Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257186 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1400 dnia: Lutego 19, 2010, 12:25:05 pm »
"Czy multi nie będzie zbyt hardcorowe dla normalnych graczy?" - że ke co?!!

Multi w BC2 już teraz jest "zcasualowane". Jeszcze bardziej?! Ja pier....

Fajnie wiedzieć, że jestem nienormalnym graczem :/ W istocie, że cały mój klan składa się z nienormalnych graczy :/
W istocie, to fajnie wiedzieć, że większość graczy to banda ułomów najwyraźniej.

Niedługo cofniemy się do 2 wymiarów i na 3/4 ekranu odpowiedź "CO ROBIĆ?!; GDZIE IŚĆ?!"...
Albo do każdej gry będą dodawać specjalnie zatrudnionego pracownika wydawcy, które nie dość, że będzie za nas przechodził grę, to jeszcze dopilnuje, abyśmy jej nie odsprzedali ^^

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1401 dnia: Lutego 19, 2010, 12:33:12 pm »
no co, chcieliscie ameryki? to macie  ;)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1402 dnia: Lutego 19, 2010, 12:38:31 pm »
Obnizanie oceny za singiel ktory jest tylko dodatkiem to jakas zenada :]
niech zgadne - MW2 dali 9/10 i tam im za bardzo nie przeszkadzal wtorny i nudny singiel?
Z ciekawosci zerkne... 9/10 w minusach sa tylko slabo dzialajace skrypty i krotki czas singla :]

Albo do każdej gry będą dodawać specjalnie zatrudnionego pracownika wydawcy, które nie dość, że będzie za nas przechodził grę, to jeszcze dopilnuje, abyśmy jej nie odsprzedali ^^

 :lol:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1403 dnia: Lutego 19, 2010, 15:47:35 pm »
Muszę posypac głowe popiołem i odwołac wszelkie zażalenia które pisałem wcześniej. Powoli, że powoli, ale zacząłem się przekonywac do bc2, na tyle że na razie ciężko by mi było wrócic do kz2 :]

Unlimited

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1404 dnia: Lutego 19, 2010, 16:17:15 pm »
Obnizanie oceny za singiel ktory jest tylko dodatkiem to jakas zenada :]
niech zgadne - MW2 dali 9/10 i tam im za bardzo nie przeszkadzal wtorny i nudny singiel?
Z ciekawosci zerkne... 9/10 w minusach sa tylko slabo dzialajace skrypty i krotki czas singla :]

Albo do każdej gry będą dodawać specjalnie zatrudnionego pracownika wydawcy, które nie dość, że będzie za nas przechodził grę, to jeszcze dopilnuje, abyśmy jej nie odsprzedali ^^

 :lol:

Czego wy się po nich spodziewacie, jak oni wyżej cenią NFS-Shift niż FM3, a najlepszą grafikę w roku 2009 otrzymała wg. nich Colin McRae: DIRT 2. :lol: :lol: :lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1405 dnia: Lutego 19, 2010, 17:01:36 pm »
Muszę posypac głowe popiołem i odwołac wszelkie zażalenia które pisałem wcześniej. Powoli, że powoli, ale zacząłem się przekonywac do bc2, na tyle że na razie ciężko by mi było wrócic do kz2 :]
Grasz dzisiaj wieczorem? Może jeszcze ktoś by sie dołączył  :angel:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1406 dnia: Lutego 19, 2010, 17:25:50 pm »
O 20 mam poprawkę egzaminu (horrendalna godzina, no ale taki furiat wykładowca), po tym niewykluczone że idę na pogo do jazzrocka. Ale jeśli zostanę w domu, na 100% zasiadam, ze wspomagaczem w postaci hebana, więc będę kosił równo :]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1407 dnia: Lutego 20, 2010, 08:30:32 am »
Bad Company 2 ozłocone:
http://www.cinemablend.com/games/Battlefield-Bad-Company-2-Is-Gold-22978.html

Cytuj
Battlefield: Bad Company 2's development is apparently complete. According to lead game designer and writer David Goldfarb, the game went gold today.

