Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257738 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1760 dnia: Marca 15, 2010, 01:11:22 am »
Że co?! Czyli jeszcze trudniej będzie odróżnić krzaczek od siedzącego w krzaczku przeciwnika?

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1761 dnia: Marca 15, 2010, 07:12:32 am »
Ja do "odróżniania" używam materiałów wybuchowych.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1762 dnia: Marca 15, 2010, 20:50:11 pm »
Ej, czy komuś też na PSN dzisiaj zanikły w trakcie rozgrywki wszystkie odblokowane bronie i gadżety o_O ? W menu w statystykach i tabelkach z brońmi pokazuje mi, że niby mam odblokowane i gotowe do użycia, ale w trakcie gry zaczynam od pierwszego poziomu... WTF?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1763 dnia: Marca 15, 2010, 21:32:55 pm »
Ej, czy komuś też na PSN dzisiaj zanikły w trakcie rozgrywki wszystkie odblokowane bronie i gadżety o_O ? W menu w statystykach i tabelkach z brońmi pokazuje mi, że niby mam odblokowane i gotowe do użycia, ale w trakcie gry zaczynam od pierwszego poziomu... WTF?

Tak, już nie raz. Tzn, w istocie to 2 razy.
Ale wiem z doświadczenia, że więcej osób tego już doświadczyło.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1764 dnia: Marca 15, 2010, 23:19:18 pm »
W sumie to wystarczyło zresetować grę i wszystko wróciło :P Ale człowiek trochę się wystraszył, bo słyszałem nie jedną opowieść o tym co się na Xboxie działo :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1765 dnia: Marca 15, 2010, 23:29:22 pm »
W sumie to wystarczyło zresetować grę i wszystko wróciło :P Ale człowiek trochę się wystraszył, bo słyszałem nie jedną opowieść o tym co się na Xboxie działo :P
Fajnie się dzisiaj grało z Wami chłopaki (Mrocz i Plissken). Szkoda, że mi się gra zacięła i musiałem zniknąć. W między czasie jak mieliście pełny serw zagrałem meczyk z Lupim :) Tak przy okazji - ktoś miał jeszcze zwiechy BC2? Ja zaliczam w trakcie loadingów.

Dzisiaj była niezła beka, jak wysiedliśmy z czołgu z Pliskenem, żeby Mrocz się mógł na którymś z nas zrespić. Zrespował się, chcemy wbijać do czołgu a tu wróg w międzyczasie zrobił szybki przechwyt :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1766 dnia: Marca 15, 2010, 23:33:20 pm »
W między czasie jak mieliście pełny serw zagrałem meczyk z Lupim :)
Grałeś ze mną? Nie zauważyłem, a szkoda, bo włączyłbym headset i przestał grać Reconem, którym gram rekreacyjnie i raczej samotnie. Następnym razem krzycz ; p

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1767 dnia: Marca 15, 2010, 23:34:51 pm »
W między czasie jak mieliście pełny serw zagrałem meczyk z Lupim :)
Grałeś ze mną? Nie zauważyłem, a szkoda, bo włączyłbym headset i przestał grać Reconem, którym gram rekreacyjnie i raczej samotnie. Następnym razem krzycz ; p
Graliśmy na Arica Harbor jako atakujący. Spoko, następnym razem dam znać, że jestem ;]

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1768 dnia: Marca 16, 2010, 01:14:37 am »

Tak przy okazji - ktoś miał jeszcze zwiechy BC2? Ja zaliczam w trakcie loadingów.


Jup... cały nasz team dzisiaj podczas ładowania squad rusha...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1769 dnia: Marca 16, 2010, 09:19:14 am »
BF:BC2 Q&A CLEARS UP ISSUES; ACCOUNTS WILL NOT BE RESET, AMERICAN VIP STORES NOW WORKING
http://meodia.com/news/796/bfbc2-qa-clears-up-issues-accounts-will-not-be-reset-american-vip-stores-now-working/

Cytuj
Dice has just published a short little Q&A to answer many of the fan's questions. Earlier this week, it had been rumored that Dice will reset Xbox 360 accounts. Ea/Dice has confirmed that this is just a rumor and that no accounts will be reset.
 
360 accounts will be “reset” this weekend?
 
This is a rumour
 
Also, the Q&A also confirms that the PS3 VIP store is now working correctly but only in North America areas.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1770 dnia: Marca 16, 2010, 09:23:04 am »
To co się działo wczoraj można określić tylko jednym słowem - MASAKRA!!

Gra 3 razy zawiesiła mi konsolę, w kilku rundach miałem duże lagi - EA zapewnia nas, że pracuje nad serwerami, ale od dwóch tygodni nie widać ŻADNEJ poprawy...

