Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257800 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1960 dnia: Kwietnia 17, 2010, 15:09:08 pm »
Ciesz się, że nie kilka dni  :D

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1961 dnia: Kwietnia 18, 2010, 00:13:09 am »
No i mam kolejny problem  :-? Nie zalicza mi wiekszosci trofikow w singlu. Przeszedlem dzisiaj gre (mialem do przejscia ok. 5misji) i nie zaliczylo mi ani jednego trofika  :evil: Ostatnia misje przechodzilem nawet 4 razy! I dalej nic. Mial ktos tak?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1962 dnia: Kwietnia 18, 2010, 04:25:31 am »
No i mam kolejny problem  :-? Nie zalicza mi wiekszosci trofikow w singlu. Przeszedlem dzisiaj gre (mialem do przejscia ok. 5misji) i nie zaliczylo mi ani jednego trofika  :evil: Ostatnia misje przechodzilem nawet 4 razy! I dalej nic. Mial ktos tak?
Ło qrwa, nie wiem o co chodzi. Ja tak nie miałem tak więc nie wiem o co kaman.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1963 dnia: Kwietnia 18, 2010, 11:43:55 am »
Alez sie wkurzylem na te trofea  :mad: Za zabicie, np. 50 przeciwnikow shotgun'em trofea wpadaja az milo natomiast trofea za ukonczenie misji za chu** nie chca wpasc  :-? Mozna sie tym problemem podzielic na jakims forum DICE czy cus?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1964 dnia: Kwietnia 18, 2010, 13:05:36 pm »
Alez sie wkurzylem na te trofea  :mad: Za zabicie, np. 50 przeciwnikow shotgun'em trofea wpadaja az milo natomiast trofea za ukonczenie misji za chu** nie chca wpasc  :-? Mozna sie tym problemem podzielic na jakims forum DICE czy cus?
A na jakim poziomie trudności grasz?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1965 dnia: Kwietnia 18, 2010, 13:08:32 pm »
na wszystkich mozliwych ta ostatnia misje probowalem i dalej nic  :mad:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1966 dnia: Kwietnia 18, 2010, 14:42:04 pm »
na wszystkich mozliwych ta ostatnia misje probowalem i dalej nic  :mad:
dziwna sprawa, moze zacznij grać od początku a jak i to nie pomoze to kasuj sejwy i kupuj swoja kopie :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1967 dnia: Kwietnia 18, 2010, 15:10:05 pm »
na wszystkich mozliwych ta ostatnia misje probowalem i dalej nic  :mad:
A to Ty masz pożyczonego? Może to jest takie głupie, że jak ten od kogo pożyczałeś zdobył już te trofiki to Tobie nie wpadną?

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1968 dnia: Kwietnia 18, 2010, 15:15:28 pm »
Mój kumpel ma puchary za misje, a gra na mojej kopii.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1969 dnia: Kwietnia 18, 2010, 17:30:16 pm »
Ja tez mam pucharki za misje... tylko nie wszystkie. Za Crack The Sky juz nie mam (i tak do konca). Tez myslalem ze to wina tego, iz nie mam VIP kodu, ale jednak bylaby to kompletna glupota. No nic pozdobywam wszystkie pucharki ktore moge zdobyc, usune sejwa i przejde gre jeszcze raz!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1970 dnia: Kwietnia 19, 2010, 14:14:26 pm »
Ej, a jak z match makingiem?? Czy mnie jako nooba bedzie wrzucalo do gry razem z wysokolevelowcami?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1971 dnia: Kwietnia 19, 2010, 14:22:32 pm »
Ej, a jak z match makingiem?? Czy mnie jako nooba bedzie wrzucalo do gry razem z wysokolevelowcami?
Tak.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1972 dnia: Kwietnia 19, 2010, 14:36:59 pm »
To nie dobrze. W tej grze noobom jest jeszcze ciezej niz nowym w MW2... Swoja droga dziwne to.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1973 dnia: Kwietnia 19, 2010, 15:59:07 pm »
To nie dobrze. W tej grze noobom jest jeszcze ciezej niz nowym w MW2... Swoja droga dziwne to.
Jeżeli nie polegasz na aaimie i jesteś ograny w fpsy będzie ci się grało dobrze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1974 dnia: Kwietnia 19, 2010, 16:14:51 pm »
To nie dobrze. W tej grze noobom jest jeszcze ciezej niz nowym w MW2... Swoja droga dziwne to.
Eeeeetam. Ja jak pierwszy raz zagrałem w demo Bad Company 2, mimo iz nie znałem mapy, sterowania i w ogóle nie wiedziałem o co chodzi z tymi skrzynkami, to i tak byłem pierwszy w meczu.