"Gentlemen and women, start your engines, we are gold!!!!!" tweeted Goldfarb. The news was echoed by lead online software engineer Jesper Svennevid: "We are now gold on all SKUs, time to celebrate with some good food and beer!"
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2010, 08:35:44 am wysłana przez Snake_Plissken »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1408 dnia: Lutego 20, 2010, 08:33:02 am »
Może w końcu daliby konkretne info o opcjach multiplayer, bo nie wiem czy jest na co czekać...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1409 dnia: Lutego 20, 2010, 11:55:56 am »
Wiadomo już jakie tryby będą? Nie uśmiecha mi się kupować gry w której będzie jeden tryb rankingowy. W kółko wysadzać skrzynki to się szybko nudzi. W takiej grze CTF by się przydał.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1410 dnia: Lutego 20, 2010, 12:01:53 pm »
CTF chyba nie ma. Ale jest tryb polegający na przejmowaniu punktów.
W istocie, to taki tryb dominacji z Killzone czy Coda.
Polega na przejmowaniu różnych obszarów na mapie i ich obronie. Drużyna, która przez większość czasu będzie miała większą część mapy pod kontrolą wygrywa.

Tryb ten się doskonale sprawdza w świecie Battlefield. Doświadczone podczas gry w BF2 :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1411 dnia: Lutego 20, 2010, 12:07:11 pm »
Nic nie myślą ludzie z DICE. Dać tryb CTF ale niesiesz/wieziesz złoto, które Cię obciąża i jesteś wolniejszy od innych. Jaka byłaby zabawa.

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1412 dnia: Lutego 20, 2010, 12:21:05 pm »
Nic nie myślą ludzie z DICE. Dać tryb CTF ale niesiesz/wieziesz złoto, które Cię obciąża i jesteś wolniejszy od innych. Jaka byłaby zabawa.
Szczerze, ja jakoś średnio wyobrażam sobie CTF ze spowolnionym chodem przy takich możliwościach eksterminacji wroga, chociaż zabawa by była zapewne, jak i będzie przy trybach DICE, czyli - Rush, Squad Rush (4 vs 4), Conquest i Team Deathmatch.  W jedynce nic się nie nudziło, zapewniam.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1413 dnia: Lutego 20, 2010, 12:39:19 pm »
Można by dodać opcję, że drużyna odbijająca flagę nie ma czołgów tylko same quady albo odwrotnie. Jest wiele opcji i pomysłów. Trochę lipa, że tak naprawdę tylko jeden grywalny tryb dostaniemy.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1414 dnia: Lutego 21, 2010, 01:58:57 am »
Jeden? Chyba dwa. Conquest i Rush.

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1415 dnia: Lutego 21, 2010, 02:02:00 am »
Jeden? Chyba dwa. Conquest i Rush.
A od kiedy stary dobry TDM nie jest grywalny? Nie ma co na tryby marudzić - popatrzcie na statsy w demie - ile to ludzie mogą naparzać w jeden tryb na jednej mapie. Fenomen.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1416 dnia: Lutego 21, 2010, 02:48:33 am »
Over 3.5 million people have downloaded the Bad Company 2 demo

http://www.joystiq.com/2010/02/20/over-3-5-million-people-have-downloaded-the-bad-company-2-demo/

Nieźle...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1417 dnia: Lutego 21, 2010, 03:15:07 am »
A od kiedy stary dobry TDM nie jest grywalny? Nie ma co na tryby marudzić - popatrzcie na statsy w demie - ile to ludzie mogą naparzać w jeden tryb na jednej mapie. Fenomen.
Przy takim Conquest TDM jest wręcz niczym :)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1418 dnia: Lutego 21, 2010, 10:43:07 am »
Jeden? Chyba dwa. Conquest i Rush.
A od kiedy stary dobry TDM nie jest grywalny? Nie ma co na tryby marudzić - popatrzcie na statsy w demie - ile to ludzie mogą naparzać w jeden tryb na jednej mapie. Fenomen.

Racja. W BF2, 3/4 serwerów, kiedy ja jeszcze grałem, to właśnie były na conquest. Kilka były na czymś podobnym do Rusha, i od święta znalazł się serwer TDM.

I absolutnie w niczym to nie przeszkadzało. Po prostu Conquest był jak stworzony dla tej gry. Nie było parcia na odmianę. Wystarczyły zróżnicowane mapy, które wymuszały różne sposoby gry, pomimo tego samego celu.


Cytuj
the gameinformer review said "large groups will gripe when their party gets split by the sometimes unaccommodating matchmaking system."
Wyciąg z forum ea.badcompany2.