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1771 dnia: Marca 16, 2010, 12:05:51 pm »
Swojego czasu, kiedy grałem w BC1, przez kilka tygodni miałem opis na PSN "serwery EA to porażka". Nic się nie nauczyli od tamtego czasu. Gra freezuje podobnie jak jedynka. Słyszę dźwięk, po naciśnięciu przycisku słychać strzał, ale na ekranie zastygła jedna klatka animacji. Lagi również występują od czasu do czasu.


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1772 dnia: Marca 16, 2010, 14:43:34 pm »
Taka ciekawostka, od kilku dni nie działają w ogóle serwery do Bad Company pierwszego. Chodzą plotki że padły na amen  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1773 dnia: Marca 16, 2010, 14:49:05 pm »
Teraz nie mogę sie połączyć w ogóle z serwerami do dwójki.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1774 dnia: Marca 16, 2010, 14:51:57 pm »
Taka ciekawostka, od kilku dni nie działają w ogóle serwery do Bad Company pierwszego. Chodzą plotki że padły na amen  :lol:

Absolutnie mnie to nie dziwi(pisałem już o tym wcześniej)
EA kopiuje swoim zachowaniem Activision i zmusza graczy do przesiadki.  :mad:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1775 dnia: Marca 16, 2010, 18:24:54 pm »
W tej grze są dedyki i tak to cudnie śmiga? o_O

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1776 dnia: Marca 16, 2010, 19:04:15 pm »
Taka ciekawostka, od kilku dni nie działają w ogóle serwery do Bad Company pierwszego. Chodzą plotki że padły na amen  :lol:

Nie padly tylko EA wylaczylo duzo serwerow na rzecz Bad Company 2.

Cytuj
Yesterday an article went up at VE3D stating that DICE has asked all GSP’s to turn off idle servers and it caused a bit of a stir in the community. While there is some truth to the article it also has a number of inaccuracies which we’ll explain here.

This was not asked of all GSP’s but only to one of our closest GSP’s, Multiplay.co.uk. We approached them with the idea of shutting down servers that have had no players in the server for 8 hours with the option of opting in or out for the server owners.

....
....
....

This temporary solution will help reduce the server load until we can release a client fix to help reduce server browser load while keeping enough game server slots running for everyone to be able to get in game. Once our client update is complete, Multiplay will not use the idle server shut down setting and we will start up all of the EA Public servers again.

Calosc mozna znalezc pod tym linkiem
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/03/12/high-game-server-demand-pushes-capacity-past-150k-player-slots.aspx
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2010, 19:07:29 pm wysłana przez _ReD_ »

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1777 dnia: Marca 16, 2010, 20:30:08 pm »
Działają serwery w BC, więc nie siejcie paniki :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1778 dnia: Marca 16, 2010, 20:58:54 pm »
Ciag dalszy beki z COD w wykonaniu DICE :)

Oryginalny spot


Wersja DICE

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1779 dnia: Marca 16, 2010, 23:34:47 pm »
BF:BC2 Demo Knife Fail


 :lol:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1780 dnia: Marca 17, 2010, 15:27:40 pm »
Ściągam update 1.01. Pewno sklep naprawili.

Działa. Rzeczywiście nowe mundury, z rysunków wygląda, że rzeczywiście zielone berety dla ruskich medyków będą :P

No i garand mi się odblokował.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 15:32:28 pm wysłana przez Ohtar »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1781 dnia: Marca 17, 2010, 21:08:49 pm »
żartujesz :lol: serio? Własnie wróciłem z roboty i mecz ogladam, potem sprawdze.
Barca wlasnie strzela na 2:0 :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1782 dnia: Marca 17, 2010, 21:21:30 pm »
Mi też się garand odblokował...

Ogólnie jak tak wyczytałem o tym Specact upgrade dla postaci, to trochę zawód... Czysta kosmetyka nic więcej, z czego amerykanie wyglądają dosyć głupio w tych czarnych koszulkach o_O Jeżeli ten dodatek będzie płatny to oleje go... Jak nie to rosjanie mają fajniejsze skórki w tym dodatku, i wtedy ich będę używał...