W sumie musze sobie zakupić Bad Company 2 oraz COD:MW2 i pograć trochę online. No ale to kilka miesięcy wyjęstych z życiorysu, więc nie wiem czy na wakacje to dobry pomysł.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1975 dnia: Kwietnia 19, 2010, 16:38:36 pm »
To nie dobrze. W tej grze noobom jest jeszcze ciezej niz nowym w MW2... Swoja droga dziwne to.
Jeżeli nie polegasz na aaimie i jesteś ograny w fpsy będzie ci się grało dobrze.

Dokładnie. Chyba tylko engineer ma kiepską (moim zdaniem) broń na starcie. A to co dostaje medyk to już w ogóle przegięcie - PKM jest trochę tylko słabszy od M60. Ale przewaga w perkach u przeciwnika może jednak trochę przeszkadzać.

BTW - przeglądałem ostatnio statystyki w BC2 ogólne dla całej społeczności graczy i najwięcej fragów na koncie mają strzelcy wyposażeni w M60, co nie dziwi. Zastanawia mnie drugie miejsce - jest tam XM8 - a nie żadne M16 czy AN94. Przyznam szczerze, że nie używam go często, ale żeby to była aż tak dobra kosiarka?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1976 dnia: Kwietnia 19, 2010, 17:48:35 pm »
Battlefield: Bad Company 2 PC Patches Due This Week
http://www.incgamers.com/News/22071/battlefield-bad-company-2-pc-patches-due-this-week

Cytuj
EA and DICE have announced client and server patches will be released for the PC version of Battlefield: Bad Company 2 this week. Revision number seven of the client and ten of the server are currently in the testing phase and are expected to go live on Wednesday morning European time. According to a blog post on the official site, some weapon balancing tweaks have been implemented although the developer is unwilling to reveal what has been changed as it wants "unbiased" feedback from the community.
The changelogs:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1977 dnia: Kwietnia 19, 2010, 17:57:41 pm »
Pare bardzo fajnych i koniecznych zmian.

'Added weapon balance tweaks to a number of weapons – we are eagerly awaiting feedback!'
Jestem ciekaw czy w koncu znerfili m60, gustava oraz granatnik by gra chociaz zaczela byc bardziej skillowa.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1978 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:11:46 pm »
Pare bardzo fajnych i koniecznych zmian.

'Added weapon balance tweaks to a number of weapons – we are eagerly awaiting feedback!'
Jestem ciekaw czy w koncu znerfili m60, gustava oraz granatnik by gra chociaz zaczela byc bardziej skillowa.


Nieeeeeeeeeeeee! Ale trzeba przyznać, że gustav ma zajebiście małego dropa i cholernie szybko leci do celu. Moim zdaniem mógłby mieć takiego samego jak RPG-7. Za to nie wiem co masz do granatnika. W jedynce był śmiesznie słaby - czasami bezpośrednie trafienie w cel nie zabijało gościa, a co dopiero granat wybuchający obok. Teraz jest jak dla mnie idealnie - moc granatu jest porównywalna z granatami nasadkowymi w BF1943.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1979 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:18:12 pm »
Cytuj
Nieeeeeeeeeeeee! Ale trzeba przyznać, że gustav ma zajebiście małego dropa i cholernie szybko leci do celu. Moim zdaniem mógłby mieć takiego samego jak RPG-7. Za to nie wiem co masz do granatnika. W jedynce był śmiesznie słaby - czasami bezpośrednie trafienie w cel nie zabijało gościa, a co dopiero granat wybuchający obok. Teraz jest jak dla mnie idealnie - moc granatu jest porównywalna z granatami nasadkowymi w BF1943.
Na PC to jest straszny problem. Ludzie lataja tylko z M60, gustavem i granatnikiem. Strzelaja z tego bo to zabija od razu [no poza m60 - choc i tak jest lepszy na hardcore od mojej sniperki ...]. Granatnik to tragedia, rzuca sobie koles ammo pod nogi, daje specki do damagu i ilosci ammo i pruje tym na wszystkie strony, nawet na totalny close - z gustavami jest tak samo, inzynierowie nie uzywaja ich do ubijania pojazdow tylko ludzi, bo szybko lata, zabija jednym strzelalem i trzeba martwic sie o recoil ;\