...
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 20:49:53 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1419 dnia: Lutego 21, 2010, 20:50:40 pm »


Rambo kosa

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1420 dnia: Lutego 21, 2010, 21:09:36 pm »
Raz sięgnąłem kolesia przez siatkę. Przebiegł obok mnie - chciałem rozwalić płot i biec za nim. Sięgnąłem kolesia, a siatka pozostała nietknięta.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1421 dnia: Lutego 21, 2010, 21:12:32 pm »
Ja raz dziabłem razem z siatką :P

Ale dziś mnie koleś z M24 ściągnął przez ścianę :(

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1422 dnia: Lutego 22, 2010, 09:35:52 am »
Kun_PL powtórka dzisiaj z rozgrywki?

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1423 dnia: Lutego 22, 2010, 12:38:23 pm »
Ja wczoraj mierzyłem z RPG do czołgu stojąc w drzwiach budynku. Oddałem strzał (weszło w pancerz), po czym - nie wiedząc czemu - przesunęło mnie o kilka metrów do przodu na pusty plac... Tylko ja, moje właśnie przeładowywane RPG i wrogi tank...  :evil:
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 12:40:05 pm wysłana przez Hoobertoo »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1424 dnia: Lutego 22, 2010, 23:41:54 pm »
Ja wczoraj mierzyłem z RPG do czołgu stojąc w drzwiach budynku. Oddałem strzał (weszło w pancerz), po czym - nie wiedząc czemu - przesunęło mnie o kilka metrów do przodu na pusty plac... Tylko ja, moje właśnie przeładowywane RPG i wrogi tank...  :evil:
... no dalej, nie trzymaj nas w napięciu, dokończ historie i opowiedz kto wygrał!





 :D    ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1425 dnia: Lutego 23, 2010, 00:13:24 am »
Zdarza się. Bardziej irytujące, gdy postac utknie pomiędzy kamieniami i wydostanie się z takiej pułapki trochę trwa. No ale powinno zostac poprawione w pełnej wersji.

Jedno przegięcie jakie cały czas doskwiera- broń inżyniera, scarl (czy coś w ten deseń), która jest absolutnie przegięta, jesli chodzi o obrażenia.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1426 dnia: Lutego 23, 2010, 00:27:10 am »

Niby podstawy o ktorych nie wszyscy wiedza "jestem snajperem" hehe

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1427 dnia: Lutego 23, 2010, 00:34:19 am »
Wiekszosc ludzi nie kuma, ze to nie CoD i nie chodzi o to, kto wiecej fragow nazbiera. Trzeba spelniac swoja role, co jest o wiele bardziej ciekawe, trudne i satysfakcjonujace! Wszystkim noobom polecam obejrzec filmik "Jak nie byc noobem w BBC2", zapodany tutaj wczesniej.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1428 dnia: Lutego 23, 2010, 11:04:53 am »
Wiekszosc ludzi nie kuma, ze to nie CoD i nie chodzi o to, kto wiecej fragow nazbiera. Trzeba spelniac swoja role, co jest o wiele bardziej ciekawe, trudne i satysfakcjonujace! Wszystkim noobom polecam obejrzec filmik "Jak nie byc noobem w BBC2", zapodany tutaj wczesniej.
Mnie wkur**a jak gram jako atakujący i w składzie mam 3 snajperów i wszyscy siedzą pod respawn pointem. Przez to zawsze musze biegać od bazy do pola walki. Dodatkowo jak sie popatrzy na te górki na środku i z prawej  w pierwszej bazie to tam jeszcze kilku snajperów siedzi. W sumie wychodzi na to, że powinniśmy atakować, a 5-6 gości siedzi bezużytecznie pod bazą i nic nie wnoszą do rozgrywki. My tracimy fragi, a obrońcy w nieskończoność się respawnują. 1-2 snajperów w drużynie atakującej to max.



Aha, w tym filmiku "How not to be noob" brakuje jednej podstawowej, najważniejszej rzeczy: najważniejsze są SKRZYNKI!!! Jak się atakuje to najważniejsze jest podkładać ładunki na skrzynki, nawet kosztem swojego życia, a później za wszelką cenę bronić skrzynki, masowo się respawnować, najlepiej jako medycy i ożywiać kompanów. Jako broniący strzec za wszelką cene skrzynek, jak ktoś podkłada ładunek, to porzucasz swoje dotychczasowe zajęcie i lecisz do punktu. To jest takie proste!
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2010, 11:17:47 am wysłana przez Piter_neo »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1429 dnia: Lutego 23, 2010, 11:38:10 am »
Cytuj
Aha, w tym filmiku "How not to be noob" brakuje jednej podstawowej, najważniejszej rzeczy: najważniejsze są SKRZYNKI!!! Jak się atakuje to najważniejsze jest podkładać ładunki na skrzynki,
Bylo to w filmiku :P Ogolnie filmik swietny, szkoda, ze obejrza go i tak tylko osoby, ktore grac w battlefielda potrafia.

