Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 256951 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #800 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:15:43 pm »
Włączam betę na x0 i prosi mnie o utworzenie konta.Jest mój mail no i pole do wpisania hasła, co niby tam mam wpisać bo nic nie przechodzi :oops:
Haslo musi zawierac jedna cyfre!

@Moldar
U Ciebie da sie ustawic AA inne niz 1x? :> Moze to dlatego, ze gram na DX 9?


tak, mogę ustawiać wyżej, mam dx10

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #801 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:18:39 pm »
Na stronie jest licznik: Until Release 01 days 01 hours 40 mins. Ciekawe do czego odlicza, bo nie mogę skojarzyć.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #802 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:26:08 pm »
U mnie licznik ma 32 dni.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #803 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:28:10 pm »
A jaki kraj podałeś na początku? Ja wziąłem UK.

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 28, 2010, 22:30:14 pm[/time]


Może u mnie jakiś bug.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 22:30:47 pm wysłana przez Ryo »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #804 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:32:21 pm »
Też UK.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #805 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:39:11 pm »
Moldar ile miales fps'ow? Sprawdzales moze frapsem? Jaki masz sprzet?
Bo mi gra chodzila [bo teraz to jedna wielka lagownia, nawet na serwa sie dostac nie mozna ;P] fatalnie, 30-35fps normal, 20fps podczas walki, niezaleznie od ustawien graficznych ;\

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #806 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:40:26 pm »
http://twitter.com/OfficialBFBC2
Cytuj
News Flash: DICE & BFBC2 PC Beta & Demo crashes the internets World Wide, but we're working on it! ;-)
;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #807 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:43:25 pm »
Moldar ile miales fps'ow? Sprawdzales moze frapsem? Jaki masz sprzet?
Bo mi gra chodzila [bo teraz to jedna wielka lagownia, nawet na serwa sie dostac nie mozna ;P] fatalnie, 30-35fps normal, 20fps podczas walki, niezaleznie od ustawien graficznych ;\

4 gb ramu, radeon hd 4850, intel core quad 2.40, więc śmiga ładnie, na windows 7 działa znacznie lepiej niż na XP, tyczy się to u mnie każdej gry, w7 wymiata. A gra działa bardzo dobrze, nie przycina podczas walk, podczas bliskich wybuchów także działa świetnie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #808 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:48:19 pm »
Full osób na mapach? No i jak latanie helikopterem?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #809 dnia: Stycznia 28, 2010, 23:05:41 pm »
http://twitter.com/OfficialBFBC2
Cytuj
News Flash: DICE & BFBC2 PC Beta & Demo crashes the internets World Wide, but we're working on it! ;-)
;)
LOL to fakt, wczesniej fileplanet nie dzialal, a teraz nie dziala Gametrailers i Neogaf xD


Co do tych framerate'ow to chyba musze sterowniki i DX zmienic, bo to az dziwne ;\ Jak to nie pomoze instaluje Win7 na jakiejs partycji tylko pod BC 2 :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #810 dnia: Stycznia 28, 2010, 23:08:57 pm »
Yhm i to rozumiesz przez współpracę. Spoko. Nie muszę chyba pisać że mi Cię żal i pojęcia nie masz w takim razie co to współpraca w sieciowych FPS'ach.
A mi jest żal was wszystkich, którym próbujecie wmówić swoje zdanie. :angel:
żal mi ciebie że próbujesz nam wmówić że wmawiamy komuś swoje zdania.
Boban ( Bobuc :P ) pierdzieli kocopoły to trzeba zareagować :)

To Boban co ty uważasz za grę zespołową???

Jaki żałosny podjazd. :/ Suchooo.

Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.
Bardzo chętnie z Wami zagram w demo BC2, bo chcę się przekonać czy ten tytuł faktycznie jest tak dobry gdy gra się z kumplami. Jestem bardzo ciekaw jak wygląda przygotowywanie taktyk podczas gry za pomocą komunikacji. Być może zmienię zdanie o BC2 i nabiorę chęci na zakup, bo jak na razie beta odstraszyła mnie cholernie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #811 dnia: Stycznia 28, 2010, 23:44:12 pm »
Cytuj
Jaki żałosny podjazd. pissed-off2 Suchooo.
no wiem :( ale mój post nie miał na celu pojechać, tylko tak szukałem zaczepki :)