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1980 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:37:46 pm »
Cytuj
Nieeeeeeeeeeeee! Ale trzeba przyznać, że gustav ma zajebiście małego dropa i cholernie szybko leci do celu. Moim zdaniem mógłby mieć takiego samego jak RPG-7. Za to nie wiem co masz do granatnika. W jedynce był śmiesznie słaby - czasami bezpośrednie trafienie w cel nie zabijało gościa, a co dopiero granat wybuchający obok. Teraz jest jak dla mnie idealnie - moc granatu jest porównywalna z granatami nasadkowymi w BF1943.
Na PC to jest straszny problem. Ludzie lataja tylko z M60, gustavem i granatnikiem. Strzelaja z tego bo to zabija od razu [no poza m60 - choc i tak jest lepszy na hardcore od mojej sniperki ...]. Granatnik to tragedia, rzuca sobie koles ammo pod nogi, daje specki do damagu i ilosci ammo i pruje tym na wszystkie strony, nawet na totalny close - z gustavami jest tak samo, inzynierowie nie uzywaja ich do ubijania pojazdow tylko ludzi, bo szybko lata, zabija jednym strzelalem i trzeba martwic sie o recoil ;\

Jakbyś moją ulubioną taktykę w obronie na Nelson Bay opisał :p

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1981 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:45:07 pm »
Dobra, Panowie - kilka rad dla mnie, poczatkujacego. W demie najczesciej gralem medykiem i ta klasa zaczne kariere w pelnej grze.

------------

Moze ustawimy sie wieksza ekipa na wieczorek??

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1982 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:53:57 pm »
Będę grał wieczorem, więc jak co dołączaj do mnie.;) Powinno być jeszcze paru chłopaków z mojego klanu. :P
Powodzenia z medykiem. :)

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1983 dnia: Kwietnia 19, 2010, 18:59:20 pm »
Ja będę grał jak trochę się ogarnę. Za godzinkę może.

kun - przygotuj, się że medyk na początku to co najwyżej wsparcie ogniowe z karabinem maszynowym bo apteczkę i defibrylator trzeba odblokowac.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1984 dnia: Kwietnia 20, 2010, 01:56:01 am »
... z gustavami jest tak samo, inzynierowie nie uzywaja ich do ubijania pojazdow tylko ludzi, bo szybko lata, zabija jednym strzelalem i trzeba martwic sie o recoil ;\
Przecież Gustav jest słaby przeciwko pojazdom pancernym. Jego dmg jest mniejszy niż u innych wyrzutni więc nic dziwnego, że z niego nie strzelają w czołgi itp.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1985 dnia: Kwietnia 20, 2010, 03:15:34 am »
Pogralem chwile i wylaczylem.. Wbijam z kumplem do meczu. Obaj mamy poziomy zerowe. Ziomy z przeciwnego teamu lvl 30 i wyzsze. Ostatnia baza resp non stop na przeciwniku = kulka. Probuje biegac, markowac wroga (co jest w ch** trudne - dlaczego select?!?!?!) gine, gine, gine........................ Nie wytrzymalem! Wszyscy kampia pochowani po krzakach, zaulkach i czekaja na niekamperow (tak z 5% graczy, ktorych napotkalem). Czy tu tylko sie kampi? Nienawidze takiego stylu gry. W demie ludzie grali normalnie! Sprobowalem team death matchu na HC - nie da sie grac! Kazdy, KAZDY w tym meczu byl snajperem! Cisza wokolo, nikt nic nie robi i tylko od czasu do czasu slychac strzal ze snajpy. Doszedlem do wniosku, ze w to nie da sie grac nie majac wiecej niz dwie osoby w drozynie, z ktorymi mozna wspolpracowac. Inaczej jest zero wspolpracy i wlasciwie, to kazdy robi sobie takie free-for-all. Dlaczego mapy sie stale powtarzaja? Jak to jest z ta gra? Od ktorego levelu mozna uzywac ekwipunku? Szczerze powiedziawszy, to te kilkanascie minut z BBC2 bardziej mnie zirytowaly niz godziny z MW2. Nie poddaje sie jednak i czekam na jakas ekipe. Inaczej nawet tego nie wlaczam...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1986 dnia: Kwietnia 20, 2010, 06:50:18 am »
Graj Conquest a pozbedziesz sie wielu problemow :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2010, 06:56:03 am wysłana przez _ReD_ »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1987 dnia: Kwietnia 20, 2010, 08:10:47 am »
Conquest jest ch**wy, gdyż nie walczy się tam o flagi, tylko o fragi. Jedyny sensowny tryb w tej grze to Rush. Squad Rush natomiast jest nawet interesujący, jeżeli się gra z ekipą - choć nawet wtedy denerwują cyrki z rozwalaniem budynków, gdzie umieszczony jest ładunek, i na większej mapie przeciwna drużyna to co najmniej 2 albo 3 snajperów. Mortar i praktycznie nie ma się szans na fajną grę.
Mortar do ograniczenia. :mad:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1988 dnia: Kwietnia 20, 2010, 12:08:26 pm »
Moja konkluzja - wielu smieje sie z MW2, jako gry megataniej... Otoz, BBC2 jest gra jeszcze tansza! Snajperstwo-kamperstwo, mozdzierze i lagi niszcza ta gre. Ja odpuszczam i wracam do MW2. Szkoda!

