srodka? kanapy, telewizory etc? Przeciez utrudnialo by to poruszanie sie wewnatrz budynkow, do tego rozlecialo by sie wszystko w mak po jednym granacie. Sorry ale beznadziejne to twoje czepialstwo i troche nijak majace sie do rozgrywki. Moze po prostu gra ci nie podpasila, lub nie masz jakiejs konkretnej ekipy zeby w to porzadnie pograc, badz tez nie nadajesz sie do tego typu gier :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2010, 03:36:27 am wysłana przez _ReD_ »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1091 dnia: Lutego 07, 2010, 09:01:41 am »
Muszę się zgodzić z przedmówcami.
Strasznie dziwne są Twoje zarzuty Music. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, skąd wziąłeś takie podejście do tej gry.
Ok, nie przypasowała Ci, ale... ale.. czego Ty oczekiwałeś?!

I żeby wszystkim 'osłodzić' czekanie na wersję konsolową:
PC enhaced features:
Cytuj
* Up to 32 Players on PC (24 on consoles) - Play with up to 32 players online in the biggest multiplayer Maps in Battlefield. Each with a different tactical and gameplay focus set across a variety of environments.
* Full DirectX 9, 10 & 11 Support - Immerse yourself in the Battlefield world as Frostbite engine brings tanks, helicopters and explosions to vivid life on your PC. The game will fully support Windows XP, Vista, and 7 with new tech that further improves things like lighting and shadows.
* Enhanced Gameplay - The PC version also includes wide peripheral support like Joysticks for flying, NVIDIA 3D Vision, Logitech LCD Keyboards and VoIP Support plus a variety of specific features tailored for PC play.
* Friend Support - Find your friends online with the new buddy list to see if and who is online so you can quickly join their game.
* Dedicated Ranked Server - Everyone gets non-stop action with no connection penalties based on some other player's internet. Ranked Server Provider program will give players opportunity to rent their own server(s) located in professional grade datacenters, ability to modify settings like map rotation, create reserved slots for friends or clan members, kick & Ban players, and custom name your ranked server.
* Clan Support & Private Servers - Independent Clan Tag, and ability to rent servers for hosting and controlling private password protected competitive servers with expanded control over the settings from public ranked servers.
* PC Squad Play System - Updated from previous Battlefield PC titles now gives control of your squad before heading into combat.

Gdzie takie rzeczy jak większa ilość graczy i wsparcie dla DX to kwestie do pominięcia, tak cała reszta... WTF?! Jesteśmy "za głupi" na takie opcje? To brzmi niemal jak obraza graczy konsolowych. No bo chyba nie jest to kwestia "zbyt słabego sprzętu" ?!

Ktokolwiek myśli o jakiejś grze klanowej na konsoli w tę grę może sobie ją równie dobrze darować.

Graczy PC też nie rozpieścili w istocie. Brak możliwości stawiania własnych serwerów. Brak narzędzi do modów. NIC. NADA. ZERO.
Absurd goni absurd w tej generacji, jeżeli chodzi o postrzeganie graczy przez firmy developerskie/wydawców...
Jakiś kur** totalitaryzm się wprowadza. Pełna kontrola nad produktem i regorystyczne "racjonowanie" opcji.
No tak, mamy kryzys... zapomniałem :/
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2010, 09:10:49 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1092 dnia: Lutego 07, 2010, 09:45:47 am »
Chodzi w tym wszystkim o to, by nabywca sieciowego multi nie grał w jeden tytuł za długo.
Nastały czasy wyłączania serwerów po roku od premiery, braku dedyków, custom match, itd.

Przykre - ale dla EA czy IW powinniśmy kupować kolejne części ich gier co roku...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1093 dnia: Lutego 07, 2010, 11:35:54 am »
no niestety, porobiło się i to nie za ciekawie, do Battlefield 2 jest masa modów, sporo z nich jest świetnych i bardzo popularnych, najbardziej to chyba Project Reality, a teraz nic, chcą wszystko zamykać, żadnych modów, własnych serwerów, tj. mówi A-n chcą nas zmusić do kupowania gier z roku na rok kolejnych tasiemców :/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1094 dnia: Lutego 07, 2010, 11:39:47 am »
Bzdura, ze jednym RPG rozwalisz czolg. Sniper nie ma tak latwo z C4 by podejsc do czolgu. A budynki fakt puste, ale z drugiej strony wyobrazasz sobie biegac kolo roznych smieci podczas takiej rozpierduchy. Biegania w ogole nie ma, tylko na poczatku atakujacy musi troche pobiegac no i czasami w ostatnim etapie jak wyladujesz jakims cudem w bazie. To gra druzynowa, nei wiem czy grales w dobrym skladzie, ale zagraj choc raz i potem sie wypowiadaj ;]