Cytuj
Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.
Ale w BC2 jest dokładnie to samo tyle że na "większą" skalę. Z racji tego że trybem w becie był...nie pamiętam to jedna drużyna musiała się przygotować do obrony, ja często na początku obrony 2 bazy wbiegałem na dach budynku gdzie było działko przeciwczołgowe. Inni rozstawiali miny, inni czekali na oznaki wrogiego życia przy A lub B.
Już sam patent zaznaczania wroga jest imo genialny (oczywiście w MW2 nie przejdzie, za małe mapy i za szybka gra). Naprawdę czuję się satysfakcję i podbija klimat jak zaznaczasz wroga i widzisz jak do niego biegnie ze 3 ziomków, a za chwilę widzisz dodatnie exp. Można się poczuć jak mini dowódca. W MW2 jest większa alienacja gracza od reszty zespołu, jeden gracz potrafi czasem więcej zrobić niż cały team, co realne nie bardzo jest i daje frajdę tylko 1 osobie. Tu nie dość że masz fun z zabicia kogoś oznaczonego to jeszcze wiesz że ktoś teraz sobie myśli: dzięki ziomek!

nakimushi

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #812 dnia: Stycznia 29, 2010, 01:37:44 am »
Cytuj
Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.


haha wiekszych bzdur nie czytalem tu dawno  :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #813 dnia: Stycznia 29, 2010, 01:46:30 am »
Jeszcze mały gameplay z dema:

Ale wypas.

Wiadomość scalona: Stycznia 29, 2010, 02:04:33 am
Nie wydaje wam się, że zmniejszyli obrażenia zadawane przez broń? W becie chyba wystarczyło kilka kul do załatwienia przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2010, 02:04:33 am wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #814 dnia: Stycznia 29, 2010, 02:49:18 am »
Aph na 100%, na PC recoil tez jest wiekszy oraz bronie maja mniejszy zasieg. Poza sniperka ciezej trafia, ale to moze przez niski fps. Musze dluzej potestowac gierke jak ja DICE naprawi :p

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #815 dnia: Stycznia 29, 2010, 07:24:32 am »
Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.
To nie jest żadna taktyka - Ty po prostu reagujesz na to co się dzieje na mapie i zgodnie z tym dostosowujesz swój styl gry. Oczywiście jest to ważna umiejętność - bo nie można twardo trzymać się założeń taktycznych, mając w dupie poczynania przeciwnika.
Tak czy inaczej - z Twojego opisu wynika, że do gry przystępujecie bez jakiejkolwiek taktyki zgodnie z zasadą "jakoś to będzie, lepiej od nich strzelamy więc wygramy i już".

Cytuj
W MW2 jest większa alienacja gracza od reszty zespołu, jeden gracz potrafi czasem więcej zrobić niż cały team, co realne nie bardzo jest i daje frajdę tylko 1 osobie. Tu nie dość że masz fun z zabicia kogoś oznaczonego to jeszcze wiesz że ktoś teraz sobie myśli: dzięki ziomek!
Wpis.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #816 dnia: Stycznia 29, 2010, 09:11:13 am »
Cytuj
Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.


haha wiekszych bzdur nie czytalem tu dawno  :lol:

To pewnie dlatego że jesteś casualem. :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 29, 2010, 09:14:23 am[/time]
Otóż dla mnie gra zespołowa, to taka gra w której możemy w przeciągu paru chwil ustalić skuteczną taktykę na przeciwnika. Np. gram w MW2 i widzę, że przeciwnicy mocno rush'ują to ustalam na szybko taktykę która może ich zaskoczyć i przekazuje to drużynie. Dotyczy to trybu gdzie nie ma respów, gdyż w innym przypadku mamy po prostu plątaninę. To nazywam grą taktyczno-zespołową.
To nie jest żadna taktyka - Ty po prostu reagujesz na to co się dzieje na mapie i zgodnie z tym dostosowujesz swój styl gry. Oczywiście jest to ważna umiejętność - bo nie można twardo trzymać się założeń taktycznych, mając w dupie poczynania przeciwnika.
Tak czy inaczej - z Twojego opisu wynika, że do gry przystępujecie bez jakiejkolwiek taktyki zgodnie z zasadą "jakoś to będzie, lepiej od nich strzelamy więc wygramy i już".

W sparach owszem. Zresztą ja nie mam zwyczaju grać w klanach, ale do PRL'u chętnie wstąpiłem ze względu na zajebistych ziomków. Tam nie ma spiny jak u innych, którzy udają pr0.