Tryb Hardcore jest swietny, juz wiem, ze bede gral praktycznie tylko w ten mode :) Gra sie zupelnie inaczej i znacznie lepiej oraz ciezej. Jest tylko jeden drawback, bez dobrych teamow atakujacy nei maja szans, zwlaszcza jak DICE zablokuje wysadzania C4 i mortar'ami skrzynek i budynkow, ze skrzynkami.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2010, 11:56:18 am wysłana przez KKRT »

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1430 dnia: Lutego 23, 2010, 12:03:14 pm »
Wiekszosc ludzi nie kuma, ze to nie CoD i nie chodzi o to, kto wiecej fragow nazbiera. Trzeba spelniac swoja role, co jest o wiele bardziej ciekawe, trudne i satysfakcjonujace! Wszystkim noobom polecam obejrzec filmik "Jak nie byc noobem w BBC2", zapodany tutaj wczesniej.
Mnie wkur**a jak gram jako atakujący i w składzie mam 3 snajperów i wszyscy siedzą pod respawn pointem. Przez to zawsze musze biegać od bazy do pola walki. Dodatkowo jak sie popatrzy na te górki na środku i z prawej  w pierwszej bazie to tam jeszcze kilku snajperów siedzi. W sumie wychodzi na to, że powinniśmy atakować, a 5-6 gości siedzi bezużytecznie pod bazą i nic nie wnoszą do rozgrywki. My tracimy fragi, a obrońcy w nieskończoność się respawnują. 1-2 snajperów w drużynie atakującej to max.



Aha, w tym filmiku "How not to be noob" brakuje jednej podstawowej, najważniejszej rzeczy: najważniejsze są SKRZYNKI!!! Jak się atakuje to najważniejsze jest podkładać ładunki na skrzynki, nawet kosztem swojego życia, a później za wszelką cenę bronić skrzynki, masowo się respawnować, najlepiej jako medycy i ożywiać kompanów. Jako broniący strzec za wszelką cene skrzynek, jak ktoś podkłada ładunek, to porzucasz swoje dotychczasowe zajęcie i lecisz do punktu. To jest takie proste!

Wczoraj nie zdołałem uzbierać ekipy do drużyny więc siłą rzeczy musiałęm sobie radzić sam na polu walki. Zauważyłem, że grając w pojedynkę najbardziej skutecznymi postaciami jest sniper oraz inżynier. Tym pierwszym można wbić się w okolice pola walki i wspomagać jakieś atakujące (lub broniące się) składnie zespoły. Druga profesja skutkuje jedynie podczas polowania na czołgi i inny ciezki sprzęt. Wbijanie się samemu w wir walki szturmowcem lub medykiem nie ma sensu... Brak komunikacji i ostrzeżeń teamu skutkuje tym, ze co chwilę ktoś wyskakuje do Ciebie z boku...

Ale i tak najbardziej zapamietam idiotę, który będąc w drużynie broniącej, zakładał ładunki wybuchowe na swoje skrzynki, po czym wysadzał je w powietrze... :evil:   

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1431 dnia: Lutego 23, 2010, 12:10:15 pm »
Tryb Hardcore jest swietny, juz wiem, ze bede gral praktycznie tylko w ten mode :) Gra sie zupelnie inaczej i znacznie lepiej oraz ciezej. Jest tylko jeden drawback, bez dobrych teamow atakujacy nei maja szans, zwlaszcza jak DICE zablokuje wysadzania C4 i mortar'ami skrzynek i budynkow, ze skrzynkami.

Gdzie grałeś w tryb Hardcore? Bo w demku na PS 3 nie widziałem by był... Czyżby Beta PC? :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1432 dnia: Lutego 23, 2010, 12:10:37 pm »
Ale i tak najbardziej zapamietam idiotę, który będąc w drużynie broniącej, zakładał ładunki wybuchowe na swoje skrzynki, po czym wysadzał je w powietrze...