80% przypadków kiedy walnąłem z rpg do czołgu, ten był niszczony- nie wiem, może miałem za każdym razem szczęście że już był uszkodzony, ale taki jest fakt.
Snajperzy to się biją wręcz który podłoży te ładunki, zresztą skoro tylu ich jest to nic dziwnego, bo po drodze mijamy ich z pół tuzina.
Biegania wogóle nie ma? Ja tam 90% gry właśnie biegałem, bo respawnów oczywiście nie ma, a członkowie drużyny ginęli częściej niż ja, przez co każdy zaczynał za każdym razem od startu. Przy czym po tym długim biegu przeważnie dostawałem kulkę od snajpera zaczajonego w krzakach, wyglądającego jak krzak i tak od nowa.

Cytuj
To zanim się ruszy do przodu, trzeba polookać po krzakach i posprawdzać. Jak widzisz, że biegnie snajper to wysiadka, seria ze spluwy i znów wbita do czołgu.

No tak, tylko że ja jeździłem z gościami którzy za dewizę obrali sobie "we stop for nobody", aż nie zatrzymała nas rakieta :]

Jeszcze co do budynków i wnętrz- nawet nie to że się czepiam, ale jeśli wyglądają jak wyglądają już, to ja się pytam jaki jest sens istnienia tych budynków na mapie? W sensie takim, że mapa przez to wygląda jak sztuczne pole walki. Jeśli jest budynek, to czemuś on służy, a czemu ma służyc budynek składających się z 4 ścian i niebieskiej wykładziny? By postawic w nim skrzynkę? Przecież to się nie trzyma kupy.

Jeszcze ostatni (obiecuję :]  ) przytyk- wczoraj przy respawnie w bazie, coś szybciej spadałem z nieba na tym spadochronie od innych wokół mnie- przy lądowaniu epic kill. Okazało się że nie miałem spadochronu. Nice.
Chyba że odciąłem go jakimś cudem.

Może faktycznie ze zgraną ekipą jest inaczej (mnie rzucało po przypadkowych squadach, gdzie każdy robił co chciał, czyli leciał na pałę), ale to jednak nie dla mnie. Styl rozgrywki kz2 bardziej do mnie przemawia.
Już więcej nie narzekam, gierka mi po prostu nie podeszła, a szkoda, bo napaliłem się na nią równo, jej recenzji też nie będę pisał, więc moja opinia pozostanie moją opinią :]
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2010, 11:43:58 am wysłana przez _Music »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1095 dnia: Lutego 07, 2010, 11:46:57 am »
Ja mam dylemat. Chciałem to kupić, ale jak czytam że teamy będą składać się tylko z 4 kumpli i ogólnie znowu dostajemy okrojoną wersję to nie za bardzo uśmiecha mi się wydać kasy na takie coś. Nie wiem czy nie lepiej MAG kupić. Z jednej strony trochę ciągnie to BC2, ale za chwilę jak pomyśle o tym wszystkim to mnie odpycha.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1096 dnia: Lutego 07, 2010, 12:01:12 pm »
Jeszcze ostatni (obiecuję :]  ) przytyk- wczoraj przy respawnie w bazie, coś szybciej spadałem z nieba na tym spadochronie od innych wokół mnie- przy lądowaniu epic kill. Okazało się że nie miałem spadochronu. Nice.
Chyba że odciąłem go jakimś cudem.

Też to miałem. Według mnie to może ktoś strzelił w spadochron i zrobił się ser szwajcarski albo coś :P.

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1097 dnia: Lutego 07, 2010, 12:14:18 pm »
Biegania wogóle nie ma? Ja tam 90% gry właśnie biegałem, bo respawnów oczywiście nie ma, a członkowie drużyny ginęli częściej niż ja, przez co każdy zaczynał za każdym razem od startu. Przy czym po tym długim biegu przeważnie dostawałem kulkę od snajpera zaczajonego w krzakach, wyglądającego jak krzak i tak od nowa.

Jak widzisz wszystko zależy od ekipy. Jeden z moich kumpli gra z nami medykiem. Nawet jak ktoś zaliczy kulkę to on go defiblyratorem potrafi postawić na nogi. Fajna opcja :).

Ja mam dylemat. Chciałem to kupić, ale jak czytam że teamy będą składać się tylko z 4 kumpli i ogólnie znowu dostajemy okrojoną wersję to nie za bardzo uśmiecha mi się wydać kasy na takie coś. Nie wiem czy nie lepiej MAG kupić. Z jednej strony trochę ciągnie to BC2, ale za chwilę jak pomyśle o tym wszystkim to mnie odpycha.