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1783 dnia: Marca 17, 2010, 21:27:20 pm »
Zauważyłem teraz, że tekstury doczytują mi się na czołgach na mapce atacama desert. Dziwne, bo przedtem to się nie działo. No i tak jakby grę rozjaśnili, bo musiałem trochę zmniejszyć jasność w tv, bo kuła w oczy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1784 dnia: Marca 17, 2010, 21:29:41 pm »
Zawsze sie doczytywało :P
Cytuj
Ale tak po chamsku. Z bliska. Nos prawie przy czołgu i jeszcze ich nie widać.
no tak jak piszesz to nie bylo :mad: Zobacze po meczu mam nadzieje, ze ktos jeszcze bedzie grać?
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 21:41:53 pm wysłana przez CancerPL »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1785 dnia: Marca 17, 2010, 21:36:39 pm »
Ale tak po chamsku. Z bliska. Nos prawie przy czołgu i jeszcze ich nie widać. No nic. Przeboleję. Garand jest całkiem fajny. Wygląd i dźwięk strzału mi się podoba. Podobnie przyrządy celownicze. Nie ma chyba dropa pocisku.

A co do skórek - na pewno będą płatne - po cholerę dawaliby wybór ściągnięcia całości, albo po jednej paczce dla każdej klasy? No i oprócz wdzianek mają być awardsy i pucharki.

BTW - jakich koszulkach? Toż to kamizelki balistyczne. :P Szkoda, że kamuflaż na giwerach (mniemam że paintjob, chociaż większość giwer ma różne skórki w zależności od granej mapy) jest tylko dla ostatniej giwery z drzewka rozwoju każdej klasy.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1786 dnia: Marca 17, 2010, 21:49:38 pm »
Ale tak po chamsku. Z bliska. Nos prawie przy czołgu i jeszcze ich nie widać. No nic. Przeboleję. Garand jest całkiem fajny. Wygląd i dźwięk strzału mi się podoba. Podobnie przyrządy celownicze. Nie ma chyba dropa pocisku.

A co do skórek - na pewno będą płatne - po cholerę dawaliby wybór ściągnięcia całości, albo po jednej paczce dla każdej klasy? No i oprócz wdzianek mają być awardsy i pucharki.

BTW - jakich koszulkach? Toż to kamizelki balistyczne. :P Szkoda, że kamuflaż na giwerach (mniemam że paintjob, chociaż większość giwer ma różne skórki w zależności od granej mapy) jest tylko dla ostatniej giwery z drzewka rozwoju każdej klasy.

To w sumie fajnie, że będą płatne... ja ich nie kupie, a będzie na serwerach jakaś różnorodność postaci... (jak płatny to nie będą wszyscy biegać w nowych skórkach :lol: ) Pewnie płatny będzie, a broń z ostatniego drzewka w nowym camo będzie się odblokowywać nawet bez jej wcześniejszego zdobycia w wersji normalnej ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1787 dnia: Marca 18, 2010, 16:37:33 pm »
Epic Fail - czyli Bad Company 2 po najnowszym patchu:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50851

Cytuj
Wcześniej odświeżenie pełnej listy serwerów zajmowało 55 sekund, odfiltrowanie pełnych, pustych, niezabezpieczonych hasłem to kolejne 50 sekund. Można jednak było przerwać wyszukiwanie w trakcie, uzyskując i tak spora liczbę serwerów - teraz po łatce nie jest to już możliwe.

Sortowanie serwerów poczynając od tych o najniższym pingu również przynosi błędne rezultaty, wyświetlając na czele listy kilkadziesiąt takich o pingu równym 1. Jest to oczywiście błąd - taki ping oznacza, że serwer nie odpowiada. O ile uda nam się wreszcie wyświetlić w miarę wiarygodną listę, to aż w sześciu przypadkach na dziesięć nie można się w ogóle połączyć, nie uzyskując żadnego komunikatu. Opcja „graj teraz” nie działała i nie działa nadal, tu również bez żadnych komunikatów. Kwestie wadliwego PunkBustera wciąż nie zostały rozwiązane. Recepta proponowana przez DICE, o której pisaliśmy wczoraj, kompletnie nie poprawia sytuacji.

W dużo lepszej sytuacji znajdują się posiadacze gry, którzy z różnych powodów uniknęli instalacji łatki (między innymi użytkownicy Steam). W związku z tym, że zmiany nie dotyczą serwerów a jedynie klienta gry, użytkownicy poprzedniej i aktualnej wersji Bad Company 2 mogą grać na tych samych serwerach. Z tym że ci pierwsi oczywiście z pominięciem wszystkich dodatkowych kłopotów.

Gracze raportują również mnóstwo innych problemów związanych z funkcjonowaniem gry. Spadek wydajności, niewyjaśnione rozłączenia, czasami ze stratą statystyk, czasem bez. Z jednej strony bywa, że nie można wyjść z gry i trzeba używać menedżera zadań by zamknąć aplikację, z drugiej natomiast gra często zamyka się sama bez specjalnego powodu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1788 dnia: Marca 18, 2010, 18:10:50 pm »
Dobrze ze problem nie dotyczy konsol :D

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1789 dnia: Marca 18, 2010, 18:54:39 pm »
Epic Fail - czyli Bad Company 2 po najnowszym patchu:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50851

Cytuj
Wcześniej odświeżenie pełnej listy serwerów zajmowało 55 sekund, odfiltrowanie pełnych, pustych, niezabezpieczonych hasłem to kolejne 50 sekund. Można jednak było przerwać wyszukiwanie w trakcie, uzyskując i tak spora liczbę serwerów - teraz po łatce nie jest to już możliwe.