Cytuj
W MW2 jest większa alienacja gracza od reszty zespołu, jeden gracz potrafi czasem więcej zrobić niż cały team, co realne nie bardzo jest i daje frajdę tylko 1 osobie. Tu nie dość że masz fun z zabicia kogoś oznaczonego to jeszcze wiesz że ktoś teraz sobie myśli: dzięki ziomek!
Wpis.

Wpis.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2010, 09:15:32 am wysłana przez BoBaN »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #817 dnia: Stycznia 29, 2010, 09:22:09 am »
Cytuj
Cytuj
W MW2 jest większa alienacja gracza od reszty zespołu, jeden gracz potrafi czasem więcej zrobić niż cały team, co realne nie bardzo jest i daje frajdę tylko 1 osobie. Tu nie dość że masz fun z zabicia kogoś oznaczonego to jeszcze wiesz że ktoś teraz sobie myśli: dzięki ziomek!
Wpis.

Wpis.
wpis

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #818 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:06:36 am »
Cytuj
Cytuj
W MW2 jest większa alienacja gracza od reszty zespołu, jeden gracz potrafi czasem więcej zrobić niż cały team, co realne nie bardzo jest i daje frajdę tylko 1 osobie. Tu nie dość że masz fun z zabicia kogoś oznaczonego to jeszcze wiesz że ktoś teraz sobie myśli: dzięki ziomek!
Wpis.

Wpis.
wpis
Nie wpis, dużo zależy od trybu, szczęścia. Czasem zdarza się, że samemu lub jeszcze z kimś poprowadzicie zespół do wygranych. Poza tym w BC2 masz większą ilość graczy na mapie, więc ciężej zostać bohaterem, wyróżnić się z tłumu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #819 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:10:04 am »
Wpis!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #820 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:11:54 am »
Zdecyduj się Boban kogo popierasz w tej wojnie, krucjacie :mad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #821 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:14:10 am »
Krótko i na temat. Dla mnie MW i MW2 miecie BF'y. Pewnie dlatego, że mam naleciałości z CS'a.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #822 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:16:14 am »
Ja grałem na PC w BF2 w CS przegrałem może ledwo parę godzin a bardziej wole MW od BC ale ja to dziwny i w ogóle jestem.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #823 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:21:34 am »
Ja grałem na PC w BF2 w CS przegrałem może ledwo parę godzin a bardziej wole MW od BC ale ja to dziwny i w ogóle jestem.
Jakbyśmy nie wiedzieli. :angel:

deepthroat

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #824 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:23:04 am »
Cytuj
Odp: BattleField: Bad Company 2
wole MW

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #825 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:25:58 am »
Yhm i to rozumiesz przez współpracę. Spoko. Nie muszę chyba pisać że mi Cię żal i pojęcia nie masz w takim razie co to współpraca w sieciowych FPS'ach.
A mi jest żal was wszystkich, którym próbujecie wmówić swoje zdanie. :angel:
żal mi ciebie że próbujesz nam wmówić że wmawiamy komuś swoje zdania.
Boban ( Bobuc :P ) pierdzieli kocopoły to trzeba zareagować :)

To Boban co ty uważasz za grę zespołową???
Stawiam , że siatkówkę  :grin:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #826 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:33:03 am »
Ja grałem na PC w BF2 w CS przegrałem może ledwo parę godzin a bardziej wole MW od BC ale ja to dziwny i w ogóle jestem.
20 raz to piszesz w tym topicu chyba, lol

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #827 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:43:54 am »
Siatkowka jest nudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktos to oglada? Ktoś ogląda lige siatkówki? Kadre Polski to jeszcze rozumiem ale lige?

Cytuj
Nie wpis, dużo zależy od trybu, szczęścia
Devilek ale to o MW piszesz tak? Dobrze,ze już to sprzedałem :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #828 dnia: Stycznia 29, 2010, 12:06:09 pm »
Ale w BC2 jest dokładnie to samo tyle że na "większą" skalę. Z racji tego że trybem w becie był...nie pamiętam
Trybem w becie był Rush.