Nie jest tak źle, 4 osoby to akurat tyle by łatwo się dogadywać i koordynowac ataki (voice chat).


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1098 dnia: Lutego 07, 2010, 12:28:14 pm »
Oki, ale ja mam więcej kumpli na PSN z którymi chciałbym w to pograć. Dla mnie te 4 osoby w teamie to lipa. Powinni to zmienić.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1099 dnia: Lutego 07, 2010, 12:31:16 pm »
Oki, ale ja mam więcej kumpli na PSN z którymi chciałbym w to pograć. Dla mnie te 4 osoby w teamie to lipa. Powinni to zmienić.
Dla mnie 4 osoby w squadzie to ok (teoretycznie każdy na inna klasę). Ale powinni dać przed meczem możliwość zrobienia 3 squadów po 4 osoby i wtedy dopiero wbita na serw.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1100 dnia: Lutego 07, 2010, 12:37:41 pm »
O tym piszę. Ewentualnie parę składów, ale żeby razem wbić do meczu. Na tylu graczy mieć tylko 4 kumpli to trochę lipa.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1101 dnia: Lutego 07, 2010, 13:09:46 pm »
Ja tam lubie pograć tez przeciwko znajomym. Zawsze to wieksza satysfakcja jak sprzedaż kose koledze z forum.   8)
PS:wczoraj podczas jednej gry złapałem 5 nieśmiertelników :grin:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1102 dnia: Lutego 07, 2010, 13:12:17 pm »
Draniu... :/ chociaż podzielam twoje preferencje :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1103 dnia: Lutego 07, 2010, 13:14:49 pm »
Draniu... :/ chociaż podzielam twoje preferencje :P
Twój cieżko było zdobyć ze trzy zgony wcześniej zaliczyłem :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1104 dnia: Lutego 07, 2010, 13:50:09 pm »
Dolaczac sie do mnie w BC 2 teraz ;]

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1105 dnia: Lutego 07, 2010, 13:59:04 pm »
Draniu... :/ chociaż podzielam twoje preferencje :P
Twój cieżko było zdobyć ze trzy zgony wcześniej zaliczyłem :P

Bo ja jednocześnie musiałem trzech kierunków bronić :P. Po tej kosie zacząłem się po łbie drapać i zastanawiać jak Ty tam wlazłeś - a z przodu budynku jest kładka przecież :/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1106 dnia: Lutego 07, 2010, 15:37:32 pm »
Cztery osoby w teamie - ok, ale jeśli nie będzie można ustawić meczu np. 8 vs 8 w obrębie znajomych, to przecież to jest kpina. Poza tym w demie nie da się skompletować zespołu złożonego z czterech osób i tak wbić na serwer. Próbowałem zaprosić znajomych i dopiero w komplecie dołączyć do gry - nie działa. W końcu KKRT za którymś razem znalazł serwer gdzie brakowało ludzi i do niego dołączyliśmy. Kiepsko to póki co wygląda.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1107 dnia: Lutego 07, 2010, 16:00:44 pm »
"Nareszcie" pograłem w Bad Company i moge powiedzieć jedno. MASAKRA! Nie pamiętam kiedy sie tak przy jakimś multi bawiłem. Czysty fun. Zagrałem jeden mecz, a później wbiłem na serwer z ekipą z forum i dopiero wtedy gra nabrała rumieńców. Momentami brakowało mi tylko HS. Licze więc na częste forumowe ustawki, bo pełna wersja właśnie szturmem wkroczyła na 1 miejsce mojej listy zakupów. Do zobaczenia na serwerach.  :angel:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1108 dnia: Lutego 07, 2010, 16:06:46 pm »
Jeszcze ostatni (obiecuję :]  ) przytyk- wczoraj przy respawnie w bazie, coś szybciej spadałem z nieba na tym spadochronie od innych wokół mnie- przy lądowaniu epic kill. Okazało się że nie miałem spadochronu. Nice.
Chyba że odciąłem go jakimś cudem.


Też to miałem. Według mnie to może ktoś strzelił w spadochron i zrobił się ser szwajcarski albo coś :P.