Sabotażysta :]
Fajnie, gdyby zrobiono coś takiego na wzór z KZ2, ale raczej niemozliwe.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1433 dnia: Lutego 23, 2010, 12:18:01 pm »
Ale i tak najbardziej zapamietam idiotę, który będąc w drużynie broniącej, zakładał ładunki wybuchowe na swoje skrzynki, po czym wysadzał je w powietrze... :evil:   

A to wtedy w ogóle ta skrzynka dostaje obrażenia? Skoro Friendly Fire domyślnie nie ma? W sumie zastanawiałem się nad tym raz, jak widziałem kupkę 5 osób zakładających ładunek na skrzynkę... Sam z karabinkiem raczej by, jej nie odbił, ale jednym granatem udało mi się ich załatwić... Chcesz powiedzieć, że mogłem tym rozwalić skrzynkę? :D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1434 dnia: Lutego 23, 2010, 12:21:31 pm »
Granat jeżeli już zabiera dmg skrzynce to bardzo malutko. Zresztą sam jestem ciekaw, czy skrzynka też dostaje dmg od swojego teamu przy włączonym friendly fire... Nieraz napierdzielałem z czołgu w budynek ze skrzynką i mógł mi się celownik parę razy omsknąć :P

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1435 dnia: Lutego 23, 2010, 12:23:43 pm »
Ale i tak najbardziej zapamietam idiotę, który będąc w drużynie broniącej, zakładał ładunki wybuchowe na swoje skrzynki, po czym wysadzał je w powietrze... :evil:  

A to wtedy w ogóle ta skrzynka dostaje obrażenia? Skoro Friendly Fire domyślnie nie ma? W sumie zastanawiałem się nad tym raz, jak widziałem kupkę 5 osób zakładających ładunek na skrzynkę... Sam z karabinkiem raczej by, jej nie odbił, ale jednym granatem udało mi się ich załatwić... Chcesz powiedzieć, że mogłem tym rozwalić skrzynkę? :D

Aż takiego przegięcia nie ma. Jednym granatem nie wysadzisz skrzynki. Gość zakładał w dwóch turach po 2-3 ładunki z tego co pamiętam (mogę się mylić - ten ferwor walki...) i dopiero wtedy skrzynka wybuchała.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2010, 12:29:54 pm wysłana przez Hoobertoo »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1436 dnia: Lutego 23, 2010, 12:25:35 pm »
Najlepiej strzelać w budynek aż się zawali. Najłatwiejszy sposób na zniszczenie części skrzynek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1437 dnia: Lutego 23, 2010, 12:33:46 pm »
Gdzie grałeś w tryb Hardcore? Bo w demku na PS 3 nie widziałem by był... Czyżby Beta PC? :P
Ta w beta PC mozna dolaczac do serwero hardcore :P Jak chcecie to moge odpowiedziec na pare pytan na temat trybu.

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1438 dnia: Lutego 23, 2010, 12:36:35 pm »
A i mogę się podzielić dosyć oczywistym newsem, ale może warto go tutaj napisać... Dostałem informację, że polski voice acting (dostępny na PC i Xbox 360) nie będzie obejmował multi. Podsumowując na polu multiplayerowej walki urzędowymi językiami będą angielski oraz rosyjski.

Gdzie grałeś w tryb Hardcore? Bo w demku na PS 3 nie widziałem by był... Czyżby Beta PC? :P
Ta w beta PC mozna dolaczac do serwero hardcore :P Jak chcecie to moge odpowiedziec na pare pytan na temat trybu.

Pytanie: Co to za tryb? I pls nie uznaje odpowiedzi "To tryb Hardcore" :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1439 dnia: Lutego 23, 2010, 12:53:43 pm »
Jak sama nazwa mowi jest hardcore, a czym sie rozni od normalnego trybu?
- nie ma minimapy
- nie ma 3D Spottingu [oznaczania]
- nie ma samoistnej regeneracji zycia [w ogole! musisz miec apteczke]
- apteczki i amunicja nie sa oznaczone
- motion sensor wydaje tylko dzwieki, nic wiecej
- nie ma celownikow zadnych - strzelanie z granatnika, ckm'a czy AA to koszmar
- nie ma wskaznika ilosci hp w pojazdach
- ilosc zycia jest zmniejszona ponoc do 25% bazowej, jeden strzal ze sniperki i padasz, 3 strzaly z pistoletu giniesz
- z tego co zauwazylem, wybuchy chyba maja wiekszy zasieg razenia
- nie ma killcam'a
- nie ma podgladu postaci na ktora chcemy sie resnac, mamy tylko kamere z naszych zwlok
- respawn trwa od 15 do 20 sekund.