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1989 dnia: Kwietnia 20, 2010, 13:15:14 pm »
Pogralem chwile i wylaczylem.. Wbijam z kumplem do meczu. Obaj mamy poziomy zerowe. Ziomy z przeciwnego teamu lvl 30 i wyzsze. Ostatnia baza resp non stop na przeciwniku = kulka. Probuje biegac, markowac wroga (co jest w ch** trudne - dlaczego select?!?!?!) gine, gine, gine........................ Nie wytrzymalem! Wszyscy kampia pochowani po krzakach, zaulkach i czekaja na niekamperow (tak z 5% graczy, ktorych napotkalem). Czy tu tylko sie kampi? Nienawidze takiego stylu gry. W demie ludzie grali normalnie! Sprobowalem team death matchu na HC - nie da sie grac! Kazdy, KAZDY w tym meczu byl snajperem! Cisza wokolo, nikt nic nie robi i tylko od czasu do czasu slychac strzal ze snajpy. Doszedlem do wniosku, ze w to nie da sie grac nie majac wiecej niz dwie osoby w drozynie, z ktorymi mozna wspolpracowac. Inaczej jest zero wspolpracy i wlasciwie, to kazdy robi sobie takie free-for-all. Dlaczego mapy sie stale powtarzaja? Jak to jest z ta gra? Od ktorego levelu mozna uzywac ekwipunku? Szczerze powiedziawszy, to te kilkanascie minut z BBC2 bardziej mnie zirytowaly niz godziny z MW2. Nie poddaje sie jednak i czekam na jakas ekipe. Inaczej nawet tego nie wlaczam...

To moze tak wstepnie umowmy sie na 21 co? Ryo, Cancer idziecie na to?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1990 dnia: Kwietnia 20, 2010, 13:19:48 pm »
kun chyba już nie włączy BC2. :D

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1991 dnia: Kwietnia 20, 2010, 13:21:05 pm »
Wlaczy, wlaczy. Ta gra jest zbyt genialna na multi by jej juz nie wlaczyl  :angel:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1992 dnia: Kwietnia 20, 2010, 14:30:08 pm »
Pogralem chwile i wylaczylem.. Wbijam z kumplem do meczu. Obaj mamy poziomy zerowe. Ziomy z przeciwnego teamu lvl 30 i wyzsze. Ostatnia baza resp non stop na przeciwniku = kulka. Probuje biegac, markowac wroga (co jest w ch** trudne - dlaczego select?!?!?!) gine, gine, gine........................ Nie wytrzymalem! Wszyscy kampia pochowani po krzakach, zaulkach i czekaja na niekamperow (tak z 5% graczy, ktorych napotkalem). Czy tu tylko sie kampi? Nienawidze takiego stylu gry. W demie ludzie grali normalnie! Sprobowalem team death matchu na HC - nie da sie grac! Kazdy, KAZDY w tym meczu byl snajperem! Cisza wokolo, nikt nic nie robi i tylko od czasu do czasu slychac strzal ze snajpy. Doszedlem do wniosku, ze w to nie da sie grac nie majac wiecej niz dwie osoby w drozynie, z ktorymi mozna wspolpracowac. Inaczej jest zero wspolpracy i wlasciwie, to kazdy robi sobie takie free-for-all. Dlaczego mapy sie stale powtarzaja? Jak to jest z ta gra? Od ktorego levelu mozna uzywac ekwipunku? Szczerze powiedziawszy, to te kilkanascie minut z BBC2 bardziej mnie zirytowaly niz godziny z MW2. Nie poddaje sie jednak i czekam na jakas ekipe. Inaczej nawet tego nie wlaczam...