Geezzz chlopaki, spadochron rozklada sie samemu jak nie zaskoczy, nie wiem czym na PS3 ale na Xsie jest to przycisk A. I nie Epic Kill tylko Epic Fail pisze jak zrobisz suicidea lol

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1109 dnia: Lutego 07, 2010, 16:56:38 pm »
Geezzz chlopaki, spadochron rozklada sie samemu jak nie zaskoczy, nie wiem czym na PS3 ale na Xsie jest to przycisk A. I nie Epic Kill tylko Epic Fail pisze jak zrobisz suicidea lol

Ok fajnie, ale skąd ja ta miałem wiedziec? W tej grze nic nie jest wyjaśnione, co i jak się robi, wczoraj przeczytałem gdzieś, że istnieje coś takiego jak zaznaczanie przeciwników nawet :]

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1110 dnia: Lutego 07, 2010, 17:04:49 pm »
Draniu... :/ chociaż podzielam twoje preferencje :P
Twój cieżko było zdobyć ze trzy zgony wcześniej zaliczyłem :P

Bo ja jednocześnie musiałem trzech kierunków bronić :P. Po tej kosie zacząłem się po łbie drapać i zastanawiać jak Ty tam wlazłeś - a z przodu budynku jest kładka przecież :/
Po drabince wlazłem od strony drogi;) Dzis fajnie sie grało szkoda, ze przeciwnik pod koniec nie dopisał.   teraz obejrze mecz Chelsea-Arsenal moze jakie piwo skombinuje(skonczyło sie;() i Wracam do gry mam nadzieje , ze ktos bedzie grać za 2h?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1111 dnia: Lutego 07, 2010, 17:46:03 pm »
Draniu... :/ chociaż podzielam twoje preferencje :P
Twój cieżko było zdobyć ze trzy zgony wcześniej zaliczyłem :P

Bo ja jednocześnie musiałem trzech kierunków bronić :P. Po tej kosie zacząłem się po łbie drapać i zastanawiać jak Ty tam wlazłeś - a z przodu budynku jest kładka przecież :/
Po drabince wlazłem od strony drogi;) Dzis fajnie sie grało szkoda, ze przeciwnik pod koniec nie dopisał.   teraz obejrze mecz Chelsea-Arsenal moze jakie piwo skombinuje(skonczyło sie;() i Wracam do gry mam nadzieje , ze ktos bedzie grać za 2h?
Ja jestem gotowy w każdej chwili :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1112 dnia: Lutego 07, 2010, 18:28:42 pm »
No to start o 19 ;]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1113 dnia: Lutego 07, 2010, 19:49:19 pm »
Było może to?
http://www.videogameszone.de/aid,703948/Battlefield-Bad-Company-2-DLC-fuer-Xbox-360-und-PS3-Hinweise-auf-kostenpflichtigen-Download-Content/News/
akcja na końcu-- :o ponad 500pkt w kilka sekund (doliczyłem jeszcze te zabicie medyka).

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1114 dnia: Lutego 07, 2010, 20:39:50 pm »
Było.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1115 dnia: Lutego 07, 2010, 21:24:44 pm »
Było może to?
http://www.videogameszone.de/aid,703948/Battlefield-Bad-Company-2-DLC-fuer-Xbox-360-und-PS3-Hinweise-auf-kostenpflichtigen-Download-Content/News/
akcja na końcu-- :o ponad 500pkt w kilka sekund (doliczyłem jeszcze te zabicie medyka).
KKRT to dawał. Miałem identyczną akcję jak na końcu filmiku. Fajnie lecą punkty poprzez destruction 2.0. Tylko ja strzeliłem tak 'z dupy' i biegłem gdzie indziej. Nagle patrzę, lecą mi kille. Odwracam się a tu budynków już nie ma. :P

el becetol

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1116 dnia: Lutego 07, 2010, 21:47:17 pm »
Jak wejść na rury po prawej(patrząc od strony atakującej, początek gry)? To najlepszy punkt dla snajpy w demie. Ze skał się ześlizguję, innej drogi nie widze, a jak jestem defender to jednak zawsze któryś wróg tam jakoś wlezie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1117 dnia: Lutego 07, 2010, 22:04:24 pm »
Jak wejść na rury po prawej(patrząc od strony atakującej, początek gry)? To najlepszy punkt dla snajpy w demie. Ze skał się ześlizguję, innej drogi nie widze, a jak jestem defender to jednak zawsze któryś wróg tam jakoś wlezie.
Prawdopodobnie musisz tam wlecieć na spadochronie zaraz po starcie.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1118 dnia: Lutego 07, 2010, 22:55:53 pm »
Kurde wszyscy BF:BC2 chwalą, a ja jakoś ciągle tej gry nie umie ogarnąć...  :-?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1119 dnia: Lutego 07, 2010, 23:09:43 pm »
Kurde wszyscy BF:BC2 chwalą, a ja jakoś ciągle tej gry nie umie ogarnąć...  :-?
wystarczy strzelać do przeciwników, chociaż można też kogos przejechać  8)