mateo

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #829 dnia: Stycznia 29, 2010, 12:12:08 pm »
Według mnie lepiej poszarpać online w U2 niż bawić się w jakieś wojenne absurdy. :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #830 dnia: Stycznia 29, 2010, 13:31:17 pm »
wpis
Nie wpis, dużo zależy od trybu, szczęścia. Czasem zdarza się, że samemu lub jeszcze z kimś poprowadzicie zespół do wygranych. Poza tym w BC2 masz większą ilość graczy na mapie, więc ciężej zostać bohaterem, wyróżnić się z tłumu.
nie wpis!! choć trochę racji masz. Tyle że w BC2 łatwiej zostać bohaterem jednej akcji z wielu, a nie całego meczu. Wiele razy czułem się jak bohater jak wbiłem do budynku rozwaliłem wrogów i sam rozbroiłem ładunki. Czy już wspomniana akcja z medykiem, jak rozwaliłem chyba ze 3 typów pod rząd, zanim nawet zauważyli skąd wybiegłem, podłożyłem ładunki i czekałem na respawnik kolegów. Naprawdę czułem się jak bym to ja był bohaterem dzięki któremu wygraliśmy mecz. Zapewne medyk czuł się tak samo.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #831 dnia: Stycznia 29, 2010, 14:11:34 pm »
Naprawdę czułem się jak bym to ja był bohaterem dzięki któremu wygraliśmy mecz. Zapewne medyk czuł się tak samo.
Dokładnie, można odnieść takie wrażenie, że jest się bohaterem. Zapewne czuł to ten medyk jak i inni kumple z Twojego teamu, ponieważ każdy wniósł coś do zwycięstwa. Poszczególne 'bohaterstwa' składają się na sukces drużyny i to jest właśnie wspaniałe w tej grze.
Pamiętam kiedyś miałem taką akcje w becie, że nie mogliśmy rozwalić punktu B za mostem. Grałem wtedy chyba z aphelionem. Objective A już rozwalony, został tylko B by przejść do ostatniej sekcji. Chłopaki stawiali silny opór, naszych ubywało, zostało chyba 15 do przegranej, już miałem myśli typu - nie damy rady. Zrespawnowałem się przed mostem, patrzę - czołg. Myślę - teraz albo nigdy. Wbiłem do czołgu, podjechałem na koniec mostu i zacząłem ostrzeliwać z działa punkt B. W tym czasie wsiadł aph i zaczął likwidować gości z działka. Punkt B obrywa, naszych ubywa. 7, 6. Strzelam ile wlezie w ten punkt B... nagle pudło. Fak! Poprawa celownika i dalej ostrzał. Nerwowo lookam na posiłki, zostało 5... 4. aph kosi przeciwników próbujących nas zdjąć z RPG. Zostało 3 naszych... strzelam - jest! Punk B zniszczony! W tym momencie morale wroga spadło do 0, ponieważ ostatnie 2 punkty poszły lekko.
Za takie akcje właśnie kocham tę grę a powyższy przykład ukazuje, jak współpraca dwóch jednostek może przechylić szalę zwycięstwa.


Wiadomość scalona: Stycznia 29, 2010, 14:20:41 pm
Fajna sprawa:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2010, 14:20:41 pm wysłana przez Ryo »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #832 dnia: Stycznia 29, 2010, 14:24:40 pm »
Ten to ma niezłą przewagę nad przeciwnikiem.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #833 dnia: Stycznia 29, 2010, 14:57:25 pm »
Pytanie do grających w demo - da się przeładować M24 przez podwójne wciśnięcie strzału nie wychodząc z zooma?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #834 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:15:03 pm »


Opinia gościa grającego w MW2.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #835 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:19:20 pm »
Ja pierdziele co to za gosc, wogole nie wie co mowi lol

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #836 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:21:40 pm »


Opinia gościa grającego w MW2.
Widziałem to właśnie, aż miałem dodać komentarz :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #837 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:26:58 pm »
Nie, naprawde nie moge, obejzalem to drugi raz i tak ograniczego goscia w zyciu nie slyszalem lol ktos powinine dodac ze to opinia fanboja czy tez fanatyka MW a nie goscia grajacego w MW :)

Wczoraj jak sie przysiadlem do demka to oderwac sie nie moglem, przy pierwszym podejsciu to chyba z 8 godzin przesiedzialem, giera jest genijalna.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2010, 15:31:46 pm wysłana przez _ReD_ »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #838 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:32:05 pm »
Haha prawda boli. :P

Swoją drogą to z czego on strzela na początku? Nikt nie może mu podskoczyć. Niszczy czołgi jak pudełka z zapałek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #839 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:38:30 pm »
Swoją drogą to z czego on strzela na początku? Nikt nie może mu podskoczyć. Niszczy czołgi jak pudełka z zapałek.
Stationary AT.