To moze tak wstepnie umowmy sie na 21 co? Ryo, Cancer idziecie na to?
Jak najbardziej, o 21 wbijamy na pole walki :angel:

Wczoraj wbiłem na sekundę do meczu z kunem ale było przed 2 w nocy a moja kobieta chciała spać, więc nie mogłem spokojnie pograć, z headsetem, dźwiękiem itp. Na dodatek mnie wywaliło. Co do kamperów kun to kosa, kosa i jeszcze raz kosa. Obczaisz mapy i zobaczysz jak fajnie można zachodzić snajperów. Jeżeli nie da się ich zajść to wal z daleka z guna. Spokojnie można ich ustrzelić. Ewentualnie snajpa i head. Daj grze szansę, pozdobywaj inne bronie, pograj różnymi klasami, obczaj mapy, tryby no i najważniejsze - trzeba się umówić na jakiś meczyk, ze znajomą ekipą, z headsetami i wtedy czuć power tej gry.

Battlefield: Bad Company 2 Kit Upgrade DLC Details
http://ve3tro.com/8367/battlefield-bad-company-2-dlc-upgrade-kit/?sms_ss=n4g
Cytuj
April 20, 2010 - Want some details on what the DLC includes? Of course you do. There are 4 kits, one for each class, specific unique uniforms and camouflaged weapons gives you a visual edge.

I mean what good is a camouflaged soldier if the gun sticks out like a sore thumb?

Recruited strictly from other high-level Special Operations units such as Delta Force and Spetsnaz, the Special Activities groups – SPECACT – are the elite of the elite, used mainly for covert operations and other high-risk missions in areas where conventional troops cannot be used.

With the 4 kit specific unique uniforms and the camouflaged SPECACT personal M16A2, UMP-45, MG3 and M95 SNIPER you have a visual edge on the Battlefield, showing that you’re a force to be reckoned with. The pack also includes 12 new awards and 4 Achievements.

In North America the kit upgrades are only available on Xbox 360 using the Dr Pepper codes printed on special promotional cans.

In Europe and the UK you can get hold of the kit upgrades for:

Xbox Live Marketplace
160 MS points per kit upgrade
440 MS points for bundle pack (all kits)

The kit upgrades will also be coming to PS3 and PC a little later on, we’ll post the exact release dates here as soon as we can.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2010, 14:37:06 pm wysłana przez Ryo »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1993 dnia: Kwietnia 20, 2010, 20:32:28 pm »
Headsety gotowe?  :angel:
Za 30 min gramy!  :evil:
Choc w sumie musze sie uczyc na sprawdzian z angla, ale ch*j w BFie tez mowia po angielsku!

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1994 dnia: Kwietnia 20, 2010, 20:36:09 pm »
I od razu ruskiego się uczysz. Ja dziś i wczoraj baty niezłe dostałem i chyba do weekendu odpuszczam.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1995 dnia: Kwietnia 20, 2010, 20:36:52 pm »
Headsety gotowe?  :angel:
Za 30 min gramy!  :evil:
Choc w sumie musze sie uczyc na sprawdzian z angla, ale ch*j w BFie tez mowia po angielsku!
Wbijam ok. 21, choć ostatnio spadek formy ;)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1996 dnia: Kwietnia 20, 2010, 20:38:50 pm »
I od razu ruskiego się uczysz. Ja dziś i wczoraj baty niezłe dostałem i chyba do weekendu odpuszczam.

Bez jaj nie badz ciota. To jest tylko gra jeden kij, ze przegrywasz wazne, ze jest FUN!

Cytuj
Wbijam ok. 21, choć ostatnio spadek formy
Nie wiem czy zauwazyles, ale ja tez nie jestem w szczytowej formie  :cry:

EDIT: Kun wbijaj tez. Bedzie dobrze tym razem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2010, 20:41:11 pm wysłana przez Lem »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1997 dnia: Kwietnia 20, 2010, 22:30:32 pm »
I od razu ruskiego się uczysz. Ja dziś i wczoraj baty niezłe dostałem i chyba do weekendu odpuszczam.

Bez jaj nie badz ciota. To jest tylko gra jeden kij, ze przegrywasz wazne, ze jest FUN!


:/ No dobra. Dziś się spoko grało. Skradziony Apache FTW!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1998 dnia: Kwietnia 21, 2010, 00:21:13 am »
Ryo prosił żebym przekazał że mu wyjebało neta w akademie i dziękuje za gre Cancerowi, Lemowi i Ohtarowi. :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1999 dnia: Kwietnia 21, 2010, 00:47:14 am »
Wybaczcie Panowie, ale jestem na libacji u kumpli. Jutro będę available cały dzień.