Sortowanie serwerów poczynając od tych o najniższym pingu również przynosi błędne rezultaty, wyświetlając na czele listy kilkadziesiąt takich o pingu równym 1. Jest to oczywiście błąd - taki ping oznacza, że serwer nie odpowiada. O ile uda nam się wreszcie wyświetlić w miarę wiarygodną listę, to aż w sześciu przypadkach na dziesięć nie można się w ogóle połączyć, nie uzyskując żadnego komunikatu. Opcja „graj teraz” nie działała i nie działa nadal, tu również bez żadnych komunikatów. Kwestie wadliwego PunkBustera wciąż nie zostały rozwiązane. Recepta proponowana przez DICE, o której pisaliśmy wczoraj, kompletnie nie poprawia sytuacji.

W dużo lepszej sytuacji znajdują się posiadacze gry, którzy z różnych powodów uniknęli instalacji łatki (między innymi użytkownicy Steam). W związku z tym, że zmiany nie dotyczą serwerów a jedynie klienta gry, użytkownicy poprzedniej i aktualnej wersji Bad Company 2 mogą grać na tych samych serwerach. Z tym że ci pierwsi oczywiście z pominięciem wszystkich dodatkowych kłopotów.

Gracze raportują również mnóstwo innych problemów związanych z funkcjonowaniem gry. Spadek wydajności, niewyjaśnione rozłączenia, czasami ze stratą statystyk, czasem bez. Z jednej strony bywa, że nie można wyjść z gry i trzeba używać menedżera zadań by zamknąć aplikację, z drugiej natomiast gra często zamyka się sama bez specjalnego powodu.
DICE failed ...

Jestem ciekaw za ile patchy bede mogl zobaczyc ping serwerow w browserze.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1790 dnia: Marca 18, 2010, 18:58:02 pm »
Browser to ciekawa rzecz u DICE, już zza czasów Battlefield 2 na PC nawalał i nawala do dziś, więc nie patrzyłbym na to optymistycznie  :lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1791 dnia: Marca 18, 2010, 19:13:07 pm »
Browser to ciekawa rzecz u DICE, już zza czasów Battlefield 2 na PC nawalał i nawala do dziś, więc nie patrzyłbym na to optymistycznie  :lol:

heh, dokładnie. To była najbardziej irytująca rzecz w BF 2 ^^
Czasami mi gre wieszało i musiałem czekać, aż łaskawie browser serwerów się "odnajdzie". A bywało to irytujące, kiedy serwer na który chciało się wbić był już prawie pełny...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1792 dnia: Marca 18, 2010, 22:10:40 pm »
DLC jak widać się opóźniło. Trudno. Za to mi udało się zdobyć pierwszą platynową gwiazdę. Oczywiście heavy vehicle.

Ja jeszcze marzę o tej giwerce



Bo M95 jest amerykańskie, a ja staram się używać amerykańskich gunów grając USA, a ruskich grając FR. :P
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 22:14:13 pm wysłana przez Ohtar »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1793 dnia: Marca 18, 2010, 22:37:42 pm »
VIP w growym sklepiku kosztuje 47zł. A tak w ogóle to od kilku dni nie mam swoich statsów i nie mogę wejść w żaden mecz przez play now  :mad:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1794 dnia: Marca 18, 2010, 22:40:38 pm »
Ja mam. I bez problemu wlazłem przez play now.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1795 dnia: Marca 18, 2010, 22:57:14 pm »
Ja mam. I bez problemu wlazłem przez play now.
Fak, nie wiem co jest grane...  :mad:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1796 dnia: Marca 19, 2010, 06:53:57 am »
Dobrze ze problem nie dotyczy konsol :D

Konsole mają swoje problemy. I to takie, że grać się odechciewa...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1797 dnia: Marca 19, 2010, 07:17:15 am »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1798 dnia: Marca 19, 2010, 07:31:26 am »
A jakie to problemy maja?
Choćby bardzo ubogie opcje w Private Match.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1799 dnia: Marca 19, 2010, 07:59:21 am »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów, party, składy w grze - to jeśli chodzi o sprawy techniczne. O poziomie umysłowym większości grających oraz całkowitym braku balansu w rozgrywce na publicach - nie wspominam...